Datum :09-01-2005     Limburgse Winterkampioenschappen         Maastricht                    
Zwembad: De Dousberg                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr. 37     4x100 m.vrije slag estafette meisjes junioren2 el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   AngŤl Koenen            92-00968  4.22.27        1.09.15 
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
 
  2 Noord-Limburg(SG)      Renee Harkx             92-02220  4.35.60        1.11.82 
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Inge Arts               92-03076                         
                           Lisa Dreesens           91-05798                         
                           Daphne von Gabain       91-03874
 
  3 HGK(SG)                Susanne van der Plas    92-01426  4.36.21        1.09.10 
                           Eva Martens             92-03194                         
                           Mirte Tummers           92-01790                         
                           Elise Wijnker           91-03534                         
 
  4 ZCV                    Tessa Kierkels          91-01602  4.58.66        1.09.32 
                           Deborah Thijssen        92-03746                         
                           Igna Vermeulen          91-03244                         
                           Laura Kerckhoffs        92-03744                         
 
  5 Brunssum               Annora de Rijck         92-01502  5.05.37        1.13.63 
                           Mirthe Philips          91-03982                         
                           Kiki Nemeth             92-03448                         
                           Priscilla Degener       92-04400                         
                           Emmylou von den Hoff    92-03850
 
  6 NIMO                   Anke Snijkers           92-01638  5.15.23        1.21.30 
                           Chloť Rutzerveld        92-03450                         
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Michelle Hacking        91-07646                         
 
    De Roersoppers         Svenja Zonneveld        93-01096            AA           
                           Romina Heijligers       91-04510                         
                           Suzan Suskens           92-01718                         
                           Rianne Vervuurt         92-01868                         
 
    MOSA-regio             Melanie van de Beuken   91-05162            AA           
                           Kim Houben              91-01342                         
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Tanja Peeters           91-02428                         
 
    Patrick                Stephanie Smeets        91-04492            AA           
                           Christa Craenen         92-00384                         
                           Samantha vd Pluijm      91-02490                         
                           Sonja Heijnen           92-00714                         
                           Victoria Smeets         93-01528
 
    RZ                     Danielle van der Veer   93-01804  Ziek      Zk           
                           Claudia Giezenaar       91-01022                         
                           Linda Drenthen          91-00804                         
                           Robin Hageman           93-05460                         
 
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 38     4x100 m.vrije slag estafette jongens junioren2 el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Dean Coert              91-00393  4.15.62        1.04.26 
                           Bob Harmsen             91-02713                         
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Joey de Ruiter          91-01971                         
 
  2 RZ                     Tobias van Halen        91-00835  4.22.41        1.00.37 
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Thijs Wolswinkel        92-01837                         
                           Mark Wolswinkel         91-02997                         
 
  3 HZPC                   Ralph van Megen         92-01613  4.31.11        1.05.15 
                           Polle Poels             91-01803                         
                           Kevin van de Bekerom    92-00057                         
                           Guus Geurts             91-00689                         
                           Freek Kleuskens         91-01237
 
  4 Noord-Limburg(SG)      Dion Dreesens           93-02189  4.32.68        1.05.80 
                           Kasper v. Dijk          92-00249                         
                           Jelle Crooijmans        92-04297                         
                           Geoff Ebskamp           93-01817                         
 
  5 Brunssum               Patrick Lemmens         91-06101  4.50.46        1.13.61 
                           Milan Teeken            92-01287                         
                           Martijn Ildiz           92-02483                         
                           Mitch Notten            92-02505                         
                           Jory Niemark            92-04409
 
  6 MOSA-regio             Guido Faassen           91-04409  4.57.00        1.13.54 
                           Nick Theelen            92-01295                         
                           Arvid Munsters          92-03625                         
                           Stefan Maas             93-02451                         
 
  7 De Roersoppers         Chesney Bakx            91-00053  5.02.84        1.11.19 
                           Dennis Creemers         92-02243                         
                           Ramon Wassenberg        93-00715                         
                           Willem Jongen           91-03401                         
 
  8 Patrick                Mario Hautvast          91-03395  5.35.76        1.12.57 
                           Bjorn Scheijven         91-03731                         
                           Andy Beckers            92-04027                         
                           Marc Craenen            93-01055                         
                           Robin Krutzen           92-05021
 
