Datum :20-11-2005     Speedoclubmeet 2005                      Valkenburg                    
Zwembad: Polfermolen                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     4x50  m.vrije slag estafette mix minioren6el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Swim2win(SG)1          Cindy Frambach          94-02208  2.39.44        0.39.27 
                           Marinko Herens          95-00487                         
                           Evy Gullikers           94-04744                         
                           Jeroen Martin           95-00839                         
 
  2 Eurodekzc              Bo Kerkhoff             95-02376  2.40.72        0.41.58 
                           Jeffrey Schijns         94-01797                         
                           Merel Jaspers           96-02544                         
                           Maarten Jongen          94-02849                         
 
  3 Brunssum1              Kylian Vermeulen        94-05058  2.49.13        0.48.11 
                           Silvan Viehmann         94-03763                         
                           Ellen Borger            96-00786                         
                           Erik Borger             94-02035                         
 
     ZCV1                  Loes van Reijmersdal    95-04264            EA   0.43.43 
                           Max Essers              95-02413                         
                           Janneke van Reijmersdal 95-04262                         
                           Max Grispen             95-01783                         
 
     Brunssum2             Daisy Rademakers        96-01928  ziek      ZK           
                           Wouter Knibbeler        96-01617                         
                           Loes Arnoldussen        96-aragv                         
                           Victor Knibbeler        97-00795                         
 
     Swim2win(SG)2         Raymunde Weyzen         94-05792  ziek      ZK           
                           Farid Ghani             94-04707                         
                           Riva Boutylkova         95-01312                         
                           Jordy Heusschen         95-03405                         
 
     ZCV2                  Anouk Vasmeer           95-Vaagv  Ziek      Zk           
                           Erwan Vossen            95-01785                         
                           Rianne Wolters          94-05324                         
                           Roel Robeers            95-01241                         
 
EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)
ZK    
 
Uitslag progr. nr.  2     50    m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Brunssum2               96-00118  0.48.41        
  2 Jennifer Nelissen      Eurodekzc               96-02546  0.52.81        
  3 Harrie van der Roer    ZCV1                    96-00686  0.56.38        
  4 Valerie Lemans         Brunssum1               96-01926  0.58.47        
  5 Dominique Beckers      Swim2win(SG)2           97-01544  0.59.31        
  6 Julie Theunissen       Swim2win(SG)1           97-00248  1.00.45        
  7 Hanelore Thonnon       Swim2win(SG)2           96-01902  1.01.72        
  8 Mariska Craemers       Brunssum2               97-00650  1.01.91        
  9 Mikai Wolfs            Brunssum2               96-01256  1.03.49        
 10 Nina Grispen           ZCV1                    97-00656  1.04.20        
 11 Inge Bastings          ZCV1                    96-03068  1.09.89        
    Nadine Robeers         ZCV2                    97-00860  1.06.00   AE   
    Shannon Sangen         Eurodekzc               96-01666  0.57.02   SD   
    ZoŽ Robeers            ZCV2                    97-Roagv  1.00.61   SK   
    Michelle Smits         Swim2win(SG)2           96-03148  Ziek      Zk   
    Lisanne Jente          Brunssum1               96-00788  Ziek      Zk   
AE    De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen geen tijd noteren)
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr.  3     50    m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)1           96-00193  0.49.19        
  2 Philip Bams            Swim2win(SG)1           96-00195  0.51.51        
  3 Timo Billman           Eurodekzc               96-01033  0.51.56        
  4 Killian von den Hoff   Brunssum1               97-00013  0.51.90        
  5 Sven Claessens         Swim2win(SG)2           97-00213  0.55.06        
  6 Bas Kerckhoffs         ZCV1                    96-01571  0.55.19        
  7 Rowan Ubags            ZCV1                    96-00725  0.56.46        
  8 Wesley Nielaba         Eurodekzc               96-niagv  1.01.74        
  9 Roy Niemark            Brunssum2               96-00243  1.04.51        
 10 Maikel Geijselaers     ZCV2                    96-01181  1.07.32        
 11 Nick Hulsman           ZCV2                    97-01103  1.07.57        
 12 Max Menten             ZCV2                    97-Meagv  1.08.59        
    Stan Ceha              Swim2win(SG)2           97-00733  0.58.26   SC   
    Ivo Nemeth             Brunssum1               97-00075  0.57.24   SD   
    Che-Ho Wong            Swim2win(SG)2           97-01165  1.07.80   SK   
    Victor Knibbeler       Brunssum2               97-00795  1.03.27   SK SL
    Luuk Scheerder         ZCV1                    96-00393  0.54.43   SL   
    Louis Vandooren        Swim2win(SG)2           97-01167  1.01.60   SL   
    Sam Gardeniers         Swim2win(SG)2           97-00073  Ziek      Zk   
    Tristan Kooman         ZCV2                    97-00743  Ziek      Zk   
SC    De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr.  4     50    m.vlinderslag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV1                    94-01316  0.36.94        
  2 Danique Hendrick       ZCV1                    94-04112  0.47.75        
  3 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)1           94-01480  0.52.25        
    Carlijn Jaspers        Eurodekzc               94-05798  0.46.87   VC   
    Meggie Schreppers      Swim2win(SG)1           94-00512  Ziek      Zk   
    Jillian Hendrix        Brunssum1               94-04172  Ziek      Zk   
    Kylian Vermeulen       Brunssum1               94-05058  Ziek      Zk   
    Rafke Raaimakers       Eurodekzc               94-03448  Ziek      Zk   
    Rianne Wolters         ZCV2                    94-05324  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr.  5     50    m.vlinderslag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jordy Vroomen          Eurodekzc               94-00341  0.35.39        
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)1           94-01657  0.38.60        
  3 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)1           94-00593  0.39.06        
  4 Jelle Peltzer          ZCV1                    94-03779  0.44.81        
  5 Pedro Nemeth           Brunssum1               94-01575  0.48.41        
  6 Silvan Viehmann        Brunssum1               94-03763  0.48.81        
    Wesley Hermans         Brunssum2               94-03975  0.57.17   VC AE
VC AE Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr.  6     100   m.vrije slag meisjes minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Amber Viehmann         Brunssum2               95-viagv  1.56.45        0.54.17 
 
