Datum :09-05-2004     Limburgse A-Kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 11     4x100 m.wisselslag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Linda Koolen            87-02294  4.44.75        1.13.32 
                           Maureen Rutten          88-03776                         
                           Linda van den Eijnden   79-00202                         
                           Peggy Loffeld           77-00468                         

  2 HZPC                   Lieke Verouden          90-03948  4.48.36        1.11.44 
                           Lieke Vollenberg        87-04412                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Mieke Veens             85-02944                         

  3 RZ                     Claudine Roemen         86-00492  5.01.66        1.15.06 
                           Femke vd Bogaard        86-00404                         
                           Martine Luyten          87-02632                         
                           Dianne Nien             71-00452                         

  4 Kimbria                Lizzy Rompelberg        90-03146  5.09.28        1.16.76 
                           Rachelle Jaspers        89-02038                         
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

  5 Patrick                Daisy Brouwer           88-00646  5.13.24        1.21.22 
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Maike Op het Veld       87-03046                         
                           Danique Brouwer         88-06252                         
                           Leone Kelleners         88-05610

  6 HGK(SG)                Silvana Klander         89-02252  5.14.43        1.17.91 
                           Mandy Bouman            87-00522                         
                           Avital Kuperman         89-02528                         
                           Rian Lensen             88-05688                         


Uitslag progr. nr. 12     4x100 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Verlinden        85-02749  3.41.34        0.54.67 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Joeri Verlinden         88-03549                         
                           Ruud Huyts              81-00769                         

  2 HGK(SG)                Alan Smeets             84-02089  3.43.22        0.55.24 
                           Joris Bulstra           85-03217                         
                           Sven-Erik Brummer       86-00497                         
                           Maurice Geurts          83-00735                         

  3 HGK(SG)                Michel Heijnen          87-01267  3.52.38        0.57.51 
                           Johan Derks             87-00673                         
                           Gideon Latten           86-01851                         
                           Joost van Hooren        82-00723                         

  4 HZPC                   Jeroen Verouden         87-04685  3.52.79        1.00.83 
                           Cor van de Broek        85-03489                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         

  5 Patrick                Tom van der Sterren     85-02495  3.57.49        0.57.65 
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Rik Op het Veld         86-02289                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Dennis van Eck          87-00825

  6 De Roersoppers         Ralf Tillmans           85-02597  4.05.58        1.00.76 
                           Pascal Willemsen        73-00995                         
                           Jeroen Meuleners        78-00703                         
                           Richard Hubers          85-01129                         

  7 ZCV                    Erik Winands            80-01757  4.06.33        1.00.70 
                           Lesley Derks            89-00671                         
                           Luc Bien                84-00135                         
                           Sebastiaan Gergely      87-04103                         


Uitslag progr. nr. 13     100   m.schoolslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.25.59        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.26.22        
  3 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  1.26.82        
  4 Elise Wijnker          Swim2win(SG)            91-03534  1.27.22        
  5 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.30.82        
  6 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.32.08        
  7 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.32.36        
  8 Marlene Mulders        MOSA-regio              91-02196  1.32.90        
  9 Larissa Corsano        KZ&PC                   91-00596  1.35.03        
 10 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  1.35.95        
 11 Daphne Bongers         De Rog                  91-06100  1.37.05        
 12 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.38.48        
 13 Kim Houben             MOSA-regio              91-01342  1.39.28        

jaargang 90                  
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.25.28        
  2 Suzanne Cartigny       De Roersoppers          90-00668  1.26.64        
  3 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  1.29.48        
  4 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  1.29.53        
  5 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.30.45        
  6 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.30.54        
  7 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  1.31.04        
  8 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  1.31.87        
     Dawn Williams         HZPC                    90-06370  1.31.70   SK   
     DaniŽlle de Boer      De Roersoppers          90-00354  Ziek      Zk   

jaargang 89                  
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.15.80        
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.23.48        
  3 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.25.62        
  4 Monique Hendriks       MOSA-regio              89-01692  1.28.11        
  5 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  1.29.48        
  6 Kylie Leenen           MOSA-regio              89-02618  1.31.17        
  7 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  1.31.82        
     Elsemiek Oostlander   RZ                      89-03140            AF   

jaargang 88                  
  1 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  1.21.85        
  2 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  1.28.00        
  3 Rian Lensen            HGK(SG)                 88-05688  1.28.77        
  4 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  1.34.40        

senioren
  1 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  1.22.89        
  2 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  1.23.05        
  3 Mandy Bouman           HGK(SG)                 87-00522  1.24.75        
  4 Lieke Vollenberg       HZPC                    87-04412  1.25.13        
  5 Ilona Pelzer           MOSA-regio              87-03138  1.26.76        
  6 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.27.73        


