Limburgse Winterkampioenschap
  


Limburgse Winterkampioenschap
Valkenburg, Netherlands,    6-/7-1-2007,     25m-baan
Nr. 37 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 38 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 39 100m vrije slag Dames 8-10   Nr. 40 100m vrije slag Heren 8-10   
Nr. 41 100m vlinderslag Dames 16 +   Nr. 42 100m vlinderslag Heren 18 +   
Nr. 43 100m schoolslag Heren Jgd 1   Nr. 44 100m schoolslag Heren Jgd 2   
Nr. 45 100m rugslag Dames Jgd 2   Nr. 46 100m rugslag Heren Jun 4   
Nr. 47 100m vrije slag Dames Jgd 1   Nr. 48 100m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 49 100m vlinderslag Dames Jun 2   Nr. 50 100m vlinderslag Heren Jun 2   
Nr. 51 100m rugslag Dames Jun 1   Nr. 52 100m rugslag Heren Jun 1   
Nr. 53 100m schoolslag Dames Min 6   Nr. 54 100m schoolslag Heren Min 6   
Nr. 55 50m vlinderslag Dames 8-10   Nr. 56 50m vlinderslag Heren 8-10   
Nr. 57 100m vrije slag Dames 16 +   Nr. 59 100m vlinderslag Heren Jgd 1   
Nr. 58 100m vrije slag Heren 18 +   Nr. 60 100m vlinderslag Heren Jgd 2   
Nr. 61 100m vrije slag Dames Jgd 2   Nr. 62 100m vrije slag Heren Jun 4   
Nr. 63 100m schoolslag Dames Jgd 1   Nr. 64 100m schoolslag Heren Jun 3   
Nr. 65 100m rugslag Dames Jun 2   Nr. 66 100m rugslag Heren Jun 2   
Nr. 67 100m vlinderslag Dames Jun 1   Nr. 68 100m vlinderslag Heren Jun 1   
Nr. 69 100m vrije slag Dames Min 6   Nr. 70 100m vrije slag Heren Min 6   
Nr. 71 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 72 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 37   4 x 100m vrije slag Dames                                 junioren 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               4:20.64
       Chantal Senden            93   Sanne Scheerder           94
       Jamie Schepers            93   Misty Coert               93
        1:01.72  4:20.64 
    2. NIMO 1                             NIMO              4:32.23
       Vera Weinberg             93   Jona Pisters              95
       Rylana Slaghuis           94   Melissa Meyer             93
        1:07.23  4:32.23 
    3. RZ                                 RZ                4:35.73
       Svenja Zonneveld          93   Linda Dehing              94
       Denise Austen             93   Selena van Cruchten       94
        1:06.87  4:35.73 
    4. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     4:43.67
       Minke Janssen             94   Vera Hendriks             94
       Daphne de Boer            93   Cyril Landstra            93
        1:11.76  4:43.67 
    5. HZPC                               HZPC              4:48.65
       Sophie Cleuren            93   Rinske Becks              94
       Floor Weijmans            95   Janine Verhaegh           95
        1:11.09  4:48.65 
    6. Zwemclub Eijsden                   ZwemclubEijsde    4:54.17
       Meggie Schreppers         94   Denise Urlings            93
       Carmen Keuten             93   Janice Wolfs              93
        1:14.47  4:54.17 
    7. Kimbria                            Kimbria           4:59.23
       Suzanne Leeters           95   Shelly Hollanders         93
       Anouk van den Boorn       94   Tina van Golde            93
        1:17.13  4:59.23 
    8. RZL                                RZL               5:07.35
       Maaike Knops              94   Karin Bongers             93
       Marlou Jacobs             95   Michelle Meusen           94
        1:18.04  5:07.35 
    9. Patrick                            Patrick           5:32.31
       Veerle Corstjens          94   Yvette Peulen             94
       Fiona Meuffels            95   Maud Meuwissen            94
        1:18.68  5:32.31 
  dis. NIMO 2                             NIMO
       Bo Peeters                93   Bo Kerkhoff               95
       Sanne Kerkhoff            93   Suzan Seetsen             94
 
