Limburgse A-zwemkampioenschappen
  


Limburgse A-zwemkampioenschappen
Kerkrade, Netherlands,    5--13-5-2007,     50m-baan
Nr. 23 4 x 200m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 24 4 x 200m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 25 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 26 100m rugslag Heren Sen.   
Nr. 27 200m rugslag Dames Sen.   Nr. 28 200m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 29 400m wisselslag Dames Sen.   Nr. 30 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 31 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 32 50m schoolslag Heren Sen.   


Nr. 23   4 x 200m vrije slag Dames                   Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               9:36.49
       Misty Coert               93   Jamie Schepers            93
       Sanne Scheerder           94   Chantal Senden            93
        2:20.47  9:36.49 
    2. RZ 1                               RZ               10:06.41
       Joyce Caster              93   Denise Austen             93
       Selena van Cruchten       94   Svenja Zonneveld          93
        2:35.54 10:06.41 
    3. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg    10:08.72
       Minke Janssen             94   Daphne de Boer            93
       Lori Leenen               93   Cyril Landstra            93
        2:27.59 10:08.72 
    4. NIMO 1                             NIMO             10:09.15
       Vera Weinberg             93   Rylana Slaghuis           94
       Jona Pisters              95   Melissa Meyer             93
        1:09.64  2:30.32 10:09.15 
    5. HZPC 1                             HZPC             10:42.19
       Janine Verhaegh           95   Rinske Becks              94
       Floor Weijmans            95   Sophie Cleuren            93
        2:35.18 10:42.19 
 
 
 
TOP
Nr. 24   4 x 200m vrije slag Heren                   Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               8:42.93
       Kees Derks                92   Jeroen Feijs              92
       Arvid Munsters            92   Mitch Notten              92
        2:15.10  8:42.93 
    2. ZCV 2                              ZCV               8:48.12
       Yannick Mommers           91   Dean Coert                91
       Kay op den Kamp           91   Joey de Ruiter            91
          59.19  2:06.61  8:48.12 
    3. RZ 1                               RZ                9:10.98
       Kenneth Caster            91   Mark Wolswinkel           91
       Ramon Wassenberg          93   Thijs Wolswinkel          92
        2:13.32  9:10.98 
    4. HZPC 1                             HZPC              9:20.53
       Ralph van Megen           92   Rick Hesen                93
       Kevin van den Bekerom     92   Dion Dreesens             93
        2:12.20  9:20.53 
    5. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     9:26.64
       Geoff Ebskamp             93   Alec Ebskamp              91
       Leon Hendriks             91   Kasper v. Dijk            92
        2:14.80  9:26.64 
 
 
 
TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                               Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:19.91
    2. Jona Pisters                   95  NIMO              1:22.90
    3. Andra Dols                     95  Hellas-Glana      1:29.96
    4. Sharon Schroyen                95  Brunssum          1:31.20
    5. Bo Kerkhoff                    95  NIMO              1:31.84
    6. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:32.17
 
 
 
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                               Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:16.15
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:18.25
    3. Rinske Becks                   94  HZPC              1:24.12
    4. Michelle Meusen                94  RZL               1:24.28
    5. Celine Dekker                  94  ZCV               1:26.89
  dis. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana                  AA
  dis. Selena van Cruchten            94  RZ                1:39.84     VC
 
 
 
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                               Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               1:12.43
    2. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:14.64
    3. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:16.53
    4. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:20.00
    5. Bo Peeters                     93  NIMO              1:23.92
    6. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:24.62
    7. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:25.88
    8. Denise Austen                  93  RZ                1:27.40
 
 
 
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                                    Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:12.64
    2. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:13.00
    3. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:13.75
    4. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:14.50
    5. Jolien van Golde               92  ZCV               1:17.04
    6. Christa Craenen                92  Patrick           1:19.66
    7. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:20.01
 
 
 
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                                    Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:08.37
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              1:10.21
    3. Iris Hopman                    91  NIMO              1:16.73
    4. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:16.75
    5. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde    1:17.40
 
 
 
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                              Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lotte Greven                   87  ZCV               1:07.86
    2. Nienke van Stipriaan           87  Kimbria           1:11.40
    3. Suzanne Duijkers               87  ZON/S&S           1:11.60
    4. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:12.36
    5. Simone Hendrikse               90  ZCV               1:12.96
    6. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:16.32
 
