Vrijeslag Toernooi 2007
  


Vrijeslag Toernooi 2007
VALKENBURG, Netherlands,    9-4-2007,     25m-baan


Nr. 1   25m vrije slag Gemengd                                        6 - 7 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Denise Craenen                 99  Hellas-Glana        20.40
    2. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC           20.92
    3. Len Van Rijswick               99  ROB                 23.22
    4. Merel Bekkers                  00  Kimbria             23.73
 
 
 
TOP
Nr. 2   25m vrije slag Dames                                     Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana        16.36
    2. Chayenne Poorts                98  NIMO                16.36
    3. Mignon Peeters                 97  NIMO                17.20
    4. Rianne de Croock               98  ZCV                 17.74
    5. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           18.03
    6. Jo?lle Savelberg               97  EurodeKZC           19.24
    7. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana        19.35
    8. Chantal Veldman                97  NIMO                19.77
    9. Rani Skrabanja                 98  MosaquaGulpen       21.18
   10. Lisa Snijkers                  97  NIMO                21.77
   11. Lisan van Emmerik              97  ROB                 22.83
 
 
 
TOP
Nr. 3   25m vrije slag Heren                                     Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lars van Didden                97  ZEPS                16.35
    2. Roy van Rijswick               97  ROB                 16.55
    3. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           16.60
    4. Jeroen de Croock               97  ZCV                 16.82
    5. Caio Passos-Newman             98  Kimbria             19.80
    6. Luc Kauhl                      98  Hellas-Glana        20.67
    7. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana        20.96
    8. Sam Bekkers                    98  Kimbria             21.94
    9. Jiry Maassen                   98  ROB                 23.34
 
 
 
TOP
Nr. 4   50m vrije slag Dames                                     Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Savannah Lukassen              95  MosaquaGulpen       33.25
    2. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC           33.78
    3. Suzanne Leeters                95  ZwemclubEijsde      35.10
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana        35.47
    5. Merel Jaspers                  96  NIMO                35.81
    6. Bo Kerkhoff                    95  NIMO                36.28
    7. Marlou Jacobs                  95  RZL                 37.59
    8. Jo?lle Houben                  96  Hellas-Glana        38.76
    9. Judith Mingers                 95  NIMO                40.01
   10. Vera Odekerken                 96  MosaquaGulpen       40.73
   11. Kimberley Brouwer De           95  NIMO                40.79
   12. Inge Bastings                  96  ZCV                 41.20
   13. Shannen de Boer                95  KZPC                42.36
   14. Katrien Kurvers                95  NIMO                42.36
   15. Funda Yazar                    96  Kimbria             45.35
   16. Verena di Bartolomeo           96  NIMO                45.41
   17. Jesse Hebben                   96  ROB                 45.86
 
 
 
TOP
Nr. 5   50m vrije slag Heren                                     Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Laurent Bams                   96  ZwemclubEijsde      30.59
    2. Lucas Greven                   95  ZCV                 30.89
    3. Arthur van Noorden             95  ZCV                 31.31
    4. Philip Bams                    96  ZwemclubEijsde      32.54
    5. Mart Theunissen                95  ZwemclubEijsde      32.60
    6. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana        34.04
    7. Axel Skrabanja                 95  MosaquaGulpen       34.54
    8. Mitchell Bink                  95  Hellas-Glana        34.85
    9. Bart de Heer                   95  ZEPS                35.11
   10. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO                37.36
   11. Max Essers                     95  ZCV                 38.41
   12. Martijn Weinberg               96  NIMO                38.61
   13. Roy Vink                       96  MosaquaGulpen       41.18
   14. Luuk Scheerder                 96  ZCV                 42.82
   15. Joris Reijnen                  95  ROB                 44.09
 
 
 
TOP
Nr. 6   50m vrije slag Dames                                    12 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 26.80
    2. Jenny Schouten                 87  ZCV                 28.06
    3. Sanne Scheerder                94  ZCV                 28.39
    4. Lotte Greven                   87  ZCV                 28.48
    5. Melissa Meyer                  93  NIMO                28.66
    6. Simone Hendrikse               90  ZCV                 29.20
    7. Misty Coert                    93  ZCV                 29.42
    8. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana        29.62
    9. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC           29.73
   10. Mara Pfeffer                   91  KZPC                29.82
   11. Dimphy van de Laar             92  ZCV                 30.09
   12. Vera Weinberg                  93  NIMO                30.32
   13. Helene Vos                     90  EurodeKZC           30.40
       Ilvy van Grimbergen            88  RZL                 30.40
   15. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC           30.62
   16. Saskia Coolen                  88  RZL                 30.70
   17. Irene Gubbels                  88  ZCV                 30.73
   18. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 30.82
   19. Kathinka Vertommen             82  Kimbria             30.86
   20. Renske Venner                  90  RZL                 30.94
   21. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana        30.95
   22. Jolien van Golde               92  ZCV                 31.32
   23. Bo Peeters                     93  NIMO                31.37
   24. Jela Cnubben                   88  NIMO                31.47
   25. Jamie Schepers                 93  ZCV                 31.48
   26. Eva Martens                    92  ZCV                 31.50
   27. Chlo? Rutzerveld               92  NIMO                31.61
   28. Fleur Boelhouwers              90  ZEPS                31.72
   29. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde      31.79
   30. Sandra Verheijen               92  ZCV                 31.84
   31. Rylana Slaghuis                94  NIMO                32.14
   32. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde      32.15
   33. Nadine Urlings                 90  ZwemclubEijsde      32.16
   34. Inge Janssen                   91  ZEPS                32.42
   35. Annemieke de Heer              92  ZEPS                32.67
   36. Michelle Hacking               91  NIMO                32.68
   37. Meidrie Lensen                 90  Hellas-Glana        32.86
   38. Nathalie Knops                 94  MosaquaGulpen       33.10
   39. Mieke Vranken                  83  ZEPS                33.32
   40. Audrey Hensels                 91  MosaquaGulpen       33.35
   41. Karin Bongers                  93  RZL                 33.46
   42. Miranda Bouten                 86  RZL                 33.51
   43. Meggie Schreppers              94  ZwemclubEijsde      33.64
   44. Lisa Sturme                    93  ROB                 33.86
   45. Maaike Knops                   94  RZL                 33.89
   46. Anouk van den Boorn            94  Kimbria             33.90
   47. Anke Snijkers                  92  NIMO                33.92
   48. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO                34.25
   49. Carmen Embregts                89  Kimbria             34.27
   50. Ashley Hensels                 94  MosaquaGulpen       34.29
   51. Aranka Vink                    93  EurodeKZC           34.31
   52. Sanne Boelhouwers              94  ZEPS                34.32
   53. Marjolein Briels               86  RZL                 34.66
   54. Kelly van Grimbergen           90  RZL                 35.06
       Vivianne Heidendaal            92  ZCV                 35.06
   56. Sandra Lemmen                  93  TVErkelenz186       35.41
   57. Carmen Keuten                  93  ZwemclubEijsde      35.69
   58. Jenneke Schouwenberg           94  ROB                 35.69
   59. Inge Snijkers                  90  NIMO                35.73
   60. Kim de Groot                   86  ZEPS                36.23
   61. Ashley de Vos                  87  ZEPS                36.83
   62. Joyce Janssen                  94  ROB                 36.86
   63. Carlijn Jaspers                94  NIMO                37.64
   64. Lindsay Dikken                 90  KZPC                38.21
   65. Rayna Maassen                  93  ROB                 38.67
   66. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC           38.77
   67. Joyce Veldman                  93  NIMO                44.16
   68. Kirsten Langen                 91  NIMO                44.82
   69. Elena Habets                   90  ZCV                 45.78
  dis. Emma Willems                   93  KZPC                
 
