Datum :10-06-2006     Kring Speedo Finale                      Valkenburg aan de Geul        
Zwembad: Polfermolen                     baanlengte: 25   digitale chronometers

Uitslag progr. nr.  1        100m.wisselslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.22.62        
  2 Philip Bams            Swim2win (SG)           96-00195  1.29.57        
  3 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  1.32.45        
  4 Timo Billman           Eurode KZC              96-01033  1.33.52        
  5 Killian von den Hoff   Brunssum                97-00013  1.38.11        
  6 Mike Driessen          Brunssum                96-01175  1.38.51        
  7 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  1.41.14        
  8 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  1.41.36        
  9 Nik Heeren             Noord-Limburg (SG)      96-02277  1.41.42        
 10 Bas Kerckhoffs         ZCV                     96-01571  1.42.83        
 11 Roawn Ubags            ZCV                     96-00725  1.44.13        
 12 Daan Allers            RZ                      96-01407  1.46.51        
 13 Nando Broeren          HZPC                    96-01441  1.50.82        
    Martijn Weinberg       NIMO                    96-00955  1.45.63   RC   
    Kay Thijssen           HZPC                    96-01799  1.51.12   VN   

Uitslag progr. nr.  2        100m.wisselslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.26.05        
  2 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.31.45        
  3 Beau Warnier           Swim2win (SG)           96-00118  1.33.15        
  4 Merle Schoofs          Noord-Limburg (SG)      96-03016  1.37.86        
  5 Jessica Hesen          HZPC                    96-01194  1.38.13        
  6 Ellen Borger           Brunssum                96-00786  1.39.18        
  7 Margo van Iersel       Noord-Limburg (SG)      96-03098  1.39.62        
  8 Celina Austen          RZ                      96-02056  1.40.47        
  9 Lotte van Haarst       De Roersoppers          97-01858  1.42.48        
 10 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  1.42.54        
 11 Manon Koster           HZPC                    97-01312  1.42.72        
 12 Noortje Voestermans    RZ                      96-01776  1.44.06        
 13 Jara Wassenberg        De Roersoppers          96-00222  1.44.27        
 14 Valerie Lemans         Brunssum                96-01926  1.44.77        
 15 Laura Dehing           RZ                      96-01212  1.46.00        
 16 Femke Snijders         RZL                     97-00814  1.47.70        
 17 Sarah Bos              Noord-Limburg (SG)      97-00918  1.48.08        
    Maureen Wingers        RZ                      96-02264  1.38.12   SL   

Uitslag progr. nr.  3        100m.schoolslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.21.11        
  2 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  1.28.07        
  3 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  1.28.40        
  4 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.28.47        
  5 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.31.00        
  6 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.31.40        
  7 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.33.95        
  8 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  1.35.38        
  9 Jennik van Esser       RZ                      94-01037  1.36.16        
 10 Jelle Peltzer          ZCV                     94-03779  1.38.46        
 11 Mitch Waeijen          RZ                      94-00239  1.39.87        
 12 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.40.71        
    Tim Sonnemans          RZL                     94-03017  1.40.22   SK   
    Trym Lintzen           Becha                   94-01865  Ziek      Zk   
    Sem Geurts             HZPC                    94-00487  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  4        100m.schoolslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.27.84        
  2 Maxime Theunissen      Swim2win (SG)           94-01480  1.28.96        
  3 Celine Dekker          ZCV                     94-00200  1.29.34        
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.29.72        
  5 Rosien Meesen          Hellas-Glana-KZ(SG      94-02268  1.30.25        
  6 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.32.46        
  7 Selena Cruchten        RZ                      94-01608  1.32.49        
  8 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.33.12        
  9 Hanna Zwart            Becha                   94-00430  1.34.80        
 10 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.35.06        
 11 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.35.17        
 12 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.35.24        
 13 Sophie Nadorp          Heldense Zwemveren      94-03596  1.35.88        
 14 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.36.39        
 15 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  1.37.33        
 16 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  1.38.64        
 17 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  1.39.60        
 18 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  1.40.32        
    Cindy Frambach         Swim2win (SG)           94-02208  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  5        200m.wisselslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  2.59.91        0.40.65 
  2 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  3.01.38        0.40.49 
  3 Stan Snijders          RZL                     95-00485  3.06.35        0.40.95 
  4 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  3.07.45        0.46.50 
  5 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  3.14.73        0.41.78 
  6 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  3.15.24        0.47.12 
  7 Bram Jansen            RZL                     95-01695  3.16.81        0.47.08 
  8 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  3.18.46        0.44.89 
  9 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  3.19.51        0.42.49 
 10 Richard Schluter       Noord-Limburg (SG)      95-02849  3.21.19        0.41.04 
 11 Lucien Thijssen        ZCV                     95-00845  3.29.24        0.49.38 
 12 Mitchell Bink          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01909  3.38.02        0.53.74 
    Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  3.11.27   AE   0.43.33 
    Mart Theunissen        Swim2win (SG)           95-00483            AF   
    Dylan Notten           Brunssum                95-00099  3.14.08   RC   0.45.16 
    Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  3.14.51   RC   0.41.72 
    Lucas Greven           ZCV                     95-01941  2.52.10   RH   0.40.27 
    Max Grispen            ZCV                     95-01783  3.25.05   SJ   0.45.62 

