Kring SPEEDO Finales

Kerkrade, Netherlands,    9-/10-6-2007,     25m-baan

Nr. 1 100m wisselslag Heren Min 3+4   
Nr. 2 100m wisselslag Dames Min 3+4   
Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 6    Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5   
Nr. 5 200m wisselslag Dames Min 5    Nr. 6 100m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 7 100m vrije slag Dames Min 3+4    Nr. 8 100m rugslag Heren Min 6   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Min 5    Nr. 10 100m schoolslag Dames Min 5   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren Min 3+4    Nr. 12 50m vlinderslag Dames Min 3+4   
Nr. 13 400m vrije slag Heren Min 6    Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 15 100m rugslag Heren Min 5    Nr. 16 100m rugslag Dames Min 5   
Nr. 17 100m vlinderslag Heren Min 6    Nr. 18 100m rugslag Heren Min 3+4   
Nr. 19 100m rugslag Dames Min 3+4    Nr. 20 50m vlinderslag Heren Min 5   
Nr. 21 50m vlinderslag Dames Min 5    Nr. 22 200m wisselslag Heren Min 6   
Nr. 23 100m schoolslag Heren Min 3+4    Nr. 24 100m schoolslag Dames Min 3+4   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Min 5    Nr. 26 400m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 27 100m vrije slag Heren Min 6       


Nr. 1   100m wisselslag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Max                    97  Heldensezwemve    1:29.46
    2. Croock de Jeroen               97  ZCV               1:31.09
    3. Didden van Lars                97  ZEPS              1:32.67
    4. Zonneveld Jitse                97  RZ                1:32.78
    5. Wilders Ted                    97  MosaRegio         1:34.96
    6. Severins Jordy                 98  Eurode-KZC        1:35.33
    7. Nemeth Ivo                     97  Brunssum          1:35.35
    8. Hoff von den Killian           97  Brunssum          1:38.05
    9. Rijswijk van Roy               97  ROB               1:39.06
   10. Claessens Sven                 97  ZwemclubEijsde    1:40.76
   11. Wolswinkel Guus                97  RZ                1:48.24
   12. Peeters Tim                    97  RZ                1:48.61
   13. Wolters Dylan                  98  Hellas-Glana      1:49.19
   14. Wijnands Koen                  98  deRoersoppers     1:52.69
   15. Vonk Robbin                    98  deRoersoppers     1:53.29
   16. Weber Devi                     98  NIMO              1:54.52
   17. Knibbeler Victor               97  Brunssum          2:08.90



Nr. 2   100m wisselslag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Scheepers Danique              97  DeRog             1:27.74
    2. Sinkiewicz Elishia             97  ZONS&S            1:29.36
    3. Koster Manon                   97  HZPC              1:32.51
    4. Rijt van de Carmen             98  MZ&PC             1:32.82
    5. Bams Audrey                    98  ZwemclubEijsde    1:32.89
    6. Pappas Zoi                     97  Kimbria           1:35.00
    7. Peeters Mignon                 97  NIMO              1:35.57
    8. Bex Wendy                      97  Hellas-Glana      1:35.82
    9. Verjans Joanna                 98  Eurode-KZC        1:36.84
   10. Wienen Judith                  97  MosaRegio         1:37.08
   11. Haarst van Lotte               97  deRoersoppers     1:37.49
   12. Poorts Chayenne                98  NIMO              1:37.66
   13. Brouwer Floor                  97  MosaRegio         1:38.86
   14. Hanssen Birgit                 97  MosaRegio         1:39.26
   15. Euwes Naomi                    97  SGNoord-Limbur    1:39.26
   16. Bos Sarah                      97  SGNoord-Limbur    1:40.56
   17. Snijders Femke                 97  RZL               1:41.27
  dis. Craemers Mariska               97  Brunssum          1:39.26



