Datum :12-05-2004     Limburgse A-Kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 23     800   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m

jaargang 92                  
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  11.56.22       1.23.36   2.53.40   5.55.58 

jaargang 90 en 91            
  1 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  10.22.28       1.17.41   2.36.60   5.14.11 
  2 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  10.23.92       1.15.73   2.36.54   5.15.39 
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  10.44.87       1.16.94   2.38.74   5.24.15 
  4 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  11.09.34       1.17.98   2.41.73   5.31.70 
  5 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  11.30.58       1.20.07   2.47.08   5.43.97 
  6 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  11.40.00       1.19.13   2.47.99   5.47.15 
  7 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  11.56.22       1.23.36   2.53.40   5.55.58 

jaargang 88 en 89            
  1 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  10.09.40       1.10.54   2.27.43   5.03.16 
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  10.12.29       1.12.99   2.31.18   5.07.15 
  3 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  11.04.42       1.15.71   2.36.62   5.18.87 

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  09.46.39       1.08.51   2.22.44   4.51.01 
  2 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  10.08.40       1.10.16   2.26.31   5.00.50 


Uitslag progr. nr. 24     800   m.vrije slag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m

jaargang 92                  
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  11.04.40       1.13.58   2.37.35   5.28.20 
  2 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  11.16.09       1.15.15   2.40.02   5.32.24 
  3 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  11.16.52       1.16.65   2.43.17   5.37.81 


Uitslag progr. nr. 25     1500  m.vrije slag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m      800m

jaargang 90 en 91            
  1 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  19.29.56       1.09.82   2.26.79   5.02.19   10.18.31
  2 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  19.34.69       1.10.04   2.27.68   5.07.68   10.25.43
  3 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  19.51.80       1.14.21   2.33.92   5.15.32   10.36.34
  4 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  19.52.48       1.14.89   2.34.38   5.15.83   10.36.51
  5 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  20.11.82       1.11.57   2.32.06   5.14.89   10.41.15
  6 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  20.37.12       1.15.17   2.34.28   5.17.58   10.48.14
  7 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  20.45.73       1.17.92   2.41.67   5.28.38   11.04.32

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  17.21.68       1.04.59   2.13.33   4.33.20   09.14.20
  2 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  18.10.07       1.08.52   2.20.64   4.44.26   09.39.60
  3 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  18.31.14       1.07.84   2.20.68   4.47.34   09.49.74
  4 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  18.42.34       1.08.67   2.23.58   4.56.26   09.58.92
     Bram Dekker           HGK(SG)                 89-00649  Ziek      Zk   

jaargang 87 en 86            
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  17.26.84       1.04.30   2.13.21   4.32.96   09.14.36
  2 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  18.31.10       1.07.56   2.20.65   4.47.53   09.48.63
  3 Tim Jansen             RZL                     86-01431  19.02.94       1.08.30   2.25.16   5.00.48   10.10.23

senioren
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  17.39.12       1.06.13   2.16.63   4.38.23   09.21.69


W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: NIMO - Landgraaf