Limburgse Winterkampioenschap
  


Limburgse Winterkampioenschap
Valkenburg, Netherlands,    6-/7-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 3 100m schoolslag Dames 8-10   Nr. 4 100m schoolslag Heren 8-10   
Nr. 5 100m rugslag Dames 16 +   Nr. 6 100m rugslag Heren 18 +   
Nr. 7 100m vrije slag Heren Jgd 1   Nr. 8 100m vrije slag Heren Jgd 2   
Nr. 9 100m schoolslag Dames Jgd 2   Nr. 10 100m schoolslag Heren Jun 4   
Nr. 11 100m vlinderslag Dames Jgd 1   Nr. 12 100m vlinderslag Heren Jun 3   
Nr. 13 100m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 14 100m vrije slag Heren Jun 2   
Nr. 15 100m schoolslag Dames Jun 1   Nr. 16 100m schoolslag Heren Jun 1   
Nr. 17 100m vlinderslag Dames Min 6   Nr. 18 100m vlinderslag Heren Min 6   
Nr. 19 100m rugslag Dames 8-10   Nr. 20 100m rugslag Heren 8-10   
Nr. 21 100m schoolslag Dames 16 +   Nr. 22 100m schoolslag Heren 18 +   
Nr. 23 100m rugslag Heren Jgd 1   Nr. 24 100m rugslag Heren Jgd 2   
Nr. 25 100m vlinderslag Dames Jgd 2   Nr. 26 100m vlinderslag Heren Jun 4   
Nr. 27 100m rugslag Dames Jgd 1   Nr. 28 100m rugslag Heren Jun 3   
Nr. 29 100m schoolslag Dames Jun 2   Nr. 30 100m schoolslag Heren Jun 2   
Nr. 31 100m vrije slag Dames Jun 1   Nr. 32 100m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 33 100m rugslag Dames Min 6   Nr. 34 100m rugslag Heren Min 6   
Nr. 35 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 36 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                            junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. NIMO 1                             NIMO              5:12.14
       Jona Pisters              95   Vera Weinberg             93
       Melissa Meyer             93   Rylana Slaghuis           94
        1:20.68  5:12.14 
    2. RZ                                 RZ                5:12.92
       Denise Austen             93   Svenja Zonneveld          93
       Varolien Francisca        93   Selena van Cruchten       94
        1:16.34  5:12.92 
    3. Hellas-Glana                       Hellas-Glana      5:18.09
       Sophie Lang               94   Danique Agterberg         94
       Marja van der Sluis       93   Roxanne Wilms             93
        1:22.00  5:18.09 
    4. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     5:20.07
       Cyril Landstra            93   Minke Janssen             94
       Daphne de Boer            93   Vera Hendriks             94
        1:19.51  5:20.07 
    5. HZPC                               HZPC              5:30.12
       Maud Rutjens              93   Rinske Becks              94
       Janine Verhaegh           95   Sophie Cleuren            93
        1:21.91  5:30.12 
    6. ZCV 2                              ZCV               5:38.89
       Michelle Kloosterman      94   Danique Hendrick          94
       Celine Dekker             94   Anouk Bours
        1:23.00  5:38.89 
    7. RZL                                RZL               5:42.59
       Marlou Jacobs             95   Michelle Meusen           94
       Karin Bongers             93   Maaike Knops              94
        1:26.84  5:42.59 
    8. NIMO 2                             NIMO              5:57.72
       Suzan Seetsen             94   Bo Peeters                93
       Tessa Lenoire             93   Sanne Kerkhoff            93
        1:33.87  5:57.72 
    9. Kimbria                            Kimbria           6:02.80
       Shelly Hollanders         93   Suzanne Leeters           95
       Tina van Golde            93   Anouk van den Boorn       94
        1:29.73  6:02.80 
   10. Patrick                            Patrick           6:09.76
       Yvette Peulen             94   Veerle Corstjens          94
       Joyce Delsing             95   Maud Meuwissen            94
        1:34.66  6:09.76 
   11. ROB                                ROB               6:47.80
       Jenneke Schouwenberg         Lisa Sturme
       Joyce Janssen                Rayna Maassen
        1:48.86  6:47.80 
  dis. ZCV 1                              ZCV               4:51.70
       Misty Coert               93   Jamie Schepers            93
       Sanne Scheerder           94   Chantal Senden            93
        1:12.07  4:51.70 
 
