Datum :28-03-2004     Limb Speedo deel 4 Maastricht 28/3       Maastricht                    
Zwembad: De Dousberg                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     100   m.vrije slag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.11.37        
  2 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.15.92        
  3 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.17.55        
  4 Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  1.19.14        
  5 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  1.19.45        
  6 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.20.39        
  7 Pepijn Meekes          Swim2win(SG)            92-03461  1.25.93        
    Jurgen Toennaer        Swim2win(SG)            92-03463  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  2     100   m.vrije slag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.14.88        
  2 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.16.37        
  3 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.17.84        
  4 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.23.63        
  5 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  1.24.42        
  6 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.24.95        
  7 Laura Kerkhoffs        ZCV                     92-03744  1.26.21        
  8 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.28.18        
  9 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.29.51        
 10 Marjolein Pluijmaekers Kimbria                 92-05142  1.32.44        
 11 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  1.37.59        
 12 Dorien Swerts          Swim2win(SG)            92-03500  1.38.22        
 13 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  1.45.19        
    Milou Koekkelkoren     Kimbria                 92-05564  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  3     100   m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.46.04        
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.49.69        
  3 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.54.69        
  4 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  1.54.77        
  5 Stephane Weusten       Swim2win(SG)            94-02196  2.09.23        
  6 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  2.16.14        
    Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.55.50   SK/SL
SK/SL 
 
Uitslag progr. nr.  4     100   m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.37.30        
  2 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.45.86        
  3 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)            94-01480  1.50.29        
  4 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.51.58        
  5 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  1.59.95        
  6 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  2.10.15        
  7 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  2.11.05        
    Anne van Gemert        Swim2win(SG)            94-02204  2.10.21   SD   
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr.  5     25    m.vrije slag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.19.28        
  2 Luuk Scheerder         ZCV                     96-00393  0.21.05        
  3 Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.21.38        
  4 Philip Bams            Swim2win(SG)            96-00195  0.22.87        
  5 Dean Hogenboom         Swim2win(SG)            96-00419  0.27.22        
  6 Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.27.49        
  7 Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-00073  0.28.37        
  8 Sven Cleassens         Swim2win(SG)            96--SCL   0.29.80        
  9 Rowan Ubags            ZCV                     96-00725  0.32.11        
 
Uitslag progr. nr.  5     25    m.vrije slag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  0.21.54        
  2 Julie Theunissen       Swim2win(SG)            97-00248  0.27.29        
  3 Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.28.22        
  4 Harrie van der Roer    ZCV                     96-00686  0.29.64        
 
Uitslag progr. nr.  6     50    m.vrije slag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.42.16        
  2 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.43.24        
  3 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.43.86        
  4 Laurence Smits         Eurode                  95-00007  0.44.01        
  5 Larse Claessens        swim2win (SG)           95-00479  0.44.05        
  6 Marty Kennis           Swim2win(SG)            95-01355  0.44.76        
  7 Maarten Jongen         Eurode                  94-02849  0.49.43        
  8 Kay Dahmen             Eurode                  95-01283  0.50.54        
  9 Brian Schijns          Eurode                  95-00713  0.51.01        
 10 Dogus Bingolo          Kimbria                 94-dbagv  0.54.81        
    Lucin Thijssen        ZCV                     95-00845  0.54.81        
 12 Max Grispen            ZCV                     95-01783  0.56.94        
 13 Roel Robeers           ZCV                     95-01241  0.57.17        
 14 Yannick de Liege       ZCV                     94-03107  1.00.80        
 15 Joeri Kerkhoff         Eurode                  95--aang  1.02.54        
 
Uitslag progr. nr.  7     50    m.vrije slag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Quinniver Lardinois    Kimbria                 94-03706  0.41.00        
  2 Jessica Krutzen        Eurode                  94-03406  0.43.67A       
  3 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  0.43.67B       
  4 Cindy Frambach         Swim2win(SG)            94-02208  0.44.27        
  5 Karin van de Aalst     Kimbria                 95-01356  0.45.26        
  6 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  0.46.36        
  7 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.46.38        
  8 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  0.47.45        
  9 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  0.49.50        
 10 Michelle Ritzerfeld    Eurode                  94-03408  0.50.82        
 11 Anouk van den Boorn    Kimbria                 94-03902  0.51.97        
 12 Nora Chrif             Swim2win(SG)            95-01002  1.01.66        
 13 Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-01918  1.02.09        
 14 Germaine Doelen        Swim2win(SG)            95-01308  1.05.39        
 15 Beau Kerkhoff Kerkhoff Eurode                  95--aanv  1.17.27        
 16 Carlijn Smeets         Eurode                  95-02194  1.17.97        
    Elke Mares             Swim2win(SG)            95-00822  NG        NG   
    Rafke Raaimakers       Eurode                  94-03448  NG        NG   
    Maya Orasanin          Eurode                  95--oooo  NG        NG   
    Riva Boutilkovla       Swim2win(SG)            95-01312  Ziek      Zk   
NG    Niet gestart.
 
