Datum :11-06-2006     Kring Speedo Finale                      Valkenburg aan de Geul        
Zwembad: Polfermolen                     baanlengte: 25   digitale chronometers


Uitslag progr. nr. 17        100m.rugslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lucas Greven           ZCV                     95-01941  1.20.70        
  2 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.21.09        
  3 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.23.99        
  4 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.24.76        
  5 Richard Schluter       Noord-Limburg (SG)      95-02849  1.25.98        
  6 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  1.27.39        
  7 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.28.18        
  8 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.30.80        
  9 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.31.68        
 10 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.32.14        
 11 Lucien Thijssen        ZCV                     95-00845  1.32.64        
 12 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  1.33.40        
 13 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.34.09        
 14 Mart Theunissen        Swim2win (SG)           95-00483  1.34.28        
 15 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.36.18        
 16 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.36.29        
 17 Mitchell Bink          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01909  1.42.59        

Uitslag progr. nr. 18        100m.rugslag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  1.18.34        
  2 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.24.46        
  3 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.24.94        
  4 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.25.33        
  5 Eline van der Plas     Hellas-Glana-KZ(SG      95-00866  1.27.31        
  6 Jessie Verkoelen       Heldense Zwemveren      95-00750  1.27.60        
  7 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.29.68        
  8 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  1.31.24        
  9 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.31.42        
 10 Desiree van Emden      RZ                      95-00504  1.31.81        
 11 Fenn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00180  1.31.94        
 12 Lynn Knoors            Hellas-Glana-KZ(SG      95-00182  1.32.19        
 13 Marlou Jacobs          RZL                     95-02388  1.32.23        
 14 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  1.34.54        
 15 Sharon Wanders         Eurode KZC              95-02308  1.35.94        
 16 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  1.36.21        
 17 Savannah Lukassen      Mosaqua Gulpen          95-02400  1.37.11        
 18 Maaike Greven          Swim2win (SG)           95-00826  1.38.43        

Uitslag progr. nr. 19        100m.vlinderslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  1.13.19        
  2 Niels van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00593  1.18.64        
  3 Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  1.18.93        
  4 Pim van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-01657  1.19.28        
  5 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  1.21.22        
  6 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  1.25.51        
  7 Lester Snackers        ZCV                     94-00947  1.30.57        
  8 Jim Ketelings          RZ                      94-03901  1.33.16        
  9 Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  1.34.12        
 10 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  1.35.18        
 11 Ken Boonen             RZL                     94-01481  1.37.46        
 12 Jelle Peltzer          ZCV                     94-03779  1.38.23        
 13 Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  1.39.76        
 14 Silvan Viehmann        Brunssum                94-03763  1.41.40        
 15 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  1.44.04        
    Jennik van Esser       RZ                      94-01037  1.32.93   VI   
    Trym Lintzen           Becha                   94-01865  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 20        100m.vlinderslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  1.16.18        
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  1.17.57        
  3 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  1.17.72        
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  1.22.06        
  5 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  1.25.30        
  6 Linda Dehing           RZ                      94-00022  1.29.63        
  7 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  1.31.36        
  8 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  1.32.25        
  9 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  1.32.38        
 10 Celine Dekker          ZCV                     94-00200  1.34.57        
 11 Selena Cruchten        RZ                      94-01608  1.34.86        
 12 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  1.37.73        
 13 Patty Drenthen         RZ                      94-01610  1.38.73        
 14 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  1.39.97        
    Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  1.35.29   VD   
    Floor Rutten           Heldense Zwemveren      94-03792  1.35.03   VN   
    Veerle Corstjens       Patrick                 94-01314  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 21        100m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.20.14        
  2 Philip Bams            Swim2win (SG)           96-00195  1.31.51        
  3 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  1.34.03        
  4 Marc Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      96-01697  1.36.06        
  5 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  1.39.76        
  6 Killian von den Hoff   Brunssum                97-00013  1.40.84        
  7 Rowan Ubags            ZCV                     96-00725  1.42.50        
  8 Daan Allers            RZ                      96-01407  1.44.15        
  9 Nik Heeren             Noord-Limburg (SG)      96-02277  1.45.00        
 10 Timo Billman           Eurode KZC              96-01033  1.46.27        
 11 Mike Driessen          Brunssum                96-01175  1.48.97        
 12 Ivo Nemeth             Brunssum                97-00075  1.49.18        
 13 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  1.50.95        
    Roy Wigman             Brunssum                96-00425  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 22        100m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.22.60        
  2 Beau Warnier           Swim2win (SG)           96-00118  1.37.10        
  3 Margo van Iersel       Noord-Limburg (SG)      96-03098  1.37.46        
  4 Manon Koster           HZPC                    97-01312  1.39.57        
  5 Ellen Borger           Brunssum                96-00786  1.40.55        
  6 JoŽlle Houben          Hellas-Glana-KZ(SG      96-01416  1.40.56        
  7 Valerie Lemans         Brunssum                96-01926  1.40.96        
  8 Noortje Voestermans    RZ                      96-01776  1.41.73A       
  9 Celina Austen          RZ                      96-02056  1.42.04        
 10 Lisanne Scheer         Hellas-Glana-KZ(SG      97-00846  1.43.16        
 11 Maaike Sanders         Hellas-Glana-KZ(SG      96-02806  1.43.33        
 12 Sarah Bos              Noord-Limburg (SG)      97-00918  1.47.14        
 13 Carley Donders         Heldense Zwemveren      96-02096  1.48.21        
    Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.29.62   RC   
    Jessica Hesen          HZPC                    96-01194  1.39.23   RC   
    Wendy Bex              Hellas-Glana-KZ(SG      97-01232  1.41.73B  RC   
    Mariska Craemers       Brunssum                97-00650  1.44.02   RC   
    Femke Snijders         RZL                     97-00814  1.49.99   RH   

