Datum :20-05-2006     Limburgse A kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 26     4x200 m.vrije slag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Dimphy van de Laar      92-01052  09.45.18       2.24.38 
                           Misty Coert             93-00162                 1.10.08 
                           Chantal Senden          93-00698                         
                           Jamie Schepers          93-00894                         

  2 HZPC                   Maartje van/de Munckhof 92-01258  10.08.36       2.40.89 
                           Michelle Verouden       94-00150                 1.16.29 
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Angèl Koenen            92-00968                         
                           Reneè Lenders           93-03684

  3 Noord-Limburg(SG)      Kimberley Teunissen     92-01742  10.09.73       2.28.36 
                           Inge Arts               92-03076                 1.10.60 
                           Minke Janssen           94-00830                         
                           Kelly Agterberg         92-04882                         

  4 NIMO                   Vera Weinberg           93-02144  10.28.75       2.30.97 
                           Rylana Slaghuis         94-01286                 1.10.64 
                           Anke Snijkers           92-01638                         
                           Melissa Meyer           93-04374                         

  5 RZ                     Joyce Caster            93-00154  10.50.45       2.42.10 
                           Michelle van oosterhout 93-03172                 1.14.68 
                           Selena van Cruchten     94-01608                         
                           Svenja Zonneveld        93-01096                         

  6 Hellas-Glana-KZ(SG)    Mirte Tummers           92-01790  10.59.82       2.34.82 
                           Marja van der Sluis     93-00710                 1.14.26 
                           Roxane Wilms            93-05946                         
                           Susanne vd Plas         92-01426                         

Uitslag progr. nr. 27     4x200 m.vrije slag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Kenneth Caster          91-00375  08.51.59       2.12.92 
                           Tobias van Halen        91-00835                 1.01.73 
                           Patrick Creemers        90-00579                         
                           Diederic Brummer        90-00485                         

  2 ZCV 1                  Joey de Ruiter          91-01971  08.56.45       2.13.36 
                           Jacky Coumans           90-00573                 1.03.68 
                           Jeroen Feijs            92-00333                         
                           Kay op den Kamp         91-03425                         

  3 Kimbria                Fabrice Aries           90-00063  08.57.02       2.14.33 
                           Charel Thewissen        90-05591                 1.03.75 
                           Pim van Zeijl           90-03415                         
                           Jerome Aries            90-00065                         

  4 ZCV 2                  Dean Coert              91-00393  09.00.63       2.14.13 
                           Scott Delbressine       92-03057                 1.03.82 
                           Yannick Mommers         91-01613                         
                           Kees Derks              92-03787                         

  5 HZPC                   Tim Jacobs              92-01825  09.30.34       2.29.85 
                           Ralph van Megen         92-01613                 1.12.41 
                           Guus Geurts             91-00689                         
                           Mark van Enckevort      90-00797                         
                           Kevin van de Bekerom    92-00057

  6 Brunssum               Mitch Notten            92-02505  09.37.18       2.11.68 
                           Jory Niemanh            92-04409                 1.02.11 
                           Rico Nemeth             90-04455                         
                           Milan Teeken            92-01287                         

  7 ZON-S&S                Tristan Eisank          90-00773  09.40.57       2.14.47 
                           Robin Ramaekers         93-04385                 1.03.11 
                           Toni Meisters           91-01577                         
                           Aaron Eisank            91-00577                         

  8 Noord-Limburg(SG)      Geoff Ebskamp           93-01817  09.42.11       2.23.85 
                           Kasper v. Dijk          92-00249                 1.06.47 
                           Jelmer v. Dijk          90-00653                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         

  9 Hellas-Glana-KZ(SG)    Maurice Soudant         93-02125  10.06.85       2.27.25 
                           Anton vd Sluis          90-02697                 1.09.13 
                           Roy Hoogerwerf          92-03053                         
                           Wilco van der Sluis     93-00469                         


Uitslag progr. nr. 28     100   m.vlinderslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Misty Coert            ZCV                     93-00162  1.12.97        
  2 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  1.14.96        
  3 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  1.15.73       
  4 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.15.97        
  5 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  1.20.66        
  6 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.25.32        
  7 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.25.77        
  8 Denise Austen          Mosa-Regio              93-03778  1.27.01        
  9 Lori Leenen            Noord-Limburg(SG)       93-05060  1.30.22        

