Datum :14-05-2006     Limburgse A kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 11     4x100 m.wisselslag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Jenny Schouten          87-03674  4.42.70        1.11.53 
                           Sandra Verheijen        92-03192                         
                           Linda van den Eynden    79-00202                         
                           Lotte Greven            87-05620                         

  2 HZPC 1                 Judith van Meijel       91-02076  4.45.74        1.13.27 
                           Maureen Rutten          88-03776                         
                           Debbie Hesen            86-01528                         
                           Mieke Veens             85-02944                         

  3 Hellas-Glana-KZ(SG)    Jill Tummers            90-03770  4.59.36        1.15.36 
                           Elise Wijnker           91-03534                         
                           Mirte Tummers           92-01790                         
                           Alyssia Deledda         87-00838                         
                           Susanne vd Plas         92-01426

  4 HZPC 2                 Angèl Koenen            92-00968  5.00.53        1.13.87 
                           Neiske Becks            91-00138                         
                           Alice Janssen           89-02012                         
                           Renate van Lyssel       89-06356                         

  5 Kimbria                Kathinka Vertommen      82-01712  5.05.32        1.18.10 
                           Rachelle Jaspers        89-02038                         
                           Nienke van Stipriaan    87-03970                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

  6 Mosa-Regio             Linda Peeters           89-03238  5.07.46        1.19.80 
                           Tanja Peeters           91-02428                         
                           Susan The               89-04106                         
                           Melanie van den Beuken  91-05162                         

  7 NIMO                   Fanny Robbertsen        91-02622  5.10.86        1.16.39 
                           Jela Cnubben            88-00796                         
                           Iris Hopman             91-01330                         
                           Lydia Colijn            86-00718                         

    ZON-S&S                Maureen Muyen           91-02874            AA           
                           Ilona Remmel            93-02198                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         
                           Lauke Knoop             90-02008                         

Uitslag progr. nr. 12     4x100 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Bram Dekker             89-00649  3.44.55        0.56.87 
                           Yvo op den Kamp         89-01553                         
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Michel Heijnen          87-01267                         

  2 RZ                     Patrick Creemers        90-00579  3.49.59        0.59.35 
                           Stijn Agten             87-00037                         
                           Sander Bouts            85-00331                         
                           Stefan Jacobs           86-01407                         

  3 HZPC                   Willem Drissen          88-00871  3.49.64        1.00.45 
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         
                           Stefan Kranenbroek      79-00729                         
                           Mark van Enckevort      90-00797

  4 Hellas-Glana-KZ(SG)    Pieter de Heer          89-01141  3.52.85        1.01.41 
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         
                           Davy Verreusel          89-03341                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         

  5 KZPC                   Ralf Peters             76-00737  3.55.03        0.58.81 
                           Koen Knebel             72-00521                         
                           Hugo Knebel             79-00667                         
                           Mark Gorissen           86-00973                         

  6 Brunssum               Mitch Notten            92-02505  3.56.36        1.01.29 
                           Daniël Beaujean         83-02513                         
                           Raoul Zalewski          89-03681                         
                           Jos Gulpers             77-00371                         

  7 ZON-S&S                Tristan Eisank          90-00773  4.00.02        0.59.64 
                           Freddie Geerlings       79-00379                         
                           Aaron Eisank            91-00577                         
                           Dax Steins              84-02159                         

    Patrick                Rik Op het Veld         86-02289  Ziek      Zk           
                           Daan Pelders            83-01647                         
                           Tom van der Sterren     85-02495                         
                           Marcel Meuffels         81-01149                         
                           Dennis van Eck          87-00825

Uitslag progr. nr. 13     100   m.schoolslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.20.87        
  2 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.24.31        
  3 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  1.25.89        
  4 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  1.27.13        
  5 Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  1.28.47        
  6 Denise Urlings         Swim2win(SG)            93-00992  1.28.59        
  7 Chayenne Grootfaam     Mosa-Regio              93-04742  1.32.80        
  8 Karin Bongers          RZL                     93-03800  1.37.40        
     Reneè Lenders         HZPC                    93-03684  Ziek      Zk   