Uitslag progr. nr. 23         50m.vlinderslag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  0.37.73        
  2 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  0.38.05        
  3 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  0.38.14        
    Lucas Greven           ZCV                     95-01941  0.38.14        
  5 Stan Snijders          RZL                     95-00485  0.38.78        
  6 Kevin Meuwissen        Patrick                 95-02485  0.38.80        
  7 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  0.41.34        
  8 Bram Jansen            RZL                     95-01695  0.41.65A       
  9 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  0.41.65B       
 10 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  0.42.72        
 11 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  0.43.11        
 12 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  0.43.69        
 13 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  0.43.83        
 14 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  0.44.11        
 15 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  0.44.44        
 16 Max Grispen            ZCV                     95-01783  0.45.12        
 17 Nick Wientjes          Noord-Limburg (SG)      95-03691  0.45.49        
 18 Mart Theunissen        Swim2win (SG)           95-00483  0.47.94        

Uitslag progr. nr. 24         50m.vlinderslag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  0.34.69        
  2 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  0.35.13        
  3 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  0.36.05        
  4 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  0.40.41        
  5 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  0.41.08        
  6 Jessie Verkoelen       Heldense Zwemveren      95-00750  0.41.52        
  7 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  0.41.55        
  8 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  0.42.94        
  9 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  0.43.19        
 10 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  0.43.92        
 11 Lisa Borger            Brunssum                95-03194  0.44.00        
 12 Annabel Dominicus      Hellas-Glana-KZ(SG      95-02762  0.44.10        
 13 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  0.45.08        
 14 Savannah Lukassen      Mosaqua Gulpen          95-02400  0.45.26        
 15 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  0.47.21        
 16 Sharon Wanders         Eurode KZC              95-02308  0.47.39        
    Desiree van Emden      RZ                      95-00504  0.46.86   VC   
    Klazina de Jong        HZPC                    95-00894  Ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 25        200m.wisselslag jongens minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Jordy Vroomen          Eurode KZC              94-00341  2.33.64        0.34.36 
  2 Ruben Klinkers         ZCV                     94-03511  2.45.60        0.38.00 
  3 Stan Tummers           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00649  2.46.01        0.37.26 
  4 Niels van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-00593  2.54.65        0.35.44 
  5 Pim van Basten-Batenburg
                           Hellas-Glana-KZ(SG      94-01657  2.55.34        0.36.55 
  6 Jennik van Esser       RZ                      94-01037  3.06.14        0.43.57 
  7 Ron Jacobs             HZPC                    94-00473  3.07.72        0.46.53 
  8 Maurice Zelis          RZ                      94-01031  3.14.21        0.45.47 
  9 Bas Ottenheim          Heldense Zwemveren      94-04109  3.16.13        0.45.96 
    Jeffrey Schijns        Eurode KZC              94-01797  3.05.06   RC   0.43.68 
    Stan Gorree            Noord-Limburg (SG)      94-01325  2.51.32   SD   0.37.19 
    Ken Boonen             RZL                     94-01481  2.57.77   SD   0.41.24 
    Joop Truijen           Nederweert              94-01111  3.13.78   VB   0.48.98 
    Joep Suskens           De Roersoppers          94-00627  3.05.11   VC   0.46.11 
    Mitch Waeijen          RZ                      94-00239  Ziek      Zk   
    Sem Geurts             HZPC                    94-00487  Ziek      Zk   
    Lester Snackers        ZCV                     94-00947  ziek      Zk   

