Met de complimenten van: 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie:ZCV - Valkenburg
 
Datum :28-09-2003     Gecombineerde speedo wedstrijd 1         Valkenburg aan de Geul        
Zwembad: Polfermolen                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     100   m.rugslag jongens minioren5 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  1.28.56        
  2 Tom Broers             ZCV                     93-02305  1.37.65        
  3 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  1.40.50        
  4 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.43.00        
  5 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02303  1.48.94        
 
Uitslag progr. nr.  2     100   m.rugslag meisjes minioren5 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.32.37        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.35.73        
  3 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.36.75        
  4 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  1.41.85        
  5 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.44.41        
  6 Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  1.56.41        
 
Uitslag progr. nr.  3     25    m.rugslag mix minioren1-2 instroom
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.25.06        
  2 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  0.25.75        
  3 Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.30.22        
  4 Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.30.72        
  5 Dean Hogenboom         Swim2win(SG)            96-DHO    0.33.50        
  6 Camille Bressers       Swim2win(SG)            96-CBR    0.36.58        
  7 Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-SGA    0.36.77        
  8 Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.37.37        
  9 Harrie van der Roer    ZCV                     96-00686  0.39.30        
 10 Luuk Scheerder         ZCV                     96-agvls            AF   
 11 Philip Bams            Swim2win(SG)            96-00195  Ziek      Zk   
AF    Niet de aangegeven afstand gezwommen.                                                                                                                                 
 
Uitslag progr. nr.  4     50    m.rugslag jongens minioren3-4 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.51.07        
  2 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.52.66        
  3 LuciŽn Thijssen        ZCV                     95-00845  0.54.10        
  4 Mart Theunissen        Swim2win(SG)            95-00483  0.54.77        
  5 Brain Schijns          Eurode                  95-00713  0.54.85        
  6 Laurens Smits          Eurode                  95-00007  0.55.21        
  7 Lars Claessens         Swim2win(SG)            95-00479  0.56.24A       
  8 Marty Kennis           Swim2win(SG)            95-MKE    0.56.24B       
  9 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  0.58.08        
 10 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.58.54        
 11 Kay Dahmen             Eurode                  95-agvkd  1.05.04        
 12 Dave Hameleers         Eurode                  95-agvdh  1.05.05        
 13 Roel Robeers           ZCV                     95-01241  1.11.81        
     Jasper Moonen         ZCV                     95-00843  1.08.59   RD   
     Danne van Loo         ZCV                     95-00841  1.11.05   RD   
     Laurent Errots        Swim2win(SG)            94-LER    1.15.44   RH   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt.                                                                                                 
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.                                                                                                                           
 
Uitslag progr. nr.  5     50    m.rugslag meisjes minioren3-4 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.54.12        
  2 Jessica Krutzen        Eurode                  94-agvjk  0.56.22        
  3 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  0.59.89        
  4 Karin van der Aalst    Kimbria                 95-01356  1.00.92        
  5 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-agvmk  1.02.85        
  6 Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-VBE    1.04.14        
     Yorgia Pappas         Kimbria                 95-00720            RE   
     Michelle Ritzerfeld   Eurode                  94-agvmr  1.08.84   RH   
     Britt Quadvieg        Eurode                  95-agvbq  Ziek      Zk   
RE    Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.                                                                                                       
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.                                                                                                                           
 
Uitslag progr. nr.  6     100   m.schoolslag jongens minioren6 vooronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.38.01        
  2 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.38.56        
  3 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.38.90        
  4 Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  1.47.63        
  5 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  1.49.22        
     Tim Warnier           Swim2win(SG)            92-02987  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  7     100   m.schoolslag meisjes minioren6 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.38.54        
  2 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.43.17        
  3 Michele Geijselaers    Kimbria                 92-00582  1.44.85        
  4 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.47.27        
  5 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.47.37        
  6 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.48.10        
  7 Milou Koekkelkoren     Kimbria                 92-05564  1.48.18        
  8 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  1.52.21        
  9 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.54.49        
 10 Laura Kerckhoffs       ZCV                     92-03744  1.56.23        
 11 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  1.57.97        
     Jolien van Golde      Swim2win(SG)            92-04200  1.44.87   SK   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                      
 
