Datum :25-05-2005     LKA deel 3                               Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 11     4x100 m.wisselslag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Judith van Meijel       91-02076  4.49.76          1.15.38 
                           RafaŽla Breed           89-00584                         
                           Mieke Veens             85-02944                         
                           Debbie Hesen            86-01528                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Jill Tummers            90-03770  5.04.58          1.15.78 
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Alyssia Deledda         87-00838                         
                           Suzan van der Plas      92-01426                         

  3 Kimbria                Lizzy Rompelberg        90-03146  5.07.69          1.17.19 
                           Rachelle Jaspers        89-02038                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         

  4 HZPC                   AngŤl Koenen            92-00968  5.08.64          1.18.98 
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Alice Janssen           89-02012                         
                           Renate van Lyssel       89-06356                         

  5 Patrick                Daisy Brouwer           88-00646  5.22.90          1.24.02 
                           Danique Brouwer         88-06252                         
                           Marianka Peeters        88-03394                         
                           Marja Driessen          85-00744                         

     Hellas/Glana/KZ(SG)   Avital Kuperman         89-02528            EA     1.12.34 
                           Maureen Rutten          88-03776                         
                           Lotte Greven            87-05620                         
                           Jenny Schouten          87-03674                         

     RZ                    Yvonne Bongartz         83-00226  Vervalt   ZK             
                           Lisette van de Velde    86-03674                         
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Anneloes Peulen         85-02314                         

EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)                                                             

Uitslag progr. nr. 12     4x100 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Ruud Huyts              81-00769  3.44.08          0.56.97 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Sander Bouts            85-00331                         
                           Sander Verlinden        85-02749                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Maurice Geurts          83-00735  3.44.11          0.57.48 
                           Alan Smeets             84-02089                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         
                           michel Heijnen          87-01267                         

  3 HZPC                   Willem Drissen          88-00871  3.54.37          1.02.71 
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         

  4 KZ&PC                  Ralf Peters             76-00737  3.55.62          0.59.16 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Mark Gorissen           86-00973                         

  5 Patrick                Rik Op het Veld         86-02289  3.55.71          0.58.35 
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Tom van der Sterren     85-02495                         

  6 Hellas/Glana/KZ(SG)    Bram Dekker             89-03681  3.55.95          0.59.42 
                           Ivo op den Kamp         89-01553                         
                           Davy Verreussel         89-03341                         
                           Roel Zalewski           89-03681                         

  7 Hellas/Glana/KZ(SG)    Jarbas in den Bosch     84-00239  3.59.96          1.00.09 
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         
                           Johan Derks             87-00673                         
                           Pieter de Heer          89-01141                         

  8 ZEPS                   Bas Claassens           81-00309  4.04.80          1.03.66 
                           Pieter Derckx           65-01241                         
                           Mike Storcken           78-01019                         
                           Roy Kleijkers           81-00881                         

  9 RZL                    Niels van Dalen         89-06237  4.06.69          1.03.34 
                           Timo Tabak              82-01697                         
                           Ruud van Bommel         89-05181                         
                           Peter Crijns            88-00673                         

     RZ                    Sander Bouts            85-00331  Vervalt   Zk             
                           Sven Eric Brummer       86-00497                         
                           Stijn Agten             87-00037                         
                           Cristiaan Fusers        87-00977                         

     Brunssum              Marcel Handler          82-00617  Ziek      Zk             
                           Richard Ricksen         70-00841                         
                           DaniŽl Beaujean         83-02513                         
                           Jos Gulpers             77-00371                         

Uitslag progr. nr. 13     100   m.schoolslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
Junioren 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.21.06        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.21.74        
  3 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  1.24.67        
  4 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.25.64        
  5 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.25.91        
  6 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  1.26.74        
  7 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.27.30        
  8 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.28.88        
  9 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.29.52        
 10 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.30.79        
 11 Igna Vermeulen         ZCV                     91-03244  1.30.91        
 12 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.31.15        
 13 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.31.26        
 14 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  1.31.80        
 15 ReneŤ Baltussen        HZPC                    92-00068  1.32.62        
 16 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  1.34.13        
 17 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.34.79        
 18 Simone Uittenboogaard  De Rog                  92-05332  1.35.06        
 19 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.35.13        
 20 Priscilla Degener      Brunssum                92-04400  1.35.34        
 21 Chloť Rutzerveld       NIMO                    92-03450  1.35.87        
 22 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ(SG      92-03194  1.42.21        

