Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 32. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 34. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 35. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 37. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 38. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 39. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 44. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


3 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 2 sessie 3 26-01-2008 - 9:00


Programmanr. 30
26-01-2008
Meisjes, 100m rugslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Esmée Bos 9600662 Aquapoldro 1:11.71 1:11.63 A 34.30 1:11.63
2. Esmee Vermeulen 9600678 Zaanstad (SG) 1:15.24 1:12.65 B 35.57 1:12.65
3. Fanne van Eldik 9600074 ZVW '74 1:15.37 1:13.36 C 35.35 1:13.36
4. Rosa Veerman 9600862 Ed-Vo 1:14.39 1:13.70 C 35.62 1:13.70
5. Claudia Rijkhoff 9603338 Z.V.Hoorn-Aurik 1:17.29 1:15.03 D 36.73 1:15.03
6. Sabine van den Hoeven 9600014 De Veene 1:18.33 1:15.55 D 36.78 1:15.55
7. Marissa Taribuka 9602782 DWK 1:16.16 1:16.26 E 36.42 1:16.26
8. Lora Bosch 9601900 EZC 1:16.96 1:16.40 E 36.90 1:16.40
9. Anouk van der Vlies 9603226 WIDEX GZC DONK 1:16.05 1:16.43 E 36.99 1:16.43
10. Mariska Teske 9601712 LZ 1886-KartoenZ 1:18.16 1:16.48 E 36.91 1:16.48
11. Julia Brouwers 9600868 WZ&PC 1:16.58 1:16.55 E 37.67 1:16.55
11. Nicole Bennis 9600470 WVZ 1:17.79 1:16.55 E 37.24 1:16.55
13. Maaike de Waard 9600604 De Zeehond '73 1:18.76 1:17.01 E 36.70 1:17.01
14. Tamara Grove 9601266 Oceanus 1:18.68 1:17.29 E 37.81 1:17.29
15. Lisanne Jente 9600788 Brunssum 1:19.17 1:17.62 E 37.62 1:17.62
16. Veronique van der Velde 9601740 De Dinkel Denekamp 1:17.80 1:17.68 E 37.53 1:17.68
17. Janine Rooker 9600316 WZ&PC 1:19.29 1:17.85 E 38.27 1:17.85
18. Naomi Zuidema 9600058 Stadskanaal 1:17.79 1:18.15 E 38.18 1:18.15
19. Marceline de Cloe 9602050 De Vennen 1:18.37 1:18.52 E 37.81 1:18.52
20. Femke Aan 9601498 Zaanstad (SG) 1:19.11 1:18.99 E 38.78 1:18.99
21. Anouk Hesseling 9601070 De Columbiaan 1:19.50 1:20.70 F 38.58 1:20.70
22. Esther Kuhlman 9601678 Aquapoldro 1:19.38 1:21.43 F 39.36 1:21.43


<< TOP >>
Programmanr. 31
26-01-2008
Meisjes, 100m rugslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Annemarie Worst 9500042 Octopus 1:09.91 1:08.92 A 33.76 1:08.92
2. Myrthe Sytsema 9502706 HZ&PC Heerenveen 1:10.57 1:10.44 C 33.86 1:10.44
3. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 1:10.12 1:12.58 D 34.60 1:12.58
4. Liset Jansen 9500418 De Columbiaan 1:15.83 1:12.66 D 35.79 1:12.66
5. Luciënne van der Linde 9503452 't Tolhekke 1:13.98 1:13.40 E 35.23 1:13.40
6. Janine Verhaegh 9500754 Eiffel Swimmers PSV 1:14.76 1:13.53 E 35.69 1:13.53
7. Pieternel Braam 9501610 De Zijl LGB 1:13.29 1:13.56 E 35.90 1:13.56
8. Rosanne Padt 9501582 DAW-Finenzo 1:12.66 1:13.63 E 34.81 1:13.63
9. Michelle de Bruijn 9503090 TRB/RES 1:14.18 1:13.91 E 35.22 1:13.91
10. Noortje Timmerman 9501088 De Dinkel Denekamp 1:15.07 1:13.94 E 35.73 1:13.94
11. Simone Soudant 9500430 Eiffel Swimmers PSV 1:14.46 1:14.19 E 36.03 1:14.19
12. Cynthia van Beusekom 9500134 TriVia 1:16.00 1:14.36 E 35.31 1:14.36
13. Jovanna Koens 9505652 Eiffel Swimmers PSV 1:14.15 1:14.54 E 36.10 1:14.54
14. Aniek Resink 9500738 Dio 1:15.42 1:14.80 E 36.20 1:14.80
15. Sanne Huijsmans 9501796 De Schotejil 1:16.36 1:14.96 E 36.09 1:14.96
16. Samantha Kardol 9502972 Nuenen 1:16.94 1:15.12 E 36.59 1:15.12
17. Annika Arvin 9500008 De Dolfijn 1:16.23 1:15.48 E 36.59 1:15.48