Junioren 2 
  1 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  1.21.21        
  2 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.24.95B       
  3 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.25.62        
  4 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.26.14        
  5 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  1.28.74        
  6 Suzan Suskens          De Roersoppers          92-01718  1.30.89        
  7 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.31.12        
  8 Chloé Rutzerveld       NIMO                    92-03450  1.32.87        

Jeugd 1 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.19.64        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.22.04        
  3 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  1.22.96        
  4 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  1.24.25        
  5 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  1.24.95A       
  6 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  1.29.53        

Jeugd 2 
  1 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.23.54        
  2 Helene Vos             Eurode KZC              90-07842  1.27.91        
  3 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  1.28.02        
  4 Fleur Boelhouwers      ZEPS                    90-07408  1.28.66        

Senioren 
  1 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  1.20.73        
  2 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.30.72        
     Armanda Haak          ZON-S&S                 84-00838  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 14     100   m.vrije slag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.02.11        
  2 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.03.80        
  3 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  1.06.86        
  4 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.08.22        
  5 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  1.09.18        
  6 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.10.60        
  7 Gergö Lovas            RZ                      93-02411  1.11.54        
  8 Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  1.12.39        
  9 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.13.13        

Junioren 2 
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.00.42        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.00.66        
  3 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  1.00.81        
  4 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.01.10        
  5 Jeroen Feijs           ZCV                     92-00333  1.01.68        
  6 Scott Delbressine      ZCV                     92-03057  1.02.73        
  7 Bjorn de Jonge         Hellas-Glana-KZ(SG      92-00631  1.03.26        
  8 Kees Derks             ZCV                     92-03787  1.04.07        
  9 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.04.46        
 10 Thijs Wolswinkel       RZ                      92-01837  1.04.88        
 11 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.06.76        
 12 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.08.04        

Junioren 3 
  1 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  0.58.45        
  2 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  0.59.26        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  0.59.64        
  4 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.00.54        
  5 Dean Coert             ZCV                     91-00393  1.01.62A       
  6 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  1.01.62B       
  7 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  1.01.81        
  8 Patrick Lemmens        Brunssum                91-06101  1.03.11        
  9 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.04.14        
 10 Willem Jongen          De Roersoppers          91-03401  1.04.22        
 11 Sjo Van Rooij          Kimbria                 91-01943  1.05.45        
 12 Wesley den Mulder      Heldense Zwemveren      91-06457  1.05.54        
 13 Sjors Pietermans       Patrick                 91-06841  1.05.70        

Junioren 4 
  1 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  0.58.87        
  2 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  0.59.46        
  3 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  1.00.10A       
  4 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.00.12        
  5 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.00.66        
  6 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  1.01.09B       
  7 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  1.01.57        
  8 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.01.86        
  9 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.02.90        
     Charel Thewissen      Kimbria                 90-05591            AA   

Jeugd 1 
  1 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  0.56.60        
  2 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  0.57.89        
  3 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  0.58.13B       
  4 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  1.00.10B       
  5 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.00.52        
  6 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.00.64        
  7 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.01.07        
  8 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  1.01.09A       
  9 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.03.11        
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247  Ziek      Zk   
     Tim Metsemakers       Patrick                 89-02129  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  0.59.20        
  2 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.59.81        
  3 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  1.00.10C       
  4 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.01.95        

Senioren 
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.55.44        
  2 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.56.46        
  3 Hugo Knebel            KZPC                    79-00667  0.56.72        
  4 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  0.56.80        
  5 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  0.57.42        
  6 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.58.13A       
     Terrence Olaria       ZCV                     86-02249            AA   
     Alan Smeets           Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 15     200   m.vlinderslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  2.53.35                  1.20.54 
  2 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  3.06.82                  1.28.51 
  3 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  3.07.94                  1.25.44 
  4 Janny Vollenberg       HZPC                    94-01198  3.23.59                  1.34.83 