 
 
TOP
Nr. 26   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:12.70
    2. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:15.61
    3. Ken Boonen                     94  RZL               1:16.18
    4. Ruben Klinkers                 94  ZCV               1:17.10
    5. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:17.70
    6. Lester Snackers                94  ZCV               1:18.28
    7. Jelle Peltzer                  94  ZCV               1:19.37
    8. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:19.92
    9. Boy Coort                      94  ZON/S&S           1:21.10
   10. Joop Truijen                   94  Nederweert        1:22.08
   11. Silvan Viehmann                94  Brunssum          1:26.56
 
 
 
Nr. 26   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:11.40
    2. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     1:14.06
    3. Rick Hesen                     93  HZPC              1:15.13
    4. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:18.06
    5. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:21.14
 
 
 
Nr. 26   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:01.94
    2. Mitch Notten                   92  ZCV               1:05.71
    3. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:06.06
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:07.86
    5. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:10.36
    6. Kees Derks                     92  ZCV               1:13.84
    7. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:15.72
    8. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:16.31
    9. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:16.62
   10. Robin Leers                    92  ZEPS              1:18.25
 
 
 
Nr. 26   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dean Coert                     91  ZCV               1:07.31
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:07.34
    3. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           1:11.72
    4. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     1:11.79
    5. Mich?l Theissen                91  NIMO              1:12.32
    6. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:13.33
    7. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg     1:14.76
 
 
 
Nr. 26   100m rugslag Heren                                        Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Rico Nemeth                    90  Brunssum          1:08.71
    2. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:09.96
    3. Patrick Creemers               90  RZ                1:11.11
    4. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     1:11.32
    5. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:11.43
    6. Fabrice Ari?s                  90  Kimbria           1:13.60
 
 
 
Nr. 26   100m rugslag Heren                                        Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:01.80
    2. Ruud van Bommel                89  RZL               1:03.93
    3. Thijs Greven                   89  ZCV               1:08.73
    4. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:10.61
    5. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:11.96
 
 
 
Nr. 26   100m rugslag Heren                                  Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Tom van der Sterren            85  ZEPS              1:02.86
    2. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:03.93
    3. Tim Jansen                     86  RZL               1:04.30
    4. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana      1:04.76
    5. Sander Bouts                   85  RZ                1:06.49
    6. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              1:06.51
    7. Jos Gulpers                    77  Brunssum          1:11.86
 
 
 
TOP
Nr. 27   200m rugslag Dames                                   Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Janine Verhaegh                95  HZPC              2:56.73
        1:26.38  2:56.73 
    2. Jona Pisters                   95  NIMO              2:56.86
        1:27.25  2:56.86 
 
 
 
Nr. 27   200m rugslag Dames                              Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:37.47
        1:17.18  2:37.47 
    2. Misty Coert                    93  ZCV               2:39.22
        1:17.90  2:39.22 
    3. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     2:45.32
        1:20.94  2:45.32 
    4. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:46.51
        1:21.96  2:46.51 
    5. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:46.90
        1:22.19  2:46.90 
    6. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     2:47.14
        1:22.47  2:47.14 
    7. Denise Austen                  93  RZ                2:48.67
        1:23.32  2:48.67 
    8. Linda Dehing                   94  RZ                2:51.24
        1:24.45  2:51.24 
    9. Maud Rutjens                   93  HZPC              2:56.03
        1:27.15  2:56.03 
   10. Sophie Cleuren                 93  HZPC              2:57.35
        1:26.85  2:57.35 
 
 
 
Nr. 27   200m rugslag Dames                                   Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC              2:36.04
        1:17.69  2:36.04 
    2. Eva Martens                    92  ZCV               2:45.51
        1:20.32  2:45.51 
    3. Maureen Muyen                  91  ZON/S&S           2:46.56
        1:20.82  2:46.56 
    4. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      2:51.79
        1:23.72  2:51.79 
    5. Sandra Verheijen               92  ZCV               2:54.43
        1:20.90  2:54.43 
 
 
 
Nr. 27   200m rugslag Dames                                  Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jenny Schouten                 87  ZCV               2:34.90
        1:15.80  2:34.90 
    2. Linda Custers                  86  HZPC              2:41.66
        1:18.90  2:41.66 
    3. Kylie Leenen                   89  HZPC              2:43.48
        1:20.40  2:43.48 
    4. Lydia Colijn                   86  NIMO              2:47.64
        1:21.53  2:47.64 
 