 
 
TOP
Nr. 7   50m vrije slag Heren                                    12 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        24.16
    2. Peter Crijns                   88  RZL                 25.11
    3. Bram Dekker                    89  ZCV                 25.12
    4. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 25.57
    5. Tom van der Sterren            85  ZEPS                25.67
    6. Martin Teley                   89  RZL                 25.83
    7. Arvid Munsters                 92  ZCV                 25.97
    8. Tim Jansen                     86  RZL                 26.17
    9. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        26.23
   10. Andre Lennartz                 86  TVErkelenz186       26.28
   11. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 26.37
   12. Niels van Dalen                89  RZL                 26.66
   13. Jeroen Geurts                  88  NIMO                26.80
   14. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 26.82
   15. Mitch Notten                   92  ZCV                 26.88
   16. Kay op den Kamp                91  ZCV                 26.90
   17. Thijs Greven                   89  ZCV                 26.94
   18. Sebastiaan Gergely             87  ZCV                 26.98
   19. Jer?me Ari?s                   90  Kimbria             27.04
   20. Bob Goffin                     89  NIMO                27.08
   21. Ralf Peters                    76  KZPC                27.09
   22. Roy Hopman                     88  NIMO                27.28
   23. Jacky Coumans                  90  ZCV                 27.31
   24. Yannick Mommers                91  ZCV                 27.34
   25. Math Smeets                    87  NIMO                27.39
   26. Sander van den Berg            87  NIMO                27.61
   27. Harald Thijssen                89  ROB                 27.65
   28. Jannik Lemmen                  90  TVErkelenz186       27.66
   29. Imre Dehner                    90  EurodeKZC           27.66
   30. Dean Coert                     91  ZCV                 27.80
   31. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           28.19
   32. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana        28.24
   33. Brian Gullikers                91  EurodeKZC           28.36
   34. Stefan Teley                   91  RZL                 28.81
   35. Erwin Eijsermans               87  MosaquaGulpen       28.92
   36. Martyn Slaghuis                91  NIMO                29.04
   37. Sander Slaghuis                88  NIMO                29.10
   38. Lester Snackers                94  ZCV                 29.20
   39. Ruben Klinkers                 94  ZCV                 29.31
   40. Andreas Christophel            85  TVErkelenz186       29.67
   41. Thijs Villevoye                91  NIMO                29.71
   42. Rick Hellenbrand               89  NIMO                29.79
   43. Karsten Meijers                90  ZCV                 29.97
   44. Scott van't Land               92  NIMO                29.99
   45. Ruud Bex                       92  RZL                 30.15
   46. Dardo Weusten                  90  ZCV                 30.36
   47. Thomas Voncken                 92  MosaquaGulpen       30.38
   48. Sander Sloove                  81  RZL                 30.98
   49. Ken Boonen                     94  RZL                 31.05
   50. Bas Janssen                    93  ZCV                 31.29
   51. Jelle Peltzer                  94  ZCV                 31.48
   52. Ivo Bakker                     92  ZwemclubEijsde      31.80
   53. Glenn Rompelberg               93  Kimbria             31.90
   54. Joep Niezink                   94  ZCV                 32.00
   55. Ruud Backes                    93  RZL                 32.00
   56. Malte Casteel                  94  TVErkelenz186       32.05
   57. Benedikt Weber                 90  TVErkelenz186       32.16
   58. Melvin Vink                    91  EurodeKZC           32.51
   59. Steffen Casteel                92  TVErkelenz186       32.97
   60. Camiel Smeets                  94  NIMO                33.22
   61. Riccardo Ackermans             93  ZCV                 34.97
   62. Ivo Wanten                     90  Kimbria             35.36
   63. Tim Sonnemans                  94  RZL                 36.29
   64. Marco Moors                    94  ROB                 36.39
   65. Marius Hartmann                94  TVErkelenz186       36.57
   66. Yannick de Liege               94  ZCV                 39.49
   67. Roy Odekerken                  93  MosaquaGulpen       40.90
   68. Jeroen Criens                  94  RZL                 41.47
 
 
 
TOP
Nr. 8   25m vrije slag Gemengd                                        6 - 7 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Denise Craenen                 99  Hellas-Glana        21.13
    2. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC           22.64
    3. Merel Bekkers                  00  Kimbria             23.20
    4. Len Van Rijswick               99  ROB                 25.34
 
 
 
TOP
Nr. 9   25m vrije slag Dames                                     Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana        16.66
    2. Chayenne Poorts                98  NIMO                16.83
    3. Mignon Peeters                 97  NIMO                17.55
    4. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           18.55
    5. Rianne de Croock               98  ZCV                 18.75
    6. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana        19.68
    7. Jo?lle Savelberg               97  EurodeKZC           19.74
    8. Chantal Veldman                97  NIMO                20.33
    9. Rani Skrabanja                 98  MosaquaGulpen       21.50
   10. Lisa Snijkers                  97  NIMO                22.86
   11. Lisan van Emmerik              97  ROB                 23.09
 
 
 
TOP
Nr. 10   25m vrije slag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lars van Didden                97  ZEPS                16.43
    2. Roy van Rijswick               97  ROB                 16.93
    3. Jeroen de Croock               97  ZCV                 17.15
    4. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           17.26
    5. Caio Passos-Newman             98  Kimbria             19.60
    6. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana        21.09
    7. Luc Kauhl                      98  Hellas-Glana        21.14
    8. Sam Bekkers                    98  Kimbria             22.50
    9. Jiry Maassen                   98  ROB                 24.38
 
 
 