Uitslag progr. nr.  6        200m.wisselslag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  2.50.44        0.37.07 
  2 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  2.55.71        0.39.79 
  3 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  3.07.99        0.40.17 
  4 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  3.09.32        0.44.78 
  5 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  3.11.63        0.42.40 
  6 Jessie Verkoelen       Heldense Zwemveren      95-00750  3.13.77        0.46.06 
  7 Eline van der Plas     Hellas-Glana-KZ(SG      95-00866  3.15.18        0.50.19 
  8 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  3.16.44        0.44.16 
  9 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  3.18.95        0.47.14 
 10 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  3.20.41        0.46.23 
 11 Sharon Wanders         Eurode KZC              95-02308  3.21.87        0.46.72 
 12 Savannah Lukassen      Mosaqua Gulpen          95-02400  3.22.57        0.44.91 
 13 Maaike Greven          Swim2win (SG)           95-00826  3.30.77        0.51.18 
 14 Desiree van Emden      RZ                      95-00504  3.35.81        0.47.28 
    Jona Pisters           NIMO                    95-01784  2.58.49   SK   0.37.33 
    Lynn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00182  3.34.74   SK   0.52.05 
    Fenn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00180  3.14.15   VC   0.43.94 
    Juul van Berlo         HZPC                    95-01490  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr.  7        100m.vrije slag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.11.82        
  2 Philip Bams            Swim2win (SG)           96-00195  1.18.06        
  3 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  1.26.35        
  4 Marc Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      96-01697  1.27.25        
  5 Timo Billman           Eurode KZC              96-01033  1.27.87        
  6 Nik Heeren             Noord-Limburg (SG)      96-02277  1.28.90        
  7 Mike Driessen          Brunssum                96-01175  1.30.06        
  8 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  1.32.28        
  9 Daan Allers            RZ                      96-01407  1.32.51        
 10 Killian von den Hoff   Brunssum                97-00013  1.33.44        
 11 Ivo Nemeth             Brunssum                97-00075  1.34.80        
 12 Bas Kerckhoffs         ZCV                     96-01571  1.37.87        
 13 Martijn Weinberg       NIMO                    96-00955  1.37.88        
 14 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  1.39.19        
 15 Rowan Ubags            ZCV                     96-00725  1.42.43        
 16 Nando Broeren          HZPC                    96-01441  1.43.24        

