Datum :29-05-2005     LKA deel 5                               Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 36     4x200 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas/Glana/KZ(SG)    Avital Kuperman         89-02528  09.17.14       2.18.95 
                           Jenny Schouten          87-03674                         
                           Lotte Greven            87-05620                         
                           Linda v.d. Eijnden      79-00202                           

  2 HZPC                   Judith van Meijel       91-02076  09.39.15       2.18.87 
                           Debbie Hesen            86-01528                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Mieke Veens             85-02944                         
                           Kylie Leenen            89-02618

  3 RZ                     Anneloes Peulen         85-0213   09.42.85       2.17.54 
                           Dianne NiŽn             71-00452                         
                           Inge Seuntjens          83-01938                         
                           Sharon Olaria           90-02780                         

  4 Hellas/Glana/KZ(SG)    Linda vd Eijnden        79-00202  09.51.57       2.25.91 
                           Maureen Rutten          88-03776                         
                           Jill Tummers            90-03770                         
                           Mieke Peters            87-03154                         

  5 HZPC                   Alice Janssen           89-02012  10.01.67       2.30.87 
                           Renate van Lyssel       89-06356                         
                           RafaŽla Breed           89-00584                         
                           Kylie Leenen            89-02618                         
                           Ingrid van Horen        92-04060

  6 Kimbria                Aimee Janssen           91-04864  10.01.84       2.36.59 
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
                           Liz Rompelberg          90-03146                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

Uitslag progr. nr. 37     4x200 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Verlinden        85-02749  08.19.54       2.00.80 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Sander Bouts            85-00331                         
                           Stefan Jacobs           86-01407                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Michel Heijnen          87-01267  08.26.38       2.00.41 
                           Alan Smeets             84-02089                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         
                           Maurice Geurts          83-00735                         

  3 Hellas/Glana/KZ(SG)    Bram Dekker             89-00649  08.29.46       2.09.78 
                           Raoul Zalewski          89-03681                         
                           Davy Verreussel         89-03341                         
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         

  4 HZPC                   Guus Geurts             91-00689  08.59.73       2.18.94 
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         

  5 Hellas/Glana/KZ(SG)    Pieter de Heer          89-01141  09.02.14       2.13.65 
                           Johan Derks             87-00673                         
                           Jacky Coumans           90-00573                         
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         

  6 Patrick                Rik Op het Veld         86-02289  09.22.08       2.17.62 
                           Koen van der Sterren    82-01665                         
                           Dennis van Eck          87-00825                         
                           Marcel Meuffels         81-01149                         

    RZ                     Stijn Agten             87-00037  Ziek      Zk           
                           Cristiaan Fusers        87-00977                         
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Clint van der Maas      89-02031                         

Uitslag progr. nr. 38     400   m.vrije slag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  5.40.79                  1.22.31   2.50.83 
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  5.41.16                  1.19.86   2.48.71 
  3 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ(SG      95-00430  5.53.25                  1.22.97   2.53.10 
  4 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  6.15.25                  1.27.78   3.03.57 

Uitslag progr. nr. 39     400   m.vrije slag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m
  1 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  5.36.48                  1.16.45   2.43.02 
  2 Ruben Klinkers         Hellas/Glana/KZ(SG      94-03511  5.37.25                  1.16.75   2.44.02 
  3 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  5.37.97                  1.18.06   2.44.85 
  4 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  5.46.53                  1.18.09   2.44.79 
  5 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  5.52.08                  1.23.12   2.54.10 

Uitslag progr. nr. 40     200   m.wisselslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.35.17        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.39.12        
  3 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.42.22        
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.44.83        
  5 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  2.48.20        
  6 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  2.48.40        
  7 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  2.48.44        
  8 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  2.51.15A       
  9 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  2.51.15B       
 10 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.53.63        
 11 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  2.55.13        
 12 Myrthe Tummers         Hellas/Glana/KZ(SG      92-01790  2.55.86        
 13 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  2.59.15        

Jeugd 2 
  1 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  2.32.43        
  2 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  2.40.06        
  3 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  2.45.06        
  4 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  2.46.11        
  5 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  2.48.94        
  6 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  2.50.36        
  7 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  2.50.53        
  8 Silvana Klander        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02252  2.54.77        

