Datum :13-05-2006     Limburgse A kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1     50    m.rugslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.33.10B       
  2 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  0.34.02        
  3 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  0.34.17        
  4 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  0.34.52        
  5 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  0.34.66        
  6 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  0.34.75        
  7 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.35.01C       
  8 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  0.35.52        
  9 Eva Martens            ZCV                     92-03194  0.35.86        
 10 Natalie Warnier        Swim2win(SG)            91-03432  0.35.89        
 11 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  0.35.91        
 12 Thessa Hopman          NIMO                    90-01588  0.36.05        
 13 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  0.36.14        
 14 Misty Coert            ZCV                     93-00162  0.36.33        
 15 Joyce Raemaekers       De Rog                  91-06106  0.36.59A       
 16 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  0.36.59B       
 17 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  0.36.59C       
 18 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  0.36.76        
 19 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  0.36.92        
 20 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  0.37.33        
 21 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  0.37.52        
 22 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  0.37.92        
 23 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  0.37.93A       
 24 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  0.37.93B       
 25 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  0.40.04        

Senioren 
  1 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  0.31.56        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.33.10A       
  3 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  0.33.89        
  4 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  0.35.01A       
  5 Kathinka Vertommen     Kimbria                 82-01712  0.35.01B       
  6 Ilvy van Grimbergen    RZL                     88-05442  0.35.06        
  7 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  0.35.66        
  8 Jela Cnubben           NIMO                    88-00796  0.35.85        
  9 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.36.18        
 10 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  0.36.51        
 11 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  0.36.56        

Uitslag progr. nr.  2     50    m.rugslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  0.28.70        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  0.29.90        
  3 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.30.05        
  4 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  0.30.16        
  5 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  0.30.58A       
  6 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  0.30.65A       
  7 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  0.31.20        
  8 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  0.31.90        
  9 Dean Coert             ZCV                     91-00393  0.32.02        
 10 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  0.32.11        
 11 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  0.32.22A       
 12 Jeroen Feijs           ZCV                     92-00333  0.32.22B       
 13 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  0.32.41A       
 14 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  0.32.41B       
 15 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  0.32.71        
 16 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  0.33.04        
 17 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  0.33.29        
 18 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  0.33.53        

Senioren 
  1 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.29.44        
  2 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  0.29.88        
  3 Tim Jansen             RZL                     86-01431  0.30.58B       
  4 Reinier Ellenkamp      De Rog                  80-00367  0.30.65        
  5 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.30.65B       
  6 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.30.82        
  7 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  0.30.83        
  8 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.31.03        
  9 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.31.08        
 10 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.31.37        
 11 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  0.31.69        
     Alan Smeets           Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  3     400   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

Minioren 5 
     Simone Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  Ziek      Zk   

Minioren 6 
  1 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  5.16.44                  1.13.33   2.35.50 
  2 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  5.22.50                  1.15.75   2.38.30 
  3 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  5.32.85                  1.14.97   2.41.62 

Junioren 2 
  1 Misty Coert            ZCV                     93-00162  4.59.79                  1.11.12   2.28.66 
  2 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  5.00.81                  1.12.25   2.29.01 
  3 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  5.02.01                  1.12.06   2.28.89 
  4 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  5.04.60                  1.12.31   2.30.61 
  5 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  5.06.38                  1.09.86   2.28.32 
  6 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  5.18.52                  1.16.65   2.39.20 
  7 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  5.20.42                  1.16.54   2.38.70 
  8 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  5.23.80                  1.10.86   2.33.43 
  9 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  5.28.15                  1.13.45   2.36.74 

Jeugd 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  4.48.44                  1.08.79   2.22.86 
  2 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  4.49.94                  1.08.20   2.22.98 
  3 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  4.52.97                  1.07.61   2.22.36 
  4 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  5.12.58                  1.13.75   2.34.38 
  5 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  5.22.33                  1.15.96   2.39.19 

Senioren 
  1 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  4.52.22                  1.07.31   2.22.10 
  2 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  4.59.21                  1.09.29   2.25.77 
  3 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  4.59.83                  1.09.35   2.25.63 
  4 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  5.03.20                  1.07.01   2.24.76 
  5 Marian Bouts           RZ                      86-00492  5.13.13                  1.11.60   2.31.01 

Uitslag progr. nr.  4     400   m.wisselslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m

Minioren 6 
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  5.48.46        1.20.08 
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  6.09.67        1.24.56 
  3 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  6.54.08        1.49.82 