Nr. 3   100m schoolslag Heren                                 Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Greven Lucas                   95  ZCV               1:18.50
    2. Wolters Kevin                  95  Hellas-Glana      1:20.46
    3. Theunissen Mart                95  ZwemclubEijsde    1:28.43
    4. Bos Alex                       95  SGNoord-Limbur    1:28.79
    5. Noorden van Arthur             95  ZCV               1:31.38
    6. Meuwissen Kevin                95  Patrick           1:33.26
    7. Heer de Bart                   95  ZEPS              1:33.72
    8. Snijders Stan                  95  RZL               1:36.10
    9. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         1:36.25
   10. Wolswinkel Daan                95  RZ                1:36.94
   11. Schijns Brian                  95  Eurode-KZC        1:37.77
   12. Wientjes Nick                  95  SGNoord-Limbur    1:37.79
   13. Kennis Marty                   95  Hellas-Glana      1:38.20
   14. Grispen Max                    95  ZCV               1:38.35
   15. Sieben Kenny                   95  Hellas-Glana      1:40.50
   16. Martin Jeroen                  95  MZ&PC             1:40.66
   17. Notten Dylan                   95  Brunssum          1:40.89
  dis. Jansen Bram                    95  RZL               1:39.82



Nr. 4   200m wisselslag Heren                                 Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bams Laurent                   96  ZwemclubEijsde    2:47.47
    2. Hermans Sem                    96  Heldensezwemve    3:01.40
    3. Bams Philip                    96  ZwemclubEijsde    3:03.09
    4. Kerckhoffs Bas                 96  ZCV               3:13.62
    5. Ramaekers Tim                  96  ZONS&S            3:15.19
    6. Zand in 't Bram                96  MosaRegio         3:16.63
    7. Meuffels Rowin                 96  ZEPS              3:16.91
    8. Bongers Jeroen                 96  RZL               3:17.69
    9. Meuwissen Robin                96  Patrick           3:22.14
   10. Weinberg Martijn               96  NIMO              3:24.68
   11. Derks Sam                      96  HZPC              3:25.01
   12. Driessen Mike                  96  Brunssum          3:27.89
   13. Allers Daan                    96  RZ                3:28.84
  dis. Heeren Nik                     96  SGNoord-Limbur
  dis. Billman Timo                   96  Eurode-KZC        3:16.67
  dis. Derks Marc                     96  Hellas-Glana      3:29.78
  dis. Wimmers Vince                  96  Mosaqua           3:40.86



Nr. 5   200m wisselslag Dames                                 Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jente Lisanne                  96  Brunssum          2:53.66
    2. Sanders Maaike                 96  Hellas-Glana      3:11.57
    3. Warnier Beau                   96  ZwemclubEijsde    3:12.55
    4. Remmel Danae                   96  ZONS&S            3:14.61
    5. Jennes C?line                  96  ZONS&S            3:15.92
    6. Schoofs Merle                  96  SGNoord-Limbur    3:18.40
    7. Klij van der Denise            96  HZPC              3:18.51
    8. Wassenberg Jara                96  RZ                3:19.07
    9. Donders Carly                  96  Heldensezwemve    3:19.09
   10. Wingers Maureen                96  RZ                3:20.40
   11. Hesen Jessica                  96  HZPC              3:21.97
   12. Austen Celina                  96  RZ                3:26.37
   13. Borger Ellen                   96  Brunssum          3:28.56
   14. Litjens Ilse                   96  HZPC              3:30.24
   15. Leers Lotte                    96  ZEPS              3:38.37
  dis. Lemans Valerie                 96  Brunssum
  dis. Jaspers Merel                  96  NIMO
  dis. Iersel van Margo               96  SGNoord-Limbur    3:07.74



Nr. 6   100m vrije slag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Max                    97  Heldensezwemve    1:21.27
    2. Nemeth Ivo                     97  Brunssum          1:21.73
    3. Zonneveld Jitse                97  RZ                1:22.14
    4. Didden van Lars                97  ZEPS              1:22.41
    5. Wilders Ted                    97  MosaRegio         1:23.51
    6. Croock de Jeroen               97  ZCV               1:24.12
    7. Hamers Danny                   97  Eurode-KZC        1:25.84
    8. Severins Jordy                 98  Eurode-KZC        1:26.11
    9. Hoff von den Killian           97  Brunssum          1:28.74
   10. Claessens Sven                 97  ZwemclubEijsde    1:29.48
   11. Rijswijk van Roy               97  ROB               1:32.84
   12. Smits Reuben                   98  Eurode-KZC        1:36.79
   13. Peeters Tim                    97  RZ                1:37.37
   14. Nelissen Zjef                  97  RZ                1:37.75
   15. Wolswinkel Guus                97  RZ                1:38.15
   16. Weber Devi                     98  NIMO              1:43.08
   17. Vonk Robbin                    98  deRoersoppers     1:47.08
  dis. Kauhl Luc                      98  Hellas-Glana