 
 
TOP
Nr. 28   200m vlinderslag Heren                          Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     2:34.32
        1:10.87  2:34.32 
    2. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:37.03
        1:12.29  2:37.03 
    3. Robin Borger                   93  Brunssum          2:53.46
        1:19.90  2:53.46 
    4. Rick Hesen                     93  HZPC              2:58.03
        1:21.87  2:58.03 
 
 
 
Nr. 28   200m vlinderslag Heren                          Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Mitch Notten                   92  ZCV               2:20.76
        1:06.16  2:20.76 
    2. Yannick Mommers                91  ZCV               2:22.33
        1:07.25  2:22.33 
    3. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:25.13
        1:08.04  2:25.13 
    4. Ralph van Megen                92  HZPC              2:34.14
        1:11.83  2:34.14 
    5. Kenneth Caster                 91  RZ                2:38.98
        1:11.43  2:38.98 
    6. Dean Coert                     91  ZCV               2:43.79
        1:17.65  2:43.79 
 
 
 
Nr. 28   200m vlinderslag Heren                               Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV               2:11.61
        1:02.01  2:11.61 
    2. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:44.49
        1:15.60  2:44.49 
 
 
 
Nr. 28   200m vlinderslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Michel Heijnen                 87  ZCV               2:19.44
        1:06.61  2:19.44 
    2. Sander Bouts                   85  RZ                2:20.15
        1:06.08  2:20.15 
    3. Jos Gulpers                    77  Brunssum          2:23.86
        1:08.95  2:23.86 
    4. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      2:32.43
        1:07.87  2:32.43 
 
 
 
TOP
Nr. 29   400m wisselslag Dames                           Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               5:33.94
        1:15.78  5:33.94 
    2. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           5:37.03
        1:19.94  5:37.03 
    3. Misty Coert                    93  ZCV               5:40.26
        1:19.64  5:40.26 
    4. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         5:43.57
        1:20.53  5:43.57 
    5. Jamie Schepers                 93  ZCV               5:44.73
        1:18.58  5:44.73 
    6. Sanne Scheerder                94  ZCV               5:47.81
        1:21.84  5:47.81 
    7. Svenja Zonneveld               93  RZ                6:03.48
        1:22.79  6:03.48 
    8. Vera Weinberg                  93  NIMO              6:10.82
        1:27.00  6:10.82 
    9. Celine Dekker                  94  ZCV               6:11.21
        1:30.47  6:11.21 
   10. Denise Austen                  93  RZ                6:28.93
        1:27.59  6:28.93 
  dis. Rinske Becks                   94  HZPC              6:12.46     VH
        1:29.67  6:12.46 
 
 
 
Nr. 29   400m wisselslag Dames                                Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              5:25.80
        1:11.82  5:25.80 
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              5:28.11
        1:16.81  5:28.11 
    3. Dimphy van de Laar             92  ZCV               5:32.82
        1:15.04  5:32.82 
    4. Ingrid van Horen               92  HZPC              5:46.03
        1:20.75  5:46.03 
    5. Tessa Kierkels                 91  ZCV               5:57.01
        1:18.84  5:57.01 
    6. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      6:01.50
        1:16.98  6:01.50 
    7. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     6:13.80
        1:23.24  6:13.80 
 
 
 
Nr. 29   400m wisselslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lotte Greven                   87  ZCV               5:26.12
        1:11.42  5:26.12 
    2. Simone Hendrikse               90  ZCV               5:37.77
        1:13.67  5:37.77 
    3. Irene Gubbels                  88  ZCV               5:49.02
        1:19.21  5:49.02 
    4. Linda Custers                  86  HZPC              5:50.70
        1:21.48  5:50.70 
    5. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           5:55.29
        1:24.86  5:55.29 
 
 
 
