Datum :06-06-2004     Kring Speedo Finale dag 2                Brunssum                      
Zwembad: De Bronspot                     baanlengte: 25   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 17     100   m.rugslag jongens minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.20.48        
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.21.39        
  3 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.22.17        
  4 Sidney Leenen          Mosa-Regio              93-01947  1.22.39        
  5 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.26.57        
  6 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.26.95        
  7 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.27.02        
  8 Clemens van der Burgt  Hellas/Glana/KZ (S      93-01849  1.29.20        
  9 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.29.57        
 10 Bram Becks             Mosa-Regio              93-03701  1.29.76        
 11 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.29.91        
 12 Bart Leenders          Heldense Zwemveren      93-02295  1.31.47        
 13 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.31.97        
 14 Koen Berthram          Hellas/Glana/KZ (S      93-01845  1.32.29        
 15 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  1.32.88        

Uitslag progr. nr. 18     100   m.rugslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.19.54        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.22.16        
  3 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.22.78A       
  4 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.22.78B       
  5 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  1.25.48        
  6 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.26.76        
  7 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.27.14        
  8 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.29.25        
  9 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.30.23        
 10 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.31.95        
 11 Emma Willems           KZPC                    93-01036  1.32.11        
 12 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.32.22        
 13 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  1.33.53        
 14 Denise Urlings         Swim2win (SG)           93-00992  1.34.29        
 15 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.34.91        

Uitslag progr. nr. 19     100   m.vlinderslag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.16.55        
  2 Kasper van Dijk        Noord-Limburg (SG)      92-00249  1.18.10        
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.18.91        
  4 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ (S      92-03057  1.20.78        
  5 Nicky Theelen          Mosa-Regio              92-01295  1.23.18        
  6 Kevin vd Bekerom       HZPC                    92-00057  1.23.90        
  7 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.24.03        
  8 Mitchel Vorstedt       Hellas/Glana/KZ (S      92-01759  1.25.51        
  9 Carlo Kraft            Swim2win (SG)           92-00749  1.26.76        
 10 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ (S      92-00631  1.27.29        
 11 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg (SG)      92-04297  1.28.63        
 12 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ (S      92-03053  1.31.13        
 13 Alain Dassen           Swim2win (SG)           92-03459  1.31.74        
 14 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.33.57        
 15 Tim Greven             Swim2win (SG)           92-02373  1.37.82        

