Limburgse A-zwemkampioenschappen
  


Limburgse A-zwemkampioenschappen
Kerkrade, Netherlands,    5--13-5-2007,     50m-baan
Nr. 33 4 x 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 34 4 x 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 35 400m vrije slag Gemengd Min 5-   Nr. 36 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 37 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 38 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 39 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 40 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 41 4 x 100m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 42 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 43 50m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 33   4 x 200m vrije slag Dames                           Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               9:13.51
       Dimphy van de Laar        92   Jenny Schouten            87
       Irene Gubbels             88   Lotte Greven              87
        2:19.97  9:13.51 
    2. HZPC 1                             HZPC              9:17.54
       Judith van Meijel         91   Ingrid van Horen          92
       Linda Custers             86   Lisa Dreesens             91
        2:16.64  9:17.54 
    3. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           9:52.13
       Ilona Remmel              93   Suzanne Duijkers          87
       Lauke Knoop               90   Danique Ubags             90
        2:26.10  9:52.13 
    4. NIMO 1                             NIMO             10:09.51
       Lydia Colijn              86   Jela Cnubben              88
       Michelle Hacking          91   Chlo? Rutzerveld          92
        2:25.73 10:09.51 
 
 
 
TOP
Nr. 34   4 x 200m vrije slag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               8:17.97
       Yvo op den Kamp           89   Yannick Mommers           91
       Bram Dekker               89   Mitch Notten              92
        1:57.55  8:17.97 
    2. HZPC 1                             HZPC              8:30.10
       Dion Dreesens             93   Stefan Kranenbroek        79
       Ralph van Megen           92   Maikel Brouwers           83
          59.80  2:07.23  8:30.10 
    3. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      8:32.48
       Alan Smeets               84   Sven Jaeger               83
       Charel Thewissen          90   Davy Verreussel           89
        2:08.22  8:32.48 
    4. RZL 1                              RZL               8:47.31
       Peter Crijns              88   Tim Jansen                86
       Stijn Agten               87   Ruud van Bommel           89
        2:11.15  8:47.31 
 
 
 
TOP
TOP
Nr. 36   200m wisselslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jona Pisters                   95  NIMO              2:47.76
    2. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    2:52.31
    3. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    2:58.83
    4. Janine Verhaegh                95  HZPC              2:59.70
    5. Floor Weijmans                 95  HZPC              3:00.42
    6. Sharon Schroyen                95  Brunssum          3:10.40
 
 
 
Nr. 36   200m wisselslag Dames                           Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           2:37.76
    2. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:40.30
    3. Melissa Meyer                  93  NIMO              2:42.57
    4. Misty Coert                    93  ZCV               2:43.98
    5. Svenja Zonneveld               93  RZ                2:44.14
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:46.06
    7. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:48.92
    8. Celine Dekker                  94  ZCV               2:52.43
    9. Rinske Becks                   94  HZPC              2:52.63
   10. Denise Austen                  93  RZ                2:56.42
   11. Daphne de Boer                 93  Nrd-Limburgsg     2:56.62
 
 
 
Nr. 36   200m wisselslag Dames                                Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Judith van Meijel              91  HZPC              2:32.48
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC              2:33.08
    3. Dimphy van de Laar             92  ZCV               2:42.08
    4. Ingrid van Horen               92  HZPC              2:42.64
    5. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      2:43.08
    6. Eva Martens                    92  ZCV               2:46.76
    7. Vera Coenen                    91  DeRog             2:47.28
    8. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      2:47.96
    9. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     2:48.36
 
 
 
Nr. 36   200m wisselslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lotte Greven                   87  ZCV               2:32.94
    2. Lydia Colijn                   86  NIMO              2:41.48
    3. Simone Hendrikse               90  ZCV               2:43.70
    4. Irene Gubbels                  88  ZCV               2:44.08
    5. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           2:44.12
    6. Suzanne Duijkers               87  ZON/S&S           2:44.22
 
 
 
TOP
Nr. 37   200m wisselslag Heren                           Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:29.20
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:29.50
    3. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg     2:30.02
    4. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           2:38.51
    5. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      2:42.18
    6. Ruben Klinkers                 94  ZCV               2:42.26
    7. Ramon Wassenberg               93  RZ                2:44.20
    8. Rick Hesen                     93  HZPC              2:46.37
    9. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      2:47.25
   10. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      2:50.00
 
 
 