Nr. 7   100m vrije slag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Scheepers Danique              97  DeRog             1:16.75
    2. Bams Audrey                    98  ZwemclubEijsde    1:18.75
    3. Willigers Ina                  97  ZwemclubEijsde    1:19.25
    4. Koster Manon                   97  HZPC              1:20.09
    5. Sinkiewicz Elishia             97  ZONS&S            1:20.21
    6. Poorts Chayenne                98  NIMO              1:23.08
    7. Grispen Nina                   97  ZCV               1:23.08
    8. Pappas Zoi                     97  Kimbria           1:25.39
    9. Wienen Judith                  97  MosaRegio         1:25.64
   10. Peeters Mignon                 97  NIMO              1:25.88
   11. Bex Wendy                      97  Hellas-Glana      1:27.04
   12. Bos Sarah                      97  SGNoord-Limbur    1:27.14
   13. Rijt van de Carmen             98  MZ&PC             1:28.41
   14. Haarst van Lotte               97  deRoersoppers     1:30.18
   15. Snijders Femke                 97  RZL               1:30.30
   16. Hanssen Birgit                 97  MosaRegio         1:31.31
   17. Craemers Mariska               97  Brunssum          1:32.53
   18. Brouwer Floor                  97  MosaRegio         1:35.84



Nr. 8   100m rugslag Heren                                    Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Greven Lucas                   95  ZCV               1:17.32
    2. Wolswinkel Daan                95  RZ                1:18.89
    3. Kennis Marty                   95  Hellas-Glana      1:19.50
    4. Noorden van Arthur             95  ZCV               1:19.58
    5. Bos Alex                       95  SGNoord-Limbur    1:21.21
    6. Snijders Stan                  95  RZL               1:22.50
    7. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         1:24.34
    8. Notten Dylan                   95  Brunssum          1:24.71
    9. Broek van de Casper            95  RZL               1:25.43
   10. Sieben Kenny                   95  Hellas-Glana      1:25.54
   11. Heer de Bart                   95  ZEPS              1:27.88
   12. Kerkhoff Jouri                 95  NIMO              1:27.99
   13. Martin Jeroen                  95  MZ&PC             1:29.87
   14. Skrabanja Axel                 95  Mosaqua           1:30.07
   15. Grispen Max                    95  ZCV               1:30.74
   16. Jansen Bram                    95  RZL               1:30.99
   17. Schijns Brian                  95  Eurode-KZC        1:31.12
   18. Smits Laurence                 95  Eurode-KZC        1:32.78



Nr. 9   100m schoolslag Heren                                 Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bams Laurent                   96  ZwemclubEijsde    1:32.55
    2. Hermans Sem                    96  Heldensezwemve    1:34.73
    3. Billman Timo                   96  Eurode-KZC        1:41.09
    4. Zand in 't Bram                96  MosaRegio         1:42.81
    5. Kerckhoffs Bas                 96  ZCV               1:43.10
    6. Derks Marc                     96  Hellas-Glana      1:43.12
    7. Bams Philip                    96  ZwemclubEijsde    1:43.92
    8. Meuwissen Robin                96  Patrick           1:45.01
    9. Thijssen Kay                   96  HZPC              1:46.24
   10. Knops Jordi                    96  RZL               1:46.46
   11. Ramaekers Tim                  96  ZONS&S            1:46.64
   12. Vervoort Max                   96  RZ                1:48.24
   13. Meuffels Rowin                 96  ZEPS              1:48.62
   14. Bongers Jeroen                 96  RZL               1:49.27
   15. Weinberg Martijn               96  NIMO              1:52.82
   16. Derks Sam                      96  HZPC              1:53.60
   17. Driessen Mike                  96  Brunssum          1:57.88
  dis. Kurvers Joshua                 96  BECHA             1:45.81