18. Daisy Koning 9500314 De Zeeschuimers 1:16.12 1:15.78 E 36.75 1:15.78
19. Sylvia Dik 9501064 De Pinquin 1:15.96 1:16.14 E 36.62 1:16.14
20. Natasja Boers 9501560 De Columbiaan 1:14.67 1:16.25 E 36.38 1:16.25
21. Maartje de Wit 9502362 ZV Westland Dijkglas 1:15.39 1:16.73 F 36.71 1:16.73
22. Sietske Veldkamp 9501628 GZ en PC de Whee 1:15.64 1:16.74 F 37.58 1:16.74
23. Kirsten Nieboer 9501988 Aqua '68 1:16.91 1:17.05 F 36.66 1:17.05
24. Elisabeth Muthert 9500062 Stadskanaal 1:16.59 1:17.37 F 37.34 1:17.37
25. Macy Oortwijn 9500722 Aquapoldro 1:14.09 1:19.64 F 37.66 1:19.64
26. Jona Pisters 9501784 NIMO 1:16.58 1:20.64 F 38.00 1:20.64
DIS Carmen Nijenhuis 9500374 Livo 1:15.34 1:16.23 E 36.80 1:16.23
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 32
26-01-2008
Meisjes, 100m rugslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 1:07.80 1:06.60 A 32.30 1:06.60
2. Marjolein Delno 9400024 De Rijn 1:08.07 1:08.49 C 33.24 1:08.49
3. Mirthe Lanfermeijer 9400074 TriVia 1:08.99 1:08.88 C 33.80 1:08.88
4. Michelle Verouden 9400150 Eiffel Swimmers PSV 1:09.23 1:10.16 E 34.63 1:10.16
5. Parand Zarekiani 9402150 De Dolfijn 1:12.06 1:10.39 E 34.04 1:10.39
6. Tamara van Vliet 9403562 De Columbiaan 1:10.56 1:10.75 E 34.39 1:10.75
7. Eefje Subroto 9400766 WVZ 1:11.43 1:10.76 E 34.31 1:10.76
8. Lisa Boers 9400994 Noordkop-Zeemacht SG 1:10.25 1:10.83 E 33.49 1:10.83
9. Sophie Sollie 9400140 Zeester Meerval 1:11.98 1:10.97 E 34.52 1:10.97
10. Grace Vrieling 9401624 TriVia 1:10.86 1:11.09 E 34.70 1:11.09
10. Sharon Gelmers 9400416 Octopus 1:08.57 1:11.09 E 33.55 1:11.09
12. Fiona van Heerde 9403660 De Vikings 1:10.77 1:11.21 E 34.47 1:11.21
13. Merle Verkijk 9400278 WVZ 1:11.70 1:11.53 E 34.69 1:11.53
14. Inge Pepping 9402308 De Rijn 1:11.09 1:11.58 E 34.74 1:11.58
14. Kelly van der Hoeven 9402618 NDD 1:13.57 1:11.58 E 34.22 1:11.58
16. Jakonien Koster 9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:13.07 1:11.98 E 35.32 1:11.98
17. Suzanne Mosch 9400548 Noordkop-Zeemacht SG 1:13.15 1:12.09 E 34.90 1:12.09
18. Danique Agterberg 9401054 Hellas-Glana 1:12.80 1:12.29 E 35.18 1:12.29
19. Yvette de Gier 9402124 De Columbiaan 1:11.79 1:12.67 E 34.86 1:12.67
20. Noortje van den Boom 9400574 Eiffel Swimmers PSV 1:12.78 1:12.82 E 34.93 1:12.82
21. Manon Kuiper 9400302 't Tolhekke 1:13.51 1:12.91 E 35.25 1:12.91
21. Claire de Winter 9407502 GoSwim 1:11.97 1:12.91 E 35.40 1:12.91
23. Anna Visser 9400774 HZ&PC Heerenveen 1:13.72 1:13.10 E 35.44 1:13.10
24. Lisa Koster 9401682 OEZA 1:13.07 1:13.17 E 34.70 1:13.17
25. Tania Jacobs 9400864 De Columbiaan 1:12.90 1:13.35 E 35.50 1:13.35
26. Danielle de Boer 9404736 't Tolhekke 1:13.32 1:13.54 E 35.28 1:13.54
27. Minke Janssen 9400830 Noord Limburg(SG) 1:13.65 1:13.65 E 35.88 1:13.65
28. Cleo Denise Bol 9403314 WZ&PC 1:12.83 1:13.77 E 35.97 1:13.77
29. Jaimy Lee Taskin 9403364 Noordwijkerhout 1:12.26 1:14.12 E 36.38 1:14.12
30. Mandy de Lange 9400432 Dedemsvaart-AC 1:12.22 1:15.25 F 35.67 1:15.25
31. Malou Memelink 9403064 NDD 1:13.15 1:15.37 F 35.73 1:15.37
32. Marjolein Maris 9400210 De Houtrib 1:12.82 1:15.54 F 36.31 1:15.54


<< TOP >>
Programmanr. 33
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Lucas Greven 9501941 ZC Valkenburg 2:17.71 2:13.48 D 30.99 1:05.30 1:39.91 2:13.48
2. Damon Peperkamp 9501101 De Dinkel Denekamp 2:21.62 2:13.61 D 31.05 1:05.32 1:40.30 2:13.61
3. Daniel van der Deen 9500721 Borger 2:17.89 2:13.67 D 31.72 1:05.50 1:40.52 2:13.67