Uitslag progr. nr.  8     50    m.vlinderslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  0.38.86        
  2 Tom Broers             ZCV                     93-02303  0.44.06        
  3 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02305  0.47.50        
    Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  9     50    m.vlinderslag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  0.39.35        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  0.42.03        
  3 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  0.46.25        
  4 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  0.46.84        
  5 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  0.47.59        
    Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 10     50    m.vrije slag jongens minioren5
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  0.40.11        
  2 Sander Frederiks       ZCV                     93-03997  0.43.50        
  3 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.44.44        
  4 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  0.45.11        
  5 Dion Peelen            Eurode                  93-04051  0.45.23        
  6 Ches Tatipata          Swim2win(SG)            93-04161  0.47.71        
  7 Patriek Doelen         Swim2win(SG)            93-03503  0.52.51        
 
Uitslag progr. nr. 11     50    m.vrije slag meisjes minioren5
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.41.61        
  2 Bibi Kampstra          Swim2win(SG)            93-04046  0.42.41        
  3 Anne Jeurissen         swim2win (SG)           93--AJE   0.44.50        
  4 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.46.63        
  5 Valerie Nieman         Swim2win(SG)            93-05138  0.47.00        
  6 Luca Verkoeijen        ZCV                     93-05604  0.52.14        
  7 Serena Ebbers          ZCV                     93-agvSE  0.53.15        
  8 Sanne Kerkhof          Eurode                  93-05530  0.58.87        
    Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 12     50    m.vrije slag jongens minioren6
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-05277  0.49.65        
    Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 13     50    m.vrije slag meisjes minioren6
***********************************************************************
Instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Yvette Derks           ZCV                     92-06328  0.46.41        
  2 Kiki Hendriks          ZCV                     92-06504  0.49.87        
  3 Dominique Pitte       ZCV                     92-04606  0.50.18        
  4 Paola Baakman          ZCV                     92-06454  0.50.67        
  5 Dionne Martin          swim2win (SG)           92-05616  0.53.85        
  6 Farah Helly            swim2win (SG)           92-06168  1.07.70        
    Laura Kerckhoffs       ZCV                     92-03744  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 14     200   m.wisselslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  3.00.22        0.40.98 
  2 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  3.03.79        0.37.86 
  3 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  3.06.58        0.44.29 
  4 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  3.20.63        0.50.01 
    Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  3.20.90   RD   0.47.02 
    Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  3.22.74   RH   0.48.20 
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Uitslag progr. nr. 15     200   m.wisselslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  3.00.27        0.38.50 
  2 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  3.08.38        0.53.49 
  3 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  3.16.49        0.43.57 
  4 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  3.20.49        0.46.60 
  5 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  3.26.58        0.42.20 
  6 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  3.33.08        0.48.36 
  7 Dorien Swerts          Swim2win(SG)            92-03500  3.43.71        0.54.17 
  8 Marjolein Pluijmaekers Kimbria                 92-05142  3.48.32        0.57.04 
  9 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  3.49.97        1.01.04 
 10 Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  3.51.54        0.56.87 
    Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  3.30.08   SL   0.45.84 
    Laura Kerkhoffs        ZCV                     92-03744  3.39.78   VC   0.54.50 
    Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  3.50.90   VC/SL0.58.31 
    Milou Koekkelkoren     Kimbria                 92-05564  Ziek      Zk   
SL    Met n hand keer en/of eindpunt aangetikt.
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VC/SL 
 
