Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 2
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3
Nr. 4. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 6. Jongens, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4
Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 10. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4
Nr. 15. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


1 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 1 sessie 1 25-01-2008 - 9:00


Programmanr. 1
25-01-2008
Meisjes, 400m vrije slag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Esmee Vermeulen 9600678 Zaanstad (SG) 5:03.42 4:55.36 B
50m:
100m:
33.69
1:10.48
33.69
36.79
150m:
200m:
1:48.22
2:25.81
37.74
37.59
250m:
300m:
3:03.43
3:41.16
37.62
37.73
350m:
400m:
4:19.38
4:55.36
38.22
35.98
2. Janine Rooker 9600316 WZ&PC 5:03.43 4:58.40 B
50m:
100m:
34.30
1:11.86
34.30
37.56
150m:
200m:
1:50.11
2:28.38
38.25
38.27
250m:
300m:
3:06.60
3:45.55
38.22
38.95
350m:
400m:
4:22.98
4:58.40
37.43
35.42
3. Rosa Veerman 9600862 Ed-Vo 5:06.03 5:05.77 D
50m:
100m:
33.27
1:10.42
33.27
37.15
150m:
200m:
1:48.88
2:27.74
38.46
38.86
250m:
300m:
3:07.36
3:47.65
39.62
40.29
350m:
400m:
4:26.53
5:05.77
38.88
39.24
4. Romy Hoogendijk 9601258 Luctor et Emergo 5:17.49 5:10.95 D
50m:
100m:
33.73
1:12.81
33.73
39.08
150m:
200m:
1:52.79
2:32.71
39.98
39.92
250m:
300m:
3:13.35
3:53.23
40.64
39.88
350m:
400m:
4:33.40
5:10.95
40.17
37.55
5. Claudia Rijkhoff 9603338 Z.V.Hoorn-Aurik 5:25.14 5:12.87 E
50m:
100m:
34.67
1:13.54
34.67
38.87
150m:
200m:
1:52.94
2:32.55
39.40
39.61
250m:
300m:
3:12.58
3:53.73
40.03
41.15
350m:
400m:
4:33.96
5:12.87
40.23
38.91
6. Manon Wiersma 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik 5:14.26 5:13.73 E
50m:
100m:
35.11
1:13.53
35.11
38.42
150m:
200m:
1:53.30
2:33.39
39.77
40.09
250m:
300m:
3:13.90
3:54.22
40.51
40.32
350m:
400m:
4:34.76
5:13.73
40.54
38.97
7. Lotte Dalmeijer 9601166 Luctor et Emergo 5:20.68 5:14.52 E
50m:
100m:
35.54
1:14.95
35.54
39.41
150m:
200m:
1:54.78
2:34.37
39.83
39.59
250m:
300m:
3:14.68
3:54.90
40.31
40.22
350m:
400m:
4:34.80
5:14.52
39.90
39.72
8. Ilse van Beelen 9600106 De Columbiaan 5:16.82 5:16.92 E
50m:
100m:
33.87
1:12.55
33.87
38.68
150m:
200m:
1:52.67
2:33.14
40.12
40.47
250m:
300m:
3:13.86
3:55.10
40.72
41.24
350m:
400m:
4:36.25
5:16.92
41.15
40.67
9. Amber de Kroon 9601098 ZV Westland Dijkglas 5:17.32 5:20.67 E
50m:
100m:
35.04
1:14.71
35.04
39.67
150m:
200m:
1:55.62
2:37.50
40.91
41.88
250m:
300m:
3:19.75
4:01.12
42.25
41.37
350m:
400m:
4:42.06
5:20.67
40.94
38.61
10. Tamara Grove 9601266 Oceanus 5:23.83 5:21.18 E
50m:
100m:
35.78
1:15.89
35.78
40.11
150m:
200m:
1:56.94
2:38.08
41.05
41.14
250m:
300m:
3:19.54
4:00.82
41.46
41.28
350m:
400m:
4:42.53
5:21.18
41.71
38.65
11. Adája Stoetman 9600348 GZVW 5:20.51 5:25.72 E
50m:
100m:
35.06
1:15.32
35.06
40.26
150m:
200m:
1:57.14
2:38.82
41.82
41.68
250m:
300m:
3:20.66
4:02.86
41.84
42.20
350m:
400m:
4:45.28
5:25.72
42.42
40.44
12. Anouk van der Vlies 9603226 WIDEX GZC DONK 5:10.25 5:29.01 F
50m:
100m:
36.87
1:17.14
36.87
40.27
150m:
200m:
1:59.16
2:41.97
42.02
42.81
250m:
300m:
3:24.27
4:06.44
42.30
42.17
350m:
400m:
4:48.46
5:29.01
42.02
40.55
13. Jessica Hesen 9601194 HZPC 5:19.64 5:35.19 F
50m:
100m:
35.90
1:17.78
35.90
41.88
150m:
200m:
2:00.24
2:43.89
42.46
43.65
250m:
300m:
3:26.64
4:10.32
42.75
43.68
350m:
400m:
4:54.24
5:35.19
43.92
40.95
