Datum :28-05-2005     LKA deel 4                               Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 26     4x200 m.vrije slag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Angèl Koenen            92-00968  09.53.42         2.29.42 
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         

  2 Mosa-Regio             Melanie van de Beuken   91-05162  10.18.30         2.27.11 
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Kim Houben              91-01342                         
                           Tanja Peeters           91-02428                         

  3 Hellas/Glana/KZ(SG)    Elise Wijnker           91-03534  10.19.72         2.36.38 
                           Susanne vd Plas         92-01426                         
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Sandra Verheyen         92-03192                         

  4 Hellas/Glana/KZ(SG)    Misty Coert             93-00162  10.49.40         2.39.19 
                           Jamie Schepers          93-00894                         
                           Eva Martens             92-03194                         
                           Myrthe Tummers          92-01790                         

  5 NIMO                   Melissa Meyer           93-04374  10.50.48         2.47.27 
                           Vera Weinberg           93-02144                         
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Fanny Robbertsen        91-02622                         

  6 ZON/S&S                Maureen Muyen           91-02874  11.06.94         2.42.88 
                           Chantal Ackerman        93-04008                         
                           Lotte Karst             91-03994                         
                           Ilona Remmel            93-02198                         


Uitslag progr. nr. 27     4x200 m.vrije slag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas/Glana/KZ(SG)    Pieter de Heer          89-01141  08.28.60       2.09.73 
                           Davy Verreusel          89-03341                         
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Ivo op den Kamp         89-01553                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Raoul Zalewski          89-03681  09.07.02       2.12.76 
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Anton vd Sluis          90-02697                         
                           Joey de Ruiter          91-01971                         

  3 Kimbria                Jerôme Ariës            90-00065  09.13.94       2.13.94 
                           Charel Thewissen        90-05591                         
                           Pim van Zeijl           90-03415                         
                           Fabrice Ariës           90-00063                         

  4 Hellas/Glana/KZ(SG)    Dean Coert              91-00393  09.37.26       2.22.46 
                           Yannick Mommers         91-01613                         
                           Bob Harmsen             91-02713                         
                           Kees Derks              92-03787                         

  5 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  09.43.10       2.20.67 
                           Kenny Muhlenberg        89-05923                         
                           Rick Hellenbrand        89-01173                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         
                           Michèl Theissen         91-02777

  6 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  09.44.42       2.19.49 
                           Tim Jacobs              92-01825                         
                           Ralph van Megen         92-01613                         
                           Guus Geurts             91-00689                         

    RZ                     Diederic Brummer        90-00485  Afgemeld  afg          
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Tobias van Halen        91-00835                         
                           Clint van der Maas      89-02031                         

Uitslag progr. nr. 28     100   m.vlinderslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
Junioren 1 
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.15.46        
  2 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.18.64        
  3 Myrthe Tummers         Hellas/Glana/KZ(SG      92-01790  1.19.05        
  4 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.20.19        
  5 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  1.23.82        
  6 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.24.18        
  7 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.24.32        
  8 Renee Harkx            Noord-Limburg(SG)       92-02220  1.24.91        
  9 Kelly Agterberg        Noord-Limburg(SG)       92-04882  1.27.61        
 10 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  1.29.42        
 11 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  1.35.28        
 12 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ(SG      92-03194  1.43.19        

Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.10.08        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.13.12        
  3 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.20.36        
  4 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.21.34        
  5 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.21.60        
  6 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  1.23.63        
  7 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  1.24.73        
  8 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  1.25.91        

Jeugd 1 
  1 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  1.17.73        
  2 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.20.51        
  3 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.20.91        
  4 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  1.22.18        
  5 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  1.25.43        
     Ilse Schoenmakers     De Roersoppers          90-03324            NG   
     Melissa Geilen        ZON/S&S                 90-01128            NG   

Jeugd 2 
  1 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  1.10.39        
  2 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  1.12.57        
  3 Rafaëla Breed          HZPC                    89-00584  1.14.17        
  4 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.17.02        
  5 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.17.44        