Senioren 
  1 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  2.34.93        
  2 Linda vd Eijnden       Hellas/Glana/KZ(SG      79-00202  2.39.05        
  3 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  2.39.97        
  4 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  2.40.38        
  5 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  2.42.05        
  6 Maureen Rutten         Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  2.42.67        
  7 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  2.43.31        
  8 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  2.44.09        
     Irene Gubbels         Mosa-Regio              88-01532  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 41     200   m.wisselslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
Junioren 2 
  1 Joey de Ruiter         Hellas/Glana/KZ(SG      91-01971  2.27.43        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.33.59        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.34.97        
  4 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  2.35.87        
  5 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  2.35.98        
  6 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.37.75        
  7 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  2.37.90        
  8 Dean Coert             Hellas/Glana/KZ(SG      91-00393  2.41.43        
  9 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ(SG      92-03787  2.45.58        
 10 Bob Harmsen            Hellas/Glana/KZ(SG      91-02713  2.46.20        
 11 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  2.46.55        
 12 Toni Meisters          ZON/S&S                 91-01577  2.46.64        
 13 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  2.47.22        
 14 Jeroen Feijs           Hellas/Glana/KZ(SG      92-00333  2.47.86        
 15 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.48.00        
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  2.18.35        
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  2.18.84        
  3 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  2.22.97        
  4 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  2.29.90        
  5 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  2.30.09        
  6 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  2.32.01        
  7 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  2.32.42        
  8 Jacky Coumans          Hellas/Glana/KZ(SG      90-00573  2.34.51        
    Anton vd Sluis         Hellas/Glana/KZ(SG      90-02697  2.34.51        
 10 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.35.20        
 11 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  2.36.31        
 12 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.36.32        
 13 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  2.36.78        
 14 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  2.38.89        
 15 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  2.39.60        
 16 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  2.40.18        
 17 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  2.41.17        
 18 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  2.43.62        
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   
     Sam Poels             HZPC                    89-02461  Ziek      Zk   
     Erik Verstraelen      Mosa-Regio              90-03065  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  2.21.12        
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.27.89        
  3 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  2.28.38        
  4 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  2.36.01        
  5 Johan Derks            Hellas/Glana/KZ(SG      87-00673  2.38.15        
     Cristiaan Fusers      RZ                      87-00977  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  2.17.29        
  2 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.20.03        
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.20.51        
  4 Tim Jansen             RZL                     86-01431  2.26.92        
  5 Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  2.27.12        
  6 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  2.29.65        
  7 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  2.30.32        
  8 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  2.31.66        
     Ruud Huyts            RZ                      81-00769  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 42     100   m.vrije slag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
Junioren 1 
  1 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  1.06.25        
  2 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.07.85        
  3 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.07.99        
  4 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.08.48        
  5 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.08.96        
  6 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.09.78        
  7 Susanne vd Plas        Hellas/Glana/KZ(SG      92-01426  1.10.19        
  8 Dimphy van de Laar     Hellas/Glana/KZ(SG      92-01052  1.11.07        
  9 Sandra Verheyen        Hellas/Glana/KZ(SG      92-03192  1.11.66        
 10 Renee Harkx            Noord-Limburg(SG)       92-02220  1.12.09        
 11 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.13.10        
 12 Eva Martens            Hellas/Glana/KZ(SG      92-03194  1.13.72A       
 13 Priscilla Degener      Brunssum                92-04400  1.13.72B       
 14 Myrthe Tummers         Hellas/Glana/KZ(SG      92-01790  1.13.78        
 15 Maartje v/d Munckhof   HZPC                    92-01258  1.14.11        
 16 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.15.86        

Junioren 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.03.62        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.03.87        
  3 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.05.51        
  4 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  1.07.42        
  5 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.09.14        
  6 Elise Wijnker          Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  1.09.19        
  7 Nicolien Wellen        Swim2win(SG)            91-03472  1.09.45        
  8 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.09.64        
  9 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.09.82        
 10 Joyce Raemaekers       De Rog                  91-06106  1.10.65        
 11 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.11.52A       
 12 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.11.52B       
 13 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.11.80        
 14 Iris Hopman            NIMO                    91-01330  1.12.15        
 15 Aimee Janssen          Kimbria                 91-04864  1.12.22        
 16 Maureen Muyen          ZON/S&S                 91-02874  1.15.47        