Uitslag progr. nr. 20     100   m.vlinderslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg (SG)      92-03076  1.17.54        
  2 Kimberly Teunissen     Noord-Limburg (SG)      92-01742  1.19.12        
  3 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.23.21        
  4 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.28.80        
  5 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.32.16        
  6 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.32.25        
  7 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ (S      92-03194  1.32.30A       
  8 Dimphy van der Laar    Hellas/Glana/KZ (S      92-01052  1.32.30B       
  9 Maartje van Munckhof   HZPC                    92-01258  1.32.40        
 10 Evelien Schwillens     Swim2win (SG)           92-01602  1.32.74        
 11 Michèle Geijselaars    Kimbria                 92-00582  1.33.22        
 12 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ (S      92-03192  1.34.75        
 13 Sabine Widdershoven    Swim2win (SG)           92-01980  1.35.26        
 14 Susanne van der Plas   Hellas/Glana/KZ (S      92-01426  1.36.48        
 15 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.40.17        
    Laurien Toth           KZPC                    92-04174  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 21     100   m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  1.25.19        
  2 Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.28.02        
  3 Sven van Etten         Becha                   94-01929  1.30.21        
  4 Niels van Basten-Batenburg
                           Swim2win (SG)           94-00593  1.30.26        
  5 Pim van Basten-Batenburg
                           Swim2win (SG)           94-01657  1.31.81        
  6 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.31.94        
  7 Stan Goree             Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.33.85        
  8 Camiel Smeets          NIMO                    94-00911  1.34.29        
  9 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.34.43        
 10 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.35.12        
 11 Mitch Waeyen           RZ                      94-00239  1.35.95        
 12 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.36.97        
 13 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.38.20        
 14 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.40.09        
    Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.29.75   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr. 22     100   m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.23.54        
  2 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.24.20        
  3 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.28.16        
  4 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.29.05        
  5 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.29.44        
  6 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  1.32.36        
  7 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.33.49A       
  8 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  1.33.49B       
  9 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.34.29        
 10 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.39.02        
 11 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.39.05        
 12 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  1.39.71        
 13 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  1.44.68        
    Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  1.36.10   RD   
    Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.43.60   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr. 23     50    m.vlinderslag jongens minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  0.34.57        
  2 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  0.35.36        
  3 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  0.36.57        
  4 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  0.37.89        
  5 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  0.40.48        
  6 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  0.41.95        
  7 Frank Spronk           Patrick                 93-02357  0.42.18        
  8 Bram Becks             Mosa-Regio              93-03701  0.42.54        
  9 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02305  0.42.56        
 10 Tom Broers             ZCV                     93-02303  0.44.69        
 11 Koen Berthram          Hellas/Glana/KZ (S      93-01845  0.44.70        
 12 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  0.48.33        
 13 Clemens van der Burgt  Hellas/Glana/KZ (S      93-01849  0.49.22        
    Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  0.42.51   VB   
VB    Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Uitslag progr. nr. 24     50    m.vlinderslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  0.33.92        
  2 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  0.34.69        
  3 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  0.38.08        
  4 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  0.39.84        
  5 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  0.40.45        
  6 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  0.40.48        
  7 Pim Scheres            HZPC                    93-02410  0.41.04        
  8 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  0.41.05        
  9 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  0.41.39        
 10 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  0.42.18        
 11 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  0.42.40        
 12 Denise Urlings         Swim2win (SG)           93-00992  0.45.60        
 13 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  0.45.69        
 14 Renee Lenders          Mosa-Regio              93-03684  0.45.93A       
 15 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  0.45.93B       

Uitslag progr. nr. 25     200   m.wisselslag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Kasper van Dijk        Noord-Limburg (SG)      92-00249  2.43.74        0.36.02 
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.48.02        0.37.62 
  3 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ (S      92-00631  2.49.12        0.40.10 
  4 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ (S      92-03057  2.49.55        0.37.46 
  5 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.53.63        0.36.41 
  6 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ (S      92-03787  2.56.90        0.40.87 
  7 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg (SG)      92-04297  2.57.22        0.40.18 
  8 Kevin vd Bekerom       HZPC                    92-00057  2.58.20        0.39.69 
  9 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.59.74        0.39.36 
 10 Tim Greven             Swim2win (SG)           92-02373  3.02.32        0.42.36 
 11 Dylan Oudenaarde       Hellas/Glana/KZ (S      92-03789  3.02.75        0.44.01 
 12 Alain Dassen           Swim2win (SG)           92-03459  3.04.08        0.39.94 
 13 Carlo Kraft            Swim2win (SG)           92-00749  3.06.13        0.39.70 
 14 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ (S      92-03053  3.07.84        0.42.48 
    Mitchel Vorstedt       Hellas/Glana/KZ (S      92-01759  3.01.11   SL/SK0.38.67 
    Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ (S      92-00333  Ziek      Zk   
SL/SK 