 
 
TOP
Nr. 38   4 x 100m vrije slag Heren                                 junioren 2 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               4:25.10
       Lester Snackers           94   Lucas Greven              95
       Ruben Klinkers            94   Bas Janssen               93
        1:04.36  4:25.10 
    2. HZPC                               HZPC              4:27.09
       Rick Hesen                93   Sidney Leenen             93
       Ron Jacobs                94   Dion Dreesens             93
        1:03.21  4:27.09 
    3. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     4:41.70
       Stan Gorree               94   Hans Westerkamp           93
       Alex Bos                  95   Geoff Ebskamp             93
        1:06.51  4:41.70 
    4. RZ                                 RZ                4:43.21
       Ramon Wassenberg          93   Jim Ketelings             94
       Jennick van Esser         94   Daan Wolswinkel           95
        1:04.34  4:43.21 
    5. ZCV 2                              ZCV               4:57.83
       Riccardo Ackermans        93   Jelle Peltzer             94
       Arthur van Noorden        95   Max Grispen               95
        1:19.22  4:57.83 
    6. RZL                                RZL               5:00.96
       Casper van den Broek      95   Stan Snijders             95
       Daan Jansen               93   Ruud Backes               93
        1:17.86  5:00.96 
    7. Mosa-Regio                         Mosa-Regio        5:08.08
       Stefan Maas               93   Luuk Janssen              95
       Florens Cals              93   Shing Long Lin            93
        1:19.06  5:08.08 
    8. Patrick                            Patrick           5:11.48
       Stef Verheesen            94   Marc Craenen              93
       Ivo Hover                 94   Kevin Meuwissen           95
        1:24.89  5:11.48 
 
 
 
TOP
Nr. 39   100m vrije slag Dames                                     minioren 5 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lisanne Jente                  96  Brunssum          1:12.57
    2. Danae Remmel                   96  ZON/S&S           1:20.42
    3. Beau Warnier                   96  ZwemclubEijsde    1:20.93
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:21.10
    5. Denise van der Klij            96  HZPC              1:23.15
    6. Manon Koster                   97  HZPC              1:23.45
    7. Jessica Hesen                  96  HZPC              1:23.54
    8. Merel Jaspers                  96  NIMO              1:24.02
    9. Celina Austen                  96  RZ                1:24.73
   10. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana      1:28.00
   11. Jara Wassenberg                96  RZ                1:29.78
   12. Clara Willigers                96  ZwemclubEijsde    1:42.34
 
 
 
TOP
Nr. 40   100m vrije slag Heren                                     minioren 5 el
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Laurent Bams                   96  ZwemclubEijsde    1:08.62
    2. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve    1:19.21
    3. Tim Ramaekers                  96  ZON/S&S           1:20.60
    4. Marc Derks                     96  Hellas-Glana      1:21.37
    5. Sander Lienaerts               96  ZON/S&S           1:21.70
    6. Philip Bams                    96  ZwemclubEijsde    1:22.10
    7. Bas Kerckhoffs                 96  ZCV               1:22.48
    8. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio        1:22.77
    9. Robin Meuwissen                96  Patrick           1:23.45
   10. Mike Driessen                  96  Brunssum          1:25.02
   11. Ted Wilders                    97  Mosa-Regio        1:25.71
   12. Timo Billman                   96  EurodeKZC         1:32.48
 
 
 
TOP
Nr. 41   100m vlinderslag Dames                                   senioren-Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lotte Greven                   87  ZCV               1:06.37
    2. Mieke Veens                    85  HZPC              1:10.02
    3. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:10.95
    4. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           1:11.46
    5. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:12.07
    6. Linda Custers                  86  HZPC              1:15.38
    7. Liz Rompelberg                 90  ZCV               1:15.45
    8. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:17.39
    9. Hanneke Simons                 89  Kimbria           1:18.75
  dis. Jenny Schouten                 87  ZCV
 
