Datum :04-06-2005     Finale Speedo zaterdag                   Maastricht                    
Zwembad: de Dousberg                     baanlengte: 25   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     100   m.wisselslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Lucas Greven           Hellas/Glana/KZ (S      95-01941  1.25.04        
  2 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.26.43        
  3 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.31.39        
  4 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.31.99        
  5 Kevin Wolters          Hellas/Glana/KZ (S      95-01965  1.35.87        
  6 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.36.43        
  7 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.37.00        
  8 Niek Niemark           Brunssum                95-00673  1.37.10        
  9 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.38.86        
 10 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.39.04        
 11 Bram Janssen           RZL                     95-01695  1.39.13        
 12 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.42.22        
 13 Lucien Thijssen        ZCV                     95-00845  1.44.40        
 14 Joeri Kerkhof          Eurode KZC              95-01689  1.45.95        
 15 Marinko Herens         Swim2win (SG)           95-00487  1.51.43        
    Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.33.98   SK  
    Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.34.48   SL  
    Michell Bink           Hellas/Glana/KZ (S      95-01909  1.49.55   SL  
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr.  2     100   m.wisselslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.24.07        
  2 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.24.73        
  3 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.26.70        
  4 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  1.30.57        
  5 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.32.30        
  6 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.33.71        
  7 Andra Dols             Hellas/Glana/KZ (S      95-02764  1.36.54        
  8 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.36.67        
  9 Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  1.36.85        
 10 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  1.37.29        
 11 Jessie Verkoulen       Heldense Zwemveren      95-00750  1.37.62        
 12 Verena de Leeuw        RZ                      95-00508  1.37.65        
 13 Eline van der Plas     Hellas/Glana/KZ (S      95-00866  1.38.64        
 14 Linda Wiersma          ZEPS                    95-01006  1.39.40        
 15 Fenn Knoors            Hellas/Glana/KZ (S      95-00180  1.40.95        
 16 Sharon Wanders         KZ&PC                   95-02308  1.41.13        
 17 Maaike Greven          Swim2win (SG)           95-00826  1.41.39        
    Floor Weijmans         Mosa-Regio              95-02522            AA  
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)

Uitslag progr. nr.  3     100   m.schoolslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Twan Beentjes          Hellas/Glana/KZ (S      93-01309  1.26.89        
  2 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.27.09        
  3 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.27.20        
  4 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.27.63        
  5 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.27.81        
  6 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.28.54        
  7 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.30.22        
  8 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.30.54        
  9 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.37.23        
 10 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.37.54        
 11 Robin Ramaekers        ZON/S&S                 93-04385  1.37.63        
 12 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.39.35        
 13 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.40.83        
 14 Sven van de Hurk       HZPC                    93-03339  1.45.35        
 15 Clint Antwerpen        Becha                   93-01665  1.49.89        
    Dylan Huys             HZPC                    93-02011  1.40.32   SK  
    Marc Craenen           Patrick                 93-01055  1.45.82   SL  
    Stefan Maas            Mosa-Regio              93-02451            ZK  
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
ZK    

Uitslag progr. nr.  4     100   m.schoolslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.23.86        
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.24.20        
  3 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.25.31        
  4 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.26.20        
  5 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.28.36        
  6 Renske Meijer          Becha                   93-01104  1.28.91        
  7 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.29.36        
  8 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00710  1.29.98        
  9 Denise Urlings         Swim2win (SG)           93-00992  1.30.76        
 10 Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  1.30.77        
 11 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.32.16        
 12 Renee Lenders          Mosa-Regio              93-03684  1.33.40        
 13 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.36.83        
 14 Mariska de Witt        KZ&PC                   93-01646  1.36.92        
 15 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  1.37.42        
 16 Luca Verkoeijen        ZCV                     93-05604  1.42.37        
    Ashley Stienen         De Rog                  93-03248            NG  
    Pim Scheres            HZPC                    93-02410            ZK  
NG    Niet gestart.
ZK    