Nr. 10   100m schoolslag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jente Lisanne                  96  Brunssum          1:31.98
    2. Sanders Maaike                 96  Hellas-Glana      1:36.46
    3. Remmel Danae                   96  ZONS&S            1:38.01
    4. Warnier Beau                   96  ZwemclubEijsde    1:38.47
    5. Jennes C?line                  96  ZONS&S            1:40.20
    6. Donders Carly                  96  Heldensezwemve    1:40.75
    7. Schoofs Merle                  96  SGNoord-Limbur    1:41.14
    8. Wassenberg Jara                96  RZ                1:42.12
    9. Iersel van Margo               96  SGNoord-Limbur    1:42.47
   10. Tacken Anne                    96  Hellas-Glana      1:42.55
   11. Wingers Maureen                96  RZ                1:42.83
   12. Linssen Emmy                   96  ZONS&S            1:42.94
   13. Haes van Esmee                 96  ZwemclubEijsde    1:44.10
   14. Hesen Jessica                  96  HZPC              1:44.49
   15. Klij van der Denise            96  HZPC              1:44.54
   16. Smeets Jenny                   96  Nederweert        1:45.21
   17. Litjens Ilse                   96  HZPC              1:53.45
   18. Jaspers Merel                  96  NIMO              1:55.19



Nr. 11   50m vlinderslag Heren                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Didden van Lars                97  ZEPS                42.05
    2. Hermans Max                    97  Heldensezwemve      42.57
    3. Croock de Jeroen               97  ZCV                 43.93
    4. Hoff von den Killian           97  Brunssum            44.49
    5. Severins Jordy                 98  Eurode-KZC          48.61
    6. Rijswijk van Roy               97  ROB                 48.92
    7. Wilders Ted                    97  MosaRegio           50.83
    8. Claessens Sven                 97  ZwemclubEijsde      52.83
    9. Smits Reuben                   98  Eurode-KZC          54.47
  dis. Zonneveld Jitse                97  RZ                  45.08
  dis. Wolters Dylan                  98  Hellas-Glana        59.68
  dis. Peeters Tim                    97  RZ                1:00.25
  dis. Wolswinkel Guus                97  RZ                1:03.68

Nr. 12   50m vlinderslag Dames                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Scheepers Danique              97  DeRog               40.92
    2. Wienen Judith                  97  MosaRegio           44.50
    3. Poorts Chayenne                98  NIMO                44.63
    4. Sinkiewicz Elishia             97  ZONS&S              44.76
    5. Haarst van Lotte               97  deRoersoppers       45.25
    6. Brouwer Floor                  97  MosaRegio           45.48
    7. Verjans Joanna                 98  Eurode-KZC          46.19
    8. Bex Wendy                      97  Hellas-Glana        46.24
    9. Grispen Nina                   97  ZCV                 46.38
   10. Koster Manon                   97  HZPC                46.38
   11. Euwes Naomi                    97  SGNoord-Limbur      47.32
   12. Hanssen Birgit                 97  MosaRegio           48.55
   13. Scheer Lisanne                 97  Hellas-Glana        48.58
   14. Peeters Mignon                 97  NIMO                48.86
   15. Bos Sarah                      97  SGNoord-Limbur      50.12
   16. Karssenmakers Desteny          97  Eurode-KZC          50.73
   17. Pappas Zoi                     97  Kimbria             51.25
   18. Snijders Femke                 97  RZL                 52.98

Nr. 13   400m vrije slag Heren                                Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Greven Lucas                   95  ZCV               4:55.34
    2. Noorden van Arthur             95  ZCV               5:07.90
    3. Notten Dylan                   95  Brunssum          5:27.60
    4. Wolters Kevin                  95  Hellas-Glana      5:27.66
    5. Kennis Marty                   95  Hellas-Glana      5:30.26
    6. Wolswinkel Daan                95  RZ                5:31.66
    7. Theunissen Mart                95  ZwemclubEijsde    5:37.60
    8. Meuwissen Kevin                95  Patrick           5:44.54
    9. Bink Mitchell                  95  Hellas-Glana      5:45.35
   10. Czurylo Mateus                 95  ZONS&S            5:46.32
       Martin Jeroen                  95  MZ&PC             5:46.32
   12. Bos Alex                       95  SGNoord-Limbur    5:49.97
   13. Snijders Stan                  95  RZL               5:55.07
   14. Smits Laurence                 95  Eurode-KZC        6:05.82
   15. Heer de Bart                   95  ZEPS              6:06.09
   16. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         6:07.56
   17. Jansen Bram                    95  RZL               6:13.77
   18. Waldus Andreas                 95  NIMO              6:14.04

