Datum :16-05-2004     Limburgse A-Kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 36     4x200 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Linda van den Eijnden   79-00202  09.21.90       2.17.21 
                           Maureen Rutten          88-03776                 1.07.04 
                           Avital Kuperman         89-02528                         
                           Peggy Loffeld           77-00468                         

  2 HZPC                   Debbie Hesen            86-01528  09.32.77       2.31.39 
                           Judith van Meijel       91-02076                 1.13.42 
                           Mieke Veens             85-02944                         
                           Lieke Verouden          90-03948                         

  3 RZ                     Claudine Roemen         74-00528  09.37.33       2.24.67 
                           Suzan v / den Bogaard   89-00450                 1.09.14 
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Dianne Nien             71-00452                         

  4 Kimbria                Lucelle Smit            88-04050  09.51.38       2.28.77 
                           Hanneke Simons          89-03802                 1.11.73 
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
                           Synthia Halbach         84-00680                         

  5 Patrick                Maike Op het Veld       87-03046  10.09.53       2.26.92 
                           Leone Kelleners         88-05610                 1.11.57 
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Danique Brouwer         88-06252                         


Uitslag progr. nr. 37     4x200 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Joeri Verlinden         88-03549  8.14.84        2.02.51 
                           Sander Verlinden        85-02749                 0.59.02 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Sander Bouts            85-00331                         

  2 HGK(SG)                Michiel Bronswijk       88-00533  8.43.89        2.13.78 
                           Johan Derks             87-00673                 1.05.87 
                           Davy Verreusel          89-03341                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         

  3 Patrick                Rik Op het Veld         86-02289  8.55.80        2.09.76 
                           Daan Pelders            83-01647                 1.03.32 
                           Dennis van Eck          87-00825                         
                           Tom van der Sterren     85-02495                         
                           Marcel Meuffels         81-01149

  4 HZPC                   Jeroen Verouden         87-04685  9.19.64        2.19.03 
                           Cor van de Broek        85-03489                 1.06.83 
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         

  5 HGK(SG)                Michel Heijnen          87-01267            EA   2.06.84 
                           Alan Smeets             84-02089                 1.00.50 
                           Maurice Geurts          83-00735                         
                           Sven-Eric Brummer       86-00497                         

EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)                                                             


Uitslag progr. nr. 38     400   m.vrije slag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  5.29.48                            2.41.51 
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  5.42.06                  1.18.36   2.45.44 
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  6.12.86                  1.26.07   3.02.70 


Uitslag progr. nr. 39     400   m.vrije slag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  5.26.15                  1.15.45   2.41.00 
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  5.52.61                  1.20.71   2.51.55 
  3 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  5.52.78                  1.21.41   2.53.60 
  4 Maurice Soudant        HGK(SG)                 93-02125            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)                                                                                 


Uitslag progr. nr. 40     200   m.wisselslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m

jaargang 90 en 91            
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  2.33.88        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.39.38        
  3 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.43.52        
  4 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  2.44.03        
  5 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  2.44.49        
  6 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  2.46.83        
  7 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  2.47.99        
  8 Cato Vrouwenraets      ZON/S&S                 90-06272  2.51.26        
  9 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  2.52.32        
 10 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  2.53.06        
 11 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  2.54.49        
 12 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  2.54.84        
 13 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  3.01.68        
     Lizzy Rompelberg      Kimbria                 90-03146            AA   

jaargang 89 en 88            
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  2.33.07        
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  2.35.30        
  3 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  2.38.54        
  4 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  2.39.58        
  5 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  2.45.25        

senioren
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  2.36.28        
  2 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  2.37.52        
  3 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  2.40.79        
  4 Claudine Roemen        RZ                      74-00528  2.41.48        
  5 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  2.42.88        
  6 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  2.44.28        
     Lisette van de Velde  RZ                      86-03674  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 41     200   m.wisselslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m

jaargang 90 en 91            
  1 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  2.35.39        
  2 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  2.36.62        
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.37.48        
  4 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  2.37.71        
  5 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  2.37.81        
  6 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.38.04        
  7 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.39.96        
  8 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  2.41.66        
  9 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  2.42.87        
 10 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  2.44.06        
 11 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  2.45.23        
 12 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.47.09        
 13 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  2.47.72        
 14 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.47.79        
 15 Erik Verstraelen       MOSA-regio              90-03065  2.48.14        
 16 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  2.48.33        

