Datum :05-06-2004     Kring Speedo Finale dag 1                Brunssum                      
Zwembad: De Bronspot                     baanlengte: 25   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     100   m.wisselslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.29.64        
  2 Stan Goree             Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.29.91        
  3 Sven van Etten         Becha                   94-01929  1.32.20        
  4 Pim v.Basten-Batenburg Swim2win (SG)           94-01657  1.32.57        
  5 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  1.32.73        
  6 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.33.53        
  7 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.36.91        
  8 Mitch Waeyen           RZ                      94-00239  1.37.08        
  9 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.37.17        
 10 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.38.48        
 11 Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  1.40.04        
 12 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.41.23        
    Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  1.41.12   RH   
    Niels v Basten-Batenburg Swim2win (SG)         94-00593  1.32.50   SK   
    Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.34.98   SL   
    Dennis Loonen          RZ                      94-01045  Ziek      Zk   
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr.  2     100   m.wisselslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.25.10        
  2 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.26.86        
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.27.86        
  4 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.28.03        
  5 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  1.33.30        
  6 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  1.33.92        
  7 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.34.39        
  8 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.35.04        
  9 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  1.35.57        
 10 Svenja Limpens         NIMO                    94-02032  1.38.60        
 11 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  1.39.97        
 12 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.40.32        
 13 Verena de Leeuw        RZ                      95-00508  1.41.11        
    Rinske Becks           Mosa-Regio              94-03098  1.32.75   SK   
    Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.36.82   SL   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr.  3     100   m.schoolslag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ (S      92-00631  1.23.76        
  2 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ (S      92-03057  1.23.82        
  3 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.28.03        
  4 Kasper van Dijk        Noord-Limburg (SG)      92-00249  1.29.17        
  5 Alain Dassen           Swim2win (SG)           92-03459  1.29.29        
  6 Nicky Theelen          Mosa-Regio              92-01295  1.29.91        
  7 Dylan Oudenaarde       Hellas/Glana/KZ (S      92-03789  1.31.70        
  8 Kevin vd Bekerom       HZPC                    92-00057  1.33.13        
  9 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ (S      92-03787  1.33.43        
 10 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.36.44        
 11 Tim Greven             Swim2win (SG)           92-02373  1.36.45        
 12 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.37.79        
 13 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ (S      92-03053  1.43.38        
 14 Carlo Kraft            Swim2win (SG)           92-00749  1.45.24        
    Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.39.67   SL   
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr.  4     100   m.schoolslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.29.84        
  2 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.29.85        
  3 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.30.19        
  4 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ (S      92-03192  1.31.20        
  5 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.31.29        
  6 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  1.31.39        
  7 Kimberly Teunissen     Noord-Limburg (SG)      92-01742  1.32.40        
  8 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ (S      92-03194  1.33.25        
  9 Chloé Rutzerveld       NIMO                    92-03450  1.33.42        
 10 Rianne Vervuurt        De Roersoppers          92-01868  1.34.82        
 11 Evelien Schwillens     Swim2win (SG)           92-01602  1.35.57        
 12 Inge Arts              Noord-Limburg (SG)      92-03076  1.37.73        
 13 Susanne van der Plas   Hellas/Glana/KZ (S      92-01426  1.39.00        
 14 Dimphy van der Laar    Hellas/Glana/KZ (S      92-01052  1.39.23        
    Laurien Toth           KZPC                    92-04174  Ziek      Zk   
    Cindy Schmeitz         De Roersoppers          92-01572  Ziek      Zk   
    Maartje van Munckhof   HZPC                    92-01258  NG        ng   