Uitslag progr. nr.  6     100   m.vrije slag meisjes minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maud Geerssen          Brunssum1               95-01928  1.22.25        0.38.92 
  2 Maaike Greven          Swim2win(SG)1           95-00826  1.29.97        0.42.42 
  3 Maxime Nieman          Swim2win(SG)1           95-04326  1.33.72        0.43.59 
  4 Karin van der Aalst    ZCV1                    95-01356  1.35.06        0.44.33 
  5 Lisa Borger            Brunssum1               95-03194  1.36.61        0.44.20 
  6 Bo Kerkhoff            Eurodekzc               95-02376  1.37.75        0.46.27 
  7 Loes van Reijmersdal   ZCV1                    95-04264  1.39.71        0.44.98 
  8 Vera Berghmans         Swim2win(SG)2           95-01918  1.41.03        0.49.02 
  9 Nora Chrif             Swim2win(SG)1           95-01002  1.42.16        0.46.29 
 10 Janneke van ReijmersdalZCV1                    95-04262  1.45.91        0.47.55 
 11 Dominique Craemers     Brunssum2               95-03196  1.59.10        0.54.32 
 12 Leonora Arets          Eurodekzc               95-aragv  2.03.47        0.56.01 
    Anouk Vasmeer          ZCV2                    95-Vaagv            VRA  0.47.19 
    Pauline Aussems        Swim2win(SG)2           95-03178  Ziek      Zk   
    Lisa Gerards           Brunssum2               95-03428  Ziek      Zk   
VRA   Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. ( geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr.  7     100   m.vrije slag jongens minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dylan Notten           Brunssum1               95-00099  1.21.69        0.38.15 
  2 Arthur van Noorden     ZCV1                    95-01239  1.24.75        0.40.05 
  3 Jeroen Martin          Swim2win(SG)1           95-00839  1.26.14        0.40.77 
  4 Mart Theunissen        Swim2win(SG)1           95-00483  1.28.54        0.41.04 
  5 Max Grispen            ZCV1                    95-01783  1.31.85        0.43.44 
  6 Kay Dahmen             Eurodekzc               95-01283  1.33.50        0.45.80 
  7 Johan Uphus            Brunssum1               95-02581  1.34.47        0.45.11 
  8 Marinko Herens         Swim2win(SG)1           95-00487  1.34.69        0.46.24 
  9 Jochim Herben          Swim2win(SG)2           95-03407  1.39.06        0.46.02 
 10 Maickey Holtkamp       Brunssum2               95-02395  1.42.26        0.47.26 
 11 Joeri Kerkhoff         Eurodekzc               95-01689  1.46.51        0.47.58 
 12 Max Essers             ZCV1                    95-02413  1.50.80        0.53.18 
 13 Calvin Yeun            Swim2win(SG)2           95-03477  1.59.86        0.52.48 
 14 Erwan Vossen           ZCV2                    95-01785  2.19.64        1.03.87 
    Laurence Smits         Eurodekzc               95-00007  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  8     50    m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)1           96-00118  0.49.41        
  2 Ellen Borger           Brunssum1               96-00786  0.51.57        
  3 Merel Jaspers          Eurodekzc               96-02544  0.51.65        
  4 Mikai Wolfs            Brunssum2               96-01256  0.54.59        
  5 Jennifer Nelissen      Eurodekzc               96-02546  0.57.89        
  6 Nadine Robeers         ZCV2                    97-00860  1.03.71A       
  7 Nina Grispen           ZCV1                    97-00656  1.03.71B       
  8 Inge Bastings          ZCV1                    96-03068  1.04.10        
  9 Hanelore Thonnon       Swim2win(SG)2           96-01902  1.04.54        
 10 Harrie van der Roer    ZCV1                    96-00686  1.05.13        
 11 ZoŽ Robeers            ZCV2                    97-Roagv  1.08.91        
 12 Dominique Beckers      Swim2win(SG)2           97-01544  1.09.65        
    Mariska Craemers       Brunssum2               97-00650  0.53.56   RD   
    Julie Theunissen       Swim2win(SG)1           97-00248  1.11.03   RH   
    Michelle Smits         Swim2win(SG)2           96-03148  Ziek      Zk   
    Lisanne Jente          Brunssum1               96-00788  Ziek      Zk   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Uitslag progr. nr.  9     50    m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)1           96-00193  0.40.88        
  2 Philip Bams            Swim2win(SG)1           96-00195  0.46.62        
  3 Killian von den Hoff   Brunssum1               97-00013  0.50.18        