Jeugd 2 
  1 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.21.08        
  2 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  1.26.32        
  3 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  1.27.06        
  4 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  1.27.62        
  5 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  1.28.88        
  6 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  1.29.31        
  7 Suzanne Cartigny       De Roersoppers          90-00668  1.29.52        
  8 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.30.62        
  9 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.30.79        
 10 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.32.39        
 11 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.32.59        

Senioren 
  1 Maureen Rutten         Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  1.20.68        
  2 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  1.25.55        
  3 Peggy Loffeld          Hellas/Glana/KZ(SG      77-00468  1.25.65        
  4 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.28.29        

Uitslag progr. nr. 14     100   m.vrije slag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  1.00.58        
  2 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.00.79        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.01.82        
  4 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.02.04        
  5 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.02.42        
  6 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.03.06        
  7 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  1.03.82        
  8 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  1.04.78        
  9 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.04.89        
 10 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  1.05.25        
 11 Bob Harmsen            Hellas/Glana/KZ(SG      91-02713  1.05.44        
 12 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.05.66        
 13 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.05.98        
 14 Wesley den Mulder      Heldense Zwemveren      91-06457  1.06.13        
 15 Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ(SG      92-00333  1.06.42        
 16 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ(SG      92-03057  1.06.88        
 17 Toni Meisters          ZON/S&S                 91-01577  1.06.93        
 18 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ(SG      92-03787  1.07.41        
 19 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ(SG      92-00631  1.08.16        
 20 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.09.41        
 21 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.10.71        
 22 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  1.11.06        
 23 Nicky Theelen          Mosa-Regio              92-01295  1.11.35        
 24 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ(SG      92-03053  1.11.60        
 25 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.13.14        
 26 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.13.89        
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.57.38        
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  0.58.22        
  3 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  0.59.48        
  4 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  0.59.57        
  5 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  0.59.66        
  6 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  0.59.89        
  7 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  1.00.08        
  8 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.00.50        
  9 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  1.00.57        
 10 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  1.00.82        
 11 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.01.28        
 12 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.01.87A       
 13 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.01.87B       
 14 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  1.02.50        
 15 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.02.59        
 16 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.02.65        
 17 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.02.67        
 18 Stan Peters            Patrick                 90-04351  1.03.31        
 19 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.03.51        
 20 Anton vd Sluis         Hellas/Glana/KZ(SG      90-02697  1.03.72        
 21 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.03.82        
 22 Jacky Coumans          Hellas/Glana/KZ(SG      90-00573  1.04.63        
 23 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.05.31        
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   
     Rico van Lent         De Rog                  90-06005  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.58.11        
  2 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.58.85A       
  3 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  0.58.85B       
  4 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  0.58.94        
  5 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.59.48        
  6 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  0.59.68        
  7 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  1.00.34        
  8 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.00.46        
  9 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  1.00.62        
 10 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  1.00.70        
 11 Pieter Maarten Wesseling
                           Kimbria                 87-03745  1.01.42        
 12 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.01.75        
 13 Johan Derks            Hellas/Glana/KZ(SG      87-00673  1.02.34        
 14 John Voorjans          ZON/S&S                 88-03669  1.04.03        
 15 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.05.32        
     Rene Nellen           HZPC                    88-02493  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.53.82        
  2 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.54.43        
  3 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.55.65        
  4 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  0.55.77        
  5 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  0.56.68        
  6 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  0.57.60        
  7 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.57.71        
  8 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.57.79A       
  9 Maurice Geurts         Hellas/Glana/KZ(SG      83-00735  0.57.79B       
 10 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.58.13        
 11 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  0.59.13        

Uitslag progr. nr. 15     200   m.vlinderslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
Minioren 6 
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  2.55.28                  1.17.74 
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  3.00.76                  1.24.16 
  3 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  3.08.80                  1.28.62 
  4 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  3.24.91                  1.28.81 
     Rebecca Vroomen       Eurode KZC              93-01772  3.17.66   VE             1.29.83 

Junioren 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.39.87                  1.17.97 
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.40.47                  1.12.71 
  3 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.50.50                  1.16.91 
  4 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  3.05.09                  1.22.80 

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  2.41.62                  1.15.50 
  2 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  2.53.47                  1.21.64 
  3 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  3.05.11                  1.24.86 
  4 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  3.10.49                  1.25.99 

Senioren 
  1 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  2.45.99                  1.17.65 
  2 Dianne NiŽn            RZ                      71-00452  2.48.36                  1.18.92 
  3 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  2.48.47                  1.17.84 