Uitslag progr. nr.  8     50    m.vlinderslag jongens minioren3-4 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Niels van Basten-Batenburg
                           Swim2win(SG)            94-00593  0.47.40        
  2 Pim van Basten-Batenburg
                           Swim2win(SG)            94-01657  0.49.43        
  3 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  0.57.83        
  4 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  1.14.66        
  5 Stephane Weusten       Swim2win(SG)            94-02196  1.25.02        
     Jordy Vroomen         Eurode                  94-00341  1.00.61   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.                                                                                                                        
 
Uitslag progr. nr.  9     50    m.vlinderslag meisjes minioren3-4 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  0.42.00        
  2 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  0.47.62        
  3 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  0.51.53        
  4 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  0.56.14        
  5 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  1.05.33        
     Maxime Theunissen     Swim2win(SG)            94-01480  0.59.75   VC   
     Maaike Greven         Swim2win(SG)            95-00826  1.08.88   VC   
     Raphele de la Haye    Swim2win(SG)            94-02190  1.10.20   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.                                                                                                                        
 
Uitslag progr. nr. 10     50    m.rugslag jongens minioren5 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.51.47        
  2 Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  0.53.05        
  3 Stefan Lemmens         ZCV                     93-03147  0.54.03        
  4 Sander Frederiks       ZCV                     93-03997  0.54.73        
  5 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  0.57.29        
  6 Ches Tatipati          Swim2win(SG)            93-CTA    1.00.62        
  7 Dion Peelen            Eurode                  93-agvdp  1.06.69        
  8 Patriek Doelen         Swim2win(SG)            93-03503  1.08.75        
     Frans Prevoo          ZCV                     93-03505  1.01.63   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt.                                                                                                 
 
Uitslag progr. nr. 11     50    m.rugslag meisjes minioren5 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Bibi Kamstra           Swim2win(SG)            93-04046  0.51.11        
  2 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.51.35        
  3 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.55.33        
  4 Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  1.00.33        
  5 Frederique Biesheuvel  Kimbria                 93-04588  1.04.14        
  6 Valerie Nieman         Swim2win(SG)            93-VNI    1.04.55        
     Danja Zurek           Kimbria                 93-03846  1.04.04   RD   
     Ashley Sluysmans      Eurode                  93-agvAS  1.09.55   RH   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt.                                                                                                 
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.                                                                                                                           
 
Uitslag progr. nr. 12     50    m.rugslag jongens minioren6 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-BBE    1.02.91        
     Pepijn Meekes         Swim2win(SG)            92-03461  0.48.89   RC   
     Ivo Bakker            Kimbria                 92-04561  0.49.86   RC   
     Christophe Vossen     ZCV                     92-04607  1.10.80   RD/RH
     Nicky Hendriks        ZCV                     92-05085            RE   
     Mohammed Abdulla      Swim2win(SG)            92-MAB    1.06.13   RH   
     Jurgen Toennaer       Swim2win(SG)            92-03463  Ziek      Zk   
RC    Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.                                                                                        
RD/RH                                                                                                                                                                       
RE    Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.                                                                                                       
 
Uitslag progr. nr. 13     50    m.rugslag meisjes minioren6 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sylvia Volders         ZCV                     92-05776  0.52.82        
  2 Dominique PiŽtte       ZCV                     92-04606  0.52.97        
  3 Dionne Martin          Swim2win(SG)            92-05616  1.05.42        
  4 Farah Helly            Swim2win(SG)            92-FHE    1.21.39        
     Pascalle Vroemen      Swim2win(SG)            92-05560  0.51.53   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt.                                                                                                 
 
Uitslag progr. nr. 14     200   m.wisselslag jongens minioren5 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Tom Broers             ZCV                     93-02305  3.35.15        0.48.92 
  2 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  3.35.34        0.50.88 
     Maurice Soudant       Swim2win(SG)            93-02125  3.09.66   SD   
     Erik Schwillens       Swim2win(SG)            93-01747  3.27.75   VC   
     Riccardo Ackermans    ZCV                     93-02303  4.08.22   VC   0.55.79 
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.                                                                 
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.                                                                                                                        
 