 
 
TOP
Nr. 2   4 x 100m wisselslag Heren                            junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. HZPC                               HZPC              4:55.17
       Sidney Leenen             93   Dion Dreesens             93
       Patrick Janssen           93   Rick Hesen                93
        1:16.48  4:55.17 
    2. Hellas-Glana                       Hellas-Glana      4:57.56
       Stan Tummers              94   Niels van Basten-Batenbur 94
       Twan Beentjes             93   Pim van Basten-Batenburg  94
        1:15.84  4:57.56 
    3. ZCV 1                              ZCV               5:08.84
       Lester Snackers           94   Ruben Klinkers            94
       Lucas Greven              95   Bas Janssen               93
        1:20.20  5:08.84 
    4. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     5:18.58
       Geoff Ebskamp             93   Stan Gorree               94
       Alex Bos                  95   Hans Westerkamp           93
        1:10.63  5:18.58 
    5. ZCV 2                              ZCV               5:37.95
       Jelle Peltzer             94   Arthur van Noorden        95
       Tom Broers                93   Max Grispen               95
        1:23.58  5:37.95 
    6. Patrick                            Patrick           5:56.08
       Stef Verheesen            94   Marc Craenen              93
       Ivo Hover                 94   Kevin Meuwissen           95
        1:31.97  5:56.08 
  dis. Mosa-Regio                         Mosa-Regio
       Shing Long Lin            93   Florens Cals              93
       Luuk Janssen              95   Stefan Maas               93
        1:26.95 
  dis. RZ                                 RZ                5:20.80
       Daan Wolswinkel           95   Jim Ketelings             94
       Ramon Wassenberg          93   Jennick van Esser         94
        1:20.54  5:20.80 
  dis. RZL                                RZL               5:48.13
       Daan Jansen               93   Stan Snijders             95
       Tim Sonnemans             94   Ruud Backes               93
        1:30.84  5:48.13 
 
 
 
TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                                minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Danae Remmel                   96  ZON/S&S           1:35.43
    2. Lisanne Jente                  96  Brunssum          1:36.16
    3. Beau Warnier                   96  ZwemclubEijsde    1:37.08
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:38.43
    5. Elishia Sinkiewicz             97  ZON/S&S           1:41.61
    6. Céline Jennes                  96  ZON/S&S           1:42.36
    7. Jara Wassenberg                96  RZ                1:43.99
    8. Manon Koster                   97  HZPC              1:46.78
    9. Lisanne Scheer                 97  Hellas-Glana      1:47.02
   10. Margot v. Iersel               96  Nrd-Limburgsg     1:47.51
   11. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:47.64
   12. Jessica Hesen                  96  HZPC              1:48.50
 
 
 
TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                                minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve    1:34.30
    2. Marc Derks                     96  Hellas-Glana      1:37.06
        1:37.06 
    3. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio        1:40.48
    4. Ted Wilders                    97  Mosa-Regio        1:40.73
    5. Timo Billman                   96  EurodeKZC         1:41.42
    6. Tim Ramaekers                  96  ZON/S&S           1:46.04
    7. Killian von den Hoff           97  Brunssum          1:46.53
    8. Kay Thijssen                   96  HZPC              1:48.46
  dis. Rowin Meuffels                 96  ZEPS
  dis. Robin Meuwissen                96  Patrick
  dis. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve
  dis. Sander Lienaerts               96  ZON/S&S           1:43.21
        1:43.21 
 
 
 
