Datum :08-05-2004     Limburgse A-Kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     50    m.rugslag meisjes jeugd 2 e.j. en dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 88, 91, 90 en 89    
  1 Ilvy van Grimbergen    RZL                     88-05442  0.34.99        
  2 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  0.35.21        
  3 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  0.35.47        
  4 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.35.60        
  5 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  0.35.62        
  6 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  0.35.71        
  7 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  0.35.95        
  8 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  0.35.98        
  9 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.36.76        
 10 Lizzy Rutten           Patrick                 90-03228  0.37.10        
 11 Daisy Brouwer          Patrick                 88-00646  0.37.40        
 12 Linda Peeters          MOSA-regio              89-03238  0.37.58        
     Lucelle Smit          Kimbria                 88-04050  NG        ng   

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  0.32.38        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.32.62        
  3 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  0.33.32        
  4 Yvonne Bongartz        RZ                      83-00226  0.33.51        
    Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  0.33.51        
  6 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  0.33.53        
  7 Marian Bouts           RZ                      86-00492  0.34.94        
  8 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  0.36.58        
     Claudine Roemen       RZ                      74-00528  Ziek      Zk   
     Linda Custers         HZPC                    86-00738  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr.  2     50    m.rugslag jongens jeugd 2 e.j. en heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 88, 86, 87 en 89    
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.29.37b       
  2 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.30.84        
  3 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  0.31.07        
  4 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.31.20        
  5 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.32.11        
  6 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  0.32.12        
  7 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.32.13        
  8 Mark Gorissen          KZ&PC                   86-00973  0.32.58        
  9 Rene Nellen            HZPC                    88-02493  0.32.96        
 10 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  0.33.22        
 11 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  0.34.32        
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   
     Sven-Erik Brummer     HGK(SG)                 86-00497  Ziek      Zk   

senioren
  1 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.29.37a       
  2 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  0.29.78a       
  3 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.29.78b       
  4 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.30.38a       
  5 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.30.38b       
  6 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  0.30.83a       
  7 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  0.30.83b       
  8 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.30.90        
  9 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.30.92        
 10 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  0.31.90        
 11 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  0.32.18        
 12 Maurice Brand          NIMO                    85-00353  0.32.22        
 13 Koen van der Sterren   Patrick                 82-01665  0.32.75        


Uitslag progr. nr.  3     400   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

jaargang 92                  
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  5.42.86                  1.18.28   2.47.68 
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  5.46.68                  1.20.68   2.51.32 

jaargang 90 en 91            
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  4.52.20                  1.12.79   2.27.90 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  4.57.29                  1.10.96   2.27.60 
  3 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  5.03.09                  1.10.98   2.28.74 
  4 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  5.12.50b                 1.11.46   2.31.89 
  5 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  5.15.05                  1.11.94   2.33.74 
  6 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  5.20.04                  1.11.43   2.30.24 
  7 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  5.23.75                  1.11.91   2.34.54 
     DaniŽlle de Boer      De Roersoppers          90-00354  Ziek      Zk   
     Dawn Williams         HZPC                    90-06370  NG        ng   

jaargang 88 en 89            
  1 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  4.57.77                  1.10.45   2.27.51 
  2 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  4.58.65                  1.08.08   2.24.76 
  3 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  4.59.97                  1.10.13   2.27.58 
  4 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  5.02.50                  1.12.00   2.29.00 
  5 Lucelle Smit           Kimbria                 88-04050  5.12.50a                 1.13.34   2.32.74 

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  4.48.11                  1.07.30   2.20.68 
  2 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  5.03.14                  1.08.39   2.26.19 



Uitslag progr. nr.  4     400   m.wisselslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m

jaargang 92                  
  1 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  6.06.56        1.23.65 
  2 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  6.24.38        1.30.42 
  3 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  6.29.06        1.29.66 

jaargang 91 en 90            
  1 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  5.41.13        1.14.52 
  2 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  5.42.76        1.26.08 
  3 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  5.44.73        1.21.46 
  4 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  5.46.52        1.17.39 
  5 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  5.49.93        1.21.37 
  6 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  5.51.10        1.28.11 
  7 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  5.51.24        1.26.71 
  8 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  6.00.73        1.30.14 
  9 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  6.02.77        1.27.71 
     Diederic Brummer      RZ                      90-00485  Ziek      Zk   