Uitslag progr. nr. 26        200m.wisselslag meisjes minioren6
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50 m
  1 Michelle Verouden      HZPC                    94-00150  2.44.50        0.36.69 
  2 Minke Janssen          Noord-Limburg (SG)      94-00830  2.49.98        0.37.30 
  3 Danique Agterberg      Hellas-Glana-KZ(SG      94-01054  2.51.15        0.36.26 
  4 Sanne Scheerder        ZCV                     94-01316  2.53.07        0.39.26 
  5 Celine Dekker          ZCV                     94-00200  2.55.44        0.41.99 
  6 Selena Cruchten        RZ                      94-01608  2.59.71        0.44.52 
  7 Linda Dehing           RZ                      94-00022  3.00.14        0.41.68 
  8 Rinske Becks           HZPC                    94-03098  3.05.50        0.42.35 
  9 Michelle Kloosterman   ZCV                     94-03446  3.07.80        0.44.01 
 10 Rosien Meesen          Hellas-Glana-KZ(SG      94-02268  3.08.28        0.44.80 
 11 Jannie Vollenberg      HZPC                    94-01198  3.10.18        0.44.08 
 12 Kyani Vullings         Heldense Zwemveren      94-02102  3.11.06        0.42.75 
 13 Patty Drenthen         RZ                      94-01610  3.12.14        0.43.88 
 14 Meggie Schreppers      Swim2win (SG)           94-00512  3.12.16        0.45.13 
 15 Linda Roeffen          Heldense Zwemveren      94-04154  3.12.25        0.44.11 
 16 Lisa in 't Zand        RZ                      94-01614  3.12.37        0.42.75 
 17 Danique Hendrick       ZCV                     94-04112  3.12.48        0.44.34 

Uitslag progr. nr. 27        100m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Laurent Bams           Swim2win (SG)           96-00193  1.37.35        
  2 Sem Hermans            Heldense Zwemveren      96-01259  1.38.46        
  3 Max Hermans            Heldense Zwemveren      97-00879  1.44.68        
  4 Marc Derks             Hellas-Glana-KZ(SG      96-01697  1.44.85        
  5 Timo Billman           Eurode KZC              96-01033  1.45.72        
  6 Philip Bams            Swim2win (SG)           96-00195  1.46.48        
  7 Killian von den Hoff   Brunssum                97-00013  1.52.03        
  8 Bram in 't Zand        Mosa-Regio              96-01257  1.52.84        
  9 Kay Thijssen           HZPC                    96-01799  1.57.36        
 10 Ivo Nemeth             Brunssum                97-00075  1.57.64        
 11 Daan Allers            RZ                      96-01407  1.58.14        
 12 Joshua Kurvers         Becha                   96-00723  2.00.62        
    Mike Driessen          Brunssum                96-01175  1.57.97   SD   
    Martijn Weinberg       NIMO                    96-00955  2.01.32   SD   
    Nando Broeren          HZPC                    96-01441  2.07.94   SD   
    Bas Kerckhoffs         ZCV                     96-01571  1.57.96   SJ   
    Nik Heeren             Noord-Limburg (SG)      96-02277  1.54.46   SK   
    Rowan Ubags            ZCV                     96-00725  2.01.37   SK   