Uitslag progr. nr. 16     200   m.rugslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
Junioren 1 
  1 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ(SG      93-02125  2.42.33                  1.19.56 
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.45.38                  1.20.80 
  3 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  2.53.28A                 1.27.02 
  4 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.53.28B                 1.24.80 
  5 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  2.57.03                  1.28.13 
  6 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ(SG      93-01847  2.57.37                  1.27.22 
  7 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  2.58.21                  1.26.38 
  8 Bram Becks             HZPC                    93-03701  3.06.03                  1.31.12 
  9 Robin Ramaekers        ZON/S&S                 93-04385  3.07.16                  1.29.30 

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  2.22.20                  1.09.80 
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.23.89                  1.08.75 
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.36.00                  1.15.44 
  4 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  2.36.06                  1.17.55 
  5 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.39.81                  1.19.25 
  6 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  2.43.52                  1.18.99 
  7 Bob Harmsen            Hellas/Glana/KZ(SG      91-02713  2.44.13                  1.21.89 
  8 Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ(SG      92-00333  2.45.34                  1.21.45 
  9 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  2.45.59                  1.17.70 
 10 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  2.46.51                  1.22.54 
 11 Toni Meisters          ZON/S&S                 91-01577  2.46.53                  1.22.06 
 12 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  2.48.63                  1.24.30 
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  2.20.36                  1.08.57 
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  2.24.63                  1.10.08 
  3 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  2.26.98                  1.11.16 
  4 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  2.32.59                  1.14.17 
  5 Jacky Coumans          Hellas/Glana/KZ(SG      90-00573  2.33.54                  1.14.16 
  6 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  2.34.64                  1.15.32 
  7 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  2.35.20                  1.16.78 
  8 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  2.36.98                  1.18.15 
  9 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  2.37.80                  1.16.86 
 10 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.42.85                  1.17.68 
 11 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  2.44.95                  1.19.94 
 12 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.50.14                  1.20.13 
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  2.21.64                  1.10.76 
  2 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  2.28.13                  1.11.29 
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.32.46                  1.14.08 
  4 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  2.34.76                  1.15.54 
  5 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  2.36.16                  1.15.67 

Senioren 
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.17.75                  1.07.14 
  2 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  2.20.25                  1.05.96 
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.21.85                  1.08.97 
  4 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  2.26.37                  1.10.33 
  5 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.29.37                  1.12.55 

Uitslag progr. nr. 17     200   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
Minioren 6 
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  2.25.43                  1.09.77 
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  2.33.69                  1.15.97 
  3 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  2.37.18                  1.15.55 
  4 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  2.37.22                  1.15.92 
  5 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ(SG      93-00162  2.37.29                  1.15.66 
  6 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  2.38.75                  1.15.97 
  7 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ(SG      93-00894  2.39.61                  1.18.61 
  8 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  2.40.09                  1.15.05 
  9 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  2.42.81                  1.18.38 
 10 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  2.47.17                  1.19.09 

Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.18.59                  1.07.44 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.21.15                  1.08.70 
  3 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  2.22.42                  1.08.60 
  4 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.29.04                  1.12.70 
  5 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  2.29.12                  1.11.94 
  6 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.30.66                  1.11.74 
  7 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  2.31.47                  1.12.06 
  8 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  2.32.17                  1.14.11 
  9 Aimee Janssen          Kimbria                 91-04864  2.33.51                  1.13.99 
 10 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  2.33.66                  1.13.46 
 11 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.40.04                  1.17.95 
 12 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  2.41.57                  1.16.89 

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  2.19.92                  1.07.05 
  2 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  2.23.43                  1.09.15 
  3 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  2.27.26                  1.08.82 
  4 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  2.28.33                  1.09.93 
  5 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  2.28.93                  1.10.87 
  6 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  2.29.06                  1.11.21 
  7 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  2.29.41                  1.10.74 
  8 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  2.29.81                  1.14.66 
  9 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  2.31.08                  1.12.28 

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  2.16.33                  1.06.22 
  2 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  2.16.66                  1.05.66 
  3 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  2.20.02                  1.07.57 
  4 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  2.24.07                  1.07.96 
  5 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  2.25.26                  1.09.26 
  6 Irene Gubbels          Mosa-Regio              88-01532  2.27.28                  1.08.92 
  7 Dianne NiŽn            RZ                      71-00452  2.28.15                  1.12.24 
  8 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  2.28.28                  1.11.46 
     Maureen Rutten        Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 18     200   m.schoolslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
Junioren 1 
  1 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  3.13.37                  1.35.61 
  2 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  3.13.70                  1.34.02 
  3 Bram Becks             HZPC                    93-03701  3.14.38                  1.34.43 
  4 Wilco van der Sluis    Hellas/Glana/KZ(SG      93-00469  3.14.72                  1.33.35 
  5 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  3.16.57                  1.34.39 