    HGK(SG)                Yannick Mommers         91-01613            EA   1.05.57 
                           Bjorn de Jonge          92-00631                         
                           Kees Derks              92-03787                         
                           Scott Delbressine       92-03057                         
 
EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 39     100   m.vrije slag meisjes minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.13.49        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.14.47        
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.15.89        
  4 Danique Agterberg      HGK(SG)                 94-01054  1.16.90        
  5 Simone Soudant         HGK(SG)                 95-00430  1.18.27        
  6 Celine Dekker          HGK(SG)                 94-00200  1.19.14        
  7 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.19.37        
  8 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.20.13        
  9 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.20.86        
 10 Mandy Wetzels          Brunssum                94-01012  1.21.15        
 11 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.21.97        
 12 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.24.74        
 
Uitslag progr. nr. 40     100   m.vrije slag jongens minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ruben Klinkers         HGK(SG)                 94-03511  1.11.14        
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.11.73        
  3 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.12.12        
  4 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.13.49        
  5 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  1.16.37        
  6 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  1.16.48        
  7 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.17.12        
  8 Sven van Etten         BECHA                   94-01929  1.18.32        
  9 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  1.18.59        
 10 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.20.80        
 11 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.21.92        
 12 Stan Tummers           HGK(SG)                 94-00649  1.23.12        
 
Uitslag progr. nr. 41     100   m.vlinderslag dames senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  1.05.88        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.07.82        
  3 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.11.90        
  4 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  1.12.33        
  5 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.12.50        
  6 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.13.12        
  7 Alyssia Deledda        HGK(SG)                 87-00838  1.13.35a       
  8 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  1.13.35b       
  9 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  1.14.37        
 10 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.14.86        
 11 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.15.23        
    Martine Luyten         RZ                      87-02632  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 42     100   m.vlinderslag heren senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.58.41        
  2 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.58.45        
  3 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  1.00.10        
  4 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.00.40        
  5 Jarbas in den Bosch    HGK(SG)                 84-00239  1.00.57        
  6 Sven-Eric Brummer      RZ                      86-00497  1.00.80        
  7 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.00.92        
  8 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  1.01.90        
  9 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.03.01        
 10 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  1.03.28        
 11 Erik Winands           ZCV                     80-01757  1.04.68        
 12 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  1.08.16        
 
Uitslag progr. nr. 43     100   m.schoolslag jongens jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  1.09.01        
  2 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.10.69        
  3 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  1.14.92        
  4 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.15.14        
  5 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.15.95        
  6 Frank Gielen           Nederweert              88-05645  1.20.68        
  7 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  1.21.06        
  8 Ruud Scheeren          Patrick                 88-02995  1.21.23        
  9 John Voorjans          ZON-S&S                 88-03669  1.22.41        
 10 Toine Theis            RZL                     88-05517  1.23.26        
    Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963            AA   
    Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.20.40   SD   
    Sander Slaghuis        NIMO                    88-05305  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 44     100   m.schoolslag jongens jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Luc van Bommel         HGK(SG)                 87-00343  1.09.88        
  2 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  1.15.18        
  3 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  1.17.39        
  4 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.17.77        
  5 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  1.19.21        
  6 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  1.19.39        
  7 Davey Charpentier      BECHA                   87-00593  1.20.92        
  8 Dimitri Verjans        Kimbria                 87-04270  1.21.63        
  9 Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  1.22.14        
 10 Math Smeets            NIMO                    87-04153  1.22.20        
 11 Pieter Wesseling       Kimbria                 87-03745  1.23.24        
 12 Sander van den Berg    NIMO                    87-00211  1.23.29        
    Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  Ziek      Zk   
    Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 45     100   m.rugslag meisjes jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.10.43        
  2 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.11.52        
  3 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.14.45        
  4 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  1.15.56        
  5 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.15.74        
  6 Linda Peeters          MOSA-regio              89-03238  1.17.69        
  7 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.17.80        
  8 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.18.25        
  9 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.19.78        
 10 Kelly Goertz           Nederweert              89-01366  1.22.40        
 11 Mirella Grenzenberg    De Roersoppers          89-01412  1.22.65        
 12 Stephanie Grootaers    Swim2win(SG)            89-05182  1.25.66        
    Rianne Theeuwen        MOSA-regio              89-04092  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 46     100   m.rugslag jongens junioren4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  1.02.41        
  2 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.03.80        
  3 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  1.05.38        
  4 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  1.05.73        
  5 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.06.34        
  6 Sam Poels              HZPC                    89-02461  1.08.23        
  7 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.09.77        
  8 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  1.09.95a       
  9 Raoul Zalewski         HGK(SG)                 89-03681  1.09.95b       
 10 Thijs Greven           HGK(SG)                 89-05745  1.11.17        
 11 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.12.30        
 12 Bart Alberts           MOSA-regio              89-00033  1.12.61        
 