Nr. 37   200m wisselslag Heren                           Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:20.36
    2. Mitch Notten                   92  ZCV               2:26.16
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:27.62
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      2:27.71
    5. Kenneth Caster                 91  RZ                2:28.23
    6. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:29.04
    7. Kay op den Kamp                91  ZCV               2:30.32
    8. Yannick Mommers                91  ZCV               2:32.45
    9. Kees Derks                     92  ZCV               2:33.67
   10. Dean Coert                     91  ZCV               2:34.27
   11. Ralph van Megen                92  HZPC              2:38.31
   12. Mich?l Theissen                91  NIMO              2:40.41
 
 
 
Nr. 37   200m wisselslag Heren                                Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Yvo op den Kamp                89  ZCV               2:13.56
    2. Bram Dekker                    89  ZCV               2:15.93
    3. Ruud van Bommel                89  RZL               2:23.16
    4. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:25.97
    5. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg     2:27.41
    6. Jacky Coumans                  90  ZCV               2:31.19
    7. Thijs Greven                   89  ZCV               2:31.26
 
 
 
Nr. 37   200m wisselslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Maikel Brouwers                83  HZPC              2:19.58
    2. Tim Jansen                     86  RZL               2:23.86
    3. Tom van der Sterren            85  ZEPS              2:24.68
    4. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      2:34.81
 
 
 
TOP
Nr. 38   100m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jona Pisters                   95  NIMO              1:08.93
    2. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:09.95
    3. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:13.28
    4. Hilde vd Schans                95  DeRog             1:13.57
    5. Angelique Schouten             95  HeldenseZwemve    1:15.03
    6. Savannah Lukassen              95  MosaquaGulpen     1:15.36
    7. Floor Weijmans                 95  HZPC              1:15.85
  dis. Sharon Schroyen                95  Brunssum                      AA
 
 
 
Nr. 38   100m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Selena van Cruchten            94  RZ                1:08.34
    2. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg     1:08.65
    3. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:10.07
    4. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:10.22
    5. Rylana Slaghuis                94  NIMO              1:11.62
    6. Michelle Kloosterman           94  ZCV               1:11.95
    7. Celine Dekker                  94  ZCV               1:12.68
    8. Rinske Becks                   94  HZPC              1:13.28
 
 
 
Nr. 38   100m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               1:02.21
    2. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:04.76
    3. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:05.55
    4. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg     1:06.26
    5. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:06.95
    6. Misty Coert                    93  ZCV               1:07.46
    7. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:07.57
    8. Svenja Zonneveld               93  RZ                1:08.23
    9. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:08.76
   10. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      1:10.39
   11. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:11.25
   12. Denise Austen                  93  RZ                1:12.30
   13. Daphne de Boer                 93  Nrd-Limburgsg     1:12.56
 
 
 
Nr. 38   100m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:03.89
    2. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde    1:05.32
    3. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:05.49
    4. Eva Martens                    92  ZCV               1:07.48
    5. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg     1:08.76
    6. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:09.11
    7. Manon Sentjens                 92  Nederweert        1:10.00
    8. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:10.06
 
 
 
Nr. 38   100m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:03.11
    2. Anne Michelle Vos              91  DeRog             1:03.63
    3. Judith van Meijel              91  HZPC              1:03.82
    4. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:05.53
    5. Mara Pfeffer                   91  KZPC              1:06.79
    6. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde    1:06.95
    7. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:06.97
    8. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde    1:08.08
 
 
 
Nr. 38   100m vrije slag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Anneloes Peulen                85  RZL               1:00.78
    2. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:02.60
    3. Lotte Greven                   87  ZCV               1:03.10
    4. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana      1:04.18
    5. Simone Hendrikse               90  ZCV               1:04.75
    6. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:05.64
    7. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:06.82
    8. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S           1:06.89
 
 
 
TOP
Nr. 39   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:23.46
    2. Joep Suskens                   94  DeRoersoppers     1:27.36
    3. Jeffrey Schijns                94  EurodeKZC         1:27.48
    4. Trym Lintzen                   94  Becha             1:29.41
    5. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:32.30
    6. Ken Boonen                     94  RZL               1:33.64
 
 
 
Nr. 39   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:18.60
    2. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      1:19.53
    3. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:20.28
    4. Dylan Corsano                  93  KZPC              1:28.06
    5. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:30.73
 
 
 
Nr. 39   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:12.86
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:14.94
    3. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg     1:16.90
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:20.77
    5. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:22.06
    6. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:25.63
    7. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:27.57
    8. Thijs Wolswinkel               92  RZ                1:27.95
 
 
 
