Datum :21-05-2006     Limburgse A kampioenschappen             Kerkrade                      
Zwembad: D'r Pool                        baanlengte: 50   digitale chronometers

Uitslag progr. nr. 36     4x200 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HZPC 1                 Angèl Koenen            92-00968  09.23.13       2.24.04 
                           Maureen Rutten          88-03776                 1.09.05 
                           Judith van Meijel       91-02076                         
                           Mieke Veens             85-02944                         

  2 HZPC 2                 Alice Janssen           89-02012  09.53.07       2.31.78 
                           Renate van Lyssel       89-06356                 1.13.10 
                           Kylie Leenen            89-02618                         
                           Debbie Hesen            86-01528                         

  3 Kimbria                Nienke van Stipriaan    87-03970  09.53.55       2.24.80 
                           Kathinka Vertommen      82-01712                 1.10.91 
                           Aimee Janssen           91-04864                         
                           Hanneke Simons          89-03802                         

  4 NIMO                   Fanny Robbertsen        91-02622  09.58.55       2.31.68 
                           Michelle Hacking        91-07646                 1.12.13 
                           Jela Cnubben            88-00796                         
                           Lydia Colijn            86-00718                         

  5 ZON-S&S                Lauke Knoop             90-02008  10.11.50       2.26.36 
                           Maureen Muyen           91-02874                 1.11.39 
                           Ilona Remmel            93-02198                         
                           Cato Vrouenraets        90-06272                         

    ZCV                    Liz Rompelberg          90-03146            EC  
                           Irene Gubbels           88-01532                
                           Misty Coert             93-00162                         
                           Lotte Greven            87-05620                         

Uitslag progr. nr. 37     4x200 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Michel Heijnen          87-01267  08.24.30       2.00.33 
                           Yvo op den Kamp         89-01553                 0.58.61 
                           Terrence Olaria         86-02249                         
                           Bram Dekker             89-00649                         

  2 HZPC                   Stefan Kranenbroek      79-00729  08.54.47       2.07.45 
                           Willem Drissen          88-00871                 1.00.78 
                           Jeroen Verouden         87-04685                         
                           Maikel Brouwers         83-00339                         

  3 ZON-S&S                Tristan Eisank          90-00773  09.03.05       2.15.72 
                           Dennis Stegerhütte      86-04397                 1.03.32 
                           Freddie Geerlings       79-00379                         
                           Dax Steins              84-02159                         

  4 Brunssum               Tonie van Wijk          82-02019  09.03.92       2.15.57 
                           Mitch Notten            92-02505                 1.02.57 
                           Jos Gulpers             77-00371                         
                           Daniël Beaujean         83-02513                         

    Hellas-Glana-KZ(SG)    Davy Verreusel          89-03341            EA   2.03.99 
                           Pieter de Heer          89-01141                 0.59.34 
                           Michiel Bronswijk       88-00533                         
                           Joris Bulstra           85-03217                         

    RZ                     Diederic Brummer        90-00485            EA   2.00.24 
                           Patrick Creemers        90-00579                 1.00.40 
                           Stefan Jacobs           86-01407                         
                           Sander Bouts            85-00331                         

Uitslag progr. nr. 38     400   m.vrije slag meisjes minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

Minioren 6 
  1 Simone Soudant         Hellas/Glana/KZ (S      95-00430  5.35.70                  1.17.25   2.43.28 
  2 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  5.50.02                  1.19.95   2.50.76 
  3 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  5.58.75                  1.21.86 
  4 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  5.59.77                  1.33.03   2.54.24 

Uitslag progr. nr. 39     400   m.vrije slag jongens minioren 3,4 en 5
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m      200m      300m

Minioren 6 
  1 Lucas Greven           ZCV                     95-01941  5.38.72                  1.17.41   2.46.12 
  2 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  5.53.29                  1.24.02   2.52.04 
  3 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  5.56.11                  1.23.29   2.53.50 
  4 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  6.01.56                  1.19.70 
  5 Alex Bos               Noord-Limburg(SG)       95-01273  6.07.22                  1.24.82   2.59.28 
  6 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  6.24.60                  1.25.54   3.03.16 