Uitslag progr. nr. 14     100   m.vrije slag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.03.63        
  2 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.05.28        
  3 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.05.40        
  4 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.06.21        
  5 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.06.63        
  6 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.07.10        
  7 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.07.67        
  8 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.09.23        
  9 Gerben van Hameren     ZON/S&S                 91-00837  1.11.05        

jaargang 90                  
  1 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  1.01.94        
  2 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  1.03.58        
  3 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  1.03.73        
  4 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.03.84        
  5 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.04.04        
  6 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.04.50        
  7 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.04.51        
  8 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.04.86        
  9 Rob Goertz             Becha                   90-00969  1.05.17        
 10 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  1.06.51        
 11 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.06.89        
 12 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.07.03        

jaargang 89                  
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.59.48        
  2 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  1.00.11        
  3 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  1.00.23        
  4 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.00.65        
  5 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.01.03        
  6 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  1.02.04        
  7 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.02.82        
  8 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.03.41        
  9 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.04.33        
 10 Sam Poels              HZPC                    89-02461  1.05.18        
 11 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.05.34        
     Ramon Meisters        NIMO                    89-04491            AA   
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

jaargang 88                  
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.57.43        
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.59.17        
  3 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  0.59.79        
  4 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.02.10        
  5 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  1.02.37        
  6 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.03.44        
  7 Rene Nellen            HZPC                    88-02493  1.04.68        
  8 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.05.02        

jaargang 87                  
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  0.57.97        
  2 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  0.58.32        
  3 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  0.59.95        
  4 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  1.00.08        
  5 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.00.63        
  6 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  1.01.50        
  7 Pieter Maarten Wesseling Kimbria               87-03745  1.01.62        
  8 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  1.01.97        
  9 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  1.02.08        

jaargang 86                  
  1 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.56.50        
  2 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.58.17        
  3 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.58.29        
  4 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  1.02.03        

senioren
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.54.23        
  2 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  0.55.49        
  3 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.55.73        
  4 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  0.56.43        
  5 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.56.51        
  6 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  0.57.31        
  7 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.57.86        
  8 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  0.58.17        


Uitslag progr. nr. 15     200   m.vlinderslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  3.00.52                  1.25.06 
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  3.16.28                  1.28.66 

jaargang 91 en 90            
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.46.97                  1.20.11 
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.55.44                  1.20.40 
  3 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  3.03.37                  1.24.62 

jaargang 89                  
  1 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  2.43.24                  1.16.41 
  2 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  2.45.88                  1.15.82 

senioren
  1 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  2.32.29                  1.09.78 


Uitslag progr. nr. 16     200   m.rugslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Arvid Munsters         MOSA-regio              92-03625  2.39.14                  1.16.27 
  2 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  2.52.38                  1.23.98 
  3 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  2.54.93                  1.25.95 
  4 Nick Theelen           MOSA-regio              92-01295  2.56.94                  1.26.27 
  5 Kees Derks             HGK(SG)                 92-03787  2.57.21                  1.27.15 
  6 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  3.12.61                  1.34.11 

jaargang 91 en 90            
  1 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  2.33.67                  1.16.15 
  2 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.39.08                  1.18.45 
  3 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.40.24                  1.19.66 
  4 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  2.41.76                  1.19.65 
  5 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.42.68                  1.21.36 
  6 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  2.44.08                  1.21.22 
  7 Dean Coert             HGK(SG)                 91-00393  2.44.43                  1.20.78 
    Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  2.44.43                  1.20.89 
  9 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  2.44.75                  1.20.00 
 10 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  2.45.15                  1.20.23 
 11 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  2.47.67                  1.21.34 
 12 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.48.55                  1.22.45 
 13 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  2.51.31                  1.23.06 
 14 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  2.53.46                  1.22.40 

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  2.16.97                  1.07.07 
  2 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  2.27.98                  1.12.07 
  3 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  2.28.45                  1.13.39 
  4 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  2.28.58                  1.13.79 
  5 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  2.29.41                  1.13.76 
  6 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  2.31.24                  1.13.32 
  7 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.34.15                  1.14.32 
  8 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  2.34.82                  1.16.06 
  9 John Voorjans          ZON/S&S                 88-03669  2.36.07                  1.15.22 
 10 Sam Poels              HZPC                    89-02461  2.38.77                  1.18.48 
 11 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  2.47.54                  1.19.95 
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

jaargang 87 en 86            
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  2.22.25                  1.10.11 
  2 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.24.81                  1.10.89 
  3 Tim Jansen             RZL                     86-01431  2.27.27                  1.10.01 
  4 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  2.32.95                  1.14.54 
  5 Niall Martin           HGK(SG)                 86-03827  2.33.93                  1.12.22 
  6 Mark Gorissen          KZ&PC                   86-00973  2.36.76                  1.16.93 

senioren
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.17.64                  1.06.75 
  2 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  2.18.62                  1.07.33 
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.19.77                  1.08.47 
  4 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  2.19.84                  1.08.00 
  5 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  2.28.85                  1.11.36 
  6 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  2.28.89                  1.12.97 
  7 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  2.30.27                  1.09.86 


