Datum :08-02-2004     Speedo Deel 3 2003 - 2004                Maastricht
Zwembad: De Dousberg                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     100   m.rugslag jongens minioren5
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  1.24.27        
  2 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.33.68        
  3 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.36.09        
  4 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  1.39.59        
 
Uitslag progr. nr.  2     100   m.rugslag meisjes minioren5
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.25.93        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.27.08        
  3 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.35.10        
  4 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  1.35.89        
  5 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.40.98        
  6 Bibi Kamstra           Swim2win(SG)            93-04046  1.44.05        
  7 Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  1.45.87        
 
Uitslag progr. nr.  3     25    m.rugslag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.22.59        
  2 Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.24.97        
  3 Dean Hogenboom         Swim2win(SG)            96-00419  0.27.01        
  4 Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.28.39A       
  5 Luuk Scheerder         ZCV                     96-00393  0.28.39B       
  6 Rowan Ubags            ZCV                     96-RU     0.30.62        
  7 Sven Cleassens         Swim2win(SG)            96--SCL   0.31.49        
  8 Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-00073  0.33.65        
  9 Philip Bams            Swim2win(SG)            96-00195  NG        NG   
NG    Niet gestart.                                               
 
Uitslag progr. nr.  3     25    m.rugslag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  0.23.77        
  2 Harrie van der Roer    ZCV                     96-00686  0.31.60        
  3 Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.33.27        
  4 Julie Theunissen       Swim2win(SG)            97-00248  0.38.64        
  5 Camille Bressers       Swim2win(SG)            96-00776  0.29.45   RH   
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.                 
 
Uitslag progr. nr.  4     50    m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.47.18        
  2 Luci?n Thijssen        ZCV                     95-00845  0.51.56        
  3 Laurence Smits         Eurode                  95-00007  0.53.25        
  4 Marty Kennis           Swim2win(SG)            95-01355  0.53.89        
  5 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.54.31        
  6 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.56.03        
  7 Kay Dahmen             Eurode                  95-01283  0.57.44        
  8 Joeri Kerkhof          Eurode                  95-01689  0.58.40        
  9 Brian Schijns          Eurode                  95-00713  0.58.94        
 10 Maarten Jongen         Eurode                  94-02849  1.06.00        
 11 Roel Robeers           ZCV                     95-01241  1.10.37        
 12 Erwan Vossen           ZCV                     95-EV     1.17.37   RDRH 
 13 Yannick de Liege       ZCV                     94-YL     1.08.56   RFRB 
 14 Larse Claessens        Swim2win(SG)            95-00479  0.47.90   RH   
 15 Max Grispen            ZCV                     95-MG     Ziek      Zk   
 16 David Frank            Eurode                  94-03011  Ziek      Zk   
RDRH                                                              
RFRB                                                              
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.                 
 
Uitslag progr. nr.  5     50    m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jessica Krutzen        Eurode                  94-03406  0.51.00        
  2 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  0.52.25        
  3 Danique Hendrick       ZCV                     94-DH     0.54.34        
  4 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  0.55.41        
  5 Cindy Frambach         Swim2win(SG)            94-02208  0.55.80        
  6 Karin van der Aalst    Kimbria                 95-01356  0.59.06        
  7 Anouk van den Boorn    Kimbria                 94-Abagv  1.01.15        
  8 Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-01918  1.01.84A       
  9 Germaine Doelen        Swim2win(SG)            95-01308  1.01.84B       
 10 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  1.03.88        
 11 Michelle Ritzerfeld    Eurode                  94-03408  1.05.46        
 12 Carlijn Smeets         Eurode                  95-02194  1.09.97        
 13 Maya Orasanin          Eurode                  95-agvMO  1.15.41        
 14 Quinniver Lardinois    Kimbria                 94-03706  NG        NG   
 15 Riva Boutilkovla       Swim2win(SG)            95-01312  NG        NG   
 16 Bo Kerkhoff            Eurode                  95-02376  1.19.62   RB   
 17 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.52.73   RD   
 18 Nora Chrif             Swim2win(SG)            95-01002  1.00.51   RD   
 19 Rafke Raaimakers       Eurode                  94-03448  Ziek      Zk   
 20 Stacey Blei            Eurode                  94-04002  Ziek      Zk   
 21 Inge van Es            Eurode                  94-04004  Ziek      Zk   
NG    Niet gestart.                                               
RB    Staan tijdens de race.                                      
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen 
      gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr.  6     100   m.schoolslag jongens minioren6
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.31.41        
  2 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.35.37        
  3 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.35.84        
  4 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.36.31        
  5 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  1.47.34        
 
