Eurode Kerkrade

Uitslagen

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003

2017

2017-10-08 Swimkick-Minioren 1 Maastricht
2017-10-01 Competitie 1 Beek
2017-09-17 Minioren-Junioren 1 Maastricht
2017-06-15 - 2017-06-18 NJJK Eindhoven
2017-06-10 - 2017-06-11 Limburgse Minioren Finale Venlo
2017-05-27 - 2017-05-28 Regionale Zomerkampioenschappen Deel 2 Eindhoven
2017-05-20 - 2017-05-21 Regionale Zomerkampioenschappen Deel 1 Eindhoven
2017-05-04 - 2017-05-07 ONMK (LB) Eindhoven
2017-04-23 Limietwedstrijd (LB) Eindhoven
2017-04-09 Swimkick-Minioren 4 Sittard
2017-04-06 - 2017-04-09 Swimcup Eindhoven
2017-03-25 6e Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus Arnhem
2017-03-18 - 2017-03-19 KNZB Challenger Dordrecht
2017-02-19 Limietwedstrijd Eindhoven
2017-01-26 - 2017-01-29 NJJK (KB) Eindhoven
2017-01-22 Swimkick-Minioren 3 Kerkrade
2017-01-19 - 2017-01-22 ONMK (KB) Maastricht
2017-01-14 - 2017-01-15 LWK Deel 2 Maastricht
2017-01-07 - 2017-01-08 LWK Deel 1 Maastricht

Omhoog

2016

2016-12-28 - 2016-12-30 31e International Friendship Swimmeet Maastricht
2016-12-18 Swimkick-Minioren 2 Kerkrade
2016-12-10 Clubkampioenschappen Deel 1 Kerkrade
2016-11-20 Minioren Club Meet Sittard
2016-11-12 - 2016-11-13 10. Internationales Herbstschwimmfest Eschweiller
2016-11-06 Geusseltbad Trofee Maastricht
2016-11-04 - 2016-11-06 ONK (KB) Hoofddorp
2016-10-29 - 2016-10-30 23. Hardtberger Langstreckentest Bonn
2016-10-21 - 2016-10-23 47. Internationalen Schwimmfestival Aachen
2016-10-16 Swimkick-Minioren 1 Kerkrade
2016-09-17 - 2016-09-18 33. Euregioschwimmen Aachen
2016-07-03 Jaargangfinale Dordrecht
2016-07-02 - 2016-07-03 12th Open Luxembourg Nationals Luxembourg
2016-06-16 - 2016-06-19 NJJK (LB) Dordrecht
2016-06-11 - 2016-06-12 Limburgse Minioren Finale Venlo
2016-06-04 - 2016-06-05 LZK Deel 2 Kerkrade
2016-05-28 - 2016-05-29 LZK Deel 1 Kerkrade
2016-04-24 MiniorenCircuit Deel 5 Kerkrade
2016-04-23 - 2016-04-24 2. NEW Swim Days Mönchengladbach
2016-04-10 Junior Swim Cup Eindhoven
2016-04-06 - 2016-04-10 Swim Cup Eindhoven
2016-03-20 MiniorenCircuit Deel 4 Sittard
2016-03-19 5e Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus Arnhem
2016-03-13 Limietwedstrijd Eindhoven
2016-03-06 Competitie 4 Venlo
2016-02-20 - 2016-02-21 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden
2016-02-14 Limietwedstrijd Eindhoven
2016-01-28 - 2016-01-31 NJJK (KB) Amsterdam
2016-01-24 MiniorenCircuit Deel 3 Sittard
2016-01-21 - 2016-01-24 ONMK (KB) Papendrecht
2016-01-17 Competitie 3 Haelen
2016-01-09 - 2016-01-10 LWK Maastricht