Uitslag progr. nr.  5     200   m.wisselslag jongens minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Ruben Klinkers         Hellas/Glana/KZ (S      94-03511  2.52.33        0.40.53
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  2.53.64        0.37.09
  3 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  2.56.04        0.42.20
  4 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  3.01.32        0.40.00
  5 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  3.03.63        0.43.56
  6 Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  3.03.95        0.43.29
  7 Sven van Etten         Becha                   94-01929  3.05.96        0.50.61
  8 Pim van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-01657  3.06.70        0.40.67
  9 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  3.08.72        0.42.83
 10 Niels van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-00593  3.08.87        0.39.79
 11 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  3.15.44        0.47.68
 12 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  3.20.50        0.46.37
 13 Mitch Waeyen           RZ                      94-00239  3.21.01        0.48.58
 14 Joop Truijen           Nederweert              94-01111  3.28.99        0.53.23
 15 David Vuong            NIMO                    94-01897  3.30.57        0.49.18
 16 Camiel Smeets          NIMO                    94-00911  3.33.14        0.52.80
    Lars Slobbe            Patrick                 94-01387            RE   0.55.67
    Sem Geurts             HZPC                    94-00487  3.27.98   VB   0.52.73
RE    Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. ( geen tijd noteren)
VB    Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Uitslag progr. nr.  6     200   m.wisselslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  2.58.07        0.40.05
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  2.58.97        0.38.57
  3 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  3.03.48        0.39.14
  4 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  3.05.20        0.43.67
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  3.09.30        0.43.96
  6 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  3.13.16        0.44.82
  7 Linda Dehing           RZ                      94-00022  3.16.52        0.44.34
  8 Mandy Wetzels          ZON/S&S                 94-01012  3.18.82        0.46.45
  9 Hanna Zwart            Becha                   94-00430  3.19.03        0.44.01
 10 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  3.21.57        0.43.23
 11 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  3.21.89        0.45.80
 12 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  3.25.10        0.42.54
 13 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  3.25.29        0.45.55
 14 Lieve van den Lande    Mosa-Regio              94-04152  3.29.89        0.48.27
    Linda Roeffen          Mosa-Regio              94-04154  3.26.78   RD   0.47.53
    Maud Meuwissen         Patrick                 94-02078  3.27.73   SKVH 0.45.02
    Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830            ZK  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
SKVH  
ZK    

Uitslag progr. nr.  7     100   m.vrije slag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lucas Greven           Hellas/Glana/KZ (S      95-01941  1.19.12        
  2 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.20.16        
  3 Richard Schluter       Noord-Limburg (SG)      95-02849  1.20.68        
  4 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.20.74        
  5 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.22.34        
  6 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.25.57        
  7 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.26.05        
  8 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.26.50        
  9 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.28.74        
 10 Kevin Wolters          Hellas/Glana/KZ (S      95-01965  1.28.81        
 11 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.29.32        
 12 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.29.74        
 13 Niek Niemark           Brunssum                95-00673  1.30.09        
 14 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.30.53        
 15 Bram Janssen           RZL                     95-01695  1.34.65        
 16 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.35.06        
 17 Marinko Herens         Swim2win (SG)           95-00487  1.40.09        
 18 Lucien Thijssen        ZCV                     95-00845  1.40.83        

Uitslag progr. nr.  8     100   m.vrije slag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.15.06        
  2 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.16.85        
  3 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.18.57        
  4 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  1.19.79        
  5 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.23.06        
  6 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.23.98        
  7 Floor Weijmans         Mosa-Regio              95-02522  1.27.52        
  8 Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  1.27.76        
  9 Verena de Leeuw        RZ                      95-00508  1.29.38        
 10 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.29.91        
 11 Eline van der Plas     Hellas/Glana/KZ (S      95-00866  1.30.24        
 12 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.32.10        
 13 Sharon Wanders         KZ&PC                   95-02308  1.33.33        
 14 Jessie Verkoulen       Heldense Zwemveren      95-00750  1.34.33        
 15 Fenn Knoors            Hellas/Glana/KZ (S      95-00180  1.34.90        
 16 Andra Dols             Hellas/Glana/KZ (S      95-02764  1.35.46        
 17 Maaike Greven          Swim2win (SG)           95-00826  1.42.70        
    Annabel Dominicus      Hellas/Glana/KZ (S      95-02762            NG  
NG    Niet gestart.