 
 
TOP
Nr. 42   100m vlinderslag Heren                                   senioren-Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                59.10
    2. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:00.09
    3. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:00.82
    4. Sander Bouts                   85  RZ                1:01.70
    5. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:02.86
       Tom van der Sterren            85  ZEPS              1:02.86
    7. Jeroen Geurts                  88  NIMO              1:05.97
    8. Tim Jansen                     86  RZL               1:05.98
    9. Job v. Duijnhoven              88  Nrd-Limburgsg     1:06.62
   10. Roy Hopman                     88  NIMO              1:09.04
   11. Peter Crijns                   88  RZL               1:11.24
 
 
 
TOP
Nr. 43   100m schoolslag Heren                                           jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:10.07
    2. Patrick Creemers               90  RZ                1:12.82
    3. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:13.67     A
    4. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      1:13.67     B
    5. Dominique Maassen              90  EurodeKZC         1:15.14
    6. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:18.00
    7. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:18.54
    8. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:18.80
    9. Sander Heijnen                 90  Patrick           1:21.48
   10. Jerome Aries                   90  Kimbria           1:23.23
   11. Pim van Zeijl                  90  Kimbria           1:24.32     B
  dis. Fabrice Aries                  90  Kimbria           1:24.32     A
        1:24.32 
 
 
 
TOP
Nr. 44   100m schoolslag Heren                                           jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:06.83
    2. Yvo op den Kamp                89  ZCV               1:08.23
    3. Thijs Greven                   89  ZCV               1:10.76
    4. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers     1:15.14
    5. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:15.23
    6. Martin Teley                   89  RZL               1:15.45
    7. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:15.81
    8. Ruud van Bommel                89  RZL               1:16.29
    9. Bob Goffin                     89  NIMO              1:18.07
   10. Lesley Derks                   89  ZCV               1:18.39
   11. Tim Metsemakers                89  Patrick           1:20.93
   12. Bas Weijers                    89  Kimbria           1:24.51
 
 
 
TOP
Nr. 45   100m rugslag Dames                                              jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC              1:08.53
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:12.13
    3. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde    1:13.89
    4. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S           1:14.26
    5. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:15.51
    6. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:16.10
    7. Iris Hopman                    91  NIMO              1:17.92     A
    8. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:17.92     B
    9. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:18.11
   10. Kim Houben                     91  Mosa-Regio        1:19.98
   11. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:20.33
   12. Joyce Raemaekers               91  DeRog             1:21.08
 
 
 
TOP
Nr. 46   100m rugslag Heren                                           junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:02.42
    2. Dean Coert                     91  ZCV               1:05.73
    3. Tobias van Halen               91  RZ                1:09.21
    4. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     1:09.28
    5. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:09.45
    6. Michèl Theissen                91  NIMO              1:09.57
    7. Kenneth Caster                 91  RZ                1:12.67
    8. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg     1:12.95
    9. Erik de Boer                   91  Nrd-Limburgsg     1:14.13
   10. Mathijs Meijers                91  DeRoersoppers     1:15.69
   11. Mario Hautvast                 91  Patrick           1:17.07
   12. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:17.67
 
 
 
TOP
Nr. 47   100m vrije slag Dames                                           jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:02.00
    2. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:02.28
    3. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg     1:04.67
    4. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:04.70
    5. Eva Martens                    92  ZCV               1:05.04
    6. Manon Sentjens                 92  Nederweert        1:05.86
    7. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:07.58
    8. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:08.01
    9. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:08.12
   10. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:10.16
   11. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:11.36
  dis. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde
 
 
 