  4 Luuk Scheerder         ZCV1                    96-00393  0.50.64        
  5 Timo Billman           Eurodekzc               96-01033  0.51.54        
  6 Ivo Nemeth             Brunssum1               97-00075  0.52.06        
  7 Bas Kerckhoffs         ZCV1                    96-01571  0.54.44        
  8 Sven Claessens         Swim2win(SG)2           97-00213  0.56.54        
  9 Stan Ceha              Swim2win(SG)2           97-00733  0.58.15        
 10 Wesley Nielaba         Eurodekzc               96-niagv  1.02.10        
 11 Che-Ho Wong            Swim2win(SG)2           97-01165  1.03.88        
 12 Wouter Knibbeler       Brunssum                96-01617  1.04.29        
 13 Louis Vandooren        Swim2win(SG)2           97-01167  1.10.84        
 14 Nick Hulsman           ZCV2                    97-01103  1.16.31        
 15 Max Menten             ZCV2                    97-Meagv  1.17.25        
    Rowan Ubags            ZCV1                    96-00725  0.51.87   RD   
    Maikel Geijselaers     ZCV2                    96-01181  1.05.68   RD   
    Sam Gardeniers         Swim2win(SG)2           97-00073  Ziek      Zk   
    Ruud Droeghaag         Brunssum2               96-00775  Ziek      Zk   
    Tristan Kooman         ZCV2                    97-00743  Ziek      Zk   
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 10     100   m.wisselslag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Sanne Scheerder        ZCV1                    94-01316  1.22.25        
  2 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)1           94-01480  1.31.31        
  3 Michelle Kloosterman   ZCV1                    94-03446  1.32.88        
  4 Cindy Frambach         Swim2win(SG)1           94-02208  1.44.02        
  5 Ramona Debets          Brunssum1               94-04506  1.55.98        
    Carlijn Jaspers        Eurodekzc               94-05798  1.46.22   RH SN
    Meggie Schreppers      Swim2win(SG)1           94-00512  Ziek      Zk   
    Jillian Hendrix        Brunssum1               94-04172  Ziek      Zk   
    Rafke Raaimakers       Eurodekzc               94-03448  Ziek      Zk   
RH SN Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Uitslag progr. nr. 11     100   m.wisselslag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jordy Vroomen          Eurodekzc               94-00341  1.17.56        
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)1           94-01657  1.26.63        
  3 Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)1           94-00593  1.27.26        
  4 Jeffrey Schijns        Eurodekzc               94-01797  1.37.36        
  5 Pedro Nemeth           Brunssum1               94-01575  1.37.63        
  6 Erik Borger            Brunssum1               94-02035  1.44.25        
    Yannick de Liege       ZCV1                    94-03107  1.48.76   RH   
    Wesley Hermans         Brunssum2               94-03975  1.52.79   VG VE
RH    Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
VG VE Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 12     50    m.schoolslag meisjes minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Leonora Arets          Eurodekzc               95-aragv  0.49.63        
  2 Maud Geerssen          Brunssum1               95-01928  0.49.91        
  3 Vera Berghmans         Swim2win(SG)2           95-01918  0.50.84        
  4 Maxime Nieman          Swim2win(SG)1           95-04326  0.52.53        
  5 Nora Chrif             Swim2win(SG)1           95-01002  0.52.70        
  6 Maaike Greven          Swim2win(SG)1           95-00826  0.52.96        
  7 Anouk Vasmeer          ZCV2                    95-Vaagv  0.55.22        
  8 Anniek Coenen          Swim2win(SG)1           95-03172  0.56.25        
  9 Janneke van ReijmersdalZCV1                    95-04262  0.58.00        
 10 Shannon Stiels         Brunssum1               95-03198  0.59.53        
 11 Dominique Craemers     Brunssum2               95-03196  1.03.23        
    Amber Viehmann         Brunssum                95-viagv  1.04.18   SI   
    Raymunde Weyzen        Swim2win (SG)           94-05792  0.47.53   SL   
    Loes van Reijmersdal   ZCV1                    95-04264  0.58.80   SL   
    Pauline Aussems        Swim2win(SG)2           95-03178  Ziek      Zk   
    Riva Boutylkova        Swim2win(SG)2           95-01312  Ziek      Zk   
    Lisa Gerards           Brunssum2               95-03428  Ziek      Zk   
