Datum :08-01-2006     Limb. Winterkampioenschappen             Brunssum                      
Zwembad: de Bronspot                     baanlengte: 25   digitale chronometers
 
Uitslag progr. nr.  1     4x100 m.wisselslag estafette meisjes  junioren 2 el
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas-Glana-KZ(SG)    Misty Coert             93-00162  4.59.14        1.18.05 
                           Sandra Verheyen         92-03192                         
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Chantal Zenden          93-00698                         
 
  2 Noord-Limburg(SG)      Inge Arts               92-03076  5.09.64        1.13.02 
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Minke Janssen           94-00830                         
                           Cyril Landstra          93-05722                         
 
  3 HZPC 1                 Maartje van Munckhof    92-01258  5.15.56        1.18.57 
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Angèl Koenen            92-00968                         
                           Michelle Verouden       94-00150                         
 
  4 NIMO                   Anke Snijkers           92-01638  5.24.15        1.22.29 
                           Melissa Meyer           93-04374                         
                           Vera Weinberg           93-02144                         
                           Rylana Slaghuis         94-01286                         
 
  5 De Roersoppers         Sabine Klesman          92-02860  5.37.69        1.26.25 
                           Suzan Suskens           92-01718                         
                           Svenja Zonneveld        93-01096                         
                           Claudia Creemers        92-02864                         
 
  6 Brunssum               Robin Jacobs            92-06186  5.38.23        1.37.78 
                           Emmylou von den Hoff    92-03850                         
                           Annora de Rijck         92-01502                         
                           Priscilla Degener       92-04400                         
 
  7 Mosa-Regio             Fabienne Schel          92-01552  5.39.67        1.24.29 
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Denise Austen           93-03778                         
                           Lia van der Linden      92-05030                         
 
  8 HZPC 2                 Sophie Cleuren          93-00158  5.50.64        1.24.67 
                           Rinske Becks            94-03098                         
                           Reneè Lenders           93-03684                         
                           Maud Rutjens            93-05632                         
 
  9 ZCV                    Deborah Thijssen        92-03746  5.50.99        1.27.42 
                           Vivianne Heidendaal     92-03326                         
                           Sanne Scheerder         94-01316                         
                           Laura Kerckhoffs        92-03744                         
 
 10 Patrick                Sonja Heijnen           92-00714  5.55.17        1.28.79 
                           Veerle Corstjens        94-01314                         
                           Christa Craenen         92-00384                         
                           Maud Meuwissen          94-02078                         
 
 
Uitslag progr. nr.  2     4x100 m.wisselslag estafette jongens  junioren 2 el
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jeroen Feys             92-00333  4.47.23        1.09.62 
                           Twan Beentjes           93-01309                         
                           Scott Delbressine       92-03057                         
                           Kees Derks              92-03787                         
 
  2 Noord-Limburg(SG)      Geoff Ebskamp           93-01817  4.58.83        1.16.56 
                           Kasper v. Dijk          92-00249                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         
                           Stan Gorree             94-01325                         
 
  3 HZPC 1                 Sidney Leenen           93-01947  5.02.86        1.18.70 
                           Kevin van de Bekerom    92-00057                         
                           Ralph van Megen         92-01613                         
                           Tim Jacobs              92-01825                         
 
  4 ZON-S&S                Robin Ramaekers         93-04385  5.36.60        1.21.65 
                           Boy Coort               94-02283                         
                           Carlo Meisters          94-02285                         
                           Lester Snackers         94-00947                         
 
  5 RZ                     Thijs Wolswinkel        92-01837  5.37.64        1.19.16 
                           Ramon Wassenberg        93-00715                         
                           Kyle Waeyen             92-01647                         
                           Jennick van Esser       94-01037                         
 
  6 HZPC 2                 Ron Jacobs              94-00473  5.45.34        1.28.86 
                           Bram Becks              93-03701                         
                           Rick Hesen              93-00601                         
                           Dylan Huys              93-02011                         
 
  7 Patrick                Lars Slobbe             94-01387  6.02.09        1.32.57 
                           Robin Krutzen           92-05021                         
                           Marc Craenen            93-01055                         
                           Ivo Hover               94-04679                         
 
  8 De Roersoppers         Twan Schoenmakers       93-01815  6.10.85        1.30.57 
                           Dennis Creemers         92-02243                         
                           Joep Suskens            94-00627                         
                           Jeroen Oosterholt       93-02151                         
 
     ZCV                   Bas Janssen             93-05167            EA VC1.32.41 
                           Jelle Peltzer           94-03779                         
                           Riccardo Ackermans      93-02305                         
                           Tom Broers              93-02303                         
 
EA VC Te vroeg overgenomen en niet teruggekeerd naar de bassinwand om opnieuw te vertrekken.(geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr.  3     100   m.schoolslag meisjes  minioren3,4en5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  1.32.04        
  2 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  1.32.94        
  3 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.33.24        
  4 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.37.08        
  5 Fenn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00180  1.40.17        
  6 Sharon Wanders         KZPC                    95-02308  1.41.10        
  7 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.41.58        
  8 Danae Remmel           ZON-S&S                 96-00588  1.41.98        
  9 Joyce Delsing          Patrick                 95-02594  1.42.25        
 10 Beau Warnier           Swim2win(SG)            96-00118  1.45.70        
 
Uitslag progr. nr.  4     100   m.schoolslag jongens  minioren3,4en5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  1.28.25        
  2 Lucas Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      95-01941  1.32.47        
  3 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  1.35.86        
  4 Mart Theunissen        Swim2win(SG)            95-00483  1.40.45        
  5 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  1.43.03        
  6 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.43.15        
  7 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  1.43.70        
  8 Sander Lienaerts       ZON-S&S                 96-00631  1.44.00        
  9 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  1.44.49        
 10 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.45.81        
 
Uitslag progr. nr.  5     100   m.rugslag dames senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jenny Schouten         Hellas-Glana-KZ(SG      87-03674  1.09.16        
  2 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.10.28        
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.10.70        
  4 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.13.85A       
  5 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.13.85B       
  6 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.14.47        
  7 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  1.14.86        
  8 Jela Cnubben           NIMO                    88-00796  1.15.15        
  9 Marian Bouts           RZ                      86-00492  1.15.69        
 10 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.17.97        
 