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  5.12.62        1.05.31 
  2 Scott Delbressine      ZCV                     92-03057  5.19.31        1.13.27 
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  5.25.81        1.11.04 
  4 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  5.40.07        1.18.15 
  5 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  5.46.21        1.15.58 
  6 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  5.47.08        1.14.82 
  7 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  6.00.02        1.32.31 
  8 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  6.02.06        1.29.87 

Junioren 4 
  1 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  5.14.86        1.10.26 
  2 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  5.16.63        1.13.62 
  3 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  5.19.15        1.10.86 
  4 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  5.24.84        1.11.75 
  5 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  5.29.33        1.15.81 
  6 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  5.29.52        1.10.47 
  7 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  5.34.20        1.13.91 
  8 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  5.39.75        1.21.47 
  9 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  5.57.00        1.11.06 
     Joey de Ruiter        ZCV                     91-01971            AA   

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  4.43.65        1.02.74 
  2 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  4.51.16        1.04.86 
  3 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  4.55.95        1.03.79 
  4 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  5.09.33        1.09.91 
  5 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  5.14.91        1.11.08 
  6 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  5.16.17        1.11.21 
  7 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  5.36.30        1.12.07 
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  4.53.07        1.03.33 
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  4.59.59        1.05.89 
  3 Tim Jansen             RZL                     86-01431  5.13.49        1.15.65 
  4 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  5.23.35        1.11.35 

Uitslag progr. nr.  5     100   m.rugslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  1.17.07        
  2 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.17.84        
  3 Misty Coert            ZCV                     93-00162  1.18.13        
  4 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  1.18.98        
  5 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  1.19.58        
  6 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  1.21.79        
  7 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.22.66        
  8 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  1.23.60        
  9 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.24.59        
 10 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.24.67        
 11 Maud Rutjens           HZPC                    93-05632  1.25.85        
 12 Emma Willems           KZPC                    93-01036  1.26.14        
 13 Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  1.26.74        
 14 Sophie Cleuren         HZPC                    93-00158  1.27.52        
     Robin Hageman         RZ                      93-05460  Ziek      Zk   

Junioren 2 
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.14.29        
  2 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.15.59        
  3 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  1.17.13        
  4 Eva Martens            ZCV                     92-03194  1.19.11        
  5 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.19.53        
  6 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  1.20.40        
  7 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.21.46        
  8 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  1.21.58        
  9 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.21.80        
 10 Susanne vd Plas        Hellas-Glana-KZ(SG      92-01426  1.21.85        
 11 Annemieke de Heer      ZEPS                    92-00704  1.23.17        
 12 Anke Snijkers          NIMO                    92-01638  1.23.86        

Jeugd 1 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.13.10        
  2 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.13.35        
  3 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.15.83        
  4 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.17.77        
  5 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  1.18.00        
  6 Iris Hopman            NIMO                    91-01330  1.19.41        
  7 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.19.92        
  8 Natalie Warnier        Swim2win(SG)            91-03432  1.20.44        
  9 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.22.43        
 10 Joyce Raemaekers       De Rog                  91-06106  1.22.72        

Jeugd 2 
  1 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  1.13.75        
  2 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.15.67        
  3 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.20.04        
  4 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.20.36        
  5 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  1.21.59        

Senioren 
  1 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  1.12.67        
  2 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  1.13.22        
  3 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.14.74        
  4 Maike Op het Veld      Patrick                 87-03046  1.15.52        
  5 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  1.16.71        
  6 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  1.17.11        
  7 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.19.09        

Uitslag progr. nr.  6     100   m.vlinderslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.08.47        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.11.77        
  3 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  1.15.32        
  4 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.23.31        
  5 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.27.17        
  6 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.28.82        

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.04.20        
  2 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.08.08        
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.09.30        
  4 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.10.17        
  5 Kevin vd Bekerom       HZPC                    92-00057  1.22.51        
  6 Milan Teeken           Brunssum                92-01287  1.23.55        

Junioren 3 
  1 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.07.13        
  2 Dean Coert             ZCV                     91-00393  1.07.97        
  3 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  1.08.38        
  4 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  1.08.68        
  5 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  1.09.02B       
  6 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.13.26        
  7 Alec Ebskamp           Noord-Limburg(SG)       91-04305  1.16.40        
  8 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.16.62        
  9 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.20.38        

Junioren 4 
  1 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.04.88        
  2 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  1.05.99        
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.08.22        
  4 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  1.11.72        
  5 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  1.13.83        
  6 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.16.46        