Uitslag progr. nr.  7     100   m.schoolslag meisjes minioren6
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.35.67        
  2 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.40.16        
  3 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.40.45        
  4 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.41.27        
  5 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.45.18        
  6 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.47.63        
  7 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  1.47.95        
  8 Milou Koekkelkoren     Kimbria                 92-05564  1.48.28        
  9 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.50.25        
 10 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  1.50.99        
 11 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  1.51.58        
 12 Marjolein Pluijmaekers Kimbria                 92-05142  1.52.47        
 13 Dorien Swerts          Swim2win(SG)            92-03500  1.55.90        
 
Uitslag progr. nr.  8     50    m.vlinderslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  0.43.46        
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  0.45.40        
  3 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  0.49.38        
  4 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  0.52.38        
  5 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  0.58.47   VC   
  6 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.00.36   VC   
  7 Stephane Weusten       Swim2win(SG)            94-02196  1.05.76   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.              
 
Uitslag progr. nr.  9     50    m.vlinderslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  0.42.04        
  2 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  0.42.89        
  3 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  0.51.81        
  4 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  0.51.65   VC   
  5 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  0.59.64   VC   
  6 Anne van Gemert        Swim2win(SG)            94-02204  1.00.46   VC   
  7 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  1.02.96   VC   
  8 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  1.06.59   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.              
 
Uitslag progr. nr. 10     50    m.rugslag jongens minioren5
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  0.49.37        
  2 Sander Frederiks       ZCV                     93-03997  0.50.71        
  3 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.52.31        
  4 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  0.53.84        
  5 Ches Tatipata          Swim2win(SG)            93-04161  0.56.12        
  6 Patriek Doelen         Swim2win(SG)            93-03503  0.57.99        
  7 Dion Peelen            Eurode                  93-04051  1.02.67        
 
Uitslag progr. nr. 11     50    m.rugslag meisjes minioren5
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.50.29        
  2 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.52.87        
  3 Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  0.54.09        
  4 Anne Jeurissen         Swim2win(SG)            93--AJE   0.55.02        
  5 Danja Zurek            Kimbria                 93-03846  0.57.88        
  6 Sanne Kerkhof          Eurode                  93-05530  1.00.06        
  7 Frederique Biesheuvel  Kimbria                 93-04588  1.00.97        
  8 Luca Verkoeijen        ZCV                     93-LV     1.05.35        
 
Uitslag progr. nr. 12     50    m.rugslag jongens minioren6
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Pepijn Meekes          Swim2win(SG)            92-03461  0.45.55        
  2 Jurgen Toennaer        Swim2win(SG)            92-03463  0.48.00        
  3 Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561  0.48.47        
  4 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-05277  0.54.38        
  5 Christophe Vossen      ZCV                     92-04607  0.58.72        
  6 Nicky Hendriks         ZCV                     92-05085  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 13     50    m.rugslag meisjes minioren6
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sylvia Volders         ZCV                     92-05776  0.46.26        
  2 Dominique Pi?tte       ZCV                     92-04606  0.50.61        
  3 Kiki Hendriks          ZCV                     92-KH     0.56.81        
  4 Dionne Martin          Swim2win(SG)            92-05616  0.59.61        
  5 Paola Baakman          ZCV                     92-PB     1.03.53        
  6 Farah Helly            Swim2win(SG)            92-06168  1.21.25        
 
Uitslag progr. nr. 14     200   m.wisselslag jongens minioren5
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  3.02.06        
  2 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  3.09.29        
  3 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  3.27.58        
  4 Tom Broers             ZCV                     93-02303  3.27.77        
 