DIS Renate Hemmes 9600418 Bubble 5:04.98
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DIS Celine Hoogendijk 9601596 ZV Vlaardingen 5:13.78
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 2
25-01-2008
Meisjes, 400m vrije slag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Jovanna Koens 9505652 Eiffel Swimmers PSV 4:44.48 4:38.81 A
50m:
100m:
31.35
1:06.13
31.35
34.78
150m:
200m:
1:41.45
2:17.37
35.32
35.92
250m:
300m:
2:53.22
3:28.98
35.85
35.76
350m:
400m:
4:04.52
4:38.81
35.54
34.29
2. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 4:54.22 4:45.95 C
50m:
100m:
32.29
1:08.50
32.29
36.21
150m:
200m:
1:44.90
2:21.73
36.40
36.83
250m:
300m:
2:57.95
3:34.87
36.22
36.92
350m:
400m:
4:11.29
4:45.95
36.42
34.66
3. Carien van der Schaaf 9500168 De Dinkel Denekamp 5:00.83 4:52.10 D
50m:
100m:
33.51
1:09.46
33.51
35.95
150m:
200m:
1:46.34
2:23.44
36.88
37.10
250m:
300m:
3:00.87
3:38.29
37.43
37.42
350m:
400m:
4:15.93
4:52.10
37.64
36.17
4. Shireen Post 9503286 AZ&PC 4:59.34 4:52.24 D
50m:
100m:
32.84
1:09.00
32.84
36.16
150m:
200m:
1:45.78
2:22.78
36.78
37.00
250m:
300m:
3:00.34
3:37.99
37.56
37.65
350m:
400m:
4:15.53
4:52.24
37.54
36.71
5. Elisabeth Muthert 9500062 Stadskanaal 5:01.05 4:52.34 D
50m:
100m:
33.14
1:09.28
33.14
36.14
150m:
200m:
1:45.91
2:23.28
36.63
37.37
250m:
300m:
3:00.80
3:38.53
37.52
37.73
350m:
400m:
4:16.78
4:52.34
38.25
35.56
6. Cecily Sadowski 9500188 Aquapoldro 4:59.64 4:55.06 D
50m:
100m:
33.54
1:10.29
33.54
36.75
150m:
200m:
1:47.31
2:24.66
37.02
37.35
250m:
300m:
3:01.88
3:39.78
37.22
37.90
350m:
400m:
4:18.53
4:55.06
38.75
36.53
7. Femke Leenstra 9503038 Orca 5:12.28 5:00.94 E
50m:
100m:
34.06
1:12.99
34.06
38.93
150m:
200m:
1:52.13
2:31.58
39.14
39.45
250m:
300m:
3:09.56
3:47.41
37.98
37.85
350m:
400m:
4:24.89
5:00.94
37.48
36.05
8. Kim Smulders 9501248 TRB/RES 5:09.09 5:02.22 E
50m:
100m:
33.90
1:11.68
33.90
37.78
150m:
200m:
1:50.74
2:29.67
39.06
38.93
250m:
300m:
3:08.88
3:47.46
39.21
38.58
350m:
400m:
4:25.81
5:02.22
38.35
36.41
9. Daniëlle Grootes 9501278 Electrolux AZC 5:03.78 5:02.28 E
50m:
100m:
33.82
1:10.98
33.82
37.16
150m:
200m:
1:49.55
2:29.06
38.57
39.51
250m:
300m:
3:08.23
3:47.53
39.17
39.30
350m:
400m:
4:26.71
5:02.28
39.18
35.57
10. Kelly Wigleven 9500058 Poseidon'56 5:02.80 5:02.31 E
50m:
100m:
32.94
1:09.34
32.94
36.40
150m:
200m:
1:46.96
2:25.42
37.62
38.46
250m:
300m:
3:04.57
3:44.42
39.15
39.85
350m:
400m:
4:24.44
5:02.31
40.02
37.87
11. Deborah Wissink 9503484 HZC-Weusthag 5:03.23 5:02.69 E
50m:
100m:
32.97
1:10.08
32.97
37.11
150m:
200m:
1:48.91
2:29.22
38.83
40.31
250m:
300m:
3:08.50
3:48.45
39.28
39.95
350m:
400m:
4:27.02
5:02.69
38.57
35.67
12. Claudia den Ottelander 9500552 SBC2000 4:59.16 5:02.98 E
50m:
100m:
33.14
1:09.89
33.14
36.75
150m:
200m:
1:47.91
2:26.38
38.02
38.47
250m:
300m:
3:05.39
3:45.19
39.01
39.80
350m:
400m:
4:24.55
5:02.98
39.36
38.43
13. Maya Kingma 9503824 SBC2000 5:10.95 5:04.58 E
50m:
100m:
35.49
1:13.34
35.49
37.85
150m:
200m:
1:52.03
2:30.91
38.69
38.88
250m:
300m:
3:09.89
3:48.65
38.98
38.76
350m:
400m:
4:27.20
5:04.58
38.55
37.38
14. Annika Arvin 9500008 De Dolfijn 5:08.51 5:05.86 E
50m:
100m:
34.48
1:13.27
34.48
38.79
150m:
200m:
1:53.64
2:33.16
40.37
39.52
250m:
300m:
3:12.84
3:52.69
39.68
39.85
350m:
400m:
4:30.93
5:05.86
38.24
34.93
15. Zoë van Zijl 9500136 Aquarijn 5:10.41 5:08.38 E
50m:
100m:
34.96
1:14.10
34.96
39.14
150m:
200m:
1:53.83
2:33.30
39.73
39.47
250m:
300m:
3:12.55
3:51.98
39.25
39.43
350m:
400m:
4:31.17
5:08.38
39.19
37.21
16. Sietske Veldkamp 9501628 GZ en PC de Whee 5:10.54 5:08.72 E
50m:
100m:
33.88
1:12.03
33.88
38.15
150m:
200m:
1:51.33
2:30.56
39.30
39.23
250m:
300m:
3:10.34
3:50.31
39.78
39.97
350m:
400m:
4:29.99
5:08.72
39.68
38.73
17. Miloes Rozemuller 9501832 Z.V.Hoorn-Aurik 5:08.45 5:09.34 E
50m:
100m:
34.47
1:13.30
34.47
38.83
150m:
200m:
1:53.34
2:32.79
40.04
39.45
250m:
300m:
3:11.70
3:51.50
38.91
39.80
350m:
400m:
4:30.60
5:09.34
39.10
38.74
18. Helena La 9502134 Z.V.Hoorn-Aurik 5:12.06 5:12.86 F
50m:
100m:
34.80
1:12.35
34.80
37.55
150m:
200m:
1:52.16
2:32.31
39.81
40.15
250m:
300m:
3:12.48
3:52.89
40.17
40.41
350m:
400m:
4:33.67
5:12.86
40.78
39.19
19. Nathalja Pragt 9500030 Nova 5:05.04 5:12.88 F
50m:
100m:
34.67
1:13.19
34.67
38.52
150m:
200m:
1:53.18
2:33.27
39.99
40.09
250m:
300m:
3:13.37
3:54.26
40.10
40.89
350m:
400m:
4:34.56
5:12.88
40.30
38.32
20. Martine Kuijlaars 9500554 MNC Dordrecht 5:10.68 5:14.83 F
50m:
100m:
34.22
1:12.55
34.22
38.33
150m:
200m:
1:52.07
2:32.20
39.52
40.13
250m:
300m:
3:13.04
3:53.87
40.84
40.83
350m:
400m:
4:34.68
5:14.83
40.81
40.15


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-01-2008
Meisjes, 400m vrije slag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Lisa Boers 94-00994 Noordkop-Zeemacht SG 4:43.82 4:40.15 C
50m:
100m:
32.05
1:06.52
32.05
34.47
150m:
200m:
1:42.67
2:18.60
36.15
35.93
250m:
300m:
2:54.59
3:30.74
35.99
36.15
350m:
400m:
4:06.48
4:40.15
35.74
33.67
2. Marjolein Delno 9400024 De Rijn 4:47.81 4:40.30 C
50m:
100m:
31.93
1:06.23
31.93
34.30
150m:
200m:
1:42.35
2:18.02
36.12
35.67
250m:
300m:
2:54.24
3:30.74
36.22
36.50
350m:
400m:
4:07.11
4:40.30
36.37
33.19
3. Noortje van den Boom 9400574 Eiffel Swimmers PSV 4:48.36 4:45.49 D
50m:
100m:
31.46
1:06.34
31.46
34.88
150m:
200m:
1:42.21
2:18.59
35.87
36.38
250m:
300m:
2:54.87
3:31.51
36.28
36.64
350m:
400m:
4:08.84
4:45.49
37.33
36.65
4. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 4:46.43 4:46.33 D
50m:
100m:
31.67
1:06.52
31.67
34.85
150m:
200m:
1:42.88
2:19.15
36.36
36.27
250m:
300m:
2:55.90
3:33.15
36.75
37.25
350m:
400m:
4:10.30
4:46.33
37.15
36.03
5. Inge Pepping 9402308 De Rijn 4:53.60 4:46.93 D
50m:
100m:
32.46
1:08.83
32.46
36.37
150m:
200m:
1:46.01
2:23.31
37.18
37.30
250m:
300m:
2:59.91
3:36.25
36.60
36.34
350m:
400m:
4:11.90
4:46.93
35.65
35.03
6. Leonie Oude Elferink 9401826 Zignea 4:48.05 4:51.39 E
50m:
100m:
32.27
1:07.70
32.27
35.43
150m:
200m:
1:44.32
2:21.86
36.62
37.54
250m:
300m:
2:59.53
3:37.34
37.67
37.81
350m:
400m:
4:15.50
4:51.39
38.16
35.89
7. Sharona Mlcoch 9406178 DAW-Finenzo 4:57.22 4:52.04 E
50m:
100m:
31.96
1:07.67
31.96
35.71
150m:
200m:
1:44.54
2:22.03
36.87
37.49
250m:
300m:
2:59.64
3:37.21
37.61
37.57
350m:
400m:
4:16.69
4:52.04
39.48
35.35
8. Sahar Hamam 9405412 DZT'62 4:55.36 4:53.17 E
50m:
100m:
32.27
1:08.70
32.27
36.43
150m:
200m:
1:46.33
2:24.39
37.63
38.06
250m:
300m:
3:02.93
3:40.96
38.54
38.03
350m:
400m:
4:18.83
4:53.17
37.87
34.34
9. Maud Hesselink 9400854 De Dinkel Denekamp 4:55.86 4:53.26 E
50m:
100m:
32.67
1:09.43
32.67
36.76
150m:
200m:
1:47.32
2:24.91
37.89
37.59
250m:
300m:
3:02.70
3:39.76
37.79
37.06
350m:
400m:
4:17.69
4:53.26
37.93
35.57
10. Fiona van Heerde 9403660 De Vikings 4:49.43 4:53.73 E
50m:
100m:
31.99
1:08.02
31.99
36.03
150m:
200m:
1:45.11
2:22.54
37.09
37.43
250m:
300m:
3:00.22
3:38.08
37.68
37.86
350m:
400m:
4:16.74