TOP
Nr. 5   100m rugslag Dames                                        Senioren-Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:09.32
    2. Liz Rompelberg                 90  ZCV               1:10.54
    3. Mieke Veens                    85  HZPC              1:10.96
    4. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:11.26
    5. Lotte Greven                   87  ZCV               1:11.76
    6. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           1:12.52
    7. Linda Custers                  86  HZPC              1:13.12
    8. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:14.75
    9. Kathinka Vertommen             82  Kimbria           1:14.91
   10. Marian Bouts                   86  RZ                1:15.60
   11. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:15.85
   12. Melissa Geilen                 90  Brunssum          1:17.25
 
 
 
TOP
Nr. 6   100m rugslag Heren                                        senioren Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Tom van der Sterren            85  ZEPS              1:01.29
    2. Tim Jansen                     86  RZL               1:01.74
    3. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:01.89
    4. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:02.17
    5. Peter Crijns                   88  RZL               1:02.80
    6. Sander Bouts                   85  RZ                1:03.73
    7. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:04.45
    8. Terrence Olaria                86  ZCV               1:04.49
    9. Richard Hubers                 85  DeRoersoppers     1:06.92
   10. Job v. Duijnhoven              88  Nrd-Limburgsg     1:09.51
   11. Dennis Colijn                  84  NIMO              1:12.02
 
 
 
TOP
Nr. 7   100m vrije slag Heren                                            jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jerome Aries                   90  Kimbria             56.70
    2. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana        57.26     A
    3. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             57.26     B
    4. Patrick Creemers               90  RZ                  57.53
    5. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        58.02
    6. Fabrice Aries                  90  Kimbria             58.29
    7. Jacky Coumans                  90  ZCV                 58.57
    8. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana        59.47
    9. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       59.48
   10. Mark van Enckevort             90  HZPC                59.63
   11. Imre Dehner                    90  EurodeKZC         1:03.45     A
   12. Sander Heijnen                 90  Patrick           1:03.45     B
 
 
 
TOP
Nr. 8   100m vrije slag Heren                                            jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Ruud van Bommel                89  RZL                 53.76
    2. Bram Dekker                    89  ZCV                 54.04
    3. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 54.18
    4. Thijs Greven                   89  ZCV                 58.06
    5. Niels van Dalen                89  RZL                 58.46
    6. Tim Metsemakers                89  Patrick             58.57
    7. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        58.71
    8. Bob Goffin                     89  NIMO                58.75
    9. Martin Teley                   89  RZL                 59.70
   10. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:02.25
 
 
 
TOP
Nr. 9   100m schoolslag Dames                                            jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:16.94
    2. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:18.04
    3. Judith van Meijel              91  HZPC              1:19.80
    4. Vera Coenen                    91  DeRog             1:23.50
    5. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:27.18
    6. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:27.55
    7. Bernadette Verstegen           91  Nrd-Limburgsg     1:28.27
    8. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:29.45
    9. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S           1:29.89
   10. Linda Drenthen                 91  RZ                1:32.46
   11. Kim Houben                     91  Mosa-Regio        1:33.82
   12. Aimee Janssen                  91  Kimbria           1:35.78
 
 
 
TOP
Nr. 10   100m schoolslag Heren                                        junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Kenneth Caster                 91  RZ                1:08.67
    2. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:09.23
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:15.78
    4. Sjors Pietermans               91  Patrick           1:16.03
    5. Yannick Mommers                91  ZCV               1:17.32
    6. Michèl Theissen                91  NIMO              1:17.86
    7. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:18.60
    8. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg     1:19.02
    9. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     1:19.43
   10. Arjan Mols                     91  HZPC              1:20.50
   11. Indji Tan                      91  NIMO              1:20.95
   12. Martyn Slaghuis                91  NIMO              1:21.18
 
 
 
TOP
Nr. 11   100m vlinderslag Dames                                          jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg     1:09.39
    2. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:11.65
    3. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:12.39
    4. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:12.78
    5. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:14.51
    6. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:16.67
    7. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:17.32
    8. Christa Craenen                92  Patrick           1:17.86
    9. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:18.78
   10. Jolien van Golde               92  ZCV               1:18.95
   11. Eva Martens                    92  ZCV               1:21.05
  dis. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:21.28
        1:21.28 
 