TOP
Nr. 48   100m vrije slag Heren                                        junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV                 56.51
    2. Mitch Notten                   92  ZCV                 57.24
    3. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 57.78
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        58.14
    5. Ralph van Megen                92  HZPC                58.20
    6. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg       59.92
    7. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:00.39     A
    8. Kees Derks                     92  ZCV               1:00.39     B
    9. Robin Leers                    92  ZEPS              1:01.35
   10. Scott Delbressine              92  ZCV               1:02.51
   11. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:02.82
   12. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:03.20
 
 
 
TOP
Nr. 49   100m vlinderslag Dames                                       junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               1:11.67
    2. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:13.01     A
    3. Misty Coert                    93  ZCV               1:13.01     B
    4. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:15.28
    5. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:17.22
    6. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:17.96
    7. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:20.29
    8. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:20.48
    9. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:22.62
   10. Daphne de Boer                 93  Nrd-Limburgsg     1:26.98
   11. Denise Austen                  93  RZ                1:28.18
   12. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:31.60
 
 
 
TOP
Nr. 50   100m vlinderslag Heren                                       junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:06.37
    2. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:08.07
    3. Rick Hesen                     93  HZPC              1:16.12
    4. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:17.26
    5. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:18.23
    6. Robin Borger                   93  Brunssum          1:21.20
    7. Marc Craenen                   93  Patrick           1:26.59
    8. Patrick Janssen                93  HZPC              1:27.10
    9. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:28.35
   10. Bram Becks                     93  HZPC              1:29.93
   11. Florens Cals                   93  Mosa-Regio        1:36.51
  dis. Bas Janssen                    93  ZCV               1:23.91
        1:23.91 
 
 
 
TOP
Nr. 51   100m rugslag Dames                                           junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:16.98
    2. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:17.23
    3. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:18.88
    4. Michelle Kloosterman           94  ZCV               1:20.04
    5. Linda Dehing                   94  RZ                1:21.06
    6. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:22.26
    7. Celine Dekker                  94  ZCV               1:22.70
    8. Patty Drenthen                 94  RZ                1:24.09
    9. Rinske Becks                   94  HZPC              1:24.56
   10. Meggie Schreppers              94  ZwemclubEijsde    1:24.97
   11. Veerle Corstjens               94  Patrick           1:26.04
   12. Flooor Rutten                  94  HeldenseZwemve    1:27.07
 
 
 
TOP
Nr. 52   100m rugslag Heren                                           junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:10.48
    2. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:15.60
    3. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:16.82
    4. Lester Snackers                94  ZCV               1:18.31
    5. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:18.54
    6. Boy Coort                      94  ZON/S&S           1:18.57
    7. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:20.56
    8. Joop Truijen                   94  Nederweert        1:21.87
    9. Stan Gorree                    94  Nrd-Limburgsg     1:22.39
   10. Joep Suskens                   94  DeRoersoppers     1:22.48
   11. Silvan Viehmann                94  Brunssum          1:22.67
   12. Ron Jacobs                     94  HZPC              1:28.07
 
 
 
TOP
Nr. 53   100m schoolslag Dames                                        minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:28.18
    2. Jona Pisters                   95  NIMO              1:28.82
    3. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:29.18
    4. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:29.68
    5. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:31.64
    6. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:33.60
    7. Sharon Schroyen                95  Brunssum          1:33.87
    8. Joyce Delsing                  95  Patrick           1:34.23
    9. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:39.48
   10. Juul van Berlo                 95  HZPC              1:39.62     A
   11. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         1:39.62     B
   12. Maud Geerssen                  95  Brunssum          1:39.67
 
 
 
TOP
Nr. 54   100m schoolslag Heren                                        minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV               1:20.43
    2. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      1:22.23
    3. Alex Bos                       95  Nrd-Limburgsg     1:30.71
    4. Mart Theunissen                95  ZwemclubEijsde    1:35.67
    5. Arthur van Noorden             95  ZCV               1:36.61
    6. Bart de Heer                   95  ZEPS              1:37.35
    7. Stan Snijders                  95  RZL               1:37.59
    8. Brian Schijns                  95  EurodeKZC         1:37.80
    9. Niek Niemark                   95  Brunssum          1:38.92
   10. Kevin Meuwissen                95  Patrick           1:39.31
   11. Dylan Notten                   95  Brunssum          1:39.54
   12. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:39.60
 