Uitslag progr. nr.  9     100   m.rugslag jongens minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.15.14        
  2 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.15.82        
  3 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.20.58        
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.22.09        
  5 Robin Ramaekers        ZON/S&S                 93-04385  1.23.02        
  6 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.24.03        
  7 Clemens van der Burgt  Hellas/Glana/KZ (S      93-01849  1.24.11        
  8 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.25.36        
  9 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.25.97        
 10 Twan Beentjes          Hellas/Glana/KZ (S      93-01309  1.26.50        
 11 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.26.51        
 12 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.27.19        
 13 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.27.66        
 14 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  1.28.47        
 15 Ruben Gardeniers       Swim2win (SG)           93-01161  1.29.61        
 16 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.31.12        
    Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.21.42   RD  
    Tom Moonen             Nederweert              93-04169  1.34.34   RD  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr. 10     100   m.rugslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.15.60        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.19.23        
  3 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.19.49        
  4 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.19.95        
  5 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  1.19.97        
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.22.02        
  7 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.22.34        
  8 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.24.46        
  9 Cyril Landstra         Noord-Limburg (SG)      93-05722  1.25.06A      
 10 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.25.06B      
 11 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.25.51        
 12 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00710  1.26.83        
 13 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.28.56        
    Emma Willems           KZ&PC                   93-01036  1.28.56        
 15 Renee Lenders          Mosa-Regio              93-03684  1.29.65        
 16 Lisa Sturme            ROB                     93-00756  1.30.06        
    Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.22.79   RD  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr. 11     100   m.schoolslag jongens  minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ruben Klinkers         Hellas/Glana/KZ (S      94-03511  1.31.40        
  2 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.31.92A      
  3 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  1.31.92B      
  4 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.32.84        
  5 Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  1.36.38        
  6 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.36.53        
  7 Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  1.36.55        
  8 Trym Lintzen           Becha                   94-01865  1.36.78        
  9 Regja Schmeitz         Hellas/Glana/KZ (S      94-03513  1.40.11        
 10 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.40.18        
 11 Sven van Etten         Becha                   94-01929  1.41.53        
 12 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.41.72        
 13 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  1.41.78        
 14 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.42.37        
 15 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.44.66        
 16 Tim Sonnemans          RZL                     94-03017  1.45.07A      
 17 Pim van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-01657  1.45.07B      
 18 Niels van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-00593  1.46.55        

Uitslag progr. nr. 12     100   m.schoolslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  1.32.07        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.32.29        
  3 Maxime Theunissen      Swim2win (SG)           94-01480  1.34.40        
  4 Hanna Zwart            Becha                   94-00430  1.36.38        
  5 Rosien Meesen          Hellas/Glana/KZ (S      94-02268  1.36.76        
  6 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.39.38        
  7 Linda Roeffen          Mosa-Regio              94-04154  1.40.74        
  8 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.40.81        
  9 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.41.19        
 10 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.42.27        
 11 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.42.60        
 12 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.42.61        
 13 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  1.43.17        
 14 Sophie Nadorp          Heldense Zwemveren      94-03596  1.43.53        
 15 Cindy Frambach         Swim2win (SG)           94-02208  1.43.81        
 16 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  1.44.97        
 17 Mandy Wetzels          ZON/S&S                 94-01012  1.46.34        
    Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830            ZK  
ZK    

Uitslag progr. nr. 13     50    m.vlinderslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  0.40.56        
  2 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  0.42.84        
  3 Lucas Greven           Hellas/Glana/KZ (S      95-01941  0.43.90        
  4 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  0.45.22        
  5 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  0.46.22        
  6 Stan Snijders          RZL                     95-00485  0.47.16        
  7 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.47.46        
  8 Niek Niemark           Brunssum                95-00673  0.47.66        
  9 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  0.48.14        
 10 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  0.48.63        
 11 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  0.49.09        
 12 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  0.51.45        
 13 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  0.55.18        
 14 Marinko Herens         Swim2win (SG)           95-00487  0.56.30        