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  4.55.66        1.02.54 
  2 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  5.02.05        1.07.88 
  3 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  5.05.97        1.08.81 
  4 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  5.07.60        1.13.64 
  5 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  5.19.98        1.12.62 
  6 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  5.24.77        1.15.93 
  7 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  5.25.94        1.11.62 

jaargang 87 en 86            
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  5.04.05        1.04.79 
  2 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  5.09.24        1.11.93 
  3 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  5.32.83        1.12.04 
     Sven-Erik Brummer     HGK(SG)                 86-00497  Ziek      Zk   

senioren
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  4.55.86        1.05.94 
  2 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  5.15.87        1.08.86 


Uitslag progr. nr.  5     100   m.rugslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.16.74b       
  2 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.16.84        
  3 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  1.19.84b       
  4 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  1.22.44        
  5 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.23.54        
  6 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.23.85        
  7 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.24.16        
  8 Kim Houben             MOSA-regio              91-01342  1.26.34        
  9 Lotte Karst            ZON/S&S                 91-03994  1.26.60        
 10 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.27.67        
 11 Marlene Mulders        MOSA-regio              91-02196  1.28.68        
 12 Irian Quaedvlieg       NIMO                    91-05008  1.29.30        
     Natalie Warnier       Swim2win(SG)            91-03432  Ziek      Zk   

jaargang 90                  
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.11.36        
  2 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  1.17.03        
  3 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.18.16        
  4 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  1.18.39        
  5 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  1.19.60        
  6 Lizzy Rutten           Patrick                 90-03228  1.21.64        
  7 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.23.92        
  8 Rosa van Dijk          RZ                      90-00816  1.24.38        
  9 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  1.24.75        
 10 Anniek Leurs           Patrick                 90-02318  1.26.04        
 11 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.26.56        
     Lotte Spreeuwenberg   HZPC                    90-05534  Ziek      Zk   
     DaniŽlle de Boer      De Roersoppers          90-00354  Ziek      Zk   

jaargang 89                  
  1 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.13.51        
  2 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  1.15.68        
  3 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.19.93        
  4 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.20.70        
  5 Linda Peeters          MOSA-regio              89-03238  1.21.44        
  6 Susan The              MOSA-regio              89-04106  1.23.41        
     Kylie Leenen          MOSA-regio              89-02618  Ziek      Zk   

jaargang 88                  
  1 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.16.74a       
  2 Ilvy van Grimbergen    RZL                     88-05442  1.17.94        
  3 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  1.18.14        
  4 Jela Cnubben           NIMO                    88-00796  1.19.84a       
  5 Daisy Brouwer          Patrick                 88-00646  1.19.98a       
  6 Lucelle Smit           Kimbria                 88-04050  1.19.98b       

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.10.76        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.12.33        
  3 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  1.12.63        
  4 Yvonne Bongartz        RZ                      83-00226  1.13.71        
  5 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.14.07        
  6 Marian Bouts           RZ                      86-00492  1.16.16        
  7 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  1.16.79        
     Claudine Roemen       RZ                      74-00528  Ziek      Zk   
     Linda Custers         HZPC                    86-00738  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr.  6     100   m.vlinderslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.15.22        
  2 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.19.68        
  3 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.22.15        
  4 Dean Coert             HGK(SG)                 91-00393  1.22.75        
  5 Polle Poels            HZPC                    91-01803  1.24.26        
  6 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.25.91        
  7 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.26.53        
  8 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.29.85        
     Aaron Eisank          ZON/S&S                 91-00577  1.16.71   VE   

jaargang 90                  
  1 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.09.59        
  2 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.15.44        
  3 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.16.32        
  4 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.21.67        
     Diederic Brummer      RZ                      90-00485  Ziek      Zk   
     Rico van Lent         De Rog                  90-06005  Ziek      Zk   

jaargang 89                  
  1 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.07.09        
  2 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  1.08.16        
  3 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.10.06        
  4 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.11.47        
  5 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.11.99        
  6 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.13.12        
  7 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.13.88        
  8 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  1.15.06        
  9 Sam Poels              HZPC                    89-02461  1.15.73        
 10 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  1.16.76        
 11 Tim Metsemakers        Patrick                 89-02129  1.18.34        
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