4. Jakub Foytl 9504687 DES 2:17.07 2:14.46 D 30.94 1:04.99 1:40.02 2:14.46
5. John Smit 9500613 Poseidon'56 2:19.84 2:16.04 E 29.68 1:03.74 1:40.15 2:16.04
6. Mike Bravenboer 9500299 Poseidon'56 2:20.87 2:17.41 E 30.38 1:04.48 1:41.07 2:17.41
7. Arthur van Noorden 9501239 ZC Valkenburg 2:21.45 2:17.77 E 31.76 1:07.16 1:43.48 2:17.77
8. Yassine Maniani 9501755 Zwemlust/Utrecht(SG) 2:23.42 2:18.31 E 32.47 1:08.29 1:42.99 2:18.31
9. Oscar van den Heuvel 9500803 Noordwijkerhout 2:18.29 2:18.48 E 31.68 1:07.21 1:43.04 2:18.48
10. Jonathan Rozema 9501157 DZ&PC 2:18.57 2:18.57 E 31.10 1:06.12 1:42.46 2:18.57
11. Jeffrey Reijnders 9500877 Oceanus 2:18.27 2:18.78 E 31.34 1:06.31 1:42.73 2:18.78
12. Jens Kobesen 9500117 Nova 2:16.18 2:18.83 E 29.98 1:05.00 1:41.92 2:18.83
13. Maarten Brzoskowski 9500769 Eiffel Swimmers PSV 2:23.39 2:19.22 E 31.22 1:06.70 1:43.69 2:19.22
14. Ruben Tol 9501119 Ed-Vo 2:21.10 2:19.59 E 30.89 1:06.10 1:43.30 2:19.59
15. Jurian Beukers 9501327 WVZ 2:20.90 2:19.81 E 32.13 1:07.52 1:43.91 2:19.81
16. Luc van der Wolde 9500281 Stadskanaal 2:19.43 2:21.45 F 31.44 1:07.91 1:45.49 2:21.45
17. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 2:21.61 2:22.39 F 30.64 1:06.47 1:44.78 2:22.39


<< TOP >>
Programmanr. 34
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 2:03.06 2:00.33 A+ 27.96 58.37 1:29.28 2:00.33
Kamp. Record Junioren 2
2. Stef Heijnekamp 9401665 HZC-Weusthag 2:09.07 2:03.63 B 28.13 59.04 1:31.75 2:03.63
3. Jelle Derksen 9400017 DWK 2:08.13 2:03.98 B 28.38 59.66 1:32.29 2:03.98
4. Marciano Lynch 9401893 WVZ 2:11.98 2:07.12 D 29.09 1:01.61 1:34.50 2:07.12
5. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 2:07.86 2:08.65 D 29.18 1:01.47 1:35.26 2:08.65
6. Jacco Doest 9400711 DWK 2:12.07 2:09.57 D 29.62 1:02.54 1:36.24 2:09.57
7. Willem Kees Roos 9402693 De Vikings 2:13.66 2:10.52 E 30.20 1:04.50 1:39.17 2:10.52
8. Lester Snackers 9400947 ZC Valkenburg 2:13.84 2:10.56 E 30.28 1:03.30 1:37.79 2:10.56
9. Tom Brouwers 9402027 RZC 2:15.02 2:10.59 E 29.97 1:03.38 1:37.62 2:10.59
10. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 2:12.50 2:10.68 E 30.21 1:03.72 1:38.11 2:10.68
11. Bob Dalmeijer 9402203 Luctor et Emergo 2:10.11 2:11.61 E 29.25 1:01.72 1:36.38 2:11.61
12. Remy den Boer 9401759 De Warande 2:14.94 2:11.76 E 30.49 1:04.11 1:38.76 2:11.76
13. Maxim Veldhuis 9400195 HZ&PC Heerenveen 2:10.56 2:11.87 E 28.64 1:01.10 1:36.32 2:11.87
14. Jacques Journée 9400513 De Dinkel Denekamp 2:15.20 2:12.08 E 30.07 1:03.81 1:38.95 2:12.08
15. Olivier Nass 9402933 WVZ 2:14.46 2:12.48 E 31.07 1:05.41 1:40.10 2:12.48
16. Istvan Spaargaren 9401199 Oceanus 2:15.96 2:12.79 E 30.50 1:04.38 1:38.88 2:12.79
17. Vincent Moolhuijsen 9401215 Oceanus 2:13.53 2:12.84 E 31.10 1:05.27 1:39.71 2:12.84
18. Ivar van Ginkel 9400025 DWK 2:15.36 2:12.85 E 30.34 1:03.68 1:38.04 2:12.85
19. Pim van Basten Batenburg 9401657 Hellas-Glana 2:14.99 2:12.96 E 29.80 1:03.22 1:38.62 2:12.96
20. Ruben Klinkers 9403511 ZC Valkenburg 2:13.84 2:13.19 E 30.88 1:05.19 1:39.54 2:13.19
21. Kingue Struijf 9400913 WZ&PC 2:15.19 2:13.39 E 29.96 1:03.97 1:38.96 2:13.39
22. Frank van der Wolff 9400955 Z.V.Hoorn-Aurik 2:15.19 2:13.82 E 30.19 1:03.82 1:40.08 2:13.82
23. Maiko Postma 9400963 DZ&PC 2:15.98 2:14.10 E 30.18 1:03.57 1:38.62 2:14.10
24. Date v.d. Zaag 9403919 Eiffel Swimmers PSV 2:16.22 2:14.45 E 30.79 1:05.08 1:40.36 2:14.45
25. Tom van de Putte 9402625 MNC Dordrecht 2:15.81 2:15.73 F 29.85 1:04.44 1:40.61 2:15.73