Omhoog

2015

2015-12-28 - 2015-12-30 30e Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht
2015-12-13 MiniorenCircuit Deel 2 Kerkrade
2015-12-06 Limietwedstrijd Kerkrade
2015-11-15 Competitie 2 Kerkrade
2015-11-08 Minioren Club Meet Kerkrade
2015-10-30 - 2015-11-01 ONK (KB) Tilburg
2015-10-18 Geusseltbad Trofee Maastricht
2015-10-16 - 2015-10-18 International Swimming Festival Aachen
2015-10-11 MiniorenCircuit Deel 1 Brunssum
2015-10-04 Competitie 1 Panningen
2015-09-19 - 2015-09-20 32. Euregioschwimmen Aachen
2015-06-13 - 2015-06-14 Limburgse Minioren Finales Valkenburg
2015-06-11 - 2015-06-14 NJJK (LB) Eindhoven
2015-06-06 - 2015-06-07 15. Internationales Schwimmfest Erkelenz
2015-06-02 - 2015-06-06 Deutschen Jahrgangsmeisterschaften Berlijn
2015-05-30 - 2015-05-31 LZK Deel 2 Kerkrade
2015-05-16 - 2015-05-17 LZK Deel 1 Kerkrade
2015-05-08 - 2015-05-10 ONMK (LB) Eindhoven
2015-04-19 Minioren 5 Kerkrade
2015-04-05 Junior Swim Cup Eindhoven
2015-04-04 PieterCup Minioren Eindhoven
2015-04-02 - 2015-04-05 Swimcup (NK) Eindhoven
2015-03-22 Regio Lange Afstand Kampioenschappen (LB) Eindhoven
2015-03-21 4e Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus Arnhem
2015-03-15 Minioren 4 Stein
2015-03-15 Limietwedstrijd (LB) Eindhoven
2015-03-14 - 2015-03-15 Neptun Cup 2015 Keulen
2015-03-08 Competitie 4 Venlo
2015-02-21 - 2015-02-22 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden
2015-02-15 Limietwedstrijd (LB) Eindhoven
2015-01-29 - 2015-02-01 NJJK (KB) Amsterdam
2015-01-25 Minioren 3 Brunssum
2015-01-23 - 2015-01-25 ONMK (KB) Heerenveen
2015-01-18 Competitie 3 Haelen
2015-01-17 - 2015-01-18 33. Internationaler Schwimmer-Funfkampf Übach-Palenberg
2015-01-10 - 2015-01-11 LWK Venray

Omhoog

2014

2014-12-28 - 2014-12-30 29e Speedo International Friendship Swimmeet Maastricht
2014-12-14 Minioren 2 Melick
2014-12-13 Sponsor-Zwemmen Kerkrade
2014-12-07 Limietwedstrijd (KB) Kerkrade
2014-11-28 - 2014-11-30 Internationales Jugendmeeting Bonn
2014-11-22 LAC Vrije Slag Sittard
2014-11-16 Competitie 2 Panningen
2014-11-07 - 2014-11-09 ONK (KB) Tilburg
2014-11-02 Geusseltbad Trofee Maastricht
2014-10-17 - 2014-10-19 International SwimmingFestival Aachen
2014-10-12 Competitie 1 Kerkrade
2014-10-05 Minioren Wedstrijd 1 Echt
2014-09-20 - 2014-09-21 31. Euregioschwimmen Aachen
2014-09-14 Lange Afstand Limietwedstrijd Kerkrade
2014-08-30 PSV Arena SportEmotion Kanaalrace + ONK (Open Water) Oirschot
2014-08-24 De IJzeren Man Zwemrace (Open Water) Vught
2014-07-05 Harense Smid Zwemrace (Open Water) Macharen
2014-06-20 - 2014-06-22 NJJK (KB) Amsterdam
2014-06-14 - 2014-06-15 Kring Minioren Finale Roermond
2014-05-24 - 2014-05-25 LKA Kerkrade
2014-05-17 - 2014-05-18 LKA Kerkrade
2014-05-11 Penta 4 Valkenburg
2014-05-02 - 2014-05-04 ONMK (LB) Den Haag
2014-04-13 Penta 3 Kerkrade
2014-04-13 Juniorcup Eindhoven
2014-04-12 Pietercup Eindhoven
2014-04-10 - 2014-04-13 Swimcup / NK LB Eindhoven
2014-04-06 Minioren wedstrijd 5 Kerkrade
2014-03-23 Regionale Lange Afstand Kampioenschappen Eindhoven
2014-03-23 Minioren wedstrijd 4 Stein
2014-03-15 - 2014-03-16 7. Vitus-Swim-Meeting Mönchengladbach
2014-02-28 - 2014-03-02 16. Piranha-Meeting Hannover
2014-02-22 - 2014-02-23 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden
2014-02-16 Competitie 4 Kerkrade
2014-02-09 Penta 2 Valkenburg
2014-02-09 Limietwedstrijd Eindhoven
2014-02-09 LAC deel 3 Maastricht
2014-01-31 - 2014-02-02 NJK (KB) Amsterdam
2014-01-26 Minioren wedstrijd 3 Echt
2014-01-24 - 2014-01-26 ONMK (KB) Zwolle
2014-01-19 Competitie 3 Valkenburg
2014-01-18 - 2014-01-19 32. Internationaler Schwimmer-Funfkampf Übach-Palenberg
2014-01-11 - 2014-01-12 LWK Maastricht
2014-01-05 Penta 1 Sittard