TOP
Nr. 11   50m vrije slag Dames                                    Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC           33.98
    2. Savannah Lukassen              95  MosaquaGulpen       34.15
    3. Suzanne Leeters                95  ZwemclubEijsde      35.23
    4. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana        35.82
    5. Bo Kerkhoff                    95  NIMO                36.44
    6. Merel Jaspers                  96  NIMO                36.74
    7. Marlou Jacobs                  95  RZL                 38.73
    8. Jo?lle Houben                  96  Hellas-Glana        38.80
    9. Judith Mingers                 95  NIMO                39.90
       Inge Bastings                  96  ZCV                 39.90
   11. Kimberley Brouwer De           95  NIMO                40.31
   12. Vera Odekerken                 96  MosaquaGulpen       41.84
   13. Shannen de Boer                95  KZPC                42.42
   14. Katrien Kurvers                95  NIMO                43.76
   15. Verena di Bartolomeo           96  NIMO                45.28
   16. Funda Yazar                    96  Kimbria             45.64
   17. Jesse Hebben                   96  ROB                 46.23
 
 
 
TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                                    Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV                 30.64
    2. Laurent Bams                   96  ZwemclubEijsde      31.07
    3. Arthur van Noorden             95  ZCV                 31.55
    4. Philip Bams                    96  ZwemclubEijsde      32.86
    5. Mart Theunissen                95  ZwemclubEijsde      33.01
    6. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana        34.14
    7. Axel Skrabanja                 95  MosaquaGulpen       35.32
    8. Bart de Heer                   95  ZEPS                35.56
    9. Mitchell Bink                  95  Hellas-Glana        36.15
   10. Martijn Weinberg               96  NIMO                38.70
   11. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO                38.74
   12. Max Essers                     95  ZCV                 39.08
   13. Luuk Scheerder                 96  ZCV                 41.62
   14. Roy Vink                       96  MosaquaGulpen       42.00
   15. Joris Reijnen                  95  ROB                 47.71
 
 
 
TOP
Nr. 13   50m vrije slag Dames                                   12 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 27.18
    2. Jenny Schouten                 87  ZCV                 27.79
    3. Lotte Greven                   87  ZCV                 28.35
    4. Simone Hendrikse               90  ZCV                 28.76
    5. Sanne Scheerder                94  ZCV                 28.82
    6. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana        28.90
    7. Melissa Meyer                  93  NIMO                29.30
    8. Misty Coert                    93  ZCV                 29.64
    9. Dimphy van de Laar             92  ZCV                 29.92
   10. Mara Pfeffer                   91  KZPC                30.01
   11. Vera Weinberg                  93  NIMO                30.43
   12. Ilvy van Grimbergen            88  RZL                 30.44
   13. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 30.83
   14. Kathinka Vertommen             82  Kimbria             30.85
   15. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC           30.86
   16. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana        30.87
   17. Renske Venner                  90  RZL                 30.87
   18. Eva Martens                    92  ZCV                 31.08
   19. Jamie Schepers                 93  ZCV                 31.13
   20. Helene Vos                     90  EurodeKZC           31.19
   21. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC           31.32
   22. Irene Gubbels                  88  ZCV                 31.39
   23. Saskia Coolen                  88  RZL                 31.62
   24. Fleur Boelhouwers              90  ZEPS                31.66
   25. Jela Cnubben                   88  NIMO                31.75
   26. Jolien van Golde               92  ZCV                 31.88
   27. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde      32.06
   28. Bo Peeters                     93  NIMO                32.13
       Chlo? Rutzerveld               92  NIMO                32.13
   30. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde      32.24
   31. Nadine Urlings                 90  ZwemclubEijsde      32.36
   32. Meidrie Lensen                 90  Hellas-Glana        32.75
   33. Rylana Slaghuis                94  NIMO                32.82
   34. Inge Janssen                   91  ZEPS                32.92
   35. Annemieke de Heer              92  ZEPS                33.13
   36. Karin Bongers                  93  RZL                 33.18
   37. Audrey Hensels                 91  MosaquaGulpen       33.47
   38. Meggie Schreppers              94  ZwemclubEijsde      33.52
   39. Nathalie Knops                 94  MosaquaGulpen       33.54
   40. Michelle Hacking               91  NIMO                33.57
   41. Anke Snijkers                  92  NIMO                33.73
   42. Miranda Bouten                 86  RZL                 33.84
   43. Anouk van den Boorn            94  Kimbria             33.86
   44. Emma Willems                   93  KZPC                33.88
   45. Maaike Knops                   94  RZL                 33.94
   46. Marjolein Briels               86  RZL                 34.17
   47. Sandra Verheijen               92  ZCV                 34.42
   48. Mieke Vranken                  83  ZEPS                34.64
   49. Sanne Boelhouwers              94  ZEPS                34.75
       Ashley Hensels                 94  MosaquaGulpen       34.75
   51. Aranka Vink                    93  EurodeKZC           34.84
   52. Carmen Embregts                89  Kimbria             34.86
   53. Lisa Sturme                    93  ROB                 35.00
   54. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO                35.04
   55. Carmen Keuten                  93  ZwemclubEijsde      35.08
   56. Sandra Lemmen                  93  TVErkelenz186       35.28
   57. Vivianne Heidendaal            92  ZCV                 35.38
   58. Kelly van Grimbergen           90  RZL                 35.58
   59. Jenneke Schouwenberg           94  ROB                 35.92
   60. Ashley de Vos                  87  ZEPS                36.96
   61. Kim de Groot                   86  ZEPS                37.00
   62. Inge Snijkers                  90  NIMO                37.39
   63. Joyce Janssen                  94  ROB                 37.61
   64. Carlijn Jaspers                94  NIMO                37.64
   65. Lindsay Dikken                 90  KZPC                37.91
   66. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC           39.15
   67. Rayna Maassen                  93  ROB                 40.04
   68. Joyce Veldman                  93  NIMO                43.90
   69. Kirsten Langen                 91  NIMO                44.82
   70. Elena Habets                   90  ZCV                 46.16
 
 
 
TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                                   12 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        24.25
    2. Peter Crijns                   88  RZL                 24.76
    3. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 25.39
    4. Tom van der Sterren            85  ZEPS                25.58
    5. Bram Dekker                    89  ZCV                 25.73
    6. Martin Teley                   89  RZL                 25.80
    7. Andre Lennartz                 86  TVErkelenz186       25.94
    8. Tim Jansen                     86  RZL                 25.96
    9. Arvid Munsters                 92  ZCV                 26.28
   10. Niels van Dalen                89  RZL                 26.41
   11. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 26.42
   12. Jeroen Geurts                  88  NIMO                26.60
   13. Thijs Greven                   89  ZCV                 26.66
   14. Kay op den Kamp                91  ZCV                 26.67
   15. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        26.72
   16. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 26.82
   17. Mitch Notten                   92  ZCV                 27.05
   18. Math Smeets                    87  NIMO                27.17
   19. Sebastiaan Gergely             87  ZCV                 27.29
   20. Bob Goffin                     89  NIMO                27.29
   21. Jer?me Ari?s                   90  Kimbria             27.29
   22. Yannick Mommers                91  ZCV                 27.35
   23. Roy Hopman                     88  NIMO                27.43
   24. Dean Coert                     91  ZCV                 27.48
   25. Ralf Peters                    76  KZPC                27.50
   26. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           27.53
   27. Jacky Coumans                  90  ZCV                 27.76
   28. Sander van den Berg            87  NIMO                27.82
   29. Harald Thijssen                89  ROB                 27.83
   30. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana        28.34
       Imre Dehner                    90  EurodeKZC           28.34
   32. Stefan Teley                   91  RZL                 28.64
   33. Brian Gullikers                91  EurodeKZC           28.84
   34. Ruben Klinkers                 94  ZCV                 28.92
   35. Sander Slaghuis                88  NIMO                29.00
   36. Jannik Lemmen                  90  TVErkelenz186       29.27
   37. Erwin Eijsermans               87  MosaquaGulpen       29.27
   38. Martyn Slaghuis                91  NIMO                29.33
   39. Lester Snackers                94  ZCV                 29.43
   40. Andreas Christophel            85  TVErkelenz186       29.51
   41. Rick Hellenbrand               89  NIMO                29.52
   42. Scott van't Land               92  NIMO                29.86
   43. Thijs Villevoye                91  NIMO                30.35
   44. Dardo Weusten                  90  ZCV                 30.49
   45. Thomas Voncken                 92  MosaquaGulpen       30.55
   46. Karsten Meijers                90  ZCV                 30.67
   47. Sander Sloove                  81  RZL                 30.98
   48. Ken Boonen                     94  RZL                 31.39
   49. Ruud Bex                       92  RZL                 31.43
   50. Jelle Peltzer                  94  ZCV                 31.81
   51. Bas Janssen                    93  ZCV                 31.96
   52. Ruud Backes                    93  RZL                 32.11
   53. Glenn Rompelberg               93  Kimbria             32.46
   54. Melvin Vink                    91  EurodeKZC           32.48
   55. Ivo Bakker                     92  ZwemclubEijsde      32.50
   56. Malte Casteel                  94  TVErkelenz186       32.63
   57. Steffen Casteel                92  TVErkelenz186       32.79
   58. Benedikt Weber                 90  TVErkelenz186       32.80
   59. Camiel Smeets                  94  NIMO                33.21
   60. Tim Sonnemans                  94  RZL                 35.95
   61. Riccardo Ackermans             93  ZCV                 36.02
   62. Marco Moors                    94  ROB                 36.83
   63. Ivo Wanten                     90  Kimbria             36.95
   64. Marius Hartmann                94  TVErkelenz186       37.60
   65. Roy Odekerken                  93  MosaquaGulpen       40.23
   66. Yannick de Liege               94  ZCV                 40.97
   67. Jeroen Criens                  94  RZL                 42.50
  dis. Joep Niezink                   94  ZCV                 
 
 
 
TOP
Nr. 15   50m vrije slag Gemengd                                       6 - 7 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Denise Craenen                 99  Hellas-Glana        45.95
    2. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC           49.82
    3. Merel Bekkers                  00  Kimbria             53.81
    4. Len Van Rijswick               99  ROB                 58.15
 
 
 
TOP
Nr. 16   50m vrije slag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Wendy Bex                      97  Hellas-Glana        36.32
    2. Chayenne Poorts                98  NIMO                37.54
    3. Mignon Peeters                 97  NIMO                39.32
    4. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           42.20
    5. Rianne de Croock               98  ZCV                 42.58
    6. Kelly Craenen                  97  Hellas-Glana        43.72
    7. Jo?lle Savelberg               97  EurodeKZC           45.99
    8. Chantal Veldman                97  NIMO                47.51
    9. Rani Skrabanja                 98  MosaquaGulpen       48.32
   10. Lisan van Emmerik              97  ROB                 52.75
   11. Lisa Snijkers                  97  NIMO                53.12
 
 
 
TOP
Nr. 17   50m vrije slag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lars van Didden                97  ZEPS                36.52
    2. Roy van Rijswick               97  ROB                 38.63
    3. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           39.04
    4. Jeroen de Croock               97  ZCV                 39.22
    5. Caio Passos-Newman             98  Kimbria             46.85
    6. Luc Kauhl                      98  Hellas-Glana        47.34
    7. Dylan Wolters                  98  Hellas-Glana        48.22
    8. Sam Bekkers                    98  Kimbria             50.86
    9. Jiry Maassen                   98  ROB                 57.61
 
 
 
TOP
Nr. 18   100m vrije slag Dames                                   Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Suzanne Leeters                95  ZwemclubEijsde    1:16.54
    2. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:16.54
    3. Savannah Lukassen              95  MosaquaGulpen     1:16.87
    4. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              1:17.75
    5. Maaike Sanders                 96  Hellas-Glana      1:20.44
    6. Merel Jaspers                  96  NIMO              1:22.26
    7. Marlou Jacobs                  95  RZL               1:25.86
    8. Vera Odekerken                 96  MosaquaGulpen     1:26.54
    9. Jo?lle Houben                  96  Hellas-Glana      1:28.82
   10. Judith Mingers                 95  NIMO              1:30.03
   11. Inge Bastings                  96  ZCV               1:31.64
   12. Shannen de Boer                95  KZPC              1:36.71
   13. Katrien Kurvers                95  NIMO              1:37.88
   14. Kimberley Brouwer De           95  NIMO              1:40.19
   15. Funda Yazar                    96  Kimbria           1:44.23
   16. Verena di Bartolomeo           96  NIMO              1:45.01
   17. Jesse Hebben                   96  ROB               1:47.36
 
 
 
TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                                   Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV               1:07.20
    2. Laurent Bams                   96  ZwemclubEijsde    1:08.06
    3. Arthur van Noorden             95  ZCV               1:08.91
    4. Mart Theunissen                95  ZwemclubEijsde    1:12.79
    5. Philip Bams                    96  ZwemclubEijsde    1:13.08
    6. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      1:14.18
    7. Mitchell Bink                  95  Hellas-Glana      1:18.21
    8. Bart de Heer                   95  ZEPS              1:18.93
    9. Axel Skrabanja                 95  MosaquaGulpen     1:24.31
   10. Martijn Weinberg               96  NIMO              1:25.31
   11. Joeri Kerkhoff                 95  NIMO              1:25.50
   12. Max Essers                     95  ZCV               1:32.85
   13. Roy Vink                       96  MosaquaGulpen     1:33.10
   14. Luuk Scheerder                 96  ZCV               1:34.67
   15. Joris Reijnen                  95  ROB               1:48.39
 
 
 