26. Robert Ligtenberg 9401561 Het Ravijn 2:13.02 2:15.91 F 30.09 1:04.16 1:40.49 2:15.91
NG Roberto Visser 9400443 Kerkdriel 2:16.26


<< TOP >>
Programmanr. 35
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Dion Dreesens 9302189 HZPC 1:58.72 1:56.70 A+ 26.48 55.67 1:25.98 1:56.70
2. Sam van de Schootbrugge 9304783 De Otters Het Gooi 2:01.47 1:57.96 A 26.87 56.41 1:27.12 1:57.96
3. Jorke Willemse 9301977 Orca 1:59.30 1:58.80 A 26.75 55.99 1:26.83 1:58.80
4. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 2:01.24 2:03.92 D 27.75 58.54 1:31.34 2:03.92
5. Nils Mollema 9306283 Electrolux AZC 2:04.87 2:04.31 D 28.39 59.30 1:32.18 2:04.31
6. Sonny Corré 9303615 De Stormvogel 2:05.72 2:04.53 D 28.04 59.41 1:32.12 2:04.53
6. Gijs Verhagen 9304253 Neptunus 58 2:06.55 2:04.53 D 28.47 1:00.08 1:32.63 2:04.53
8. Bart Dunweg 9301763 ZV Vlaardingen 2:07.39 2:04.74 D 28.31 1:00.20 1:32.93 2:04.74
9. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 2:09.00 2:05.44 D 27.65 58.99 1:32.42 2:05.44
10. Sander Ariaansz 9302053 Zwemlust/Utrecht(SG) 2:08.29 2:05.54 D 27.95 59.77 1:33.37 2:05.54
11. Ruben Dekker 9300627 Zaanstad (SG) 2:11.46 2:05.77 D 28.64 1:00.53 1:33.63 2:05.77
12. Pim Kienhuis 9300263 De Dinkel Denekamp 2:07.07 2:05.88 D 28.90 1:01.47 1:33.68 2:05.88
13. Menno Manning 9300333 De Veene 2:10.10 2:06.47 E 27.87 59.73 1:33.72 2:06.47
14. Bastiaan Waanders 9301225 Electrolux AZC 2:07.59 2:06.67 E 28.91 1:01.56 1:34.24 2:06.67
15. Loïc Kemp 9303483 De Otters Het Gooi 2:08.90 2:06.73 E 28.59 59.85 1:33.04 2:06.73
16. Bernd Kobesen 9300981 Nova 2:06.08 2:06.93 E 28.19 59.90 1:33.61 2:06.93
17. Lars Sieval 9300723 LZ 1886-KartoenZ 2:04.98 2:07.45 E 28.27 1:00.32 1:34.07 2:07.45
18. Paul Koster 9304465 Dio 2:10.34 2:07.57 E 28.40 1:00.70 1:34.60 2:07.57
19. Niek Pereboom 9305395 WIDEX GZC DONK 2:05.09 2:07.62 E 28.01 59.43 1:34.07 2:07.62
20. Huub Scholing 9301179 Het Ravijn 2:08.60 2:07.68 E 28.35 1:00.42 1:34.15 2:07.68
21. Miguel Correia 9300103 Zeester Meerval 2:09.76 2:07.79 E 29.39 1:02.12 1:35.65 2:07.79
22. Maurice Soudant 9302125 Eiffel Swimmers PSV 2:11.40 2:08.07 E 28.99 1:02.37 1:35.92 2:08.07
23. Remon van Mil 9301159 WVZ 2:10.12 2:08.32 E 28.58 1:00.56 1:34.47 2:08.32
24. Maarten Arntz 9301921 De Gelenberg 2:10.71 2:08.45 E 28.98 1:01.65 1:35.21 2:08.45
25. Geoff Ebskamp 9301817 Noord Limburg(SG) 2:09.69 2:08.75 E 29.06 1:01.58 1:35.60 2:08.75
26. Brandon van Voskuilen 9300539 De Dolfijn 2:11.58 2:08.86 E 30.10 1:02.78 1:36.22 2:08.86
27. Gijs Gertsen 9303485 De Vikings 2:09.59 2:09.16 E 29.58 1:02.43 1:36.24 2:09.16
28. Jeroen Gijselaar 9300777 EZC 2:12.20 2:09.36 E 28.72 1:01.06 1:35.84 2:09.36
29. Roald Blok 9302685 Octopus 2:11.13 2:09.59 E 29.16 1:01.58 1:35.41 2:09.59
30. Kasper Leeuw 9304435 EZC 2:10.92 2:09.62 E 29.54 1:02.26 1:36.44 2:09.62
31. Jordy de Klerk 9300269 WZ&PC 2:09.02 2:09.65 E 29.12 1:01.30 1:35.63 2:09.65
32. Daniel Langerveld 9302989 De Fuut 2:09.51 2:10.01 E 29.50 1:02.42 1:36.48 2:10.01
33. Wouter Kaman 9300241 Aquarijn 2:04.87 2:10.13 E 27.72 59.12 1:33.84 2:10.13
34. Boris Bijl 9304823 De Houtrib 2:12.16 2:10.61 E 29.57 1:02.49 1:36.84 2:10.61
35. Robin Ramaekers 9304385 ZON/S&S 2:10.85 2:10.92 E 29.43 1:02.28 1:36.29 2:10.92
36. Jasper Verheijen 9303685 Aqua Novio ´94 2:11.16 2:10.95 E 29.13 1:02.23 1:36.44 2:10.95
37. Thomas van Mierlo 9300353 Zwem & Poloklub Budel 2:09.87 2:11.71 E 28.40 1:01.21 1:36.91 2:11.71
38. Frans Slaats 9300461 Eiffel Swimmers PSV 2:10.60 2:12.21 F 28.91 1:02.23 1:37.03 2:12.21