Uitslag progr. nr. 40     200   m.wisselslag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m

Junioren 2 
  1 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  2.36.42        
  2 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  2.37.52        
  3 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  2.40.50        
  4 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  2.43.38        
  5 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  2.46.54        
  6 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  2.47.16        
  7 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  2.48.30        
  8 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  2.49.31        
  9 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  2.49.54        
 10 Eva Martens            ZCV                     92-03194  2.49.88        
 11 Rebecca Vroomen        Eurode KZC              93-01772  2.50.36        
 12 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  2.50.85        
 13 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  2.53.56        
 14 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  3.01.39        
     Misty Coert           ZCV                     93-00162  2.42.60   SD   

Jeugd 2 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  2.33.77        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  2.36.19        
  3 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  2.41.10        
  4 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  2.46.54        
  5 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  2.56.11        
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  2.35.89        
  2 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  2.40.54        
  3 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  2.43.00        
  4 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  2.47.51        
  5 Irene Gubbels          ZCV                     88-01532  2.47.60        

Uitslag progr. nr. 41     200   m.wisselslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m

Junioren 2 
  1 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  2.23.63        
  2 Scott Delbressine      ZCV                     92-03057  2.30.76        
  3 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  2.34.57        
  4 Jeroen Feijs           ZCV                     92-00333  2.36.07        
  5 Kees Derks             ZCV                     92-03787  2.36.69        
  6 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  2.38.25        
  7 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  2.38.65        
  8 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  2.38.77        
  9 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  2.41.60        
 10 Geoff Ebskamp          Noord-Limburg(SG)       93-01817  2.42.39        
 11 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  2.54.45        
 12 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  2.59.50        
     Alain Dassen          Swim2win(SG)            92-03459  Ziek      Zk   

Junioren 4 
  1 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  2.27.21        
  2 Joey de Ruiter         ZCV                     91-01971  2.27.55        
  3 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  2.27.67        
  4 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  2.27.70        
  5 Yannick Mommers        ZCV                     91-01613  2.30.16        
  6 Charel Thewissen       Kimbria                 90-05591  2.30.61        
  7 Dean Coert             ZCV                     91-00393  2.31.22        
  8 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  2.31.96        
  9 Jacky Coumans          ZCV                     90-00573  2.32.54        
 10 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  2.32.81        
 11 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  2.36.16        
 12 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  2.37.53        
 13 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  2.42.19        
 14 Mark van Enckevort     HZPC                    90-00797  2.42.98        

Jeugd 2 
  1 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  2.13.26        
  2 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  2.15.12        
  3 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  2.15.50        
  4 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  2.25.26        
  5 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  2.30.86        
  6 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  2.31.76        
  7 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  2.31.92        
  8 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  2.31.97        
     Peter Crijns          RZL                     88-00673  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  2.19.26        
  2 Michel Heijnen         ZCV                     87-01267  2.19.83        
  3 Sander Bouts           RZ                      85-00331  2.21.40        
  4 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  2.22.25        
  5 Terrence Olaria        ZCV                     86-02249  2.25.48        
  6 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  2.25.67        
  7 Tim Jansen             RZL                     86-01431  2.26.07        
  8 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  2.37.19        

Uitslag progr. nr. 42     100   m.vrije slag meisjes junioren 1 t/m dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  1.04.78        
  2 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  1.05.99        
    Misty Coert            ZCV                     93-00162  1.05.99        
  4 Svenja Zonneveld       RZ                      93-01096  1.08.19        
  5 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  1.08.33        
  6 Jamie Schepers         ZCV                     93-00894  1.08.35        
  7 Vera Weinberg          NIMO                    93-02144  1.08.86        
  8 Cyril Landstra         Noord-Limburg(SG)       93-05722  1.11.56        
  9 Marja van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00710  1.14.38        