jaargang 88 en 89            
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  2.15.18        
  2 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  2.27.55        
  3 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  2.28.71        
  4 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  2.28.93        
  5 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.30.70        
  6 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  2.30.72        
  7 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  2.32.52        
  8 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  2.32.77        
  9 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  2.36.44        
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   
     Bram Dekker           HGK(SG)                 89-00649  Ziek      Zk   

jaargang 86 en 87            
  1 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  2.20.66        
  2 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  2.21.87        
  3 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.22.67        
  4 Tim Jansen             RZL                     86-01431  2.27.68        
  5 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  2.32.94        
  6 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  2.33.15        
  7 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  2.34.58        

senioren
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  2.17.32        
  2 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.17.73        
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.19.47        
  4 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  2.23.42        
  5 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  2.28.85        


Uitslag progr. nr. 42     100   m.vrije slag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.04.43        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.06.18        
  3 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  1.07.37        
  4 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.08.40        
  5 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  1.10.96        
  6 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.11.55        
  7 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.11.92        
  8 Aimee Janssen          Kimbria                 91-04864  1.13.81        
  9 Marlene Mulders        MOSA-regio              91-02196  1.15.05        
 10 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.16.40        
     Melanie van de Beuken MOSA-regio              91-05162            AB   

jaargang 90                  
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.03.74        
  2 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  1.06.65        
  3 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  1.07.04        
  4 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  1.07.10        
  5 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.07.61        
  6 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  1.07.91        
  7 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.08.46        
  8 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.09.28        
  9 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  1.10.10        
 10 Lizzy Rutten           Patrick                 90-03228  1.10.37        
 11 Rosa van Dijk          RZ                      90-00816  1.10.51        
    Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.10.51        
 13 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.10.80        
 14 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  1.11.42        
 15 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  1.11.75        

jaargang 89                  
  1 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.04.69        
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.04.82        
  3 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.05.33        
  4 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.06.84        
  5 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.09.42        
  6 Maud Ernes             ZCV                     89-01142  1.10.58        
  7 Kylie Leenen           MOSA-regio              89-02618  1.10.59        
  8 Linda Peeters          MOSA-regio              89-03238  1.12.19        

jaargang 88                  
  1 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  1.03.86a       
  2 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.05.13        
  3 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  1.07.18        
  4 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  1.07.33        
  5 Lucelle Smit           Kimbria                 88-04050  1.07.64        
  6 Danique Brouwer        Patrick                 88-06252  1.07.86        

senioren
  1 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  1.00.58        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.01.04        
  3 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  1.03.51        
  4 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  1.03.58        
  5 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.03.86b       
  6 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  1.04.53        
  7 Claudine Roemen        RZ                      74-00528  1.05.46        
  8 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.05.69        
  9 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.05.74        
 10 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.06.14        
 11 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  1.06.33        
 12 Martine Luyten         RZ                      87-02632  1.07.40        
 13 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  1.07.59        
 14 Ilona Pelzer           MOSA-regio              87-03138  1.08.81        
     Lisette van de Velde  RZ                      86-03674  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 43     100   m.schoolslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

jaargang 91                  
  1 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.15.64        
  2 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.21.51        
  3 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.23.13        
  4 Freek Kleuskens        HZPC                    91-01237  1.27.57        
  5 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.28.77        
  6 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.30.63        
  7 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.32.12        
  8 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.32.76        
  9 Indji Tan              NIMO                    91-02973  1.34.59        
 10 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.36.52        
     Guido Faassen         MOSA-regio              91-04409            AA   

jaargang 90                  
  1 Erik Verstraelen       MOSA-regio              90-03065  1.19.57        
  2 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  1.19.86        
  3 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  1.21.45        
  4 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.21.82        
  5 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.22.09        
  6 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.23.20        
  7 Rob Goertz             Becha                   90-00969  1.25.28        
  8 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.26.25        
  9 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  1.28.23        
 10 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.28.47        
 11 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  1.28.49        
 12 Remy de Jong           RZL                     90-06531  1.29.12        
 13 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.32.33        