Uitslag progr. nr. 47     100   m.vrije slag meisjes jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.01.08        
  2 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.04.28        
  3 Melissa Geilen         ZON-S&S                 90-01128  1.05.07        
  4 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.05.97        
    DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.05.97        
  6 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.07.11        
  7 Anique Huntjens        ZCV                     90-06838  1.07.19        
  8 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.07.36a       
  9 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.07.36b       
 10 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  1.07.37        
 11 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.08.63        
 12 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  1.11.50        
 
Uitslag progr. nr. 48     100   m.vrije slag jongens junioren3
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  0.58.65        
  2 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  0.59.19        
  3 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  0.59.62        
  4 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.00.04        
  5 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.00.12        
  6 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.00.47        
  7 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.01.47        
  8 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.02.30        
  9 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  1.02.51        
 10 Stan Peters            Patrick                 90-04351  1.02.64        
 11 Rico van Lent          De Rog                  90-06005  1.03.10        
    Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797            VRA  
VRA   Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. ( geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 49     100   m.vlinderslag meisjes junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.10.67        
  2 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.18.04        
  3 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.18.48        
  4 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.20.92        
  5 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.21.63        
  6 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.24.13        
  7 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.24.72a       
  8 Gwenny Willems         Swim2win(SG)            91-03540  1.24.72b       
  9 Iris Hopman            NIMO                    91-01330  1.29.16        
 10 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.34.14        
    Judith van Meijel      HZPC                    91-02076            AA   
    Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.21.43   VB   
    Nicolien Wellen        Swim2win (SG)           91-03472  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
VB    Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 50     100   m.vlinderslag jongens junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.07.54        
  2 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.09.98        
  3 Dean Coert             HGK(SG)                 91-00393  1.11.68        
  4 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.14.01        
  5 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.16.50        
  6 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.19.44a       
  7 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.19.44b       
  8 Polle Poels            HZPC                    91-01803  1.19.87        
  9 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.20.31        
 10 Mark Wolswinkel        RZ                      91-02997  1.23.40        
 11 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.23.80        
    Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.12.31   VE   
    Indji Tan              NIMO                    91-02973  Ziek      Zk   
VE    De bewegingen van de voeten niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 51     100   m.rugslag meisjes junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.12.36        
  2 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  1.16.85        
  3 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  1.18.28        
  4 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.20.05        
  5 Susanne van der Plas   HGK(SG)                 92-01426  1.20.08        
  6 Manon Sentjens         Nederweert              92-01608  1.20.20        
  7 Sandra Verheyen        HGK(SG)                 92-03192  1.20.90        
  8 Eva Martens            HGK(SG)                 92-03194  1.21.25        
  9 Mirte Tummers          HGK(SG)                 92-01790  1.22.02        
 10 Renee Harkx            Noord-Limburg(SG)       92-02220  1.23.41        
 11 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.23.95        
 12 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.26.69        
 
Uitslag progr. nr. 52     100   m.rugslag jongens junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Arvid Munsters         MOSA-regio              92-03625  1.07.35        
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.14.42        
  3 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.16.90        
  4 Jeroen Feijs           HGK(SG)                 92-00333  1.17.66        
  5 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.19.91        
  6 Bjorn de Jonge         HGK(SG)                 92-00631  1.21.12        
  7 Nick Theelen           MOSA-regio              92-01295  1.21.16        
  8 Scott Delbressine      HGK(SG)                 92-03057  1.21.21        
  9 Kees Derks             HGK(SG)                 92-03787  1.21.50        
 10 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  1.23.65        
 11 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.32.31        
    Roy Hoogerwerf         HGK(SG)                 92-03053  1.20.35   RD   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 53     100   m.schoolslag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.25.13        
  2 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.26.28        
  3 Renske Meijer          BECHA                   93-01104  1.28.09        
  4 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.28.55        
  5 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.29.68        
  6 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  1.29.79        
  7 Jamie Schepers         HGK(SG)                 93-00894  1.30.63        
  8 Marja van der Sluis    HGK(SG)                 93-00710  1.31.25        
  9 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.31.29        
 10 Chayenne Grootfaam     MOSA-regio              93-04742  1.31.32        
 11 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.31.74        
 12 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.33.57        
 