Uitslag progr. nr. 14     50    m.vlinderslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  0.37.11        
  2 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  0.37.63        
  3 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  0.38.18        
  4 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  0.43.64        
  5 Floor Weijmans         Mosa-Regio              95-02522  0.43.78        
  6 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  0.44.43        
  7 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  0.44.50        
  8 Andra Dols             Hellas/Glana/KZ (S      95-02764  0.45.66        
  9 Linda Wiersma          ZEPS                    95-01006  0.48.21        
 10 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  0.48.39        
 11 Juul van Berlo         HZPC                    95-01490  0.49.14        
 12 Desiree van Emden      RZ                      95-00504  0.49.38        
 13 Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  0.51.69        
 14 Verena de Leeuw        RZ                      95-00508  0.53.85        
 15 Fenn Knoors            Hellas/Glana/KZ (S      95-00180  0.54.55        
 16 Sharon Wanders         KZ&PC                   95-02308  0.54.86        
 17 Germaine Doelen        Swim2win (SG)           95-01308  0.54.96        
    Maaike Greven          Swim2win (SG)           95-00826  0.53.90   VC  
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.

Uitslag progr. nr. 15     100   m.vrije slag jongens minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.03.87        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.07.06        
  3 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.07.36        
  4 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.12.00        
  5 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.12.16        
  6 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.13.73        
  7 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.13.77        
  8 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.13.88        
  9 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.14.17        
 10 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.15.80        
 11 Clemens van der Burgt  Hellas/Glana/KZ (S      93-01849  1.15.87        
 12 Robin Ramaekers        ZON/S&S                 93-04385  1.15.98        
 13 Ruben Gardeniers       Swim2win (SG)           93-01161  1.16.79A      
 14 Twan Beentjes          Hellas/Glana/KZ (S      93-01309  1.16.79B      
 15 Dylan Huys             HZPC                    93-02011  1.17.28        
 16 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.18.56        
 17 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  1.26.72        
    Wouter Thonnon         Swim2win (SG)           93-02957            ZK  
ZK    

Uitslag progr. nr. 16     100   m.vrije slag meisjes minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.04.81        
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.07.69        
  3 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.08.89        
  4 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  1.09.47        
  5 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.09.91        
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.10.06        
  7 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.10.50        
  8 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.11.20        
  9 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.12.79        
 10 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00710  1.13.33        
 11 Chantal Ackerman       ZON/S&S                 93-04008  1.14.58        
 12 Shelly Hollanders      Kimbria                 93-03454  1.14.72        
 13 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.15.26        
 14 Cyril Landstra         Noord-Limburg (SG)      93-05722  1.15.47        
 15 Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  1.15.91        
 16 Emma Willems           KZ&PC                   93-01036  1.19.58        
 17 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.20.81        
 18 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.21.54        

Uitslag progr. nr. 17     100   m.rugslag jongens minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.20.23        
  2 Ruben Klinkers         Hellas/Glana/KZ (S      94-03511  1.21.29        
  3 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  1.21.39        
  4 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.22.58        
  5 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.24.94        
  6 Niels van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-00593  1.25.31        
  7 Pim van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-01657  1.25.48        
  8 Sven van Etten         Becha                   94-01929  1.26.56        
  9 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.28.29        
 10 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.29.53        
 11 Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  1.29.86        
 12 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.29.93        
 13 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.30.27        
 14 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.31.71        
 15 Joop Truijen           Nederweert              94-01111  1.35.40A      
 16 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  1.35.40B      
 17 Camiel Smeets          NIMO                    94-00911  1.35.92        
    Mitch Waeyen           RZ                      94-00239  1.33.11   RD  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Uitslag progr. nr. 18     100   m.rugslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.20.74        
  2 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  1.21.80        
  3 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.25.92        
  4 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  1.28.74        
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.29.01        
  6 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  1.29.61        
  7 Lieve van den Lande    Mosa-Regio              94-04152  1.32.57        
  8 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  1.33.08        
  9 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.33.36        
 10 Linda Roeffen          Mosa-Regio              94-04154  1.34.61        
 11 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.37.42        
 12 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  1.38.70        
    Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.26.65   RD  
    Rosien Meesen          Hellas/Glana/KZ (S      94-02268  1.30.37   RD  
    Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  1.36.45   RD  
    Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830            ZK  
    Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286            ZK  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ZK    

