Datum :15-05-2004     Limburgse A-Kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 26     4x200 m.vrije slag estafette  junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZON/S&S                Maureen Muyen           91-02874  10.12.08       2.38.57 
                           Lauke Knoop             90-02008                 1.15.65 
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Melissa Geilen          90-01128                         
                           Lotte Karst             91-03994

  2 HGK(SG)                Jill Tummers            90-03770  10.42.24       2.26.27 
                           Estelle Mommers         90-02632                 1.10.87 
                           Meidrie Lensen          90-02302                         
                           Eva Martens             92-03194                         

  3 HZPC                   Mandy van der Klij      90-06672  9.51.10        2.30.55 
                           Dawn Williams           90-06370                 1.12.07 
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Lieke Verouden          90-03948                         


Uitslag progr. nr. 27     4x200 m.vrije slag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Pieter de Heer          89-01141  8.55.78        2.15.14 
                           Yvo op den Kamp         89-01553                 1.05.07 
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         
                           Davy Verreusel          89-03341                         

  2 Brunssum               Raoul Zalewski          89-03681  9.32.98        2.17.34 
                           Gino Crobu              89-04051                 1.06.39 
                           Erik SchrŲder           88-03071                         
                           Maurice Meijs           89-02117                         

  3 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  9.33.30        2.27.23 
                           Roy Hopman              88-01535                 1.08.07 
                           Jeroen Geurts           88-01099                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         
                           Rick Hellenbrand        89-01173

  4 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  9.48.10        2.30.97 
                           Rene Nellen             88-02493                 1.14.68 
                           Willem Drissen          88-00871                         
                           Guus Geurts             91-00689                         

  5 RZ                     Clint v/d Maas          89-02031  Ziek      Zk           
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Tobias van Halen        91-00835                         
                           Kenneth Caster          91-00375                         


Uitslag progr. nr. 28     100   m.vlinderslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.13.21        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.15.25        
  3 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  1.22.45        
  4 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.27.11        
  5 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.31.71        

jaargang 90                  
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.12.13        
  2 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  1.18.86        
  3 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.20.18        
  4 Lotte Spreeuwenberg    HZPC                    90-05534  1.20.55        
  5 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  1.21.08        
  6 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  1.22.13        
  7 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.25.72        

jaargang 89                  
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.11.42        
  2 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.14.97        
    Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.14.97        
  4 Maud Ernes             ZCV                     89-01142  1.16.61        
  5 Susan The              MOSA-regio              89-04106  1.20.08        
  6 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.21.76        
  7 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.22.93        

jaargang 88                  
  1 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.15.19        
  2 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  1.16.78        
  3 Ilvy van Grimbergen    RZL                     88-05442  1.18.64        
  4 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  1.20.94        

senioren
  1 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  1.06.21        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.08.31        
  3 Claudine Roemen        RZ                      74-00528  1.11.40        
  4 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.12.46        
  5 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  1.12.70        
  6 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.14.51        
  7 Martine Luyten         RZ                      87-02632  1.15.20        
  8 Sandra Hanraets        ROB                     85-01144  1.15.64        
  9 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  1.15.83        
 10 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  1.17.85        
     Lisette van de Velde  RZ                      86-03674  Ziek      Zk   
     Anneloes Peulen       RZL                     85-02314  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 29     100   m.rugslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.10.55        
  2 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.15.14b       
  3 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.16.27        
  4 Dean Coert             HGK(SG)                 91-00393  1.16.91        
  5 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.18.74        
  6 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.19.19        
  7 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.19.78        
  8 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.21.77        
  9 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.23.01        
 10 Mario Hautvast         Patrick                 91-03395  1.25.19        

jaargang 90                  
  1 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.12.45        
  2 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.13.26        
  3 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.13.97        
  4 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.14.76        
  5 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  1.15.14a       
  6 Rob Goertz             Becha                   90-00969  1.15.48        
  7 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  1.16.03        
  8 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  1.16.82        
  9 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.17.33        
 10 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  1.17.80        
 11 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.18.97        

jaargang 89                  
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.06.90        
  2 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.08.56        
  3 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.10.29        
  4 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.11.05        
  5 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.12.92        
  6 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  1.13.54        
  7 Sam Poels              HZPC                    89-02461  1.13.96        
  8 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.14.41        
  9 Thijs Greven           HGK(SG)                 89-05745  1.14.46        
 10 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.17.53        
 11 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  1.17.88        
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   
     Bram Dekker           HGK(SG)                 89-00649  Ziek      Zk   