39. Sven Alkema 9303083 De Vikings 2:10.36 2:12.40 F 29.41 1:03.02 1:38.24 2:12.40
40. Maikel Warmerdam 9304001 Noordwijkerhout 2:12.48 2:13.15 F 29.39 1:02.15 1:37.62 2:13.15
41. Wessel van der Maarel 9300325 De Rijn 2:08.18 2:13.74 F 28.52 1:00.35 1:36.21 2:13.74
42. Niels Suy 9302967 De Schelde 2:12.35 2:14.95 F 29.50 1:02.51 1:38.04 2:14.95
43. Joey Stokx 9301251 DAW-Finenzo 2:10.59 2:14.99 F 28.61 1:02.33 1:38.54 2:14.99
44. Yannick Mol 9302899 De Stormvogel 2:12.11 2:15.57 F 29.05 1:01.92 1:37.87 2:15.57
45. Freek Schoffelmeer 9302903 De Dolfijn 2:11.89 2:16.56 F 29.87 1:03.91 1:40.18 2:16.56
NG Sebastian de Been 9302233 De Warande 2:10.65


<< TOP >>
Programmanr. 36
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Mike Marissen 9202187 DWK 1:56.19 1:55.65 A 26.81 56.25 1:26.45 1:55.65
2. John Verhagen 9205325 Eiffel Swimmers PSV 1:56.97 1:57.72 C 26.43 56.20 1:26.38 1:57.72
3. Joost Groeneveld 9200409 VZC-E&P 2:00.21 1:58.06 C 26.70 56.85 1:27.90 1:58.06
4. Mitch Notten 9202505 ZC Valkenburg 1:59.86 1:58.51 C 26.97 56.55 1:27.24 1:58.51
5. Pascal Timmermans 9202349 RZC 2:05.11 2:00.51 D 26.10 56.30 1:28.61 2:00.51
6. Ferry Weertman 9201461 De Otters Het Gooi 2:03.73 2:01.21 D 27.64 58.67 1:31.03 2:01.21
7. Jelmar Kluiwstra 9204323 LZ 1886-KartoenZ 2:05.08 2:01.34 D 28.09 59.59 1:31.20 2:01.34
8. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 2:05.28 2:01.53 D 27.61 58.57 1:30.50 2:01.53
9. Jeroen Feijs 9200333 ZC Valkenburg 2:03.72 2:02.25 D 27.94 58.87 1:30.71 2:02.25
10. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 2:02.42 2:02.42 D 28.19 59.21 1:30.66 2:02.42
11. Victor Poot 9203651 ZV Vlaardingen 2:02.12 2:02.90 E 27.71 58.50 1:30.72 2:02.90
12. Laurens Pepping 9203529 De Rijn 2:03.67 2:02.94 E 28.28 59.26 1:30.98 2:02.94
13. Luuk Onrust 9205125 Zeester Meerval 2:04.65 2:04.19 E 28.34 59.57 1:32.08 2:04.19
14. Sverre Eschweiler 9204035 Z.V.Hoorn-Aurik 2:04.39 2:04.22 E 27.54 58.39 1:31.71 2:04.22
15. Jordy Zuidhoek 9201569 De Columbiaan 2:05.96 2:04.27 E 28.37 59.99 1:31.72 2:04.27
16. Johnno Smulders 9202675 Eiffel Swimmers PSV 2:04.31 2:04.35 E 28.03 58.85 1:31.42 2:04.35
17. Robbin van Kilsdonk 9200685 GoSwim 2:04.46 2:04.58 E 27.74 59.24 1:32.85 2:04.58
18. Julian van Leuven 9200823 De Dolfijn 2:02.54 2:05.10 E 28.20 59.33 1:31.77 2:05.10
19. Donny van Alphen 9202377 Zeester Meerval 2:04.59 2:05.67 E 28.50 1:00.41 1:33.34 2:05.67
20. Erik Wegman 9201465 De Kempvis 2:05.08 2:07.65 E 28.93 1:01.24 1:34.38 2:07.65
21. Robin Veenstra 9201335 Zwemlust/Utrecht(SG) 2:04.67 2:08.33 E 28.99 1:01.35 1:35.26 2:08.33
22. Jeroen Baars 9200031 Poseidon'56 2:05.86 2:12.16 F 29.16 1:03.53 1:37.50 2:12.16


<< TOP >>
Programmanr. 37
26-01-2008
Meisjes, 200m schoolslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Breanne Lensink 9600240 Livo 3:01.51 2:57.44 D 39.46 1:24.46 2:11.31 2:57.44
2. Amber Ruig 9603240 Zaanstad (SG) 3:02.00 2:57.82 D 39.81 1:25.12 2:11.87 2:57.82
3. Esmée Bos 9600662 Aquapoldro 3:04.20 3:01.23 D 41.17 1:28.12 2:14.88 3:01.23
4. Anouk van der Vlies 9603226 WIDEX GZC DONK 3:06.31 3:03.63 E 42.49 1:28.74 2:15.94 3:03.63
5. Renate Hemmes 9600418 Bubble 3:08.37 3:08.30 E 41.18 1:30.06 2:19.55 3:08.30
6. Sabine van den Hoeven 9600014 De Veene 3:10.97 3:08.52 E 43.06 1:32.99 2:20.80 3:08.52
7. Irene Teufer 9602340 OEZA 3:07.74 3:08.80 E 42.96 1:30.20 2:19.97 3:08.80
8. Carina Klees 9602680 WVZ 3:06.87 3:09.01 E 42.85 1:32.12 2:20.95 3:09.01
9. Tulany de Wilde 9601002 De Stormvogel 3:08.11 3:13.14 F 43.80 1:31.42 2:21.96 3:13.14