Senioren 
  1 Linda vd Eijnden       Hellas/Glana/KZ(SG      79-00202  1.06.54        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.10.50        
  3 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.12.08        
  4 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  1.12.86        
  5 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  1.14.56        
  6 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  1.14.68        
  7 Marian Bouts           RZ                      86-00492  1.14.75        
  8 Wanda Weusten          ZEPS                    72-00624  1.17.85        
     Peggy Loffeld         Hellas/Glana/KZ(SG      77-00468  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 29     100   m.rugslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
Junioren 1 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.06.46        
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.12.63        
  3 Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ(SG      92-00333  1.16.03        
  4 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ(SG      92-03787  1.18.53        
  5 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.20.64        
  6 Roy Hoogerwerf         Hellas/Glana/KZ(SG      92-03053  1.20.97        
  7 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.22.76        
  8 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.23.16        
  9 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.23.48        
 10 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.23.73        
 11 Nicky Theelen          Mosa-Regio              92-01295  1.24.39        
 12 Jelle Crooijmans       Noord-Limburg(SG)       92-04297  1.26.51        
 13 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.28.43        
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  1.05.98        
  2 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.10.29        
  3 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  1.13.78        
  4 Bob Harmsen            Hellas/Glana/KZ(SG      91-02713  1.15.08        
  5 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.17.07        
  6 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.17.16        
  7 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  1.17.70        
  8 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  1.20.15        
  9 Toni Meisters          ZON/S&S                 91-01577  1.20.91        
 10 Mario Hautvast         Patrick                 91-03395  1.22.53        

Junioren 3 
  1 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.10.09        
  2 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.11.68        
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.12.63        
  4 Rob Goertz             BECHA                   90-00969  1.14.02        
  5 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.14.26        
  6 Fabrice Ariës          Kimbria                 90-00063  1.14.30        
  7 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  1.14.59        
  8 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.14.63        
  9 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  1.14.85        
 10 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.16.51        

Junioren 4 
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.04.64        
  2 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  1.07.00        
  3 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  1.08.28        
  4 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.08.96        
  5 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  1.09.02        
  6 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  1.12.92        
  7 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  1.13.26        
  8 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  1.14.02        
  9 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  1.14.41        
 10 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.16.25        
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   
     Bas Willard           De Roersoppers          89-03621            NG   
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   
     Sam Poels             HZPC                    89-02461  Ziek      Zk   

Jeugd 1 
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.08.49        
  2 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  1.08.95        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.10.84        
  4 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.11.26        
  5 John Voorjans          ZON/S&S                 88-03669  1.11.68        
     Rene Nellen           HZPC                    88-02493  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  1.06.20        
  2 Cristiaan Fusers       RZ                      87-00977  1.06.50        

Senioren 
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.03.38        
  2 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  1.04.57        
  3 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  1.05.29A       
  4 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.05.29B       
  5 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.07.37        
  6 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  1.07.58        
  7 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.07.80        
  8 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  1.09.00        
  9 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  1.11.97        
     Richard Hubers        De Roersoppers          85-01129            NG   
     Ruud Huyts            RZ                      81-00769  Ziek      Zk   
     Tom van der Sterren   Patrick                 85-02495  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 30     200   m.rugslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
Minioren 6 
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  2.47.40                  1.22.85 
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  2.54.09                  1.27.50 
  3 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  2.54.66                  1.24.60 
  4 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ(SG      93-00162  2.54.76                  1.27.42 
  5 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  2.59.86                  1.26.58 
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  3.02.65                  1.30.72 
  7 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  3.02.87                  1.28.74 
  8 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  3.05.16                  1.31.21 

Junioren 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.39.95                  1.19.29 
  2 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.42.10                  1.18.61 
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.43.53                  1.21.20 
  4 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  2.48.60                  1.24.63 
  5 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  2.49.84                  1.23.28 
  6 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  2.51.31                  1.24.89 
  7 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  2.53.32                  1.26.54 
  8 Susanne vd Plas        Hellas/Glana/KZ(SG      92-01426  2.55.08                  1.27.42 
  9 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  2.56.30                  1.26.78 
 10 Reneè Baltussen        HZPC                    92-00068  2.59.13                  1.29.38 
 11 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.59.37                  1.29.80 
 12 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  2.59.68                  1.29.78 
 13 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ(SG      92-03194  3.00.75                  1.28.33 
 14 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  3.01.06                  1.29.58 
 15 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  3.05.33                  1.31.67 

