Limburgse A-zwemkampioenschappen
  


Limburgse A-zwemkampioenschappen
Kerkrade, Netherlands, ???5--13-5-2007, ??? 50m-baan
Nr. 11 4 x 100m wisselslag Dames Sen.???Nr. 12 4 x 100m vrije slag Heren Sen.???
Nr. 13 100m schoolslag Dames Sen.???Nr. 14 100m vrije slag Heren Sen.???
Nr. 15 200m vlinderslag Dames Sen.???Nr. 16 200m rugslag Heren Sen.???
Nr. 17 200m vrije slag Dames Sen.???Nr. 18 200m schoolslag Heren Sen.???
Nr. 19 4 x 100m vrije slag Dames Sen.???Nr. 20 4 x 100m wisselslag Heren Jun 4-???
Nr. 21 50m vlinderslag Dames Sen.???Nr. 22 50m vlinderslag Heren Sen.???


Nr. 11   4 x 100m wisselslag Dames                           Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               4:49.54
       Jenny Schouten            87   Dimphy van de Laar        92
       Simone Hendrikse          90   Irene Gubbels             88
        1:10.54  4:49.54 
    2. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           4:54.38
       Maureen Muyen             91   Suzanne Duijkers          87
       Ilona Remmel              93   Lauke Knoop               90
        1:15.77  4:54.38 
    3. HZPC 1                             HZPC              4:57.25
       Linda Custers             86   Debbie Hesen              86
       Judith van Meijel         91   Ingrid van Horen          92
        1:17.36  4:57.25 
    4. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      4:58.46
       Jill Tummers              90   Mirte Tummers             92
       Elise Wijnker             91   Noor Bastiaens            87
        1:19.32  4:58.46 
    5. NIMO 1                             NIMO              5:08.60
       Fanny Robbertsen          91   Iris Hopman               91
       Jela Cnubben              88   Lydia Colijn              86
        1:17.26  5:08.60 
    6. HZPC 2                             HZPC              5:23.73
       Maartje van de Munckhof   92   Alice Janssen             89
       Elke Euwes                88   Kylie Leenen              89
        1:20.73  5:23.73 
 
 
 
TOP
Nr. 12   4 x 100m vrije slag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      3:47.41
       Alan Smeets               84   Sven Jaeger               83
       Alain Dassen              92   Joris Bulstra             85
          56.11  3:47.41 
    2. ZCV 1                              ZCV               3:51.86
       Yvo op den Kamp           89   Thijs Greven              89
       Mitch Notten              92   Joey de Ruiter            91
          55.50  3:51.86 
    3. HZPC 1                             HZPC              3:54.01
       Maikel Brouwers           83   Ralph van Megen           92
       Willem Drissen            88   Stefan Kranenbroek        79
          57.58  3:54.01 
    4. KZPC 1                             KZPC              3:56.26
       Ralf Peters               76   Hugo Knebel               79
       Koen Knebel               72   Mark Gorissen             86
          59.20  3:56.26 
    5. Hellas-Glana 2                     Hellas-Glana      4:03.23
       Charel Thewissen          90   Anton vd Sluis            90
       Pieter de Heer            89   Diederik Brummer          90
          58.02  4:03.23 
 
 
 
TOP
Nr. 13   100m schoolslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:27.29
    2. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:29.33
    3. Jona Pisters                   95  NIMO              1:29.74
    4. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:32.29
    5. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:32.80
    6. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    1:34.57
    7. Sharon Schroyen                95  Brunssum          1:34.63
    8. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         1:34.90
    9. Joyce Delsing                  95  Patrick           1:35.53
   10. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         1:37.53
 
 
 
Nr. 13   100m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:25.26
    2. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:30.71
    3. Rinske Becks                   94  HZPC              1:31.86
    4. Selena van Cruchten            94  RZ                1:32.09
    5. Linda Dehing                   94  RZ                1:35.44
    6. Hanna Zwart                    94  Becha             1:35.80
    7. Roxanne Vossen                 94  HeldenseZwemve    1:37.88
  dis. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana                  AA
 
 
 
Nr. 13   100m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:21.59
    2. Chantal Senden                 93  ZCV               1:22.22
    3. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:24.40
    4. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde    1:25.45
    5. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:25.67
    6. Daphne de Boer                 93  Nrd-Limburgsg     1:28.72
 