TOP
Nr. 20   100m vrije slag Dames                                  12 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lotte Greven                   87  ZCV               1:00.18
    2. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:00.28
    3. Chantal Senden                 93  ZCV               1:00.46
    4. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:03.82
    5. Simone Hendrikse               90  ZCV               1:04.00
    6. Misty Coert                    93  ZCV               1:04.05
    7. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:04.09
    8. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana      1:05.32
    9. Mara Pfeffer                   91  KZPC              1:05.36
   10. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:05.45
   11. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:05.79
   12. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:05.85
   13. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:06.02
   14. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:06.30
   15. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:07.07
   16. Jela Cnubben                   88  NIMO              1:07.26
   17. Renske Venner                  90  RZL               1:07.36
   18. Eva Martens                    92  ZCV               1:07.51
   19. Helene Vos                     90  EurodeKZC         1:07.52
   20. Ilvy van Grimbergen            88  RZL               1:07.62
   21. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:08.63
   22. Chlo? Rutzerveld               92  NIMO              1:09.05
       Fleur Boelhouwers              90  ZEPS              1:09.05
   24. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      1:09.50
   25. Jolien van Golde               92  ZCV               1:10.93
   26. Kathinka Vertommen             82  Kimbria           1:11.05
   27. Bo Peeters                     93  NIMO              1:11.23
   28. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC         1:11.24
   29. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde    1:11.28
   30. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde    1:11.86
   31. Meidrie Lensen                 90  Hellas-Glana      1:11.97
   32. Annemieke de Heer              92  ZEPS              1:12.11
   33. Audrey Hensels                 91  MosaquaGulpen     1:12.31
   34. Michelle Hacking               91  NIMO              1:12.67
   35. Nadine Urlings                 90  ZwemclubEijsde    1:12.79
   36. Inge Janssen                   91  ZEPS              1:13.19
   37. Saskia Coolen                  88  RZL               1:13.25
   38. Rylana Slaghuis                94  NIMO              1:13.26
   39. Anke Snijkers                  92  NIMO              1:13.36
   40. Karin Bongers                  93  RZL               1:13.96
   41. Miranda Bouten                 86  RZL               1:13.98
   42. Anouk van den Boorn            94  Kimbria           1:14.78
   43. Marjolein Briels               86  RZL               1:15.42
   44. Nathalie Knops                 94  MosaquaGulpen     1:15.43
   45. Emma Willems                   93  KZPC              1:15.52
   46. Carmen Embregts                89  Kimbria           1:16.55
   47. Mieke Vranken                  83  ZEPS              1:16.56
   48. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO              1:16.60
   49. Aranka Vink                    93  EurodeKZC         1:16.80
   50. Maaike Knops                   94  RZL               1:17.00
   51. Ashley Hensels                 94  MosaquaGulpen     1:17.60
   52. Lisa Sturme                    93  ROB               1:17.67
   53. Kelly van Grimbergen           90  RZL               1:17.98
   54. Carmen Keuten                  93  ZwemclubEijsde    1:18.17
   55. Sanne Boelhouwers              94  ZEPS              1:18.48
   56. Vivianne Heidendaal            92  ZCV               1:19.13
   57. Sandra Lemmen                  93  TVErkelenz186     1:19.13
   58. Ashley de Vos                  87  ZEPS              1:20.76
   59. Joyce Janssen                  94  ROB               1:25.25
   60. Lindsay Dikken                 90  KZPC              1:25.44
   61. Jenneke Schouwenberg           94  ROB               1:25.61
   62. Kim de Groot                   86  ZEPS              1:26.97
   63. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC         1:27.69
   64. Carlijn Jaspers                94  NIMO              1:28.34
   65. Rayna Maassen                  93  ROB               1:31.84
   66. Elena Habets                   90  ZCV               1:38.26
   67. Joyce Veldman                  93  NIMO              1:42.96
   68. Kirsten Langen                 91  NIMO              1:43.76
 
 
 
TOP
Nr. 21   100m vrije slag Heren                                  12 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        53.27
    2. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 53.97
    3. Bram Dekker                    89  ZCV                 55.93
    4. Tom van der Sterren            85  ZEPS                56.71
    5. Tim Jansen                     86  RZL                 56.82
    6. Andre Lennartz                 86  TVErkelenz186       56.87
    7. Peter Crijns                   88  RZL                 57.06
    8. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 57.12
    9. Jer?me Ari?s                   90  Kimbria             57.22
   10. Mitch Notten                   92  ZCV                 57.45
   11. Martin Teley                   89  RZL                 57.59
   12. Ralf Peters                    76  KZPC                57.65
   13. Arvid Munsters                 92  ZCV                 57.78
   14. Jeroen Geurts                  88  NIMO                58.18
   15. Jacky Coumans                  90  ZCV                 58.28
   16. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 58.42
   17. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        58.43
   18. Niels van Dalen                89  RZL                 58.70
   19. Yannick Mommers                91  ZCV                 58.82
   20. Kay op den Kamp                91  ZCV                 58.89
   21. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           59.60
   22. Thijs Greven                   89  ZCV                 59.91
   23. Roy Hopman                     88  NIMO              1:00.26
   24. Dean Coert                     91  ZCV               1:00.28
   25. Math Smeets                    87  NIMO              1:00.61
   26. Bob Goffin                     89  NIMO              1:00.79
   27. Imre Dehner                    90  EurodeKZC         1:00.83
   28. Sebastiaan Gergely             87  ZCV               1:01.06
   29. Harald Thijssen                89  ROB               1:01.81
   30. Roy Hoogerwerf                 92  Hellas-Glana      1:02.03
   31. Jannik Lemmen                  90  TVErkelenz186     1:02.72
   32. Sander van den Berg            87  NIMO              1:03.22
   33. Lester Snackers                94  ZCV               1:04.29
   34. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:04.38
       Stefan Teley                   91  RZL               1:04.38
   36. Thijs Villevoye                91  NIMO              1:04.72
   37. Rick Hellenbrand               89  NIMO              1:05.25
   38. Martyn Slaghuis                91  NIMO              1:05.59
   39. Sander Slaghuis                88  NIMO              1:05.94
   40. Brian Gullikers                91  EurodeKZC         1:06.09
   41. Andreas Christophel            85  TVErkelenz186     1:06.11
   42. Scott van't Land               92  NIMO              1:06.55
   43. Karsten Meijers                90  ZCV               1:06.76
   44. Dardo Weusten                  90  ZCV               1:06.79
   45. Erwin Eijsermans               87  MosaquaGulpen     1:07.35
   46. Thomas Voncken                 92  MosaquaGulpen     1:07.95
   47. Ken Boonen                     94  RZL               1:08.81
   48. Ruud Bex                       92  RZL               1:10.46
   49. Ruud Backes                    93  RZL               1:10.74
   50. Glenn Rompelberg               93  Kimbria           1:12.49
   51. Bas Janssen                    93  ZCV               1:12.58
   52. Sander Sloove                  81  RZL               1:12.86
   53. Steffen Casteel                92  TVErkelenz186     1:13.01
   54. Jelle Peltzer                  94  ZCV               1:13.21
   55. Malte Casteel                  94  TVErkelenz186     1:13.86
   56. Benedikt Weber                 90  TVErkelenz186     1:13.94
   57. Camiel Smeets                  94  NIMO              1:14.66
   58. Melvin Vink                    91  EurodeKZC         1:17.94
   59. Riccardo Ackermans             93  ZCV               1:19.79
   60. Joep Niezink                   94  ZCV               1:20.83
   61. Ivo Bakker                     92  ZwemclubEijsde    1:21.04
       Tim Sonnemans                  94  RZL               1:21.04
   63. Marco Moors                    94  ROB               1:24.32
   64. Ivo Wanten                     90  Kimbria           1:24.56
   65. Marius Hartmann                94  TVErkelenz186     1:25.09
   66. Roy Odekerken                  93  MosaquaGulpen     1:30.77
   67. Yannick de Liege               94  ZCV               1:31.11
   68. Jeroen Criens                  94  RZL               1:33.87
 