Uitslag progr. nr. 19     100   m.vlinderslag jongens minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  1.13.06        
  2 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  1.14.48        
  3 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  1.14.88        
  4 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  1.21.00        
  5 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  1.28.89        
  6 Robin Ramaekers        ZON/S&S                 93-04385  1.30.29        
  7 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.31.16        
  8 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  1.31.36        
  9 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.31.70        
 10 Ruben Gardeniers       Swim2win (SG)           93-01161  1.32.32        
 11 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  1.32.98        
 12 Tom Broers             ZCV                     93-02303  1.33.22        
 13 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.38.71        
 14 Clemens van der Burgt  Hellas/Glana/KZ (S      93-01849  1.39.48        
 15 Marc Craenen           Patrick                 93-01055  1.40.34        
 16 Riccardo Ackermans     ZCV                     93-02305  1.45.85        
 17 Twan Beentjes          Hellas/Glana/KZ (S      93-01309  1.46.93        
    Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.34.80   VI  
VI    Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 20     100   m.vlinderslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  1.13.77        
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.14.65        
  3 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  1.17.71        
  4 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.18.75        
  5 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  1.21.33        
  6 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  1.23.16        
  7 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.23.94        
  8 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.24.23        
  9 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  1.25.05        
 10 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.26.63        
 11 Lori Leenen            Noord-Limburg (SG)      93-05060  1.30.51        
 12 Renee Lenders          Mosa-Regio              93-03684  1.31.98        
 13 Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  1.33.61        
 14 Kim Bemelmans          NIMO                    93-02858  1.34.96        
 15 Renske Meijer          Becha                   93-01104  1.35.65        
 16 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.36.36        
 17 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.37.20        
 18 Svenja Jacubczick      NIMO                    93-01776  1.37.60        

Uitslag progr. nr. 21     100   m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.26.25        
  2 Lucas Greven           Hellas/Glana/KZ (S      95-01941  1.26.86        
  3 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.29.10        
  4 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  1.29.40        
  5 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.32.21        
  6 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.32.74        
  7 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.33.42        
  8 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.36.41        
  9 Kevin Wolters          Hellas/Glana/KZ (S      95-01965  1.37.43        
 10 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.38.10        
 11 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.41.02        
 12 Lucien Thijssen        ZCV                     95-00845  1.41.72        
 13 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.43.97        
 14 Pascal Jacobs          Hellas/Glana/KZ (S      95-01911  1.46.08        
 15 Marinko Herens         Swim2win (SG)           95-00487  1.49.02        
 16 Michell Bink           Hellas/Glana/KZ (S      95-01909  1.49.23        
    Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.41.26   RD  
    Sander Lienaerts       ZON/S&S                 96-00631  1.35.89   RF  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RF    Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

Uitslag progr. nr. 22     100   m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.22.60        
  2 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.28.08        
  3 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.29.30        
  4 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.30.86        
  5 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.33.91        
  6 Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  1.33.97        
  7 Fenn Knoors            Hellas/Glana/KZ (S      95-00180  1.35.03        
  8 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  1.35.26        
  9 Lynn Knoors            Hellas/Glana/KZ (S      95-00182  1.35.42        
 10 Floor Weijmans         Mosa-Regio              95-02522  1.36.02        
 11 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.38.27        
 12 Maaike Greven          Swim2win (SG)           95-00826  1.38.54        
 13 Andra Dols             Hellas/Glana/KZ (S      95-02764  1.41.22        
 14 Sharon Wanders         KZ&PC                   95-02308  1.42.52        
    Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  1.31.93   RD  
    Eline van der Plas     Hellas/Glana/KZ (S      95-00866  1.35.16   RD  
    Linda Wiersma          ZEPS                    95-01006  1.46.54   RD  
    Verena de Leeuw        RZ                      95-00508            ZK  
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ZK    

Uitslag progr. nr. 23     50    m.vlinderslag jongens minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  0.35.18        
  2 Pim van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-01657  0.37.45        
  3 Ruben Klinkers         Hellas/Glana/KZ (S      94-03511  0.37.95        
  4 Stan Tummers           Hellas/Glana/KZ (S      94-00649  0.38.59        
  5 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  0.38.98        
  6 Sven van Etten         Becha                   94-01929  0.39.36        
  7 Niels van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-00593  0.39.84        
  8 Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  0.39.87        
  9 Trym Lintzen           Becha                   94-01865  0.41.00        
 10 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  0.41.33        
 11 Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  0.41.70        
 12 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  0.42.18        
 13 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  0.42.63        
 14 Ken Boonen             RZL                     94-01481  0.43.44        
 15 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  0.43.85        
 16 David Vuong            NIMO                    94-01897  0.47.86        
 17 Mitch Waeyen           RZ                      94-00239  0.48.09        
 18 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  0.48.60        