jaargang 88                  
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.58.59        
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.07.19        
  3 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.09.83        
  4 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.10.15        
  5 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  1.10.41        
  6 Gertjan Winten         Swim2win(SG)            88-03881  1.12.15        

jaargang 87                  
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  1.04.56        
  2 Luc van Bommel         HGK(SG)                 87-00343  1.06.64        
  3 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  1.08.43        
     Roy Wijnans           Swim2win(SG)            87-03801  NG        ng   

jaargang 86                  
  1 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.06.61        
  2 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  1.07.17        
  3 Mark Gorissen          KZ&PC                   86-00973  1.07.51        
  4 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  1.10.19        
     Sven-Erik Brummer     HGK(SG)                 86-00497  Ziek      Zk   

senioren
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  1.01.24        
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.01.47        
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.01.57        
  4 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.02.08        
  5 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  1.02.57        
  6 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  1.03.47        
  7 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  1.04.96        
  8 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  1.05.12        
  9 Erik Winands           ZCV                     80-01757  1.05.40        
 10 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  1.05.53        
 11 Hugo Knebel            HGK(SG)                 79-00667  1.06.89        
 12 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  1.07.50        


Uitslag progr. nr.  7     200   m.schoolslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  3.14.43                  1.34.86 
  2 Sandra Verheyen        HGK(SG)                 92-03192  3.16.30                  1.33.46 
  3 ReneŤ Baltussen        HZPC                    92-00068  3.22.79                  1.37.08 
  4 Renee Koopman          MOSA-regio              92-05028  3.23.23                  1.40.29 
  5 Chloť Rutzerveld       NIMO                    92-03450  3.24.61                  1.37.92 
  6 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  3.25.60                  1.39.89 
  7 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  3.28.28                  1.42.11 
  8 Laurien Toth           KZ&PC                   92-04174  3.33.28                  1.37.56 

jaargang 90 en 91            
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  2.59.34                  1.28.39 
  2 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  3.02.84                  1.29.64 
  3 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  3.07.40                  1.30.46 
  4 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  3.07.86                  1.31.05 
  5 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  3.08.32                  1.30.91 
  6 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  3.12.35                  1.31.22 
  7 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  3.13.22                  1.31.32 
  8 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  3.14.90                  1.33.14 
  9 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  3.15.98                  1.36.48 
 10 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  3.17.31                  1.34.23 

jaargang 88 en 89            
  1 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  2.52.82                  1.23.23 
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  2.59.54                  1.26.65 
  3 Rian Lensen            HGK(SG)                 88-05688  3.07.65                  1.27.11 
  4 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  3.07.72                  1.30.44 
  5 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  3.09.70                  1.31.12 

senioren
  1 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  2.54.79                  1.23.81 
  2 Lieke Vollenberg       HZPC                    87-04412  2.59.33                  1.25.64 
  3 Mandy Bouman           HGK(SG)                 87-00522  3.02.53                  1.27.89 
  4 Ilona Pelzer           MOSA-regio              87-03138  3.02.62                  1.26.02 
  5 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  3.02.81                  1.28.05 
     Hotsin de Sanctis     HGK(SG)                 86-04508            AA   


Uitslag progr. nr.  8     200   m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.28.27                  1.11.34 
  2 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  2.36.22                  1.14.67 
  3 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  2.39.91                  1.15.70 
  4 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.45.66                  1.18.80 

jaargang 90 en 91            
  1 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  2.15.65                  1.06.54 
  2 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  2.20.11                  1.07.62 
  3 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.20.73                  1.07.87 
  4 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  2.21.32                  1.10.13 
  5 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  2.21.63                  1.09.71 
  6 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  2.22.34                  1.07.37 
  7 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  2.27.63                  1.07.49 
  8 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.28.18                  1.13.66 
  9 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  2.28.39                  1.11.74 
 10 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  2.28.62                  1.11.04 
 11 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  2.31.31                  1.11.74 
 12 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.31.42                  1.12.68 
     Diederic Brummer      RZ                      90-00485  Ziek      Zk   