Nr. 22 10 x 100m vrije slag Dames Senioren -------------------------------------------------------------------------------- Naam Afk./depot 1. ZCV 1 ZCV 10:24.14 Misty Coert 93 Eva Martens 92 Lotte Greven 87 Sanne Scheerder 94 Irene Gubbels 88 Jamie Schepers 93 Simone Hendrikse 90 Jenny Schouten 87 Dimphy van de Laar 92 Chantal Senden 93 1:03.25 2:03.65 3:07.92 4:10.34 5:12.96 6:17.11 7:19.25 8:24.00 9:24.84 10:24.14 2. RZL RZL 12:32.88 Marlou Jacobs 95 Roos Joosten 90 Marjolein Briels 86 Miranda Bouten 86 Maaike Knops 94 Ilvy van Grimbergen 88 Kelly van Grimbergen 90 Renske Venner 90 Karin Bongers 93 Saskia Coolen 88 1:23.79 2:41.64 5:16.53 12:32.88 TOP Nr. 23 10 x 100m vrije slag Heren Senioren -------------------------------------------------------------------------------- Naam Afk./depot 1. ZCV 1 ZCV 9:19.29 Yvo op den Kamp 89 Jacky Coumans 90 Mitch Notten 92 Jeroen Feijs 92 Bram Dekker 89 Thijs Greven 89 Joey de Ruiter 91 Yannick Mommers 91 Kay op den Kamp 91 Arvid Munsters 92 53.68 1:50.07 2:42.63 3:36.84 4:34.35 5:30.77 6:27.45 7:26.06 8:22.96 9:19.29 2. ZCV 2 ZCV 11:03.97 Dean Coert 91 Ruben Klinkers 94 Jelle Peltzer 94 Karsten Meijers 90 Sebastiaan Gergely 87 Lucas Greven 95 Lester Snackers 94 Arthur van Noorden 95 Dardo Weusten 90 Bas Janssen 93 59.92 2:12.55 4:17.88 11:03.97 3. RZL 1 RZL 11:23.22 Peter Crijns 88 Ken Boonen 94 Tim Sonnemans 94 Stefan Teley 91 Jeroen Criens 94 Martin Teley 89 Sander Sloove 81 Niels van Dalen 89 Ruud Bex 92 Tim Jansen 86 54.78 11:23.22 TOP Nr. 24 50m vrije slag Gemengd 6 - 7 jaar -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Denise Craenen 99 Hellas-Glana 46.37 2. Jody Savelberg 99 EurodeKZC 49.54 3. Merel Bekkers 00 Kimbria 50.93 4. Len Van Rijswick 99 ROB 55.23 TOP Nr. 25 100m vrije slag Dames Minioren 3 en 4 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Chayenne Poorts 98 NIMO 1:24.64 2. Wendy Bex 97 Hellas-Glana 1:25.37 3. Mignon Peeters 97 NIMO 1:28.58 4. Joanna Verjans 98 EurodeKZC 1:35.57 5. Kelly Craenen 97 Hellas-Glana 1:36.31 6. Rianne de Croock 98 ZCV 1:37.24 7. Chantal Veldman 97 NIMO 1:40.65 8. Jo?lle Savelberg 97 EurodeKZC 1:42.04 9. Rani Skrabanja 98 MosaquaGulpen 1:50.45 10. Lisan van Emmerik 97 ROB 1:57.54 11. Lisa Snijkers 97 NIMO 1:58.70 TOP Nr. 26 100m vrije slag Heren Minioren 3 en 4 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Lars van Didden 97 ZEPS 1:21.35 2. Jeroen de Croock 97 ZCV 1:26.67 3. Jordy Severins 98 EurodeKZC 1:27.87 4. Roy van Rijswick 97 ROB 1:28.50 5. Luc Kauhl 98 Hellas-Glana 1:38.72 6. Dylan Wolters 98 Hellas-Glana 1:43.77 7. Sam Bekkers 98 Kimbria 1:48.88 8. Caio Passos-Newman 98 Kimbria 1:50.88 9. Jiry Maassen 98 ROB 2:01.68 TOP Nr. 27 200m vrije slag Dames Minioren 5 en 6 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Bo Kerkhoff 95 NIMO 2:46.92 1:22.70 2:46.92 2. Suzanne Leeters 95 ZwemclubEijsde 2:47.57 1:22.32 2:47.57 3. Savannah Lukassen 95 MosaquaGulpen 2:47.57 1:23.17 2:47.57 4. Sharon Wanders 95 EurodeKZC 2:49.56 1:23.41 2:49.56 5. Maaike Sanders 96 Hellas-Glana 2:57.76 1:25.50 2:57.76 6. Vera Odekerken 96 MosaquaGulpen 3:04.81 1:30.68 3:04.81 7. Merel Jaspers 96 NIMO 3:06.80 1:29.07 3:06.80 8. Marlou Jacobs 95 RZL 3:07.84 1:31.83 3:07.84 9. Jo?lle Houben 96 Hellas-Glana 3:12.90 1:33.66 3:12.90 10. Inge Bastings 96 ZCV 3:15.51 1:35.39 3:15.51 11. Judith Mingers 95 NIMO 3:18.42 1:36.10 3:18.42 12. Katrien Kurvers 95 NIMO 3:26.72 1:40.07 3:26.72 13. Shannen de Boer 95 KZPC 3:32.30 1:41.98 3:32.30 14. Verena di Bartolomeo 96 NIMO 3:38.64 1:44.32 3:38.64 15. Jesse Hebben 96 ROB 3:39.76 1:52.63 3:39.76 16. Kimberley Brouwer De 95 NIMO 3:40.07 1:44.65 3:40.07 17. Funda Yazar 96 Kimbria 3:56.59 1:55.28 3:56.59 TOP Nr. 28 200m vrije slag Heren Minioren 5 en 6 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Lucas Greven 95 ZCV 2:24.18 1:10.47 2:24.18 2. Arthur van Noorden 95 ZCV 2:30.94 1:14.73 2:30.94 3. Mart Theunissen 95 ZwemclubEijsde 2:37.38 