Uitslag progr. nr. 54     100   m.schoolslag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.27.60        
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.28.72        
  3 Wilco van der Sluis    HGK(SG)                 93-00469  1.28.89        
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.29.30        
  5 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.30.19        
  6 Twan Beentjes          HGK(SG)                 93-01309  1.31.29        
  7 Bart van Beek          HGK(SG)                 93-01847  1.34.07        
  8 Maurice Soudant        HGK(SG)                 93-02125  1.34.23        
  9 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.36.00        
 10 Dylan Corsano          KZ&PC                   93-01141  1.36.13        
 11 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.37.55        
 12 Gergo Lovas            RZ                      93-02411  1.38.72        
 
Uitslag progr. nr. 55     50    m.vlinderslag meisjes minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  0.37.12        
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  0.38.68a       
  3 Danique Agterberg      HGK(SG)                 94-01054  0.38.68b       
  4 Simone Soudant         HGK(SG)                 95-00430  0.39.25        
  5 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  0.40.38        
  6 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  0.41.22        
  7 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  0.41.71        
  8 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  0.42.31        
  9 Celine Dekker          HGK(SG)                 94-00200  0.44.85        
 10 Janny Vollenberg       HZPC                    94-01198  0.45.74        
 11 Andra Dols             HGK(SG)                 95-02764  0.46.29        
 12 Linda Dehing           RZ                      94-00022  0.46.90        
 
Uitslag progr. nr. 56     50    m.vlinderslag jongens minioren 5 el
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  0.36.92        
  2 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  0.38.12        
  3 Ruben Klinkers         HGK(SG)                 94-03511  0.39.03        
  4 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  0.39.56        
  5 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  0.40.42        
  6 Sven van Etten         BECHA                   94-01929  0.40.75        
  7 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  0.40.97        
  8 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  0.41.60        
  9 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  0.42.00        
 10 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  0.42.36        
 11 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  0.42.37        
 12 Ken Boonen             RZL                     94-01481  0.43.62        
 
Uitslag progr. nr. 57     100   m.vrije slag dames senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.59.11        
  2 Jenny Schouten         HGK(SG)                 87-03674  1.01.32        
  3 Linda van den Eijnden  HGK(SG)                 79-00202  1.02.34        
  4 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.02.59        
  5 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.02.79        
  6 Bianca Cox             MOSA-regio              80-00214  1.02.82        
  7 Lotte Greven           HGK(SG)                 87-05620  1.03.63        
  8 Peggy Loffeld          HGK(SG)                 77-00468  1.04.39        
  9 Maureen Rutten         HGK(SG)                 88-03776  1.04.56        
 10 Ilona Pelzer           MOSA-regio              87-03138  1.04.94        
 11 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.05.05        
 12 Irene Gubbels          MOSA-regio              88-01532  1.05.18        
 