Jeugd 1 
  1 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  1.04.58        
  2 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.06.75        
  3 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  1.07.69        
  4 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.08.71        
    Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  1.08.71        
  6 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  1.09.52        
    Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.09.52        
  8 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  1.09.65        
  9 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  1.09.67        
 10 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  1.12.07        

Jeugd 2 
  1 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  1.04.48        
  2 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  1.05.90        
  3 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.05.95        
  4 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  1.06.93        
  5 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  1.07.29        
  6 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  1.07.61        
  7 Susan Thť              Mosa-Regio              89-04106  1.09.67        
  8 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.11.26        

Senioren 
  1 Anneloes Peulen        RZ                      85-02314  1.01.23        
  2 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  1.01.72        
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.01.85        
  4 Linda vd Eijnden       Hellas/Glana/KZ(SG      79-00202  1.03.48        
  5 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  1.04.87        
  6 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.04.97        
  7 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.05.20        
  8 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  1.05.26        
  9 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.05.98        
 10 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.06.83        
 11 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  1.06.86        
 12 Inge Suntjens          RZ                      83-01938  1.06.94        
 13 Maureen Rutten         Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  1.07.16        
 14 Dianne NiŽn            RZ                      71-00452  1.09.14        
     Ho-Tsin de Sanctis    Hellas/Glana/KZ(SG      86-04508  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 43     100   m.schoolslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Scott Delbressine      Hellas/Glana/KZ(SG      92-03057  1.21.48        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.21.51        
  3 Bjorn de Jonge         Hellas/Glana/KZ(SG      92-00631  1.23.51        
  4 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.28.05        
  5 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.29.11        
  6 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.29.25        
  7 Kees Derks             Hellas/Glana/KZ(SG      92-03787  1.30.43        
  8 Max Elbers             Mosa-Regio              92-04059  1.30.62        
  9 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.31.88        
 10 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.32.46        
 11 Tim Greven             Swim2win(SG)            92-02373  1.34.08        
 12 Nicky Theelen          Mosa-Regio              92-01295  1.35.70        
 13 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.37.44        
     Kasper v. Dijk        Noord-Limburg(SG)       92-00249  Ziek      Zk   
     Jimmy Vriezelaar      Swim2win(SG)            92-03663  NG        ng   

Junioren 2 
  1 Aaron Eisank           ZON/S&S                 91-00577  1.15.50        
  2 Kay op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      91-03425  1.16.02        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.16.55        
  4 Yannick Mommers        Hellas/Glana/KZ(SG      91-01613  1.21.38        
  5 Guido Faassen          Mosa-Regio              91-04409  1.23.08        
  6 Bob Harmsen            Hellas/Glana/KZ(SG      91-02713  1.25.83        
  7 Sjors Pietermans       Patrick                 91-06841  1.26.81        
  8 Indji Tan              NIMO                    91-02973  1.26.82        
  9 Arjan Mols             HZPC                    91-01611  1.26.86        
 10 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.27.05        
 11 MichŤl Theissen        NIMO                    91-02777  1.27.10        
 12 Freek Kleuskens        HZPC                    91-01237  1.27.88        
 13 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.29.12        
 14 Toni Meisters          ZON/S&S                 91-01577  1.29.35        
 15 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.30.87        