1:15.45 2:37.38 4. Kevin Wolters 95 Hellas-Glana 2:37.38 1:15.92 2:37.38 5. Philip Bams 96 ZwemclubEijsde 2:39.56 1:20.06 2:39.56 6. Mitchell Bink 95 Hellas-Glana 2:50.93 1:23.69 2:50.93 7. Bart de Heer 95 ZEPS 2:54.32 1:26.34 2:54.32 8. Axel Skrabanja 95 MosaquaGulpen 3:02.19 1:26.60 3:02.19 9. Martijn Weinberg 96 NIMO 3:04.39 1:29.44 3:04.39 10. Joeri Kerkhoff 95 NIMO 3:05.42 1:31.77 3:05.42 11. Max Essers 95 ZCV 3:22.43 1:36.53 3:22.43 12. Roy Vink 96 MosaquaGulpen 3:25.42 1:37.24 3:25.42 13. Luuk Scheerder 96 ZCV 3:33.73 1:45.32 3:33.73 14. Joris Reijnen 95 ROB 3:44.69 1:46.32 3:44.69 TOP Nr. 29 200m vrije slag Dames Junioren 1 en 2 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Chantal Senden 93 ZCV 2:16.29 1:06.29 2:16.29 2. Misty Coert 93 ZCV 2:17.76 1:07.19 2:17.76 3. Rebecca Vroomen 93 EurodeKZC 2:19.27 1:07.83 2:19.27 4. Jamie Schepers 93 ZCV 2:21.71 1:09.58 2:21.71 5. Melissa Meyer 93 NIMO 2:22.45 1:08.36 2:22.45 6. Sanne Scheerder 94 ZCV 2:25.86 1:09.99 2:25.86 7. Vera Weinberg 93 NIMO 2:30.42 1:10.95 2:30.42 8. Janice Wolfs 93 ZwemclubEijsde 2:33.94 1:14.04 2:33.94 9. Denise Urlings 93 ZwemclubEijsde 2:36.32 1:15.45 2:36.32 10. Bo Peeters 93 NIMO 2:36.39 1:14.71 2:36.39 11. Karin Bongers 93 RZL 2:40.51 1:18.39 2:40.51 12. Rylana Slaghuis 94 NIMO 2:41.48 1:15.85 2:41.48 13. Aranka Vink 93 EurodeKZC 2:46.20 1:19.20 2:46.20 14. Nathalie Knops 94 MosaquaGulpen 2:46.79 1:17.82 2:46.79 15. Sanne Kerkhoff 93 NIMO 2:47.40 1:19.91 2:47.40 16. Emma Willems 93 KZPC 2:49.85 1:23.66 2:49.85 17. Carmen Keuten 93 ZwemclubEijsde 2:50.32 1:22.65 2:50.32 18. Sanne Boelhouwers 94 ZEPS 2:51.00 1:23.90 2:51.00 19. Maaike Knops 94 RZL 2:51.14 1:20.31 2:51.14 20. Ashley Hensels 94 MosaquaGulpen 2:51.47 1:21.25 2:51.47 21. Sandra Lemmen 93 TVErkelenz186 2:53.67 1:22.70 2:53.67 22. Lisa Sturme 93 ROB 3:01.76 1:25.94 3:01.76 23. Joyce Janssen 94 ROB 3:11.58 1:28.15 3:11.58 24. Jenneke Schouwenberg 94 ROB 3:11.58 1:31.44 3:11.58 25. Rayna Maassen 93 ROB 3:14.25 1:33.43 3:14.25 26. Carlijn Jaspers 94 NIMO 3:16.77 1:35.22 3:16.77 27. Joyce Veldman 93 NIMO 3:58.30 1:46.05 3:58.30 TOP Nr. 30 200m vrije slag Heren Junioren 1 en 2 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Jordy Vroomen 94 EurodeKZC 2:14.64 1:05.03 2:14.64 2. Lester Snackers 94 ZCV 2:19.27 1:08.72 2:19.27 3. Ruben Klinkers 94 ZCV 2:19.99 1:08.92 2:19.99 4. Ken Boonen 94 RZL 2:35.39 1:15.47 2:35.39 5. Bas Janssen 93 ZCV 2:41.01 1:17.07 2:41.01 6. Ruud Backes 93 RZL 2:42.89 1:16.97 2:42.89 7. Jelle Peltzer 94 ZCV 2:42.95 1:23.50 2:42.95 8. Camiel Smeets 94 NIMO 2:49.48 1:22.95 2:49.48 9. Malte Casteel 94 TVErkelenz186 2:50.84 1:21.58 2:50.84 10. Riccardo Ackermans 93 ZCV 2:52.41 1:25.79 2:52.41 11. Tim Sonnemans 94 RZL 3:00.53 1:29.25 3:00.53 12. Marius Hartmann 94 TVErkelenz186 3:14.48 1:31.39 3:14.48 13. Roy Odekerken 93 MosaquaGulpen 3:15.84 1:34.20 3:15.84 14. Jeroen Criens 94 RZL 3:16.91 1:38.06 3:16.91 15. Yannick de Liege 94 ZCV 3:20.33 1:35.35 3:20.33 dis. Marco Moors 94 ROB dis. Joep Niezink 94 ZCV TOP Nr. 31 200m vrije slag Dames Jeugd 1 en 2 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Dimphy van de Laar 92 ZCV 2:18.43 1:07.55 2:18.43 2. Mara Pfeffer 91 KZPC 2:22.95 1:08.82 2:22.95 3. Eva Martens 92 ZCV 2:24.13 1:10.49 2:24.13 4. Tessa Kierkels 91 ZCV 2:25.17 1:10.75 2:25.17 5. Chlo? Rutzerveld 92 NIMO 2:33.60 1:12.70 2:33.60 6. Michelle Hacking 91 NIMO 2:35.13 1:15.43 2:35.13 7. Jolien van Golde 92 ZCV 2:38.18 1:17.22 2:38.18 8. Anke Snijkers 92 NIMO 2:38.64 1:16.38 2:38.64 9. Sandra Verheijen 92 ZCV 2:38.81 1:12.82 2:38.81 10. Annemieke de Heer 92 ZEPS 2:41.06 1:19.83 2:41.06 11. Audrey Hensels 91 MosaquaGulpen 2:43.68 1:17.87 2:43.68 12. Vivianne Heidendaal 92 ZCV 2:48.29 1:19.50 2:48.29 13. Inge Janssen 91 ZEPS 2:48.80 1:20.84 2:48.80 dis. Kirsten Langen 91 NIMO TOP Nr. 32 200m vrije slag Heren Junioren 3 en 4 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Mitch Notten 