Junioren 2 
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.40.56                  1.11.65 
  2 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  2.41.27                  1.16.28 
  3 Misty Coert            ZCV                     93-00162  2.44.89                  1.16.94 
  4 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  2.48.87                  1.18.46 
  5 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  2.50.83                  1.20.54 
  6 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  2.51.63                  1.17.46 
  7 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  2.55.18                  1.25.19 
  8 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  3.06.43                  1.31.00 
  9 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  3.07.96                  1.25.80 
 10 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  3.08.39                  1.29.60 

Jeugd 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.37.83                  1.16.00 

Senioren 
  1 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  2.41.51                  1.14.45 

Uitslag progr. nr. 16     200   m.rugslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  2.49.51                  1.24.45 
  2 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  2.49.66                  1.23.09 
  3 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  2.50.82                  1.25.31 
  4 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  2.52.71                  1.25.87 
  5 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  3.04.94                  1.30.66 
  6 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  3.05.11                  1.31.22 
  7 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  3.05.26                  1.31.39 
  8 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  3.09.28                  1.34.53 

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.17.10                  1.06.88 
  2 Jeroen Feijs           ZCV                     92-00333  2.29.26                  1.13.20 
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.30.57                  1.13.57 
  4 Kees Derks             ZCV                     92-03787  2.35.65                  1.16.77 
  5 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  2.39.22                  1.17.62 
  6 Thijs Wolswinkel       RZ                      92-01837  2.44.16                  1.21.73 
  7 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  2.44.87                  1.20.47 
  8 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  2.46.47                  1.23.09 
  9 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  2.46.92                  1.22.76 
 10 Roy Hoogerwerf         Hellas-Glana-KZ(SG      92-03053  2.47.02                  1.21.52 
 11 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.49.75                  1.24.00 
 12 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.50.22                  1.24.17 
 13 Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  2.58.46                  1.25.48 
     Tim Greven            Swim2win(SG)            92-02373  NG        ng   

Junioren 4 
  1 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  2.27.48                  1.11.29 
  2 Dean Coert             ZCV                     91-00393  2.27.79                  1.13.45 
  3 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  2.28.27                  1.13.03 
  4 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  2.33.16                  1.15.39 
  5 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.34.87                  1.17.62 
  6 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.38.54                  1.16.54 
  7 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  2.39.34                  1.17.89 
  8 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  2.41.27                  1.18.60 
  9 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  2.42.81                  1.19.18 
 10 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.51.43                  1.19.59 
 11 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.54.57                  1.25.33 

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  2.19.04                  1.07.95 
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  2.24.94                  1.11.50 
  3 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  2.35.64                  1.15.00 
  4 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  2.37.17                  1.16.36 

Senioren 
  1 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  2.16.24                  1.08.06 
  2 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.18.81                  1.07.40 
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.20.32                  1.08.61 
  4 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  2.22.26                  1.07.86 
  5 Tim Jansen             RZL                     86-01431  2.28.08                  1.10.60 
  6 Terrence Olaria        ZCV                     86-02249  2.31.32                  1.14.45 
  7 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  2.37.11                  1.16.62 
     Alan Smeets           Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 17     200   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  2.33.75                  1.15.16 
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  2.34.32                  1.14.63 
  3 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  2.36.51                  1.16.36 
  4 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  2.42.89                  1.17.07 

