Limburgse A-zwemkampioenschappen
  


Limburgse A-zwemkampioenschappen
Kerkrade, Netherlands, ???5--13-5-2007, ??? 50m-baan
Nr. 1 50m rugslag Dames Sen.???Nr. 2 50m rugslag Heren Sen.???
Nr. 3 400m vrije slag Dames Sen.???Nr. 4 400m wisselslag Heren Sen.???
Nr. 5 100m rugslag Dames Sen.???Nr. 6 100m vlinderslag Heren Sen.???
Nr. 7 200m schoolslag Dames Sen.???Nr. 8 200m vrije slag Heren Sen.???
Nr. 9 4 x 100m vrije slag Dames Sen.???Nr. 10 4 x 100m wisselslag Heren Sen.???


Nr. 1   50m rugslag Dames                              Meisjes Jeugd 2 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC                33.23
    2. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC           33.67
    3. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S             34.39
    4. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg       34.68
    5. Sanne Scheerder                94  ZCV                 34.76
    6. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde      34.91
    7. Joyce Raemaekers               91  DeRog               35.09
    8. Fanny Robbertsen               91  NIMO                35.21
    9. Eva Martens                    92  ZCV                 35.48
   10. Misty Coert                    93  ZCV                 35.71
   11. Manon Sentjens                 92  Nederweert          35.81
   12. Svenja Zonneveld               93  RZ                  36.03
   13. Christa Craenen                92  Patrick             36.10
   14. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg       36.18
   15. Melissa Meyer                  93  NIMO                36.27
   16. Mara Pfeffer                   91  KZPC                36.62
   17. Jamie Schepers                 93  ZCV                 36.70
   18. Denise Austen                  93  RZ                  37.41
   19. Maartje van de Munckhof        92  HZPC                37.48
   20. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana        38.74
   21. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio          39.16
 
 
 
Nr. 1   50m rugslag Dames                                    Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jenny Schouten                 87  ZCV                 31.78
    2. Simone Hendrikse               90  ZCV                 34.28
    3. Kathinka Vertommen             82  Kimbria             35.23
    4. Lydia Colijn                   86  NIMO                35.50
    5. Alice Janssen                  89  HZPC                35.58
    6. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana        35.71
    7. Debbie Hesen                   86  HZPC                36.22
    8. Linda Custers                  86  HZPC                36.46
    9. Irene Gubbels                  88  ZCV                 36.72
   10. Kylie Leenen                   89  HZPC                37.02
   11. Cato Vrouenraets               90  ZON/S&S             37.30
 
 
 
TOP
Nr. 2   50m rugslag Heren                              Jongens Jeugd 2 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV                 28.79
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 30.14
    3. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        31.27
    4. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 31.64
    5. Dean Coert                     91  ZCV                 31.69
    6. Rico Nemeth                    90  Brunssum            31.81
    7. Patrick Creemers               90  RZ                  31.98
    8. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg       32.62
    9. Bob Goffin                     89  NIMO                32.71
       Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg       32.71
   11. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio          33.39
   12. Mich?l Theissen                91  NIMO                33.39
   13. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        33.82
   14. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       34.80
 
 
 
Nr. 2   50m rugslag Heren                                    Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Tom van der Sterren            85  ZEPS                29.34
    2. Tim Jansen                     86  RZL                 29.34
    3. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        29.80
    4. Peter Crijns                   88  RZL                 29.85
    5. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana        30.56
    6. Maikel Brouwers                83  HZPC                30.78
    7. Sander Bouts                   85  RZ                  30.94
    8. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                31.26
 
 
 
TOP
Nr. 3   400m vrije slag Dames                                 Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    5:29.78
        1:15.46  2:43.57  4:09.40  5:29.78 
 
 
 
Nr. 3   400m vrije slag Dames                            Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               4:54.16
        1:08.29  2:23.97  3:40.00  4:54.16 
    2. Misty Coert                    93  ZCV               4:57.69
        1:09.76  2:25.98  3:42.29  4:57.69 
    3. Jamie Schepers                 93  ZCV               5:05.81
        1:11.56  2:29.56  3:48.11  5:05.81 
    4. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           5:05.97
        1:13.10  2:31.08  3:48.79  5:05.97 
    5. Vera Weinberg                  93  NIMO              5:21.37
        1:13.02  2:34.87  3:59.25  5:21.37 
 
 
 
Nr. 3   400m vrije slag Dames                                 Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC              4:52.38
        1:09.99  2:24.69  3:39.81  4:52.38 
    2. Dimphy van de Laar             92  ZCV               4:54.19
        1:09.35  2:24.45  3:40.46  4:54.19 
    3. Ingrid van Horen               92  HZPC              5:19.80
        1:16.14  2:38.13  3:59.74  5:19.80 
 
