Datum :17-05-2006     Limburgse A kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 23     800   m.vrije slag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m

Minioren 6 
  1 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  10.58.88       1.17.11   2.41.97   5.30.35 
  2 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  11.22.14       1.18.83   2.45.11   5.41.52 
  3 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  11.22.65       1.21.01   2.46.70   5.39.99 
  4 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  12.23.39       1.25.70   3.00.42   6.10.70 

Junioren 2 
  1 Misty Coert            ZCV                     93-00162  10.13.95       1.12.48   2.29.45   5.04.39 
  2 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  10.16.23       1.12.73   2.30.10   5.06.57 
  3 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  10.18.05       1.12.47   2.30.65   5.07.47 
  4 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  10.34.33       1.11.96   2.30.37   5.08.55 
  5 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  10.43.85       1.12.83   2.32.79   5.18.08 
  6 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  10.47.76       1.16.76   2.38.57   5.23.20 
  7 Eva Martens            ZCV                     92-03194  11.03.12       1.15.99   2.39.52   5.26.99 
  8 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  11.04.91       1.16.46   2.40.46   5.27.96 
  9 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  11.12.42       1.16.00   2.40.38   5.33.11 
 10 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  11.19.76       1.15.90   2.40.69   5.33.69 
 11 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  11.21.21       1.20.68   2.48.87   5.45.74 
     Mirte Tummers         Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790            AF   

Jeugd 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  10.04.48       1.11.29   2.27.00   5.00.42 
  2 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  10.32.08       1.11.58   2.28.74   5.06.21 
  3 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  10.43.22       1.15.99   2.37.57   5.21.92 
  4 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  11.15.15       1.14.12   2.37.29   5.29.44 
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  10.06.99       1.07.99   2.24.30   4.59.46 
  2 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  10.14.25       1.09.13   2.25.44   5.00.22 
  3 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  10.28.31       1.11.15   2.30.34   5.10.88 

Uitslag progr. nr. 24     800   m.vrije slag jongens minioren 6
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m

Minioren 6 
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  11.06.22       1.18.03   2.43.27   5.33.98 
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  11.14.18       1.18.11   2.43.80   5.33.24 
  3 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  11.31.55       1.18.92   2.44.33   5.34.09 

Uitslag progr. nr. 25     1500  m.vrije slag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m      800m

Junioren 2 
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  18.29.73       1.07.58   2.19.48   4.45.48   9.43.68 
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  19.06.61       1.08.02   2.24.26   4.58.67   10.09.64
     Kees Derks            ZCV                     92-03787            AA   
     Maurice Soudant       Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  18.22.95       1.07.98   2.21.13   4.48.67   9.44.74 
  2 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  18.27.54       1.08.19   2.20.59   4.48.38   9.44.66 
  3 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  18.29.00       1.07.42   2.20.32   4.48.10   9.47.32 
  4 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  18.44.30       1.06.75   2.20.57   4.49.36   9.48.24 
  5 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  19.08.70       1.09.49   2.26.03   5.02.30   10.14.26
  6 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  19.09.21       1.10.52   2.27.86   5.06.96   10.16.24
  7 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  19.31.61       1.10.54   2.29.02   5.10.04   10.29.92
  8 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  19.59.16       1.12.06   2.30.76   5.11.06   10.32.41

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  16.49.50       1.00.18   2.06.01   4.18.58   8.49.10 
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  17.26.76       1.01.46   2.09.08   4.29.36   9.12.69 
  3 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  18.10.57       1.07.71   2.20.47   4.44.63   9.36.80 
  4 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  18.42.23       1.07.51   2.19.89   4.45.45   9.46.07 
  5 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  19.20.41       1.08.09   2.24.70   4.59.41   10.11.26
  6 Peter Crijns           RZL                     88-00673  19.34.65       1.07.46   2.21.56   4.56.06   10.15.84
     Michiel Bronswijk     Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  16.42.37       1.01.62   2.08.34   4.22.93   8.50.09 
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  17.42.96       1.05.18   2.14.38   4.35.47   9.19.47 
  3 Tim Jansen             RZL                     86-01431  18.42.84       1.07.11   2.21.72   4.53.26   9.56.83 
  4 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  19.48.41       1.08.88   2.23.34   4.55.18   10.12.48

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kring Limburg - Kerkrade