4:53.73
38.66
36.99
11. Priscilla Meerman 9401428 Luctor et Emergo 4:50.63 4:53.78 E
50m:
100m:
31.05
1:05.62
31.05
34.57
150m:
200m:
1:42.28
2:19.46
36.66
37.18
250m:
300m:
2:57.58
3:37.04
38.12
39.46
350m:
400m:
4:16.36
4:53.78
39.32
37.42
12. Rosanne Schoonbeek 9402692 TriVia 4:51.96 4:54.09 E
50m:
100m:
32.39
1:09.14
32.39
36.75
150m:
200m:
1:46.66
2:24.52
37.52
37.86
250m:
300m:
3:02.95
3:41.33
38.43
38.38
350m:
400m:
4:18.64
4:54.09
37.31
35.45
13. Seline Koek 9400622 LZ 1886-KartoenZ 4:53.60 4:56.78 E
50m:
100m:
32.11
1:08.73
32.11
36.62
150m:
200m:
1:46.49
2:24.51
37.76
38.02
250m:
300m:
3:02.84
3:41.41
38.33
38.57
350m:
400m:
4:19.82
4:56.78
38.41
36.96
14. Danique Thijert 9401652 De Dinkel Denekamp 4:57.86 4:58.22 E
50m:
100m:
33.02
1:09.88
33.02
36.86
150m:
200m:
1:47.55
2:26.02
37.67
38.47
250m:
300m:
3:04.64
3:43.85
38.62
39.21
350m:
400m:
4:21.61
4:58.22
37.76
36.61
15. Kimberley van Wijk 9402040 Van Uden De Gouwe 4:58.04 4:58.89 E
50m:
100m:
32.58
1:08.67
32.58
36.09
150m:
200m:
1:46.31
2:24.69
37.64
38.38
250m:
300m:
3:03.48
3:42.32
38.79
38.84
350m:
400m:
4:20.77
4:58.89
38.45
38.12
16. Kimberley Boxum 9405452 ZVZwartsluis 4:55.82 5:00.71 E
50m:
100m:
32.72
1:09.62
32.72
36.90
150m:
200m:
1:47.85
2:26.40
38.23
38.55
250m:
300m:
3:05.54
3:44.28
39.14
38.74
350m:
400m:
4:23.31
5:00.71
39.03
37.40
17. Iris van den Heuvel 9401732 De Kempvis 4:51.18 5:01.47 E
50m:
100m:
32.90
1:09.71
32.90
36.81
150m:
200m:
1:47.86
2:26.85
38.15
38.99
250m:
300m:
3:05.75
3:44.55
38.90
38.80
350m:
400m:
4:23.51
5:01.47
38.96
37.96
18. Yvonne Verbeek 9402788 WZ&PC 4:55.25 5:02.66 F
50m:
100m:
33.11
1:09.49
33.11
36.38
150m:
200m:
1:47.37
2:25.97
37.88
38.60
250m:
300m:
3:04.99
3:44.52
39.02
39.53
350m:
400m:
4:24.14
5:02.66
39.62
38.52
19. Eva van Etten 9403044 Poseidon'56 4:58.03 5:15.50 F
50m:
100m:
33.04
1:10.63
33.04
37.59
150m:
200m:
1:49.52
2:29.61
38.89
40.09
250m:
300m:
3:10.27
3:52.11
40.66
41.84
350m:
400m:
4:34.58
5:15.50
42.47
40.92


<< TOP >>
Programmanr. 4
25-01-2008
Jongens, 200m rugslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Daniel van der Deen 9500721 Borger 2:27.82 2:22.58 C 33.66 1:09.78 1:46.33 2:22.58
2. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 2:31.23 2:27.70 D 34.31 1:12.26 1:50.79 2:27.70
3. Mike Bravenboer 9500299 Poseidon'56 2:33.62 2:29.77 E 34.07 1:11.96 1:51.55 2:29.77
4. Sjors Lieverst 9501389 Zaanstad (SG) 2:34.77 2:32.79 E 36.65 1:15.50 1:55.02 2:32.79
5. Sem van Lith 9501851 ZVW '74 2:35.24 2:32.89 E 35.38 1:14.04 1:53.59 2:32.89
6. Jurian Beukers 9501327 WVZ 2:33.77 2:34.51 E 36.46 1:16.08 1:56.15 2:34.51
7. Milan Grünewald 9500757 TriVia 2:34.48 2:35.29 F 35.07 1:13.58 1:54.87 2:35.29


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-01-2008
Jongens, 200m rugslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 2:18.21 2:15.14 B 31.47 1:05.14 1:40.00 2:15.14
2. Date v.d. Zaag 9403919 Eiffel Swimmers PSV 2:26.67 2:21.67 D 32.93 1:08.89 1:45.39 2:21.67
3. Marciano Lynch 9401893 WVZ 2:28.20 2:23.85 E 33.93 1:10.30 1:47.43 2:23.85
4. Robert Ligtenberg 9401561 Het Ravijn 2:21.57 2:23.96 E 32.20 1:08.17 1:47.20 2:23.96
5. Jordy Vroomen 9400341 Eurode KZC 2:26.02 2:24.85 E 33.86 1:10.32 1:48.26 2:24.85
6. Willem Kees Roos 9402693 De Vikings 2:28.10 2:25.08 E 34.35 1:11.17 1:49.21 2:25.08
7. Istvan Spaargaren 9401199 Oceanus 2:26.97 2:26.13 E 33.92 1:11.23 1:48.96 2:26.13
8. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 2:27.56 2:31.43 F 33.26 1:11.01 1:51.41 2:31.43
DIS Christian Renshoff 9404343 Octopus 2:28.07
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DIS Frank van der Wolff 9400955 Z.V.Hoorn-Aurik 2:26.99 2:25.38 E 34.08 1:10.14 1:47.51 2:25.38
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 6
25-01-2008
Jongens, 200m rugslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Sam van de Schootbrugge 9304783 De Otters Het Gooi 2:12.44 2:07.30 A+ 30.80 1:02.79 1:35.46 2:07.30
Kamp. Record Junioren 3
2. Jorke Willemse 9301977 Orca 2:16.12 2:13.28 C 31.27 1:04.54 1:38.70 2:13.28
3. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 2:14.55 2:14.19 C 30.81 1:04.77 1:39.86 2:14.19
4. Steffen Hillmer 9306365 De Dinkel Denekamp 2:19.96 2:16.92 D 30.79 1:05.59 1:42.42 2:16.92
5. Nils Mollema 9306283 Electrolux AZC 2:22.88 2:17.86 E 32.87 1:07.82 1:43.01 2:17.86
6. Sven Kardol 9302135 Nuenen 2:18.84 2:18.75 E 31.63 1:06.13 1:42.72 2:18.75
7. Leendert Valstar 9303469 ZV Westland Dijkglas 2:18.00 2:19.88 E 33.04 1:08.13 1:44.16 2:19.88
8. Robin Ramaekers 9304385 ZON/S&S 2:21.28 2:20.46 E 32.65 1:07.42 1:43.85 2:20.46
9. Gavin van der Werf 9302971 HZ&PC Heerenveen 2:21.72 2:20.54 E 32.47 1:07.92 1:44.74 2:20.54
10. Miguel Correia 9300103 Zeester Meerval 2:23.54 2:22.40 E 32.34 1:08.39 1:45.46 2:22.40
11. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 2:20.59 2:23.49 E 32.49 1:08.98 1:46.68 2:23.49
12. Maurice Soudant 9302125 Eiffel Swimmers PSV 2:24.18 2:23.88 E 33.26 1:09.56 1:47.74 2:23.88
13. Sven Alkema 9303083 De Vikings 2:21.94 2:24.18 F 32.83 1:08.69 1:46.64 2:24.18
14. Ruben Dekker 9300627 Zaanstad (SG) 2:20.02 2:24.56 F 32.31 1:08.54 1:47.02 2:24.56
15. Sonny Corré 9303615 De Stormvogel 2:21.68 2:25.00 F 33.46 1:09.78 1:47.53 2:25.00
16. Maarten Arntz 9301921 De Gelenberg 2:22.29 2:25.56 F 33.35 1:09.36 1:46.95 2:25.56
17. Joey Stokx 9301251 DAW-Finenzo 2:22.91 2:30.15 F 33.86 1:11.26 1:50.33 2:30.15
18. Wessel van der Maarel 9300325 De Rijn 2:24.07 2:35.05 33.44 1:10.39 1:51.57 2:35.05
DIS Bart Arendshorst 9300005 De Veene 2:23.30 2:25.44 F 32.42 1:09.03 1:46.79 2:25.44
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG Sebastian de Been 9302233 De Warande 2:23.93


<< TOP >>
Programmanr. 7
25-01-2008
Jongens, 200m rugslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Mike Marissen 9202187 DWK 2:08.80 2:07.35 B 29.95 1:02.47 1:35.09 2:07.35
2. Arvid Munsters 9203625 ZC Valkenburg 2:08.35 2:10.02 C 29.07 1:01.03 1:35.07 2:10.02
3. Jeroen Feijs 9200333 ZC Valkenburg 2:15.07 2:10.99 D 30.13 1:02.89 1:37.01 2:10.99
4. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 2:13.34 2:12.56 D 30.83 1:04.48 1:38.65 2:12.56
5. Joost Groeneveld 9200409 VZC-E&P 2:16.31 2:15.52 E 30.99 1:05.15 1:40.53 2:15.52
6. Albert Dijkstra 9204437 DZ&PC 2:16.55 2:15.87 E 31.73 1:05.76 1:40.85 2:15.87
7. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 2:20.08 2:16.24 E 31.37 1:05.48 1:41.05 2:16.24
8. Mitch Notten 9202505 ZC Valkenburg 2:11.40 2:17.56 E 31.54 1:05.46 1:41.46 2:17.56
9. Pascal Timmermans 9202349 RZC 2:17.53 2:18.23 E 30.53 1:04.69 1:41.37 2:18.23
10. Barry Bloemberg 9200097 Livo 2:15.81 2:18.30 E 31.12 1:05.07 1:41.09 2:18.30
11. Daniek Saman 9201139 Stadskanaal 2:18.36 2:19.84 E 32.19 1:07.03 1:43.36 2:19.84
12. Julian van Leuven 9200823 De Dolfijn 2:18.15 2:20.56 F 33.15 1:08.82 1:44.75 2:20.56
