Datum :25-05-2005     LKA deel 3                               Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     50    m.rugslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Junioren 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.33.80        
  2 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.35.39        
  3 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  0.35.48        
  4 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  0.35.70B       
  5 Natalie Warnier        Swim2win(SG)            91-03432  0.36.35        
  6 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  0.36.51        
  7 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  0.37.03        
  8 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ(SG      92-03194  0.37.80        

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  0.33.33        
  2 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.34.22        
  3 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  0.34.62        
  4 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  0.34.64        
  5 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.35.54        
  6 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  0.35.70A       
  7 Susan Thť              Mosa-Regio              89-04106  0.35.91        
  8 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.36.10        
  9 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  0.36.30        
 10 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  0.36.67        
 11 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  0.36.75        
 12 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  0.36.87        
 13 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  0.37.00        
 14 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  0.37.02        
 15 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  0.38.03        
 16 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  0.38.54        
     Thessa Hopman         NIMO                    90-01588  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  0.32.74        
  2 Anneloes Peulen        RZ                      85-02314  0.33.14        
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.33.19        
  4 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  0.33.38        
  5 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  0.33.81        
  6 Yvonne Bongartz        RZ                      83-00226  0.33.98        
  7 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  0.34.57        
  8 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  0.34.68        
  9 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  0.35.07        
 10 Ilvy van Grimbergen    RZL                     88-05442  0.35.83        
 11 Iris Hanssen           ZON/S&S                 88-01596  0.36.20        
 12 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.36.33        
 13 Linda Custers          HZPC                    86-00738  0.37.77        

Uitslag progr. nr.  2     50    m.rugslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  0.30.82        
  2 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  0.33.33        

Junioren 4 
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.29.86        
  2 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  0.31.02        
  3 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  0.31.51        
  4 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  0.31.54        
  5 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  0.32.55A       
  6 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  0.32.55B       
  7 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  0.32.74        
  8 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  0.33.81        
  9 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  0.34.04        
 10 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  0.34.24        
 11 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  0.34.36        
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  0.30.50A       
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.30.85        
  3 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  0.31.13        
  4 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  0.31.26B       
  5 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.32.82        
  6 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  0.32.98        
  7 Niels van Dorst        Mosaqua                 87-00781  0.33.39        

Senioren 
  1 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.29.29        
  2 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  0.29.57        
  3 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  0.29.98        
  4 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.30.01        
  5 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.30.50B       
  6 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.30.86        
  7 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.31.25        
    Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.31.25        
  9 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  0.31.26A       
 10 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.31.32        
 11 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.31.49        
 12 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.31.78        
 13 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.31.89A       
 14 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  0.31.89B       
 15 DaniŽl Beaujean        Brunssum                83-02513  0.32.47        
     Richard Hubers        De Roersoppers          85-01129  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  3     400   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

Minioren 6 
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  5.04.70                  1.11.68   2.30.62 
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  5.30.43                  1.16.13   2.42.34 
  3 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  5.32.51                  1.15.48   2.41.49 
  4 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  5.40.75                  1.18.54   2.47.41 

Junioren 2 
  1 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  4.55.82                  1.09.14   2.25.06 
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  4.55.97                  1.09.01   2.25.62 
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  4.58.26                  1.09.86   2.25.76 
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  5.14.87                  1.10.90   2.30.88 
  5 Aimee Janssen          Kimbria                 91-04864  5.22.72                  1.15.03   2.38.06 
  6 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  5.30.24                  1.16.86   2.41.46 

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  4.57.58                  1.09.84   2.26.09 
  2 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  5.00.44                  1.09.86   2.27.11 
  3 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  5.00.69                  1.10.57   2.28.13 
  4 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  5.15.97                  1.13.51   2.34.23 

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  4.47.65                  1.07.67   2.20.47 
  2 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  4.53.14                  1.06.72   2.20.92 
  3 Dianne NiŽn            RZ                      71-00452  5.03.32                  1.11.85   2.30.12 
  4 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  5.05.17                  1.08.34   2.26.69 
  5 Irene Gubbels          Mosa-Regio              88-01532  5.08.93                  1.11.00   2.29.56 

Uitslag progr. nr.  4     400   m.wisselslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m

Junioren 1 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  5.47.00        1.15.92 
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  5.57.76        1.19.30 
  3 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  6.19.50        1.39.00 
  4 Bram Becks             HZPC                    93-03701  6.29.25        1.38.25 

