Datum :14-12-2003     Gecombineerde Speedowedstrijd 2          Valkenburg aan de Geul
Zwembad: Polfermolen                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     100   m.vrije slag jongens minioren6(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.18.48        
  2 Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  1.21.03        
  3 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  1.22.98        
  4 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.26.91        
     Tim Greven            Swim2win(SG)            92-02373  Ziek      Zk   
     Alain Dassen          Swim2win(SG)            92-03459  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  2     100   m.vrije slag meisjes minioren6(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.16.19        
  2 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.18.09        
  3 Michele Geijselaers    Kimbria                 92-00582  1.21.17        
  4 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.22.69        
  5 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.26.53        
  6 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.30.44        
  7 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  1.30.60        
  8 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.31.46        
  9 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.32.91        
 10 Laura Kerckhoffs       ZCV                     92-03744  1.35.41        
 11 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  1.36.78        
 12 Dorien Swerts          Swim2win(SG)            92-03500  1.46.38        
     Manouk Kessels        Swim2win(SG)            92-00918  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  3     100   m.schoolslag jongens minioren3en4(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.49.04        
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.50.96        
  3 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.52.66        
  4 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.56.42        
  5 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  2.22.63        
     Stephane Weusten      Swim2win(SG)            94-02196  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  4     100   m.schoolslag meisjes minioren3en4(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.38.66        
  2 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  1.44.03        
  3 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.49.04        
  4 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.52.00        
  5 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  2.01.59        
  6 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  2.06.86        
     Maaike Greven         Swim2win(SG)            95-00826  2.10.44   SD   
     Anne van Gemert       Swim2win(SG)            94-02204  2.15.18   SD   
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig 
      in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr.  5     25    m.vrije slag mix minioren1en2(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.20.07        
  2 Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.21.86        
  3 Philip Bams            Swim2win(SG)            96-00195  0.23.87        
  4 Luuk Scheerder         ZCV                     96-00393  0.27.51        
  5 Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.28.84a       
  6 Dean Hogenboom         Swim2win(SG)            96-00419  0.28.84b       
  7 Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-00073  0.33.34        
 
Uitslag progr. nr.  5     25    m.vrije slag mix minioren1en2(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.27.96        
  2 Harrie van der Roer    ZCV                     96-00686  0.34.09        
  3 Julie Theunissen       Swim2win(SG)            97-JTH    0.37.31        
     Beau Warnier          Swim2win(SG)            96-00118  Ziek      Zk   
     Camille Bressers      Swim2win(SG)            96-00776  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  6     50    m.vrije slag jongens minioren3en4(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.45.41        
  2 Lars Claessens         Swim2win(SG)            95-00479  0.46.07        
  3 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  0.46.40a       
  4 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.46.40b       
  5 Laurence Smits         Eurode                  95-00007  0.48.33        
  6 Luci?n Thijssen        ZCV                     95-00845  0.49.59        
  7 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.54.59        
  8 Brain Schijns          Eurode                  95-00713  0.56.43        
     Marty Kennis          Swim2win(SG)            95-01355  NG        NG   
     Kay Dahmen            Eurode                  95-01283  Ziek      Zk   
     Armand Moradi         Eurode                  95-01287  Ziek      Zk   
     Roel Robeers          ZCV                     95-01241  Ziek      Zk   
NG    Niet gestart.
 
Uitslag progr. nr.  7     50    m.vrije slag meisjes minioren3en4(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Quinniver Lardinois    Kimbria                 94-qlagv  0.43.01        
  2 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.48.86        
  3 Jessica Krutzen        Eurode                  94-03406  0.48.88        
  4 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  0.49.95        
  5 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  0.50.18        
  6 Karin van der Aalst    Kimbria                 95-01356  0.51.45        
  7 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  0.54.79        
  8 Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-01918  0.59.00        
  9 Michelle Ritzerfeld    Eurode                  94-03408  0.59.79        
 10 Germaine Doelen        Swim2win(SG)            95-01308  1.01.31        
     Cindy Frambach        Swim2win(SG)            94-02208  Ziek      Zk   
     Nora Chrif            Swim2win(SG)            95-01002  Ziek      Zk   
     Riva Boutilkovla      Swim2win(SG)            95-01312  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  8     50    m.vlinderslag jongens minioren5(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  0.36.86        
  2 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  0.42.14        
  3 Tom Broers             ZCV                     93-02305  0.44.20        
  4 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  0.44.27        
  5 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02303  0.50.31        
 