13. Eduard Bremmer 9200145 De Columbiaan 2:19.51 2:21.24 F 33.12 1:09.12 1:46.17 2:21.24
14. Sverre Eschweiler 9204035 Z.V.Hoorn-Aurik 2:19.62 2:23.09 F 31.58 1:07.38 1:44.88 2:23.09


<< TOP >>
Programmanr. 8
25-01-2008
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Esmée Bos 9600662 Aquapoldro 1:14.61 1:13.83 C 33.98 1:13.83
2. Sabine van den Hoeven 9600014 De Veene 1:16.16 1:15.04 D 34.99 1:15.04
3. Lisanne Jente 9600788 Brunssum 1:17.79 1:16.36 E 35.04 1:16.36
4. Femke Aan 9601498 Zaanstad (SG) 1:19.17 1:16.81 E 35.45 1:16.81
5. Esmee Vermeulen 9600678 Zaanstad (SG) 1:16.57 1:17.32 E 35.72 1:17.32
6. Renate Hemmes 9600418 Bubble 1:18.36 1:17.70 E 35.86 1:17.70
7. Maaike de Waard 9600604 De Zeehond '73 1:18.98 1:18.17 E 35.48 1:18.17
8. Irene Teufer 9602340 OEZA 1:17.72 1:18.96 E 35.52 1:18.96
9. Claudia Rijkhoff 9603338 Z.V.Hoorn-Aurik 1:20.00 1:19.34 E 35.79 1:19.34


<< TOP >>
Programmanr. 9
25-01-2008
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 1:09.82 1:09.39 C 32.39 1:09.39
2. Macy Oortwijn 9500722 Aquapoldro 1:13.09 1:11.92 D 33.00 1:11.92
3. Rosanne Padt 9501582 DAW-Finenzo 1:11.35 1:12.10 D 33.12 1:12.10
4. Cynthia van Beusekom 9500134 TriVia 1:13.55 1:13.20 E 33.10 1:13.20
5. Roos Brugman 9500724 ZV Westland Dijkglas 1:14.53 1:13.84 E 34.85 1:13.84
6. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 1:13.07 1:14.00 E 33.81 1:14.00
7. Annemarie Worst 9500042 Octopus 1:14.56 1:14.02 E 34.47 1:14.02
8. Michelle de Bruijn 9503090 TRB/RES 1:16.87 1:14.46 E 33.88 1:14.46
9. Simone Soudant 9500430 Eiffel Swimmers PSV 1:16.26 1:14.84 E 34.44 1:14.84
10. Femke Leenstra 9503038 Orca 1:14.54 1:14.94 E 34.73 1:14.94
11. Sofie Salimbeni 9500542 Eemsrobben 1:15.93 1:15.54 E 33.87 1:15.54
12. Lizzy Janssen 9500752 Heldense Zwemvereniging 1:15.60 1:15.79 F 35.24 1:15.79
13. Monique van der Struik 9502502 Ritola Z&PC 1:16.04 1:17.08 F 35.06 1:17.08
14. Annemiek Suiker 9501636 De Reuring 1:15.39 1:17.95 F 35.94 1:17.95
15. Shireen Post 9503286 AZ&PC 1:15.14 1:18.14 F 34.49 1:18.14
16. Miloes Rozemuller 9501832 Z.V.Hoorn-Aurik 1:17.19 1:18.64 F 35.43 1:18.64
17. Nathalja Pragt 9500030 Nova 1:16.81 1:18.79 F 37.05 1:18.79
18. Karin Groen 9502440 GZVW 1:16.93 1:19.78 F 36.39 1:19.78
19. Annika Arvin 9500008 De Dolfijn 1:16.80 1:20.09 F 35.83 1:20.09
20. Jona Pisters 9501784 NIMO 1:16.64 1:24.22 37.63 1:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 10
25-01-2008
Meisjes, 100m vlinderslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Parand Zarekiani 9402150 De Dolfijn 1:08.35 1:06.98 B 30.37 1:06.98
2. Michelle Verouden 9400150 Eiffel Swimmers PSV 1:09.31 1:08.33 C 32.54 1:08.33
3. Merle Verkijk 9400278 WVZ 1:08.92 1:08.66 D 31.47 1:08.66
4. Christel Vinke 9400152 ZVZwartsluis 1:09.49 1:09.03 D 31.78 1:09.03
5. Sophie Sollie 9400140 Zeester Meerval 1:10.18 1:09.20 D 31.89 1:09.20
6. Inge Pepping 9402308 De Rijn 1:11.17 1:10.36 E 33.08 1:10.36
7. Cleo Denise Bol 9403314 WZ&PC 1:11.13 1:11.66 E 32.41 1:11.66
8. Danique Agterberg 9401054 Hellas-Glana 1:10.87 1:12.09 E 32.98 1:12.09
9. Sharon Gelmers 9400416 Octopus 1:12.14 1:12.66 E 33.20 1:12.66
10. Estrella Wierikx 9402712 Numansdorp 1:12.87 1:13.54 F 33.24 1:13.54
11. Marjolein Maris 9400210 De Houtrib 1:12.10 1:14.43 F 34.63 1:14.43
12. Karin Rijkelijkhuizen 9403358 Zignea 1:11.97 1:14.62 F 33.52 1:14.62
13. Sharona Mlcoch 9406178 DAW-Finenzo 1:12.27 1:14.80 F 33.47 1:14.80


<< TOP >>
Programmanr. 11