Jeugd 1 
  1 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  1.01.28        
  2 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  1.02.04        
  3 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  1.02.47        
  4 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  1.03.15        
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.05.43        
  6 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.08.93        
  7 Tim Metsemakers        Patrick                 89-02129  1.09.02A       
  8 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  1.10.29        
  9 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.11.82        
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.05.09        
  2 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  1.06.49        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.07.55        
  4 Dave van Zomeren       Eurode KZC              88-05577  1.08.90        

Senioren 
  1 Jarbas in den Bosch    Hellas-Glana-KZ(SG      84-00239  1.00.99        
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.01.57        
  3 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.01.91        
  4 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  1.02.67        
  5 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.02.74        
  6 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.03.00        
  7 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  1.03.72        
  8 Gideon Latten          ZCV                     86-01851  1.03.88        
  9 Daan Pelders           Patrick                 83-01647  1.04.90        
 10 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.05.93        
 11 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.07.20        
     Alan Smeets           Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  7     200   m.schoolslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  3.10.99                  1.32.60 
  2 Celine Dekker          ZCV                     94-00200  3.12.13        
  3 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  3.17.79                  1.35.90 
  4 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  3.21.41                  1.35.21 
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  3.21.98                  1.37.98 

Junioren 2 
  1 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  2.53.64B                 1.23.54 
  2 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  2.54.93                  1.25.19 
  3 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  3.04.65                  1.29.07 
  4 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  3.05.45                  1.32.22 
  5 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  3.06.28                  1.30.03 
  6 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  3.08.07                  1.30.55 
  7 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  3.11.08                  1.32.68 
  8 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  3.11.58                  1.33.16 
  9 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  3.12.87                  1.33.96 
    Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  3.12.87                  1.32.22 
 11 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  3.16.05                  1.31.47 
 12 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  3.21.69                  1.36.20 
 13 Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  3.31.11                  1.38.33 

Jeugd 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.53.64A                 1.23.88 
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.57.68                  1.25.10 
  3 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  2.59.89                  1.27.21 
  4 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  3.00.46                  1.28.76 
  5 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  3.06.47                  1.28.92 
  6 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  3.09.08                  1.30.58 
  7 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  3.11.83                  1.31.57 

Senioren 
  1 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  2.50.79                  1.20.82 
  2 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  3.04.90                  1.28.54 

Uitslag progr. nr.  8     200   m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  2.32.01                  1.12.41 
  2 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  2.32.47                  1.12.97 
  3 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  2.33.10                  1.14.46 
  4 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  2.34.18                  1.15.15 
  5 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  2.46.32                  1.18.07 
  6 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  2.50.65                  1.22.59 

Junioren 2 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.13.97                  1.04.35 
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.14.36                  1.03.43 
  3 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.16.02                  1.05.84 
  4 Scott Delbressine      ZCV                     92-03057  2.16.58                  1.05.64 
  5 Kees Derks             ZCV                     92-03787  2.17.99                  1.05.72 
  6 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  2.18.19                  1.04.13 
  7 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.20.36                  1.07.90 
  8 Thijs Wolswinkel       RZ                      92-01837  2.21.95                  1.08.45 
  9 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.23.62                  1.08.14 
 10 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  2.28.04                  1.10.81 
 11 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  2.29.79                  1.11.12 
 12 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  2.31.82                  1.14.73 
     Jeroen Feijs          ZCV                     92-00333            AA   

Junioren 4 
  1 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  2.07.59                  1.01.95 
  2 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  2.11.05                  1.02.25 
  3 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  2.11.26                  1.04.69 
  4 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  2.11.57                  1.03.28 
  5 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.12.15                  1.03.96 
  6 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  2.12.68                  1.05.84 
  7 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  2.12.97                  1.03.35 
  8 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  2.14.65                  1.05.22 
  9 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.15.18                  1.04.78 
 10 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  2.15.83                  1.04.16 
 11 Dean Coert             ZCV                     91-00393  2.16.07                  1.04.39 
 12 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.17.48                  1.07.02 
 13 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.18.67                  1.07.21 
 14 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  2.20.24                  1.07.40 
 15 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.21.73                  1.05.68 
 16 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  2.22.10                  1.06.91 
 17 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  2.23.13                  1.09.28 
 18 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  2.29.87                  1.11.40 

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  2.03.88                  1.00.30 
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  2.03.97                  0.59.74 
  3 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  2.04.60                  1.00.13 
  4 Ruud van Bommel        RZL                     89-05181  2.08.83                  1.01.71 
  5 Peter Crijns           RZL                     88-00673  2.09.05                  1.02.93 
  6 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  2.10.51                  1.02.61 
  7 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  2.15.01                  1.05.51 
  8 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  2.15.11                  1.05.57 
  9 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  2.15.41                  1.04.57 