Junioren 3 
  1 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  1.16.27        
  2 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.19.46        
  3 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.19.72B       
  4 Rico van Lent          De Rog                  90-06005  1.20.43        
  5 Jacky Coumans          Hellas/Glana/KZ(SG      90-00573  1.20.76        
  6 Remy de Jong           RZL                     90-06531  1.22.38        
  7 JerŰme AriŽs           Kimbria                 90-00065  1.22.82        
  8 Leon Rietveld          Brunssum                90-02431  1.22.84        
  9 Rob Goertz             BECHA                   90-00969  1.23.70        
 10 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.24.10        
 11 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.24.81        
 12 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  1.26.12        
 13 John Biermans          De Roersoppers          90-00237  1.29.54        
     Erik Verstraelen      Mosa-Regio              90-03065  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  1.12.03        
  2 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  1.14.03        
  3 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  1.17.52        
  4 Thijs Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      89-05745  1.19.65        
  5 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  1.20.65        
  6 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.21.39        
  7 Bas Weijers            Kimbria                 89-05491  1.21.77        
  8 Martin Teley           RZL                     89-06059  1.22.65        
  9 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.22.99        
 10 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  1.23.26        
 11 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.24.04        
 12 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.24.38A       
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247            AA   
     Clint van der Maas    RZ                      89-02031  Ziek      Zk   

Jeugd 1 
  1 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.15.36B       
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.17.45        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.19.36        
  4 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  1.19.57        
  5 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.23.36        
  6 Erik Schroder          Brunssum                88-03071  1.25.09        
     Rene Nellen           HZPC                    88-02493  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Ruud van den Bogaard   RZ                      87-00353  1.18.75        
  2 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  1.19.92        
  3 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  1.21.54        
  4 Stijn Agten            RZ                      87-00037  1.24.38B       
     Math Smeets           NIMO                    87-04153            AA   

Senioren 
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  1.08.19        
  2 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  1.10.30        
  3 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.10.59        
  4 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.10.92        
  5 Freddie Geerlings      ZON/S&S                 79-00379  1.14.52        
  6 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  1.15.36A       
  7 Richard Ricksen        Brunssum                70-00841  1.16.18        
  8 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.16.32        
  9 Jarbas in den Bosch    Hellas/Glana/KZ(SG      84-00239  1.17.44        
 10 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.17.94        
 11 Koen van der Sterren   Patrick                 82-01665  1.19.13        
 12 Marcel Meuffels        Patrick                 81-01149  1.19.72A       
 13 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  1.21.64        
     Tom van der Sterren   Patrick                 85-02495  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 44     4x100 m.wisselslag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   AngŤl Koenen            92-00968  5.12.24        1.20.65 
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Maartje van/de Munckhof 92-01258

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Susanne vd Plas         92-01426  5.13.70        1.21.36 
                           Sandra Verheyen         92-03192                         
                           Myrthe Tummers          92-01790                         
                           Elise Wijnker           91-03534                         

  3 Mosa-Regio             Tanja Peeters           91-02428  5.21.53        1.18.36 
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Melanie van de Beuken   91-05162                         
                           Kim Houben              91-01342                         
                           Marlene Mulders         91-02196

  4 Swim2win(SG)           Nicolien Wellen         91-03472  5.25.14        1.18.44 
                           Anneleen Winten         92-01996                         
                           Evelien Schwillens      92-01602                         
                           Sabine Widdershoven     92-01980                         

  5 Noord-Limburg(SG)      Inge Arts               92-03076  5.25.48        1.16.84 
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Renee Harkx             92-02220                         
                           Daphne von Gabain       91-03874                         

  6 Hellas/Glana/KZ(SG)    Eva Martens             92-03194  5.30.90        1.26.05 
                           Jamie Schepers          93-00894                         
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Misty Coert             93-00162                         

  7 NIMO                   Fanny Robbertsen        91-02622  5.32.54        1.19.18 
                           Melissa Meyer           93-04374                         
                           Vera Weinberg           93-02144                         
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Michelle Hacking        91-07646

  8 ZON/S&S                Lotte Karst             91-03994  5.40.70        1.28.38 
                           Ilona Remmel            93-02198                         
                           Maureen Muyen           91-02874                         
                           Chantal Ackerman        93-04008                         

Uitslag progr. nr. 45     4x100 m.vrije slag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas/Glana/KZ(SG)    Raoul Zalewski          89-03681  3.57.27        0.59.61 
                           Thijs Greven            89-05745                         
                           Ivo op den Kamp         89-01553                         
                           Bram Dekker             89-00649                         