Uitslag progr. nr.  6     100   m.rugslag heren senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.00.56        
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.02.34        
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.02.89        
  4 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.03.62        
  5 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  1.04.48        
  6 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.05.68        
  7 Reinier Ellenkamp      De Rog                  80-00367  1.06.30        
  8 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  1.06.85        
  9 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.07.13        
    Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr.  7     100   m.vrije slag jongens jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Yvo op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      89-01553  0.55.26        
  2 Davy Verreussel        Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  0.57.25        
  3 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  0.58.96        
  4 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  0.59.18        
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  0.59.39        
  6 Niels van Dalen        RZL                     89-06237  0.59.60        
  7 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.00.54        
  8 Thijs Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      89-05745  1.01.12        
  9 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.02.34        
 10 Tim Metsemakers        Patrick                 89-02129  1.03.84        
 
Uitslag progr. nr.  8     100   m.vrije slag jongens jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.56.31        
  2 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  0.57.50        
  3 Dave van Zomeren       Eurode KZC              88-05577  0.58.93        
  4 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.58.98        
  5 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  0.59.91        
  6 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.00.75        
  7 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.02.76        
  8 Mark Snijders          ZON-S&S                 88-03187  1.03.20        
  9 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.03.88        
 10 Sander Slaghuis        NIMO                    88-05305  1.04.97        
 
Uitslag progr. nr.  9     100   m.schoolslag meisjes jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Helene Vos             Eurode KZC              90-07842  1.25.86        
  2 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.26.32        
  3 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  1.27.13        
  4 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.27.89        
  5 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.28.17        
  6 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.29.95        
  7 Daniëlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.30.42        
    Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008            AA   
    Linda Maas             Mosa-Regio              90-02440            AA   
    Ellemieke Winten       Swim2win(SG)            90-04350  1.32.42   SK   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 10     100   m.schoolslag jongens junioren4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.11.35        
  2 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.15.07        
  3 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.15.95        
  4 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.17.45        
  5 Remy de Jong           RZL                     90-06531  1.18.55        
  6 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  1.21.67        
  7 Anton van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.22.21        
  8 Jacky Coumans          Hellas-Glana-KZ(SG      90-00573  1.22.67        
  9 Pim van Zeijl          Kimbria                 90-03415  1.24.03        
 10 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.25.29        
    Erik Verstraelen       Mosa-Regio              90-03065  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 11     100   m.vlinderslag meisjes jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.07.65        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.08.45        
  3 Iris Hopman            NIMO                    91-01330  1.18.69        
  4 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.20.21        
  5 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.20.99        
  6 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  1.22.04A       
  7 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  1.22.04B       
  8 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.23.56        
  9 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.25.95        
    Neiske Becks           HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   
    Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 12     100   m.vlinderslag jongens junioren3
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joey de Ruiter         Hellas-Glana-KZ(SG      91-01971  1.06.70        
  2 Kay op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      91-03425  1.08.02        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.09.03        
  4 Dean Coert             Hellas-Glana-KZ(SG      91-00393  1.09.60        
  5 Yannick Mommers        Hellas-Glana-KZ(SG      91-01613  1.10.97        
  6 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.14.96        
  7 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.15.10        
  8 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.17.64        
  9 Michèl Theissen        NIMO                    91-02777  1.18.98        
 10 Indji Tan              NIMO                    91-02973  1.25.06        
    Mark Wolswinkel        RZ                      91-02997  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 13     100   m.vrije slag meisjes junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.04.70        
  2 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.04.78        
  3 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.07.42        
  4 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.07.66        
  5 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.08.27        
  6 Dimphy van de Laar     Hellas-Glana-KZ(SG      92-01052  1.08.30        
  7 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.08.67        
    Eva Martens            Hellas-Glana-KZ(SG      92-03194  1.08.67        
  9 Sandra Verheyen        Hellas-Glana-KZ(SG      92-03192  1.09.47        
 10 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.11.29        
 
Uitslag progr. nr. 14     100   m.vrije slag jongens junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  0.59.03        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  0.59.94        
  3 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.01.57        
  4 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.01.90        
  5 Kees Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      92-03787  1.04.38        
  6 Scott Delbressine      Hellas-Glana-KZ(SG      92-03057  1.04.43        
  7 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.04.53        
  8 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.09.04        
  9 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.09.36        
    Roy Hoogerwerf         Hellas-Glana-KZ(SG      92-03053            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 15     100   m.schoolslag meisjes junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.20.87        
  2 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.24.32        
  3 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.24.74        
  4 Jamie Schepers         Hellas-Glana-KZ(SG      93-00894  1.26.58        
  5 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.28.32        
  6 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.29.76        
  7 Renske Meijer          BECHA                   93-01104  1.30.51        
  8 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.32.11        
  9 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.35.95        
    Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  1.25.39   SJ   
SJ    Na start- en /of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 
Uitslag progr. nr. 16     100   m.schoolslag jongens junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Twan Beentjes          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01309  1.23.26        
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.24.65        
  3 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.25.10        
  4 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.26.28        
  5 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.27.14        
  6 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.29.77        
  7 Gergo Lovas            Patrick                 93-01055  1.41.57        
    Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.27.57   SK   
    Jeroen Wolthuis        ZON-S&S                 93-01599  Ziek      Zk   
    Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  Ziek      Zk   
    Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  Ziek      Zk   
SK    Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 17     100   m.vlinderslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.19.39        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.20.64        
  3 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.26.19        
  4 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.27.16        
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.31.23        
  6 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.31.63        
  7 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  1.33.15        
  8 Maud Meuwissen         Patrick                 94-02078  1.42.05        
  9 Veerle Corstjens       Patrick                 94-01314  1.42.92        
    Janny Vollenberg       HZPC                    94-01198  1.32.86   VI   
VI    Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 18     100   m.vlinderslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.15.50        
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.17.95        
  3 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.28.37        
  4 Sven van Etten         BECHA                   94-01929  1.32.37        
  5 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.36.91        
  6 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  1.37.59        
  7 Ruben Klinkers         Hellas-Glana-KZ(SG      94-03511  1.38.42        
    Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285            AA   
    Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627            AF VC
    Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  Ziek      Zk   
    Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
AF VC Niet de aangegeven afstand gezwommen. ( geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 19     100   m.rugslag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  1.22.22        
  2 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.26.65        
  3 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.27.41        
  4 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.27.49        
  5 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.30.27        
  6 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.30.50        
  7 Fenn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00180  1.33.81        
  8 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.34.28        
  9 Lynn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00182  1.36.33        
 10 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  1.36.82        
 