Senioren 
  1 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  2.00.97                  1.00.04 
  2 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  2.05.17                  0.59.66 
  3 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  2.06.37                  1.00.02 
  4 Terrence Olaria        ZCV                     86-02249  2.06.39                  1.00.75 
  5 Hugo Knebel            KZPC                    79-00667  2.09.00                  1.00.32 
  6 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  2.20.70                  1.01.09 

Uitslag progr. nr.  9     4x100 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Lotte Greven            87-05620  4.15.86        1.02.66 
                           Liz Rompelberg          90-03146                         
                           Irene Gubbels           88-01532                         
                           Jenny Schouten          87-03674                         

  2 HZPC 1                 Neiske Becks            91-00138  4.18.72        1.07.98 
                           Angèl Koenen            92-00968                         
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Mieke Veens             85-02944                         

  3 HZPC 2                 Debbie Hesen            86-01528  4.23.84        1.04.73 
                           Renate van Lyssel       89-06356                         
                           Kylie Leenen            89-02618                         
                           Maureen Rutten          88-03776                         

  4 Kimbria                Nienke van Stipriaan    87-03970  4.30.94        1.04.79 
                           Aimee Janssen           91-04864                         
                           Kathinka Vertommen      82-01712                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

  5 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jill Tummers            90-03770  4.30.96        1.07.84 
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Mirte Tummers           92-01790                         
                           Alyssia Deledda         87-00838                         
                           Susanne vd Plas         92-01426

  6 RZ                     Ilse Schoenmakers       90-03324  4.31.27        1.08.69 
                           Krischa Waeyen          90-04136                         
                           Marian Bouts            86-00492                         
                           Inge Suntjens           83-01938                         

  7 NIMO                   Michelle Hacking        91-07646  4.36.62        1.10.90 
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Jela Cnubben            88-00796                         
                           Lydia Colijn            86-00718                         

  8 ZON-S&S                Ilona Remmel            93-02198  4.38.06        1.08.09 
                           Maureen Muyen           91-02874                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Lauke Knoop             90-02008                         

  9 Mosa-Regio             Melanie van den Beuken  91-05162  4.43.42        1.08.67 
                           Renee Koopman           92-05028                         
                           Linda Peeters           89-03238                         
                           Tanja Peeters           91-02428                         

Uitslag progr. nr. 10     4x100 m.wisselslag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Joey de Ruiter          91-01971  4.12.39        1.06.40 
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
                           Bram Dekker             89-00649                         
                           Terrence Olaria         86-02249                         

  2 Hellas-Glana-KZ(SG)    Alan Smeets             84-02089  4.13.41        1.04.29 
                           Olaf Henselmans         87-01317                         
                           Jarbas in den Bosch     84-00239                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         
                           Davy Verreusel          89-03341

  3 RZ                     Sander Bouts            85-00331  4.21.58        1.05.24 
                           Stefan Jacobs           86-01407                         
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Stijn Agten             87-00037                         

  4 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  4.25.33        1.10.50 
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
                           Guus Geurts             91-00689

  5 RZL                    Tim Jansen              86-01431  4.27.56        1.07.75 
                           Peter Crijns            88-00673                         
                           Ruud van Bommel         89-05181                         
                           Niels van Dalen         89-06237                         

  6 Patrick                Tom van der Sterren     85-02495  4.27.91        1.04.12 
                           Tim Melsemakers         89-02129                         
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Rik Op het Veld         86-02289                         

  7 ZON-S&S                Freddie Geerlings       79-00379  4.31.84        1.11.88 
                           Aaron Eisank            91-00577                         
                           Dax Steins              84-02159                         
                           Tristan Eisank          90-00773                         

  8 Hellas-Glana-KZ(SG)    Michiel Bronswijk       88-00533  4.35.35        1.11.21 
                           Pieter de Heer          89-01141                         
                           Anton vd Sluis          90-02697                         
                           Johan Derks             87-00673                         
                           Bjorn de Jonge          92-00631

  9 Brunssum               Daniël Beaujean         83-02513  4.36.57        1.12.18 
                           Remco de Rijck          89-02591                         
                           Mitch Notten            92-02505                         
                           Jos Gulpers             77-00371                         
                           Raoul Zalewski          89-03681

 10 KZPC                   Mark Gorissen           86-00973  4.38.27        1.09.06 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Ralf Peters             76-00737                         

 11 NIMO                   Ramon Meister           89-04491  4.40.55        1.13.71 
                           Math Smeets             87-04153                         
                           Ralph Vondenhoff        83-02257                         
                           Jeroen Geurts           88-01099                         

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kring Limburg - Kerkrade