Uitslag progr. nr.  9     50    m.vlinderslag meisjes minioren5(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  0.43.87        
  2 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  0.47.68        
  3 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  0.47.88        
  4 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  0.48.98        
  5 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  0.49.36        
     Carmen Keuten         Swim2win(SG)            93-04432  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 10     50    m.vrije slag jongens minioren5(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sander Frederiks       ZCV                     93-03997  0.45.22        
  2 Dion Peelen            Eurode                  93-04051  0.48.47        
  3 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  0.48.49        
  4 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.51.81        
  5 Ches Tatipata          Swim2win(SG)            93-04161  0.53.67        
  6 Patriek Doelen         Swim2win(SG)            93-03503  1.01.27        
     Wouter Thonon         Swim2win(SG)            93-02957  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 11     50    m.vrije slag meisjes minioren5(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.41.69        
  2 Bibi Kamstra           Swim2win(SG)            93-04046  0.42.13        
  3 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.46.08        
  4 Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  0.49.39        
  5 Valerie Nieman         Swim2win(SG)            93-05138  0.50.00        
  6 Ashley Sluysmans       Eurode                  93-05294  0.54.50        
     Frederique Biesheuvel Kimbria                 93-04588  NG        NG   
NG    Niet gestart.
 
Uitslag progr. nr. 12     50    m.vrije slag jongens minioren6(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Pepijn Meekes          Swim2win(SG)            92-03461  0.40.19        
  2 Mohammed Abdulla       Swim2win(SG)            92-MAB    0.46.18        
  3 Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561  0.46.46        
  4 Nicky Hendriks         ZCV                     92-05085  0.48.87        
  5 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-05277  0.53.38        
  6 Christophe Vossen      ZCV                     92-04607  0.59.24        
     Jurgen Toennaer       Swim2win(SG)            92-03463  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 13     50    m.vrije slag meisjes minioren6(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sylvia Volders         ZCV                     92-05776  0.42.07        
  2 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  0.45.67        
  3 Yvette Derks           ZCV                     92-06308  0.49.45        
  4 Ramona Ritzerfeld      Eurode                  91-07214  0.50.85        
  5 Kelly Muller           Eurode                  91-agvKM  0.52.42        
  6 Dionne Martin          Swim2win(SG)            92-05616  053.53         
     Dominique Pi?tte      ZCV                     92-04606  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 14     200   m.wisselslag jongens minioren6(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  3.12.43        0.39.14 
  2 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  3.25.33        0.50.09 
  3 Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  3.25.75        0.52.49 
  4 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  3.31.19        0.48.58 
     Tim Greven            Swim2win(SG)            92-02373  Ziek      Zk   
     Alain Dassen          Swim2win(SG)            92-03459  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 15     200   m.wisselslag meisjes minioren6(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  3.06.37        0.38.37 
  2 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  3.16.51        0.45.54 
  3 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  3.21.73        0.47.93 
  4 Michele Geijselaers    Kimbria                 92-00582  3.21.76        0.46.17 
  5 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  3.32.38        0.47.37 
  6 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  3.40.16        0.52.05 
  7 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  3.50.51        0.56.09 
     Tessa Bemelmans       Kimbria                 92-04654  3.51.25   RH/VC0.56.08 
     Dorien Swerts         Swim2win(SG)            92-03500  4.03.05   SD   0.58.68 
     Jolien van Golde      Swim2win(SG)            92-04200  3.41.55   SK   0.47.88 
     Laura Kerckhoffs      ZCV                     92-03744  3.54.37   VB   0.54.24 
     Vivianne Heidendaal   ZCV                     92-03326  3.39.12   VC   0.47.79 
     Manouk Kessels        Swim2win(SG)            92-00918  Ziek      Zk   
 