Uitslag progr. nr. 15     200   m.wisselslag meisjes minioren5 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  3.18.97        
  2 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  3.29.41        0.49.33 
  3 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  3.42.20        0.52.07 
     Shelly Hollanders     Kimbria                 93-03454  3.46.12   VH   0.54.76 
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                     
 
Uitslag progr. nr. 16     25    m.schoolslag mix minioren1-2 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.28.50        
  2 Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.29.80        
  3 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.30.84        
  4 Luuk Scheerder         ZCV                     96-agvls  0.32.41        
  5 Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-SGA    0.37.06        
     Dean Hogenboom        Swim2win(SG)            96-DHO    0.30.64   SL   
     Philip Bams           Swim2win(SG)            96-00195  Ziek      Zk   
SL    Met een hand keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                                           
 
Uitslag progr. nr. 16     25    m.schoolslag mix minioren1-2 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  0.26.37        
  2 Camille Bressers       Swim2win(SG)            96-CBR    0.32.70        
  3 Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.33.73        
     Harrie van der Roer   ZCV                     96-00686  0.34.48   SL/SG
SL/SG                                                                                                                                                                       
 
Uitslag progr. nr. 17     50    m.schoolslag jongens minioren3-4 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.51.85        
  2 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  0.56.19        
  3 Brain Schijns          Eurode                  95-00713  0.56.87        
  4 Mart Theunissen        Swim2win(SG)            95-00483  0.56.97        
  5 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.58.87        
  6 Laurens Smits          Eurode                  95-00007  0.59.83        
  7 Jasper Moonen          ZCV                     95-00843  1.02.44        
  8 Laurent Errots         Swim2win(SG)            94-LER    1.02.75        
  9 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  1.04.22        
 10 Marty Kennis           Swim2win(SG)            95-MKE    1.05.53        
 11 LuciŽn Thijssen        ZCV                     95-00845  1.06.12        
 12 Danne van Loo          ZCV                     95-00841  1.06.32        
 13 Kay Dahmen             Eurode                  95-agvkd  1.07.07        
 14 Roel Robeers           ZCV                     95-01241  1.14.66        
     Dave Hameleers        Eurode                  95-agvdh  1.05.00   SK   
     Lars Claessens        Swim2win(SG)            95-00479  1.10.87   SK   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                      
 
Uitslag progr. nr. 18     50    m.schoolslag meisjes minioren3-4 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  0.56.56        
  2 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.57.37        
  3 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  1.00.93        
  4 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-agvmk  1.01.13        
  5 Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-VBE    1.01.91        
  6 Karin van der Aalst    Kimbria                 95-01356  1.02.69        
     Michelle Ritzerfeld   Eurode                  94-agvmr  1.04.75   SL   
     Jessica Krutzen       Eurode                  94-agvjk  1.01.96   SL/SA
     Britt Quadvieg        Eurode                  95-agvbq  Ziek      Zk   
SL    Met een hand keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                                           
SL/SA                                                                                                                                                                       
 
Uitslag progr. nr. 19     100   m.vlinderslag jongens minioren6 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.32.21        
  2 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.38.09        
     Tim Greven            Swim2win(SG)            92-02373  1.51.15   VC   
     Milan Herens          Swim2win(SG)            92-00511  1.59.69   VC   
     Cas Van Rooij         Kimbria                 92-03033  2.02.13   VC   
     Tim Warnier           Swim2win(SG)            92-02987  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.                                                                                                                        
 
Uitslag progr. nr. 20     100   m.vlinderslag meisjes minioren6 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.33.60        
  2 Michele Geijselaers    Kimbria                 92-00582  1.35.53        
  3 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.43.43        
  4 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.51.55        
  5 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.55.77        
  6 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  2.12.27        
     Deborah Thijssen      ZCV                     92-03746  1.52.69   SK   
     Laura Kerckhoffs      ZCV                     92-03744  2.10.75   VC   
     Vivianne Heidendaal   ZCV                     92-03326  1.52.79   VC/VB
     Jolien van Golde      Swim2win(SG)            92-04200  1.59.04   VI   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                      
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.                                                                                                                        
VC/VB                                                                                                                                                                       
 