 
 
TOP
Nr. 55   50m vlinderslag Dames                               minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lisanne Jente                  96  Brunssum            36.09
    2. Margot v. Iersel               96  Nrd-Limburgsg       40.44
    3. Denise van der Klij            96  HZPC                41.63
    4. Celina Austen                  96  RZ                  42.57
    5. Merel Jaspers                  96  NIMO                44.33
    6. Lotte van Haarst               97  DeRoersoppers       44.75
    7. Céline Jennes                  96  ZON/S&S             44.89
    8. Jara Wassenberg                96  RZ                  45.85
    9. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana        46.15
   10. Danae Remmel                   96  ZON/S&S             47.31
   11. Manon Koster                   97  HZPC                47.84
   12. Beau Warnier                   96  ZwemclubEijsde      47.98
   13. Chayenne Poorts                98  NIMO                48.19
   14. Jessica Hesen                  96  HZPC                49.32
   15. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana        51.18
 
 
 
TOP
Nr. 56   50m vlinderslag Heren                               minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Laurent Bams                   96  ZwemclubEijsde      36.38
    2. Sem Hermans                    96  HeldenseZwemve      39.87
    3. Timo Billman                   96  EurodeKZC           40.67
    4. Tim Ramaekers                  96  ZON/S&S             41.76
    5. Bram in 't Zandt               96  Mosa-Regio          43.08
    6. Rowin Meuffels                 96  ZEPS                43.52
    7. Sam Derks                      96  HZPC                44.16
    8. Max Hermans                    97  HeldenseZwemve      44.20
    9. Killian von den Hoff           97  Brunssum            45.46
   10. Bas Kerckhoffs                 96  ZCV                 46.30
   11. Sander Lienaerts               96  ZON/S&S             49.48
 
 
 
TOP
Nr. 57   100m vrije slag Dames                                    senioren-Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Mieke Veens                    85  HZPC              1:00.94
    2. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:01.19
    3. Lotte Greven                   87  ZCV               1:01.42
    4. Liz Rompelberg                 90  ZCV               1:02.51
    5. Hanneke Simons                 89  Kimbria           1:02.94
    6. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           1:03.31
    7. Maureen Rutten                 88  HZPC              1:03.96
    8. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           1:04.27
    9. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:04.73
   10. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:05.00
   11. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:05.69
   12. Melissa Geilen                 90  Brunssum          1:07.69
 
 
 
TOP
Nr. 59   100m vlinderslag Heren                                          jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana      1:04.08
    2. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:06.08
    3. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:06.39
    4. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:07.19
    5. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      1:07.50
    6. Patrick Creemers               90  RZ                1:09.76
    7. Sander Heijnen                 90  Patrick           1:10.95
    8. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:12.34
    9. Karsten Meijers                90  ZCV               1:27.92
  dis. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:09.25
        1:09.25 
  dis. Pim van Zeijl                  90  Kimbria           1:14.96
        1:14.96 
  dis. Dardo Weusten                  90  ZCV               1:19.70
        1:19.70 
 
 
 
TOP
Nr. 58   100m vrije slag Heren                                    senioren-Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                53.24
    2. Terrence Olaria                86  ZCV                 53.66
    3. Peter Crijns                   88  RZL                 54.48
    4. Maikel Brouwers                83  HZPC                54.64
    5. Sander van Elburg              88  MZ&PC               55.78
    6. Tom van der Sterren            85  ZEPS                55.86
    7. Ralf Tillmans                  85  DeRoersoppers       57.01
    8. Tim Jansen                     86  RZL                 57.02     A
    9. Stijn Agten                    87  RZ                  57.02     B
   10. Jeroen Geurts                  88  NIMO                58.44
   11. Sebastiaan Gergely             87  NIMO                58.70
   12. Sander Bouts                   85  RZ                  58.76
 