Uitslag progr. nr. 24     50    m.vlinderslag meisjes minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  0.37.60A      
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  0.37.60B      
  3 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  0.38.35        
  4 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  0.41.02        
  5 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  0.41.52        
  6 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  0.41.66        
  7 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  0.42.20        
  8 Hanna Zwart            Becha                   94-00430  0.42.82        
  9 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  0.43.63        
 10 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  0.43.92        
 11 Linda Dehing           RZ                      94-00022  0.44.32        
 12 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  0.44.93A      
 13 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  0.44.93B      
 14 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  0.45.56        
 15 Mandy Wetzels          ZON/S&S                 94-01012  0.47.32        
    Maud Meuwissen         Patrick                 94-02078  0.43.76   VI  
    Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830            ZK  
    Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286            ZK  
VI    Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
ZK    

Uitslag progr. nr. 25     200   m.wisselslag jongens minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg (SG)      93-02189  2.39.32        0.33.87
  2 Maurice Soudant        Hellas/Glana/KZ (S      93-02125  2.39.71        0.34.14
  3 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg (SG)      93-01817  2.49.29        0.35.13
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  2.49.52        0.41.37
  5 Erik Schwillens        Swim2win (SG)           93-01747  2.56.20        0.37.89
  6 Ramon Wassenberg       De Roersoppers          93-00715  2.56.71        0.38.78
  7 Bart van Beek          Hellas/Glana/KZ (S      93-01847  2.57.06        0.41.78
  8 Robin Ramaekers        ZON/S&S                 93-04385  2.57.45        0.42.20
  9 Wilko van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00469  2.57.69        0.43.25
 10 Bram Becks             HZPC                    93-03701  2.59.94        0.42.44
 11 Clemens van der Burgt  Hellas/Glana/KZ (S      93-01849  3.05.29        0.43.48
 12 Dylan Huys             HZPC                    93-02011  3.05.74        0.39.88
 13 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  3.09.31        0.44.52
 14 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  3.10.16        0.43.76
 15 Tom Broers             ZCV                     93-02303  3.10.53        0.43.79
 16 Ruben Gardeniers       Swim2win (SG)           93-01161  3.12.07        0.42.36
 17 Hans Westerkamp        Noord-Limburg (SG)      93-02745  3.22.16        0.44.91
    Wouter Thonnon         Swim2win (SG)           93-02957            ZK  
ZK    

Uitslag progr. nr. 26     200   m.wisselslag meisjes minioren 6
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Danielle v.d. Veer     RZ                      93-01804  2.41.44        0.34.74
  2 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  2.46.42        0.36.03
  3 Ilona Remmel           ZON/S&S                 93-02198  2.47.69        0.37.17
  4 Janice Wolfs           Swim2win (SG)           93-00994  2.48.46        0.36.27
  5 Misty Coert            Hellas/Glana/KZ (S      93-00162  2.50.13        0.37.94
  6 Jamie Schepers         Hellas/Glana/KZ (S      93-00894  2.50.95        0.37.84
  7 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  2.51.41        0.34.39
  8 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  2.52.07        0.39.29
  9 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  3.00.00        0.40.26
 10 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  3.02.09        0.39.89
 11 Chantal Ackerman       ZON/S&S                 93-04008  3.02.36        0.39.68
 12 Marja van der Sluis    Hellas/Glana/KZ (S      93-00710  3.02.89        0.44.54
 13 Renee Lenders          Mosa-Regio              93-03684  3.05.51        0.40.41
 14 Denise Urlings         Swim2win (SG)           93-00992  3.06.85        0.42.46
 15 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  3.11.95        0.43.61
 16 Renske Meijer          Becha                   93-01104  3.14.50        0.43.27
 17 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  3.17.72        0.46.00
    Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  3.06.19   VC   0.43.90
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.