10. Larissa Gelderland 9600476 Koewacht 3:10.39 3:15.16 F 43.81 1:33.65 2:24.03 3:15.16
NG.ZA Romy Hoogendijk 9601258 Luctor et Emergo 3:08.66


<< TOP >>
Programmanr. 38
26-01-2008
Meisjes, 200m schoolslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 2:53.68 2:51.67 D 38.38 1:21.63 2:06.37 2:51.67
2. Cecily Sadowski 9500188 Aquapoldro 2:58.54 2:54.35 D 39.10 1:24.17 2:11.00 2:54.35
3. Liza Salverda 9500570 Orca 2:59.42 2:57.89 E 39.95 1:25.00 2:11.48 2:57.89
4. Milou Tjoonk 9504170 De Berkelduikers 3:01.13 2:58.70 E 40.06 1:26.46 2:13.57 2:58.70
5. Sylvia Dik 9501064 De Pinquin 2:58.67 2:58.77 E 40.11 1:25.72 2:12.61 2:58.77
6. Helena La 9502134 Z.V.Hoorn-Aurik 2:58.09 2:58.97 E 40.32 1:24.38 2:11.34 2:58.97
7. Femke Klein Gunnewiek 9501074 Livo 3:00.36 3:00.40 E 40.92 1:27.06 2:14.27 3:00.40
8. Niké Schuurmans 9502004 Livo 3:02.14 3:01.70 E 42.62 1:29.31 2:15.82 3:01.70
9. Eline van der Plas 9500866 Hellas-Glana 3:00.36 3:02.82 F 41.06 1:27.84 2:15.78 3:02.82
10. Sofie Salimbeni 9500542 Eemsrobben 3:01.24 3:02.95 F 40.52 1:26.90 2:14.99 3:02.95
11. Simone Soudant 9500430 Eiffel Swimmers PSV 3:01.58 3:03.27 F 40.89 1:27.13 2:15.33 3:03.27
12. Suzanne de Vries 9500628 De Haaien 2:59.42 3:04.42 F 41.75 1:29.05 2:17.94 3:04.42
13. Sanne Bommer 9501132 Zaanstad (SG) 2:58.75 3:05.16 F 40.96 1:27.37 2:16.08 3:05.16
14. Liset Jansen 9500418 De Columbiaan 2:59.04 3:07.42 F 40.46 1:27.29 2:16.39 3:07.42
DIS Judith v.d. Vrande 9500744 BZC Dolfijnen 3:00.65
AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 39
26-01-2008
Meisjes, 200m schoolslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Yvette de Gier 9402124 De Columbiaan 2:52.12 2:47.88 D 37.16 1:19.07 2:02.93 2:47.88
2. Sanne Scheerder 9401316 ZC Valkenburg 2:50.66 2:48.45 D 38.49 1:22.18 2:06.26 2:48.45
3. Lonne Dijkhuis 9400030 De Dinkel Denekamp 2:51.16 2:50.24 E 37.22 1:21.34 2:06.24 2:50.24
4. Pascalle Spiekerman 9403030 WZ&PC 2:48.68 2:51.04 E 37.51 1:20.83 2:05.31 2:51.04
5. Inge Pepping 9402308 De Rijn 2:51.73 2:52.57 E 38.96 1:22.63 2:07.48 2:52.57
6. Cleo Denise Bol 9403314 WZ&PC 2:52.36 3:02.06 F 41.68 1:28.17 2:15.22 3:02.06


<< TOP >>
Programmanr. 40
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Lucas Greven 9501941 ZC Valkenburg 2:32.68 2:27.82 C 34.36 1:12.91 1:53.34 2:27.82
2. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 2:34.39 2:32.86 D 33.23 1:10.48 1:56.39 2:32.86
3. Damon Peperkamp 9501101 De Dinkel Denekamp 2:34.92 2:33.98 E 34.60 1:15.44 2:00.26 2:33.98
4. John Smit 9500613 Poseidon'56 2:37.82 2:34.87 E 32.03 1:12.34 1:59.15 2:34.87
5. Jonathan Rozema 9501157 DZ&PC 2:39.37 2:35.60 E 32.07 1:12.29 1:58.92 2:35.60
6. Mike Bravenboer 9500299 Poseidon'56 2:36.67 2:36.04 E 34.43 1:12.34 1:59.85 2:36.04
7. Milan Grünewald 9500757 TriVia 2:38.33 2:37.54 E 34.27 1:12.56 2:00.40 2:37.54
8. Jeffrey Reijnders 9500877 Oceanus 2:35.89 2:38.11 E 35.33 1:16.37 2:01.62 2:38.11
9. Arthur van Noorden 9501239 ZC Valkenburg 2:38.10 2:39.66 E 33.69 1:15.28 2:03.48 2:39.66
10. Oscar van den Heuvel 9500803 Noordwijkerhout 2:38.64 2:39.68 E 35.22 1:15.58 2:04.88 2:39.68
DIS Sem van Lith 9501851 ZVW '74 2:36.66 2:34.93 E 34.04 1:14.27 1:58.86 2:34.93
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 41
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 2:18.99 2:16.33 A+ 29.47 1:03.56 1:44.77 2:16.33
Kamp. Record Junioren 2
2. Jordy Vroomen 9400341 Eurode KZC 2:23.79 2:22.98 C 31.25 1:08.34 1:51.89 2:22.98
3. Mike ter Horst 9402785 De Zeeschuimers 2:29.29 2:24.11 C 31.28 1:08.05 1:51.63 2:24.11