Junioren 2 
  1 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  2.46.45                  1.22.45 
  2 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  2.49.75                  1.22.00 
  3 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.52.23                  1.23.07 
  4 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.53.56                  1.22.17 
  5 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ(SG      92-03057  2.56.23                  1.24.76 
  6 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  2.57.11                  1.26.12 
  7 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  3.06.83                  1.29.26 
  8 Bob Harmsen            Hellas/Glana/KZ(SG      91-02713  3.07.42                  1.31.30 
  9 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  3.08.76                  1.33.29 
 10 Indji Tan              NIMO                    91-02973  3.09.60                  1.28.88 
 11 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ(SG      92-03787  3.10.23                  1.31.29 
 12 Arjan Mols             HZPC                    91-01611  3.10.34                  1.29.91 
 13 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  3.11.47                  1.33.31 
 14 Freek Kleuskens        HZPC                    91-01237  3.14.52                  1.29.97 
 15 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  3.17.19                  1.35.43 
 16 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  3.18.85                  1.34.91 
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  2.36.61                  1.15.90 
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  2.37.79                  1.15.88 
  3 Erik Verstraelen       Mosa-Regio              90-03065  2.39.51                  1.17.60 
  4 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  2.40.35                  1.17.65 
  5 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  2.49.15                  1.21.19 
  6 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  2.50.68                  1.22.18 
  7 Jacky Coumans          Hellas/Glana/KZ(SG      90-00573  2.52.07                  1.24.56 
  8 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  2.52.53                  1.22.51 
  9 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  2.55.12                  1.23.49 
 10 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.56.85                  1.25.67 
 11 Bas Weijers            Kimbria                 89-05491  2.57.48                  1.24.76 
 12 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  2.58.12                  1.26.67 
 13 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  2.59.41                  1.25.76 
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  2.41.58                  1.17.09 
  2 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  2.50.42                  1.22.36 
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.54.23                  1.24.86 
  4 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  2.55.05                  1.24.78 

Senioren 
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  2.34.44                  1.12.19 
  2 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  2.39.42                  1.15.05 
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.40.84                  1.18.45 
  4 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  2.43.23                  1.16.77 
  5 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.47.50                  1.19.36 

Uitslag progr. nr. 19     4x100 m.vrije slag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Ingrid van Horen        92-04060  4.36.91          1.10.38 
                           AngŤl Koenen            92-00968                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Elise Wijnker           91-03534  4.43.22          1.08.88 
                           Susanne vd Plas         92-01426                         
                           Misty Coert             93-00162                         
                           Sandra Verheyen         92-03192                         

  3 Mosa-Regio             Melanie van de Beuken   91-05162  4.43.46          1.07.18 
                           Kim Houben              91-01342                         
                           Marlene Mulders         91-02196                         
                           Tanja Peeters           91-02428                         

  4 NIMO                   Melissa Meyer           93-04374  4.49.91          1.09.90 
                           Vera Weinberg           93-02144                         
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Michelle Hacking        91-07646                         

  5 Hellas/Glana/KZ(SG)    Dimphy van de Laar      92-01052  4.51.26          1.11.74 
                           Myrthe Tummers          92-01790                         
                           Eva Martens             92-03194                         
                           Jamie Schepers          93-00894                         

  6 Swim2win(SG)           Janice Wolfs            93-00994  4.52.30          1.12.25 
                           Anneleen Winten         92-01996                         
                           Sabine Widdershoven     92-01980                         
                           Evelien Schwillens      92-01602                         

  7 De Rog                 Daphne Bongers          91-06100  4.56.58          1.17.96 
                           Joyce Raemaekers        91-06106                         
                           Tahnťe Creemers         91-06104                         
                           Vera Coenen             91-04046                         

  8 ZON/S&S                Ilona Remmel            93-02198  5.02.00          1.12.71 
                           Chantal Ackerman        93-04008                         
                           Lotte Karst             91-03994                         
                           Maureen Muyen           91-02874                         


Uitslag progr. nr. 20     4x100 m.wisselslag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas/Glana/KZ(SG)    Joey de Ruiter          91-01971  4.23.29          1.05.93 
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Ivo op den Kamp         89-01553                         
                           Raoul Zalewski          89-03681                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Davy Verreusel          89-03341  4.35.53          1.06.34 
                           Jacky Coumans           90-00573                         
                           Pieter de Heer          89-01141                         
                           Anton vd Sluis          90-02697                         