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. John Smit 9500613 Poseidon'56 27.92 27.97 D
DIS Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 28.12
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 12
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 26.60 25.83 B
2. Stef Heijnekamp 9401665 HZC-Weusthag 26.35 25.96 C
3. Jelle Derksen 9400017 DWK 26.41 26.28 C
4. Marciano Lynch 9401893 WVZ 26.98 26.45 D
5. Tom van de Putte 9402625 MNC Dordrecht 26.51 26.61 D
6. Bob Dalmeijer 9402203 Luctor et Emergo 27.06 26.63 D
7. Tom Brouwers 9402027 RZC 27.04 26.74 D
8. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 26.95 26.88 D
9. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 27.46 27.62 E
10. Robert Ligtenberg 9401561 Het Ravijn 27.40 27.76 E
11. Pim van Basten Batenburg 9401657 Hellas-Glana 27.27 28.06 E


<< TOP >>
Programmanr. 13
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Lars Sieval 9300723 LZ 1886-KartoenZ 25.51 25.47 C
2. Menno Manning 9300333 De Veene 26.23 25.52 C
3. Steffen Hillmer 9306365 De Dinkel Denekamp 25.95 25.62 C
4. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 25.73 25.68 C
5. Dion Dreesens 9302189 HZPC 25.70 25.70 C
6. Wouter Kaman 9300241 Aquarijn 26.19 25.79 D
7. Wouter Sikma 9302335 Neptunia'24 26.54 25.98 D
8. Mart Hendriks 9304079 SG Tritium 25.66 26.03 D
9. Paul Koster 9304465 Dio 26.18 26.05 D
10. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 26.45 26.06 D
11. Sander Lamberts 9303169 Aqua '68 26.18 26.21 D
12. Sander Ariaansz 9302053 Zwemlust/Utrecht(SG) 26.24 26.38 E
13. Thomas van Mierlo 9300353 Zwem & Poloklub Budel 26.09 26.52 E
14. Gijs Verhagen 9304253 Neptunus 58 26.54 26.54 E
15. Maurice Soudant 9302125 Eiffel Swimmers PSV 26.70 26.55 E
16. Niek Pereboom 9305395 WIDEX GZC DONK 26.41 26.67 E
17. Huub Scholing 9301179 Het Ravijn 26.60 26.89 E
18. Ruben Dekker 9300627 Zaanstad (SG) 26.40 26.90 E
DIS Bernd Kobesen 9300981 Nova 26.39
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 14
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Mark Costeris 9202327 De Schotejil 24.06 23.97 A
Kamp. Record Junioren 4
2. Mike Marissen 9202187 DWK 24.44 24.63 C
3. John Verhagen 9205325 Eiffel Swimmers PSV 24.37 24.73 C
4. Joost Groeneveld 9200409 VZC-E&P 24.86 25.05 D
5. Maurits Muthert 9200941 Stadskanaal 25.64 25.27 D
6. Pascal Timmermans 9202349 RZC 25.36 25.28 D
7. Anton van Zantvoort 9201907 Zuiderzeezwemmers 26.03 25.52 D
8. Erik Wegman 9201465 De Kempvis 25.82 25.72 E
9. Sverre Eschweiler 9204035 Z.V.Hoorn-Aurik 25.61 25.75 E
10. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 25.99 25.87 E
10. Ralph van Megen 9201613 HZPC 25.53 25.87 E
12. Alex van der Hoeven 9202571 NDD 25.18 25.94 E
13. Jeroen Baars 9200031 Poseidon'56 25.78 25.97 E
14. Johnno Smulders 9202675 Eiffel Swimmers PSV 26.00 26.03 E
15. Victor Poot 9203651 ZV Vlaardingen 25.94 26.07 E
16. Dennis Thomas 9204301 Aqua '68 25.79 26.13 E
17. Robin Veenstra 9201335 Zwemlust/Utrecht(SG) 25.82 26.21 E
17. Jelle Blok 9205179 WVZ 25.73 26.21 E
19. Eduard Bremmer 9200145 De Columbiaan 26.02 26.66 E


<< TOP >>
Programmanr. 15
25-01-2008
Meisjes, 4 x 200m vrije slag Junioren 3 en later
Resultaten


Rang Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Eiffel Swimmers PSV 1 Eiffel Swimmers PSV 9:12.65 9:08.43
Noortje van den Boom
Jovanna Koens
Janine Verhaegh
Michelle Verouden
94
95
95
94
30.73
30.45
32.56
30.39
1:04.18
1:04.44
1:10.59
1:03.50
1:39.75