Nr. 39   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:10.23
    2. Kenneth Caster                 91  RZ                1:12.23
    3. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           1:14.23
    4. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg     1:18.62
    5. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers     1:20.97
    6. Patrick Lemmens                91  Brunssum          1:22.32
    7. Indji Tan                      91  NIMO              1:22.76
    8. Mich?l Theissen                91  NIMO              1:23.22
 
 
 
Nr. 39   100m schoolslag Heren                                     Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S           1:13.58
    2. Patrick Creemers               90  RZ                1:16.03
    3. Dominique Maassen              90  EurodeKZC         1:19.70
 
 
 
Nr. 39   100m schoolslag Heren                                     Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:08.04
    2. Yvo op den Kamp                89  ZCV               1:11.99
    3. Thijs Greven                   89  ZCV               1:15.36
    4. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:18.86
    5. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:20.00
    6. Martin Teley                   89  RZL               1:20.13
    7. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers     1:22.88
 
 
 
Nr. 39   100m schoolslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Richard Claus                  80  HeldenseZwemve    1:09.86
    2. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:11.45
    3. Jos Gulpers                    77  Brunssum          1:13.92
    4. Freddie Geerlings              79  ZON/S&S           1:17.98
  dis. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:10.91     SD
 
 
 
TOP
Nr. 40   4 x 100m wisselslag Dames                Meisjes Junioren 1 en 2, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               5:08.09
       Misty Coert               93   Jamie Schepers            93
       Chantal Senden            93   Sanne Scheerder           94
        1:17.21  5:08.09 
    2. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     5:19.47
       Cyril Landstra            93   Minke Janssen             94
       Daphne de Boer            93   Lori Leenen               93
        1:16.41  5:19.47 
    3. NIMO 1                             NIMO              5:22.92
       Jona Pisters              95   Bo Peeters                93
       Melissa Meyer             93   Vera Weinberg             93
        1:21.39  5:22.92 
    4. HZPC 1                             HZPC              5:27.66
       Maud Rutjens              93   Rinske Becks              94
       Janine Verhaegh           95   Sophie Cleuren            93
        1:21.03  5:27.66 
    5. RZ 1                               RZ                5:28.14
       Denise Austen             93   Svenja Zonneveld          93
       Selena van Cruchten       94   Joyce Caster              93
        1:22.74  5:28.14 
    6. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      5:30.32
       Roxane Wilms              93   Sophie Lang               94
       Rosien Meesen             94   Anouk Hustinx             94
        1:26.54  5:30.32 
    7. Heldense Zwemvereniging 1          HeldenseZwemve    5:41.49
       Floor Rutten              94   Lizzy Janssen             95
       Sophie Nadorp             94   Kyani Vullings            94
        1:26.28  5:41.49 
    8. NIMO 2                             NIMO              5:54.57
       Suzan Seetsen             94   Bo Kerkhoff               95
       Sanne Kerkhoff            93   Rylana Slaghuis           94
        1:32.20  5:54.57 
 
 
 
TOP
Nr. 41   4 x 100m vrije slag Heren                   Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot
 
    1. ZCV 1                              ZCV               3:56.47
       Mitch Notten              92   Kees Derks                92
       Arvid Munsters            92   Jeroen Feijs              92
          58.93  3:56.47 
    2. ZCV 2                              ZCV               3:58.12
       Dean Coert                91   Yannick Mommers           91
       Kay op den Kamp           91   Joey de Ruiter            91
        1:01.24  3:58.12 
    3. HZPC 1                             HZPC              4:06.96
       Ralph van Megen           92   Rick Hesen                93
       Tim Jacobs                92   Dion Dreesens             93
          58.45  4:06.96 
    4. Noord-Limburg (SG) 1               Nrd-Limburgsg     4:12.45
       Geoff Ebskamp             93   Alec Ebskamp              91
       Leon Hendriks             91   Kasper v. Dijk            92
        1:01.50  4:12.45 
    5. RZ 1                               RZ                4:15.32
       Thijs Wolswinkel          92   Mark Wolswinkel           91
       Ramon Wassenberg          93   Kenneth Caster            91
        1:02.60  4:15.32 
    6. Hellas-Glana 1                     Hellas-Glana      4:16.96
       Alain Dassen              92   Bjorn de Jonge            92
       Twan Beentjes             93   Pim van Basten-Batenburg  94
          59.27  4:16.96 
    7. NIMO 1                             NIMO              4:29.39
       Martyn Slaghuis           91   Indji Tan                 91
       Scott Land                92   Mich?l Theissen           91
        1:06.57  4:29.39 
 
