Datum :08-01-2005     Limburgse Winterkampioenschappen         Maastricht                    
Zwembad: De Dousberg                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     4x100 m.wisselslag estafette meisjes junioren2 el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   AngŤl Koenen            92-00968  4.57.47        1.14.79 
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Maartje van/de Munckhof 92-01258
 
  2 Noord-Limburg(SG)      Inge Arts               92-03076  5.08.37        1.13.32 
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Lisa Dreesens           91-05798                         
                           Renee Harkx             92-02220                         
                           Daphne von Gabain       91-03874
 
  3 HGK(SG)                Eva Martens             92-03194  5.18.72        1.20.45 
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Sandra Verheyen         92-03192                         
 
  4 MOSA-regio             Kim Houben              91-01342  5.22.50        1.21.68 
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Tanja Peeters           91-02428                         
                           Melanie van de Beuken   91-05162                         
                           Marlene Mulders         91-02196
 
  5 ZCV                    Deborah Thijssen        92-03746  5.40.11        1.31.98 
                           Igna Vermeulen          91-03244                         
                           Tessa Kierkels          91-01602                         
                           Laura Kerckhoffs        92-03744                         
 
  6 De Roersoppers         Chantal Gielens         91-01014  5.41.55        1.30.74 
                           Suzan Suskens           92-01718                         
                           Rianne Vervuurt         92-01868                         
                           Svenja Zonneveld        93-01096                         
 
  7 Brunssum               Priscilla Degener       92-04400  5.46.36        1.32.07 
                           Emmylou von den Hoff    92-03850                         
                           Annora de Rijck         92-01502                         
                           Kiki Nemeth             92-03448                         
                           Mirthe Philips          91-03982
 
  8 NIMO                   Anke Snijkers           92-01638  5.48.53        1.27.69 
                           Chloť Rutzerveld        92-03450                         
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Michelle Hacking        91-07646                         
 
  9 Patrick                Sonja Heijnen           92-00714  5.48.57        1.32.78 
                           Samantha vd Pluijm      91-02490                         
                           Christa Craenen         92-00384                         
                           Stephanie Smeets        91-04492                         
                           Victoria Smeets         93-01528
 
    RZ                     Claudia Giezenaar       91-01022  Ziek      Zk           
                           Linda Drenthen          91-00804                         
                           Danielle van der Veer   93-01804                         
                           Robin Hageman           93-05460                         
 
 
Uitslag progr. nr.  2     4x100 m.wisselslag estafette jongens junioren2 el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Bob Harmsen             91-02713  4.41.03        1.07.74 
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Joey de Ruiter          91-01971                         
                           Dean Coert              91-00393                         
 
  2 HZPC                   Guus Geurts             91-00689  5.02.56        1.09.94 
                           Freek Kleuskens         91-01237                         
                           Polle Poels             91-01803                         
                           Ralph van Megen         92-01613                         
 
  3 Noord-Limburg(SG)      Kasper v. Dijk          92-00249  5.09.45        1.17.19 
                           Alec Ebskamp            91-04305                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         
                           Jelle Crooijmans        92-04297                         
 
  4 RZ                     Tobias van Halen        91-00835  5.25.08        1.14.84 
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Mark Wolswinkel         91-02997                         
                           Thijs Wolswinkel        92-01837                         
                           Gergo Lovas             93-02411
 
  5 De Roersoppers         Mathijs Meijers         91-03403  5.38.57        1.26.06 
                           Willem Jongen           91-03401                         
                           Ramon Wassenberg        93-00715                         
                           Chesney Bakx            91-00053                         
 
  6 Brunssum               Martijn Ildiz           92-02483  5.39.09        1.32.55 
                           Milan Teeken            92-01287                         
                           Mitch Notten            92-02505                         
                           Patrick Lemmens         91-06101                         
                           Jory Niemark            92-04409
 
  7 Patrick                Mario Hautvast          91-03395  6.24.47        1.18.24 
                           Tim Stalman             92-02551                         
                           Marc Craenen            93-01055                         
                           Andy Beckers            92-04027                         
                           Bjorn Scheijven         91-03731
 