Uitslag progr. nr.  5     200   m.wisselslag jongens minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  2.51.19        0.35.75 
  2 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  2.53.39        0.37.02 
  3 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  3.03.42        0.38.98 
  4 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  3.04.92        
  5 Bram Becks             Mosa-Regio              93-03701  3.07.90        0.43.88 
  6 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  3.09.16        0.45.13 
  7 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  3.12.96        0.45.51 
  8 Ruben Gardeniers       Swim2win (SG)           93-01161  3.14.12        0.48.17 
  9 Tom Broers             ZCV                     93-02303  3.16.22        0.44.72 
 10 Bart Leenders          Heldense Zwemveren      93-02295  3.23.82        0.46.70 
 11 Frank Spronk           Patrick                 93-02357  3.33.94A       0.46.48 
 12 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  3.33.94B       0.49.76 
    Sidney Leenen          Mosa-Regio              93-01947  3.01.77   RD   0.45.09 
    Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  3.02.44   SD   0.38.75 
    Stefan Maas            Mosa-Regio              93-02451  3.27.06   VE   0.51.24 
    Dylan Huys             HZPC                    93-02011  Ziek      Zk   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Uitslag progr. nr.  6     200   m.wisselslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  2.48.94        0.36.72 
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  2.51.41        0.35.94 
  3 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  2.59.83        0.39.89 
  4 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  3.05.32        0.43.26 
  5 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  3.07.82        0.45.51 
  6 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  3.09.47        0.40.40 
  7 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  3.18.51        0.46.07 
  8 Renee Lenders          Mosa-Regio              93-03684  3.19.48        0.45.60 
  9 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  3.22.64        0.46.70 
 10 Pim Scheres            HZPC                    93-02410  3.31.76        0.45.60 
    Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  3.05.11   RD   0.43.74 
    Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  3.15.07   RD   0.41.73 
    Denise Urlings         Swim2win (SG)           93-00992  3.20.55   SL   0.46.55 
    Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  3.18.43   VE   0.42.34 
    Janine Bakker          Swim2win (SG)           93-00034  3.32.99   VE   0.50.40 
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Uitslag progr. nr.  7     100   m.vrije slag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Stan Goree             Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.16.15        
  2 Niels v.Basten-Batenburg Swim2win (SG)         94-00593  1.22.44        
  3 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.23.67        
  4 Pim v.Basten-Batenburg Swim2win (SG)           94-01657  1.24.43        
  5 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  1.24.68        
  6 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.24.76        
  7 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.25.03        
  8 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.25.66        
  9 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.25.95        
 10 Camiel Smeets          NIMO                    94-00911  1.28.03        
 11 David Vuong            NIMO                    94-01897  1.28.30        
 12 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.29.22        
 13 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.31.07        
 14 Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  1.32.41        
 15 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.32.70        

Uitslag progr. nr.  8     100   m.vrije slag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.17.56        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.18.41        
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.20.11        
  4 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.21.36        
  5 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.22.80        
  6 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  1.24.66        
  7 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  1.25.24        
  8 Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  1.25.80        
  9 Rinske Becks           Mosa-Regio              94-03098  1.26.92        
 10 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.27.30        
 11 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  1.27.32        
 12 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.27.96        
 13 Svenja Limpens         NIMO                    94-02032  1.32.26        
 14 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.33.45        
 15 Eline van der Plas     Hellas/Glana/KZ (S      95-00866  1.34.73        

Uitslag progr. nr.  9     100   m.rugslag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.12.87        
  2 Kasper van Dijk        Noord-Limburg (SG)      92-00249  1.17.60        
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.18.60        
  4 Mitchel Vorstedt       Hellas/Glana/KZ (S      92-01759  1.21.93        
  5 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ (S      92-00631  1.22.44        
  6 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ (S      92-03053  1.23.24        
  7 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg (SG)      92-04297  1.23.35        
  8 Carlo Kraft            Swim2win (SG)           92-00749  1.24.22        
  9 Milan Herens           Swim2win (SG)           92-00511  1.24.68        
 10 Tim Greven             Swim2win (SG)           92-02373  1.24.92        
 11 Kevin vd Bekerom       HZPC                    92-00057  1.26.95        
 12 Jesper van den MunckhofHZPC                    92-04219  1.28.48        
 13 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.31.60        
    Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ (S      92-00333  1.21.01   RD   
    Kees Derks             Hellas/Glana/KZ (S      92-03787  1.24.03   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr. 10     100   m.rugslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg (SG)      92-03076  1.17.55        
  2 Angél Koenen           HZPC                    92-00968  1.19.79        
  3 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ (S      92-03194  1.20.72        
  4 Maartje van Munckhof   HZPC                    92-01258  1.23.12        
  5 Susanne van der Plas   Hellas/Glana/KZ (S      92-01426  1.23.86        
  6 Evelien Schwillens     Swim2win (SG)           92-01602  1.25.34        
  7 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ (S      92-03192  1.25.38        
  8 Manon Sentjens         Nederweert              92-01608  1.25.54        
  9 Reneé Baltussen        HZPC                    92-00068  1.26.43        
 10 Kimberly Teunissen     Noord-Limburg (SG)      92-01742  1.26.97        
 11 Rianne Vervuurt        De Roersoppers          92-01868  1.27.92        
 12 Anke Snijkers          NIMO                    92-01638  1.28.44        
 13 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.28.58        
 14 Dimphy van der Laar    Hellas/Glana/KZ (S      92-01052  1.28.82        
 15 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.30.74        
    Laurien Toth           KZPC                    92-04174  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 11     100   m.schoolslag jongens minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.32.70        
  2 Sidney Leenen          Mosa-Regio              93-01947  1.33.40        
  3 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.35.45        
  4 Bram Becks             Mosa-Regio              93-03701  1.35.78        
  5 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.38.53        
  6 Willy Rosier           Swim2win (SG)           93-03201  1.39.71        
  7 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.40.22        
  8 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.40.25        
  9 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.40.91        
 10 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.41.70        
 11 Twan Beentjes          Hellas/Glana/KZ (S      93-01309  1.41.85        
 12 Koen Berthram          Hellas/Glana/KZ (S      93-01845  1.42.29        
 13 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.47.64        
 14 Stefan Maas            Mosa-Regio              93-02451  1.48.12A       
 15 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  1.48.12B       
    Dylan Huys             HZPC                    93-02011  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 12     100   m.schoolslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.29.72        
  2 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.30.43        
  3 Renske Meijer          Becha                   93-01104  1.30.98        
  4 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.33.65        
  5 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.33.78        
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.36.23        
  7 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.36.57A       
  8 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00710  1.36.57B       
  9 Mariska de Witt        KZPC                    93-01646  1.37.65        
 10 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.38.65        
 11 Anique Delleman        Becha                   93-00184  1.39.00        
 12 Denise Urlings         Swim2win (SG)           93-00992  1.41.25        
 13 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  1.42.53        
    Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.34.04   SK   
    Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  1.36.06   SL   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 13     50    m.vlinderslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Pim v.Basten-Batenburg Swim2win (SG)           94-01657  0.41.90        
  2 Stan Goree             Noord-Limburg (SG)      94-01325  0.42.18A       
  3 Niels v.Basten-Batenburg Swim2win (SG)         94-00593  0.42.18B       
  4 Sven van Etten         Becha                   94-01929  0.43.63        
  5 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  0.43.80        
  6 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  0.44.58        
  7 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  0.46.16        
  8 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  0.46.85        
  9 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  0.47.32        
 10 David Vuong            NIMO                    94-01897  0.48.09        
 11 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  0.49.29        
 12 Mitch Waeyen           RZ                      94-00239  0.51.25        
 13 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  0.53.47        
 14 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  0.54.00        
    Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  0.59.74   VD   
    Dennis Loonen          RZ                      94-01045  Ziek      Zk   
VD    Schoolslagbenen gezwommen. ( meer dan twee slagen geen tijd noteren)