Uitslag progr. nr. 58     100   m.vrije slag heren senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.52.40        
  2 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.53.16        
  3 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.53.45        
  4 Joris Bulstra          HGK(SG)                 85-03217  0.54.59        
  5 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  0.55.33        
  6 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.55.35        
  7 Alan Smeets            HGK(SG)                 84-02089  0.55.36        
  8 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.55.48        
  9 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.56.27        
 10 Maurice Geurts         HGK(SG)                 83-00735  0.56.82        
 11 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.57.22        
 12 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.00.67        
    Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 59     100   m.vlinderslag jongens jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.58.24        
  2 Joep Smeets            MOSA-regio              88-03159  1.04.81        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.06.94        
  4 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.08.16        
  5 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.08.44        
  6 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.09.07        
  7 Michiel Bronswijk      HGK(SG)                 88-00533  1.10.14        
  8 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.12.13        
  9 Toine Theis            RZL                     88-05517  1.12.34        
 10 John Voorjans          ZON-S&S                 88-03669  1.13.54        
 11 Ruud Scheeren          Patrick                 88-02995  1.18.68        
    Gertjan Winten         Swim2win(SG)            88-03881  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 60     100   m.vlinderslag jongens jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  1.02.70        
  2 Christiaan Fusers      RZ                      87-00977  1.03.44        
  3 Luc van Bommel         HGK(SG)                 87-00343  1.03.78        
  4 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  1.10.64        
  5 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.10.85        
  6 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  1.12.16        
  7 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  1.14.81a       
  8 Sander van den Berg    NIMO                    87-00211  1.14.81b       
  9 Dimitri Verjans        Kimbria                 87-04270  1.15.32        
 10 Samuel Hesse           Nederweert              87-01337  1.16.91        
    Johan Derks            HGK(SG)                 87-00673  1.08.14   VH   
    Pieter-Maarten Wesseling
                           Kimbria                 87-03745  1.13.97   VH   
    Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  Ziek      Zk   
    Arjan Hopmans          HGK(SG)                 87-04935  Ziek      Zk   
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 61     100   m.vrije slag meisjes jeugd2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  1.02.89        
  2 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.03.62        
  3 Suzan v / den Bogaard  RZ                      89-00450  1.03.82        
  4 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.06.50        
  5 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.07.59        
  6 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.08.00        
  7 Linda Peeters          MOSA-regio              89-03238  1.08.97        
  8 Silvana Klander        HGK(SG)                 89-02252  1.10.09        
  9 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  1.11.61        
 10 Stephanie Grootaers    Swim2win(SG)            89-05182  1.12.07        
 11 Alicia Icario          HGK(SG)                 89-01944  1.16.04        
    Melina Ildiz           Brunssum                89-05736  Ziek      Zk   
    Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 62     100   m.vrije slag jongens junioren4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bram Dekker            HGK(SG)                 89-00649  0.55.85        
  2 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.56.78        
  3 Yvo op den Kamp        HGK(SG)                 89-01553  0.57.06        
  4 Davy Verreussel        HGK(SG)                 89-03341  0.58.49        
  5 Raoul Zalewski         HGK(SG)                 89-03681  0.58.97        
  6 Pieter de Heer         HGK(SG)                 89-01141  0.59.62        
  7 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.00.07        
  8 Sam Poels              HZPC                    89-02461  1.00.84        
  9 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.00.94        
 10 Johnny Pelzer          MOSA-regio              89-02421  1.01.61        
 11 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.02.80        
 12 Harald Thijssen        ROB                     89-03139  1.02.83        
 
Uitslag progr. nr. 63     100   m.schoolslag meisjes jeugd1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lieke Verouden         HZPC                    90-03948  1.20.79        
  2 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.21.73        
  3 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.25.83        
  4 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.26.15        
  5 Melissa Geilen         ZON-S&S                 90-01128  1.26.65        
  6 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  1.27.59        
  7 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.27.98        
  8 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.28.63        
  9 Jill Tummers           HGK(SG)                 90-03770  1.28.71a       
 10 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.28.71b       
 11 Ellemieke Winten       Swim2win(SG)            90-04350  1.29.27        
 12 Laura van der Aalst    Kimbria                 90-00006  1.34.49        
 
Uitslag progr. nr. 64     100   m.schoolslag jongens junioren3
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Erik Verstraelen       MOSA-regio              90-03065  1.11.87        
  2 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.14.35        
  3 Jacky Coumans          HGK(SG)                 90-00573  1.14.92        
  4 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.15.37        
  5 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.16.90        
  6 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.17.88        
  7 Rico van Lent          De Rog                  90-06005  1.18.97        
  8 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.20.55        
  9 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  1.21.15        
 10 Anton van der Sluis    HGK(SG)                 90-02697  1.21.35        
 11 Rob Goertz             BECHA                   90-00969  1.22.45        
 12 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.23.66        
 