Junioren 2 
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.11.89A       
  2 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  1.14.24        
  3 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.15.26        
  4 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.15.73B       
  5 Christa Craenen        Patrick                 92-00384  1.17.60        
  6 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  1.17.76        
  7 Jolien van Golde       Swim2win(SG)            92-04200  1.21.50        
  8 Evelien Schwillens     Swim2win(SG)            92-01602  1.21.98        
  9 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.22.93        
 10 Kelly Agterberg        Noord-Limburg(SG)       92-04882  1.24.04        
 11 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.24.39        

Jeugd 1 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.08.10        
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.11.05        
  3 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  1.26.22        
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   
     Iris Hopman           NIMO                    91-01330  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  1.17.08        
  2 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.18.47        

Senioren 
  1 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  1.09.37        
  2 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.09.73        
  3 Suzanne Duijkers       ZCV                     87-01024  1.11.23        
  4 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  1.11.89       
  5 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.12.35        
  6 Marian Bouts           RZ                      86-00492  1.13.48        
  7 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.14.74        

Uitslag progr. nr. 29     100   m.rugslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.15.78        
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.16.02        
  3 Robin Ramaekers        ZON-S&S                 93-04385  1.17.50        
  4 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  1.17.81        
  5 Bart van Beek          Hellas-Glana-KZ(SG      93-01847  1.19.62        
  6 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.20.27        
  7 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.20.58        
  8 Gergo Lovas            RZ                      93-02411  1.21.46        
  9 Erik Schwillens        Swim2win(SG)            93-01747  1.24.46        
 10 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.27.18        
     Rick Hesen            HZPC                    93-00601            AA   
     Ruben Gardeniers      Swim2win(SG)            93-01161  Ziek      Zk   
     Twan Beentjes         Hellas-Glana-KZ(SG      93-01309  Ziek      Zk   

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.03.51        
  2 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.09.30        
  3 Jeroen Feijs           ZCV                     92-00333  1.12.00        
  4 Kees Derks             ZCV                     92-03787  1.14.74        
  5 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.16.61        
  6 Thijs Wolswinkel       RZ                      92-01837  1.17.01        
  7 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.17.52        
  8 Roy Hoogerwerf         Hellas-Glana-KZ(SG      92-03053  1.17.94        
     Alain Dassen          Swim2win(SG)            92-03459  Ziek      Zk   

Junioren 3 
  1 Dean Coert             ZCV                     91-00393  1.08.37        
  2 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  1.08.65        
  3 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.11.52        
  4 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.12.41        
  5 Michèl Theissen        NIMO                    91-02777  1.13.51        
  6 Bob Harmsen            Hellas-Glana-KZ(SG      91-02713  1.14.41        
  7 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  1.14.45        
  8 Tobias van Halen       RZ                      91-00835  1.15.66        
  9 Patrick Lemmens        Brunssum                91-06101  1.17.46        
 10 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.24.20        
     Toni Meisters         ZON-S&S                 91-01577  1.19.02   RC   

Junioren 4 
  1 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.09.17        
  2 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  1.10.70        
  3 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.10.71        
  4 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  1.11.77        
  5 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.12.18        
  6 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  1.12.60        
  7 Fabrice Aries          Kimbria                 90-00063  1.13.52        
  8 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  1.13.78        
  9 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.16.84        

Jeugd 1 
  1 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  1.03.87        
  2 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  1.03.98        
  3 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  1.08.56        
  4 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  1.10.80        
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.11.10        
  6 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.13.69        
     Ramon Meisters        NIMO                    89-04491            AA   
     Raoul Zalewski        Brunssum                89-03681  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Peter Crijns           RZL                     88-00673  1.07.90        
  2 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  1.09.67        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.13.57        

Senioren 
  1 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.03.87        
  2 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  1.04.01        
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.04.10        
  4 Alan Smeets            Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  1.05.66        
  5 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  1.05.75        
  6 Sander Bouts           RZ                      85-00331  1.06.07        
  7 Tim Jansen             RZL                     86-01431  1.06.37        
  8 Terrence Olaria        ZCV                     86-02249  1.09.08        
  9 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  1.09.30        
 10 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  1.11.82        

Uitslag progr. nr. 30     200   m.rugslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  2.48.57                  1.22.11 
  2 Linda Dehing           RZ                      94-00022  2.54.39                  1.24.31 
  3 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  2.55.37                  1.25.43 
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  3.02.96                  1.28.40 
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  3.08.48                  1.33.63 