Nr. 14   100m vrije slag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jente Lisanne                  96  Brunssum          1:14.41
    2. Hesen Jessica                  96  HZPC              1:16.57
    3. Wingers Maureen                96  RZ                1:18.35
    4. Sanders Maaike                 96  Hellas-Glana      1:18.36
    5. Schoofs Merle                  96  SGNoord-Limbur    1:19.18
    6. Jaspers Merel                  96  NIMO              1:19.82
    7. Klij van der Denise            96  HZPC              1:19.99
    8. Iersel van Margo               96  SGNoord-Limbur    1:20.06
    9. Haes van Esmee                 96  ZwemclubEijsde    1:21.87
   10. Warnier Beau                   96  ZwemclubEijsde    1:23.54
   11. Donders Carly                  96  Heldensezwemve    1:23.80
   12. Borger Ellen                   96  Brunssum          1:23.91
   13. Lemans Valerie                 96  Brunssum          1:24.57
   14. Litjens Ilse                   96  HZPC              1:24.63
   15. Wassenberg Jara                96  RZ                1:25.48
   16. Jennes C?line                  96  ZONS&S            1:27.43
   17. Remmel Danae                   96  ZONS&S            1:27.81
   18. Austen Celina                  96  RZ                1:29.30

Nr. 15   100m rugslag Heren                                   Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bams Laurent                   96  ZwemclubEijsde    1:17.42
    2. Hermans Sem                    96  Heldensezwemve    1:24.52
    3. Meuffels Rowin                 96  ZEPS              1:26.79
    4. Zand in 't Bram                96  MosaRegio         1:29.20
    5. Kerckhoffs Bas                 96  ZCV               1:30.67
    6. Derks Sam                      96  HZPC              1:31.43
    7. Derks Marc                     96  Hellas-Glana      1:32.46
    8. Weinberg Martijn               96  NIMO              1:37.61
    9. Allers Daan                    96  RZ                1:37.70
   10. Ramaekers Tim                  96  ZONS&S            1:38.73
   11. Thijssen Kay                   96  HZPC              1:39.70
   12. Driessen Mike                  96  Brunssum          1:41.87
   13. Wimmers Vince                  96  Mosaqua           1:44.04
  dis. Bongers Jeroen                 96  RZL
  dis. Meuwissen Robin                96  Patrick           1:38.38
  dis. Billman Timo                   96  Eurode-KZC        1:39.70

Nr. 16   100m rugslag Dames                                   Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jente Lisanne                  96  Brunssum          1:20.32
    2. Klij van der Denise            96  HZPC              1:28.17
    3. Iersel van Margo               96  SGNoord-Limbur    1:28.67
    4. Sanders Maaike                 96  Hellas-Glana      1:29.98
    5. Jaspers Merel                  96  NIMO              1:30.52
    6. Warnier Beau                   96  ZwemclubEijsde    1:30.82
    7. Wassenberg Jara                96  RZ                1:31.06
    8. Donders Carly                  96  Heldensezwemve    1:31.51
    9. Hesen Jessica                  96  HZPC              1:33.98
   10. Austen Celina                  96  RZ                1:34.60
   11. Schoofs Merle                  96  SGNoord-Limbur    1:34.89
   12. Remmel Danae                   96  ZONS&S            1:35.24
   13. Borger Ellen                   96  Brunssum          1:36.95
  dis. Arnoldussen Loes               96  Brunssum          1:31.79
  dis. Wingers Maureen                96  RZ                1:32.41
  dis. Jennes C?line                  96  ZONS&S            1:34.14
  dis. Houben Jo?lle                  96  Hellas-Glana      1:38.08

Nr. 17   100m vlinderslag Heren                               Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Noorden van Arthur             95  ZCV               1:16.67
    2. Greven Lucas                   95  ZCV               1:17.61
    3. Snijders Stan                  95  RZL               1:20.32
    4. Kennis Marty                   95  Hellas-Glana      1:22.56
    5. Bos Alex                       95  SGNoord-Limbur    1:23.42
    6. Wolswinkel Daan                95  RZ                1:24.07
    7. Grispen Max                    95  ZCV               1:27.51
    8. Czurylo Mateus                 95  ZONS&S            1:30.96
    9. Broek van de Casper            95  RZL               1:31.10
   10. Martin Jeroen                  95  MZ&PC             1:31.45
   11. Smits Laurence                 95  Eurode-KZC        1:32.04
   12. Notten Dylan                   95  Brunssum          1:32.15
   13. Wolters Kevin                  95  Hellas-Glana      1:34.72
   14. Heer de Bart                   95  ZEPS              1:35.86
   15. Wientjes Nick                  95  SGNoord-Limbur    1:39.09
   16. Meuwissen Kevin                95  Patrick           1:39.94
   17. Jansen Bram                    95  RZL               1:41.12
   18. Schijns Brian                  95  Eurode-KZC        1:43.15