 
 
TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Heren                                       junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:02.82
    2. Ralph van Megen                92  HZPC              1:03.86
    3. Mitch Notten                   92  ZCV               1:04.86
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:06.14
    5. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:06.39
    6. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:10.96
    7. Scott Delbressine              92  ZCV               1:11.14
    8. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:13.42
    9. Kees Derks                     92  ZCV               1:15.12
   10. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:17.16
   11. Scott van't Land               92  NIMO              1:19.74
   12. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:20.21
 
 
 
TOP
Nr. 13   100m vrije slag Dames                                        junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               1:02.39
    2. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:03.87
    3. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:04.78
    4. Misty Coert                    93  ZCV               1:05.42
    5. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:05.80
    6. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:06.67
    7. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:06.79
    8. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:07.02
    9. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:07.76
   10. Denise Austen                  93  RZ                1:10.30
   11. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde    1:11.50
   12. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde    1:12.22
 
 
 
TOP
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                        junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:00.42
    2. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:04.23
    3. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:04.31
    4. Rick Hesen                     93  HZPC              1:06.07
        1:06.07 
    5. Robin Borger                   93  Brunssum          1:09.12
    6. Tom Moonen                     93  Nederweert        1:09.32
    7. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:09.66
    8. Ruud Backes                    93  RZL               1:10.89
    9. Bas Janssen                    93  ZCV               1:11.28
   10. Bram Becks                     93  HZPC              1:12.29
   11. Glenn Rompelberg               93  Kimbria           1:14.45
  dis. Dion Dreesens                  93  HZPC
 
 
 
TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                                        junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:23.42
    2. Celine Dekker                  94  ZCV               1:25.29
    3. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:25.60
    4. Maxime Theunissen              94  ZwemclubEijsde    1:27.83
    5. Selena van Cruchten            94  RZ                1:28.57
    6. Rinske Becks                   94  HZPC              1:30.02
    7. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:30.81
    8. Linda Dehing                   94  RZ                1:31.00
    9. Meggie Schreppers              94  ZwemclubEijsde    1:33.89
   10. Sophie Nadorp                  94  HeldenseZwemve    1:34.76
   11. Rylana Slaghuis                94  NIMO              1:38.59
  dis. Patty Drenthen                 94  RZ                1:33.69
        1:33.69 
 
 
 
TOP
Nr. 16   100m schoolslag Heren                                        junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:18.42
    2. Stan Gorree                    94  Nrd-Limburgsg     1:24.42
    3. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:25.16
    4. Jeffrey Schijns                94  EurodeKZC         1:26.70
    5. Joep Suskens                   94  DeRoersoppers     1:28.03
    6. Carlo Meisters                 94  ZON/S&S           1:30.89
    7. Boy Coort                      94  ZON/S&S           1:31.89
    8. Lester Snackers                94  ZCV               1:32.34
    9. Jelle Peltzer                  94  ZCV               1:33.18
   10. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:34.65
   11. Maarten Jongen                 94  EurodeKZC         1:37.11
   12. Jennick van Esser              94  RZ                1:38.03
 
 
 
TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Dames                                       minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jona Pisters                   95  NIMO              1:17.92
    2. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:20.75
    3. Andra Dols                     95  Hellas-Glana      1:30.80
    4. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:32.92
    5. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              1:33.95
    6. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:35.04
    7. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:35.15
    8. Maud Geerssen                  95  Brunssum          1:36.20
    9. Lisa Borger                    95  Brunssum          1:39.00
   10. Suzanne Leeters                95  Kimbria           1:45.43
   11. Robin Janssen                  95  Kimbria           1:47.39
  dis. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:39.06
        1:39.06 
 
 
 