 
 
Nr. 3   400m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jenny Schouten                 87  ZCV               4:46.41
        1:06.46  2:19.00  3:32.94  4:46.41 
    2. Lydia Colijn                   86  NIMO              5:00.00
        1:10.62  2:27.70  3:44.60  5:00.00 
    3. Linda Custers                  86  HZPC              5:02.94
        1:11.47  2:28.68  3:46.49  5:02.94 
    4. Irene Gubbels                  88  ZCV               5:03.75
        1:10.96  2:29.12  3:46.75  5:03.75 
 
 
 
TOP
Nr. 4   400m wisselslag Heren                            Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         5:19.63
        1:12.79  5:19.63 
    2. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     5:21.49
        1:08.62  5:21.49 
    3. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           5:35.42
        1:18.17  5:35.42 
    4. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      5:45.96
        1:17.14  5:45.96 
    5. Ruben Klinkers                 94  ZCV               5:46.82
        1:24.02  5:46.82 
    6. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      5:55.08
        1:27.00  5:55.08 
    7. Rick Hesen                     93  HZPC              5:55.45
        1:12.40  5:55.45 
    8. Sidney Leenen                  93  HZPC              5:58.72
        1:28.06  5:58.72 
 
 
 
Nr. 4   400m wisselslag Heren                            Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               5:03.80
        1:06.69  5:03.80 
    2. Mitch Notten                   92  ZCV               5:06.13
        1:08.60  5:06.13 
    3. Yannick Mommers                91  ZCV               5:09.90
        1:07.58  5:09.90 
    4. Kay op den Kamp                91  ZCV               5:12.43
        1:11.25  5:12.43 
    5. Kees Derks                     92  ZCV               5:24.98
        1:16.39  5:24.98 
    6. Kenneth Caster                 91  RZ                5:40.65
        1:13.33  5:40.65 
 
 
 
Nr. 4   400m wisselslag Heren                                 Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV               4:42.90
        1:01.97  4:42.90 
    2. Jacky Coumans                  90  ZCV               5:13.20
        1:09.47  5:13.20 
    3. Thijs Greven                   89  ZCV               5:19.07
        1:09.86  5:19.07 
    4. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      5:21.99
        1:12.75  5:21.99 
    5. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      6:11.46
        1:19.62  6:11.46 
 
 
 
Nr. 4   400m wisselslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Michel Heijnen                 87  ZCV               4:57.82
        1:04.60  4:57.82 
    2. Tim Jansen                     86  RZL               5:05.06
        1:12.13  5:05.06 
    3. Sander Bouts                   85  RZ                5:06.66
        1:06.39  5:06.66 
 
 
 
TOP
Nr. 5   100m rugslag Dames                                    Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jona Pisters                   95  NIMO              1:20.93
    2. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:24.56
    3. Marlou Jacobs                  95  RZL               1:30.11
 
 
 
Nr. 5   100m rugslag Dames                                    Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:16.54
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:16.94
    3. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:18.87
    4. Linda Dehing                   94  RZ                1:20.39
    5. Selena van Cruchten            94  RZ                1:22.70
    6. Michelle Kloosterman           94  ZCV               1:23.76
    7. Veerle Corstjens               94  Patrick           1:24.54
    8. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:24.98
    9. Rinske Becks                   94  HZPC              1:26.40
   10. Daphne Laar                    94  Nederweert        1:28.46
 
 
 
Nr. 5   100m rugslag Dames                                    Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:14.12
    2. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:15.45
    3. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:16.58
    4. Misty Coert                    93  ZCV               1:18.30
    5. Denise Austen                  93  RZ                1:20.93
    6. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:23.18
    7. Maud Rutjens                   93  HZPC              1:23.91
 
 
 
Nr. 5   100m rugslag Dames                                         Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:17.09
    2. Christa Craenen                92  Patrick           1:17.65
    3. Eva Martens                    92  ZCV               1:18.60
    4. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:18.92
    5. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:21.70
    6. Maartje van de Munckhof        92  HZPC              1:21.76
 
 
 
Nr. 5   100m rugslag Dames                                         Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC              1:12.64
    2. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:15.68
    3. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S           1:15.76
    4. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde    1:17.04
    5. Mara Pfeffer                   91  KZPC              1:20.25
    6. Joyce Raemaekers               91  DeRog             1:21.20
    7. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:22.04
 
 
 