Uitslag progr. nr. 16     100   m.wisselslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.33.47        
  2 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.35.65        
  3 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.39.93        
  4 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  1.47.25        
  5 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  1.57.96        
    Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821            AE   
AE    De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 17     100   m.wisselslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.30.81        
  2 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.39.07        
  3 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.42.97        
  4 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  1.59.09        
  5 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  2.00.01        
    Anne van Gemert        Swim2win(SG)            94-02204  2.02.07   RH   
    Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  2.06.82   RH   
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Uitslag progr. nr. 18     25    m.vlinderslag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.25.15        
    Bart van den Boorn     Swim2win(SG)            96-00197  0.29.49   VC   
    Luuk Scheerder         ZCV                     96-00393  0.32.93   VC   
    Dean Hogenboom         Swim2win(SG)            96-00419  0.34.63   VC   
    Cas Rosier             Swim2win(SG)            96-00199  0.38.79   VC   
    Sam Gardeniers         Swim2win(SG)            97-00073  0.39.75   VC   
    Sven Cleassens         Swim2win(SG)            96--SCL   0.43.54   VC   
    Philip Bams            Swim2win(SG)            96-00195  0.31.95   VC/VE
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VC/VE 
 
Uitslag progr. nr. 18     25    m.vlinderslag mix minioren 1 en 2
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  0.28.94        
    Kelsey Wijler          Kimbria                 97-00016  0.44.42   VC   
    Julie Theunissen       Swim2win(SG)            97-00248  0.36.82   VD/VC
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VD/VC 
 
Uitslag progr. nr. 19     25    m.vlinderslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jeffrey Schijns        Eurode                  94-01797  0.20.84        
  2 Marty Kennis           Swim2win(SG)            95-01355  0.21.58        
  3 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.23.15        
  4 Laurence Smits         Eurode                  95-00007  0.24.44        
  5 Kai Reumers            ZCV                     94-01945  0.26.34        
  6 Brian Schijns          Eurode                  95-00713  0.27.49        
  7 Kay Dahmen             Eurode                  95-01283  0.28.16        
  8 Larse Claessens        swim2win (SG)           95-00479  0.28.79        
  9 Maarten Jongen         Eurode                  94-02849  0.29.91        
    Roel Robeers           ZCV                     95-01241            AE/VC
    Max Grispen            ZCV                     95-01783  0.28.16   VC   
    Dogus Bingolo          Kimbria                 94-dbagv  0.31.23   VC   
    Lucin Thijssen        ZCV                     95-00845  0.32.95   VE   
AE/VC 
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 20     25    m.vlinderslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  0.23.21        
  2 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  0.24.22        
  3 Michelle Ritzerfeld    Eurode                  94-03408  0.25.47        
  4 Quinniver Lardinois    Kimbria                 94-03706  0.25.81        
  5 Simone Jongen          Kimbria                 94-02028  0.25.88        
  6 Karin van de Aalst     Kimbria                 95-01356  0.25.94        
  7 Cindy Frambach         Swim2win(SG)            94-02208  0.26.86        
  8 Eelke Satijn           Swim2win(SG)            94-02774  0.27.15        
  9 Jessica Krutzen        Eurode                  94-03406  0.27.43        
 10 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  0.27.94        
 11 Germaine Doelen        Swim2win(SG)            95-01308  0.29.11        
 12 Anouk van den Boorn    Kimbria                 94-03902  0.31.38        
 13 Carlijn Smeets         Eurode                  95-02194  0.37.50        
    Elke Mares             Swim2win(SG)            95-00822  NG        NG   
    Rafke Raaimakers       Eurode                  94-03448  NG        NG   
    Maya Orasanin          Eurode                  95--oooo  NG        NG   
    Vera Berghmans         Swim2win(SG)            95-01918  0.35.03   VC   
    Nora Chrif             Swim2win(SG)            95-01002  0.31.45   VN   
    Riva Boutilkovla       Swim2win(SG)            95-01312  Ziek      Zk   
NG    Niet gestart.
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VN    De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 21     100   m.schoolslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.40.33        
  2 Willy Rosier           Swim2win(SG)            93-03201  1.43.18        
  3 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.48.83        
    Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  1.48.16   SL   
    Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02305  2.02.65   SL   
    Ruben Gardeniers       Swim2win(SG)            93-01161  Ziek      Zk   
SL    Met n hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 22     100   m.schoolslag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.32.74        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.34.95        
  3 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.44.17        
  4 Janine Bakker          Swim2win(SG)            93-00034  1.46.09        
  5 Valerie Nieman         Swim2win(SG)            93-05138  2.08.82        
    Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.56.54   SK   
    Bibi Kampstra          Swim2win(SG)            93-04046  1.48.78   SL   
    Carmen Keuten          Swim2win(SG)            93-04432  Ziek      Zk   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met n hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 23     25    m.vlinderslag jongens minioren5
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sander Frederiks       ZCV                     93-03997  0.20.97        
  2 Wouter Thonon          Swim2win(SG)            93-02957  0.22.28        
  3 Dion Peelen            Eurode                  93-04051  0.23.24        
  4 Glenn Rompelberg       Kimbria                 93-03807  0.23.77        
  5 Ches Tatipata          Swim2win(SG)            93-04161  0.27.80        
    Patriek Doelen         Swim2win(SG)            93-03503  0.28.15   VC   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 24     25    m.vlinderslag meisjes minioren5
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bibi Kampstra          Swim2win(SG)            93-04046  0.19.95        
  2 Karoline Mess          ZCV                     93-01530  0.20.43        
  3 Lisa Reinders          ZCV                     93-03724  0.24.94        
  4 Anne Jeurissen         swim2win (SG)           93--AJE   0.25.50        
  5 Serena Ebbers          ZCV                     93-agvSE  0.25.51        
  6 Valerie Nieman         Swim2win(SG)            93-05138  0.28.76        
    Luca Verkoeijen        ZCV                     93-05604  0.26.24   VC   
    Sanne Kerkhof          Eurode                  93-05530  0.29.32   VC   
    Steffanie Golob        ZCV                     93-03722  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 25     100   m.wisselslag jongens minioren6
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bart Berghmans         Swim2win(SG)            92-05277  2.14.93        
    Ivo Bakker             Kimbria                 92-04561  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 26     100   m.wisselslag meisjes minioren6
***********************************************************************
instroom                                                                                                   
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Yvette Derks           ZCV                     92-06328  1.52.32        
  2 Dionne Martin          Swim2win(SG)            92-05616  2.08.03        
    Dominique Pitte       ZCV                     92-04606            AE/AF
    Kiki Hendriks          ZCV                     92-06504            AE/AF
    Laura Kerckhoffs       ZCV                     92-03744  Ziek      Zk   
AE/AF 
 