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  2.04.87                  1.02.01 
  2 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  2.10.61                  1.04.29 
  3 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  2.11.41                  1.04.94 
  4 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  2.14.22                  1.05.43 
  5 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  2.14.47                  1.06.32 
  6 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.15.95                  1.04.86 
  7 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  2.17.08                  1.05.11 
  8 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  2.19.12                  1.07.76 
     Raoul Zalewski        Brunssum                89-03681            AA   
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

jaargang 87 en 86            
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  2.04.01                  1.00.60 
  2 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.06.91                  1.01.59 
  3 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  2.11.46                  1.03.45 
  4 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  2.11.54                  1.03.59 
  5 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  2.13.07                  1.04.67 
  6 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  2.16.24                  1.06.18 

senioren
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  2.03.81                  1.01.09 
  2 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  2.04.40                  0.59.55 
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.04.60                  1.01.25 
  4 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  2.07.16                  1.01.82 
  5 Hugo Knebel            HGK(SG)                 79-00667  2.08.54                  0.59.60 


Uitslag progr. nr.  9     4x100 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Judith van Meijel       91-02076  4.11.12          1.05.26 
                           Debbie Hesen            86-01528                         
                           Lieke Verouden          90-03948                         
                           Mieke Veens             85-02944                         

  2 HGK(SG)                Peggy Loffeld           77-00468  4.23.70          1.05.13 
                           Avital Kuperman         89-02528                         
                           Ho-tsin de Sanctis      86-04508                         
                           Maureen Rutten          88-03776                         

  3 Kimbria                Lizzy Rompelberg        90-03146  4.30.95          1.07.47 
                           Lucelle Smit            88-04050                         
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

  4 RZ                     Dianne Nien             71-00452  4.32.32          1.07.44 
                           Martine Luyten          87-02632                         
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Krischa Waeyn           90-04136                         

  5 Patrick                Maike Op het Veld       87-03046  4.34.05          1.06.52 
                           Danique Brouwer         88-06252                         
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Daisy Brouwer           88-00646                         

  6 De Roersoppers         Rianne Slabbers         86-03276  4.42.34          1.08.53 
                           Sanne Slabbers          86-03278                         
                           Ilse Schoenmakers       87-02632                         
                           Congita Meuleners       79-00608                         

  7 HGK(SG)                Silvana Klander         89-02252  4.56.73          1.15.15 
                           Lieke Amkreutz          84-00040                         
                           Many Bouman             87-00522                         
                           Rian Lensen             88-05608                         


Uitslag progr. nr. 10     4x100 m.wisselslag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Bouts            85-00331  4.06.59          1.04.52 Limb. Record.
                           Stefan Jacobs           86-01407                         
                           Joeri Verlinden         88-03549                         
                           Sander Verlinden        85-02749                         

  2 Patrick                Tom van der Sterren     85-02495  4.23.60          1.03.00 
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Rik Op het Veld         86-02289                         

  3 HZPC                   Stefan Kranenbroek      79-00729  4.24.76          1.07.34 
                           Cor van e Broek         85-00348                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Jeroen Verouden         87-04685                         

  4 HGK(SG)                Michel Heijnen          87-01267  4.31.32          1.08.10 
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         

  5 De Roersoppers         Ralf Tillmans           85-02597  4.41.81          1.14.87 
                           Ralph Braun             77-00161                         
                           Richard Hubers          85-01129                         
                           Jeroen Meuleners        78-00703                         

  6 RZL                    Ruud van Bommel         89-05181  4.43.52          1.10.24 
                           Tim Jansen              86-01431                         
                           Peter Crijns            88-00673                         
                           T. Tabak                82-01697                         

  7 ZCV                    Luc Bien                84-00135  4.50.10          1.16.20 
                           Sebastiaan Gergely      87-04103                         
                           Erik Winands            80-01757                         
                           Lesley Derks            89-00671                         

     HGK(SG)               Alan Smeets             84-02089            EA     1.11.26 
                           Luc van Bommel          87-00343                         
                           Joost van Hooren        82-00723                         
                           Maurice Geurts          83-00735                         

EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)                                                             

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: NIMO - Landgraaf