4. Jelle Derksen 9400017 DWK 2:26.65 2:24.51 D 30.45 1:09.46 1:51.89 2:24.51
5. Stef Heijnekamp 9401665 HZC-Weusthag 2:26.54 2:27.02 D 31.18 1:10.18 1:54.01 2:27.02
6. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 2:25.12 2:27.21 D 30.72 1:08.91 1:54.62 2:27.21
7. Christian Renshoff 9404343 Octopus 2:29.60 2:29.67 E 33.18 1:10.98 1:54.39 2:29.67
8. Maxim Veldhuis 9400195 HZ&PC Heerenveen 2:30.26 2:29.89 E 31.00 1:09.77 1:55.95 2:29.89
9. Pim van Basten Batenburg 9401657 Hellas-Glana 2:32.76 2:30.55 E 32.23 1:09.35 1:53.46 2:30.55
10. Remy den Boer 9401759 De Warande 2:31.80 2:30.69 E 35.21 1:14.50 1:58.88 2:30.69
11. Date v.d. Zaag 9403919 Eiffel Swimmers PSV 2:31.54 2:30.79 E 32.62 1:09.98 1:55.25 2:30.79
12. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 2:31.09 2:31.11 E 32.58 1:12.57 1:58.78 2:31.11
13. Ruben Klinkers 9403511 ZC Valkenburg 2:30.43 2:31.41 E 33.17 1:13.70 1:57.27 2:31.41
14. Jacco Doest 9400711 DWK 2:29.44 2:31.83 E 33.57 1:11.72 1:57.19 2:31.83
15. Vincent Moolhuijsen 9401215 Oceanus 2:30.54 2:31.88 E 33.89 1:12.21 1:57.68 2:31.88
16. Alex Catsburg 9404753 MNC Dordrecht 2:29.39 2:32.70 E 33.99 1:14.99 1:57.71 2:32.70
17. Robert Ligtenberg 9401561 Het Ravijn 2:32.39 2:33.30 E 32.79 1:08.57 1:57.87 2:33.30
18. Brian van de Graaf 9401653 De Houtrib 2:30.09 2:34.71 E 32.98 1:14.00 1:57.58 2:34.71
19. Tom Brouwers 9402027 RZC 2:32.64 2:35.33 F 31.81 1:09.22 2:02.16 2:35.33


<< TOP >>
Programmanr. 42
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Sam van de Schootbrugge 9304783 De Otters Het Gooi 2:16.63 2:11.44 A+ 29.49 1:02.59 1:40.98 2:11.44
Kamp. Record Junioren 3
2. Jens Bakker 9300021 De Dolfijn 2:18.58 2:13.21 A 29.27 1:03.59 1:41.38 2:13.21
3. Jorke Willemse 9301977 Orca 2:18.91 2:16.09 B 31.53 1:05.88 1:45.83 2:16.09
4. Gavin van der Werf 9302971 HZ&PC Heerenveen 2:19.66 2:18.43 C 29.56 1:04.99 1:44.97 2:18.43
5. Steffen Hillmer 9306365 De Dinkel Denekamp 2:24.19 2:18.91 C 29.53 1:04.75 1:47.00 2:18.91
6. Sven Kardol 9302135 Nuenen 2:21.70 2:19.26 C 30.53 1:04.90 1:47.55 2:19.26
7. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 2:15.66 2:19.56 C 30.25 1:05.17 1:49.68 2:19.56
8. Simon Edenburg 9301567 Luctor et Emergo 2:20.08 2:20.52 D 29.47 1:05.51 1:45.50 2:20.52
9. Maurice Soudant 9302125 Eiffel Swimmers PSV 2:25.66 2:22.74 D 28.67 1:06.06 1:51.76 2:22.74
10. Lars Sieval 9300723 LZ 1886-KartoenZ 2:26.78 2:22.96 D 29.61 1:06.02 1:53.13 2:22.96
11. Bernd Kobesen 9300981 Nova 2:24.03 2:23.70 E 29.94 1:08.53 1:51.01 2:23.70
12. Ruud van Heerbeek 9301769 Eiffel Swimmers PSV 2:26.34 2:23.73 E 30.83 1:09.52 1:51.67 2:23.73
13. Niek Pereboom 9305395 WIDEX GZC DONK 2:24.36 2:23.85 E 30.53 1:07.75 1:52.07 2:23.85
14. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 2:22.70 2:24.15 E 30.68 1:07.95 1:51.76 2:24.15
15. Huub Scholing 9301179 Het Ravijn 2:22.95 2:24.31 E 30.43 1:10.47 1:53.53 2:24.31
16. Kasper Leeuw 9304435 EZC 2:22.06 2:24.60 E 32.18 1:09.59 1:50.83 2:24.60
17. Peter Paul Houtkamp 9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:27.77 2:26.28 E 31.02 1:08.41 1:49.88 2:26.28
18. Wouter Kaman 9300241 Aquarijn 2:26.13 2:27.17 E 32.04 1:09.74 1:53.36 2:27.17
19. Leendert Valstar 9303469 ZV Westland Dijkglas 2:26.76 2:27.24 E 32.40 1:08.63 1:53.20 2:27.24
20. Roald Blok 9302685 Octopus 2:23.65 2:27.56 E 33.06 1:11.21 1:52.26 2:27.56
21. Brandon van Voskuilen 9300539 De Dolfijn 2:27.55 2:28.08 E 31.41 1:09.57 1:54.00 2:28.08