Uitslag progr. nr. 14     50    m.vlinderslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  0.38.64        
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  0.40.61        
  3 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  0.40.96        
  4 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  0.42.19        
  5 Rinske Becks           Mosa-Regio              94-03098  0.45.25        
  6 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  0.46.18        
  7 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  0.46.58        
  8 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  0.46.90A       
  9 Linda Dehing           RZ                      94-00022  0.46.90B       
 10 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  0.47.45        
 11 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  0.47.52        
 12 Mandy Wetzels          Brunssum                94-01012  0.49.75        
 13 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  0.50.93        
 14 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  0.53.04        
    Svenja Limpens         NIMO                    94-02032  0.49.43   VI   
VI    Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 15     100   m.vrije slag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.07.82        
  2 Kasper van Dijk        Noord-Limburg (SG)      92-00249  1.09.46        
  3 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ (S      92-00631  1.09.48        
  4 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.09.88        
  5 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ (S      92-03057  1.11.41        
  6 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.11.53        
  7 Alain Dassen           Swim2win (SG)           92-03459  1.11.74        
  8 Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ (S      92-00333  1.12.06        
  9 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg (SG)      92-04297  1.13.47        
 10 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ (S      92-03787  1.14.15        
 11 Mitchel Vorstedt       Hellas/Glana/KZ (S      92-01759  1.14.63        
 12 Kevin vd Bekerom       HZPC                    92-00057  1.16.22        
 13 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.16.71        
 14 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ (S      92-03053  1.17.32        
 15 Tim Greven             Swim2win (SG)           92-02373  1.17.54        

Uitslag progr. nr. 16     100   m.vrije slag meisjes minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Angél Koenen           HZPC                    92-00968  1.09.43        
  2 Kimberly Teunissen     Noord-Limburg (SG)      92-01742  1.09.78        
  3 Inge Arts              Noord-Limburg (SG)      92-03076  1.11.76        
  4 Mirte Tummers          Hellas/Glana/KZ (S      92-01790  1.12.30        
  5 Susanne van der Plas   Hellas/Glana/KZ (S      92-01426  1.14.02A       
  6 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ (S      92-03194  1.14.02B       
  7 Anneleen Winten        Swim2win (SG)           92-01996  1.14.63        
  8 Dimphy van der Laar    Hellas/Glana/KZ (S      92-01052  1.14.88        
  9 Sabine Widdershoven    Swim2win (SG)           92-01980  1.15.37        
 10 Rianne Vervuurt        De Roersoppers          92-01868  1.16.69        
 11 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ (S      92-03192  1.16.81        
 12 Maartje van Munckhof   HZPC                    92-01258  1.17.56        
 13 Evelien Schwillens     Swim2win (SG)           92-01602  1.18.08        
 14 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.19.19        
 15 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.19.87        
    Laurien Toth           KZPC                    92-04174  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Swim2win(SG) - Maastricht