Uitslag progr. nr.  8        100m.vrije slag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.17.45        
  2 Jessica Hesen          HZPC                    96-01194  1.20.72        
  3 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.21.68        
  4 Beau Warnier           Swim2win (SG)           96-00118  1.26.19        
  5 Maaike Sanders         Hellas-Glana-KZ(SG      96-02806  1.26.65        
  6 Valerie Lemans         Brunssum                96-01926  1.31.04        
  7 Ellen Borger           Brunssum                96-00786  1.31.28        
  8 Merle Schoofs          Noord-Limburg (SG)      96-03016  1.32.44        
  9 Maureen Wingers        RZ                      96-02264  1.32.49        
 10 Wendy Bex              Hellas-Glana-KZ(SG      97-01232  1.33.99        
 11 Margo van Iersel       Noord-Limburg (SG)      96-03098  1.34.06        
 12 JoŽlle Houben          Hellas-Glana-KZ(SG      96-01416  1.34.38        
 13 Lisanne Scheer         Hellas-Glana-KZ(SG      97-00846  1.35.98        
 14 Noortje Voestermans    RZ                      96-01776  1.36.68        
 15 Celina Austen          RZ                      96-02056  1.36.86        
 16 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  1.37.88        
 17 Lotte van Haarst       De Roersoppers          97-01858  1.38.77        
 18 Jara Wassenberg        De Roersoppers          96-00222  1.38.84        

Uitslag progr. nr.  9        100m.rugslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.12.33        
  2 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.18.34        
  3 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.18.91        
  4 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  1.20.58        
  5 Pim van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-01657  1.21.31        
  6 Niels van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00593  1.21.78        
  7 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.26.07        
  8 Joop Truijen           Nederweert              94-01111  1.26.95        
  9 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.26.96        
 10 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.27.39        
 11 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.27.47        
 12 Bas Ottenheim          Heldense Zwemveren      94-04109  1.28.30        
 13 Silvan Viehmann        Brunssum                94-03763  1.29.30        
 14 Mitch Waeijen          RZ                      94-00239  1.30.61        
 15 Pedro Nemeth           Brunssum                94-01575  1.31.48        
    Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  1.23.74   RC   
    Sem Geurts             HZPC                    94-00487  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 10        100m.rugslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.15.82        
  2 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.20.71        
  3 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.21.20        
  4 Celine Dekker          ZCV                     94-00200  1.23.41        
  5 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.24.20        
  6 Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  1.25.84        
  7 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.26.39        
  8 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.26.89        
  9 Patty Drenthen         RZ                      94-01610  1.26.90        
 10 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  1.27.71        
 11 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  1.28.94        
 12 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  1.29.82        
 13 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.30.28        
 14 Rosien Meesen          Hellas-Glana-KZ(SG      94-02268  1.31.89        
 15 Lisa in 't Zand        RZ                      94-01614  1.32.03        
 16 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.32.81        
    Selena Cruchten        RZ                      94-01608            RE   
    Veerle Corstjens       Patrick                 94-01314  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 11        100m.schoolslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lucas Greven           ZCV                     95-01941  1.25.54A       
  2 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  1.25.54B       
  3 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.33.73        
  4 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.36.68        
  5 Kevin Meuwissen        Patrick                 95-02485  1.38.97        
  6 Mart Theunissen        Swim2win (SG)           95-00483  1.39.89        
  7 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.42.18        
  8 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.42.40        
  9 Vino Peeten            Heldense Zwemveren      95-02669  1.43.70        
 10 Luuk Janssen           Mosa-Regio              95-03497  1.46.27        
 11 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.47.52        
 12 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.47.60        
 13 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  1.48.24        
    Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.41.31   SD   
    Bram Jansen            RZL                     95-01695  1.42.37   SD   
    Max Grispen            ZCV                     95-01783  1.49.56   SD   
    Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.43.09   SL   

Uitslag progr. nr. 11        100m.schoolslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Kenny Sieben           Hellas-Glana-KZ(SG      95-03968  1.47.64        