Uitslag progr. nr. 27     100   m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lucas Greven           Hellas/Glana/KZ (S      95-01941  1.31.75        
  2 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.33.15        
  3 Kevin Wolters          Hellas/Glana/KZ (S      95-01965  1.35.32        
  4 Niek Niemark           Brunssum                95-00673  1.43.21        
  5 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.44.75        
  6 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.46.63        
  7 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.47.87        
  8 Bram Janssen           RZL                     95-01695  1.48.36        
  9 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.50.52        
 10 Pascal Jacobs          Hellas/Glana/KZ (S      95-01911  1.54.87        
 11 Michell Bink           Hellas/Glana/KZ (S      95-01909  1.55.32        
 12 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.56.14        
 13 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.57.12        
 14 Lucien Thijssen        ZCV                     95-00845  1.59.42        
    Joeri Kerkhof          Eurode KZC              95-01689  1.54.50   SDSG
    Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.46.57   SK  
    Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.52.11   SK  
    Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.49.27   SL  
SDSG  
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SL    Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.

Uitslag progr. nr. 28     100   m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  1.36.36        
  2 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  1.37.76        
  3 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.38.03        
  4 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  1.38.88        
  5 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.40.17        
  6 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.40.75        
  7 Eline van der Plas     Hellas/Glana/KZ (S      95-00866  1.42.53        
  8 Floor Weijmans         Mosa-Regio              95-02522  1.43.51        
  9 Jessie Verkoulen       Heldense Zwemveren      95-00750  1.44.78        
 10 Linda Wiersma          ZEPS                    95-01006  1.46.31A      
 11 Beau Warnier           Swim2win (SG)           96-00118  1.46.31B      
 12 Sanne van Mulken       Becha                   95-01220  1.46.46        
 13 Sharon Wanders         KZ&PC                   95-02308  1.46.73        
 14 Andra Dols             Hellas/Glana/KZ (S      95-02764  1.48.50        
 15 Juul van Berlo         HZPC                    95-01490  1.50.26        
 16 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  1.52.29        
 17 Rafke Fleischeuer      Hellas/Glana/KZ (S      95-00452  1.53.23        
    Verena de Leeuw        RZ                      95-00508            ZK  
ZK    

Uitslag progr. nr. 29     100   m.vrije slag jongens minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lester Snackers        ZON/S&S                 94-00947  1.09.83        
  2 Ruben Klinkers         Hellas/Glana/KZ (S      94-03511  1.09.99        
  3 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.10.95        
  4 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.12.15        
  5 Pim van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-01657  1.12.63        
  6 Boy Coort              ZON/S&S                 94-02283  1.15.36        
  7 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.15.40        
  8 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.16.03        
  9 Jennik van Esser       RZ                      94-01037  1.16.53        
 10 Niels van Basten-Batenburg
                          Swim2win (SG)           94-00593  1.16.71        
 11 Carlo Meisters         ZON/S&S                 94-02285  1.18.84        
 12 Sven van Etten         Becha                   94-01929  1.19.67        
 13 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.19.85        
 14 Sydney Vorstedt        KZ&PC                   94-00657  1.21.75        
 15 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.22.86        
 16 Camiel Smeets          NIMO                    94-00911  1.25.88A      
 17 Joop Truijen           Nederweert              94-01111  1.25.88B      
 18 Lars Slobbe            Patrick                 94-01387  1.27.13        

Uitslag progr. nr. 30     100   m.vrije slag meisjes minioren 5
***********************************************************************
                                                                                                          
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.11.53        
  2 Danique Agterberg      Hellas/Glana/KZ (S      94-01054  1.15.75        
  3 Celine Dekker          Hellas/Glana/KZ (S      94-00200  1.16.75        
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.18.00        
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.19.94        
  6 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.21.75        
  7 Maxime Theunissen      Swim2win (SG)           94-01480  1.21.97        
  8 Rosien Meesen          Hellas/Glana/KZ (S      94-02268  1.23.03        
  9 Meij Vos               Swim2win (SG)           94-01000  1.23.47        
 10 Mandy Wetzels          ZON/S&S                 94-01012  1.24.54        
 11 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  1.25.54        
 12 Linda Roeffen          Mosa-Regio              94-04154  1.25.83        
 13 Hanna Zwart            Becha                   94-00430  1.26.73        
 14 Sharon van Iersel      Hellas/Glana/KZ (S      94-01528  1.28.25        
 15 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.30.34        
 16 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  1.31.61        
    Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830            ZK  
    Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286            ZK  
ZK    

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Swim2win(SG) - Maastricht