Uitslag progr. nr. 27     100   m.rugslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.24.00        
  2 Milan Herens           Swim2win(SG)            92-00511  1.25.43        
  3 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.25.73        
  4 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.31.63        
  5 Cas Van Rooij          Kimbria                 92-03033  1.37.76        
  6 Pepijn Meekes          Swim2win(SG)            92-03461  1.39.05        
  7 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.51.95        
    Jurgen Toennaer        Swim2win(SG)            92-03463  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 28     100   m.rugslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.25.62        
  2 Deborah Thijssen       ZCV                     92-03746  1.31.38        
  3 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.34.01        
  4 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.36.73        
  5 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.43.87        
  6 Laura Kerkhoffs        ZCV                     92-03744  1.44.06A       
  7 Pascalle Vroemen       Swim2win(SG)            92-05560  1.44.06B       
  8 Vivianne Heidendaal    ZCV                     92-03326  1.44.24        
  9 Dorien Swerts          Swim2win(SG)            92-03500  1.46.77        
 10 Noortje van Zeijl      Kimbria                 92-04156  1.47.19        
 11 Marjolein Pluijmaekers Kimbria                 92-05142  1.49.49        
 12 Tessa Bemelmans        Kimbria                 92-04654  1.52.11        
    Marjolein van Bussel   Swim2win(SG)            92-00356  1.46.41   RD   
    Milou Koekkelkoren     Kimbria                 92-05564  Ziek      Zk   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 29     100   m.vrije slag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.24.71        
  2 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.29.04        
  3 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.30.39        
  4 Stephane Weusten       Swim2win(SG)            94-02196  1.40.19        
  5 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  1.41.09        
  6 Marinko Herens         Swim2win(SG)            95-00487  1.44.75        
  7 Bas van Zeijl          Kimbria                 94-00821  1.46.43        
 
Uitslag progr. nr. 30     100   m.vrije slag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.20.03        
  2 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.35.77        
  3 Meggie Schreppers      Swim2win(SG)            94-00512  1.35.97        
  4 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)            94-01480  1.40.47        
  5 Raphele de la Haye     Swim2win(SG)            94-02190  1.48.02        
  6 Stephanie Wijler       Kimbria                 94-01710  1.53.63        
  7 Maaike Greven          Swim2win(SG)            95-00826  1.54.25        
  8 Anne van Gemert        Swim2win(SG)            94-02204  1.56.35        
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Swim2win(SG) - Maastricht