    HGK(SG)                Jeroen Feys             92-00333  5.05.73   RD   1.17.64 
                           Yannick Mommers         91-01613                         
                           Scott Delbressine       92-03057                         
                           Bjorn de Jonge          92-00631                         
 
    MOSA-regio             Max Elbers              92-04059  5.26.60   RD   1.29.58 
                           Guido Faassen           91-04409                         
                           Arvid Munsters          92-03625                         
                           Nick Theelen            92-01295                         
 
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr.  3     100   m.schoolslag meisjes minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.33.30        
  2 Hanna Zwart            BECHA                   94-00430  1.35.18        
  3 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.37.12        
  4 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)            94-01480  1.38.26        
  5 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.39.94        
  6 Eline van der Plas     HGK(SG)                 95-00866  1.41.89        
    Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.41.89        
  8 Janny Vollenberg       HZPC                    94-01198  1.42.96        
  9 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.47.07        
    Celine Dekker          HGK(SG)                 94-00200            AA   
    Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.41.75   SD   
    Simone Soudant         HGK(SG)                 95-00430  1.42.69   SD   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr.  4     100   m.schoolslag jongens minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ruben Klinkers         HGK(SG)                 94-03511  1.32.85        
  2 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.33.70        
  3 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  1.34.47        
  4 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.35.26        
  5 Lucas Greven           HGK(SG)                 95-01941  1.36.81        
  6 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.37.39        
  7 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  1.37.69        
  8 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  1.38.16        
  9 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.39.11        
 10 Kevin Wolters          HGK(SG)                 95-01965  1.40.01        
 11 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.43.82        
    Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  1.37.69   SH   
SH    Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
 
Uitslag progr. nr.  5     100   m.rugslag dames senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.08.08        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.08.21        
  3 Jenny Schouten         HGK(SG)                 87-03674  1.10.58a       
  4 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.10.58b       
  5 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  1.11.67        
  6 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  1.12.06        
  7 Alyssia Deledda        HGK(SG)                 87-00838  1.12.89        
  8 Yvonne Bongartz        RZ                      83-00226  1.13.75        
  9 Marian Bouts           RZ                      86-00492  1.13.76        
 10 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.15.36        
 11 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.15.65        
 12 Iris Hanssen           ZON-S&S                 88-01596  1.16.13        
 
Uitslag progr. nr.  6     100   m.rugslag heren senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  1.00.75        
  2 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.01.30        
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.01.93        
  4 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  1.02.02        
  5 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.02.10        
  6 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  1.02.45        
  7 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  1.03.91        
  8 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.04.08        
  9 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  1.04.31        
 10 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  1.04.50        
 11 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.04.57        
 12 Sven-Eric Brummer      RZ                      86-00497  1.05.06        
 