Uitslag progr. nr. 65     100   m.rugslag meisjes junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Tanja Peeters          MOSA-regio              91-02428  1.11.07        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.11.73        
  3 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.14.22        
  4 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.15.93        
  5 Melanie van de Beuken  MOSA-regio              91-05162  1.16.47        
  6 Igna Vermeulen         ZCV                     91-03244  1.18.29        
  7 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.18.45        
  8 Natalie Warnier        Swim2win(SG)            91-03432  1.20.65        
  9 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.21.78        
 10 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.21.96        
 11 Kim Houben             MOSA-regio              91-01342  1.23.03        
 12 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.23.29        
    Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  Ziek      Zk   
    Nicolien Wellen        Swim2win(SG)            91-03472  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 66     100   m.rugslag jongens junioren2
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joey de Ruiter         HGK(SG)                 91-01971  1.07.22        
  2 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.09.03        
  3 Dean Coert             HGK(SG)                 91-00393  1.11.93        
  4 Bob Harmsen            HGK(SG)                 91-02713  1.12.40        
  5 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.14.14        
  6 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.14.32        
  7 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.16.48        
  8 Kay op den Kamp        HGK(SG)                 91-03425  1.16.87a       
  9 Yannick Mommers        HGK(SG)                 91-01613  1.16.87b       
 10 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.18.42        
 11 Mario Hautvast         Patrick                 91-03395  1.20.35        
 12 Mark Wolswinkel        RZ                      91-02997  1.24.01        
    Frank Pennekamp        RZL                     91-03439  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 67     100   m.vlinderslag meisjes junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.16.10        
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.20.21        
  3 Dimphy van de Laar     HGK(SG)                 92-01052  1.21.50        
  4 Mirte Tummers          HGK(SG)                 92-01790  1.23.12        
  5 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  1.23.59        
  6 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.24.70        
  7 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.24.77        
  8 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.25.62        
  9 Sandra Verheyen        HGK(SG)                 92-03192  1.27.10        
 10 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  1.28.96        
 11 Renee Harkx            Noord-Limburg(SG)       92-02220  1.31.10        
 12 Eva Martens            HGK(SG)                 92-03194  1.34.90        
 
Uitslag progr. nr. 68     100   m.vlinderslag jongens junioren1
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.09.33        
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.14.36        
  3 Arvid Munsters         MOSA-regio              92-03625  1.15.83        
  4 Scott Delbressine      HGK(SG)                 92-03057  1.17.30        
  5 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.18.11        
  6 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.20.50        
  7 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.21.41        
  8 Nick Theelen           MOSA-regio              92-01295  1.21.68        
  9 Roy Hoogerwerf         HGK(SG)                 92-03053  1.26.65        
 10 Kees Derks             HGK(SG)                 92-03787  1.28.15        
 11 Bjorn de Jonge         HGK(SG)                 92-00631  1.28.96        
 12 Carlo Kraft            Swim2win(SG)            92-00749  1.30.44        
 
Uitslag progr. nr. 69     100   m.vrije slag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  1.05.73        
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.06.25        
  3 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.10.44        
  4 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.10.64        
  5 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.10.68        
  6 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.12.84        
  7 Misty Coert            HGK(SG)                 93-00162  1.13.14        
  8 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.13.31        
  9 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.14.44        
 10 Chantal Ackerman       ZON-S&S                 93-04008  1.15.12        
 11 Jamie Schepers         HGK(SG)                 93-00894  1.16.98        
 12 Emma Willems           KZ&PC                   93-01036  1.17.99        
 
Uitslag progr. nr. 70     100   m.vrije slag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.05.64        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.09.89        
  3 Maurice Soudant        HGK(SG)                 93-02125  1.10.66        
  4 Bart van Beek          HGK(SG)                 93-01847  1.12.63        
  5 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.14.01        
  6 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.14.64        
  7 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.15.16        
  8 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.15.20        
  9 Wilco van der Sluis    HGK(SG)                 93-00469  1.15.40        
 10 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.18.64        
 11 Gergo Lovas            RZ                      93-02411  1.18.72        
    Sidney Leenen          HZPC                    93-01947            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 71     4x100 m.wisselslag estafette dames open
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Avital Kuperman         89-02528  4.35.73        1.10.12 
                           Maureen Rutten          88-03776                         
                           Linda van den Eijnden   79-00202                         
                           Lotte Greven            87-05620                         
 
  2 HZPC                   Lieke Verouden          90-03948  4.36.37        1.09.48 
                           RafaŽla Breed           89-00584                         
                           Mieke Veens             85-02944                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
 
  3 RZ                     Yvonne Bongartz         83-00226  4.47.51        1.13.59 
                           Suzan v / den Bogaard   89-00450                         
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Dianne NiŽn             71-00452                         
 
  4 MOSA-regio             Tanja Peeters           91-02428  4.54.15        1.14.13 
                           Ilona Pelzer            87-03138                         
                           Irene Gubbels           88-01532                         
                           Bianca Cox              80-00214                         
 