Uitslag progr. nr. 15     200   m.wisselslag meisjes minioren5
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  3.13.75        
  2 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  3.28.20        
  3 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  3.32.30        
  4 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  3.35.69        
  5 Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  3.51.28        
  6 Bibi Kamstra           Swim2win(SG)            93-04046  3.59.12   VDVI 
VDVI                                                              
 
Uitslag progr. nr. 16     25    m.schoolslag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Luuk Scheerder         ZCV                     96-00393  0.27.33        
  2 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.28.55A       
  3 Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.28.55B       
  4 Dean Hogenboom         Swim2win(SG)            96-00419  0.28.88        
  5 Philip Bams            Swim2win(SG)            96-00195  0.29.43        
  6 Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.30.50        
  7 Rowan Ubags            ZCV                     96-RU     0.33.26A       
  8 Sven Cleassens         Swim2win(SG)            96--SCL   0.33.26B       
  9 Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-00073  0.34.03        
 
Uitslag progr. nr. 16     25    m.schoolslag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  0.26.38        
  2 Harrie van der Roer    ZCV                     96-00686  0.30.06        
  3 Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.31.60        
  4 Julie Theunissen       Swim2win(SG)            97-00248  0.32.87        
  5 Camille Bressers       Swim2win(SG)            96-00776  0.33.18        
 
Uitslag progr. nr. 17     50    m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.50.06        
  2 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.54.65        
  3 Brian Schijns          Eurode                  95-00713  0.56.33        
  4 Yannick de Liege       ZCV                     94-YL     0.59.01        
  5 Marty Kennis           Swim2win(SG)            95-01355  0.59.20        
  6 Maarten Jongen         Eurode                  94-02849  0.59.46        
  7 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.59.94        
  8 Luci?n Thijssen        ZCV                     95-00845  1.01.35        
  9 Laurence Smits         Eurode                  95-00007  1.01.78        
 10 Kay Dahmen             Eurode                  95-01283  1.02.38        
 11 Larse Claessens        Swim2win(SG)            95-00479  1.03.97        
 12 Roel Robeers           ZCV                     95-01241  1.12.53        
 13 Joeri Kerkhof          Eurode                  95-01689  1.13.81        
 14 Erwan Vossen           ZCV                     95-EV     1.19.97   SDSL 
 15 Max Grispen            ZCV                     95-MG     Ziek      Zk   
 16 David Frank            Eurode                  94-03011  Ziek      Zk   
SDSL                                                              
 
Uitslag progr. nr. 18     50    m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jessica Krutzen        Eurode                  94-03406  0.53.09        
  2 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  0.54.40        
  3 Cindy Frambach         Swim2win(SG)            94-02208  0.55.14        
  4 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  0.56.72        
  5 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.57.55        
  6 Karin van der Aalst    Kimbria                 95-01356  0.58.38        
  7 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  1.00.25        
  8 Germaine Doelen        Swim2win(SG)            95-01308  1.00.29        
  9 Nora Chrif             Swim2win(SG)            95-01002  1.01.13        
 10 Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-01918  1.01.31        
 11 Michelle Ritzerfeld    Eurode                  94-03408  1.01.37        
 12 Anouk van den Boorn    Kimbria                 94-Abagv  1.01.72        
 13 Maya Orasanin          Eurode                  95-agvMO  1.10.24        
 14 Quinniver Lardinois    Kimbria                 94-03706  NG        NG   
 15 Riva Boutilkovla       Swim2win(SG)            95-01312  NG        NG   
 16 Bo Kerkhoff            Eurode                  95-02376  1.13.03   SD   
 17 Danique Hendrick       ZCV                     94-DH     0.56.81   SL   
 18 Carlijn Smeets         Eurode                  95-02194            SM   
 19 Stacey Blei            Eurode                  94-04002  Ziek      Zk   
 20 Rafke Raaimakers       Eurode                  94-03448  Ziek      Zk   
 21 Inge van Es            Eurode                  94-04004  Ziek      Zk   
NG    Niet gestart.                                               
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig 
      in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
SL    Met ??n hand keer en/of eindpunt aangetikt.                 
 
Uitslag progr. nr. 19     100   m.vlinderslag jongens minioren6
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.28.06        
  2 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.31.96        
  3 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.39.03        
  4 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  1.44.44        
  5 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.40.60   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.              
 