 
 
Nr. 13   100m schoolslag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:24.80
    2. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:27.00
    3. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:27.68
    4. Chlo? Rutzerveld               92  NIMO              1:28.68
    5. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio        1:28.79
    6. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:28.79
 
 
 
Nr. 13   100m schoolslag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:22.60
    2. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:28.79
 
 
 
Nr. 13   100m schoolslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Simone Hendrikse               90  ZCV               1:21.93
    2. Helene Vos                     90  EurodeKZC         1:25.11
  dis. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S                       AA
 
 
 
TOP
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           59.89
    2. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:04.23
    3. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:05.58
    4. Ken Boonen                     94  RZL               1:07.63
    5. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:08.74
    6. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:08.79
    7. Boy Coort                      94  ZON/S&S           1:10.62
  dis. Lester Snackers                94  ZCV                           AA
 
 
 
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:00.96
    2. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:04.07
    3. Rick Hesen                     93  HZPC              1:04.20
    4. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:04.44
 
 
 
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Mitch Notten                   92  ZCV                 57.76
    2. Ralph van Megen                92  HZPC                58.88
    3. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 59.07
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        59.28
    5. Arvid Munsters                 92  ZCV                 59.69
    6. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:00.07
    7. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:00.18
    8. Kees Derks                     92  ZCV               1:02.01
    9. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:02.53
   10. Robin Leers                    92  ZEPS              1:03.32
   11. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:05.12
 
 
 
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yannick Mommers                91  ZCV                 58.70
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:01.57
    3. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     1:01.89
    4. Kenneth Caster                 91  RZ                1:02.47
    5. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:02.72
    6. Dean Coert                     91  ZCV               1:03.64
 
 
 
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                     Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             57.62
    2. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        57.85
    3. Jer?me Ari?s                   90  Kimbria             58.98
    4. Patrick Creemers               90  RZ                  59.59
    5. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:00.32
    6. Diederik Brummer               90  Hellas-Glana      1:08.43
 
 
 
Nr. 14   100m vrije slag Heren                                     Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 55.27
    2. Martin Teley                   89  RZL               1:00.72
    3. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:01.42
 
 
 
Nr. 14   100m vrije slag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                54.52
    2. Maikel Brouwers                83  HZPC                56.54
    3. Peter Crijns                   88  RZL                 58.39
    4. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        58.39
    5. Tim Jansen                     86  RZL                 58.53
 
 
 
TOP
Nr. 15   200m vlinderslag Dames                          Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               2:44.00
        1:16.75  2:44.00 
    2. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:45.19
        1:17.06  2:45.19 
    3. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:47.05
        1:16.47  2:47.05 
    4. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     2:50.44
        1:20.51  2:50.44 
    5. Misty Coert                    93  ZCV               2:54.86
        1:19.07  2:54.86 
    6. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           2:59.73
        1:25.12  2:59.73 
    7. Vera Weinberg                  93  NIMO              3:03.84
        1:24.75  3:03.84 
    8. Rinske Becks                   94  HZPC              3:07.17
        1:29.38  3:07.17 
 
 
 
Nr. 15   200m vlinderslag Dames                               Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dimphy van de Laar             92  ZCV               2:40.00
        1:15.18  2:40.00 
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              2:40.72
        1:14.91  2:40.72 
    3. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      2:41.79
        1:16.26  2:41.79 
 
 
 
Nr. 15   200m vlinderslag Dames                              Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Suzanne Duijkers               87  ZON/S&S           2:45.18
        1:18.68  2:45.18 
 
 
 
TOP
Nr. 16   200m rugslag Heren                                   Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lucas Greven                   95  ZCV               2:43.78
        1:21.78  2:43.78 
    2. Arthur van Noorden             95  ZCV               2:48.16
        1:23.66  2:48.16 
    3. Daan Wolswinkel                95  RZ                2:48.47
        1:29.11  2:48.47 
    4. Alex Bos                       95  Nrd-Limburgsg     3:00.50
        1:28.08  3:00.50 
 
 
 