jaargang 88                  
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  1.03.13        
  2 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  1.06.19        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.08.87        
  4 John Voorjans          ZON/S&S                 88-03669  1.12.70        
  5 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.12.90        
  6 Rene Nellen            HZPC                    88-02493  1.13.70        

jaargang 87                  
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  1.05.84        
  2 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  1.11.98        

jaargang 86                  
  1 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  1.06.50        
  2 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.06.84        
  3 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  1.08.72        
  4 Mark Gorissen          KZ&PC                   86-00973  1.09.72        
  5 Niall Martin           HGK(SG)                 86-03827  1.11.21        
     Rik Op het Veld       Patrick                 86-02289  Ziek      Zk   

senioren
  1 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.02.95        
  2 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.03.80        
  3 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  1.04.44        
  4 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.04.61        
  5 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  1.05.65        
  6 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.05.92        
  7 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  1.07.02        
  8 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  1.09.36        
  9 Joep Janssen           De Roersoppers          82-00805  1.09.52        
 10 Maurice Brand          NIMO                    85-00353  1.10.83        


Uitslag progr. nr. 30     200   m.rugslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.50.68                  1.22.18 
  2 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  2.59.68                  1.28.20 
  3 Eva Martens            HGK(SG)                 92-03194  3.01.00                  1.28.83 
  4 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  3.02.78                  1.31.41 
  5 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  3.03.46                  1.31.52 
  6 ReneŤ Baltussen        HZPC                    92-00068  3.12.41                  1.34.06 

jaargang 90 en 91            
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  2.31.76                  1.16.57 
  2 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  2.37.06                  1.16.81 
  3 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  2.46.43                  1.20.44 
  4 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  2.48.54                  1.22.11 
  5 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  2.49.55                  1.22.40 
  6 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  2.49.92                  1.22.03 
  7 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  2.50.07                  1.22.11 
  8 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  2.52.18                  1.22.65 
  9 Rosa van Dijk          RZ                      90-00816  2.56.01                  1.24.25 
 10 Lizzy Rutten           Patrick                 90-03228  2.57.24                  1.26.78 
 11 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  3.01.49                  1.29.31 
 12 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  3.01.82                  1.27.72 

jaargang 89 en 88            
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  2.37.09                  1.16.25 
  2 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  2.38.34                  1.17.96 
  3 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  2.39.13                  1.17.76 
  4 Lucelle Smit           Kimbria                 88-04050  2.48.29                  1.20.41 
  5 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  2.50.59                  1.21.01 

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  2.31.83                  1.15.48 
  2 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  2.38.67                  1.16.54 
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  2.39.13                  1.19.23 
  4 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  2.39.96                  1.15.88 
  5 Claudine Roemen        RZ                      74-00528  2.39.98                  1.18.25 
  6 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  2.41.00                  1.16.79 
     Lisette van de Velde  RZ                      86-03674  Ziek      Zk   
     Linda Custers         HZPC                    86-00738  Ziek      Zk   
     Anneloes Peulen       RZL                     85-02314  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 31     200   m.vlinderslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

jaargang 92                  
  1 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  3.02.17                  1.25.22 
  2 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  3.12.27                  1.29.29 
     Ralph van Megen       HZPC                    92-01613  3.10.47   VH             1.29.57 

jaargang 90                  
  1 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.54.72                  1.18.24 

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  2.12.61                  1.02.24 
  2 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  2.23.79                  1.09.29 
  3 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  2.43.43                  1.13.47 
  4 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  2.48.88                  1.16.79 
     Bram Dekker           HGK(SG)                 89-00649  Ziek      Zk   

jaargang 87                  
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  2.23.80                  1.06.04 

senioren
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.21.56                  1.06.66 
  2 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  2.27.88                  1.08.36 


Uitslag progr. nr. 32     400   m.wisselslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m

jaargang 92                  
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  6.03.83        1.24.08 
  2 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  6.29.81        1.39.29 
  3 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  6.39.44        1.41.08 
  4 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  6.41.36        1.43.62 

jaargang 90 en 91            
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  5.31.01        1.21.61 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  5.41.71        1.18.34 
  3 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  5.49.88        1.22.77 
  4 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  5.54.06        1.21.57 
  5 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  6.05.16        1.25.18 
  6 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  6.19.92        1.27.38 
  7 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  6.19.94        1.31.95 
     Lisa Dreesens         Noord-Limburg(SG)       91-05798  5.48.88   SJ   1.19.33 

jaargang 89 en 88            
  1 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  5.33.26        1.18.39 
  2 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  5.34.84        1.16.19 
  3 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  5.35.11        1.17.61 