 
 
TOP
Nr. 60   100m vlinderslag Heren                                          jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 59.33
    2. Bram Dekker                    89  ZCV               1:00.84
    3. Ruud van Bommel                89  RZL               1:03.01
    4. Niels van Dalen                89  RZL               1:03.93
    5. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:05.15
    6. Thijs Greven                   89  ZCV               1:05.41
    7. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers     1:07.16
    8. Tim Metsemakers                89  Patrick           1:08.13
    9. Lesley Derks                   89  ZCV               1:09.50
   10. Bob Goffin                     89  NIMO              1:11.41
   11. Rick Hellenbrand               89  NIMO              1:14.11
   12. Bas Weijers                    89  Kimbria           1:17.36
 
 
 
TOP
Nr. 61   100m vrije slag Dames                                           jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:01.26
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              1:01.63
    3. Anne Michelle Vos              91  DeRog             1:03.52
    4. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:04.74
    5. Mara Pfeffer                   91  KZPC              1:06.39
    6. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:07.64
    7. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:07.66
    8. Joyce Raemaekers               91  DeRog             1:08.37
    9. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:08.94
   10. Vera Coenen                    91  DeRog             1:09.45
   11. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:10.02
  dis. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde
 
 
 
TOP
Nr. 62   100m vrije slag Heren                                        junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 56.51
    2. Kenneth Caster                 91  RZ                  58.96
    3. Kay op den Kamp                91  ZCV                 59.37
    4. Dean Coert                     91  ZCV                 59.44
    5. Yannick Mommers                91  ZCV                 59.61
    6. Sjors Pietermans               91  Patrick           1:00.13
    7. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:00.78
    8. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     1:01.84
    9. Mark Wolswinkel                91  RZ                1:02.23
   10. Michèl Theissen                91  NIMO              1:04.34
   11. Indji Tan                      91  NIMO              1:05.73
  dis. Tobias van Halen               91  RZ
 
 
 
TOP
Nr. 63   100m schoolslag Dames                                           jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:21.39
    2. Inge Arts                      92  Nrd-Limburgsg     1:22.69
    3. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:24.86
    4. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:25.05
    5. Chloé Rutzerveld               92  NIMO              1:25.09
    6. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:25.62
    7. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:25.77
    8. Suzan Suskens                  92  DeRoersoppers     1:27.27
    9. Eva Martens                    92  ZCV               1:28.54
   10. Angèl Koenen                   92  HZPC              1:29.29
   11. Jolien van Golde               92  ZCV               1:29.83
   12. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:31.02
 
 
 
TOP
Nr. 64   100m schoolslag Heren                                        junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Scott Delbressine              92  ZCV               1:10.41
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:10.53
    3. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:14.64
    4. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:15.49
    5. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:18.36
    6. Mitch Notten                   92  ZCV               1:20.62
    7. Kees Derks                     92  ZCV               1:20.86
    8. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:21.89
    9. Ralph van Megen                92  HZPC              1:22.26
   10. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:22.84     A
   11. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:22.84     B
  dis. Robin Krutzen                  92  Patrick           1:27.44
        1:27.44 
 
 
 
TOP
Nr. 65   100m rugslag Dames                                           junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:11.06
    2. Misty Coert                    93  ZCV               1:12.04
    3. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:14.32
    4. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:15.47     A
    5. Chantal Senden                 93  ZCV               1:15.47     B
    6. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:15.80
    7. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:18.29
    8. Denise Austen                  93  RZ                1:18.38
    9. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:20.03
   10. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:21.35
   11. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde    1:23.90
   12. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:24.92
 
 
 