Uitslag progr. nr.  7     100   m.vrije slag jongens jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.56.36        
  2 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  0.57.10        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.58.39        
  4 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  0.59.41        
  5 John Voorjans          ZON-S&S                 88-03669  1.00.03        
  6 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.00.17        
  7 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.00.94        
  8 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  1.03.04        
  9 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.03.25        
 10 Mark Snijders          ZON-S&S                 88-03187  1.03.44        
 11 Ruud Scheeren          Patrick                 88-02995  1.04.17        
    Roy Hopman             NIMO                    88-01535            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr.  8     100   m.vrije slag jongens jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  0.56.77        
  2 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  0.57.45        
  3 Christiaan Fusers      RZ                      87-00977  0.57.49        
  4 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  0.57.77        
  5 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  0.58.53        
  6 Pieter-Maarten Wesseling
                           Kimbria                 87-03745  0.58.73        
  7 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  1.00.30        
  8 Roger Pouls            De Roersoppers          87-02653  1.02.18        
  9 Dimitri Verjans        Kimbria                 87-04270  1.02.32        
 10 Sander vd Berg         NIMO                    87-00211  1.02.91        
    Stijn Agten            RZ                      87-00037            AA   
    Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  Ziek      Zk   
    Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr.  9     100   m.schoolslag meisjes jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.16.38        
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.19.25        
  3 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.19.52        
  4 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  1.23.67        
  5 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  1.26.40        
  6 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.28.06        
  7 Susan The              MOSA-regio              89-04106  1.30.09        
  8 Anieke Hoeben          Nederweert              89-01764  1.30.71        
  9 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.32.64        
 10 Marga Baadjou          ROB                     89-06364  1.40.22        
    Mirella Grenzenberg    De Roersoppers          89-01412  1.34.40   SJ   
    Rianne Theeuwen        MOSA-regio              89-04092  1.31.02   SK   
    Melina Ildiz           Brunssum                89-05736  Ziek      Zk   
SJ    Na start- en /of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 10     100   m.schoolslag jongens junioren4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  1.09.25        
  2 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.11.61        
  3 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.14.08        
  4 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.14.89        
  5 Bart Alberts           MOSA-regio              89-00033  1.16.61        
  6 Martin Teley           RZL                     89-06059  1.17.32        
  7 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.17.53        
  8 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.18.57a       
  9 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.18.57b       
 10 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.19.49        
 11 Bas Weijers            Kimbria                 89-05491  1.20.47        
    Thijs Greven           HGK(SG)                 89-05745  1.16.22   SD   
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 11     100   m.vlinderslag meisjes jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.09.53        
  2 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.16.28        
  3 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.17.71        
  4 Melissa Geilen         ZON-S&S                 90-01128  1.18.21        
  5 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  1.18.35        
  6 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.20.77        
  7 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.21.73        
  8 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  1.22.78        
  9 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  1.23.15        
 10 Ellemieke Winten       Swim2win(SG)            90-04350  1.24.90        
 11 Meidrie Lensen         Hellas                  90-02302  1.27.72        
 12 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.28.41        
 
Uitslag progr. nr. 12     100   m.vlinderslag jongens junioren3
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.06.17        
  2 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  1.10.76        
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.11.10        
  4 Rico van Lent          De Rog                  90-06005  1.12.60        
  5 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  1.12.76        
    Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.12.76        
  7 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.13.11        
  8 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.14.20        
  9 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.15.94        
 10 Jimmy Matheyssen       MOSA-regio              90-01925  1.22.97        
    Ian Spiertz            De Rog                  90-06007  1.26.59   VC   
    Erik Verstraelen       MOSA-regio              90-03065  1.16.42   VE   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 13     100   m.vrije slag meisjes junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.02.08        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.04.08        
  3 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.04.26        
  4 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.05.77        
  5 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.06.69        
  6 Elise Wijnker          HGK(SG)                 91-03534  1.07.43        
  7 Natalie Warnier        Swim2win(SG)            91-03432  1.09.65        
  8 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.10.10        
  9 Aimee Janssen          Kimbria                 91-04864  1.10.21        
 10 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.10.46        
 11 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.10.58        
 12 Kim Houben             MOSA-regio              91-01342  1.13.25        
 
Uitslag progr. nr. 14     100   m.vrije slag jongens junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  0.59.38        
  2 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.00.99        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.01.19        
  4 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.02.88        
  5 Dean Coert             HGK(SG)                 91-00393  1.03.76        
  6 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.04.60        
  7 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.04.69        
  8 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.05.06        
  9 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.05.74        
 10 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.07.74        
 11 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.10.82        
 12 Mario Hautvast         Patrick                 91-03395  1.13.52        
 