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  5.30.18        1.15.97 
  2 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  5.38.10        1.18.58 
  3 Marian Bouts           RZ                      86-00492  5.41.17        1.16.85 
     Lisette van de Velde  RZ                      86-03674  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 33     400   m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

jaargang 92                  
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  5.22.45                  1.12.15   2.35.53 
  2 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  5.31.32                  1.18.18   2.43.07 
  3 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  5.36.26                  1.17.38   2.43.06 
  4 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  5.58.05                  1.20.58   2.52.71 

jaargang 90 en 91            
  1 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  4.53.55                  1.07.78   2.22.24 
  2 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  4.54.36                  1.10.22   2.26.76 
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  4.58.19                  1.07.65   2.23.76 
  4 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  5.03.48                  1.10.64   2.28.64 
  5 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  5.05.22                  1.11.09   2.28.79 
  6 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  5.05.96                  1.10.39   2.28.26 
  7 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  5.06.51                  1.12.29   2.30.04 
  8 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  5.06.59                  1.13.80   2.32.48 
  9 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  5.09.18                  1.10.78   2.29.96 
 10 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  5.11.83                  1.09.62   2.29.29 
 11 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  5.14.16                  1.16.11   2.37.85 
 12 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  5.24.75                  1.15.63   2.38.63 

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  4.17.48                  1.01.43   2.07.63 
  2 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  4.30.82                  1.04.33   2.13.13 
  3 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  4.45.07                  1.07.03   2.19.82 
  4 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  4.48.08                  1.07.71   2.21.38 
     Bram Dekker           HGK(SG)                 89-00649  Ziek      Zk   

jaargang 87                  
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  4.23.51                  1.01.26   2.07.16 
  2 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  4.34.39                  1.02.28   2.10.67 

senioren
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  4.25.25                  1.02.48   2.10.66 
  2 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  4.25.88                  1.02.30   2.10.81 


Uitslag progr. nr. 34     50    m.schoolslag meisjes jeugd 2 e.j. en dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  0.34.17        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.37.04a       
  3 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  0.37.04b       
  4 Rian Lensen            HGK(SG)                 88-05688  0.38.02        
  5 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  0.38.68        
  6 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  0.38.82        
  7 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.38.86        
  8 Ilona Pelzer           MOSA-regio              87-03138  0.39.28        
  9 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  0.39.36        
 10 Lieke Vollenberg       HZPC                    87-04412  0.39.40        
 11 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.39.65        
 12 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  0.40.11        
 13 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  0.40.31        
 14 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  0.40.54        
 15 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  0.40.68        
 16 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  0.40.87        
 17 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  0.41.08        
 18 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.41.09        
 19 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  0.41.10        
 20 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  0.41.29        
 21 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  0.41.51        
 22 Lisette van de Velde   RZ                      86-03674  Ziek      Zk   
    Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 35     50    m.schoolslag jongens jeugd 2 e.j. en heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 86, 88, 87, 91 en 90
  1 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.31.24        
  2 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  0.31.57        
  3 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.32.68        
  4 Luc van Bommel         HGK(SG)                 87-00343  0.32.97        
  5 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  0.33.06        
  6 Karel vd Sluis         HGK(SG)                 86-02861  0.33.85        
  7 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.34.50        
  8 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  0.34.61        
  9 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.35.33        
 10 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  0.35.55        
 11 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.35.58        
 12 Leendert de Die        Kimbria                 86-00637  0.35.91        
 13 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  0.36.07        
 14 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  0.36.21a       
 15 Rene Nellen            HZPC                    88-02493  0.36.21b       
 16 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  0.36.26        
 17 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  0.36.30        
 18 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  0.36.78        
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

senioren
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.30.35        
  2 Jeroen Arets           ZON/S&S                 82-00043  0.33.68        
  3 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.33.87        
  4 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.34.04        
  5 Cor van de Broek       HZPC                    85-03489  0.34.26        
  6 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.34.55        
  7 Koen van der Sterren   Patrick                 82-01665  0.34.59        
  8 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  0.34.60        
  9 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.34.81        
 10 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  0.35.06        
 11 Erik Winands           ZCV                     80-01757  0.35.60        

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: NIMO - Landgraaf