Junioren 2 
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.23.83                  1.08.56 
  2 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  2.25.18                  1.10.18 
  3 Misty Coert            ZCV                     93-00162  2.25.20                  1.10.78 
  4 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  2.25.44                  1.10.32 
  5 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  2.27.13                  1.12.64 
  6 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  2.27.28                  1.11.46 
  7 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  2.27.36                  1.09.80 
  8 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  2.28.37                  1.12.03 
  9 Eva Martens            ZCV                     92-03194  2.28.73                  1.10.87 
 10 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  2.29.26                  1.14.04 
 11 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  2.30.42                  1.12.39 
 12 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  2.31.21                  1.11.74 
 13 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.32.77                  1.14.57 
    Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  2.32.77                  1.14.17 
 15 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  2.33.81                  1.12.25 
 16 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  2.35.61                  1.15.02 

Jeugd 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.16.71                  1.07.25 
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.16.82                  1.07.02 
  3 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  2.20.90                  1.07.62 
  4 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  2.22.55                  1.08.99 
  5 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  2.26.93                  1.11.64 
  6 Anne Michelle Vos      De Rog                  91-07994  2.27.54A                 1.10.98 
  7 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  2.27.54B                 1.11.36 
  8 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  2.30.45                  1.12.42 
  9 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.31.47                  1.13.84 
 10 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  2.35.31                  1.15.23 

Senioren 
  1 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  2.17.89                  1.06.27 
  2 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  2.18.56                  1.06.08 
  3 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  2.19.24                  1.07.56 
  4 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  2.20.97                  1.08.60 
  5 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  2.21.51                  1.10.02 
  6 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  2.21.66                  1.06.93 
  7 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  2.22.20                  1.08.37 
  8 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  2.27.74                  1.10.15 
     Armanda Haak          ZON-S&S                 84-00838  Ziek      Zk   
     Maike Op het Veld     Patrick                 87-03046  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 18     200   m.schoolslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  3.14.23                  1.33.60 
  2 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  3.15.26                  1.36.04 
  3 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  3.16.36                  1.34.45 
  4 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  3.19.09                  1.39.17 
  5 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  3.24.06                  1.38.19 
  6 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  3.29.63                  1.41.98 
  7 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  3.31.67                  1.41.51 
     Jordy Vroomen         Eurode KZC              94-00341  Ziek      Zk   

Junioren 2 
  1 Scott Delbressine      ZCV                     92-03057  2.43.15                  1.18.03 
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.47.97                  1.21.87 
  3 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  2.53.76                  1.23.60 
  4 Bjorn de Jonge         Hellas-Glana-KZ(SG      92-00631  2.55.47                  1.22.60 
  5 Alain Dassen           Swim2win(SG)            92-03459  2.59.75                  1.24.44 
  6 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  3.02.54                  1.28.00 
  7 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  3.03.10                  1.27.72 
  8 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  3.06.73                  1.30.45 
  9 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  3.12.92                  1.33.20 
     Twan Beentjes         Hellas-Glana-KZ(SG      93-01309  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  2.37.93                  1.16.67 
  2 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.45.60                  1.19.48 
  3 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  2.47.48                  1.20.60 
  4 Guido Faassen          Mosa-Regio              91-04409  2.49.61                  1.21.35 
  5 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.50.65                  1.23.57 
  6 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  2.50.69                  1.21.55 
  7 Michèl Theissen        NIMO                    91-02777  2.53.55                  1.23.53 
  8 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  3.00.20                  1.24.34 
  9 Dominique Maassen      Eurode KZC              90-04501  3.02.14                  1.28.06 
 10 Patrick Lemmens        Brunssum                91-06101  3.02.34                  1.29.59 
 11 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  3.10.15                  1.28.62 
     Erik Verstraelen      Mosa-Regio              90-03065  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  2.32.89                  1.14.04 
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  2.42.23                  1.17.60 
  3 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  2.43.16                  1.18.48 
  4 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  2.45.28                  1.15.95 
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  2.51.60                  1.22.22 
  6 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  2.53.22                  1.22.57 
  7 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  3.02.15                  1.26.90 
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  2.34.03                  1.13.50 
  2 Freddie Geerlings      ZON-S&S                 79-00379  2.45.13                  1.20.25 
  3 Reinier Ellenkamp      De Rog                  80-00367  2.45.46                  1.14.49 
  4 Dennis Stegerhütte     ZON-S&S                 86-04397  2.48.11                  1.18.15 
  5 Tim Jansen             RZL                     86-01431  2.52.28                  1.23.41 
  6 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  3.04.06                  1.26.06 