 
 
TOP
Nr. 42   50m vrije slag Dames                            Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 28.01
    2. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S             29.63
    3. Melissa Meyer                  93  NIMO                29.90
    4. Sanne Scheerder                94  ZCV                 30.06
    5. Cyril Landstra                 93  Nrd-Limburgsg       30.25
    6. Svenja Zonneveld               93  RZ                  31.02
    7. Misty Coert                    93  ZCV                 31.08
    8. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde      31.50
    9. Minke Janssen                  94  Nrd-Limburgsg       31.50
   10. Vera Weinberg                  93  NIMO                31.67
   11. Selena van Cruchten            94  RZ                  31.89
   12. Jamie Schepers                 93  ZCV                 31.93
   13. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana        32.35
   14. Bo Peeters                     93  NIMO                32.44
   15. Michelle Kloosterman           94  ZCV                 32.73
 
 
 
Nr. 42   50m vrije slag Dames                                 Dames Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Lisa Dreesens                  91  HZPC                28.54
    2. Anne Michelle Vos              91  DeRog               29.33
    3. Ingrid van Horen               92  HZPC                29.64
    4. Judith van Meijel              91  HZPC                29.80
    5. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde      29.88
    6. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana        29.92
    7. Kimberley Teunissen            92  Nrd-Limburgsg       30.15
    8. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 30.43
    9. Manon Sentjens                 92  Nederweert          30.59
   10. Joyce Raemaekers               91  DeRog               30.66
   11. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde      30.66
   12. Eva Martens                    92  ZCV                 30.78
   13. Vera Coenen                    91  DeRog               30.92
   14. Dimphy van de Laar             92  ZCV                 30.95
   15. Mara Pfeffer                   91  KZPC                30.97
   16. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana        31.02
   17. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde      31.03
 
 
 
Nr. 42   50m vrije slag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Anneloes Peulen                85  RZL                 27.61
    2. Jenny Schouten                 87  ZCV                 28.54
    3. Simone Hendrikse               90  ZCV                 29.28
    4. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana        29.53
    5. Lydia Colijn                   86  NIMO                29.72
       Debbie Hesen                   86  HZPC                29.72
    7. Lauke Knoop                    90  ZON/S&S             30.70
 
 
 
TOP
Nr. 43   50m vrije slag Heren                            Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Dion Dreesens                  93  HZPC                27.04
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           28.18
    3. Geoff Ebskamp                  93  Nrd-Limburgsg       28.52
    4. Ruben Klinkers                 94  ZCV                 28.87
    5. Rick Hesen                     93  HZPC                29.00
    6. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S             29.04
 
 
 
Nr. 43   50m vrije slag Heren                            Jongens Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ralph van Megen                92  HZPC                26.19
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV                 26.47
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 26.55
    4. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        27.06
    5. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S             27.13
    6. Alec Ebskamp                   91  Nrd-Limburgsg       27.24
    7. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana        27.43
    8. Kasper v. Dijk                 92  Nrd-Limburgsg       27.48
    9. Willem Jongen                  91  DeRoersoppers       27.58
   10. Yannick Mommers                91  ZCV                 27.62
   11. Patrick Lemmens                91  Brunssum            27.67
   12. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 27.87
   13. Kay op den Kamp                91  ZCV                 27.93
   14. Dean Coert                     91  ZCV                 28.04
   15. Thijs Wolswinkel               92  RZ                  28.39
   16. Kenneth Caster                 91  RZ                  28.92
 
 
 
Nr. 43   50m vrije slag Heren                                 Heren Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Ruud van Bommel                89  RZL                 25.02
    2. Bram Dekker                    89  ZCV                 25.95
    3. Yvo op den Kamp                89  ZCV                 25.96
    4. Tim Metsemakers                89  Patrick             26.23
    5. Martin Teley                   89  RZL                 26.32
    6. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        26.49
    7. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             27.11
    8. Bob Goffin                     89  NIMO                27.18
    9. Patrick Creemers               90  RZ                  27.41
   10. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana        27.85
   11. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        27.94
   12. Jelmer v. Dijk                 90  Nrd-Limburgsg       28.10
 
 
 
Nr. 43   50m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot
 
    1. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                24.50
    2. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        24.69
    3. Peter Crijns                   88  RZL                 25.33
    4. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana        25.71
    5. Tom van der Sterren            85  ZEPS                25.88
    6. Maikel Brouwers                83  HZPC                25.95
    7. Tim Jansen                     86  RZL                 26.43