  3 Mosa-Regio             Arvid Munsters          92-03625  4.40.61          1.07.06 
                           Erik Verstraelen        90-03065                         
                           Johnny Pelzer           89-02421                         
                           Bart Alberts            89-00033                         

  4 Kimbria                Fabrice AriŽs           90-00063  4.44.26          1.13.07 
                           Bas Weijers             89-05491                         
                           Charel Thewissen        90-05591                         
                           JerŰme AriŽs            90-00065                         

  5 Patrick                Sander Heijnen          90-01199  4.58.82          1.16.21 
                           Sjors Pielemans         91-06841                         
                           Tim Metsemakers         89-02129                         
                           Martijn Birk            89-00249                         

  6 RZ                     Tobias van Halen        91-00835  4.59.53          1.16.89 
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Thijs Wolswinkel        92-01837                         

  7 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  5.00.71          1.14.88 
                           Kenny Muhlenberg        89-05923                         
                           Rick Hellenbrand        89-01173                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         

  8 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  5.01.61          1.13.45 
                           Freek Kleuskens         91-01237                         
                           Ralph van Megen         92-01613                         
                           Guus Geurts             91-00689                         

  9 Noord-Limburg(SG)      Jelmer v. Dijk          90-00653  5.01.71          1.11.90 
                           Alec Ebskamp            91-04305                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         
                           Geoff Ebskamp           93-01817                         

Uitslag progr. nr. 21     50    m.vlinderslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
Minioren 6 
  1 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  0.34.17        
  2 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  0.34.31        

Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.29.96        
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  0.33.59        
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  0.33.66        
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.33.71        
  5 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  0.34.91        
  6 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  0.36.15        

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  0.32.90        
  2 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.32.93        
  3 Susan Thť              Mosa-Regio              89-04106  0.33.73        
  4 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  0.33.80        
  5 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.33.98        
  6 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  0.34.32        
  7 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.34.67        
  8 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  0.34.88        
  9 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  0.35.54        
 10 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  0.35.76        
 11 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  0.36.15        
     Mirella Grenzenberg   De Roersoppers          89-01412            NG   

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.29.28        
  2 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  0.31.95        
  3 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  0.32.26        
  4 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  0.32.81        
  5 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.32.96        
  6 Peggy Loffeld          Hellas/Glana/KZ(SG      77-00468  0.33.01        
  7 Marian Bouts           RZ                      86-00492  0.33.26        
  8 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  0.33.36        
  9 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  0.33.43        
 10 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.33.46        
 11 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  0.33.79        
 12 Sandra Hanraets        ROB                     85-01144  0.33.86        
 13 Ilvy van Grimbergen    RZL                     88-05442  0.34.63        
     Ho-Tsin de Sanctis    Hellas/Glana/KZ(SG      86-04508  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 22     50    m.vlinderslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
Junioren 2 
  1 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  0.31.67        

Junioren 4 
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.28.65        
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  0.29.15        
  3 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  0.29.33        
  4 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  0.30.20        
  5 Anton vd Sluis         Hellas/Glana/KZ(SG      90-02697  0.30.38        
  6 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  0.30.64        
  7 Niels van Dalen        RZL                     89-06237  0.31.09        
  8 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  0.32.06        
  9 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  0.32.09        
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   

Jeugd 2 
  1 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  0.28.14        
  2 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  0.29.30        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.29.54        
  4 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  0.29.84        
  5 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.29.90        
  6 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.30.38        
  7 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  0.30.53        
  8 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  0.30.60        
  9 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  0.31.69A       
 10 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  0.31.69B       
     Toine Theis           RZL                     88-05517  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.25.70        
  2 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.26.12        
  3 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.27.17        
  4 Jarbas in den Bosch    Hellas/Glana/KZ(SG      84-00239  0.27.44        
  5 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  0.27.52        
  6 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.27.83A       
  7 Maurice Geurts         Hellas/Glana/KZ(SG      83-00735  0.27.83B       
  8 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.27.89        
  9 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.28.06        
 10 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.28.18        
 11 Roy Kleijkers          ZEPS                    81-00881  0.28.59        
 12 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  0.28.65        
 13 DaniŽl Beaujean        Brunssum                83-02513  0.29.10        
 14 Martin Theeuwen        Mosaqua                 80-02007  0.29.43        
 15 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.29.46        
 16 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  0.29.56        
 17 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.29.58        
 18 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  0.30.87        
     Richard Hubers        De Roersoppers          85-01129            NG   
     Karel van de Sluis    Hellas/Glana/KZ(SG      86-02861  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Brunssum - Brunssum