Uitslag progr. nr. 20     100   m.rugslag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.22.23        
  2 Lucas Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      95-01941  1.24.52        
  3 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  1.25.33        
  4 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  1.25.66        
  5 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  1.30.63        
  6 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.32.63        
  7 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.34.12        
  8 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  1.35.68        
  9 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.36.13        
 10 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.36.70        
 
Uitslag progr. nr. 21     100   m.schoolslag dames senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  1.17.97        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.21.53        
  3 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.21.71        
  4 Jenny Schouten         Hellas-Glana-KZ(SG      87-03674  1.24.25        
  5 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  1.26.04A       
  6 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.26.04B       
  7 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  1.26.57        
  8 Silvana Klander        Hellas-Glana-KZ(SG      89-02252  1.28.15        
    Jela Cnubben           NIMO                    88-00796            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 22     100   m.schoolslag heren senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.08.87        
  2 Reinier Ellenkamp      De Rog                  80-00367  1.10.04        
  3 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.10.28        
  4 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  1.12.63A       
  5 Richard Ricksen        Brunssum                70-00841  1.12.63B       
  6 Freddie Geerlings      ZON-S&S                 79-00379  1.12.88        
  7 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.13.04        
  8 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.14.50        
  9 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.14.54        
 10 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.15.89        
    Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 23     100   m.rugslag jongens jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Davy Verreussel        Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  1.03.59        
  2 Yvo op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      89-01553  1.04.34        
  3 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.07.61        
  4 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.08.76        
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.10.74        
  6 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.11.07        
  7 Thijs Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      89-05745  1.11.16A       
  8 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.11.16B       
  9 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  1.12.08        
 10 Niels van Dalen        RZL                     89-06237  1.12.94        
 
Uitslag progr. nr. 24     100   m.rugslag jongens jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.03.85        
  2 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.09.84        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.11.03        
  4 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.11.54        
  5 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.11.99        
  6 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.13.57        
  7 Gertjan Winten         Swim2win(SG)            88-03881  1.14.41        
  8 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.15.27        
  9 Mark Snijders          ZON-S&S                 88-03187  1.17.66        
 10 Rob Arts               Noord-Limburg(SG)       88-05005  1.21.78        
 
Uitslag progr. nr. 25     100   m.vlinderslag meisjes jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.14.87        
  2 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.17.28        
  3 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.17.85        
  4 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.18.36        
  5 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.19.09        
  6 Sharon Olaria          Hellas-Glana-KZ(SG      90-02780  1.23.02        
  7 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  1.27.45        
  8 Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  1.32.55        
  9 Audrey Kerckhoffs      ZCV                     90-06058  1.32.94        
    Ellemieke Winten       Swim2win(SG)            90-04350  1.23.08   VH   
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 26     100   m.vlinderslag jongens junioren4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Anton van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.05.92        
  2 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  1.06.07        
  3 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.10.04A       
  4 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.10.04B       
  5 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.10.27        
  6 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.11.01        
  7 Jacky Coumans          Hellas-Glana-KZ(SG      90-00573  1.14.16        
  8 Pim van Zeijl          Kimbria                 90-03415  1.15.91        
  9 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.17.67        
 10 Dardo Weusten          ZCV                     90-05039  1.18.85        
 
Uitslag progr. nr. 27     100   m.rugslag meisjes jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.11.23        
  2 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.12.48        
  3 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.14.21        
  4 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.14.27        
  5 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.15.95        
  6 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  1.16.74        
  7 Kim Houben             Mosa-Regio              91-01342  1.20.61        
  8 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.22.73        
    Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022            AA   
    Neiske Becks           HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 28     100   m.rugslag jongens junioren3
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joey de Ruiter         Hellas-Glana-KZ(SG      91-01971  1.06.14        
  2 Dean Coert             Hellas-Glana-KZ(SG      91-00393  1.07.94        
  3 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.11.20        
  4 Kay op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      91-03425  1.12.97        
  5 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.13.29        
  6 Willem Jongen          De Roersoppers          91-03401  1.13.52A       
  7 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.13.52B       
  8 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.15.20        
  9 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.16.57        
 10 Mario Hautvast         Patrick                 91-03395  1.19.30        
 
Uitslag progr. nr. 29     100   m.schoolslag meisjes junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Sandra Verheyen        Hellas-Glana-KZ(SG      92-03192  1.22.59        
  2 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.23.86        
  3 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.24.33        
  4 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.26.17        
  5 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.26.21        
  6 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  1.27.75        
  7 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.28.50        
  8 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.28.57        
  9 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.33.26A       
 10 Anneleen Winten        Swim2win(SG)            92-01996  1.33.26B       
    Chloé Rutzerveld       NIMO                    92-03450  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 30     100   m.schoolslag jongens junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Scott Delbressine      Hellas-Glana-KZ(SG      92-03057  1.13.84        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.17.23        
  3 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.20.37        
  4 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.23.57        
  5 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.23.97        
  6 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.24.46        
  7 Kees Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      92-03787  1.24.76        
  8 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.25.35        
  9 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.28.21        
 10 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.30.03        
 
Uitslag progr. nr. 31     100   m.vrije slag meisjes junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Chantal Senden         ZEPS                    93-00698  1.04.98        
  2 Misty Coert            Hellas-Glana-KZ(SG      93-00162  1.06.50        
  3 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.06.57        
  4 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.07.54        
  5 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.08.20        
  6 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.08.83        
  7 Jamie Schepers         Hellas-Glana-KZ(SG      93-00894  1.09.03        
  8 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.11.39        
  9 Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  1.12.26A       
 10 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.12.26B       
 