TOP
Nr. 66   100m rugslag Heren                                           junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:10.23
    2. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:12.38
    3. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:13.48
    4. Rick Hesen                     93  HZPC              1:16.20
    5. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:16.91
    6. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:17.26
    7. Tom Moonen                     93  Nederweert        1:20.22
    8. Robin Borger                   93  Brunssum          1:21.13
    9. Bas Janssen                    93  ZCV               1:23.35
   10. Bram Becks                     93  HZPC              1:25.67
   11. Marc Craenen                   93  Patrick           1:25.74
   12. Vasily Oros                    93  ZON/S&S           1:29.48
 
 
 
TOP
Nr. 67   100m vlinderslag Dames                                       junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:17.31
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:18.24
    3. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:19.50
    4. Rinske Becks                   94  HZPC              1:22.89
    5. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:24.59
    6. Celine Dekker                  94  ZCV               1:27.16     A
    7. Michelle Meusen                94  RZL               1:27.16     B
    8. Vera Hendriks                  94  Nrd-Limburgsg     1:31.54
    9. Flooor Rutten                  94  HeldenseZwemve    1:36.02
  dis. Linda Dehing                   94  RZ                1:28.55
        1:28.55 
  dis. Selena van Cruchten            94  RZ                1:30.89
        1:30.89 
 
 
 
TOP
Nr. 68   100m vlinderslag Heren                                       junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:10.53
    2. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:15.03
    3. Stan Gorree                    94  Nrd-Limburgsg     1:15.22
    4. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:17.68
    5. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:19.08
    6. Lester Snackers                94  ZCV               1:20.21
    7. Carlo Meisters                 94  ZON/S&S           1:22.65
    8. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:23.60
    9. Jeffrey Schijns                94  EurodeKZC         1:25.84
   10. Boy Coort                      94  ZON/S&S           1:26.93
   11. Joep Suskens                   94  DeRoersoppers     1:37.07
  dis. Jim Ketelings                  94  RZ
 
 
 
TOP
Nr. 69   100m vrije slag Dames                                        minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Jona Pisters                   95  NIMO              1:08.95
    2. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:10.91
    3. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:13.82
    4. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:14.28
    5. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:16.64
    6. Suzanne Leeters                95  Kimbria           1:16.82
    7. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:17.07
    8. Lisa Borger                    95  Brunssum          1:18.82
    9. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:18.91
   10. Maud Geerssen                  95  Brunssum          1:19.55
   11. Sharon Schroyen                95  Brunssum          1:19.75
  dis. Astrid van den Brandt          95  ZwemclubEijsde
 
 
 
TOP
Nr. 70   100m vrije slag Heren                                        minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV               1:08.50
    2. Arthur van Noorden             95  ZCV               1:08.64
    3. Daan Wolswinkel                95  RZ                1:11.09
    4. Alex Bos                       95  Nrd-Limburgsg     1:13.92
    5. Marty Kennis                   95  Hellas            1:14.09
    6. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      1:16.07
    7. Stan Snijders                  95  RZL               1:16.34
    8. Mart Theunissen                95  ZwemclubEijsde    1:16.76
    9. Max Grispen                    95  ZCV               1:19.54     A
   10. Kevin Meuwissen                95  Patrick           1:19.54     B
   11. Brian Schijns                  95  EurodeKZC         1:21.02
  dis. Dylan Notten                   95  Brunssum
 
 
 