Nr. 18   100m rugslag Heren                              Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Croock de Jeroen               97  ZCV               1:30.09
    2. Hermans Max                    97  Heldensezwemve    1:31.34
    3. Didden van Lars                97  ZEPS              1:33.32
    4. Hoff von den Killian           97  Brunssum          1:35.36
    5. Zonneveld Jitse                97  RZ                1:35.53
    6. Wilders Ted                    97  MosaRegio         1:36.07
    7. Rijswijk van Roy               97  ROB               1:38.11
    8. Nemeth Ivo                     97  Brunssum          1:38.45
    9. Wolswinkel Guus                97  RZ                1:38.93
   10. Claessens Sven                 97  ZwemclubEijsde    1:40.98
   11. Wolters Dylan                  98  Hellas-Glana      1:49.55
   12. Tacken Twan                    98  Hellas-Glana      1:56.42
   13. Smeets Stan                    97  BECHA             2:03.92
   14. Knibbeler Victor               97  Brunssum          2:04.59
   15. Damen Ruben                    97  RZL               2:06.04
  dis. Peeters Tim                    97  RZ
  dis. Smits Reuben                   98  Eurode-KZC        1:42.64


Nr. 19   100m rugslag Dames                              Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Scheepers Danique              97  DeRog             1:26.23
    2. Koster Manon                   97  HZPC              1:29.18
    3. Bex Wendy                      97  Hellas-Glana      1:32.54
    4. Rijt van de Carmen             98  MZ&PC             1:33.68
    5. Bos Sarah                      97  SGNoord-Limbur    1:34.14
    6. Poorts Chayenne                98  NIMO              1:34.51
    7. Scheer Lisanne                 97  Hellas-Glana      1:34.55
    8. Snijders Femke                 97  RZL               1:38.18
    9. Haarst van Lotte               97  deRoersoppers     1:39.32
   10. Pappas Zoi                     97  Kimbria           1:39.76
   11. Verjans Joanna                 98  Eurode-KZC        1:41.13
   12. Karssenmakers Desteny          97  Eurode-KZC        1:42.54
   13. Euwes Naomi                    97  SGNoord-Limbur    1:42.96
   14. Craenen Kelly                  97  Hellas-Glana      1:44.01
   15. Truijen Karlijn                97  Nederweert        1:44.95
  dis. Sinkiewicz Elishia             97  ZONS&S            1:31.95
  dis. Peeters Mignon                 97  NIMO              1:35.70
  dis. Craemers Mariska               97  Brunssum          1:39.12


Nr. 20   50m vlinderslag Heren                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bams Laurent                   96  ZwemclubEijsde      34.98
    2. Bongers Jeroen                 96  RZL                 36.76
    3. Hermans Sem                    96  Heldensezwemve      37.73
    4. Bams Philip                    96  ZwemclubEijsde      38.12
    5. Zand in 't Bram                96  MosaRegio           39.63
    6. Ramaekers Tim                  96  ZONS&S              40.60
    7. Billman Timo                   96  Eurode-KZC          41.06
    8. Derks Sam                      96  HZPC                42.70
    9. Meuwissen Robin                96  Patrick             43.74
   10. Weinberg Martijn               96  NIMO                43.74
   11. Kerckhoffs Bas                 96  ZCV                 43.89
   12. Heeren Nik                     96  SGNoord-Limbur      44.80
   13. Driessen Mike                  96  Brunssum            45.14
   14. Meuffels Rowin                 96  ZEPS                45.38
   15. Thijssen Kay                   96  HZPC                50.36
   16. Allers Daan                    96  RZ                  50.53
   17. Wimmers Vince                  96  Mosaqua             52.30
  dis. Derks Marc                     96  Hellas-Glana        53.58