Uitslag progr. nr. 32     100   m.vrije slag jongens junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.01.56        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.04.80        
  3 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.09.04        
  4 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.10.27        
  5 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.11.27        
  6 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.11.33        
  7 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.11.41        
  8 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.12.29        
  9 Twan Beentjes          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01309  1.12.70        
    Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  Ziek      Zk   
    Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 33     100   m.rugslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.18.17        
  2 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.21.09        
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.21.50        
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.23.05        
  5 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.24.32        
  6 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.26.40        
  7 Celine Dekker          Hellas-Glana-KZ(SG      94-00200  1.27.01        
  8 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  1.27.65        
  9 Rosien Meesen          Hellas-Glana-KZ(SG      94-02268  1.28.69        
 10 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.30.60        
 
Uitslag progr. nr. 34     100   m.rugslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.13.25        
  2 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.20.49        
  3 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.21.99        
  4 Ruben Klinkers         Hellas-Glana-KZ(SG      94-03511  1.25.60        
  5 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.25.62        
  6 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  1.26.10        
  7 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.26.48        
  8 Sven van Etten         BECHA                   94-01929  1.26.87        
  9 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  1.29.02        
    Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  Ziek      Zk   
    Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 35     4x100 m.vrije slag estafette dames open
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC 1                 Maureen Rutten          88-03776  4.09.94        1.04.51 
                           Debbie Hesen            86-01528                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Mieke Veens             85-02944                         
 
  2 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jenny Schouten          87-03674  4.12.59        1.01.40 
                           Irene Gubbels           88-01532                         
                           Jill Tummers            90-03770                         
                           Linde van der Eijnden   79-00202                         
 
  3 Kimbria                Liz Rompelberg          90-03146  4.21.71        1.05.61 
                           Rachelle Jaspers        89-02038                         
                           Nienke van Stipriaan    87-03970                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         
 
  4 ZON-S&S                Melissa Geilen          90-01128  4.22.22        1.05.18 
                           Lauke Knoop             90-02008                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Armanda Haak            84-00838                         
 
  5 HZPC 2                 Alice Janssen           89-02012  4.23.38        1.07.67 
                           Kylie Leenen            89-02618                         
                           Angel Koenen            92-00968                         
                           Renate van Lyssel       89-06356                         
 
  6 RZ                     Inge Suntjens           83-01938  4.24.50        1.05.41 
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Martine Luyten          87-02632                         
                           Dianne Nien             71-00452                         
 
  7 De Roersoppers         Sanne Slabbers          86-03278  4.28.94        1.05.25 
                           Rianne Slabbers         86-03276                         
                           Ilse Schoenmakers       90-03324                         
                           Daniëlle de Boer        90-00354                         
 
  8 Mosa-Regio             Melanie van den Beuken  91-05162  4.30.60        1.07.62 
                           Tanja Peeters           91-02428                         
                           Linda Peeters           89-03238                         
                           Bianca Cox              80-00214                         
 
  9 Noord-Limburg(SG)      Kimberley Teunissen     92-01742  4.31.04                
                           Minke Janssen           94-00830                         
                           Inge Arts               92-03076                         
                           Lisa Dreesens           91-05798                         
 
     Hellas-Glana-KZ(SG)   Misty Coert             93-00162            AA           
                           Sharon Olaria           90-02780                         
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Sandra Verheijen        92-03192                         
 
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 36     4x100 m.vrije slag estafette heren open
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC                   Willem Drissen          88-00871  3.44.68        0.59.62 
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
 
  2 Hellas-Glana-KZ(SG)    Pieter de Heer          89-01141  3.45.48        0.59.46 
                           Davy Verreussel         89-03341                         
                           Maurice Geurts          83-00735                         
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
 
  3 RZ                     Sander Bouts            85-00331  3.49.76        0.56.85 
                           Stijn Agten             87-00037                         
                           Diederik Brummer        90-00485                         
                           Tobias van Halen        91-00835                         
 
  4 KZPC                   Ralf Peters             76-00737  3.50.22        0.57.83 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Mark Gorissen           86-00973                         
 
  5 Brunssum               Richard Ricksen         70-00841  3.50.65        0.57.68 
                           Marcel Handler          82-00617                         
                           Tonie van Wijk          82-02019                         
                           Jos Gulpers             77-00371                         
 
  6 De Roersoppers         Remco de Veen           89-03247  3.51.80        0.59.49 
                           Richard Hubers          85-01129                         
                           Ralf Tillmans           85-02597                         
                           Patrick Creemers        90-00579                         
 
  7 Patrick                Tom vd Sterren          85-02495  4.04.63        0.55.06 
                           Sander Heynen           90-01199                         
                           Dennis van Eck          87-00825                         
                           Tim Melsemakers         89-02129                         
 
  8 Hellas-Glana-KZ(SG)    Dean Coert              91-00393  4.06.66        1.02.43 
                           Anton van der Sluis     90-02697                         
                           Joey de Ruiter          91-01971                         
                           Jannick Mommers         91-01613                         
 
     NIMO                  Roy Hopman              88-01535            AA           
                           Bob Goffin              89-04263                         
                           Jeroen Geurts           88-01099                         
                           Ramon Meisters          89-04491                         
 
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 37     4x100 m.vrije slag estafette meisjes  junioren 2 el
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas-Glana-KZ(SG)    Chantal Senden          93-00698  4.23.72        1.03.48 
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Misty Coert             93-00162                         
                           Mirte Tummers           92-01790                         
 
  2 HZPC 1                 Angèl Koenen            92-00968  4.32.40        1.03.61 
                           Maartje van/de Munckhof 92-01258                         
                           Michelle Verouden       94-00150                         
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
 
  3 Noord-Limburg(SG)      Minke Janssen           94-00830  4.34.63        1.10.79 
                           Inge Arts               92-03076                         
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Kelly Agterberg         92-04882                         
 
  4 NIMO                   Anke Snijkers           92-01638  4.51.60        1.15.82 
                           Rylana Slaghuis         94-01286                         
                           Vera Weinberg           93-02144                         
                           Melissa Meyer           93-04374                         
 
  5 Mosa-Regio             Renee Koopman           92-05028  4.58.60        1.10.14 
                           Fabienne Schel          92-01552                         
                           Denise Austen           93-03778                         
                           Chayenne Grootfaam      93-04742                         
 