    Carlijn Smeets         Eurodekzc               95-02194  Ziek      Zk   
SI    Staan tijdens de race.
SL    Met ťťn hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 13     50    m.schoolslag jongens minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Mart Theunissen        Swim2win(SG)1           95-00483  0.49.54        
  2 Brian Schijns          Eurodekzc               95-00713  0.50.03        
  3 Jordy Heusschen        Swim2win(SG)2           95-03405  0.50.40        
  4 Max Grispen            ZCV1                    95-01783  0.50.94A       
  5 Dylan Notten           Brunssum1               95-00099  0.50.94B       
  6 Stefan Kroes           Brunssum1               95-03277  0.52.38        
  7 Kay Dahmen             Eurodekzc               95-01283  0.52.94        
  8 Philippe Dassen        Swim2win(SG)2           95-03409  0.55.45        
  9 Calvin Yeun            Swim2win(SG)2           95-03477  0.55.78        
 10 LuciŽn Thijssen        ZCV1                    95-00845  0.56.03        
 11 Larse Claessens        Swim2win(SG)1           95-00479  0.56.50        
 12 Roel Robeers           ZCV2                    95-01241  0.57.60        
 13 Jochim Herben          Swim2win(SG)2           95-03407  0.58.02        
    Maickey Holtkamp       Brunssum2               95-02395  0.57.33   AM   
    Joeri Kerkhoff         Eurodekzc               95-01689  0.58.82   SD   
    Erwan Vossen           ZCV2                    95-01785  1.05.59   SD   
AM    Gebruik maken van hulpmiddelen.
SD    De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Uitslag progr. nr. 14     50    m.vrije slag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Beau Warnier           Swim2win(SG)1           96-00118  0.41.96        
  2 Shannon Sangen         Eurodekzc               96-01666  0.43.39        
  3 Valerie Lemans         Brunssum1               96-01926  0.43.97        
  4 Hanelore Thonnon       Swim2win(SG)2           96-01902  0.49.18        
  5 Mariska Craemers       Brunssum2               97-00650  0.50.06        
  6 Desteny Karssenmakers  Eurodekzc               97-00540  0.50.94        
  7 Daisy Rademakers       Brunssum2               96-01928  0.53.37        
  8 Inge Bastings          ZCV1                    96-03068  0.54.68        
  9 Nina Grispen           ZCV1                    97-00656  0.55.06        
 10 Julie Theunissen       Swim2win(SG)1           97-00248  0.59.82        
 11 Harrie van der Roer    ZCV1                    96-00686  1.00.45        
 12 Nadine Robeers         ZCV2                    97-00860  1.02.12        
 13 ZoŽ Robeers            ZCV2                    97-Roagv  1.02.31        
 14 Dominique Beckers      Swim2win(SG)2           97-01544  1.04.94        
    Lisanne Jente          Brunssum1               96-00788  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 15     50    m.vrije slag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)1           96-00193  0.36.37        
  2 Timo Billman           Eurodekzc               96-01033  0.42.09        
  3 Mike Driessen          Brunssum1               96-01175  0.42.53        
  4 Bas Kerckhoffs         ZCV1                    96-01571  0.44.88        
  5 Rowan Ubags            ZCV1                    96-00725  0.44.93        
  6 Roy Niemark            Brunssum2               96-00243  0.45.09        
  7 Killian von den Hoff   Brunssum1               97-00013  0.45.64        
  8 Luuk Scheerder         ZCV1                    96-00393  0.48.89        
  9 Sven Claessens         Swim2win(SG)2           97-00213  0.49.06        
 10 Stan Ceha              Swim2win(SG)2           97-00733  0.57.06        
 11 Louis Vandooren        Swim2win(SG)2           97-01167  0.57.91        
 12 Che-Ho Wong            Swim2win(SG)2           97-01165  0.58.40        
 13 Wesley Nielaba         Eurodekzc               96-niagv  1.00.20        
 14 Wouter Knibbeler       Brunssum                96-01617  1.00.65        
 15 Maikel Geijselaers     ZCV2                    96-01181  1.07.15        
 16 Nick Hulsman           ZCV2                    97-01103  1.14.83        
 17 Max Menten             ZCV2                    97-Meagv  1.25.91        
    Sam Gardeniers         Swim2win(SG)2           97-00073  Ziek      Zk   
    Ruud Droeghaag         Brunssum2               96-00775  Ziek      Zk   