TOP
Nr. 30   400m vrije slag Heren                           Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              4:39.25
        1:05.95  2:19.58  3:31.32  4:39.25 
    2. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           4:45.47
        1:06.91  2:19.09  3:32.34  4:45.47 
    3. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     4:51.98
        1:05.87  2:19.43  3:35.31  4:51.98 
    4. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         4:52.01
        1:06.48  2:20.97  3:37.66  4:52.01 
    5. Ramon Wassenberg               93  RZ                5:06.07
        1:13.16  2:32.17  3:51.39  5:06.07 
    6. Ruben Klinkers                 94  ZCV               5:06.48
        1:14.55  2:33.00  3:51.86  5:06.48 
    7. Rick Hesen                     93  HZPC              5:07.11
        1:11.64  2:31.21  3:50.76  5:07.11 
    8. Lester Snackers                94  ZCV               5:27.68
        1:14.81  2:36.24  4:02.11  5:27.68 
 
 
 
Nr. 30   400m vrije slag Heren                           Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yannick Mommers                91  ZCV               4:31.02
        1:05.88  2:15.75  3:24.51  4:31.02 
    2. Mitch Notten                   92  ZCV               4:32.12
        1:02.66  2:12.18  3:22.09  4:32.12 
    3. Dean Coert                     91  ZCV               4:57.69
        1:07.04  2:25.36  3:43.26  4:57.69 
 
 
 
Nr. 30   400m vrije slag Heren                                Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV               4:13.26
        1:00.22  2:05.12  3:09.82  4:13.26 
    2. Jer?me Ari?s                   90  Kimbria           4:37.41
        1:04.40  2:14.54  3:26.15  4:37.41 
    3. Jacky Coumans                  90  ZCV               4:39.46
        1:05.66  2:15.85  3:27.06  4:39.46 
    4. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      4:42.16
        1:06.71  2:18.38  3:31.16  4:42.16 
 
 
 
Nr. 30   400m vrije slag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Michel Heijnen                 87  ZCV               4:26.65
        1:04.36  2:12.73  3:19.75  4:26.65 
    2. Sander Bouts                   85  RZ                4:37.55
        1:05.78  2:16.14  3:27.40  4:37.55 
 
 
 
TOP
Nr. 31   50m schoolslag Dames                          Meisjes Jeugd 2 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 36.69
    2. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana        37.13
    3. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S             37.16
    4. Lisa Dreesens                  91  HZPC                37.16
    5. Vera Coenen                    91  DeRog               37.69
    6. Melissa Meyer                  93  NIMO                37.79
    7. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg       38.31
    8. Emmylou von den Hoff           92  Brunssum            39.16
    9. Chlo? Rutzerveld               92  NIMO                39.22
   10. Sanne Scheerder                94  ZCV                 39.57
   11. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio          39.60
   12. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg       39.78
   13. Annora de Rijck                92  Brunssum            40.43
   14. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana        40.57
   15. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde      40.82
   16. Selena van Cruchten            94  RZ                  41.88
   17. Jolien van Golde               92  ZCV                 43.70
 
 
 
Nr. 31   50m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S             38.45
    2. Simone Hendrikse               90  ZCV                 38.84
    3. Ilvy van Grimbergen            88  RZL                 39.31
    4. Jela Cnubben                   88  NIMO                40.57
    5. Lydia Colijn                   86  NIMO                40.66
    6. Debbie Hesen                   86  HZPC                41.08
 
 
 
TOP
Nr. 32   50m schoolslag Heren                          Jongens Jeugd 2 en jonger
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Bram Dekker                    89  ZCV                 31.06
    2. Kay op den Kamp                91  ZCV                 31.75
    3. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S             32.00
    4. Kenneth Caster                 91  RZ                  32.32
    5. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             32.44
    6. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana        32.74
    7. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 33.15
    8. Thijs Greven                   89  ZCV                 33.66
    9. Arvid Munsters                 92  ZCV                 34.16
       Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg       34.16
   11. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       34.55
   12. Patrick Creemers               90  RZ                  34.73
   13. Dominique Maassen              90  EurodeKZC           34.76
       Martin Teley                   89  RZL                 34.76
   15. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        35.45
   16. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio          36.72
 
 
 
Nr. 32   50m schoolslag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Maikel Brouwers                83  HZPC                30.33
    2. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana        31.45
    3. Jos Gulpers                    77  Brunssum            32.81
    4. Tim Jansen                     86  RZL                 33.53
    5. Richard Ricksen                70  Brunssum            33.83
    6. Tom van der Sterren            85  ZEPS                34.55
    7. Sebastiaan Gergely             87  ZCV                 34.88
    8. Freddie Geerlings              79  ZON/S&S             34.89