jaargang 89                  
  1 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.17.63        
  2 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.18.63        
  3 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.18.83        
  4 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.19.43        
  5 Martin Teley           RZL                     89-06059  1.22.32        
  6 Bart Alberts           MOSA-regio              89-00033  1.23.30        
  7 Thijs Greven           HGK(SG)                 89-05745  1.23.71        
  8 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.24.35        
  9 Bas Weijers            Kimbria                 89-05491  1.25.35        
 10 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.25.85        
 11 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.25.94        
 12 Tom Simons             De Roersoppers          89-02849  1.26.15        
 13 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  1.26.53        
 14 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.27.28        
 15 Harald Thijssen        ROB                     89-03139  1.29.36        
     Clint v/d Maas        RZ                      89-02031  Ziek      Zk   
     Bram Dekker           HGK(SG)                 89-00649  Ziek      Zk   

jaargang 88                  
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  1.14.52        
  2 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.17.64        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.18.52        
  4 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  1.20.56        
  5 Rene Nellen            HZPC                    88-02493  1.23.32        
  6 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  1.23.59        
     Ruud Scheeren         Patrick                 88-02995  Ziek      Zk   

jaargang 87                  
  1 Luc van Bommel         HGK(SG)                 87-00343  1.12.53        
  2 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  1.17.10        
  3 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  1.20.16        
  4 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  1.21.01        
  5 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  1.21.07        
  6 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  1.22.03        
  7 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  1.23.64        
  8 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.26.04        

jaargang 86                  
  1 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.10.78        
  2 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  1.11.38        
  3 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  1.16.00        
  4 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.18.92        
  5 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  1.24.69        
     Leendert de Die       Kimbria                 86-00637  NG        ng   

senioren
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.10.18        
  2 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  1.15.42        
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.16.63        
  4 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  1.17.56        
  5 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  1.17.67        
  6 Koen van der Sterren   Patrick                 82-01665  1.18.23        
  7 Ralph Braun            De Roersoppers          77-00161  1.18.84        
  8 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.19.39        
     Jeroen Arets          ZON/S&S                 82-00043  Ziek      Zk   


Uitslag progr. nr. 44     4x100 m.wisselslag estafette meisjes junioren 2 e.j.
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Lieke Verouden          90-03948  5.07.19        1.12.69 
                           Maddy Thielen           90-03732                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Dawn Williams           90-06370                         

  2 MOSA-regio             Melanie van de Beuken   91-05162  5.29.27        1.24.31 
                           Tanja Peeters           91-02428                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Marlene Mulders         91-02196                         

  3 RZ                     Rosa van Dijk           90-00816  5.34.35        1.24.03 
                           Linda Drenthen          91-00804                         
                           Sharon Olaria           90-02780                         
                           Krischa Waeyen          90-04136                         

  4 HGK(SG)                Eva Martens             92-03194  5.34.56        1.25.06 
                           Sandra Verheyen         92-03192                         
                           Jill Tummers            90-03770                         
                           Meidrie Lensen          90-02302                         

  5 De Roersoppers         Suzanne Cartigny        90-00668  5.38.32        1.24.30 
                           Laurie de Willigen      90-04336                         
                           Ilse Schoenmakers       90-03324                         
                           DaniŽlle de Boer        90-00354                         

  6 ZON/S&S                Maureen Muyen           91-02874            EA   1.20.41 
                           Lauke Knoop             90-02008                         
                           Melissa Geilen          90-01128                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Lotte Karst             91-03994

EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)                                                             


Uitslag progr. nr. 45     4x100 m.vrije slag estafette jongens junioren 4 e.j.
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Davy Verreusel          89-03341  4.03.72        1.01.89 
                           Pieter de Heer          89-01141                         
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         

  2 Brunssum               Kevin Philips           89-02431  4.09.98        1.06.41 
                           Erik SchrŲder           88-03071                         
                           Maurice Meijs           89-02117                         
                           Raoul Zalewski          89-03681                         
                           Leon Rietveld           90-02431

  3 RZ                     Joeri Verlinden         88-03549  4.11.70        0.56.14 
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Tobias van Halen        91-00835                         

  4 NIMO                   Rick Hellenbrand        89-01173  4.16.87        1.05.50 
                           Jeroen Geurts           88-01099                         
                           Bob Goffin              89-04263                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         
                           Sander Slaghuis         88-05305