Nr. 21   50m vlinderslag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jente Lisanne                  96  Brunssum            35.04
    2. Iersel van Margo               96  SGNoord-Limbur      39.51
    3. Schoofs Merle                  96  SGNoord-Limbur      39.76
    4. Klij van der Denise            96  HZPC                40.81
    5. Jaspers Merel                  96  NIMO                42.24
    6. Austen Celina                  96  RZ                  42.64
    7. Haes van Esmee                 96  ZwemclubEijsde      43.05
    8. Wassenberg Jara                96  RZ                  43.76
    9. Wingers Maureen                96  RZ                  44.09
   10. Jennes C?line                  96  ZONS&S              44.59
   11. Hesen Jessica                  96  HZPC                45.20
   12. Nelissen Jennifer              96  Eurode-KZC          45.39
   13. Borger Ellen                   96  Brunssum            45.71
   14. Sanders Maaike                 96  Hellas-Glana        45.72
   15. Remmel Danae                   96  ZONS&S              46.34
   16. Donders Carly                  96  Heldensezwemve      46.70
   17. Smeets Jenny                   96  Nederweert          47.41


Nr. 22   200m wisselslag Heren                                Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Greven Lucas                   95  ZCV               2:34.45
    2. Noorden van Arthur             95  ZCV               2:47.16
    3. Bos Alex                       95  SGNoord-Limbur    2:51.36
    4. Wolswinkel Daan                95  RZ                2:52.26
    5. Theunissen Mart                95  ZwemclubEijsde    2:53.98
    6. Snijders Stan                  95  RZL               2:58.70
    7. Martin Jeroen                  95  MZ&PC             3:05.32
    8. Grispen Max                    95  ZCV               3:05.56
    9. Heer de Bart                   95  ZEPS              3:05.61
   10. Meuwissen Kevin                95  Patrick           3:07.96
   11. Broek van de Casper            95  RZL               3:08.92
   12. Skrabanja Axel                 95  Mosaqua           3:15.56
   13. Wientjes Nick                  95  SGNoord-Limbur    3:25.54
  dis. Wolters Kevin                  95  Hellas-Glana      2:50.55
  dis. Kennis Marty                   95  Hellas-Glana      2:55.99
  dis. Notten Dylan                   95  Brunssum          3:02.24
  dis. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         3:04.36
  dis. Schijns Brian                  95  Eurode-KZC        3:17.47



Nr. 23   100m schoolslag Heren                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Max                    97  Heldensezwemve    1:36.64
    2. Wilders Ted                    97  MosaRegio         1:39.08
    3. Hoff von den Killian           97  Brunssum          1:42.43
    4. Didden van Lars                97  ZEPS              1:43.89
    5. Nemeth Ivo                     97  Brunssum          1:46.16
    6. Severins Jordy                 98  Eurode-KZC        1:47.32
    7. Zonneveld Jitse                97  RZ                1:49.00
    8. Croock de Jeroen               97  ZCV               1:49.32
    9. Hamers Danny                   97  Eurode-KZC        1:49.69
   10. Claessens Sven                 97  ZwemclubEijsde    1:55.14
   11. Wolters Dylan                  98  Hellas-Glana      1:57.53
   12. Wolswinkel Guus                97  RZ                1:58.88
   13. Smeets Stan                    97  BECHA             1:59.07
   14. Rijswijk van Roy               97  ROB               1:59.33
   15. Peeters Tim                    97  RZ                1:59.52
   16. Tacken Twan                    98  Hellas-Glana      2:05.42
   17. Damen Ruben                    97  RZL               2:11.39
  dis. Weber Devi                     98  NIMO


Nr. 24   100m schoolslag Dames                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sinkiewicz Elishia             97  ZONS&S            1:38.20
    2. Karssenmakers Desteny          97  Eurode-KZC        1:41.26
    3. Pappas Zoi                     97  Kimbria           1:43.51
    4. Koster Manon                   97  HZPC              1:44.63
    5. Willigers Ina                  97  ZwemclubEijsde    1:44.90
    6. Scheepers Danique              97  DeRog             1:45.68
    7. Rijt van de Carmen             98  MZ&PC             1:45.82
    8. Scheer Lisanne                 97  Hellas-Glana      1:45.95
    9. Bex Wendy                      97  Hellas-Glana      1:47.51
   10. Hanssen Birgit                 97  MosaRegio         1:47.54
   11. Euwes Naomi                    97  SGNoord-Limbur    1:49.26
   12. Haarst van Lotte               97  deRoersoppers     1:50.86
   13. Craenen Kelly                  97  Hellas-Glana      1:50.88
   14. Verjans Joanna                 98  Eurode-KZC        1:50.92
   15. Andric Maja                    97  Hellas-Glana      1:51.64
   16. Poorts Chayenne                98  NIMO              1:53.86
   17. Bams Audrey                    98  ZwemclubEijsde    1:55.12
   18. Snijders Femke                 97  RZL               1:57.29