  5 Kimbria                Lucelle Smit            88-04050  4.59.89        1.15.79 
                           Rachelle Jaspers        89-02038                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
 
  6 ZON-S&S                Maureen Muyen           91-02874  5.02.69        1.14.09 
                           Lauke Knoop             90-02008                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Melissa Geilen          90-01128                         
 
  7 Patrick                Maike Op het Veld       87-03046  5.02.94        1.10.26 
                           Daisy Brouwer           88-00646                         
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Danique Brouwer         88-06252                         
                           Leone Kelleners         88-05610
 
  8 ZCV                    Anique Huntjens         90-06838  5.04.54        1.19.54 
                           Igna Vermeulen          91-03244                         
                           Suzanne Duijkers        87-01024                         
                           Jacqueline Knols        87-02224                         
 
  9 NIMO                   Thessa Hopman           90-01588  5.10.20        1.19.67 
                           Jela Cnubben            88-00796                         
                           Nicolle Janssen         86-01778                         
                           Lydia Colijn            86-00718                         
                           Esther Voorpijl         88-04646
 
 10 De Roersoppers         Rianne Slabbers         86-03276  5.11.81        1.18.62 
                           Ilse Schoenmakers       90-03324                         
                           Sanne Slabbers          86-03278                         
                           DaniŽlle de Boer        90-00354                         
 
    HGK(SG)                Jill Tummers            90-03770            EA   1.15.35 
                           Rian Lensen             88-05688                         
                           Alyssia Deledda         87-00838                         
                           Jenny Schouten          87-03674                         
 
    RZ                     Marian Bouts            86-00492  Ziek      Zk           
                           Martine Luyten          87-02632                         
                           Dianne Nien             71-00452                         
                           Inge Suntjens           83-01938                         
 
EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 72     4x100 m.wisselslag estafette heren open
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Bouts            85-00331  3.57.57        1.02.44 
                           Stefan Jacobs           86-01407                         
                           Joeri Verlinden         88-03549                         
                           Sander Verlinden        85-02749                         
 
  2 RZ                     Christiaan Fusers       87-00977  4.03.03        1.03.98 
                           Sven-Eric Brummer       86-00497                         
                           Ruud Huyts              81-00769                         
                           Terrence Olaria         86-02249                         
 
  3 HGK(SG)                Michel Heijnen          87-01267  4.07.29        1.02.54 
                           Luc van Bommel          87-00343                         
                           Jarbas in den Bosch     84-00239                         
                           Maurice Geurts          83-00735                         
 
  4 Patrick                Tom van der Sterren     85-02495  4.12.37        1.00.98 
                           Koen van der Sterren    82-01665                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Rik Op het Veld         86-02289                         
                           Marcel Meuffels         81-01149
 
  5 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  4.17.41        1.09.96 
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Willem Drissen          88-00871                         
 
  6 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  4.38.04        1.10.60 
                           Dennis Colijn           84-00405                         
                           Jeroen Geurts           88-01099                         
                           Sander van den Berg     87-00211                         
 
  7 ZON-S&S                John Voorjans           88-03669  4.39.52        1.08.91 
                           Tristan Eisank          90-00773                         
                           Aaron Eisank            91-00577                         
                           Mark Snijders           88-03187                         
 
  8 ZCV                    Sebastiaan Gergely      87-04103  4.41.83        1.16.50 
                           Lesley Derks            89-00671                         
                           Erik Winands            80-01757                         
                           Luc Bien                84-00135                         
 
    HGK(SG)                Alan Smeets             84-02089            AA           
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Sven Jaeger             83-01021                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         
 
    RZL                    Ruud van Bommel         89-05181  4.39.19   SL   1.06.01 
                           Toine Theis             88-05517                         
                           Peter Crijns            88-00673                         
                           Timo Tabak              82-01697                         
                           Martin Teley            89-06059
 
    Brunssum               Leon Rietveld           90-02431  Ziek      Zk           
                           Erik Schroder           88-03071                         
                           Chris Bronwasser        87-00495                         
                           Mitch Notten            92-02505                         
 
    De Roersoppers         Joep Janssen            82-00805  Ziek      Zk           
                           Ralph Braun             77-00161                         
                           Richard Hubers          85-01129                         
                           Ralf Tillmans           85-02597                         
 
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
SL    Met ťťn hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kimbria - Maastricht