Uitslag progr. nr. 20     100   m.vlinderslag meisjes minioren6
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.29.72        
  2 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.40.49        
  3 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.42.50        
  4 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.43.06        
  5 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.45.12        
  6 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.45.82   VC   
  7 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.52.30   VC   
  8 Marjolein Pluijmaekers Kimbria                 92-05142  2.01.72   VC   
  9 Milou Koekkelkoren     Kimbria                 92-05564  2.02.10   VC   
 10 Dorien Swerts          Swim2win(SG)            92-03500  2.04.66   VC   
 11 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  2.06.32   VC   
 12 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  2.08.06   VC   
 13 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  2.11.07   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.              
 
Uitslag progr. nr. 21     100   m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.32.49        
  2 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.35.75        
  3 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.39.53        
  4 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.49.85        
  5 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  1.50.75        
    Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  1.50.75        
  7 Stephane Weusten       Swim2win(SG)            94-02196  2.02.59   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt 
      zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 22     100   m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Swim2win(SG)            95-00430  1.31.53        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.34.24        
  3 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.37.71        
  4 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.44.26        
  5 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  1.51.53        
  6 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  1.57.18        
  7 Anne van Gemert        Swim2win(SG)            94-02204  2.00.96        
  8 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  2.08.58        
 
Uitslag progr. nr. 23     50    m.schoolslag jongens minioren5
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  0.49.25        
  2 Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  0.50.28        
  3 Dion Peelen            Eurode                  93-04051  0.51.99        
  4 Ches Tatipata          Swim2win(SG)            93-04161  0.55.57A       
  5 Sander Frederiks       ZCV                     93-03997  0.55.57B       
  6 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.57.08        
  7 Patriek Doelen         Swim2win(SG)            93-03503  1.00.49        
 
Uitslag progr. nr. 24     50    m.schoolslag meisjes minioren5
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.51.15        
  2 Luca Verkoeijen        ZCV                     93-LV     0.52.83        
  3 Frederique Biesheuvel  Kimbria                 93-04588  0.53.71        
  4 Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  0.55.64        
  5 Danja Zurek            Kimbria                 93-03846  0.56.23        
  6 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.57.88        
  7 Sanne Kerkhof          Eurode                  93-05530  0.58.97        
  8 Anne Jeurissen         Swim2win(SG)            93--AJE   1.03.44        
 
Uitslag progr. nr. 25     50    m.schoolslag jongens minioren6
***********************************************************************
Instroom
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jurgen Toennaer        Swim2win(SG)            92-03463  0.48.72        
  2 Pepijn Meekes          Swim2win(SG)            92-03461  0.50.50        
  3 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-05277  0.55.09        
  4 Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561            AE   
  5 Christophe Vossen      ZCV                     92-04607            AE   
  6 Nicky Hendriks         ZCV                     92-05085  Ziek      Zk   
AE    De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 26     50    m.schoolslag meisjes minioren6
***********************************************************************
Instroom 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Kiki Hendriks          ZCV                     92-KH     0.53.99        
  2 Dominique Pi?tte       ZCV                     92-04606  0.55.67        
  3 Farah Helly            Swim2win(SG)            92-06168  0.58.62B       
  4 Paola Baakman          ZCV                     92-PB     0.58.96A       
  5 Dionne Martin          Swim2win(SG)            92-05616  1.00.11        
  6 Sylvia Volders         ZCV                     92-05776            AE   
AE    De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 27     100   m.vrije slag jongens minioren5
***********************************************************************
 
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maurice Soudant        Swim2win(SG)            93-02125  1.16.85        
  2 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.19.89        
  3 Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  1.27.54        
  4 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.33.05        
 
Uitslag progr. nr. 28     100   m.vrije slag meisjes minioren5
***********************************************************************
         
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.19.18        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.21.57        
  3 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.23.00        
  4 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.27.82        
  5 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  1.31.00        
  6 Bibi Kamstra           Swim2win(SG)            93-04046  1.37.58        
  7 Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  Ziek      Zk   
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Swim2win(SG) - Maastricht