Junioren 2 
  1 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  1.04.02        
  2 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  1.05.70        
  3 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  1.06.92        
  4 Sandra Verheijen       ZCV                     92-03192  1.07.76        
  5 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  1.07.81        
  6 Sabine Widdershoven    Swim2win(SG)            92-01980  1.08.21        
  7 Ingrid van Horen       HZPC                    92-04060  1.08.35        
  8 Eva Martens            ZCV                     92-03194  1.08.44        
  9 Mirte Tummers          Hellas-Glana-KZ(SG      92-01790  1.10.06        
 10 Susanne vd Plas        Hellas-Glana-KZ(SG      92-01426  1.10.89        
 11 Renee Koopman          Mosa-Regio              92-05028  1.11.91        
 12 Annora de Rijck        Brunssum                92-01502  1.12.81        

Jeugd 1 
  1 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  1.03.73        
  2 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  1.03.89        
  3 Anne Michelle Vos      De Rog                  91-07994  1.04.48        
  4 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  1.07.58        
  5 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  1.07.91        
  6 Claudia Giezenaar      RZ                      91-01022  1.08.00        
  7 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  1.08.11        
  8 Tessa Kierkels         ZCV                     91-01602  1.08.72        
  9 Michelle Hacking       NIMO                    91-07646  1.10.29        
 10 Joyce Raemaekers       De Rog                  91-06106  1.10.31        
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   

Jeugd 2 
  1 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  1.04.54        
  2 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  1.06.33        
  3 Cato Vrouwenraets      ZON-S&S                 90-06272  1.07.56        
  4 Ilse Schoenmakers      RZ                      90-03324  1.07.64        
  5 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  1.08.22        
     Krischa Waeyen        RZ                      90-04136  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  1.01.20        
  2 Anneloes Peulen        RZ                      85-02314  1.01.39        
  3 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  1.02.87        
  4 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  1.03.51        
  5 Lotte Greven           ZCV                     87-05620  1.03.72        
  6 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  1.04.29        
  7 Maureen Rutten         HZPC                    88-03776  1.05.26        
  8 Debbie Hesen           HZPC                    86-01528  1.05.75        
  9 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  1.05.87        
     Maike Op het Veld     Patrick                 87-03046  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 43     100   m.schoolslag jongens junioren 1 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m

Junioren 1 
  1 Ramon Wassenberg       RZ                      93-00715  1.24.50        
  2 Dion Dreesens          Noord-Limburg(SG)       93-02189  1.27.81        
  3 Wilco van der Sluis    Hellas-Glana-KZ(SG      93-00469  1.29.19        
  4 Bram Becks             HZPC                    93-03701  1.30.22        
  5 Sidney Leenen          HZPC                    93-01947  1.30.95        
  6 Maurice Soudant        Hellas-Glana-KZ(SG      93-02125  1.32.09        
     Geoff Ebskamp         Noord-Limburg(SG)       93-01817  1.24.09   SD   
     Twan Beentjes         Hellas/Glana/KZ (S      93-01309  Ziek      Zk   
     Twan Beentjes         Hellas-Glana-KZ(SG      93-01309  Ziek      Zk   

Junioren 2 
  1 Scott Delbressine      ZCV                     92-03057  1.15.50        
  2 Arvid Munsters         Mosa-Regio              92-03625  1.16.50        
  3 Bjorn de Jonge         Hellas-Glana-KZ(SG      92-00631  1.17.97        
  4 Kasper v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       92-00249  1.18.94        
  5 Jeroen Feijs           ZCV                     92-00333  1.22.08        
  6 Tim Jacobs             HZPC                    92-01825  1.24.31        
  7 Ralph van Megen        HZPC                    92-01613  1.24.73        
  8 Kees Derks             ZCV                     92-03787  1.25.14        
  9 Kevin van de Bekerom   HZPC                    92-00057  1.25.53        
 10 Mitch Notten           Brunssum                92-02505  1.28.89        
 11 Robin Leers            ZEPS                    92-02885  1.29.45        
     Alain Dassen          Swim2win(SG)            92-03459  Ziek      Zk   