Uitslag progr. nr. 15     100   m.schoolslag meisjes junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.26.09        
  2 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.26.43        
  3 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.27.33        
  4 Sandra Verheyen        HGK(SG)                 92-03192  1.28.00        
  5 Renee Koopman          MOSA-regio              92-05028  1.28.23        
  6 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.29.18        
  7 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.30.58        
  8 Laurien Toth           KZ&PC                   92-04174  1.30.96        
  9 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  1.31.46        
 10 Chloť Rutzerveld       NIMO                    92-03450  1.36.19        
 11 Eva Martens            HGK(SG)                 92-03194  1.38.52        
    Priscilla Degener      Brunssum                92-04400            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 16     100   m.schoolslag jongens junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Scott Delbressine      HGK(SG)                 92-03057  1.18.67        
  2 Bjorn de Jonge         HGK(SG)                 92-00631  1.19.09        
  3 Arvid Munsters         MOSA-regio              92-03625  1.22.72        
  4 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.24.72        
  5 Dylan Oudenaarde       HGK(SG)                 92-03789  1.24.95        
  6 Jimmy Vriezelaar       Swim2win(SG)            92-03663  1.25.40        
  7 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.27.44        
  8 Kees Derks             HGK(SG)                 92-03787  1.27.87        
  9 Nick Theelen           MOSA-regio              92-01295  1.28.52        
 10 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.30.10        
 11 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.32.52        
 12 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.32.53        
 
Uitslag progr. nr. 17     100   m.vlinderslag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  1.13.22        
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.15.19        
  3 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.24.38        
  4 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.26.11        
  5 Jamie Schepers         HGK(SG)                 93-00894  1.28.88        
  6 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.29.54        
  7 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.29.56        
  8 Misty Coert            HGK(SG)                 93-00162  1.30.87        
  9 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.30.97        
 10 Renee Lenders          MOSA-regio              93-03684  1.38.11        
 11 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  1.39.92        
 12 Ashley Stienen         De Rog                  93-03248  1.41.12        
 
Uitslag progr. nr. 18     100   m.vlinderslag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.14.05        
  2 Maurice Soudant        HGK(SG)                 93-02125  1.17.58        
  3 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.22.84        
  4 Bart van Beek          HGK(SG)                 93-01847  1.29.45        
  5 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.30.29        
  6 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.30.75        
  7 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.31.66        
  8 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.32.50        
  9 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.33.44        
 10 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.35.57        
    Gergo Lovas            RZ                      93-02411  1.42.90   VE   
    Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.16.75   VH   
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 19     100   m.rugslag meisjes minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.23.72        
  2 Danique Agterberg      HGK(SG)                 94-01054  1.24.39        
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.24.80        
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.24.96        
  5 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.31.75        
  6 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.31.94        
  7 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.32.89        
  8 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.34.01        
  9 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.34.09        
 10 Celine Dekker          HGK(SG)                 94-00200  1.34.17        
 11 Rafke Fleischeuer      HGK(SG)                 95-00452  1.36.10        
    Simone Soudant         HGK(SG)                 95-00430            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 20     100   m.rugslag jongens minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.23.23        
  2 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.24.93        
  3 Stan Tummers           HGK(SG)                 94-00649  1.25.38        
  4 Ruben Klinkers         HGK(SG)                 94-03511  1.25.74        
  5 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.26.69        
  6 Sven van Etten         BECHA                   94-01929  1.26.90        
  7 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.28.71        
  8 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.30.70        
  9 Lucas Greven           HGK(SG)                 95-01941  1.32.93        
 10 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.32.98        
 11 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  1.35.20        
    Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.31.23   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 21     100   m.schoolslag dames senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  1.17.11        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.18.80        
  3 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  1.20.15        
  4 Alyssia Deledda        HGK(SG)                 87-00838  1.21.13        
  5 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.22.73        
  6 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  1.22.74        
  7 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  1.23.72        
  8 Rian Lensen            HGK(SG)                 88-05688  1.24.51        
  9 Jenny Schouten         HGK(SG)                 87-03674  1.24.89        
 10 Mandy Bouman           HGK(SG)                 87-00522  1.24.93        
 11 Marian Bouts           RZ                      86-00492  1.26.97        
 12 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.27.86        
 