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  5.16.68        1.11.27 
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  5.28.57        1.15.14 
  3 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  5.34.14        1.18.31 
  4 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  5.34.88        1.13.24 
  5 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  5.37.94        1.22.55 
  6 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ(SG      92-03057  5.42.73        1.19.13 
  7 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  5.42.94        1.21.26 
  8 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  5.48.37        1.20.89 
  9 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ(SG      92-03787  5.51.12        1.27.08 
 10 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ(SG      92-00631  5.57.36        1.31.30 
 11 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  6.07.02        1.20.86 
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  4.48.95        1.06.21 
  2 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  4.53.99        1.07.11 
  3 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  4.57.49        1.06.62 
  4 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  5.18.22        1.11.69 
  5 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  5.34.39        1.14.85 
  6 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  5.35.86        1.18.57 
  7 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  5.35.88        1.16.87 
  8 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  5.51.42        1.19.12 

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  4.54.78        1.04.67 
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  5.24.17        1.13.17 
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  5.25.11        1.14.20 

Senioren 
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  4.58.56        1.05.31 
  2 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  5.17.22        1.10.44 

Uitslag progr. nr.  5     100   m.rugslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.13.21        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.15.43        
  3 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.15.78        
  4 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  1.17.94        
  5 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  1.19.35        
  6 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  1.19.42        
  7 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.19.45        
  8 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.19.85        
  9 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  1.20.63        
 10 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.20.82        
 11 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  1.21.74        
 12 Natalie Warnier        Swim2win(SG)            91-03432  1.22.35        
 13 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.22.45        
 14 Kim Houben             Mosa-Regio              91-01342  1.22.62        
 15 Igna Vermeulen         ZCV                     91-03244  1.22.92        
 16 Susanne vd Plas        Hellas/Glana/KZ(SG      92-01426  1.23.18        
 17 Joyce Raemaekers       De Rog                  91-06106  1.23.37        
 18 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.23.62        
 19 Rianne Vervuurt        De Roersoppers          92-01868  1.23.75        
 20 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.23.77        
 21 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.23.80        
 22 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ(SG      92-03194  1.23.85        
 23 Annemieke de Heer      ZEPS                    92-00704  1.23.94        
 24 ReneŤ Baltussen        HZPC                    92-00068  1.25.02        
 25 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  1.25.19        
 26 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  1.25.20        
 27 Myrthe Tummers         Hellas/Glana/KZ(SG      92-01790  1.25.25        
 28 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.25.27        
 29 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.25.70        
 30 Pricilla degener       Brunssum                92-04400  1.26.84        
 31 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.27.07        
 32 Renee Harkx            Noord-Limburg(SG)       92-02220  1.27.14        
 33 Anke Snijkers          NIMO                    92-01638  1.27.22        

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  1.13.04        
  2 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  1.14.94        
  3 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.16.71        
  4 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  1.16.81        
  5 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  1.17.19        
  6 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.18.30        
  7 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.19.42        
  8 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  1.19.97        
  9 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.21.26        
 10 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.21.82        
 11 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.22.53        
 12 Linda Peeters          Mosa-Regio              89-03238  1.22.68        
 13 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.23.80        
 14 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  1.25.47        
     Thessa Hopman         NIMO                    90-01588  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.12.01        
  2 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.13.04        
  3 Anneloes Peulen        RZ                      85-02314  1.13.05        
  4 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.14.74        
  5 Yvonne Bongartz        RZ                      83-00226  1.15.55        
  6 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  1.15.89        
  7 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  1.15.97        
  8 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  1.17.27        
  9 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  1.17.57        

