Datum :25-05-2005     LKA deel 3                               Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 23     800   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m
Minioren 6
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  10.33.94       1.14.32   2.33.66   5.15.68 

Junioren 1 en 2 
  1 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  10.18.95       1.13.08   2.30.77   5.07.86 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  10.32.71       1.12.21   2.29.53   5.09.24 
  3 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  10.37.73       1.16.06   2.37.78   5.22.22 
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  10.39.52       1.14.81   2.34.96   5.18.34 
  5 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  10.48.83       1.14.20   2.33.64   5.13.91 
  6 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  11.09.61       1.18.18   2.40.64   5.27.54 

Jeugd 1 en 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  10.22.62       1.09.34   2.24.40   4.58.87 
  2 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  10.45.91       1.14.17   2.34.70   5.16.93 

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  09.41.49       1.07.69   2.20.25   4.46.80 
  2 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  09.54.77       1.08.46   2.22.72   4.53.92 
  3 Dianne NiŽn            RZ                      71-00452  10.29.26       1.13.41   2.32.69   5.12.58 
  4 Irene Gubbels          Mosa-Regio              88-01532  10.39.73       1.12.05   2.31.98   5.13.87 

Uitslag progr. nr. 24     800   m.vrije slag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  10.23.37       1.14.39   2.35.07   5.13.90 
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  10.53.38       1.14.68   2.36.33   5.23.68 
  3 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ(SG      93-02125  10.58.37       1.15.76   2.37.63   5.23.33 
  4 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  11.55.45       1.22.77   2.53.06   5.55.45 
  5 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  12.00.45       1.21.77   2.53.23   5.57.59 

Uitslag progr. nr. 25     1500  m.vrije slag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m      800m
Junioren 1 en 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  18.40.64       1.08.47   2.22.52   4.52.16   09.54.41
  2 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  19.06.19       1.12.79   2.29.17   5.00.80   10.07.63
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  19.35.25       1.11.00   2.27.68   5.03.17   10.22.25
  4 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  19.38.21       1.14.75   2.34.84   5.13.78   10.31.71
  5 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  20.00.58       1.10.86   2.28.36   5.04.81   10.29.73
  6 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  20.45.53       1.13.92   2.35.64   5.25.98   11.12.02

Junioren 3 en 4 
  1 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  16.52.69       1.02.49   2.10.19   4.24.66   09.00.09
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  17.30.89       1.02.64   2.10.44   4.30.48   09.14.94
  3 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  18.24.61       1.07.96   2.21.00   4.49.13   09.48.57
  4 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  18.44.61       1.10.29   2.25.00   4.56.17   09.57.88
  5 Jacky Coumans          Hellas/Glana/KZ(SG      90-00573  19.16.28       1.10.71   2.26.58   5.00.68   10.10.82
  6 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  19.46.02       1.08.18   2.24.96   5.02.73   10.21.22
  7 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  19.49.69       1.08.69   2.24.12   4.59.97   10.22.45
  8 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  20.12.66       1.13.07   2.33.27   5.16.50   10.43.14

Jeugd 1 en 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  16.54.36       1.03.28   2.10.72   4.25.52   09.00.23
  2 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  19.42.24       1.11.93   2.31.10   5.10.88   10.33.36

Senioren 
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  17.41.64       1.06.22   2.16.39   4.38.14   09.22.10

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Brunssum - Brunssum