Uitslag progr. nr. 26     200   m.wisselslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg (SG)      92-03076  2.49.83        0.35.78 
  2 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.54.27        0.43.80 
  3 Kimberly Teunissen     Noord-Limburg (SG)      92-01742  2.54.29        0.37.68 
  4 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  2.54.72        0.37.98 
  5 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ (S      92-03192  2.59.73        0.43.50 
  6 Evelien Schwillens     Swim2win (SG)           92-01602  3.02.20        0.39.34 
  7 Susanne van der Plas   Hellas/Glana/KZ (S      92-01426  3.02.60        0.39.91 
  8 Rianne Vervuurt        De Roersoppers          92-01868  3.03.70        0.40.82 
  9 Dimphy van der Laar    Hellas/Glana/KZ (S      92-01052  3.04.17        0.41.04 
 10 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  3.04.22        0.39.42 
 11 Sabine Widdershoven    Swim2win (SG)           92-01980  3.05.60        0.43.97 
 12 Maartje van Munckhof   HZPC                    92-01258  3.05.70        0.44.54 
    Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028            RE   0.44.50 
    Eva Martens            Hellas/Glana/KZ (S      92-03194            VD   
    Cindy Schmeitz         De Roersoppers          92-01572  Ziek      Zk   
RE    Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. ( geen tijd noteren)
VD    Schoolslagbenen gezwommen. ( meer dan twee slagen geen tijd noteren)

Uitslag progr. nr. 27     100   m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.39.32        
  2 Lucas Greven           Hellas/Glana/KZ (S      95-lgr    1.40.06        
  3 Trym Lintzen           Becha                   94-01865  1.43.75        
  4 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.44.26        
  5 Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  1.44.27        
  6 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.47.39        
  7 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  1.47.66        
  8 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.47.67        
  9 Sven van Etten         Becha                   94-01929  1.50.25        
 10 Pim van Basten-Batenburg
                           Swim2win (SG)           94-01657  1.53.14        
 11 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.58.61        
    Jordy Vroomen          Eurode                  94-00341  1.43.41   SA   
    Stan Goree             Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.39.49   SD   
    Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  1.44.43   SD   
    Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.49.05   SL   
SA    Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken,voordat ......de handen naar binnen  beginnen te draaien.
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 28     100   m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  1.35.82B       
  2 Hanna Zwart            Becha                   94-00430  1.40.11        
  3 Rinske Becks           Mosa-Regio              94-03098  1.40.84        
  4 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.42.60        
  5 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.43.43        
  6 Eline van der Plas     Hellas/Glana/KZ (S      95-00866  1.44.34        
  7 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.45.13        
  8 Svenja Limpens         NIMO                    94-02032  1.45.70        
  9 Maxime Theunissen      Swim2win (SG)           94-01480  1.45.88        
 10 Andra Dols             Hellas/Glana/KZ (S      95-ado    1.47.31        
 11 Sharon van Iersel      Hellas/Glana/KZ (S      94-01528  1.48.46        
 12 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.52.63        
    Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.35.82A  SA   
    Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.48.34   SA   
    Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.42.31   SD   
SA    Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken,voordat ......de handen naar binnen  beginnen te draaien.
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Uitslag progr. nr. 29     100   m.vrije slag jongens minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.07.32        
  2 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.14.90A       
  3 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.14.90B       
  4 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.15.15        
  5 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.15.16        
  6 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.15.18        
  7 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.15.62        
  8 Sidney Leenen          Mosa-Regio              93-01947  1.16.05        
  9 Bram Becks             Mosa-Regio              93-03701  1.18.69        
 10 Koen Berthram          Hellas/Glana/KZ (S      93-01845  1.19.73        
 11 Bart Leenders          Heldense Zwemveren      93-02295  1.23.08        
 12 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.25.96        
 13 Frank Spronk           Patrick                 93-02357  1.26.23        

Uitslag progr. nr. 30     100   m.vrije slag meisjes minioren 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.09.58        
  2 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.09.79        
  3 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.13.64        
  4 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.15.87        
  5 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  1.16.80        
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.17.10        
  7 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.19.15        
  8 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00710  1.19.29        
  9 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.19.70        
 10 Rebecca Vroomen        Eurode                  93-01772  1.19.94        
 11 Chantal Ackerman       ZON/S&S                 93-04008  1.21.07        
 12 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.21.70        
 13 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  1.21.86        
 14 Emma Willems           KZPC                    93-01036  1.22.76        
 15 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.25.10        

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Swim2win(SG) - Maastricht