Nr. 16   200m rugslag Heren                              Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           2:30.73
        1:14.52  2:30.73 
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:34.76
        1:16.23  2:34.76 
    3. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     2:37.19
        1:16.02  2:37.19 
    4. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      2:41.32
        1:19.36  2:41.32 
    5. Sidney Leenen                  93  HZPC              2:42.25
        1:19.66  2:42.25 
    6. Rick Hesen                     93  HZPC              2:42.28
        1:19.85  2:42.28 
    7. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      2:48.14
        1:21.50  2:48.14 
    8. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      2:51.25
        1:23.36  2:51.25 
 
 
 
Nr. 16   200m rugslag Heren                              Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:13.31
        1:03.92  2:13.31 
    2. Mitch Notten                   92  ZCV               2:22.25
        1:09.06  2:22.25 
    3. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:24.60
        1:11.04  2:24.60 
    4. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:27.79
        1:11.09  2:27.79 
    5. Dean Coert                     91  ZCV               2:30.81
        1:13.95  2:30.81 
    6. Mich?l Theissen                91  NIMO              2:38.48
        1:16.35  2:38.48 
 
 
 
Nr. 16   200m rugslag Heren                                   Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jacky Coumans                  90  ZCV               2:25.96
        1:09.66  2:25.96 
    2. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:32.76
        1:13.54  2:32.76 
    3. Rico Nemeth                    90  Brunssum          2:33.03
        1:16.12  2:33.03 
    4. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     2:34.92
        1:16.85  2:34.92 
 
 
 
Nr. 16   200m rugslag Heren                                  Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Tom van der Sterren            85  ZEPS              2:19.56
        1:07.19  2:19.56 
    2. Maikel Brouwers                83  HZPC              2:19.58
        1:08.18  2:19.58 
    3. Michel Heijnen                 87  ZCV               2:20.52
        1:09.75  2:20.52 
    4. Tim Jansen                     86  RZL               2:21.62
        1:08.94  2:21.62 
    5. Peter Crijns                   88  RZL               2:56.65
        1:25.21  2:56.65 
 
 
 
TOP
Nr. 17   200m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    2:35.31
        1:14.59  2:35.31 
    2. Jona Pisters                   95  NIMO              2:36.29
        1:17.19  2:36.29 
    3. Sharon Schroyen                95  Brunssum          2:40.06
        1:18.83  2:40.06 
    4. Janine Verhaegh                95  HZPC              2:40.22
        1:17.36  2:40.22 
    5. Maud Geerssen                  95  Brunssum          2:53.00
        1:21.83  2:53.00 
 
 
 
Nr. 17   200m vrije slag Dames                           Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Melissa Meyer                  93  NIMO              2:21.74
        1:07.18  2:21.74 
    2. Chantal Senden                 93  ZCV               2:21.84
        1:09.47  2:21.84 
    3. Misty Coert                    93  ZCV               2:22.07
        1:09.62  2:22.07 
    4. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:25.44
        1:10.84  2:25.44 
    5. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           2:25.45
        1:10.23  2:25.45 
    6. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:26.44
        1:10.56  2:26.44 
    7. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:26.98
        1:10.44  2:26.98 
    8. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     2:27.42
        1:10.92  2:27.42 
    9. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:30.71
        1:11.82  2:30.71 
   10. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      2:32.08
        1:11.73  2:32.08 
   11. Sophie Cleuren                 93  HZPC              2:35.82
        1:16.89  2:35.82 
   12. Denise Austen                  93  RZ                2:36.16
        1:16.75  2:36.16 
 
 
 
Nr. 17   200m vrije slag Dames                                Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC              2:17.04
        1:06.54  2:17.04 
    2. Dimphy van de Laar             92  ZCV               2:22.39
        1:09.57  2:22.39 
    3. Eva Martens                    92  ZCV               2:24.43
        1:09.32  2:24.43 
    4. Anne Michelle Vos              91  DeRog             2:24.61
        1:06.55  2:24.61 
    5. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde    2:26.80
        1:10.39  2:26.80 
    6. Ingrid van Horen               92  HZPC              2:27.66
        1:13.14  2:27.66 
    7. Mara Pfeffer                   91  KZPC              2:28.32
        1:08.54  2:28.32 
    8. Tessa Kierkels                 91  ZCV               2:30.07
        1:14.04  2:30.07 
    9. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     2:31.49
        1:12.70  2:31.49 
 
 
 
Nr. 17   200m vrije slag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jenny Schouten                 87  ZCV               2:15.45
        1:05.45  2:15.45 
    2. Linda Custers                  86  HZPC              2:24.36
        1:10.57  2:24.36 
    3. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           2:26.26
        1:18.86  2:26.26 
 