Uitslag progr. nr. 22     100   m.schoolslag heren senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.05.32        
  2 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.06.26        
  3 Sven-Eric Brummer      RZ                      86-00497  1.08.45        
  4 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  1.08.52        
  5 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  1.10.72        
  6 Freddie Geerlings      ZON-S&S                 79-00379  1.11.80        
  7 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  1.12.25        
  8 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.12.48        
  9 Marcel Meuffels        Patrick                 81-01149  1.15.43        
 10 Tom vd Sterren         Patrick                 85-02495  1.15.53        
    Koen van der Sterren   Patrick                 82-01665            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 23     100   m.rugslag jongens jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  1.04.29        
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.06.85        
  3 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.07.55        
  4 John Voorjans          ZON-S&S                 88-03669  1.09.50        
  5 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.10.92        
  6 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.12.03        
  7 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  1.13.54        
  8 Gertjan Winten         Swim2win(SG)            88-03881  1.13.60        
  9 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.14.27        
 10 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.14.50        
 11 Mark Snijders          ZON-S&S                 88-03187  1.16.74        
 12 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.16.98        
 
Uitslag progr. nr. 24     100   m.rugslag jongens jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Christiaan Fusers      RZ                      87-00977  1.03.16        
  2 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  1.03.45        
  3 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  1.09.49        
  4 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  1.10.48        
  5 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.11.32        
  6 Samuel Hesse           Nederweert              87-01337  1.13.44        
  7 Pieter-Maarten Wesseling
                           Kimbria                 87-03745  1.14.62        
  8 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  1.15.60        
  9 Sander van den Berg    NIMO                    87-00211  1.15.94        
 10 Roger Pouls            De Roersoppers          87-02653  1.17.23        
    Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  Ziek      Zk   
    Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  NG        ng   
 
Uitslag progr. nr. 25     100   m.vlinderslag meisjes jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.07.80        
  2 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.10.56        
  3 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.13.97        
  4 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.15.96        
  5 Susan The              MOSA-regio              89-04106  1.19.59        
  6 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.20.55        
  7 Linda Peeters          MOSA-regio              89-03238  1.20.83        
  8 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.22.03        
  9 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.23.53        
 10 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  1.25.41        
 11 Mirella Grenzenberg    De Roersoppers          89-01412  1.25.87        
 12 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  1.27.94        
 
Uitslag progr. nr. 26     100   m.vlinderslag jongens junioren4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.02.90        
  2 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  1.02.92        
  3 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.04.83        
  4 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.06.87        
  5 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.07.58        
  6 Sam Poels              HZPC                    89-02461  1.08.28        
  7 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.09.48        
  8 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.12.47        
  9 Rick Hellenbrand       NIMO                    89-01173  1.12.53        
 10 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.13.06        
 11 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.13.72        
    Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.06.68   VH   
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 27     100   m.rugslag meisjes jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.09.15        
  2 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.12.54        
  3 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  1.14.79        
  4 Melissa Geilen         ZON-S&S                 90-01128  1.15.13        
  5 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.15.18        
  6 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  1.16.29        
  7 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.17.37        
  8 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.19.00        
  9 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.19.54        
 10 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  1.20.20a       
 11 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.20.20b       
 12 Laura van der Aalst    Kimbria                 90-00006  1.22.63        
 
Uitslag progr. nr. 28     100   m.rugslag jongens junioren3
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.08.89        
  2 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.09.68        
  3 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.09.97        
  4 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.09.98        
  5 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  1.10.29        
  6 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  1.10.78a       
  7 Rob Goertz             BECHA                   90-00969  1.10.78b       
  8 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  1.10.84        
  9 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.12.80        
 10 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.13.94        
 11 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.14.88        
 12 Rico van Lent          De Rog                  90-06005  1.16.12        
 