1:38.90
1:49.63
1:38.26
2:15.88
2:12.88
2:26.38
2:13.29
2:15.88
2:12.88
2:26.38
2:13.29
2. De Dinkel Denekamp 1 De Dinkel Denekamp 9:35.21 9:15.39
Lonne Dijkhuis
Danique Thijert
Carien van der Schaaf
Maud Hesselink
94
94
95
94
31.41
31.25
31.92
29.87
1:06.43
1:07.08
1:07.06
1:04.63
1:42.76
1:44.00
1:43.51
1:41.66
2:17.97
2:20.01
2:19.12
2:18.29
2:17.97
2:20.01
2:19.12
2:18.29
3. De Columbiaan 1 De Columbiaan 9:25.77 9:18.34
Tania Jacobs
Demi Kool
Yvette de Gier
Tamara van Vliet
94
94
94
94
31.67
32.06
30.00
30.52
1:07.02
1:07.87
1:04.11
1:05.78
1:43.43
1:45.80
1:40.36
1:42.64
2:20.13
2:24.05
2:16.20
2:17.96
2:20.13
2:24.05
2:16.20
2:17.96
4. TriVia 1 TriVia 9:15.79 9:24.86
Rosanne Schoonbeek
Naomi Touré
Cynthia van Beusekom
Mirthe Lanfermeijer
94
94
95
94
32.24
31.32
31.73
30.88
1:07.44
1:06.69
1:08.38
1:05.58
1:44.79
1:43.42
1:47.09
1:42.54
2:20.60
2:19.83
2:25.22
2:19.21
2:20.60
2:19.83
2:25.22
2:19.21
5. WZ&PC  1 WZ&PC 9:31.69 9:32.42
Pascalle Spiekerman
Janine Rooker
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
94
96
94
94
31.96
34.04
31.30
31.64
1:08.95
1:12.37
1:06.88
1:07.79
1:46.76
1:50.83
1:43.97
1:45.03
2:24.36
2:27.21
2:19.54
2:21.31
2:24.36
2:27.21
2:19.54
2:21.31
6. Zignea 1 Zignea 9:47.33 9:35.20
Debby Boerefijn
Karin Rijkelijkhuizen
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
94
94
32.63
34.91
32.29
31.67
1:09.03
1:13.61
1:08.79
1:06.24
1:45.43
1:54.31
1:47.54
1:41.84
2:19.26
2:34.38
2:25.33
2:16.23
2:19.26
2:34.38
2:25.33
2:16.23
7. De Dinkel Denekamp 2 De Dinkel Denekamp 9:52.99 9:42.93
Merle Oonk
Tessa Aarninkhof
Noortje Timmerman
Loes Westerhof
94
94
95
95
32.37
34.29
30.92
32.19
1:10.45
1:12.09
1:07.04
1:09.87
1:49.66
1:50.21
1:45.06
1:48.90
2:26.27
2:26.30
2:23.12
2:27.24
2:26.27
2:26.30
2:23.12
2:27.24
8. Aquapoldro 1 Aquapoldro 9:42.59 9:45.45
Cecily Sadowski
Marloes van der Beek
Esmée Bos
Macy Oortwijn
95
94
96
95
33.43
32.70
33.33
31.66
1:11.17
1:10.89
1:11.53
1:09.72
1:49.56
1:51.12
1:49.86
1:48.13
2:24.61
2:29.62
2:27.51
2:23.71
2:24.61
2:29.62
2:27.51
2:23.71
9. DAW-Finenzo 1 DAW-Finenzo 9:50.48 9:45.89
Rosanne Padt
Mandy Verhage
Davina van Perge
Sharona Mlcoch
95
95
95
94
32.26
36.04
33.15
29.48
1:09.04
1:15.02
1:10.21
1:04.71
1:46.84
1:54.63
1:49.92
1:43.36
2:23.40
2:32.83
2:28.93
2:20.73
2:23.40
2:32.83
2:28.93
2:20.73
10. ZV Westland Dijkglas 1 ZV Westland Dijkglas 9:46.66 9:46.27
Roos Brugman
Amber de Kroon
Maartje de Wit
Astrid van Nieuwkerk
95
96
95
94
33.94
33.79
32.15
31.36
1:12.65
1:12.68
1:09.66
1:07.34
1:51.58
1:53.80
1:48.34
1:43.50
2:28.03
2:33.79
2:25.62
2:18.83
2:28.03
2:33.79
2:25.62
2:18.83
11. DZ&PC 1 DZ&PC 9:49.67 9:50.11
Claudia Damski
Tineke Wind
Minke Betten
Femke Groos
94
94
94
94
34.66
31.82
31.18
31.65
1:13.71
1:09.26
1:06.58
1:08.52
1:54.82
1:48.54
1:44.02
1:48.22
2:35.10
2:29.60
2:21.04
2:24.37
2:35.10
2:29.60
2:21.04
2:24.37
12. Z.V.Hoorn-Aurik  1 Z.V.Hoorn-Aurik 9:51.08 9:51.38
Helena La
Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
Miloes Rozemuller
95
96
96
95
33.92
33.52
32.56
31.65
1:11.42
1:12.53
1:10.07
1:08.49
1:50.75
1:51.88
1:48.95
1:47.69
2:28.98
2:30.57
2:26.14
2:25.69
2:28.98
2:30.57
2:26.14
2:25.69
13. De Columbiaan 2 De Columbiaan 9:43.49 9:55.03
Jara Schmidt
Liset Jansen
Rebecca Johnson
Tessa van Beelen
94
95
94
94
32.99
30.94
33.52
33.90
1:10.83
1:07.61
1:11.97
1:13.82
1:50.24
1:46.23
1:51.68
1:53.98
2:26.62
2:26.23
2:30.39
2:31.79
2:26.62
2:26.23
2:30.39
2:31.79