Uitslag progr. nr. 12        100m.schoolslag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  1.29.08        
  2 Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  1.30.29        
  3 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.30.58        
  4 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.31.03        
  5 Eline van der Plas     Hellas-Glana-KZ(SG      95-00866  1.33.59        
  6 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  1.34.51        
  7 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  1.34.58        
  8 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.34.68        
  9 Fenn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00180  1.37.53        
 10 Sharon Wanders         Eurode KZC              95-02308  1.39.01        
 11 Sharon Schroyen        Brunssum                95-02536  1.39.90        
 12 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  1.41.53        
 13 Jessie Verkoelen       Heldense Zwemveren      95-00750  1.42.34        
 14 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.42.68        
 15 Sanne van Mulken       Becha                   95-01220  1.42.98        
 16 Savannah Lukassen      Mosa-Regio              95-02400  1.45.33        
 17 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.46.09        
 18 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  1.46.60        
    Juul van Berlo         HZPC                    95-01490  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 13         50m.vlinderslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  0.37.12        
  2 Philip Bams            Swim2win (SG)           96-00195  0.42.10        
  3 Timo Billman           Eurode KZC              96-01033  0.42.36        
  4 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  0.44.31        
  5 Killian von den Hoff   Brunssum                97-00013  0.49.11        
  6 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  0.49.81        
  7 Nik Heeren             Noord-Limburg (SG)      96-02277  0.51.13        
  8 Daan Allers            RZ                      96-01407  0.56.12        
    Rowan Ubags            ZCV                     96-00725  0.56.95   VC   

Uitslag progr. nr. 14         50m.vlinderslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  0.38.18        
  2 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  0.42.99        
  3 Ellen Borger           Brunssum                96-00786  0.48.43        
  4 Margo van Iersel       Noord-Limburg (SG)      96-03098  0.48.59        
  5 Celina Austen          RZ                      96-02056  0.50.03        
  6 Beau Warnier           Swim2win (SG)           96-00118  0.50.51        
  7 Jessica Hesen          HZPC                    96-01194  0.51.06        
  8 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  0.51.12        
  9 Jara Wassenberg        De Roersoppers          96-00222  0.51.52        
 10 Maureen Wingers        RZ                      96-02264  0.51.78        
 11 Manon Koster           HZPC                    97-01312  0.52.75        
 12 Ilse Litjens           HZPC                    96-02640  0.55.11        
 13 Femke Snijders         RZL                     97-00814  0.55.33        
 14 Danielle Geuyen        RZL                     97-00810  0.57.46        
 15 Valerie Lemans         Brunssum                96-01926  0.58.35        
    JoŽlle Houben          Hellas-Glana-KZ(SG      96-01416            AF   
    Lotte van Haarst       De Roersoppers          97-01858  0.50.30   VB   
    Sarah Bos              Noord-Limburg (SG)      97-00918  0.56.96   VC   

Uitslag progr. nr. 15        100m.vrije slag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.03.16        
  2 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  1.07.51        
  3 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.08.12        
  4 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  1.09.69        
  5 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.09.74        
  6 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.09.80        
  7 Pim van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-01657  1.10.40        
  8 Niels van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00593  1.11.18        
  9 Jennik van Esser       RZ                      94-01037  1.13.41        
 10 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.16.56        
 11 David Vuong            NIMO                    94-01897  1.16.82        
 12 Joop Truijen           Nederweert              94-01111  1.19.17        
 13 Mitch Waeijen          RZ                      94-00239  1.20.52        
 14 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.21.26        
 15 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.21.56        
 16 Camiel Smeets          NIMO                    94-00911  1.23.81        
    Sem Geurts             HZPC                    94-00487  Ziek      zK   

Uitslag progr. nr. 16        100m.vrije slag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.08.06        
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.10.05        
  3 Selena Cruchten        RZ                      94-01608  1.11.26        
  4 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.11.56        
  5 Rylana Slaghuis        NIMO                    94-01286  1.12.52        
  6 Celine Dekker          ZCV                     94-00200  1.13.11        
  7 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.13.47        
  8 Michelle Meusen        RZL                     94-00852  1.14.98        
  9 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.15.18        
 10 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.16.03        
 11 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  1.16.21        
 12 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.17.71        
 13 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  1.18.37        
 14 Rosien Meesen          Hellas-Glana-KZ(SG      94-02268  1.18.65        
 15 Patty Drenthen         RZ                      94-01610  1.19.42        
 16 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  1.21.74        
    Lisa in 't Zand        RZ                      94-01614            AD   
    Sanne Boelhouwers      ZEPS                    94-03506  Ziek      Zk   


W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: ZCV - Valkenburg