TOP
Nr. 18   100m vlinderslag Heren                                       minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Arthur van Noorden             95  ZCV               1:21.20
    2. Lucas Greven                   95  ZCV               1:22.98
    3. Marty Kennis                   95  Hellas            1:23.76
    4. Stan Snijders                  95  RZL               1:24.73
    5. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:27.26
    6. Alex Bos                       95  Nrd-Limburgsg     1:29.45
    7. Jeroen Martin                  95  MZ&PC             1:34.02
    8. Bart de Heer                   95  ZEPS              1:34.78
    9. Brian Schijns                  95  EurodeKZC         1:38.56
   10. Mateusz Czurylo                95  ZON/S&S           1:44.04
  dis. Laurence Smits                 95  EurodeKZC         1:40.02
        1:40.02 
  dis. Kevin Meuwissen                95  Patrick           1:43.54
        1:43.54 
 
 
 
TOP
Nr. 19   100m rugslag Dames                                  minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lisanne Jente                  96  Brunssum          1:22.85
    2. Margot v. Iersel               96  Nrd-Limburgsg     1:29.86
    3. Elishia Sinkiewicz             97  ZON/S&S           1:33.28
    4. Beau Warnier                   96  ZwemclubEijsde    1:33.53
    5. Manon Koster                   97  HZPC              1:33.74
    6. Jara Wassenberg                96  RZ                1:34.07
    7. Céline Jennes                  96  ZON/S&S           1:35.59
    8. Danae Remmel                   96  ZON/S&S           1:36.94
    9. Jessica Hesen                  96  HZPC              1:37.26
   10. Celina Austen                  96  RZ                1:37.50
   11. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana      1:38.74
   12. Ellen Borger                   96  Brunssum          1:40.86
 
 
 
TOP
Nr. 20   100m rugslag Heren                                  minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve    1:28.06
    2. Marc Derks                     96  Hellas-Glana      1:31.90
    3. Bas Kerckhoffs                 96  ZCV               1:34.51
    4. Sam Derks                      96  HZPC              1:35.04
    5. Sander Lienaerts               96  ZON/S&S           1:35.54
    6. Tim Ramaekers                  96  ZON/S&S           1:36.47     A
    7. Killian von den Hoff           97  Brunssum          1:36.47     B
    8. Jitse Zonneveld                97  RZ                1:39.13
    9. Kay Thijssen                   96  HZPC              1:39.33
   10. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio        1:42.68
   11. Rowan Ubags                    96  ZCV               1:45.32
  dis. Rowin Meuffels                 96  ZEPS              1:29.94
        1:29.94 
 
 
 
TOP
Nr. 21   100m schoolslag Dames                                    senioren-Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Maureen Rutten                 88  HZPC              1:16.87
    2. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           1:20.02
    3. Mieke Veens                    85  HZPC              1:21.18
    4. Lotte Greven                   87  ZCV               1:21.30
    5. Fleur Boelhouwers              90  ZEPS              1:24.19
    6. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:24.65
    7. Ilvy van Grimbergen            88  RZL               1:25.37
    8. Marian Bouts                   86  RZ                1:26.02
    9. Ilse Schoenmakers              90  RZ                1:27.24
   10. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:27.63
   11. Helene Vos                     90  EurodeKZC         1:27.71
   12. Jela Cnubben                   88  NIMO              1:28.42
 
 
 
TOP
Nr. 22   100m schoolslag Heren                                    senioren-Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:06.54
    2. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:06.62
    3. Terrence Olaria                86  ZCV               1:10.59
    4. Peter Crijns                   88  RZL               1:12.04
    5. Tom van der Sterren            85  ZEPS              1:13.82
    6. Freddie Geerlings              79  ZON/S&S           1:14.57
    7. Tim Jansen                     86  RZL               1:14.82
    8. Sander Bouts                   85  RZ                1:15.34
    9. Math Smeets                    87  NIMO              1:15.95
   10. Job v. Duijnhoven              88  Nrd-Limburgsg     1:16.05
   11. Richard Hubers                 85  DeRoersoppers     1:16.50
 
 
 
TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                                              jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:06.14
    2. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:06.97
    3. Patrick Creemers               90  RZ                1:08.06
    4. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:08.93
    5. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:09.20
    6. Mark van Enckevort             90  HZPC              1:09.52     A
    7. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:09.52     B
    8. Jerome Aries                   90  Kimbria           1:11.74     A
    9. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana      1:11.74     B
   10. Fabrice Aries                  90  Kimbria           1:11.90
   11. Sander Heijnen                 90  Patrick           1:12.78
   12. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      1:18.74
 
 
 
TOP
Nr. 24   100m rugslag Heren                                              jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:00.20
    2. Ruud van Bommel                89  RZL               1:00.59
    3. Yvo op den Kamp                89  ZCV               1:03.53
    4. Thijs Greven                   89  ZCV               1:05.20
    5. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:07.75
    6. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:09.72
    7. Niels van Dalen                89  RZL               1:10.20
    8. Tim Metsemakers                89  Patrick           1:11.88
    9. Harald Thijssen                89  ROB               1:13.31
   10. Bob Goffin                     89  NIMO              1:13.50
   11. Martijn Birk                   89  Patrick           1:16.31
 
 
 
TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                                          jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:07.93
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              1:08.10
    3. Iris Hopman                    91  NIMO              1:14.09
    4. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:17.32
    5. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:18.58
    6. Linda Drenthen                 91  RZ                1:19.97
    7. Michelle Hacking               91  NIMO              1:20.37
    8. Anne Michelle Vos              91  DeRog             1:21.55
    9. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:21.87
   10. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S           1:22.97
   11. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:23.02
   12. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:23.14
 
 
 
TOP
Nr. 26   100m vlinderslag Heren                                       junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:03.09
    2. Yannick Mommers                91  ZCV               1:03.48
    3. Dean Coert                     91  ZCV               1:04.42
    4. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:06.09
    5. Kenneth Caster                 91  RZ                1:08.96
    6. Tobias van Halen               91  RZ                1:09.40
    7. Mark Wolswinkel                91  RZ                1:11.09
    8. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg     1:13.72
    9. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:14.44
   10. Sjors Pietermans               91  Patrick           1:14.87
   11. Indji Tan                      91  NIMO              1:15.37
   12. Michèl Theissen                91  NIMO              1:17.86
 
 
 
TOP
Nr. 27   100m rugslag Dames                                              jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg     1:10.78
    2. Eva Martens                    92  ZCV               1:12.87
    3. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:13.72
    4. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:13.76
    5. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:18.75     B
       Sandra Verheijen               92  ZCV               1:18.75     A
       Christa Craenen                92  Patrick           1:18.75
    8. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:19.23
    9. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:19.73
   10. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:20.69
   11. Anke Snijkers                  92  NIMO              1:21.15
  dis. Annemieke de Heer              92  ZEPS              1:22.47
        1:22.47 
 
 
 
TOP
Nr. 28   100m rugslag Heren                                           junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:01.03
    2. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:04.36
    3. Mitch Notten                   92  ZCV               1:06.65
    4. Scott Delbressine              92  ZCV               1:09.16
    5. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:09.28
    6. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:09.49
    7. Kees Derks                     92  ZCV               1:11.02
    8. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:12.89
    9. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:13.26
   10. Robin Leers                    92  ZEPS              1:16.42
   11. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:18.82
   12. Scott van't Land               92  NIMO              1:19.74
 
 
 
TOP
Nr. 29   100m schoolslag Dames                                        junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:17.17
    2. Chantal Senden                 93  ZCV               1:20.70
    3. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:24.63
    4. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde    1:24.87
    5. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:25.01
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:25.46
    7. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:28.31
    8. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:28.43
    9. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:28.69
   10. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:30.02
   11. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde    1:30.51
   12. Karin Bongers                  93  RZL               1:31.31
 
 
 
TOP
Nr. 30   100m schoolslag Heren                                        junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:15.87
    2. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      1:16.95
    3. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:17.56
    4. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:18.83
    5. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:25.94
    6. Bram Becks                     93  HZPC              1:28.43
    7. Patrick Janssen                93  HZPC              1:29.89
    8. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:30.02
    9. Jeroen Wolthuis                93  ZON/S&S           1:31.97
   10. Tom Moonen                     93  Nederweert        1:32.36
   11. Glenn Rompelberg               93  Kimbria           1:33.72
   12. Hans Westerkamp                93  Nrd-Limburgsg     1:35.63
 