Uitslag progr. nr. 19     4x100 m.vrije slag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Chantal Senden          93-00698  4.28.95        1.07.14 
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Misty Coert             93-00162                         
                           Jamie Schepers          93-00894                         

  2 HZPC                   Maartje van/de Munckhof 92-01258  4.34.42        1.12.01 
                           Michelle Verouden       94-00150                         
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Angèl Koenen            92-00968                         
                           Rinske Becks            94-03098

  3 Noord-Limburg(SG)      Kimberley Teunissen     92-01742  4.36.92        1.08.00 
                           Inge Arts               92-03076                         
                           Minke Janssen           94-00830                         
                           Kelly Agterberg         92-04882                         

  4 NIMO                   Vera Weinberg           93-02144  4.49.10        1.10.68 
                           Rylana Slaghuis         94-01286                         
                           Chloé Rutzerveld        92-03450                         
                           Melissa Meyer           93-04374                         

  5 Hellas-Glana-KZ(SG)    Susanne vd Plas         92-01426  4.55.06        1.10.94 
                           Marja van der Sluis     93-00710                         
                           Roxane Wilms            93-05946                         
                           Mirte Tummers           92-01790                         

  6 RZ                     Robin Hageman           93-05460  4.56.51        1.17.82 
                           Joyce Caster            93-00154                         
                           Selena van Cruchten     94-01608                         
                           Svenja Zonneveld        93-01096                         

Uitslag progr. nr. 20     4x100 m.wisselslag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV 1                  Joey de Ruiter          91-01971  4.25.94        1.05.46 
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Dean Coert              91-00393                         
                           Jacky Coumans           90-00573                         

  2 RZ                     Patrick Creemers        90-00579  4.34.20        1.12.02 
                           Kenneth Caster          91-00375                         
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Tobias van Halen        91-00835                         

  3 HZPC                   Mark van Enckevort      90-00797  4.43.19        1.10.60 
                           Arjan Mols              91-01611                         
                           Ralph van Megen         92-01613                         
                           Guus Geurts             91-00689                         
                           Tim Jacobs              92-01825

  4 Kimbria                Fabrice Aries           90-00063  4.49.56        1.14.20 
                           Pim van Zeijl           90-03415                         
                           Charel Thewissen        90-05591                         
                           Jerome Aries            90-00065                         

  5 Hellas-Glana-KZ(SG)    Roy Hoogerwerf          92-03053  4.51.95        1.18.70 
                           Bjorn de Jonge          92-00631                         
                           Anton vd Sluis          90-02697                         
                           Wilco van der Sluis     93-00469                         

  6 Noord-Limburg(SG)      Jelmer v. Dijk          90-00653  4.58.84        1.18.22 
                           Kasper v. Dijk          92-00249                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         
                           Geoff Ebskamp           93-01817                         

  7 ZON-S&S                Robin Ramaekers         93-04385  5.01.84        1.21.51 
                           Aaron Eisank            91-00577                         
                           Tristan Eisank          90-00773                         
                           Toni Meisters           91-01577                         

    Brunssum               Rico Nemeth             90-04455            AA           
                           Milan Teeken            92-01287                         
                           Mitch Notten            92-02505                         
                           Patrick Lemmens         91-06101                         

    ZCV 2                  Jeroen Feijs            92-00333            EA   1.11.32 
                           Scott Delbressine       92-03057                         
                           Yannick Mommers         91-01613                         
                           Kees Derks              92-03787                         