Nr. 25   100m vrije slag Heren                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bams Laurent                   96  ZwemclubEijsde    1:07.57
    2. Bams Philip                    96  ZwemclubEijsde    1:10.10
    3. Hermans Sem                    96  Heldensezwemve    1:16.89
    4. Zand in 't Bram                96  MosaRegio         1:19.33
    5. Kerckhoffs Bas                 96  ZCV               1:20.06
    6. Ramaekers Tim                  96  ZONS&S            1:21.16
    7. Bongers Jeroen                 96  RZL               1:21.21
    8. Derks Marc                     96  Hellas-Glana      1:21.23
    9. Meuwissen Robin                96  Patrick           1:21.91
   10. Heeren Nik                     96  SGNoord-Limbur    1:22.13
   11. Meuffels Rowin                 96  ZEPS              1:22.41
   12. Derks Sam                      96  HZPC              1:22.64
   13. Billman Timo                   96  Eurode-KZC        1:23.11
   14. Driessen Mike                  96  Brunssum          1:23.12
   15. Allers Daan                    96  RZ                1:26.07
   16. Weinberg Martijn               96  NIMO              1:26.76
   17. Wimmers Vince                  96  Mosaqua           1:28.65
   18. Scheerder Luuk                 96  ZCV               1:35.66


Nr. 26   400m vrije slag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jente Lisanne                  96  Brunssum          5:42.32
    2. Hesen Jessica                  96  HZPC              5:42.72
    3. Wingers Maureen                96  RZ                5:55.74
    4. Sanders Maaike                 96  Hellas-Glana      5:57.27
    5. Warnier Beau                   96  ZwemclubEijsde    6:01.12
    6. Klij van der Denise            96  HZPC              6:11.12
    7. Odekerken Vera                 96  Mosaqua           6:19.12
    8. Iersel van Margo               96  SGNoord-Limbur    6:21.59
    9. Borger Ellen                   96  Brunssum          6:28.42
   10. Remmel Danae                   96  ZONS&S            6:30.32
   11. Schoofs Merle                  96  SGNoord-Limbur    6:30.52
   12. Haes van Esmee                 96  ZwemclubEijsde    6:30.81
   13. Wassenberg Jara                96  RZ                6:31.97
   14. Jaspers Merel                  96  NIMO              6:32.32
   15. Litjens Ilse                   96  HZPC              6:33.45
   16. Lemans Valerie                 96  Brunssum          6:35.54
   17. Jennes C?line                  96  ZONS&S            6:40.66
   18. Austen Celina                  96  RZ                6:43.14


Nr. 27   100m vrije slag Heren                                Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Greven Lucas                   95  ZCV               1:05.87
    2. Noorden van Arthur             95  ZCV               1:09.02
    3. Theunissen Mart                95  ZwemclubEijsde    1:09.36
    4. Wolswinkel Daan                95  RZ                1:09.86
    5. Wolters Kevin                  95  Hellas-Glana      1:10.64
    6. Kennis Marty                   95  Hellas-Glana      1:11.59
    7. Notten Dylan                   95  Brunssum          1:11.72
    8. Meuwissen Kevin                95  Patrick           1:12.53
    9. Snijders Stan                  95  RZL               1:12.54
   10. Bos Alex                       95  SGNoord-Limbur    1:13.01
   11. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         1:13.20
   12. Czurylo Mateus                 95  ZONS&S            1:13.28
   13. Heusschen Jordy                95  ZwemclubEijsde    1:14.02
   14. Broek van de Casper            95  RZL               1:14.05
   15. Grispen Max                    95  ZCV               1:14.91
   16. Martin Jeroen                  95  MZ&PC             1:17.59
   17. Jansen Bram                    95  RZL               1:17.79
   18. Skrabanja Axel                 95  Mosaqua           1:21.45