  5 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  4.19.14        1.05.32 
                           Sam Poels               89-02461                         
                           Willem Drissen          88-00871                         
                           Rene Nellen             88-02493                         

  6 ZON/S&S                John Voorjans           88-03669  4.22.91        1.04.01 
                           Mark Snijders           88-03187                         
                           Aaron Eisank            91-00577                         
                           Tristan Eisank          90-00773                         

  7 Patrick                Emiel Leurs             88-02169  4.25.10        1.02.91 
                           Tim Metsemakers         89-02129                         
                           Martijn Birk            89-00249                         
                           Sander Heijnen          90-01199                         

  8 De Roersoppers         Remco de Veen           89-03247  4.27.68        1.06.26 
                           Patrick Creemers        90-00579                         
                           Tom Simons              89-02849                         
                           Servaes Engelen         88-00963                         


Uitslag progr. nr. 46     50    m.vrije slag meisjes jeugd 2 e.j. en dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 89, 91, 88 en 90    
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  0.29.24        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.30.14        
  3 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  0.30.26        
  4 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  0.30.39        
    Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  0.30.39        
  6 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  0.30.56        
  7 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  0.30.59a       
  8 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.30.59b       
  9 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  0.30.69        
 10 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.30.81        
 11 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  0.30.87        
 12 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  0.31.08        
 13 Neiske Becks           MOSA-regio              91-00138  0.31.12        
 14 Lucelle Smit           Kimbria                 88-04050  0.31.18        
 15 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.31.37        
 16 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  0.31.75        
 17 Maud Ernes             ZCV                     89-01142  0.32.50        
 18 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  0.34.00        

senioren
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.27.69        
  2 Anneloes Peulen        RZL                     85-02314  0.27.86        
  3 Jenny Schouten         ZON/S&S                 87-03674  0.29.07        
  4 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  0.29.34        
  5 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  0.29.45        
  6 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.29.56        
  7 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  0.29.73        
  8 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  0.29.81        
  9 Inge Suntjens          RZ                      83-01938  0.29.99        
 10 Claudine Roemen        RZ                      74-00528  0.30.06        
 11 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  0.30.26        
 12 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  0.30.33        
 13 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  0.30.55        
    Martine Luyten         RZ                      87-02632  0.30.55        
 15 Ilona Pelzer           MOSA-regio              87-03138  0.30.93        
     Lisette van de Velde  RZ                      86-03674  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 47     50    m.vrije slag jongens jeugd 2 e.j. en heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

jaargang 88, 86, 89 en 87    
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.25.85        
  2 Sven-Erik Brummer      HGK(SG)                 86-00497  0.25.87        
  3 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.26.14        
  4 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.26.32        
  5 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.26.73        
  6 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.26.77        
  7 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  0.26.94a       
  8 Karel vd Sluis         HGK(SG)                 86-02861  0.26.94b       
  9 Gideon Latten          HGK(SG)                 86-01851  0.27.08        
 10 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  0.27.09        
 11 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.27.18        
 12 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  0.27.24        
 13 Mark Gorissen          KZ&PC                   86-00973  0.27.39        
 14 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.27.53        
 15 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  0.27.59        
 16 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  0.27.60        
 17 Ryan Hoofs             Mosaqua Gulpen          86-01297  0.27.62        
 18 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.27.63        
 19 Maurice Meijs          Brunssum                89-02117  0.27.71        
 20 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  0.27.93        

senioren
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.24.77        
  2 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.25.03        
  3 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  0.25.40        
  4 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  0.25.41        
  5 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  0.25.45        
  6 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  0.25.93        
  7 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.26.09        
  8 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.26.31        
  9 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.26.41        
 10 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  0.26.46        
 11 Erik Winands           ZCV                     80-01757  0.26.60a       
 12 Joost van Hooren       HGK(SG)                 82-00723  0.26.60b       
 13 Ralf Tillmans          De Roersoppers          85-02597  0.26.70        
 14 Marcel Broesterhuizen  NIMO                    84-00325  0.26.77a       
 15 Luc Bien               ZCV                     84-00135  0.26.77b       
     Ruud Huyts            RZ                      81-00769  Ziek      Zk   
     Luc Steijvers         HZPC                    82-01661  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: NIMO - Landgraaf