 
 
TOP
Nr. 18   200m schoolslag Heren                                Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Kevin Wolters                  95  Hellas-Glana      2:55.92
        1:23.95  2:55.92 
    2. Lucas Greven                   95  ZCV               2:56.19
        1:26.62  2:56.19 
    3. Alex Bos                       95  Nrd-Limburgsg     3:15.67
        1:33.79  3:15.67 
    4. Maurice Henkel                 95  RZ                3:21.08
        1:38.20  3:21.08 
    5. Luuk Janssen                   95  Mosa-Regio        3:33.51
        1:43.53  3:33.51 
 
 
 
Nr. 18   200m schoolslag Heren                           Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      2:55.08
        1:23.30  2:55.08 
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:55.42
        1:24.68  2:55.42 
    3. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     2:55.43
        1:24.02  2:55.43 
    4. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:57.21
        1:25.18  2:57.21 
    5. Sidney Leenen                  93  HZPC              3:10.99
        1:32.07  3:10.99 
 
 
 
Nr. 18   200m schoolslag Heren                           Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Kay op den Kamp                91  ZCV               2:31.83
        1:14.31  2:31.83 
    2. Kenneth Caster                 91  RZ                2:39.53
        1:15.07  2:39.53 
    3. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     2:45.24
        1:19.96  2:45.24 
    4. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:45.49
        1:18.48  2:45.49 
    5. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      2:47.23
        1:20.88  2:47.23 
    6. Patrick Lemmens                91  Brunssum          2:55.66
        1:26.42  2:55.66 
    7. Mich?l Theissen                91  NIMO              2:56.94
        1:24.00  2:56.94 
    8. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      2:58.36
        1:23.12  2:58.36 
    9. Indji Tan                      91  NIMO              3:00.78
        1:23.79  3:00.78 
 
 
 
Nr. 18   200m schoolslag Heren                                Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV               2:34.46
        1:12.68  2:34.46 
    2. Thijs Greven                   89  ZCV               2:44.07
        1:18.32  2:44.07 
    3. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           2:47.15
        1:17.97  2:47.15 
    4. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:52.74
        1:22.59  2:52.74 
    5. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        2:54.62
        1:24.09  2:54.62 
    6. Patrick Creemers               90  RZ                2:57.48
        1:24.34  2:57.48 
  dis. Martin Teley                   89  RZL                           AA
 
 
 
Nr. 18   200m schoolslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve    2:35.15
        1:14.15  2:35.15 
    2. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      2:36.10
        1:14.61  2:36.10 
    3. Maikel Brouwers                83  HZPC              2:41.01
        1:18.47  2:41.01 
    4. Jos Gulpers                    77  Brunssum          2:44.88
        1:20.44  2:44.88 
    5. Freddie Geerlings              79  ZON/S&S           2:52.12
        1:20.25  2:52.12 
 
 
 
TOP
Nr. 19   4 x 100m vrije slag Dames                Meisjes Junioren 2 en Later, D
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               4:27.57
       Misty Coert               93   Jamie Schepers            93
       Sanne Scheerder           94   Chantal Senden            93
        1:07.02  4:27.57 
    2. NIMO 1                             NIMO              4:33.57
       Melissa Meyer             93   Jona Pisters              95
       Bo Peeters                93   Vera Weinberg             93
        1:04.86  4:33.57 
    3. RZ 1                               RZ                4:37.67
       Denise Austen             93   Selena van Cruchten       94
       Joyce Caster              93   Svenja Zonneveld          93
        1:10.20  4:37.67 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     4:37.71
       Cyril Landstra            93   Daphne de Boer            93
       Lori Leenen               93   Minke Janssen             94
        1:07.06  4:37.71 
    5. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      4:45.44
       Roxane Wilms              93   Sophie Lang               94
       Danique Agterberg         94   Rosien Meesen             94
        1:10.25  4:45.44 
    6. HZPC 1                             HZPC              4:55.47
       Sophie Cleuren            93   Floor Weijmans            95
       Rinske Becks              94   Janine Verhaegh           95
        1:12.19  4:55.47 
    7. NIMO 2                             NIMO              5:06.89
       Rylana Slaghuis           94   Sanne Kerkhoff            93
       Suzan Seetsen             94   Bo Kerkhoff               95
        1:11.17  5:06.89 
 