Uitslag progr. nr. 21     50    m.vlinderslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.29.49        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  0.31.10        
  3 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.31.73        
  4 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  0.32.17        
  5 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  0.32.57        
  6 Misty Coert            ZCV                     93-00162  0.33.40        
  7 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  0.33.52        
  8 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  0.33.71        
  9 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.33.88        
 10 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  0.33.95        
 11 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  0.34.24        
 12 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  0.34.32        
 13 Ilse Schoenmakers      RZ                      90-03324  0.34.38        
 14 Iris Hopman            NIMO                    91-01330  0.34.45        
 15 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  0.34.58        
 16 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  0.34.67        
 17 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  0.34.86        
 18 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  0.34.91        
 19 Neiske Becks           HZPC                    91-00138  0.34.97        
 20 Mandy van der Klij     HZPC                    90-06672  0.35.35        
 21 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  0.35.42        
 22 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  0.35.50        
 23 Krischa Waeyen         RZ                      90-04136  0.35.59        
 24 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  0.35.72        
 25 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  0.35.95        
 26 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  0.36.16        
 27 Kelly Agterberg        Noord-Limburg(SG)       92-04882  0.36.26        
 28 Danique Ubags          ZCV                     90-03780  0.36.29        
 29 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  0.36.36        

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.29.45        
  2 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  0.30.45        
  3 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  0.32.05        
  4 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  0.32.15        
  5 Susan The              Mosa-Regio              89-04106  0.32.45        
  6 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.33.22        
  7 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.33.23        
  8 Alice Janssen          HZPC                    89-02012  0.33.27        
  9 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  0.33.46        
 10 Roos Lemmen            Eurode KZC              84-03078  0.33.66        
 11 Bonnie Ubachs          Brunssum                87-04896  0.33.88        
 12 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  0.34.22        
     Maike Op het Veld     Patrick                 87-03046  Ziek      Zk   
     Marianka Peeters      Patrick                 88-03394  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 22     50    m.vlinderslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  0.27.89        
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  0.28.42        
  3 Dave van Zomeren       Eurode KZC              88-05577  0.28.92        
  4 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  0.29.08        
  5 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  0.29.19        
  6 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  0.29.41        
  7 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  0.29.54        
  8 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.29.61A       
  9 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  0.29.61B       
 10 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  0.29.83        
 11 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  0.29.89        
 12 Dean Coert             ZCV                     91-00393  0.30.10A       
 13 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  0.30.10B       
 14 Raoul Zalewski         Brunssum                89-03681  0.30.15        
 15 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  0.30.20A       
 16 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  0.30.20B       
 17 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  0.30.30        
 18 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  0.30.32        
 19 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  0.30.44        
 20 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  0.30.75        
 21 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  0.30.76        
 22 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  0.30.83        
 23 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  0.30.87        
 24 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  0.31.07        
 25 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  0.31.35        
 26 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  0.33.19        
     Bram Dekker           ZCV                     89-00649            AA   
     Remco de Veen         De Roersoppers          89-03247  Ziek      Zk   
     Tim Metsemakers       Patrick                 89-02129  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.26.39        
  2 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.26.81        
  3 Maurice Geurts         ZCV                     83-00735  0.27.10        
  4 Gideon Latten          ZCV                     86-01851  0.27.19A       
  5 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  0.27.19B       
  6 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  0.27.52        
  7 Jarbas in den Bosch    Hellas-Glana-KZ(SG      84-00239  0.27.60        
  8 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.27.70        
  9 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.27.98        
 10 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.28.46        
 11 Sander Bouts           RZ                      85-00331  0.28.77        
 12 Daniël Beaujean        Brunssum                83-02513  0.28.97        
 13 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.29.32A       
 14 Rik Op het Veld        Patrick                 86-02289  0.29.32B       
     Alan Smeets           Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kring Limburg - Kerkrade