Nr. 5   100m rugslag Dames                                   Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:11.72
    2. Simone Hendrikse               90  ZCV               1:14.32
    3. Linda Custers                  86  HZPC              1:17.47
    4. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:17.48
    5. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           1:17.78
    6. Kathinka Vertommen             82  Kimbria           1:19.01
    7. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:19.55
 
 
 
TOP
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:13.37
    2. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:14.94
    3. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:15.69
    4. Jim Ketelings                  94  RZ                1:22.91
 
 
 
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:07.59
    2. Robin Borger                   93  Brunssum          1:17.59
    3. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:18.26
    4. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:18.67
    5. Rick Hesen                     93  HZPC              1:20.43
 
 
 
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:04.18
    2. Ralph van Megen                92  HZPC              1:05.73
    3. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:06.51
    4. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:06.78
    5. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:12.09
    6. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:12.68
 
 
 
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yannick Mommers                91  ZCV               1:07.08
    2. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:09.21
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:10.54
    4. Mark Wolswinkel                91  RZ                1:10.68
    5. Dean Coert                     91  ZCV               1:11.40
    6. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg     1:11.46
    7. Kenneth Caster                 91  RZ                1:11.91
    8. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:12.67
 
 
 
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                                     Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana      1:03.77
    2. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:08.47
    3. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:08.83
    4. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:09.97
    5. Patrick Creemers               90  RZ                1:14.29
    6. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:15.51
    7. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      1:18.44
 
 
 
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                                     Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 59.78
    2. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:09.85
 
 
 
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:00.22
    2. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:01.83
    3. Jarbas in den Bosch            84  Hellas-Glana      1:01.84
    4. Jos Gulpers                    77  Brunssum          1:02.35
    5. Sander Bouts                   85  RZ                1:03.25
    6. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              1:03.49
    7. Michel Heijnen                 87  ZCV               1:05.90
    8. Peter Crijns                   88  RZL               1:06.40
    9. Tom van der Sterren            85  ZEPS              1:08.67
 
 
 
TOP
Nr. 7   200m schoolslag Dames                                 Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    3:07.03
        1:29.43  3:07.03 
    2. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      3:07.09
        1:29.32  3:07.09 
    3. Jona Pisters                   95  NIMO              3:16.40
        1:33.93  3:16.40 
    4. Hilde vd Schans                95  DeRog             3:16.74
        1:33.95  3:16.74 
    5. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    3:17.61
        1:35.90  3:17.61 
    6. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         3:25.17
        1:38.57  3:25.17 
    7. Juul van Berlo                 95  HZPC              3:36.40
        1:42.62  3:36.40 
 
 
 
Nr. 7   200m schoolslag Dames                            Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           2:54.28
        1:24.89  2:54.28 
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV               3:02.04
        1:28.23  3:02.04 
    3. Chantal Senden                 93  ZCV               3:02.33
        1:28.01  3:02.33 
    4. Melissa Meyer                  93  NIMO              3:02.86
        1:26.14  3:02.86 
    5. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     3:05.32
        1:29.23  3:05.32 
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV               3:11.82
        1:33.10  3:11.82 
    7. Rinske Becks                   94  HZPC              3:16.39
        1:35.07  3:16.39 
 
 
 
Nr. 7   200m schoolslag Dames                                 Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      2:59.90
        1:24.90  2:59.90 
    2. Ingrid van Horen               92  HZPC              3:06.86
        1:29.01  3:06.86 
    3. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     3:07.43
        1:29.26  3:07.43 
    4. Fanny Robbertsen               91  NIMO              3:08.75
        1:30.06  3:08.75 
    5. Annora de Rijck                92  Brunssum          3:09.38
        1:29.64  3:09.38 
    6. Sandra Verheijen               92  ZCV               3:11.77
        1:29.12  3:11.77 
 
 
 
Nr. 7   200m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Simone Hendrikse               90  ZCV               2:54.48
        1:24.12  2:54.48 
    2. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           2:57.43
        1:25.91  2:57.43 
 
 
 
TOP
Nr. 8   200m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV               2:22.88
        1:10.65  2:22.88 
    2. Arthur van Noorden             95  ZCV               2:29.47
        1:11.68  2:29.47 
    3. Daan Wolswinkel                95  RZ                2:33.97
        1:13.99  2:33.97 
    4. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      2:35.69
        1:14.95  2:35.69 
    5. Mart Theunissen                95  ZwemclubEijsde    2:39.45
        1:14.57  2:39.45 
    6. Dylan Notten                   95  Brunssum          2:41.05
        1:16.56  2:41.05 
 
 
 