Uitslag progr. nr. 29     100   m.schoolslag meisjes junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.20.14        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.21.11        
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.23.29        
  4 Elise Wijnker          HGK(SG)                 91-03534  1.23.79        
  5 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.24.93        
  6 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.25.88        
  7 Igna Vermeulen         ZCV                     91-03244  1.28.15        
  8 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.28.53        
  9 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.32.91        
 10 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.33.22        
 11 Daphne Bongers         De Rog                  91-06100  1.37.28        
 12 Kim Houben             MOSA-regio              91-01342  1.38.08        
    Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  Ziek      Zk   
    Marlene Mulders        MOSA-regio              91-02196  Ziek      Zk   
    Larissa Corsano        KZ&PC                   91-00596  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 30     100   m.schoolslag jongens junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.11.25        
  2 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.14.87        
  3 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.15.53        
  4 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.22.87        
  5 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.23.77        
  6 Guido Faassen          MOSA-regio              91-04409  1.24.50        
  7 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.25.04        
  8 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.26.09        
  9 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.27.06        
 10 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.28.16        
 11 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.28.60        
 12 Eric de Vries          De Rog                  91-04867  1.29.47        
    Indji Tan              NIMO                    91-02973  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 31     100   m.vrije slag meisjes junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  1.06.89        0.32.10 
  2 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.07.50        0.32.25 
  3 Susanne van der Plas   HGK(SG)                 92-01426  1.08.98        0.32.72 
  4 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.09.54        0.32.73 
  5 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.11.15        0.33.30 
  6 Mirte Tummers          HGK(SG)                 92-01790  1.11.76        0.34.37 
  7 Eva Martens            HGK(SG)                 92-03194  1.12.00        0.35.07 
  8 Renee Harkx            Noord-Limburg(SG)       92-02220  1.12.17        0.34.20 
  9 Dimphy van de Laar     HGK(SG)                 92-01052  1.12.61        0.34.76 
 10 Laurien Toth           KZ&PC                   92-04174  1.13.22        0.34.60 
 11 Sandra Verheyen        HGK(SG)                 92-03192  1.13.32        
    Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 32     100   m.vrije slag jongens junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.03.04        
  2 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.04.08        
  3 Arvid Munsters         MOSA-regio              92-03625  1.05.68        
  4 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.06.86        
  5 Scott Delbressine      HGK(SG)                 92-03057  1.07.32        
  6 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.08.14        
  7 Nick Theelen           MOSA-regio              92-01295  1.09.54        
    Bjorn de Jonge         HGK(SG)                 92-00631  1.09.54        
  9 Jeroen Feijs           HGK(SG)                 92-00333  1.09.79        
 10 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  1.09.81        
 11 Kees Derks             HGK(SG)                 92-03787  1.09.94        
 12 Roy Hoogerwerf         HGK(SG)                 92-03053  1.12.00        
 
Uitslag progr. nr. 33     100   m.rugslag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  1.18.52        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.20.50a       
  3 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.20.50b       
  4 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.20.72        
  5 Misty Coert            HGK(SG)                 93-00162  1.24.00        
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.24.13        
  7 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.25.19        
  8 Jamie Schepers         HGK(SG)                 93-00894  1.25.57        
  9 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.26.75        
 10 Denise Austen          MOSA-regio              93-03778  1.28.46        
 11 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.29.82        
 12 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.32.18        
 
Uitslag progr. nr. 34     100   m.rugslag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bart van Beek          HGK(SG)                 93-01847  1.19.25        
  2 Maurice Soudant        HGK(SG)                 93-02125  1.20.64        
  3 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.20.95        
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.21.16        
  5 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.21.45        
  6 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.27.21        
  7 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.27.84        
  8 Gergo Lovas            RZ                      93-02411  1.29.84        
    Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.25.61   RD   
    Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.35.72   RD   
    Clemens van der Burgt  HGK(SG)                 93-01849            RE   
    Rick Hesen             HZPC                    93-00601            RE   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RE    Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. ( geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 35     4x100 m.vrije slag estafette dames open
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Judith van Meijel       91-02076  3.52.58        1.02.08 
                           Debbie Hesen            86-01528                         
                           Lieke Verouden          90-03948                         
                           Mieke Veens             85-02944                         
 
  2 HGK(SG)                Jenny Schouten          87-03674  4.10.23        1.02.32 
                           Lotte Greven            87-05620                         
                           Avital Kuperman         89-02528                         
                           Alyssia Deledda         87-00838                         
 
  3 Kimbria                Kathinka Vertommen      82-01712  4.16.78        1.04.18 
                           Lucelle Smit            88-04050                         
                           Liz Rompelberg          90-03146                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         
 
  4 RZ                     Suzan v / den Bogaard   89-00450  4.20.50        1.05.16 
                           Inge Suntjens           83-01938                         
                           Dianne Nien             71-00452                         
                           Marian Bouts            86-00492                         
 