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde
      horizontale vlak uitgevoerd.
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 16     100   m.wisselslag jongens minioren3en4(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.36.36        
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.42.80        
  3 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.52.82        
     Marinko Herens        Swim2win(SG)            95-00487  2.02.54   VE   
     Stephane Weusten      Swim2win(SG)            94-02196  Ziek      Zk   
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 17     100   m.wisselslag meisjes minioren3en4(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.31.53        
  2 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  1.37.97a       
  3 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.37.97b       
  4 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.50.58        
  5 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  2.00.88        
  6 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  2.02.23        
     Maaike Greven         Swim2win(SG)            95-00826  2.00.91   VC/SD
     Anne van Gemert       Swim2win(SG)            94-02204  2.05.00   VC/SD
 
Uitslag progr. nr. 18     25    m.vlinderslag mix minioren1en2(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.25.25        
     Dean Hogenboom        Swim2win(SG)            96-00419            AA/VC
     Bart van den Boorn    Swim2win(SG)            96-00197  0.30.00   VC   
     Philip Bams           Swim2win(SG)            96-00195  0.34.56   VC   
     Cas Rosier            Swim2win(SG)            96-00199  0.40.56   VC   
     Sam Gardeniers        Swim2win(SG)            97-00073  0.43.19   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 18     25    m.vlinderslag mix minioren1en2(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
     Kelsey Wijler         Kimbria                 97-00016  0.41.24   VC   
     Julie Theunissen      Swim2win(SG)            97-JTH    0.40.40   VH   
     Beau Warnier          Swim2win(SG)            96-00118  Ziek      Zk   
     Camille Bressers      Swim2win(SG)            96-00776  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 19     25    m.vlinderslag jongens minioren3en4(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Laurence Smits         Eurode                  95-00007  0.23.82        
  2 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.25.10a       
  3 Luci?n Thijssen        ZCV                     95-00845  0.25.10b       
  4 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.25.10c       
  5 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  0.25.75        
  6 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.26.12b       
     Marty Kennis          Swim2win(SG)            95-01355  0.26.12a  VC   
     Lars Claessens        Swim2win(SG)            95-00479  0.29.72   VE   
     Brain Schijns         Eurode                  95-00713  0.29.78   VN   
     Kay Dahmen            Eurode                  95-01283  Ziek      Zk   
     Armand Moradi         Eurode                  95-01287  Ziek      Zk   
     Roel Robeers          ZCV                     95-01241  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.
VN    De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 20     25    m.vlinderslag meisjes minioren3en4(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.25.37        
  2 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  0.27.56        
  3 Jessica Krutzen        Eurode                  94-03406  0.29.66        
  4 Quinniver Lardinois    Kimbria                 94-qlagv  0.31.35        
     Michelle Kloosterman  ZCV                     94-03446  0.24.34   VC   
     Germaine Doelen       Swim2win(SG)            95-01308  0.30.63   VC   
     Yorgia Pappas         Kimbria                 95-00720  0.34.16   VC   
     Karin van der Aalst   Kimbria                 95-01356  0.38.98   VC   
     Vera Berghmans        Swim2win(SG)            95-01918  0.33.25   VC/VH
     Britt Quadvlieg       Eurode                  95-01854  Ziek      Zk   
     Cindy Frambach        Swim2win(SG)            94-02208  Ziek      Zk   
     Nora Chrif            Swim2win(SG)            95-01002  Ziek      Zk   
     Riva Boutilkovla      Swim2win(SG)            95-01312  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 21     100   m.schoolslag jongens minioren5(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  1.40.80        
  2 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.41.79        
  3 Tom Broers             ZCV                     93-02305  1.50.70        
  4 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02303  2.09.88        
     Ruben Gardeniers      Swim2win(SG)            93-01161  1.57.86   SD   
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde
      horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 22     100   m.schoolslag meisjes minioren5(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.36.22        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.36.76        
  3 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.40.87        
  4 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  1.55.74        
  5 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.58.89        
     Carmen Keuten         Swim2win(SG)            93-04432  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 23     25    m.vlinderslag jongens minioren5(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.23.60        
     Sander Frederiks      ZCV                     93-03997            AA/VC
     Willy Rosier          Swim2win(SG)            93-03201  0.22.44   VC   
     Dion Peelen           Eurode                  93-04051  0.26.21   VC   
     Ches Tatipata         Swim2win(SG)            93-04161  0.35.74   VC   
     Patriek Doelen        Swim2win(SG)            93-03503  0.31.09   VC/VG
     Wouter Thonon         Swim2win(SG)            93-02957  Ziek      Zk   
 