    Tristan Kooman         ZCV2                    97-00743  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 16     100   m.vrije slag meisjes minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)1           94-01480  1.21.88        0.38.84 
  2 Danique Hendrick       ZCV1                    94-04112  1.21.98        0.39.53 
  3 Michelle Kloosterman   ZCV1                    94-03446  1.27.51        0.41.22 
  4 Carlijn Jaspers        Eurodekzc               94-05798  1.39.50        0.48.52 
  5 Jessie Hille           Brunssum2               94-05636  1.50.01        0.49.83 
  6 Raymunde Weyzen        Swim2win(SG)2           94-05792  1.57.25        0.54.59 
    Meggie Schreppers      Swim2win(SG)1           94-00512  Ziek      Zk   
    Jillian Hendrix        Brunssum1               94-04172  Ziek      Zk   
    Kylian Vermeulen       Brunssum1               94-05058  Ziek      Zk   
    Rafke Raaimakers       Eurodekzc               94-03448  Ziek      Zk   
    Rianne Wolters         ZCV2                    94-05324  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 17     100   m.vrije slag jongens minioren6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurodekzc               94-00341  1.09.49        0.32.93 
  2 Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)1           94-01657  1.12.71        0.35.08 
  3 Jelle Peltzer          ZCV1                    94-03779  1.25.34        0.40.30 
  4 Pedro Nemeth           Brunssum1               94-01575  1.28.18        0.42.18 
  5 Silvan Viehmann        Brunssum1               94-03763  1.30.41        0.42.16 
  6 Wesley Hermans         Brunssum2               94-03975  1.40.33        0.46.48 
  7 Kay Reinink            Brunssum2               94-reagv  1.43.04        0.48.90 
  8 Yannick de Liege       ZCV1                    94-03107  1.53.84        0.49.52 
    Farid Ghani            Swim2win(SG)2           94-04707            AF   
AF    Niet de aangegeven afstand gezwommen. ( geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 18     100   m.wisselslag meisjes minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Maud Geerssen          Brunssum1               95-01928  1.34.93        
  2 Maaike Greven          Swim2win(SG)1           95-00826  1.42.24        
  3 Karin van der Aalst    ZCV1                    95-01356  1.46.87        
  4 Lisa Borger            Brunssum1               95-03194  1.47.51        
  5 Bo Kerkhoff            Eurodekzc               95-02376  1.47.62        
  6 Nora Chrif             Swim2win(SG)1           95-01002  1.51.03        
    Dominique Craemers     Brunssum2               95-03196  2.12.72   VC   
    Pauline Aussems        Swim2win(SG)2           95-03178  Ziek      Zk   
    Carlijn Smeets         Eurodekzc               95-02194  Ziek      Zk   
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 19     100   m.wisselslag jongens minioren5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jeroen Martin          Swim2win(SG)1           95-00839  1.33.91        
  2 Dylan Notten           Brunssum1               95-00099  1.36.57        
  3 Arthur van Noorden     ZCV1                    95-01239  1.36.95        
  4 Brian Schijns          Eurodekzc               95-00713  1.37.97        
  5 LuciŽn Thijssen        ZCV1                    95-00845  1.45.65        
  6 Marinko Herens         Swim2win(SG)1           95-00487  1.48.08        
  7 Max Essers             ZCV1                    95-02413  1.56.94        
    Maickey Holtkamp       Brunssum2               95-02395  1.53.16   RF AE
    Joeri Kerkhoff         Eurodekzc               95-01689  1.47.40   VC   
    Roel Robeers           ZCV2                    95-01241  1.54.07   VC   
    Johan Uphus            Brunssum1               95-02581  1.53.37   VC SD
    Laurence Smits         Eurodekzc               95-00007  Ziek      Zk   
RF AE Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VC SD Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Uitslag progr. nr. 20     4x50  m.wisselslag estafette meisjes minioren6el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Eurodekzc              Jennifer Nelissen       96-02546  03.32.26       0.58.10 
                           Desteny Karssenmakers   97-00540                         
                           Merel Jaspers           96-02544                         
                           Shannon Sangen          96-01666                         
 