 
 
TOP
Nr. 31   100m vrije slag Dames                                        junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:04.97
    2. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:09.08
    3. Celine Dekker                  94  ZCV               1:09.39     A
    4. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:09.39     B
    5. Rylana Slaghuis                94  NIMO              1:10.00
    6. Michelle Kloosterman           94  ZCV               1:10.63
    7. Rinske Becks                   94  HZPC              1:11.82
    8. Linda Dehing                   94  RZ                1:13.21
    9. Meggie Schreppers              94  ZwemclubEijsde    1:13.53
   10. Selena van Cruchten            94  RZ                1:13.97
   11. Vera Hendriks                  94  Nrd-Limburgsg     1:15.24
   12. Patty Drenthen                 94  RZ                1:15.36
 
 
 
TOP
Nr. 32   100m vrije slag Heren                                        junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:00.12
    2. Lester Snackers                94  ZCV               1:04.51
    3. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:05.18
    4. Stan Gorree                    94  Nrd-Limburgsg     1:05.56
    5. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:06.75
    6. Boy Coort                      94  ZON/S&S           1:08.77
    7. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:09.04
    8. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:11.29
    9. Carlo Meisters                 94  ZON/S&S           1:13.10
   10. Maurice Zelis                  94  RZ                1:14.12
   11. Joep Suskens                   94  DeRoersoppers     1:14.22
   12. Jennick van Esser              94  RZ                1:14.33
 
 
 
TOP
Nr. 33   100m rugslag Dames                                           minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jona Pisters                   95  NIMO              1:19.84
    2. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:20.20
    3. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:23.90
    4. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:26.46
    5. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:29.27     A
    6. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:29.27     B
    7. Sharon Schroyen                95  Brunssum          1:30.28
    8. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:30.33
    9. Andra Dols                     95  Hellas-Glana      1:31.09
   10. Maud Geerssen                  95  Brunssum          1:32.04
   11. Lisa Borger                    95  Brunssum          1:33.72
   12. Juul van Berlo                 95  HZPC              1:34.88
 
 
 
TOP
Nr. 34   100m rugslag Heren                                           minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV               1:19.55
    2. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:19.80
    3. Marty Kennis                   95  Hellas            1:22.37
    4. Arthur van Noorden             95  ZCV               1:23.62
    5. Stan Snijders                  95  RZL               1:24.50
    6. Alex Bos                       95  Nrd-Limburgsg     1:25.48
    7. Luuk Janssen                   95  Mosa-Regio        1:28.13
    8. Dylan Notten                   95  Brunssum          1:28.55
    9. Bart de Heer                   95  ZEPS              1:30.56
   10. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      1:32.53
   11. Laurence Smits                 95  EurodeKZC         1:32.78
   12. Jeroen Martin                  95  MZ&PC             1:34.15
 
 
 