TOP
Nr. 71   4 x 100m wisselslag Dames                                    Dames open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. HZPC 1                             HZPC              4:34.66
       Judith van Meijel         91   Lisa Dreesens             91
       Maureen Rutten            88   Mieke Veens               85
        1:10.34  4:34.66 
    2. ZCV 1                              ZCV               4:42.13
       Jenny Schouten            87   Lotte Greven              87
       Sandra Verheijen          92   Liz Rompelberg            90
        1:10.71  4:42.13 
    3. HZPC 2                             HZPC              4:53.50
       Linda Custers             86   Debbie Hesen              86
       Ingrid van Horen          92   Angèl Koenen              92
        1:14.79  4:53.50 
    4. ZON/S&S                            ZON/S&S           4:53.77
       Maureen Muyen             91   Ilona Remmel              93
       Lauke Knoop               90   Cato Vrouenraets          90
        1:14.54  4:53.77 
    5. ZCV 2                              ZCV               4:58.67
       Eva Martens               92   Dimphy van de Laar        92
       Tessa Kierkels            91   Irene Gubbels             88
        1:13.23  4:58.67 
    6. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     5:04.60
       Inge Arts                 92   Minke Janssen             94
       Kimberley Teunissen       92   Cyril Landstra            93
        1:11.67  5:04.60 
    7. Mosa-Regio 1                       Mosa-Regio        5:23.28
       Kim Houben                91   Linda Peeters             89
       Linda Maas                90   Melanie van den Beuken    91
        1:20.07  5:23.28 
  dis. Hellas-Glana                       Hellas-Glana
       Danique Agterberg         94   Mirte Tummers             92
       Elise Wijnker             91   Susanne vd Plas           92
        1:19.50 
  dis. RZL                                RZL
       Eveline Mestrom           88   Saskia Coolen             88
       Ilvy van Grimbergen       88   Renske Venner             90
        1:24.84 
  dis. NIMO                               NIMO              5:03.44
       Fanny Robbertsen          91   Iris Hopman               91
       Jela Cnubben              88   Lydia Colijn              86
        1:16.02  5:03.44 
 
 
 
TOP
Nr. 72   4 x 100m wisselslag Heren                                    Heren open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Hellas-Glana                       Hellas-Glana      3:57.74
       Davy Verreussel           89   Sven Jaeger               83
       Joris Bulstra             85   Alan Smeets               84
        1:00.07  3:57.74 
    2. ZCV 1                              ZCV               3:58.35
       Arvid Munsters            92   Yvo op den Kamp           89
       Bram Dekker               89   Terrence Olaria           86
        1:00.58  3:58.35 
    3. HZPC 1                             HZPC              4:12.99
       Mark van Enckevort        90   Ralph van Megen           92
       Maikel Brouwers           83   Stefan Kranenbroek        79
        1:09.64  4:12.99 
    4. RZL                                RZL               4:14.78
       Tim Jansen                86   Ruud van Bommel           89
       Martin Teley              89   Niels van Dalen           89
        1:01.78  4:14.78 
    5. ZCV 2                              ZCV               4:14.93
       Joey de Ruiter            91   Yannick Mommers           91
       Kay op den Kamp           91   Jacky Coumans             90
        1:04.90  4:14.93 
    6. ZCV 3                              ZCV               4:19.34
       Jeroen Feijs              92   Dean Coert                91
       Thijs Greven              89   Mitch Notten              92
        1:05.18  4:19.34 
    7. RZ                                 RZ                4:20.13
       Patrick Creemers          90   Sander Bouts              85
       Kenneth Caster            91   Stijn Agten               87
        1:09.07  4:20.13 
    8. KZPC                               KZPC              4:21.91
       Hugo Knebel                  Mark Gorissen             86
       Koen Knebel               72   Ralf Peters               76
        1:04.47  4:21.91 
    9. NIMO                               NIMO              4:33.17
       Michèl Theissen           91   Jeroen Geurts             88
       Math Smeets               87   Sebastiaan Gergely        87
        1:10.46  4:33.17 
   10. Noord-Limburg (SG)                 Nrd-Limburgsg     4:33.94
       Jelmer v. Dijk            90   Job v. Duijnhoven         88
       Kasper v. Dijk            92   Geoff Ebskamp             93
        1:09.59  4:33.94 
   11. HZPC 2                             HZPC              4:46.54
       Rick Hesen                93   Dion Dreesens             93
       Arjan Mols                91   Willem Drissen            88
        1:15.04  4:46.54 
   12. Kimbria                            Kimbria           4:49.59
       Fabrice Aries             90   Pim van Zeijl             90
       Bas Weijers               89   Jerome Aries              90
        1:11.52  4:49.59