  2 Hellas/Glana/KZ(SG)    Pieter de Heer          89-01141  4.01.93        1.01.34 
                           Joey de Ruiter          91-01971                         
                           Anton vd Sluis          90-02697                         
                           Davy Verreusel          89-03341                         

  3 Kimbria                Fabrice AriŽs           90-00063  4.07.21        1.01.38 
                           Bas Weijers             89-05491                         
                           Charel Thewissen        90-05591                         
                           JerŰme AriŽs            90-00065                         

  4 NIMO                   Bob Goffin              89-04263  4.14.69        1.01.76 
                           Kenny Muhlenberg        89-05923                         
                           Rick Hellenbrand        89-01173                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         
                           MichŤl Theissen         91-02777

  5 RZ                     Diederic Brummer        90-00485  4.17.01        0.59.98 
                           Tobias van Halen        91-00835                         
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Thijs Wolfswinkel       91-01837                         

  6 Hellas/Glana/KZ(SG)    Dean Coert              91-00393  4.18.08        1.03.88 
                           Jacky Coumans           90-00573                         
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Bob Harmsen             91-02713                         

  7 Patrick                Stan Peters             90-04351  4.20.56        1.04.50 
                           Martijn Birk            89-00249                         
                           Sander Heijnen          90-01199                         
                           Tim Metsemakers         89-02129                         
                           Sjors Pietermans        91-06841

  8 HZPC                   Ralph van Megen         92-01613  4.25.63        1.03.32 
                           Sam Poels               89-02461                         
                           Mark van Enckevort      90-00797                         
                           Guus Geurts             91-00689                         
                           Tim Jacobs              92-01825

  9 Noord-Limburg(SG)      Jelmer v. Dijk          90-00653  4.26.84        1.03.21 
                           Alec Ebskamp            91-04305                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         
                           Geoff Ebskamp           93-01817                         

 10 Mosa-Regio             Johnny Pelzer           89-02421  4.31.24        1.03.87 
                           Arvid Munsters          92-03625                         
                           B Albers                89-00033                         
                           Nicky Theelen           92-01295                         

    Brunssum               Kevin Philips           89-02431  Ziek      Zk           
                           Gino Crobu              89-04051                         
                           Mitch Notten            92-02505                         
                           Leon Rietveld           90-02431                         
                           Remco de Rijck          89-02591