Omhoog

2013

2013-12-22 LAC deel 2 Sittard
2013-12-15 Minioren wedstrijd 2 Melick
2013-12-08 Limietwedstrijd Kerkrade
2013-11-29 - 2013-12-01 36th SSF Youth Swim Meeting Bonn
2013-11-24 Minioren club meet Valkenburg
2013-11-16 - 2013-11-17 Herbstschwimmfest Eschweiler
2013-11-10 Competitie 2 Valkenburg
2013-11-02 Mosaqua Trofee Gulpen
2013-11-01 - 2013-11-03 ONK (KB) Dordrecht
2013-10-27 Minioren wedstrijd 1 Brunssum
2013-10-11 - 2013-10-12 International Swimming Festival Aachen
2013-10-06 Competitie 1 Maastricht
2013-09-21 - 2013-09-22 30. Euregioschwimmen Aachen
2013-09-15 LAC deel 1 Kerkrade
2013-08-18 3e Ijzeren Man Zwemrace Vught
2013-03-10 Competitie 4 Kerkrade
2013-02-24 Penta 3 Kerkrade
2013-01-20 Competitie 3 Kerkrade
2013-01-12 - 2013-01-13 LWK Maastricht
2013-01-06 LAC 2 Kerkrade

Omhoog

2012

2012-12-09 Speedo 2 Echt
2012-11-11 Competitie 2 Valkenburg
2012-10-28 Penta 2 Valkenburg
2012-10-07 Speedo 1 Stein
2012-10-07 Limietwedstrijd Venray
2012-10-06 - 2012-10-07 16. Dortmunder Pokalschwimmfest Dortmund
2012-09-30 Competitie 1 Roermond
2012-09-23 Penta 1 Sittard
2012-09-22 - 2012-09-23 29. Euregioschwimmen Aachen
2012-09-16 Horst
2012-09-09 LAC 1 Valkenburg
2012-07-01 Jaargangfinale Dordrecht
2012-06-30 Open Water Wedstrijd Scheerwolde
2012-06-15 - 2012-06-17 NJK Drachten
2012-06-10 - 2012-06-17 World Master Championship Riccione (Italië)
2012-06-02 - 2012-06-03 Speedo Finale Horst
2012-05-19 - 2012-05-20 LKA Kerkrade
2012-05-12 - 2012-05-13 LKA Kerkrade
2012-04-22 Penta 4 Kerkrade
2012-04-15 Speedo 5 Stein
2012-04-09 Vrije Slag Toernooi Valkenburg
2012-03-18 Speedo 4 Valkenburg
2012-02-25 - 2012-02-26 Nationale Speedo Jaargangfinale Leiden
2012-02-05 Penta 3 Valkenburg
2012-01-29 Speedo 3 Kerkrade
2012-01-08 Penta 2 Sittard