TOP
Nr. 35   4 x 100m vrije slag Dames                                    dames open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. HZPC 1                             HZPC              4:06.23
       Lisa Dreesens             91   Angèl Koenen              92
       Judith van Meijel         91   Mieke Veens               85
        1:00.89  4:06.23 
    2. ZCV 1                              ZCV               4:08.44
       Jenny Schouten            87   Dimphy van de Laar        92
       Liz Rompelberg            90   Lotte Greven              87
        1:01.66  4:08.44 
    3. HZPC 2                             HZPC              4:19.33
       Maureen Rutten            88   Ingrid van Horen          92
       Kylie Leenen              89   Debbie Hesen              86
        1:04.54  4:19.33 
    4. ZON/S&S                            ZON/S&S           4:26.47
       Ilona Remmel              93   Cato Vrouenraets          90
       Maureen Muyen             91   Lauke Knoop               90
        1:05.34  4:26.47 
    5. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     4:28.04
       Inge Arts                 92   Bernadette Verstegen      91
       Cyril Landstra            93   Kimberley Teunissen       92
        1:05.70  4:28.04 
    6. Kimbria                            Kimbria           4:28.63
       Kathinka Vertommen        82   Nienke van Stipriaan      87
       Tina van Golde            93   Hanneke Simons            89
        1:07.31  4:28.63 
    7. ZCV 2                              ZCV               4:28.90
       Eva Martens               92   Tessa Kierkels            91
       Sandra Verheijen          92   Irene Gubbels             88
        1:06.42  4:28.90 
    8. RZL                                RZL               4:32.25     A
       Renske Venner             90   Eveline Mestrom           88
       Ilvy van Grimbergen       88   Saskia Coolen             88
        4:32.25 
    9. NIMO                               NIMO              4:32.25     B
       Jela Cnubben              88   Michelle Hacking          91
       Fanny Robbertsen          91   Lydia Colijn              86
        4:32.25 
   10. RZ                                 RZ                4:32.42
       Svenja Zonneveld          93   Marian Bouts              86
       Ilse Schoenmakers         90   Selena van Cruchten       94
        1:07.70  4:32.42 
   11. Hellas-Glana                       Hellas-Glana      4:37.10
       Silvy Collin              89   Susanne vd Plas           92
       Meidrie Lensen            90   Mirte Tummers             92
        1:08.43  4:37.10 
   12. Mosa-Regio 1                       Mosa-Regio        4:43.12
       Linda Maas                90   Kim Houben                91
       Linda Peeters             89   Melanie van den Beuken    91
        1:13.23  4:43.12 
 
 
 
TOP
Nr. 36   4 x 100m vrije slag Heren                                    heren open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               3:38.63
       Bram Dekker               89   Yvo op den Kamp           89
       Joey de Ruiter            91   Terrence Olaria           86
          55.15  3:38.63 
    2. RZL                                RZL               3:40.95
       Niels van Dalen           89   Peter Crijns              88
       Tim Jansen                86   Ruud van Bommel           89
          58.07  3:40.95 
    3. HZPC 1                             HZPC              3:45.32
       Maikel Brouwers           83   Dion Dreesens             93
       Mark van Enckevort        90   Stefan Kranenbroek        79
          54.82  3:45.32 
    4. RZ                                 RZ                3:47.99
       Patrick Creemers          90   Stijn Agten               87
       Tobias van Halen          91   Sander Bouts              85
          57.84  3:47.99 
    5. Hellas-Glana                       Hellas-Glana      3:49.59
       Pieter de Heer            89   Anton vd Sluis            90
       Diederik Brummer          90   Charel Thewissen          90
          57.77  3:49.59 
    6. KZPC                               KZPC              3:49.62
       Ralf Peters               76   Hugo Knebel
       Koen Knebel               72   Mark Gorissen             86
          58.56  3:49.62 
    7. ZCV 2                              ZCV               3:55.82
       Jacky Coumans             90   Arvid Munsters            92
       Mitch Notten              92   Thijs Greven              89
          59.00  3:55.82 
    8. NIMO                               NIMO              3:56.73
       Sebastiaan Gergely        87   Sander van den Berg
       Roy Hopman                88   Bob Goffin                89
          58.70  3:56.73 
    9. ZCV 3                              ZCV               4:00.08
       Dean Coert                91   Yannick Mommers           91
       Kay op den Kamp           91   Jeroen Feijs              92
          59.98  4:00.08 
   10. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     4:01.81
       Job v. Duijnhoven         88   Geoff Ebskamp             93
       Jelmer v. Dijk            90   Kasper v. Dijk            92
          58.68  4:01.81 
   11. Kimbria                            Kimbria           4:05.73
       Jerome Aries              90   Pim van Zeijl             90
       Jeroen Custers            91   Fabrice Aries             90
          57.44  4:05.73 
   12. HZPC 2                             HZPC              4:05.79
       Willem Drissen            88   Ralph van Megen           92
       Tim Jacobs                92   Cor van de Broek          85
        1:00.33  4:05.79