Junioren 3 
  1 Kay op den Kamp        ZCV                     91-03425  1.12.34        
  2 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  1.12.81        
  3 Kenneth Caster         RZ                      91-00375  1.15.02        
  4 Guido Faassen          Mosa-Regio              91-04409  1.17.60        
  5 Michèl Theissen        NIMO                    91-02777  1.20.51        
  6 Sjors Pietermans       Patrick                 91-06841  1.21.32        
  7 Patrick Lemmens        Brunssum                91-06101  1.23.18        
  8 Willem Jongen          De Roersoppers          91-03401  1.23.38        
  9 Arjan Mols             HZPC                    91-01611  1.23.69        
 10 Indji Tan              NIMO                    91-02973  1.24.08        
 11 Bob Harmsen            Hellas-Glana-KZ(SG      91-02713  1.24.95        
 12 Guus Geurts            HZPC                    91-00689  1.25.48        

Junioren 4 
  1 Diederic Brummer       RZ                      90-00485  1.15.68        
  2 Jelmer v. Dijk         Noord-Limburg(SG)       90-00653  1.17.18        
  3 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  1.17.29        
  4 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  1.17.37        
  5 Remy de Jong           RZL                     90-06531  1.21.82        
  6 Anton vd Sluis         Hellas-Glana-KZ(SG      90-02697  1.24.09        
  7 Dominique Maassen      Eurode KZC              90-04501  1.25.32        
  8 Remco Leenders         Heldense Zwemveren      90-04717  1.25.50        
     Erik Verstraelen      Mosa-Regio              90-03065  Ziek      Zk   
     Rico van Lent         De Rog                  90-06005  Ziek      Zk   

Jeugd 1 
  1 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  1.09.62        
  2 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  1.11.62        
  3 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  1.12.62        
  4 Thijs Greven           ZCV                     89-05745  1.14.16        
  5 Remco de Rijck         Brunssum                89-02591  1.17.76        
  6 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  1.19.18        
  7 Bart Alberts           Mosa-Regio              89-00033  1.19.54        
  8 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  1.20.63        
  9 Lesley Derks           ZCV                     89-00671  1.21.46        
 10 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  1.21.94        
     Bas Weijers           Kimbria                 89-05491  NG        ng   

Jeugd 2 
  1 Joep Smeets            Mosa-Regio              88-03159  1.15.01        
  2 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  1.21.54        
  3 Job v. Duijnhoven      Noord-Limburg(SG)       88-00887  1.21.60        
     Peter Crijns          RZL                     88-00673  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  1.09.95        
  2 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  1.10.25        
  3 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  1.11.68        
  4 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  1.11.96        
  5 Olaf Henselmans        Hellas-Glana-KZ(SG      87-01317  1.14.88        
  6 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  1.15.39        
  7 Dennis Stegerhütte     ZON-S&S                 86-04397  1.15.66        
  8 Tom van der Sterren    Patrick                 85-02495  1.15.74        
  9 Freddie Geerlings      ZON-S&S                 79-00379  1.16.07        
 10 Terrence Olaria        ZCV                     86-02249  1.16.32        
 11 Math Smeets            NIMO                    87-04153  1.19.23        
 12 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  1.19.46        

Uitslag progr. nr. 44     4x100 m.wisselslag estafette meisjes junioren 2 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 ZCV                    Eva Martens             92-03194  5.00.60        1.16.80 
                           Sandra Verheijen        92-03192                         
                           Dimphy van de Laar      92-01052                         
                           Chantal Senden          93-00698                         