  6 ZCV                    Sanne Scheerder         94-01316  5.02.56        1.12.61 
                           Deborah Thijssen        92-03746                         
                           Laura Kerckhoffs        92-03744                         
                           Danique Hendrick        94-04112                         
 
  7 Brunssum               Annora de Rijck         92-01502  5.02.97        1.11.47 
                           Robin Jacobs            92-06186                         
                           Emmylou von den Hoff    92-03850                         
                           Priscilla Degener       92-04400                         
 
  8 De Roersoppers         Svenja Zonneveld        93-01096  5.04.31        1.10.05 
                           Claudia Creemers        92-02864                         
                           Sabine Klesman          92-02860                         
                           Suzan Suskens           92-01718                         
 
  9 HZPC 2                 Rinske Becks            94-03098  5.10.72        1.17.65 
                           Sophie Cleuren          93-00158                         
                           Pim Scheres             93-02410                         
                           Reneè Lenders           93-03684                         
 
 10 Patrick                Christa Craenen         92-00384  5.16.54        1.12.60 
                           Maud Meuwissen          94-02078                         
                           Sonja Heijnen           92-00714                         
                           Veerle Corstjens        94-01314                         
 
 
Uitslag progr. nr. 38     4x100 m.vrije slag estafette jongens  junioren 2 el
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jeroen Feys             92-00333  4.13.39        1.01.77 
                           Maurice Soudant         93-02125                         
                           Kees Derks              92-03787                         
                           Scott Delbressine       92-03057                         
 
  2 Noord-Limburg(SG)      Geoff Ebskamp           93-01817  4.21.04        1.04.69 
                           Kasper v. Dijk          92-00249                         
                           Stan Gorree             94-01325                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         
 
  3 HZPC 1                 Rick Hesen              93-00601  4.28.54        1.09.79 
                           Kevin van de Bekerom    92-00057                         
                           Tim Jacobs              92-01825                         
                           Ralph van Megen         92-01613                         
 
  4 ZON-S&S                Robin Ramaekers         93-04385  4.52.18        1.11.25 
                           Boy Coort               94-02283                         
                           Carlo Meisters          94-02285                         
                           Lester Snackers         94-00947                         
 
  5 HZPC 2                 Sem Geurts              94-00487  5.02.09        1.22.42 
                           Ron Jacobs              94-00473                         
                           Sidney Leenen           93-01947                         
                           Bram Becks              93-03701                         
 
  6 Patrick                Robin Krutzen           92-05021  5.15.04        1.16.41 
                           Ivo Hover               94-04679                         
                           Marc Craenen            93-01055                         
                           Lars Slobbe             94-01387                         
 
  7 De Roersoppers         Joep Suskens            94-00627  5.16.46        1.17.52 
                           Jeroen Oosterholt       93-02151                         
                           Dennis Creemers         92-02243                         
                           Twan Schoenmakers       93-01815                         
 
  8 ZCV                    Bas Janssen             93-05167  5.47.11        1.21.03 
                           Jelle Peltzer           94-03779                         
                           Riccardo Ackermans      93-02305                         
                           Stefan Lemmens          93-03147                         
 
 
Uitslag progr. nr. 39     100   m.vrije slag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  1.13.19        
  2 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.14.58        
  3 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.14.62        
  4 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.19.33        
  5 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  1.19.93        
  6 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.21.12        
  7 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.21.66        
  8 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  1.21.92        
  9 Sharon Wanders         KZPC                    95-02308  1.25.66        
 10 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  1.26.54        
 
Uitslag progr. nr. 40     100   m.vrije slag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  1.14.21        
  2 Lucas Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      95-01941  1.14.54        
  3 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  1.16.94        
  4 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.18.48        
  5 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.18.97A       
  6 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.18.97B       
  7 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  1.19.81        
  8 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.19.90        
  9 Sander Lienaerts       ZON-S&S                 96-00631  1.22.49        
 10 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.26.44        
 
Uitslag progr. nr. 41     100   m.vlinderslag dames senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Linda van den Eijnden  Hellas-Glana-KZ(SG      79-00202  1.06.52        
  2 Lotte Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      87-05620  1.08.72        
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.09.41        
  4 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  1.10.63        
  5 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.11.53        
  6 Jenny Schouten         Hellas-Glana-KZ(SG      87-03674  1.12.23        
  7 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  1.13.50        
  8 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.13.93        
  9 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.15.08        
 10 Martine Luijten        RZ                      87-02632  1.16.12        
 
Uitslag progr. nr. 42     100   m.vlinderslag heren senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.59.19        
  2 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  1.00.58        
  3 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.00.82        
  4 Jarbas in den Bosch    Hellas-Glana-KZ(SG      84-00239  1.00.85        
  5 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.00.88        
  6 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.02.23        
  7 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  1.02.88        
  8 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.03.43        
  9 Richard Hubers         De Roersoppers          85-01129  1.05.13        
    Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 43     100   m.schoolslag jongens jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bram Dekker            Hellas-Glana-KZ(SG      89-00649  1.06.60        
  2 Yvo op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      89-01553  1.09.70        
  3 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  1.12.60        
  4 Thijs Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      89-05745  1.12.75        
  5 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.14.09        
  6 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.14.25        
  7 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.16.85        
  8 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  1.17.51        
  9 Martin Teley           RZL                     89-06059  1.17.96        
 10 Bas Weijers            Kimbria                 89-05491  1.18.15        
 
Uitslag progr. nr. 44     100   m.schoolslag jongens jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.12.14        
  2 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.12.45        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.14.89        
  4 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.18.52        
  5 Dave van Zomeren       Eurode KZC              88-05577  1.19.14        
  6 Frank Gielen           Nederweert              88-05645  1.19.25        
  7 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.19.74        
  8 Mark Snijders          ZON-S&S                 88-03187  1.20.33        
  9 Sander Slaghuis        NIMO                    88-05305  1.22.13        
 10 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.26.78        
 