Uitslag progr. nr. 21     100   m.rugslag jongens minioren3-4 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Niels van Basten-Batenburg
                           Swim2win(SG)            94-00593  1.41.53        
  2 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.47.57        
  3 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.55.03        
  4 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  1.59.09        
  5 Stephane Weusten       Swim2win(SG)            94-02196  2.10.68        
     Pim van Basten-Batenburg
                           Swim2win(SG)            94-01657  1.51.95   RC   
RC    Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.                                                                                        
 
Uitslag progr. nr. 22     100   m.rugslag meisjes minioren3-4 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.39.19        
  2 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  1.39.90        
  3 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.40.97        
  4 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.49.75        
  5 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  2.00.70A       
  6 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  2.00.70B       
  7 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)            94-01480  2.03.22        
  8 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  2.12.38        
 
Uitslag progr. nr. 23     50    m.schoolslag jongens minioren5 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  0.51.97        
  2 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.54.07        
  3 Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  0.54.41        
  4 Dion Peelen            Eurode                  93-agvdp  0.56.20        
  5 Stefan Lemmens         ZCV                     93-03147  0.58.10        
  6 Ches Tatipati          Swim2win(SG)            93-CTA    1.00.85        
  7 Frans Prevoo           ZCV                     93-03505  1.05.25        
     Sander Frederiks      ZCV                     93-03997  0.59.10   SK   
     Patriek Doelen        Swim2win(SG)            93-03503  1.00.55   SK   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                      
 
Uitslag progr. nr. 24     50    m.schoolslag meisjes minioren5 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.55.35        
  2 Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  0.56.21        
  3 Bibi Kamstra           Swim2win(SG)            93-04046  0.56.38        
  4 Frederique Biesheuvel  Kimbria                 93-04588  0.57.69        
  5 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.59.85        
  6 Ashley Sluysmans       Eurode                  93-agvAS  1.00.62        
  7 Valerie Nieman         Swim2win(SG)            93-VNI    1.00.82        
     Danja Zurek           Kimbria                 93-03846  0.57.92   SK   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                      
 
Uitslag progr. nr. 25     50    m.schoolslag jongens minioren6 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Pepijn Meekes          Swim2win(SG)            92-03461  0.53.18        
  2 Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561  0.54.32        
  3 Mohammed Abdulla       Swim2win(SG)            92-MAB    0.55.62        
  4 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-BBE    0.56.44        
     Nicky Hendriks        ZCV                     92-05085  1.02.50   SB   
     Christophe Vossen     ZCV                     92-04607  1.09.93   SK   
     Jurgen Toennaer       Swim2win(SG)            92-03463  Ziek      Zk   
SB    Een deel van het hoofd heeft gedurende de gehele race niet tijdens cyclus het wateroppervlak doorbroken.                                                              
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.                                                                                                      
 
Uitslag progr. nr. 26     50    m.schoolslag meisjes minioren6 instroom
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  0.54.95        
  2 Sylvia Volders         ZCV                     92-05776  0.59.72        
  3 Dominique PiŽtte       ZCV                     92-04606  0.59.81        
  4 Dionne Martin          Swim2win(SG)            92-05616  1.00.95        
     Farah Helly           Swim2win(SG)            92-FHE              AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)                                                                                 
 
Uitslag progr. nr. 27     100   m.vrije slag jongens minioren5 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  1.24.66        
  2 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.28.19        
  3 Tom Broers             ZCV                     93-02305  1.31.61        
  4 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  1.32.65        
  5 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02303  1.41.59        
 
Uitslag progr. nr. 28     100   m.vrije slag meisjes minioren5 voorronde
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.24.53        
  2 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.26.53A       
  3 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.26.53B       
  4 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.31.07        
  5 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  1.35.83        
  6 Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  1.38.45        
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie:ZCV - Valkenburg