Uitslag progr. nr.  6     100   m.vlinderslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  1.08.98        
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.10.67        
  3 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  1.11.15        
  4 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.11.38        
  5 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.11.60        
  6 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.12.53        
  7 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  1.15.41        
  8 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.16.74        
  9 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ(SG      92-03057  1.17.69        
 10 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.17.93        
 11 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  1.19.01        
 12 Toni Meisters          ZON/S&S                 91-01577  1.19.13        
    Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.19.13        
 14 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.20.22        
 15 Wesley den Mulder      Heldense Zwemveren      91-06457  1.22.11        
 16 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.23.09        
 17 Nicky Theelen          Mosa-Regio              92-01295  1.27.29        
 18 Polle Poels            HZPC                    91-01803  1.28.13        
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  1.03.72        
  2 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  1.04.45        
  3 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  1.05.18        
  4 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.05.70        
  5 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.09.29        
  6 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  1.09.41        
  7 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.10.13        
  8 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.10.27        
  9 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.11.65        
 10 Rico van Lent          De Rog                  90-06005  1.12.35        
 11 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  1.12.48        
 12 Tim Metsemakers        Patrick                 89-02129  1.13.36        
 13 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.14.32        
 14 Rick Hellenbrand       NIMO                    89-01173  1.15.66        
 15 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.16.17        
 16 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  1.17.93        
 17 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.19.21        
 18 Stan Peters            Patrick                 90-04351  1.20.75        
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  1.04.10        
  2 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  1.04.45        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.05.86        
  4 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.06.46        
  5 Arjan Hopmans          Hellas/Glana/KZ(SG      87-04935  1.07.70        
  6 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.08.36        
  7 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.08.65        
  8 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.10.04        
  9 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.10.63        
 10 Gertjan Winten         Swim2win(SG)            88-03881  1.11.23        
 11 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.12.35        
 12 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  1.18.80        

Senioren 
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  1.00.28        
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.01.14        
  3 Jarbas in den Bosch    Hellas/Glana/KZ(SG      84-00239  1.01.51        
  4 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.01.62A       
  5 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.01.62B       
  6 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  1.02.73        
  7 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  1.03.84A       
  8 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.03.84B       
  9 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  1.05.90        
 10 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.06.94        
 11 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  1.07.24        
 12 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  1.12.25        
     Richard Hubers        De Roersoppers          85-01129  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  7     200   m.schoolslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  3.06.41                  1.31.18 
  2 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  3.12.09                  1.32.04 
  3 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  3.12.91                  1.34.80 
  4 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  3.14.09                  1.34.79 
  5 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ(SG      93-00894  3.14.66                  1.33.58 
  6 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  3.26.13                  1.42.18 
  7 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ(SG      93-00710  3.28.31                  1.38.66 

Junioren 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.55.44                  1.24.98 
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.55.47                  1.23.90 
  3 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  3.02.55                  1.27.37 
  4 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  3.04.37                  1.30.03 
  5 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  3.06.98                  1.31.07 
  6 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  3.07.73                  1.29.74 
  7 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  3.08.93                  1.32.59 
  8 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  3.10.25                  1.32.37 
  9 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  3.11.20                  1.33.11 
 10 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  3.13.92                  1.34.22 

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  2.53.23                  1.23.06 
  2 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  2.55.41                  1.25.19 
  3 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  3.08.30                  1.30.31 
  4 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  3.10.91                  1.30.88 
  5 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  3.12.36                  1.30.42 
  6 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  3.19.09                  1.32.46 
     Lauke Knoop           ZON/S&S                 90-02008            AA   

Senioren 
  1 Maureen Rutten         Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  2.51.11                  1.21.46 
  2 Peggy Loffeld          Hellas/Glana/KZ(SG      77-00468  2.59.90                  1.25.96 
  3 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  3.02.68                  1.26.18 

Uitslag progr. nr.  8     200   m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Junioren 1 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.19.84                  1.07.06 
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.29.43                  1.12.02 
  3 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ(SG      93-02125  2.30.72                  1.13.26 
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  2.40.67                  1.17.80 
  5 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  2.41.76                  1.18.60 

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  2.14.84                  1.06.02 
  2 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.16.81                  1.04.82 
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.18.20                  1.06.32 
  4 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.18.70                  1.07.80 
  5 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  2.20.83                  1.10.18 
  6 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  2.21.07                  1.10.51 
  7 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  2.21.41                  1.08.56 
  8 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  2.21.49                  1.08.73 
  9 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  2.32.53                  1.14.32 
 10 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.32.88                  1.12.07 
     Jelle Crooijmans      Noord-Limburg(SG)       92-04297  Ziek      Zk   
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  2.07.01                  1.01.07 
  2 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  2.07.09                  1.01.69 
  3 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  2.07.61                  1.01.47 
  4 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  2.10.81                  1.01.44 
  5 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  2.13.49                  1.04.92 
  6 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  2.13.95                  1.05.77 
  7 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  2.14.28                  1.03.65 
  8 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.15.41                  1.06.54 
  9 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.16.82                  1.06.41 
 10 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  2.17.30                  1.05.91 
 11 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  2.17.42                  1.04.52 
 12 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  2.18.86                  1.06.50 
 13 Anton vd Sluis         Hellas/Glana/KZ(SG      90-02697  2.19.29                  1.04.52 
 14 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  2.19.67                  1.06.80 
 15 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.22.35                  1.08.51 
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  2.02.21                  0.59.48 
  2 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  2.12.96                  1.03.45 
  3 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  2.15.66                  1.03.15 
  4 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  2.16.43                  1.05.51 
  5 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  2.17.65                  1.06.90 
  6 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  2.18.36                  1.05.97 