Uitslag progr. nr. 45     100   m.rugslag meisjes jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.11.90        
  2 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.12.96        
  3 Melissa Geilen         ZON-S&S                 90-01128  1.14.54        
  4 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.16.85        
  5 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.16.93        
  6 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.18.52A       
  7 Daniëlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.18.52B       
  8 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  1.19.17        
  9 Laura van der Aalst    ZCV                     90-00006  1.22.50        
 10 Linda Maas             Mosa-Regio              90-02440  1.22.63        
    Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 46     100   m.rugslag jongens junioren4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.07.73        
  2 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  1.08.28        
  3 Anton van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.09.15        
  4 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.09.37        
  5 Jacky Coumans          Hellas-Glana-KZ(SG      90-00573  1.09.77        
  6 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  1.09.99        
  7 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.10.09        
  8 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  1.11.02        
  9 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  1.12.33        
 10 Sander Heijnen         Patrick                 90-01199  1.13.74        
 
Uitslag progr. nr. 47     100   m.vrije slag meisjes jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.01.42        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.01.44        
  3 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  1.06.79        
  4 Anne Michelle Vos      De Rog                  91-07994  1.07.02        
  5 Michelle Hacking       NIMO                    91-07646  1.08.74A       
  6 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.08.74B       
  7 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.08.87        
  8 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  1.08.93        
  9 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.09.93        
 10 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.10.77        
    Neiske Becks           HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   
    Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 48     100   m.vrije slag jongens junioren3
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Joey de Ruiter         Hellas-Glana-KZ(SG      91-01971  0.58.23        
  2 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  0.58.84        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  0.59.68        
  4 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.01.26        
  5 Kay op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      91-03425  1.01.79        
  6 Dean Coert             Hellas-Glana-KZ(SG      91-00393  1.02.32        
  7 Yannick Mommers        Hellas-Glana-KZ(SG      91-01613  1.02.50        
  8 Sjors Pietermans       Patrick                 91-06841  1.02.90        
  9 Michèl Theissen        NIMO                    91-02777  1.04.06        
 10 Toni Meisters          ZON-S&S                 91-01577  1.05.44        
 
Uitslag progr. nr. 49     100   m.vlinderslag meisjes junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.12.13        
  2 Dimphy van de Laar     Hellas-Glana-KZ(SG      92-01052  1.12.14        
  3 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.15.71        
  4 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.16.40        
  5 Sandra Verheyen        Hellas-Glana-KZ(SG      92-03192  1.17.29        
  6 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.21.03        
  7 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.21.55        
  8 Kelly Agterberg        Noord-Limburg(SG)       92-04882  1.22.40        
  9 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.22.60        
 10 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.26.34        
 
Uitslag progr. nr. 50     100   m.vlinderslag jongens junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.06.68        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.07.81        
  3 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.09.37        
  4 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.10.58        
  5 Scott Delbressine      Hellas-Glana-KZ(SG      92-03057  1.11.90        
  6 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.14.60        
  7 Kees Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      92-03787  1.18.12        
    Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  NG        NG   
    Mitchel Vorstedt       KZPC                    92-01759  NG        NG   
    Roy Hoogerwerf         Hellas-Glana-KZ(SG      92-03053  1.31.73   VC   
    Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.27.42   VI   
NG    Niet gestart.
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VI    Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 51     100   m.rugslag meisjes junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Chantal Senden         Hellas-GLana-KZ(SG      93-00698  1.16.51        
  2 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.16.66        
  3 Misty Coert            Hellas-Glana-KZ(SG      93-00162  1.17.56        
  4 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.18.11        
  5 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.19.07        
  6 Jamie Schepers         Hellas-Glana-KZ(SG      93-00894  1.19.63        
  7 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.20.33        
  8 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.20.84        
  9 Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  1.24.57        
 10 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.25.12        
 
Uitslag progr. nr. 52     100   m.rugslag jongens junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.13.47        
  2 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  1.13.92        
  3 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.17.90        
  4 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.19.78        
  5 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.21.20        
  6 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.21.87        
  7 Gergo Lovas            RZ                      93-02411  1.22.68        
  8 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.24.51        
    Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.19.15   RC   
    Twan Beentjes          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01309  1.22.36   RC   
    Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  Ziek      Zk   
    Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  Ziek      Zk   
RC    Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 53     100   m.schoolslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Celine Dekker          Hellas-Glana-KZ(SG      94-00200  1.29.15        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.30.46        
  3 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)            94-01480  1.31.77        
  4 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.32.03        
  5 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.32.65        
  6 Rosien Meesen          Hellas-Glana-KZ(SG      94-02268  1.33.45        
  7 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.35.96        
  8 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.37.38        
  9 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.43.31        
 10 Cindy Frambach         Swim2win(SG)            94-02208  1.43.90        
    Hanna Zwart            BECHA                   94-00430  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 54     100   m.schoolslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.24.76        
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.29.44        
  3 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.32.94        
  4 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  1.33.36        
  5 Ruben Klinkers         Hellas-Glana-KZ(SG      94-03511  1.33.40        
  6 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  1.34.06        
  7 Trym Lintzen           BECHA                   94-01865  1.34.15        
  8 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.36.79        
  9 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  1.37.63        
 10 Sem Geurts             HZPC                    94-00487  1.41.28        
    Sven van Etten         BECHA                   94-01929  Ziek      Zk   
    Ken Boonen             RZL                     94-01481  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 55     50    m.vlinderslag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  0.36.34        
    Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  0.36.34        
  3 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  0.38.40        
  4 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  0.41.90        
  5 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  0.42.79        
  6 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  0.44.21        
  7 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  0.44.92        
  8 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  0.45.30        
  9 Lisa Borger            Brunssum                95-03194  0.46.47        
 10 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  0.46.76        
 
Uitslag progr. nr. 56     50    m.vlinderslag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  0.38.10        
  2 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  0.38.23        
  3 Laurent Bams           Swim2win(SG)            96-00193  0.39.20        
  4 Lucas Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      95-01941  0.41.23        
  5 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  0.42.92        
  6 Jeroen Martin          Swim2win(SG)            95-00839  0.43.68        
  7 Mart Theunissen        Swim2win(SG)            95-00483  0.44.09        
  8 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  0.44.89        
  9 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  0.46.41        
 10 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  0.50.59        
 