Uitslag progr. nr. 28        100m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Beau Warnier           Swim2win (SG)           96-00118  1.38.86        
  2 Lisanne Jente          Brunssum                96-00788  1.43.26        
  3 Merle Schoofs          Noord-Limburg (SG)      96-03016  1.46.82        
  4 Anne Tacken            Hellas-Glana-KZ(SG      96-02166  1.47.89        
  5 Jara Wassenberg        De Roersoppers          96-00222  1.48.16        
  6 Maaike Sanders         Hellas-Glana-KZ(SG      96-02806  1.48.45        
  7 Lisanne Scheer         Hellas-Glana-KZ(SG      97-00846  1.48.83        
  8 Denise van der Klij    HZPC                    96-00482  1.49.32        
  9 Ellen Borger           Brunssum                96-00786  1.50.22        
 10 Desteny Karssenmakers  Eurode KZC              97-00540  1.50.35        
 11 JoŽlle Houben          Hellas-Glana-KZ(SG      96-01416  1.50.80        
 12 Noortje Voestermans    RZ                      96-01776  1.53.26        
 13 Jennifer Nelissen      Eurode KZC              96-02546  1.53.32        
 14 Carly Donders          Heldense Zwemveren      96-02096  1.53.70        
 15 Manon Koster           HZPC                    97-01312  1.54.13        
 16 Laura Dehing           RZ                      96-01212  1.54.34        
 17 Margo van Iersel       Noord-Limburg (SG)      96-03098  1.59.57        
    Femke Snijders         RZL                     97-00814  2.02.35   SD   

Uitslag progr. nr. 29        100m.vrije slag jongens minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lucas Greven           ZCV                     95-01941  1.11.87        
  2 Daan Wolswinkel        RZ                      95-01791  1.14.70        
  3 Alex Bos               Noord-Limburg (SG)      95-01273  1.14.80        
  4 Stan Snijders          RZL                     95-00485  1.15.23        
  5 Dylan Notten           Brunssum                95-00099  1.16.58        
  6 Richard Schluter       Noord-Limburg (SG)      95-02849  1.17.90        
  7 Kevin Meuwissen        Patrick                 95-02485  1.18.42        
  8 Arthur van Noorden     ZCV                     95-01239  1.19.48        
  9 Casper van de Broek    RZL                     95-00071  1.19.86        
 10 Jeroen Martin          Swim2win (SG)           95-00839  1.21.24        
 11 Brian Schijns          Eurode KZC              95-00713  1.21.47        
 12 Kevin Wolters          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01965  1.21.60        
 13 Mart Theunissen        Swim2win (SG)           95-00483  1.21.98        
 14 Bart de Heer           ZEPS                    95-00359  1.22.22        
 15 Bram Jansen            RZL                     95-01695  1.22.50        
 16 Marty Kennis           Kimbria                 95-01355  1.22.73        
 17 Laurence Smits         Eurode KZC              95-00007  1.24.78        
    Mitchell Bink          Hellas-Glana-KZ(SG      95-01909            AF   

Uitslag progr. nr. 30        100m.vrije slag meisjes minioren5
***********************************************************************
                                                                                                           
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Lizzy Janssen          Heldense Zwemveren      95-00752  1.11.10        
  2 Jona Pisters           NIMO                    95-01784  1.12.90        
  3 Simone Soudant         Hellas-Glana-KZ(SG      95-00430  1.13.09        
  4 Janine Verhaegh        HZPC                    95-00754  1.13.97        
  5 Hilde van der Schans   De Rog                  95-02710  1.17.22        
  6 Floor Weijmans         HZPC                    95-02522  1.19.54        
  7 Jessie Verkoelen       Heldense Zwemveren      95-00750  1.19.82        
  8 Eline van der Plas     Hellas-Glana-KZ(SG      95-00866  1.19.99        
  9 Savannah Lukassen      Mosaqua Gulpen          95-02400  1.20.91A       
 10 Sharon Wanders         Eurode KZC              95-02308  1.20.91B       
 11 Maud Geerssen          Brunssum                95-01928  1.22.68        
 12 Angelique Schouten     Heldense Zwemveren      95-03450  1.22.70        
 13 Lisa Peeters           Noord-Limburg (SG)      95-03136  1.23.65        
 14 Lisa Borger            Brunssum                95-03194  1.23.80        
 15 Yorgia Pappas          Kimbria                 95-00720  1.24.84        
 16 Andra Dols             Hellas-Glana-KZ(SG      95-02764  1.26.42        
 17 Mathilde Bulkens       KZPC                    95-02306  1.27.51        
 18 Karin v.d. Aalst       ZCV                     95-01356  1.29.03        

W.A.S.- tel:023-5359838 // Licentie: ZCV - Valkenburg