Senioren 
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  2.04.11                  0.59.39 
  2 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.05.11                  0.59.21 
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.05.15                  1.00.18 
  4 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  2.05.98                  1.01.89 
  5 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  2.07.24                  1.00.76 
  6 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  2.08.49                  1.01.47 
  7 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  2.10.15                  1.02.95 
  8 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  2.25.24                  1.08.17 

Uitslag progr. nr.  9     4x100 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Judith van Meijel       91-02076  4.14.83          1.04.46 
                           Debbie Hesen            86-01528                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Mieke Veens             85-02944                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Jenny Schouten          87-03674  4.15.97          1.03.19 
                           Lotte Greven            87-05620                         
                           Avital Kuperman         89-02528                         
                           Alyssia Deledda         87-00838                         

  3 RZ                     Anneloes Peulen         85-02314  4.22.96          1.01.53 
                           Dianne Nien             71-00452                         
                           Lisette van de Velde    86-03674                         
                           Inge Suntjens           83-01938                         

  4 HZPC                   Renate van Lyssel       89-06356  4.31.58          1.08.33 
                           RafaŽla Breed           89-00584                         
                           Alice Janssen           89-02012                         
                           AngŤl Koenen            92-00968                         

  5 Patrick                Maike Op het Veld       87-03046  4.32.68          1.04.70 
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Marja Driessen          85-00744                         
                           Danique Brouwer         88-06252                         

  6 Kimbria                Aimee Janssen           91-04864  4.34.80          1.12.09 
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
                           Lizzy Rompelberg        90-03146                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

  7 Hellas/Glana/KZ(SG)    Maureen Rutten          88-03776  4.36.74          1.08.04 
                           Ho-Tsin de Sanctis      86-04508                         
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Jill Tummers            90-03770                         


Uitslag progr. nr. 10     4x100 m.wisselslag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Bouts            85-00331  4.19.14          1.04.85 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Ruud Huyts              81-00769                         
                           Sander Verlinden        85-02749                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Alan Smeets             84-02089  4.19.67          1.10.43 
                           Joris Bulstra           85-03217                         
                           Jarbas in den Bosch     84-00239                         
                           Michel Heijnen          87-01267                         

  3 Hellas/Glana/KZ(SG)    Davy Verreussel         89-03341  4.22.14          1.07.72 
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Ivo op den Kamp         89-01553                         
                           Raoul Zalewski          89-03681                         

  4 HZPC                   Guus Geurts             91-00689  4.24.03          1.12.85 
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Jeroen Verouden         87-04685                         

  5 Patrick                Tom van der Sterren     85-02495  4.24.44          1.03.20 
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Rik Op het Veld         86-02289                         

  6 KZ&PC                  Mark Gorissen           86-00973  4.38.44          1.11.42 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Ralf Peters             76-00737                         

  7 RZL                    Ruud van Bommel         89-05181  4.40.26          1.06.39 
                           Martin Teley            89-06059                         
                           Peter Crijns            88-00673                         
                           Timo Tabak              82-01697                         

  8 Hellas/Glana/KZ(SG)    Joey de Ruiter          91-01971  4.42.78          1.07.22 
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Pieter de Heer          89-01141                         
                           Gideon Latten           86-01851                         

     Brunssum              DaniŽl Beaujean         83-02513  Ziek      Zk             
                           Richard Ricksen         70-00841                         
                           Jos Gulpers             77-00371                         
                           Marcel Handler          82-00617                         

     RZ                    Cristiaan Fusers        87-00977  Ziek      Zk             
                           Sven Eric Brummer       86-00497                         
                           Ruud Huyts              81-00769                         
                           Stijn Agten             87-00037                         


W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Brunssum - Brunssum