Junioren 2 
  1 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.38.78                  1.17.12 
  2 Misty Coert            ZCV                     93-00162  2.41.98                  1.20.26 
  3 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  2.43.68                  1.19.47 
  4 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  2.45.45                  1.21.31 
  5 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  2.46.80                  1.22.26 
  6 Eva Martens            ZCV                     92-03194  2.48.21                  1.21.21 
  7 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  2.51.31                  1.23.28 
  8 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.51.58                  1.25.39 
  9 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  2.51.68                  1.23.68 
 10 Maartje van/de MunckhofHZPC                    92-01258  2.52.34                  1.23.80 
 11 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  2.54.60                  1.25.71 
 12 Anke Snijkers          NIMO                    92-01638  2.57.64                  1.27.23 
 13 Susanne vd Plas        Hellas-Glana-KZ(SG      92-01426  2.59.50                  1.28.63 
 14 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  3.01.59                  1.28.91 

Jeugd 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.34.38                  1.15.26 
  2 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.37.29                  1.17.89 
  3 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  2.40.59                  1.16.81 
  4 Fanny Robbertsen       NIMO                    91-02622  2.42.60                  1.20.77 
  5 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  2.47.18                  1.20.44 
  6 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  2.52.25A                 1.24.22 
  7 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  2.52.25B                 1.24.83 
  8 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  2.54.85                  1.24.94 
  9 Maureen Muyen          ZON-S&S                 91-02874  2.55.57                  1.24.57 

Senioren 
  1 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  2.37.29                  1.14.76 
  2 Kylie Leenen           HZPC                    89-02618  2.45.45                  1.21.57 
     Maike Op het Veld     Patrick                 87-03046  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 31     200   m.vlinderslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m

Minioren 6 
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  2.56.68                  1.26.15 
  2 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  2.59.47                  1.23.37 
  3 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  3.20.58                  1.29.80 

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.25.82                  1.07.15 
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.34.50                  1.10.93 
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.35.16                  1.09.39 
  4 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.40.41                  1.14.64 
  5 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.46.55                  1.16.41 
  6 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  3.08.65                  1.25.40 
  7 Rick Hesen             HZPC                    93-00601  3.09.63                  1.30.10 
     Maurice Soudant       Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  NG        ng   

Junioren 4 
  1 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  2.32.60                  1.12.14 
  2 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  2.36.02                  1.10.11 
  3 Dean Coert             ZCV                     91-00393  2.40.77                  1.16.22 
  4 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.40.80                  1.16.08 
  5 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  2.51.56                  1.15.57 

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  2.14.72                  1.05.08 
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  2.15.91                  1.02.54 

Senioren 
  1 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  2.15.69                  1.04.87 
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.18.53                  1.06.22 
  3 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  2.22.28                  1.06.67 

Uitslag progr. nr. 32     400   m.wisselslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m

Minioren 6 
  1 Minke Janssen          Noord-Limburg(SG)       94-00830  6.00.72        1.23.02 
  2 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  6.08.25        1.29.42 
  3 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  6.26.86        1.35.35 
     Sanne Scheerder       ZCV                     94-01316  6.20.14   SK   1.30.89 

Junioren 2 
  1 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  5.34.35        1.20.59 
  2 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  5.36.82        1.17.03 
  3 Misty Coert            ZCV                     93-00162  5.43.29        1.19.36 
  4 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  5.44.07        1.19.03 
  5 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  5.46.25        1.16.84 
  6 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  5.53.52        1.25.76 
  7 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  6.02.54        1.20.07 
  8 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  6.03.84        1.21.03 
  9 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  6.05.01        1.21.04 
 10 Eva Martens            ZCV                     92-03194  6.09.43        1.31.15 
 11 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  6.10.88        1.26.86 
 12 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  6.23.71        1.28.76 
     Ingrid van Horen      HZPC                    92-04060            AA   

Jeugd 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  5.24.84        1.12.05 
  2 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  5.30.21        1.16.42 
  3 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  5.58.24        1.29.42 
  4 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  6.02.68        1.24.40 
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  5.26.08        1.13.69 
  2 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  5.45.29        1.17.53 
  3 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  5.47.30        1.16.79 
     Armanda Haak          ZON-S&S                 84-00838  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 33     400   m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

Minioren 6 
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  5.19.32                  1.14.88   2.36.23 
  2 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  5.21.48                  1.18.24   2.39.90 
  3 Stan Gorree            Noord-Limburg(SG)       94-01325  5.22.19                  1.15.03   2.37.47 
  4 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  5.22.54                  1.15.48   2.38.32 
  5 Boy Coort              ZON-S&S                 94-02283  5.48.93                  1.20.56   2.50.38 
  6 Carlo Meisters         ZON-S&S                 94-02285  5.49.74                  1.23.10   2.53.51 