Omhoog

2011

2011-12-11 Speedo 2 Hoensbroek
2011-10-16 Penta 1 Stein
2011-10-09 Speedo 1 Maastricht
2011-07-01 - 2011-07-03 30. Internationales Jahrgangsschwimmen Bochum
2011-06-18 - 2011-06-19 LKB Heerlen
2011-06-17 - 2011-06-19 NJK (LB) Dordrecht
2011-05-28 - 2011-05-29 Limburgse Speedo Finale Valkenburg
2011-05-22 LKA 4e Dag Kerkrade
2011-05-21 LKA 3e Dag Kerkrade
2011-05-15 LKA 2e Dag Kerkrade
2011-05-14 LKA 1e Dag Kerkrade
2011-04-25 Vrije Slag Toernooi Valkenburg
2011-04-23 NJK 800m Breda
2011-04-23 NJK 1500m Breda
2011-04-17 Speedo 5 Hoensbroek
2011-04-10 Swimkick 4 Maastricht
2011-04-03 Competitie 5 Team 2 Vaals
2011-04-03 Competitie 5 Team 1 Kerkrade
2011-03-20 Speedo 4 Maastricht
2011-02-27 Limietwedstrijd Eindhoven
2011-02-27 Competitie 4 Team 2 Beek
2011-02-27 Competitie 4 Team 1 Brunssum
2011-02-06 Swimkick 3 Stein
2011-01-30 LAC Valkenburg
2011-01-28 - 2011-01-30 NJK Terneuzen
2011-01-23 Speedo 3 Kerkrade
2011-01-16 Competitie 3 Team 2 Kerkrade
2011-01-09 LWK Sittard
2011-01-08 LWK Sittard

Omhoog

2010

2010-12-18 - 2010-12-19 Limburgse Sprint en Estafettekampioenschap Horst
2010-12-12 Speedo 2 Landgraaf
2010-11-27 Swimkick 2 Kerkrade
2010-11-21 Speedo Clubmeet Sittard
2010-11-14 Competitie 2 Team 2 Beek
2010-11-14 Competitie 2 Team 1 Maastricht
2010-10-30 Swimkick 1 Kerkrade
2010-10-17 Limietwedstrijd Eindhoven
2010-10-10 Speedo 1 Valkenburg
2010-10-03 Competitie 1 Team 2 Vaals
2010-10-03 Competitie 1 Team 1 Sittard
2010-07-03 - 2010-07-04 10. Internationales Schwimmfest Erkelenz
2010-06-19 - 2010-06-20 LKB Echt
2010-06-18 - 2010-06-20 NJK Amsterdam
2010-06-05 - 2010-06-06 Limburgse Speedo Finale Landgraaf
2010-05-29 - 2010-05-30 LKA Kerkrade
2010-05-15 - 2010-05-16 LKA Kerkrade
2010-04-25 NJK 800m/1500m Drachten
2010-04-18 Speedo 5 TOP 25 Beste Zwemmers Van Limburg
2010-04-18 Speedo 5 Maastricht
2010-04-11 Competitie 5 Team 2 Kerkrade
2010-04-11 Competitie 5 Team 1 Maastricht
2010-04-05 Vrije Slag Toernooi Valkenburg
2010-03-28 Swimkick 4 Maastricht
2010-03-21 Speedo 4 Valkenburg
2010-03-14 Competitie 4 Team 2 Vaals
2010-03-07 Limietwedstrijd Eindhoven
2010-02-28 Swimkick 3 Maastricht
2010-02-27 Limietwedstrijd Roermond
2010-02-21 Eerste Internationale Zwemwedstrijd (LB) Kerkrade
2010-01-29 - 2010-01-31 NJK Heerenveen
2010-01-23 Speedo 3 TOP 25 Beste Zwemmers Van Limburg
2010-01-23 Speedo 3 Gulpen
2010-01-17 Competitie 3 Team 2 Kerkrade