Nr. 8   200m vrije slag Heren                            Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     2:14.57
        1:03.90  2:14.57 
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:15.64
        1:05.70  2:15.64 
    3. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           2:22.10
        1:08.88  2:22.10 
    4. Ruben Klinkers                 94  ZCV               2:23.52
        1:09.05  2:23.52 
    5. Rick Hesen                     93  HZPC              2:23.81
        1:10.87  2:23.81 
    6. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:26.77
        1:10.58  2:26.77 
    7. Lester Snackers                94  ZCV               2:26.98
        1:09.17  2:26.98 
 
 
 
Nr. 8   200m vrije slag Heren                            Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Mitch Notten                   92  ZCV               2:08.16
        1:02.42  2:08.16 
    2. Yannick Mommers                91  ZCV               2:09.10
        1:04.34  2:09.10 
    3. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      2:10.26
        1:02.86  2:10.26 
    4. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:10.99
        1:04.68  2:10.99 
    5. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     2:11.61
        1:03.87  2:11.61 
    6. Ralph van Megen                92  HZPC              2:14.14
        1:04.43  2:14.14 
    7. Kees Derks                     92  ZCV               2:15.98
        1:04.71  2:15.98 
    8. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:21.82
        1:06.82  2:21.82 
    9. Kenneth Caster                 91  RZ                2:21.99
        1:06.55  2:21.99 
   10. Dean Coert                     91  ZCV               2:23.88
        1:08.06  2:23.88 
 
 
 
Nr. 8   200m vrije slag Heren                                 Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV               1:58.71
          58.07  1:58.71 
    2. Jer?me Ari?s                   90  Kimbria           2:08.75
        1:01.18  2:08.75 
    3. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           2:09.76
        1:03.04  2:09.76 
    4. Jacky Coumans                  90  ZCV               2:11.92
        1:02.60  2:11.92 
    5. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:18.79
        1:06.38  2:18.79 
    6. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     2:20.00
        1:06.40  2:20.00 
    7. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      2:30.79
        1:11.64  2:30.79 
 
 
 
Nr. 8   200m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Michel Heijnen                 87  ZCV               2:03.68
        1:01.33  2:03.68 
    2. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana      2:06.78
          58.61  2:06.78 
    3. Sander Bouts                   85  RZ                2:07.48
        1:03.15  2:07.48 
    4. Maikel Brouwers                83  HZPC              2:07.82
        1:01.89  2:07.82 
    5. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              2:07.91
        1:01.68  2:07.91 
    6. Tim Jansen                     86  RZL               2:13.68
        1:04.27  2:13.68 
 
 
 
TOP
Nr. 9   4 x 100m vrije slag Dames                            Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               4:18.81
       Simone Hendrikse          90   Irene Gubbels             88
       Dimphy van de Laar        92   Jenny Schouten            87
        1:04.70  4:18.81 
    2. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      4:27.76
       Noor Bastiaens            87   Jill Tummers              90
       Elise Wijnker             91   Susanne vd Plas           92
        1:03.97  4:27.76 
    3. NIMO 1                             NIMO              4:28.48
       Melissa Meyer             93   Jela Cnubben              88
       Vera Weinberg             93   Lydia Colijn              86
        1:06.46  4:28.48 
    4. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           4:29.80
       Lauke Knoop               90   Suzanne Duijkers          87
       Danique Ubags             90   Ilona Remmel              93
        1:06.67  4:29.80 
    5. HZPC 2                             HZPC              4:45.39
       Alice Janssen             89   Sophie Cleuren            93
       Rinske Becks              94   Kylie Leenen              89
        1:08.04  4:45.39 
  dis. HZPC 1                             HZPC                          AA
       Ingrid van Horen          92   Debbie Hesen              86
       Linda Custers             86   Judith van Meijel         91
 
 
 
TOP
Nr. 10   4 x 100m wisselslag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               4:17.28
       Thijs Greven              89   Yvo op den Kamp           89
       Kay op den Kamp           91   Joey de Ruiter            91
        1:08.57  4:17.28 
    2. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      4:23.90
       Alan Smeets               84   Jarbas in den Bosch       84
       Sven Jaeger               83   Joris Bulstra             85
        1:15.03  4:23.90 
    3. HZPC 1                             HZPC              4:28.67
       Cor van de Broek          85   Ralph van Megen           92
       Maikel Brouwers           83   Stefan Kranenbroek        79
        1:09.39  4:28.67 
    4. Hellas-Glana 2                     Hellas-Glana      4:28.91
       Pieter de Heer            89   Anton vd Sluis            90
       Bjorn de Jonge            92   Alain Dassen              92
        1:11.51  4:28.91 
    5. KZPC 1                             KZPC              4:36.67
       Hugo Knebel               79   Mark Gorissen             86
       Koen Knebel               72   Ralf Peters               76
        1:07.57  4:36.67