Uitslag progr. nr. 17     200   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.39.52                  1.16.49 
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  2.42.74                  1.18.21 

jaargang 90 en 91            
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  2.14.95                  1.07.33 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.21.33                  1.10.93 
  3 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  2.24.17                  1.10.65 
  4 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.24.88                  1.11.08 
  5 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  2.25.07                  1.09.78 
  6 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  2.26.79                  1.10.29 
  7 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  2.29.72                  1.11.18 
  8 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  2.29.80                  1.12.50 
  9 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  2.30.16                  1.12.70 
 10 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  2.33.15                  1.10.88 
 11 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  2.34.64                  1.14.57 
 12 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  2.36.87                  1.10.82 
     DaniŽlle de Boer      De Roersoppers          90-00354  Ziek      Zk   

jaargang 89 en 88            
  1 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  2.18.37                  1.06.50 
  2 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  2.18.65                  1.06.60 
  3 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  2.22.38                  1.06.90 
  4 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  2.24.45                  1.09.15 
  5 Lucelle Smit           Kimbria                 88-04050  2.29.52                  1.11.76 

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  2.17.03                  1.06.37 
  2 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  2.18.34                  1.06.25 
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  2.19.86                  1.08.27 
  4 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  2.21.50                  1.05.82 
  5 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  2.24.45                  1.07.36 
  6 Dianne Nien            RZ                      71-00452  2.28.34                  1.11.32 
     Claudine Roemen       RZ                      74-00528  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 18     200   m.schoolslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  3.18.83                  1.37.25 
  2 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  3.19.48                  1.36.15 
  3 Nick Theelen           MOSA-regio              92-01295  3.24.08                  1.38.17 

jaargang 91 en 90            
  1 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  2.45.99b                 1.20.20 
  2 Erik Verstraelen       MOSA-regio              90-03065  2.50.68                  1.20.79 
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.52.25                  1.21.89 
  4 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  2.53.01                  1.23.68 
  5 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  2.57.75                  1.24.06 
  6 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  2.58.80                  1.26.39 
  7 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  3.00.61                  1.25.47 
  8 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  3.04.31                  1.23.81 
  9 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  3.06.72                  1.29.20 
 10 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  3.07.06                  1.28.58 
 11 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  3.16.08                  1.34.32 

jaargang 88 en 89            
  1 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  2.45.99a                 1.19.81 
  2 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  2.47.29                  1.20.25 
  3 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  2.47.69                  1.21.83 
  4 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  2.50.18                  1.20.62 
  5 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  2.54.01                  1.23.61 
  6 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  2.55.70                  1.24.77 
  7 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  2.56.14                  1.23.28 
  8 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  3.10.12                  1.29.78 

jaargang 87 en 86            
  1 Luc van Bommel         HGK(SG)                 87-00343  2.35.56                  1.15.71 
  2 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  2.35.60                  1.17.57 
  3 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  2.40.00                  1.16.11 
  4 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.46.94                  1.19.58 
  5 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  2.50.86                  1.21.78 

senioren
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.41.02                  1.16.79 
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.45.13                  1.18.43 
  3 Jeroen Arets           ZON/S&S                 82-00043  2.45.98                  1.18.06 
  4 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  2.51.33                  1.21.69 
  5 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  2.52.22                  1.21.33 


Uitslag progr. nr. 19     4x100 m.vrije slag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   AngŤl Koenen            92-00968  4.27.18        1.09.59 
                           Dawn Williams           90-06370                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Lieke Verouden          90-03948                         
                           Mandy van der Klij      90-06672

  2 ZON/S&S                Cato Vrouenraets        90-06272  4.37.35        1.09.22 
                           Maureen Muyen           91-02874                         
                           Lauke Knoop             90-02008                         
                           Melissa Geilen          90-01128                         
                           Lotte Karst             91-03994

  3 MOSA-regio             Tanja Peeters           91-02428  4.46.92        1.09.81 
                           Melanie van de Beuken   91-05162                         
                           Marlene Mulders         91-02196                         
                           Neiske Becks            91-00138                         

  4 HGK(SG)                Jill Tummers            90-03770  4.54.87        1.06.79 
                           Dimphy van der Laar     92-01052                         
                           Estelle Mommers         90-02632                         
                           Meidrie Lensen          90-02302                         