  2 ZCV1                   Danique Hendrick        94-04112  2.57.44        0.42.64 
                           Michelle Kloosterman    94-03446                         
                           Sanne Scheerder         94-01316                         
                           Karin van der Aalst     95-01356                         
 
  3 Brunssum1              Ellen Borger            96-00786  3.49.38                
                           Ramona Debets           94-04506                         
                           Valerie Lemans          96-01926                         
                           Shannon Stiels          95-03198                         
 
     Swim2win(SG)1         Anniek Coenen           95-03172            EA   0.56.17 
                           Cindy Frambach          94-02208                         
                           Maxime Nieman           95-04326                         
                           Evy Gullikers           94-04744                         
 
                           Amber Viehmann          95-viagv  3.56.47   RF VC1.05.66 
                           Mikai Wolfs             96-01256                         
                           Daisy Rademakers        96-01928                         
                           Jessie Hille            94-05636                         
 
     Brunssum2             Lisa Gerards            95-03428  Ziek      Zk           
                           Mikai Wolfs             96-01256                         
                           Jessie Hille            94-05636                         
                           Loes Arnoldussen        96-aragv                         
 
     Swim2win(SG)2         Michelle Smits          96-03148  Ziek      Zk           
                           Riva Boutylkova         95-01312                         
                           Vera Berghmans          95-01918                         
                           Raymunde Weyzen         94-05792                         
 
EA    Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)
RF
VC Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 
Uitslag progr. nr. 21     4x50  m.wisselslag estafette jongens minioren6el
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Swim2win(SG)1          Philip Bams             96-00195  2.53.35        0.46.99 
                           Mart Theunissen         95-00483                         
                           Niels v.BastenBatenburg 94-00593                         
                           Larse Claessens         95-00479                         
 
  2 ZCV1                   LuciŽn Thijssen         95-00845  3.04.40        0.48.44 
                           Yannick de Liege        94-03107                         
                           Jelle Peltzer           94-03779                         
                           Arthur van Noorden      95-01239                         
 
  3 Eurodekzc              Kay Dahmen              95-01283  3.04.81        0.50.21 
                           Brian Schijns           95-00713                         
                           Jeffrey Schijns         94-01797                         
                           Maarten Jongen          94-02849                         
 
  4 Brunssum1              Mike Driessen           96-01175  3.28.60                
                           Stefan Kroes            95-03277                         
                           Erik Borger             94-02035                         
                           Johan Uphus             95-02581                         
 
     Brunssum2             Ruud Droeghaag          96-00775  Ziek      Zk           
                           Victor Knibbeler        97-00795                         
                           Roy Niemark             96-00243                         
                           Wouter Knibbeler        96-01617                         
 
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: ZCV - Valkenburg