Omhoog

2009

2009-12-20 ONK Amsterdam
2009-12-13 Speedo 2 TOP 25 Beste Zwemmers Van Limburg
2009-12-13 Speedo 2 Kerkrade
2009-11-22 Speedo Club Meet Brunssum
2009-11-22 Limietwedstrijd Valkenburg
2009-11-15 Competitie 2 Team 2 Beek
2009-11-15 Competitie 2 Team 1 Kerkrade
2009-11-07 Limietwedstrijd Roermond
2009-10-30 Vriendschappelijke Wedstrijd Kerkrade
2009-10-25 Swimkick 1 Kerkrade
2009-10-18 Limietwedstrijd Eindhoven
2009-10-11 Speedo 1 TOP 25 Beste Zwemmers Van Limburg
2009-10-11 Speedo 1 Hoensbroek
2009-10-04 Competitie 1 Team 2 Kerkrade
2009-10-04 Competitie 1 Team 1 Stein
2009-09-26 - 2009-09-27 26. Euregioschwimmen Aachen
2009-07-11 - 2009-07-12 Invitational 50m Eindhoven
2009-07-11 - 2009-07-12 Invitational 25m Eindhoven
2009-07-05 Nationale Jaargangfinale Dordrecht
2009-06-27 - 2009-06-28 9. Internationales Schwimmfest Erkelenz
2009-06-21 LKB Sittard
2009-06-20 LKB Sittard
2009-06-14 Limburgse Speedo Finale Brunssum
2009-06-13 Limburgse Speedo Finale Brunssum
2009-05-16 - 2009-05-17 LKA Kerkrade
2009-05-09 - 2009-05-10 LKA Kerkrade
2009-04-13 Vrije Slag Toernooi Valkenburg
2009-03-29 Speedo 4 Maastricht
2009-03-28 Limietwedstrijd Roermond
2009-02-14 - 2009-02-15 Nationale Speedo Jaargangfinale Leiden

Omhoog

2008

2008-09-20 - 2008-09-21 25. Euregioschwimmen Aachen
2008-06-07 - 2008-06-08 Limburgse Speedo Finale Horst
2008-05-17 - 2008-05-25 LKA Kerkrade
2008-03-24 Vrije Slag Toernooi Valkenburg
2008-02-16 - 2008-02-17 Nationale Speedo Jaargangfinale Leiden
2008-01-27 NJK Sessie 6 Terneuzen
2008-01-27 NJK Sessie 5 Terneuzen
2008-01-26 NJK Sessie 4 Terneuzen
2008-01-26 NJK Sessie 3 Terneuzen
2008-01-25 NJK Sessie 2 Terneuzen
2008-01-25 NJK Sessie 1 Terneuzen

Omhoog

2007

2007-06-09 - 2007-06-10 Limburgse Speedo Finale Kerkrade
2007-05-13 LKA 4e Dag Kerkrade
2007-05-12 LKA 3e Dag Kerkrade
2007-05-06 LKA 2e Dag Kerkrade
2007-05-05 LKA 1e Dag Kerkrade
2007-04-09 Vrije Slag Toernooi Valkenburg
2007-01-07 LWK Valkenburg
2007-01-06 LWK Valkenburg

Omhoog

2006

2006-06-11 Limburgse Speedo Finale valkenburg
2006-06-10 Limburgse Speedo Finale Valkenburg
2006-05-21 LKA 5e Dag Kerkrade
2006-05-20 LKA 4e Dag Kerkrade
2006-05-17 LKA 3e Dag Kerkrade
2006-05-14 LKA 2e Dag Kerkrade
2006-05-13 LKA 1e Dag Kerkrade
2006-02-11 - 2006-02-12 Nationale Speedo Jaargangfinale Leiden
2006-01-08 LWK Brunssum

Omhoog

2005

2005-11-20 Speedo Clubmeet Valkenburg
2005-06-04 - 2005-06-05 Limburgse Speedo Finale Maastricht
2005-05-29 LKA 5e Dag Kerkrade
2005-05-28 LKA 4e Dag Kerkrade
2005-05-25 LKA 3e Dag Kerkrade
2005-05-22 LKA 2e Dag Kerkrade
2005-05-21 LKA 1e Dag Kerkrade
2005-02-19 - 2005-02-20 Nationale Speedo Jaargangfinale Leiden
2005-01-09 LWK Maastricht
2005-01-08 LWK Maastricht

Omhoog

2004

2004-06-06 Limburgse Speedo Finale Brunssum
2004-06-05 Limburgse Speedo Finale Brunssum
2004-05-16 LKA 5e Dag Kerkrade
2004-05-15 LKA 4e Dag Kerkrade
2004-05-12 LKA 3e Dag Kerkrade
2004-05-09 LKA 2e Dag Kerkrade
2004-05-08 LKA 1e Dag Kerkrade
2004-03-28 Speedo 4 Maastricht
2004-02-21 - 2004-02-22 Nationale Speedo Jaargangfinale Leiden
2004-02-08 Speedo 3 Maastricht

Omhoog

2003

2003-12-14 Speedo 2 Valkenburg
2003-09-28 Speedo 1 Valkenburg

Omhoog