92 ZCV 2:02.34 59.86 2:02.34 2. Joey de Ruiter 91 ZCV 2:04.10 1:01.43 2:04.10 3. Jeroen Feijs 92 ZCV 2:04.70 1:01.21 2:04.70 4. Arvid Munsters 92 ZCV 2:06.91 1:01.28 2:06.91 5. Yannick Mommers 91 ZCV 2:09.64 1:02.75 2:09.64 6. Dean Coert 91 ZCV 2:12.54 1:02.93 2:12.54 7. Roy Hoogerwerf 92 Hellas-Glana 2:16.22 1:06.52 2:16.22 8. Kay op den Kamp 91 ZCV 2:18.76 1:07.36 2:18.76 9. Thijs Villevoye 91 NIMO 2:22.48 1:09.11 2:22.48 10. Stefan Teley 91 RZL 2:23.66 1:08.16 2:23.66 11. Martyn Slaghuis 91 NIMO 2:24.95 1:10.89 2:24.95 12. Scott van't Land 92 NIMO 2:31.01 1:11.70 2:31.01 13. Thomas Voncken 92 MosaquaGulpen 2:33.14 1:14.71 2:33.14 14. Ruud Bex 92 RZL 2:33.35 1:14.40 2:33.35 15. Melvin Vink 91 EurodeKZC 2:44.13 1:23.47 2:44.13 16. Steffen Casteel 92 TVErkelenz186 2:47.42 1:20.55 2:47.42 17. Ivo Bakker 92 ZwemclubEijsde 2:49.03 1:22.61 2:49.03 TOP Nr. 33 200m vrije slag Dames Senioren 1 en 2 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Simone Hendrikse 90 ZCV 2:19.35 1:07.31 2:19.35 2. Jill Tummers 90 Hellas-Glana 2:25.18 1:10.03 2:25.18 3. Renske Venner 90 RZL 2:28.88 1:10.25 2:28.88 4. Helene Vos 90 EurodeKZC 2:29.36 1:10.42 2:29.36 5. Fleur Boelhouwers 90 ZEPS 2:30.78 1:12.00 2:30.78 6. Meidrie Lensen 90 Hellas-Glana 2:34.13 1:13.84 2:34.13 7. Carmen Embregts 89 Kimbria 2:45.32 1:19.89 2:45.32 8. Nadine Urlings 90 ZwemclubEijsde 2:46.68 1:16.84 2:46.68 9. Kelly van Grimbergen 90 RZL 2:50.85 1:18.72 2:50.85 10. Elena Habets 90 ZCV 3:28.40 1:39.83 3:28.40 TOP Nr. 34 200m vrije slag Heren Jeugd 1 en 2 -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Yvo op den Kamp 89 ZCV 1:55.51 56.12 1:55.51 2. Jacky Coumans 90 ZCV 2:05.00 59.27 2:05.00 3. Jer?me Ari?s 90 Kimbria 2:05.94 1:00.36 2:05.94 4. Charel Thewissen 90 Hellas-Glana 2:12.21 1:04.05 2:12.21 5. Niels van Dalen 89 RZL 2:13.36 1:03.54 2:13.36 6. Bob Goffin 89 NIMO 2:15.08 1:03.77 2:15.08 7. Martin Teley 89 RZL 2:15.25 1:01.04 2:15.25 8. Thijs Greven 89 ZCV 2:17.62 1:07.41 2:17.62 9. Harald Thijssen 89 ROB 2:20.74 1:06.10 2:20.74 10. Jannik Lemmen 90 TVErkelenz186 2:21.64 1:08.55 2:21.64 11. Rick Hellenbrand 89 NIMO 2:21.69 1:09.57 2:21.69 12. Bram Dekker 89 ZCV 2:23.73 1:08.44 2:23.73 13. Karsten Meijers 90 ZCV 2:24.62 1:11.06 2:24.62 14. Dardo Weusten 90 ZCV 2:25.25 1:12.42 2:25.25 15. Benedikt Weber 90 TVErkelenz186 2:45.73 1:18.71 2:45.73 TOP Nr. 35 200m vrije slag Dames 18 jaar en ouder -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Lotte Greven 87 ZCV 2:10.51 1:03.73 2:10.51 2. Jenny Schouten 87 ZCV 2:12.35 1:03.57 2:12.35 3. Irene Gubbels 88 ZCV 2:23.24 1:08.07 2:23.24 4. Jela Cnubben 88 NIMO 2:28.07 1:10.33 2:28.07 5. Roos Lemmen 84 EurodeKZC 2:35.55 1:16.28 2:35.55 6. Miranda Bouten 86 RZL 2:36.98 1:16.30 2:36.98 7. Ilvy van Grimbergen 88 RZL 2:37.08 1:10.82 2:37.08 8. Saskia Coolen 88 RZL 2:39.06 1:17.34 2:39.06 9. Marjolein Briels 86 RZL 2:46.82 1:19.60 2:46.82 10. Mieke Vranken 83 ZEPS 2:55.26 1:23.07 2:55.26 11. Ashley de Vos 87 ZEPS 3:02.87 1:27.39 3:02.87 12. Kim de Groot 86 ZEPS 3:06.49 1:30.24 3:06.49 13. Rachella Feenstra 86 EurodeKZC 3:18.86 1:30.90 3:18.86 TOP Nr. 36 200m vrije slag Heren 18 jaar en ouder -------------------------------------------------------------------------------- Naam Jr. Afk./depot 1. Alan Smeets 84 Hellas-Glana 1:58.85 56.77 1:58.85 2. Tim Jansen 86 RZL 2:03.13 59.65 2:03.13 3. Peter Crijns 88 RZL 2:06.06 1:03.22 2:06.06 4. Tom van der Sterren 85 ZEPS 2:06.44 1:00.47 2:06.44 5. Andre Lennartz 86 TVErkelenz186 2:10.96 1:01.14 2:10.96 6. Jeroen Geurts 88 NIMO 2:13.07 1:02.90 2:13.07 7. Roy Hopman 88 NIMO 2:15.09 1:04.33 2:15.09 8. Sander van den Berg 87 NIMO 2:18.89 1:07.87 2:18.89 9. Math Smeets 87 NIMO 2:22.47 2:22.47 10. Sander Slaghuis 88 NIMO 2:31.66 1:11.79 2:31.66 11. Andreas Christophel 85 TVErkelenz186 2:31.79 1:10.34 2:31.79 12. Erwin Eijsermans 87 MosaquaGulpen 2:35.52 1:13.12 2:35.52 13. Sander Sloove 81 RZL 2:46.63 1:15.80 2:46.63