  2 Noord-Limburg(SG)      Inge Arts               92-03076  5.14.97        1.13.39 
                           Kimberley Teunissen     92-01742                         
                           Kelly Agterberg         92-04882                         
                           Cyril Landstra          93-05722                         

  3 HZPC                   Maartje van/de Munckhof 92-01258  5.15.27        1.18.38 
                           Ingrid van Horen        92-04060                         
                           Michelle Verouden       94-00150                         
                           Angèl Koenen            92-00968                         

  4 NIMO                   Anke Snijkers           92-01638  5.26.32        1.23.32 
                           Chloé Rutzerveld        92-03450                         
                           Vera Weinberg           93-02144                         
                           Melissa Meyer           93-04374                         

  5 RZ                     Linda Dehing            94-00022  5.36.72        1.21.75 
                           Varolien Francisca      93-05420                         
                           Svenja Zonneveld        93-01096                         
                           Selena van Cruchten     94-01608                         

Uitslag progr. nr. 45     4x100 m.vrije slag estafette jongens junioren 4 en jonger
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 RZ                     Kenneth Caster          91-00375  3.57.73        1.00.64 
                           Tobias van Halen        91-00835                         
                           Diederic Brummer        90-00485                         
                           Patrick Creemers        90-00579                         

  2 ZCV 1                  Dean Coert              91-00393  4.00.20        1.01.52 
                           Kay op den Kamp         91-03425                         
                           Jacky Coumans           90-00573                         
                           Joey de Ruiter          91-01971                         

  3 Kimbria                Charel Thewissen        90-05591  4.03.16        0.59.90 
                           Pim van Zeijl           90-03415                         
                           Fabrice Aries           90-00063                         
                           Jerome Aries            90-00065                         

  4 HZPC                   Tim Jacobs              92-01825  4.09.15        1.06.84 
                           Ralph van Megen         92-01613                         
                           Guus Geurts             91-00689                         
                           Mark van Enckevort      90-00797                         
                           Rick Hesen              93-00601

  5 ZCV 2                  Jeroen Feijs            92-00333  4.11.51        1.03.00 
                           Yannick Mommers         91-01613                         
                           Scott Delbressine       92-03057                         
                           Kees Derks              92-03787                         

  6 Brunssum               Mitch Notten            92-02505  4.14.59        1.01.08 
                           Jory Niemark            92-04409                         
                           Rico Nemeth             90-04455                         
                           Patrick Lemmens         91-06101                         

  7 Noord-Limburg(SG)      Jelmer v. Dijk          90-00653  4.21.28        1.01.93 
                           Kasper v. Dijk          92-00249                         
                           Geoff Ebskamp           93-01817                         
                           Dion Dreesens           93-02189                         

  8 ZON-S&S                Tristan Eisank          90-00773  4.27.74        1.04.05 
                           Robin Ramaekers         93-04385                         
                           Toni Meisters           91-01577                         
                           Aaron Eisank            91-00577                         