Uitslag progr. nr. 46     50    m.vrije slag meisjes minioren 6 tm dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
Senioren /Dames 1 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.28.97        
  2 Melissa Geilen         ZON/S&S                 90-01128  0.29.86        
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  0.29.88        
  4 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  0.30.02        
  5 AngŤl Koenen           HZPC                    92-00968  0.30.34        
  6 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  0.30.45        
  7 Avital Kuperman        Hellas/Glana/KZ(SG      89-02528  0.30.47        
  8 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  0.30.56A       
  9 Maaike Caelers         De Rog                  90-07790  0.30.56B       
 10 DaniŽlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  0.30.69        
 11 Renate van Lyssel      HZPC                    89-06356  0.30.77        
 12 Lizzy Rompelberg       Kimbria                 90-03146  0.30.78        
 13 Cato Vrouenraets       ZON/S&S                 90-06272  0.31.08        
 14 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.31.12        
 15 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.31.23        
 16 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.31.25        
 17 RafaŽla Breed          HZPC                    89-00584  0.31.33        
 18 Jill Tummers           Hellas/Glana/KZ(SG      90-03770  0.31.36        
 19 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  0.31.37        
 20 Melanie van de Beuken  Mosa-Regio              91-05162  0.31.45        
 21 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  0.31.49        
 22 Lauke Knoop            ZON/S&S                 90-02008  0.31.51        
    Igna Vermeulen         ZCV                     91-03244  0.31.51        
 24 Nicolien Wellen        Swim2win(SG)            91-03472  0.31.52        
 25 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  0.31.59        
 26 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.31.63        
 27 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  0.31.87        
 28 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  0.32.18        
 29 Sharon Olaria          RZ                      90-02780  0.32.51        
 30 Dawn Williams          HZPC                    90-06370  0.32.59        
     Elise Wijnker         Hellas/Glana/KZ(SG      91-03534  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.27.20        
  2 Anneloes Peulen        RZ                      85-02314  0.27.75        
  3 Jenny Schouten         Hellas/Glana/KZ(SG      87-03674  0.28.37        
  4 Linda vd Eijnden       Hellas/Glana/KZ(SG      79-00202  0.29.19        
  5 Alyssia Deledda        Hellas/Glana/KZ(SG      87-00838  0.29.49        
  6 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.29.76        
  7 Lotte Greven           Hellas/Glana/KZ(SG      87-05620  0.29.77        
  8 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  0.29.92        
  9 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  0.30.32        
 10 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  0.30.40        
 11 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  0.30.82        
 12 Lieke Amkreutz         Hellas/Glana/KZ(SG      84-00040  0.30.88        
 13 Maureen Rutten         Hellas/Glana/KZ(SG      88-03776  0.31.07        
 14 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.31.92        
     Peggy Loffeld         Hellas/Glana/KZ(SG      77-00468  Ziek      Zk   
     Ho-Tsin de Sanctis    Hellas/Glana/KZ(SG      86-04508  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 47     50    m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
Senioren /Heren 1
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.25.87        
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.26.33        
  3 Bram Dekker            Hellas/Glana/KZ(SG      89-00649  0.26.70        
  4 Chris Bronwasser       Brunssum                87-00495  0.26.78        
  5 Ivo op den Kamp        Hellas/Glana/KZ(SG      89-01553  0.27.01        
  6 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  0.27.04        
  7 Michel Heijnen         Hellas/Glana/KZ(SG      87-01267  0.27.10        
  8 Sebastiaan Gergely     ZCV                     87-04103  0.27.16        
  9 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.27.24        
 10 Raoul Zalewski         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03681  0.27.39        
 11 Davy Verreusel         Hellas/Glana/KZ(SG      89-03341  0.27.46        
 12 Niels van Dalen        RZL                     89-06237  0.27.80        
 13 Pieter Maarten Wesseling
                           Kimbria                 87-03745  0.27.93        
 14 Michiel Bronswijk      Hellas/Glana/KZ(SG      88-00533  0.27.94        
    Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  0.27.94        
 16 Fabrice AriŽs          Kimbria                 90-00063  0.27.95        
 17 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  0.28.07        
 18 Dennis van Eck         Patrick                 87-00825  0.28.11        
 19 Jeroen Verouden        HZPC                    87-04685  0.28.13        
 20 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  0.28.28        
 21 Tristan Eisank         ZON/S&S                 90-00773  0.28.44        
 22 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  0.28.49        
 23 Stijn Agten            RZ                      87-00037  0.28.62        
 24 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  0.28.74        
 25 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  0.28.83        
 26 Pieter de Heer         Hellas/Glana/KZ(SG      89-01141  0.29.42        
 27 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  0.29.48        

Senioren 
  1 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.24.50        
  2 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.24.73        
  3 Joris Bulstra          Hellas/Glana/KZ(SG      85-03217  0.25.14        
  4 Terrence Olaria        RZ                      86-02249  0.25.49        
    Alan Smeets            Hellas/Glana/KZ(SG      84-02089  0.25.49        
  6 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.25.57        
  7 Maurice Geurts         Hellas/Glana/KZ(SG      83-00735  0.26.09        
  8 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.26.32        
  9 Marcel Meuffels        Patrick                 81-01149  0.26.55        
 10 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.26.56        
 11 Hugo Knebel            KZ&PC                   79-00667  0.26.60        
 12 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.26.79        
 13 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.26.82        
 14 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.26.89        
 15 Richard Ricksen        Brunssum                70-00841  0.26.98        
 16 DaniŽl Beaujean        Brunssum                83-02513  0.27.00        
 17 Jarbas in den Bosch    Hellas/Glana/KZ(SG      84-00239  0.27.11        
     Ruud Huyts            RZ                      81-00769  Ziek      Zk   
     Richard Hubers        De Roersoppers          85-01129  Ziek      Zk   
     Ralf Tillmans         De Roersoppers          85-02597  Ziek      Zk   
     Tom van der Sterren   Patrick                 85-02495  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Brunssum - Brunssum