  5 ZCV                    Anique Huntjens         90-06838  4.56.50        1.07.27 
                           Tessa Kierkels          91-01602                         
                           Stephani Gergely        90-05060                         
                           Audrey Kerckhoffs       90-06058                         
                           Igna Vermeulen          91-03244

  6 De Roersoppers         Suzanne Cartigney       90-00668            AA           
                           Susanne Laumer          90-05380                         
                           Rianne Vervuurt         92-01868                         
                           Ilse Schoenmakers       90-03324                         

  7 Patrick                Lizzy Rutten            90-03228  Ziek      Zk           
                           Samantha vd Pluijm      91-02490                         
                           Anniek Leurs            90-02318                         
                           Stephanie Smeets        91-04492                         
                           Christa Craenen         92-00384

AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)                                                                                 


Uitslag progr. nr. 20     4x100 m.wisselslag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Michiel Bronswijk       88-00533  4.32.29        1.07.49 
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
                           Pieter de Heer          89-01141                         

  2 MOSA-regio             Arvid Munsters          92-03625  4.46.82        1.12.98 
                           Erik Verstraelen        90-03065                         
                           Joep Smeets             88-03159                         
                           Johnny Pelzer           89-02421                         

  3 Brunssum               Leon Rietveld           90-02431  4.52.77        1.17.07 
                           Erik SchrŲder           88-03071                         
                           Maurice Meijs           89-02117                         
                           Raoul Zalewski          89-03681                         
                           Kevin Philips           89-02431

  4 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  4.56.34        1.15.52 
                           Sander Slaghuis         88-05305                         
                           Jeroen Geurts           88-01099                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         
                           Roy Hopman              88-01535

  5 ZON/S&S                John Voorjans           88-03669  4.58.14        1.13.35 
                           Tristan Eisank          90-00773                         
                           Aaron Eisank            91-00577                         
                           Mark Snijders           88-03187                         
                           Gerben van Hameren      91-00837

  6 HZPC                   Sam Poels               89-02461  5.02.46        1.16.12 
                           Rene Nellen             88-02493                         
                           Willem Drissen          88-00871                         
                           Guus Geurts             91-00689                         

  7 RZ                     Tobias van Halen        91-00835  5.20.71        1.19.43 
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Thijs Wolfswinkel       92-                              


Uitslag progr. nr. 21     50    m.vlinderslag meisjes jeugd 2 e.j. en dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 91, 89, 88, 90 en 92
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.31.94        
  2 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  0.32.07        
  3 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.33.20        
  4 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.33.32        
  5 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.33.78        
  6 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  0.33.99        
  7 Maud Ernes             ZCV                     89-01142  0.34.29        
  8 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  0.34.43        
  9 Susan The              MOSA-regio              89-04106  0.34.47        
 10 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  0.35.15        
 11 Elsemiek Oostlander    RZ                      89-03140  0.35.65        
 12 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  0.36.35a       
 13 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  0.36.35b       
 14 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.36.86        
 15 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.37.04        
     Lotte Spreeuwenberg   HZPC                    90-05534  Ziek      Zk   

senioren
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.29.37a       
  2 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  0.29.37b       
  3 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  0.30.54        
  4 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  0.31.71        
  5 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  0.31.84        
  6 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  0.31.93        
  7 Marian Bouts           RZ                      86-00492  0.33.10        
  8 Martine Luyten         RZ                      87-02632  0.33.23        
  9 Sandra Hanraets        ROB                     85-01144  0.33.26        
 10 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  0.33.47        
 11 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  0.33.61        
 12 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  0.33.86        
 13 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  0.33.87        
     Claudine Roemen       RZ                      74-00528  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 22     50    m.vlinderslag jongens jeugd 2 e.j. en heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 88, 86, 87 en 89    
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.25.98        
  2 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  0.27.75        
  3 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  0.27.83b       
  4 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  0.27.97        
  5 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.28.52        
  6 Karel vd Sluis         HGK(SG)                 86-02861  0.28.53        
  7 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.28.54        
  8 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  0.28.96a       
  9 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.29.83        
 10 Mark Gorissen          KZ&PC                   86-00973  0.29.93        
 11 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.30.06        
 12 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.30.25        
 13 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.30.55        
 14 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  0.31.07        
 15 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  0.31.25        

senioren
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.26.54        
  2 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.26.63        
  3 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  0.27.52        
  4 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  0.27.54        
  5 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  0.27.83a       
  6 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.27.90        
  7 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.27.91        
  8 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.27.99        
  9 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.28.31        
 10 Erik Winands           ZCV                     80-01757  0.28.34a       
 11 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  0.28.34b       
 12 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  0.28.96b       
 13 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  0.29.54        

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: NIMO - Landgraaf