Uitslag progr. nr. 46     50    m.vrije slag meisjes minioren 6 tm dames
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Lisa Dreesens          Noord-Limburg(SG)       91-05798  0.29.16        
  2 Angèl Koenen           HZPC                    92-00968  0.29.43        
  3 Judith van Meijel      HZPC                    91-02076  0.29.51        
  4 Chantal Senden         ZCV                     93-00698  0.29.60        
  5 Ilona Remmel           ZON-S&S                 93-02198  0.29.80        
  6 Anne Michelle Vos      De Rog                  91-07994  0.29.90        
  7 Vera Coenen            De Rog                  91-04046  0.30.01        
  8 Liz Rompelberg         ZCV                     90-03146  0.30.04        
  9 Inge Arts              Noord-Limburg(SG)       92-03076  0.30.18        
 10 Misty Coert            ZCV                     93-00162  0.30.33A       
 11 Lauke Knoop            ZON-S&S                 90-02008  0.30.33B       
 12 Elise Wijnker          Hellas-Glana-KZ(SG      91-03534  0.30.39        
 13 Cato Vrouenraets       ZON-S&S                 90-06272  0.30.45        
 14 Melissa Meyer          NIMO                    93-04374  0.30.50        
 15 Kimberley Teunissen    Noord-Limburg(SG)       92-01742  0.30.82        
 16 Jill Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      90-03770  0.30.87        
 17 Dimphy van de Laar     ZCV                     92-01052  0.31.04        
 18 Tanja Peeters          Mosa-Regio              91-02428  0.31.16        
 19 Ilse Schoenmakers      RZ                      90-03324  0.31.24        
 20 Joyce Raemaekers       De Rog                  91-06106  0.31.59        
 21 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  0.32.11        
 22 Melanie van den Beuken Mosa-Regio              91-05162  0.32.28        
     Krischa Waeyen        RZ                      90-04136  Ziek      Zk   
     Neiske Becks          HZPC                    91-00138  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.27.23        
  2 Anneloes Peulen        RZ                      85-02314  0.27.94        
  3 Jenny Schouten         ZCV                     87-03674  0.28.63        
  4 Alyssia Deledda        Hellas-Glana-KZ(SG      87-00838  0.29.17        
  5 Nienke van Stipriaan   Kimbria                 87-03970  0.29.54        
  6 Lydia Colijn           NIMO                    86-00718  0.29.70        
  7 Hanneke Simons         Kimbria                 89-03802  0.30.15        
     Inge Suntjens         RZ                      83-01938  Ziek      Zk   
     Maike Op het Veld     Patrick                 87-03046  Ziek      Zk   
     Armanda Haak          ZON-S&S                 84-00838  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 47     50    m.vrije slag jongens minioren 6 t/m heren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd

Jeugd 2 
  1 Yvo op den Kamp        ZCV                     89-01553  0.26.08        
  2 Bram Dekker            ZCV                     89-00649  0.26.32        
  3 Ramon Meisters         NIMO                    89-04491  0.26.56A       
  4 Davy Verreusel         Hellas-Glana-KZ(SG      89-03341  0.26.56B       
  5 Jeroen Geurts          NIMO                    88-01099  0.27.00        
  6 Michiel Bronswijk      Hellas-Glana-KZ(SG      88-00533  0.27.13        
  7 Roy Hopman             NIMO                    88-01535  0.27.23        
  8 Bob Goffin             NIMO                    89-04263  0.27.84        
  9 Pieter de Heer         Hellas-Glana-KZ(SG      89-01141  0.27.97        
 10 Willem Drissen         HZPC                    88-00871  0.28.19        
 11 Patrick Creemers       RZ                      90-00579  0.28.28        
 12 Aaron Eisank           ZON-S&S                 91-00577  0.28.31        
 13 Tristan Eisank         ZON-S&S                 90-00773  0.28.89        
     Peter Crijns          RZL                     88-00673  Ziek      Zk   
     Tim Metsemakers       Patrick                 89-02129  Ziek      Zk   
     Raoul Zalewski        Brunssum                89-03681  Ziek      Zk   

Senioren 
  1 Stefan Kranenbroek     HZPC                    79-00729  0.24.40        
  2 Joris Bulstra          Hellas-Glana-KZ(SG      85-03217  0.24.91        
  3 Maurice Geurts         ZCV                     83-00735  0.24.99        
  4 Alan Smeets            Hellas-Glana-KZ(SG      84-02089  0.25.00        
  5 Terrence Olaria        ZCV                     86-02249  0.25.56        
  6 Stefan Jacobs          RZ                      86-01407  0.25.87        
  7 Richard Claus          Heldense Zwemveren      80-00265  0.26.04        
  8 Dax Steins             ZON-S&S                 84-02159  0.26.14        
  9 Maikel Brouwers        HZPC                    83-00339  0.26.24        
 10 Jos Gulpers            Brunssum                77-00371  0.26.41        

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: Kring Limburg - Kerkrade