Uitslag progr. nr. 57     100   m.vrije slag dames senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.59.79        
  2 Jenny Schouten         Hellas-Glana-KZ(SG      87-03674  1.00.24        
  3 Lotte Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      87-05620  1.01.97        
  4 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.02.47        
  5 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  1.03.31        
  6 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.03.72        
  7 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.03.89        
  8 Linda van den Eijnden  Hellas-Glana-KZ(SG      79-00202  1.04.22        
  9 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  1.04.26        
 10 Bianca Cox             Mosa-Regio              80-00214  1.04.63        
    Debbie Hesen           HZPC                    86-01528            AA   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
 
Uitslag progr. nr. 58     100   m.vrije slag heren senioren
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.53.32        
  2 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  0.55.49        
  3 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.55.93        
  4 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.56.05        
  5 Hugo Knebel            KZPC                    79-00667  0.56.10        
  6 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.56.12A       
  7 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.56.12B       
  8 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.57.39        
  9 Ruud Huyts             RZ                      81-00769  0.58.77        
 10 Jarbas in den Bosch    Hellas-Glana-KZ(SG      84-00239  1.00.05        
    Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 59     100   m.vlinderslag jongens jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Bram Dekker            Hellas-Glana-KZ(SG      89-00649  1.00.04        
  2 Yvo op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      89-01553  1.00.61        
  3 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.02.52        
  4 Davy Verreussel        Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  1.03.93        
  5 Remco de Veen          De Roersoppers          89-03247  1.06.81        
  6 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.07.80        
  7 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.07.97        
  8 Johnny Pelzer          Mosa-Regio              89-02421  1.10.31A       
  9 Thijs Greven           Hellas-Glana-KZ(SG      89-05745  1.10.31B       
 10 Tim Metsemakers        Patrick                 89-02129  1.10.37        
 
Uitslag progr. nr. 60     100   m.vlinderslag jongens jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.04.11        
  2 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.04.82        
  3 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.06.12        
  4 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.06.36        
  5 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  1.08.22        
  6 Gertjan Winten         Swim2win(SG)            88-03881  1.08.64        
  7 Dave van Zomeren       Eurode KZC              88-05577  1.08.82        
  8 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  1.09.75        
  9 Servaes Engelen        De Roersoppers          88-00963  1.14.99        
 10 Mark Snijders          ZON-S&S                 88-03187  1.20.70        
 
Uitslag progr. nr. 61     100   m.vrije slag meisjes jeugd2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Melissa Geilen         ZON-S&S                 90-01128  1.03.70        
  2 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.04.46        
  3 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.05.50A       
  4 Liz Rompelberg         Kimbria                 90-03146  1.05.50B       
  5 Daniëlle de Boer       De Roersoppers          90-00354  1.06.80        
  6 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.07.15        
  7 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.07.59        
  8 Sharon Olaria          Hellas-Glana-KZ(SG      90-02780  1.09.73        
  9 Ellemieke Winten       Swim2win(SG)            90-04350  1.09.82        
 10 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  1.09.89        
    Ilse Schoenmakers      De Roersoppers          90-03324  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 62     100   m.vrije slag jongens junioren4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  0.57.33        
  2 Patrick Creemers       De Roersoppers          90-00579  0.58.17        
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  0.58.28        
  4 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  0.58.43        
  5 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  0.58.97        
  6 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  0.59.10        
  7 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  0.59.16        
  8 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.00.27        
  9 Anton van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.01.95        
 10 Jacky Coumans          Hellas-Glana-KZ(SG      90-00573  1.02.57        
 
Uitslag progr. nr. 63     100   m.schoolslag meisjes jeugd1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.18.61        
  2 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.19.67        
  3 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  1.21.38        
  4 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.22.39        
  5 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.22.53        
  6 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.26.77        
  7 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.30.19        
  8 Linda Drenthen         RZ                      91-00804  1.32.02        
  9 Anne Michelle Vos      De Rog                  91-07994  1.32.67        
 10 Aimee Janssen          Kimbria                 91-04864  1.34.24        
    Neiske Becks           HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   
    Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 64     100   m.schoolslag jongens junioren3
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.11.16        
  2 Kay op den Kamp        Hellas-Glana-KZ(SG      91-03425  1.12.31        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.13.89        
  4 Joey de Ruiter         Hellas-Glana-KZ(SG      91-01971  1.17.93        
  5 Guido Faassen          Mosa-Regio              91-04409  1.18.04        
  6 Michèl Theissen        NIMO                    91-02777  1.19.90        
  7 Yannick Mommers        Hellas-Glana-KZ(SG      91-01613  1.19.97        
  8 Sjors Pietermans       Patrick                 91-06841  1.20.39        
  9 Patrick Lemmens        Brunssum                91-06101  1.20.92        
 10 Arjan Mols             HZPC                    91-01611  1.22.14        
    Freek Kleuskens        HZPC                    91-01237  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 65     100   m.rugslag meisjes junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.11.40        
  2 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.13.67        
  3 Sandra Verheyen        Hellas-Glana-KZ(SG      92-03192  1.15.58        
  4 Dimphy van de Laar     Hellas-Glana-KZ(SG      92-01052  1.15.87        
  5 Eva Martens            Hellas-Glana-KZ(SG      92-03194  1.18.02        
  6 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.19.23A       
  7 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  1.19.23B       
  8 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.20.80        
  9 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.21.30        
 10 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.21.96        
    Annemieke de Heer      ZEPS                    92-00704  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 66     100   m.rugslag jongens junioren2
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.02.91        
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.08.08        
  3 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.13.44B       
  4 Kees Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      92-03787  1.15.07        
  5 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.15.62        
  6 Thijs Wolswinkel       RZ                      92-01837  1.17.36        
  7 Roy Hoogerwerf         Hellas-Glana-KZ(SG      92-03053  1.18.52        
  8 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.20.51        
  9 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.27.02        
    Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.13.44A  RC   
RC    Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 67     100   m.vlinderslag meisjes junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Misty Coert            Hellas-Glana-KZ(SG      93-00162  1.13.90        
  2 Chantal Senden         Hellas-Glana-KZ(SG      93-00698  1.14.21        
  3 Jamie Schepers         Hellas-Glana-KZ(SG      93-00894  1.17.16        
  4 Svenja Zonneveld       De Roersoppers          93-01096  1.17.45        
  5 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.21.82        
  6 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.23.19        
  7 Janice Wolfs           Swim2win(SG)            93-00994  1.23.29        
  8 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.23.45        
  9 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.23.66        
 10 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.29.10        
 