Junioren 2 
  1 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  4.40.05                  1.03.49   2.15.72 
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  4.49.83                  1.06.97   2.21.66 
  3 Kees Derks             ZCV                     92-03787  4.52.51                  1.08.27   2.23.79 
  4 Thijs Wolswinkel       RZ                      92-01837  5.02.32                  1.11.59   2.28.53 
  5 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  5.06.01                  1.10.32   2.29.29 
  6 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  5.09.84                  1.11.67   2.30.49 
  7 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  5.14.58                  1.12.08   2.32.48 

Junioren 4 
  1 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  4.37.20                  1.04.91   2.15.55 
  2 Jerome Aries           Kimbria                 90-00065  4.39.42                  1.05.21   2.17.01 
  3 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  4.39.94                  1.06.40   2.18.86 
  4 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  4.41.08                  1.04.34   2.16.79 
  5 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  4.42.36                  1.07.27   2.20.43 
  6 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  4.46.62                  1.07.04   2.20.17 
  7 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  4.48.87                  1.07.80   2.21.06 
  8 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  4.56.61                  1.07.51   2.24.06 
  9 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  5.01.67                  1.06.44   2.21.54 
 10 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  5.06.16                  1.10.34   2.29.76 

Jeugd 2 
  1 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  4.16.97                  1.00.11   2.05.24 
  2 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  4.23.33                  1.01.51   2.08.00 
  3 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  4.38.01                  1.02.32   2.12.38 
  4 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  4.39.88                  1.06.25   2.17.92 
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  4.40.17                  1.06.98   2.18.32 

Senioren 
  1 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  4.14.72                  1.00.42   2.05.46 
  2 Sander Bouts           RZ                      85-00331  4.34.41                  1.04.16   2.13.50 

Uitslag progr. nr. 34     50    m.schoolslag meisjes minioren 6 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.36.71        
  2 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  0.36.95        
  3 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  0.37.54        
  4 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.37.62        
  5 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  0.37.88        
  6 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  0.37.92        
  7 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  0.38.37        
  8 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  0.38.84        
  9 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  0.39.04        
 10 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  0.39.16        
 11 Emmylou von den Hoff   Brunssum                92-03850  0.39.17        
 12 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  0.39.67        
 13 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  0.39.69        
 14 Helene Vos             Eurode KZC              90-07842  0.39.72        
 15 Maddy Thielen          HZPC                    90-03732  0.39.73        
 16 Fleur Boelhouwers      ZEPS                    90-07408  0.40.09        
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.35.54        
  2 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  0.35.70        
  3 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  0.39.63        
  4 Rachelle Jaspers       Kimbria                 89-02038  0.39.78        
  5 Susan The              Mosa-Regio              89-04106  0.39.84        
  6 Marianka Peeters       Patrick                 88-03394  0.39.99        
  7 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.40.10        

Uitslag progr. nr. 35     50    m.schoolslag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  0.31.66        
  2 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  0.32.20        
  3 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  0.32.98        
  4 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  0.33.04        
    Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  0.33.04        
  6 Peter Crijns           RZL                     88-00673  0.33.74        
  7 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  0.34.02        
  8 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  0.34.26        
  9 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  0.34.32        
 10 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  0.34.33        
 11 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  0.34.50        
 12 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  0.34.79        
 13 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  0.34.84        
    Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  0.34.84        
 15 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  0.35.07        
 16 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  0.35.75        
    Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  0.35.75        
    Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  0.35.75        
 19 Martin Teley           RZL                     89-06059  0.36.20        
 20 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  0.36.51        
     Erik Verstraelen      Mosa-Regio              90-03065  Ziek      Zk   
     Bas Weijers           Kimbria                 89-05491  NG        ng   

Senioren 
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.30.40        
  2 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.31.20        
  3 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  0.31.66        
  4 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.31.70        
  5 Olaf Henselmans        Hellas-Glana-KZ(SG      87-01317  0.31.87        
  6 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.32.68        
  7 Dennis Stegerhütte     ZON-S&S                 86-04397  0.33.76        
  8 Freddie Geerlings      ZON-S&S                 79-00379  0.34.26        
  9 Wim Smeets             NIMO                    83-01973  0.34.42        
 10 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  0.34.76        
 11 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  0.35.00        
     Marcel Meuffels       Patrick                 81-01149  Ziek      Zk   

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kring Limburg - Kerkrade