Jeugd 2 
  1 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  2.37.00                  1.17.10 
  2 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  2.40.61                  1.19.32 
  3 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  2.43.02                  1.20.89 
  4 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  2.44.79                  1.19.27 
  5 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  2.48.73                  1.22.85 
  6 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  2.51.29                  1.24.72 
  7 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  2.52.38                  1.26.15 
  8 Linda Peeters          Mosa-Regio              89-03238  2.53.98                  1.24.20 
  9 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  2.57.59                  1.27.36 

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  2.35.67                  1.16.76 
  2 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  2.39.74                  1.18.45 
  3 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  2.41.04                  1.19.62 
  4 Linda vd Eijnden       Hellas/Glana/KZ(SG      79-00202  2.44.00                  1.20.46 
  5 Irene Gubbels          Mosa-Regio              88-01532  2.51.57                  1.22.13 

Uitslag progr. nr. 31     200   m.vlinderslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
Minioren 6 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.41.06                  1.15.46 
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.48.09                  1.18.05 
  3 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  3.28.41                  1.39.07 
  4 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  3.35.83                  1.42.70 

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  2.39.35                  1.16.04 
  2 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.46.90                  1.17.53 
  3 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.51.05                  1.20.79 
     Kevin van de Bekerom  HZPC                    92-00057  3.05.82   VE             1.27.51 

Junioren 4 
  1 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  2.16.36                  1.04.74 
  2 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  2.23.05                  1.09.96 
  3 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  2.41.51                  1.12.07 
  4 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  2.41.75                  1.17.08 
  5 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  2.42.42                  1.16.21 
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            NG   

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  2.18.32                  1.05.54 
  2 Arjan Hopmans          Hellas/Glana/KZ(SG      87-04935  2.39.35                  1.15.08 

Senioren 
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.16.36                  1.04.48 
  2 Jarbas in den Bosch    Hellas/Glana/KZ(SG      84-00239  2.23.05                  1.06.92 
     Ruud Huyts            RZ                      81-00769  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 32     400   m.wisselslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m
Minioren 6 
  1 Danielle van der Veer  RZ                      93-01804  5.50.45        1.22.10 
  2 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  6.10.12        1.27.99 
  3 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  6.15.80        1.27.10 
  4 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  6.27.98        1.37.11 
  5 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  6.41.64        1.39.04 

Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  5.29.85        1.16.32 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  5.38.78        1.19.27 
  3 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  5.45.78        1.23.90 
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  5.53.70        1.18.67 
  5 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  6.04.33        1.22.97 
  6 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  6.07.92        1.25.95 
  7 Myrthe Tummers         Hellas/Glana/KZ(SG      92-01790  6.12.34        1.25.19 
  8 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  6.13.66        1.24.56 
  9 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  6.14.16        1.37.27 
 10 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  6.21.80        1.25.64 

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  5.27.86        1.15.45 
  2 Rafaëla Breed          HZPC                    89-00584  5.45.46        1.19.59 
  3 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  5.53.70        1.24.56 
  4 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  6.06.29        1.33.66 

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  5.30.60        1.17.41 
  2 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  5.39.05        1.17.81 
  3 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  5.42.78        1.22.40 

  4 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  5.50.37        1.18.79 
  5 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  5.52.42        1.16.80 
     Irene Gubbels         Mosa-Regio              88-01532  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 33     400   m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
Minioren 6 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  5.00.71                  1.08.15   2.25.32 
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  5.11.91                  1.11.76   2.31.47 
  3 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ(SG      93-02125  5.13.06                  1.12.30   2.32.24 
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  5.46.72                  1.21.82   2.52.02 
     Rick Hesen            HZPC                    93-00601            AA   

Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  4.41.54                  1.06.80   2.20.02 
  2 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  4.47.71                  1.08.56   2.22.52 
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  4.47.99                  1.06.32   2.20.65 
  4 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  4.59.83                  1.11.64   2.30.73 
  5 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  5.01.64                  1.11.70   2.31.36 
  6 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  5.02.19                  1.08.27   2.24.58 
  7 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  5.13.16                  1.14.77   2.36.63 
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  4.16.83                  1.01.32   2.07.08 
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  4.24.31                  1.02.58   2.10.49 
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  4.39.68                  1.04.35   2.17.11 
  4 Jerôme Ariës           Kimbria                 90-00065  4.41.67                  1.06.85   2.20.20 
  5 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  4.41.80                  1.08.23   2.20.71 
  6 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  4.41.89                  1.06.33   2.18.12 
  7 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  4.47.34                  1.08.84   2.22.39 

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  4.16.20                  1.02.54   2.08.23 
  2 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  4.48.09                  1.09.49   2.24.11 

Senioren 
  1 Sander Bouts           RZ                      85-00331  4.24.88                  1.02.65   2.10.10 


Uitslag progr. nr. 34     50    m.schoolslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Minioren 6 
  1 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  0.39.92        

Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.36.57        
  2 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  0.38.04        
  3 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  0.38.07        
  4 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.38.54        
  5 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  0.40.04        
  6 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  0.40.10        
  7 Igna Vermeulen         ZCV                     91-03244  0.40.20B       
  8 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  0.41.16        

Jeugd 2 
  1 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  0.34.80        
  2 Rafaëla Breed          HZPC                    89-00584  0.37.49        
  3 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  0.38.38        
  4 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  0.39.36        
  5 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.39.57        
  6 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  0.39.78        
  7 Susan Thé              Mosa-Regio              89-04106  0.40.15        
  8 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  0.40.20A       
  9 Daniëlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  0.40.36        
 10 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  0.40.61        
 11 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  0.40.65        
 12 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  NG             

Senioren /Dames 2 
  1 Maureen Rutten         Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  0.36.69        
  2 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  0.38.43        
  3 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.40.10        
  4 Joyce Bakker           Swim2win(SG)            87-00150  0.41.39        
  5 Mandy Bouman           Hellas/Glana/KZ(SG      87-00522  0.42.55        

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.36.98        
  2 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.40.76        
  3 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  0.40.98        
     Peggy Loffeld         Hellas/Glana/KZ(SG      77-00468  Ziek      Zk   
     Ho-Tsin de Sanctis    Hellas/Glana/KZ(SG      86-04508  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 35     50    m.schoolslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Junioren 2 
  1 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  0.32.83        
  2 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  0.34.92        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  0.36.97        
  4 Freek Kleuskens        HZPC                    91-01237  0.37.14        

Junioren 4 
  1 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  0.33.14        
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  0.33.54        
  3 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  0.33.90        
  4 Erik Verstraelen       Mosa-Regio              90-03065  0.34.09        
  5 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  0.34.75        
  6 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  0.35.11        
  7 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  0.35.67        
  8 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  0.36.20        
  9 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  0.36.65        
 10 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  0.36.68A       
 11 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  NG             
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  0.33.84        
  2 Math Smeets            NIMO                    87-04153  0.34.76        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.34.79        
  4 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  0.34.80        
  5 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  0.35.00        
  6 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  0.35.03        
  7 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  0.35.86        
  8 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  0.35.99        
  9 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.36.07        
 10 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.36.68B       
 11 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  0.37.61        

Senioren 
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.30.91        
  2 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.31.35        
  3 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  0.31.86        
  4 Richard Ricksen        Brunssum                70-00841  0.33.25        
  5 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.33.38        
  6 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  0.33.39        
  7 Jarbas in den Bosch    Hellas/Glana/KZ(SG      84-00239  0.33.47        
  8 Marcel Meuffels        Patrick                 81-01149  0.34.50        
  9 Dennis Colijn          NIMO                    84-00405  0.34.96        
 10 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.35.24        
 11 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.35.49        
 12 Koen van der Sterren   Patrick                 82-01665  NG             
 13 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  ZIEK           
     Karel van de Sluis    Hellas/Glana/KZ(SG      86-02861  Ziek      Zk   
     Tom van der Sterren   Patrick                 85-02495  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Swim2win(SG) - Maastricht