Uitslag progr. nr. 68     100   m.vlinderslag jongens junioren1
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.08.69        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.11.79        
  3 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.27.42        
  4 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.28.65A       
  5 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.28.65B       
  6 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.31.64        
  7 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.32.96        
    Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715            AA   
    Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  1.13.77   VI   
    Dylan Huys             HZPC                    93-02011  Ziek      Zk   
    Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  Ziek      Zk   
    Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  Ziek      Zk   
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)
VI    Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Uitslag progr. nr. 69     100   m.vrije slag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  1.10.10        
  2 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.10.45        
  3 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.11.05        
  4 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.12.70        
  5 Celine Dekker          Hellas-Glana-KZ(SG      94-00200  1.14.10        
  6 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.16.02        
  7 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  1.17.00        
  8 Meij Vos               Swim2win(SG)            94-01000  1.18.12        
  9 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.18.61        
 10 Maxime Theunissen      Swim2win(SG)            94-01480  1.20.86        
 
Uitslag progr. nr. 70     100   m.vrije slag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.05.07        
  2 Lester Snackers        ZON-S&S                 94-00947  1.08.01        
  3 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  1.08.88        
  4 Ruben Klinkers         Hellas-Glana-KZ(SG      94-03511  1.12.37        
  5 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  1.13.36        
  6 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  1.14.42        
  7 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.14.80        
  8 Jennick van Esser      RZ                      94-01037  1.15.20A       
  9 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.15.20B       
    Sven van Etten         BECHA                   94-01929  Ziek      Zk   
    Pim v.BastenBatenburg  Swim2win(SG)            94-01657  Ziek      Zk   
    Niels v.BastenBatenburgSwim2win(SG)            94-00593  Ziek      Zk   
    Ken Boonen             RZL                     94-01481  Ziek      Zk   
 
Uitslag progr. nr. 71     4x100 m.wisselslag estafette dames open
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC    1              Kylie Leenen            89-02618  4.39.01        1.13.73 
                           Maureen Rutten          88-03776                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Mieke Veens             85-02944                         
 
  2 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jenny Schouten          87-03674  4.40.27        1.09.70 
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Linda van den Eijnden   79-00202                         
                           Lotte Greven            87-05620                         
 
  3 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jill Tummers            90-03770  4.53.12        1.12.78 
                           Sandra Verheyen         92-03192                         
                           Dimphy vd Laar          92-01052                         
                           Irene Gubbels           88-01532                         
 
  4 Kimbria                Liz Rompelberg          90-03146  4.54.14        1.13.60 
                           Rachelle Jaspers        89-02038                         
                           Nienke van Stipriaan    87-03970                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         
 
  5 Noord-Limburg(SG)      Inge Arts               92-03076  5.00.16                
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Lisa Dreesens           91-05798                         
                           Minke Janssen           94-00830                         
 
  6 NIMO                   Fanny Robbertsen        91-02622  5.04.87        1.15.85 
                           Jela Cnubben            88-00796                         
                           Lydia Colijn            86-00718                         
                           Michelle Hacking        91-07646                         
 
  7 HZPC 2                 Maartje vd Munckhof     92-01258  5.09.57        1.17.52 
                           Maddy Thielen           90-03732                         
                           Alice Jansen            89-02012                         
                           Angel Koenen            92-03194                         
 
  8 Brunssum               Melanie Janssen         82-00762  5.16.53        1.20.03 
                           Annora de Rijck         92-01502                         
                           Kyra Teeken             88-04250                         
                           Gwenda Roex             87-03428                         
 
     Mosa-Regio            Tanja Peeters           91-02428  5.06.28   RC   1.16.57 
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Bianca Cox              80-00214                         
                           Melanie van den Beuken  91-05162                         
 
RC    Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Uitslag progr. nr. 72     4x100 m.wisselslag estafette heren open
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Hellas-Glana-KZ(SG)    Davy Verreussel         89-03341  4.06.53        1.03.03 
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
                           Maurice Geurts          83-00735                         
 
  2 Patrick                Tom van der Sterren     85-02495  4.13.63        1.01.27 
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Rik Op het Veld         86-02289                         
 
  3 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  4.16.82        1.08.41 
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
 
  4 RZL                    Tim Jansen              86-01431  4.21.07        1.03.70 
                           Martin Teley            89-06059                         
                           Peter Crijns            88-00673                         
                           Ruud van Bommel         89-05181                         
 
  5 Hellas-Glana-KZ(SG)    Joey de Ruiter          91-01971  4.22.77        1.05.07 
                           Thijs Greven            89-05745                         
                           Anton v.d. Sluis        90-02697                         
                           Pieter de Heer          89-01141                         
 
  6 KZPC                   Mark Gorissen           86-00973  4.23.69        1.06.49 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Ralf Peters             76-00737                         
 
  7 Brunssum               Tonie van Wijk          82-02019  4.24.83                
                           Richard Ricksen         70-00841                         
                           Jos Gulpers             77-00371                         
                           Marcel Handler          82-00617                         
 
  8 Mosa-Regio             Arvid Munsters          92-03625  4.26.58        1.02.89 
                           Joep Janssen            82-00805                         
                           Joep Smeets             88-03159                         
                           Johnny Pelzer           89-02421                         
 
  9 De Roersoppers         Richard Hubers          85-01129  4.33.72        1.06.87 
                           Patrick Creemers        90-00579                         
                           Remco de Veen           89-03247                         
                           Servaes Engelen         88-00963                         
 
 
Uitslag progr. nr. 72     4x100 m.wisselslag estafette heren open
***********************************************************************
                                                                                                           
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Sander Bouts            85-00331  4.15.48        1.02.54 
                           Keneth Caster           91-00375                         
                           Ruud Huyts              81-00769                         
                           Stijn Agten             87-00037                         
 
 
W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Brunssum - Brunssum