  5 Patrick                Maike Op het Veld       87-03046  4.28.50        1.03.36 
                           Daisy Brouwer           88-00646                         
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Danique Brouwer         88-06252                         
                           Leone Kelleners         88-05610
 
  6 ZON-S&S                Melissa Geilen          90-01128  4.30.23        1.06.60 
                           Lauke Knoop             90-02008                         
                           Iris Hanssen            88-01596                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Maureen Muyen           91-02874
 
  7 De Roersoppers         Sanne Slabbers          86-03278  4.32.10        1.06.46 
                           Rianne Slabbers         86-03276                         
                           DaniŽlle de Boer        90-00354                         
                           Ilse Schoenmakers       90-03324                         
 
  8 NIMO                   Thessa Hopman           90-01588  4.33.99        1.10.08 
                           Jela Cnubben            88-00796                         
                           Esther Voorpijl         88-04646                         
                           Lydia Colijn            86-00718                         
 
  9 ZCV                    Jacqueline Knols        87-02224  4.34.33        1.06.62 
                           Suzanne Duijkers        87-01024                         
                           Tessa Kierkels          91-01602                         
                           Igna Vermeulen          91-03244                         
 
    Brunssum               Krista Jansen           83-00970  Ziek      Zk           
                           Simone Frissen          82-00496                         
                           Nadine Hendriks         90-04812                         
                           Ellis Jansen            88-02060                         
                           Brenda Titaley          82-01662
 
    HGK(SG)                Linda van den Eijnden   79-00202  Ziek      Zk           
                           Peggy Loffeld           77-00468                         
                           Lotte Greven            87-05620                         
                           Avital Kuperman         89-02528                         
 
    RZ                     Inge Suntjens           83-01938  Ziek      Zk           
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Martine Luyten          87-02632                         
                           Krischa Waeyen          90-04136                         
 
 
Uitslag progr. nr. 36     4x100 m.vrije slag estafette heren open
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Verlinden        85-02749  3.36.70        0.52.87 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Ruud Huyts              81-00769                         
                           Sander Bouts            85-00331                         
 
  2 HGK(SG)                Maurice Geurts          83-00735  3.39.02        0.55.40 
                           Alan Smeets             84-02089                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         
                           Bram Dekker             89-00649                         
 
  3 RZ                     Stefan Jacobs           86-01407  3.44.87        0.54.80 
                           Sven-Eric Brummer       86-00497                         
                           Christiaan Fusers       87-00977                         
                           Stijn Agten             87-00037                         
 
  4 KZ&PC                  Ralf Peters             76-00737  3.47.90        0.57.73 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Mark Gorissen           86-00973                         
 
  5 Patrick                Rik Op het Veld         86-02289  3.48.50        0.56.51 
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Tom van der Sterren     85-02495                         
                           Koen van der Sterren    82-01665
 
  6 HZPC                   Sam Poels               89-02461  3.50.46        1.01.38 
                           Willem Drissen          88-00871                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
 
  7 HGK(SG)                Joost van Hooren        82-00723  3.50.70        0.58.21 
                           Michel Heijnen          87-01267                         
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
 
  8 RZL                    Ruud van Bommel         89-05181  3.52.65        0.57.30 
                           Peter Crijns            88-00673                         
                           Timo Tabak              82-01697                         
                           Tim Jansen              86-01431                         
 
  9 ZEPS                   Bas Claassens           81-00309  3.55.18        1.02.15 
                           Pieter Derckx           65-01241                         
                           Mike Storcken           78-01019                         
                           Roy Kleijkers           81-00881                         
 
 10 De Roersoppers         Ralf Tillmans           85-02597  4.01.82        0.57.45 
                           Remco de Veen           89-03247                         
                           Servaes Engelen         88-00963                         
                           Joep Janssen            82-00805                         
 
 11 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  4.06.18        1.01.25 
                           Dennis Colijn           84-00405                         
                           Jeroen Geurts           88-01099                         
                           Marcel Broesterhuizen   84-00325                         
                           Sander van den Berg     87-00211
 
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kimbria - Maastricht