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 24     25    m.vlinderslag meisjes minioren5(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.26.94        
     Frederique Biesheuvel Kimbria                 93-04588  NG        NG   
     Bibi Kamstra          Swim2win(SG)            93-04046  0.22.91   VB   
     Valerie Nieman        Swim2win(SG)            93-05138  0.27.17   VB/VC
     Karoline Mess         ZCV                     93-01530  0.21.86   VC   
     Steffanie Golob       ZCV                     93-03722  0.25.90   VC   
     Ashley Sluysmans      Eurode                  93-05294  0.27.41   VE/VH
NG    Niet gestart.
VB    Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 25     100   m.wisselslag jongens minioren6(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561  1.50.61        
     Pepijn Meekes         Swim2win(SG)            92-03461  1.42.71   VC   
     Christophe Vossen     ZCV                     92-04607  2.26.11   VC   
     Nicky Hendriks        ZCV                     92-05085  2.14.38   VC/RH
     Bart Berghmans        Swim2win(SG)            92-05277  2.08.99   VC/VD
     Mohammed Abdulla      Swim2win(SG)            92-MAB    1.58.02   VI   
     Jurgen Toennaer       Swim2win(SG)            92-03463  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 26     100   m.wisselslag meisjes minioren6(instroom)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sylvia Volders         ZCV                     92-05776  1.48.04        
  2 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  1.57.85        
     Kelly Muller          Eurode                  91-agvKM  2.04.01   VC   
     Dionne Martin         Swim2win(SG)            92-05616  2.07.07   VC   
     Ramona Ritzerfeld     Eurode                  91-07214  2.05.00   VC/SK
     Yvette Derks          ZCV                     92-06308  2.02.57   VC/SL
     Dominique Pi?tte      ZCV                     92-04606  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 27     100   m.rugslag jongens minioren6(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.28.90        
  2 Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  1.36.05        
  3 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.57.45        
     Milan Herens          Swim2win(SG)            92-00511            AA   
     Tim Greven            Swim2win(SG)            92-02373  Ziek      Zk   
     Alain Dassen          Swim2win(SG)            92-03459  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 28     100   m.rugslag meisjes minioren6(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.28.72        
  2 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.33.72        
  3 Michele Geijselaers    Kimbria                 92-00582  1.34.72        
  4 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.35.68        
  5 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.37.90        
  6 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.41.21        
  7 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  1.47.99        
  8 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.48.17        
  9 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.51.40        
 10 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  1.54.11        
 11 Laura Kerckhoffs       ZCV                     92-03744  1.55.87        
     Dorien Swerts         Swim2win(SG)            92-03500  1.52.51   RD   
     Manouk Kessels        Swim2win(SG)            92-00918  Ziek      Zk   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt 
      zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 29     100   m.vrije slag jongens minioren3en4(voorrondes)
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.28.03        
  2 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.34.24        
  3 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.34.31        
  4 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  1.49.90        
  5 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.51.28        
     Stephane Weusten      Swim2win(SG)            94-02196  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 30     100   m.vrije slag meisjes minioren3en4(voorrondes0
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      tussentijden
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.26.50        
  2 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  1.27.85        
  3 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.30.86        
  4 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.35.14        
  5 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  1.46.77        
  6 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  1.49.21        
  7 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  1.55.79        
  8 Anne van Gemert        Swim2win(SG)            94-02204  1.58.18        
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie:ZCV - Valkenburg