 
 
TOP
Nr. 20   4 x 100m wisselslag Heren                   Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 2                              ZCV               4:19.83
       Joey de Ruiter            91   Yannick Mommers           91
       Kay op den Kamp           91   Dean Coert                91
        1:03.82  4:19.83 
    2. ZCV 1                              ZCV               4:25.91
       Arvid Munsters            92   Mitch Notten              92
       Kees Derks                92   Jeroen Feijs              92
        1:02.43  4:25.91 
    3. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      4:42.76
       Stan Tummers              94   Niels van Basten-Batenbur 94
       Bjorn de Jonge            92   Alain Dassen              92
        1:15.48  4:42.76 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     4:45.21
       Alec Ebskamp              91   Geoff Ebskamp             93
       Kasper v. Dijk            92   Leon Hendriks             91
        1:11.24  4:45.21 
    5. RZ 1                               RZ                4:49.04
       Thijs Wolswinkel          92   Mark Wolswinkel           91
       Kenneth Caster            91   Ramon Wassenberg          93
        1:15.96  4:49.04 
    6. HZPC 1                             HZPC              4:50.47
       Sidney Leenen             93   Ralph van Megen           92
       Arjan Mols                91   Rick Hesen                93
        1:17.32  4:50.47 
 
 
 
TOP
Nr. 21   50m vlinderslag Dames                         Meisjes Jeugd 2 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC                30.81
    2. Chantal Senden                 93  ZCV                 31.57
    3. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde      31.78
    4. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg       33.00
    5. Ingrid van Horen               92  HZPC                33.46
    6. Jolien van Golde               92  ZCV                 33.71
    7. Misty Coert                    93  ZCV                 33.76
    8. Dimphy van de Laar             92  ZCV                 33.81
    9. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana        33.91
   10. Svenja Zonneveld               93  RZ                  33.98
   11. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana        34.10
   12. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S             34.41
   13. Iris Hopman                    91  NIMO                34.41
   14. Jamie Schepers                 93  ZCV                 34.53
   15. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S             34.73
   16. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg       34.75
   17. Melissa Meyer                  93  NIMO                34.75
   18. Anne Michelle Vos              91  DeRog               34.78
   19. Michelle Hacking               91  NIMO                34.78
   20. Sanne Scheerder                94  ZCV                 35.08
   21. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 35.46
 
 
 
Nr. 21   50m vlinderslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Simone Hendrikse               90  ZCV                 31.14
    2. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC           31.29
    3. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria             31.56
    4. Debbie Hesen                   86  HZPC                31.87
    5. Suzanne Duijkers               87  ZON/S&S             32.03
    6. Cato Vrouenraets               90  ZON/S&S             33.70
 
 
 
TOP
Nr. 22   50m vlinderslag Heren                         Jongens Jeugd 2 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 27.65
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 28.35
       Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana        28.35
    4. Arvid Munsters                 92  ZCV                 28.39
    5. Ralph van Megen                92  HZPC                28.76
    6. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        28.99
    7. Yannick Mommers                91  ZCV                 29.57
    8. Dean Coert                     91  ZCV                 29.59
    9. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers       29.63
   10. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             29.84
   11. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg       29.84
   12. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       29.87
   13. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        29.93
   14. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        29.98
   15. Remco de Rijck                 89  Brunssum            30.14
   16. Kay op den Kamp                91  ZCV                 30.30
   17. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg       30.50
   18. Lesley Derks                   89  ZCV                 30.88
   19. Patrick Creemers               90  RZ                  31.64
   20. Bob Goffin                     89  NIMO                31.78
 
 
 
Nr. 22   50m vlinderslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                25.93
    2. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        26.76
    3. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana        26.84
    4. Jos Gulpers                    77  Brunssum            27.19
    5. Maikel Brouwers                83  HZPC                27.38
    6. Gideon Latten                  86  ZCV                 27.51
    7. Tom van der Sterren            85  ZEPS                28.39
    8. Erik Winands                   80  ZCV                 28.53
    9. Dani?l Beaujean                83  Brunssum            28.96
   10. Job van Duinhoven              88  Nrd-Limburgsg       29.02
   11. Peter Crijns                   88  RZL                 32.69