22. Boris Bijl 9304823 De Houtrib 2:24.45 2:28.42 E 31.92 1:09.34 1:53.59 2:28.42
23. Gijs Gertsen 9303485 De Vikings 2:28.56 2:28.83 E 33.01 1:10.66 1:55.09 2:28.83
24. Joey Stokx 9301251 DAW-Finenzo 2:27.94 2:28.90 E 30.33 1:08.18 1:54.45 2:28.90
25. Maarten Arntz 9301921 De Gelenberg 2:26.80 2:28.95 E 34.07 1:11.20 1:56.56 2:28.95
26. Gijs Verhagen 9304253 Neptunus 58 2:25.24 2:29.25 E 31.09 1:09.29 1:55.51 2:29.25
27. Frans Slaats 9300461 Eiffel Swimmers PSV 2:27.72 2:30.11 F 30.66 1:07.79 1:54.62 2:30.11
28. Ruben Dekker 9300627 Zaanstad (SG) 2:26.80 2:31.35 F 32.57 1:08.10 1:56.47 2:31.35
29. Jasper Verheijen 9303685 Aqua Novio ´94 2:26.80 2:32.88 F 33.01 1:13.90 1:58.14 2:32.88
NG Sebastian de Been 9302233 De Warande 2:24.17


<< TOP >>
Programmanr. 43
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Arvid Munsters 9203625 ZC Valkenburg 2:11.92 2:11.72 A 27.40 1:00.03 1:39.48 2:11.72
2. John Verhagen 9205325 Eiffel Swimmers PSV 2:17.13 2:12.82 B 27.75 1:01.65 1:42.06 2:12.82
3. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 2:18.89 2:16.13 C 29.68 1:03.32 1:44.87 2:16.13
4. Daniek Saman 9201139 Stadskanaal 2:16.82 2:16.52 C 29.55 1:04.75 1:43.89 2:16.52
5. Maurits Muthert 9200941 Stadskanaal 2:17.77 2:16.63 C 29.03 1:03.76 1:45.19 2:16.63
6. Joost Groeneveld 9200409 VZC-E&P 2:20.77 2:17.12 D 29.97 1:05.16 1:46.83 2:17.12
7. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 2:18.71 2:17.17 D 29.52 1:04.37 1:46.40 2:17.17
8. Kasper v. Dijk 9200249 Noord Limburg(SG) 2:22.87 2:18.25 D 29.88 1:05.44 1:44.44 2:18.25
9. Julian van Leuven 9200823 De Dolfijn 2:18.11 2:21.25 E 30.55 1:07.64 1:49.21 2:21.25
10. Barry Bloemberg 9200097 Livo 2:21.10 2:21.32 E 29.29 1:04.43 1:48.67 2:21.32
11. Roderick van Doeselaar 9200261 Koewacht 2:22.44 2:21.51 E 29.85 1:05.66 1:48.50 2:21.51
12. Jordy Zuidhoek 9201569 De Columbiaan 2:19.61 2:21.77 E 31.41 1:08.39 1:49.07 2:21.77
13. Alex van der Hoeven 9202571 NDD 2:18.76 2:25.06 E 28.35 1:05.57 1:50.35 2:25.06
14. Bart Mansier 9200867 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:22.12 2:25.17 E 30.81 1:06.31 1:50.57 2:25.17
15. Donny van Alphen 9202377 Zeester Meerval 2:21.78 2:25.37 E 30.76 1:08.03 1:51.86 2:25.37
16. Robbin van Kilsdonk 9200685 GoSwim 2:23.25 2:27.26 F 31.11 1:07.42 1:55.43 2:27.26
DIS Mike Marissen 9202187 DWK 2:10.02 2:08.46 A+ 27.43 59.86 1:38.19 2:08.46
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 44
26-01-2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slag Junioren 3 en later
Resultaten


Rang Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Eiffel Swimmers PSV 1 Eiffel Swimmers PSV 4:12.30 4:11.08
Michelle Verouden
Noortje van den Boom
94
94
30.00
29.57
1:01.55
1:02.29
Janine Verhaegh
Jovanna Koens
95
95
31.28
29.20
1:05.56
1:01.68
2. De Dolfijn 1 De Dolfijn 4:20.81 4:14.71
Parand Zarekiani
Annika Arvin
94
95
29.56
31.23
1:02.06
1:05.88
Maxime Verschuur
Kira Toussaint
95
94
31.15
29.34
1:05.53
1:01.24
3. De Dinkel Denekamp 1 De Dinkel Denekamp 4:20.11 4:14.73
Danique Thijert
Maud Hesselink
94
94
30.88
29.79
1:05.29
1:03.02
Carien van der Schaaf
Lonne Dijkhuis
95
94
30.91
29.92
1:04.15
1:02.27
4. TriVia 1 TriVia 4:12.98 4:15.70
Rosanne Schoonbeek
Grace Vrieling
94
94
31.13
31.11
1:04.46
1:04.98
Naomi Touré
Mirthe Lanfermeijer
94
94
30.27
30.19
1:03.42
1:02.84
5. De Columbiaan 1 De Columbiaan 4:19.18 4:18.29
Tania Jacobs
Liset Jansen
94
95
31.56
30.16
1:06.23
1:04.41
Demi Kool
Tamara van Vliet
94
94
30.66
29.22
1:04.72
1:02.93
6. WZ&PC  1 WZ&PC 4:21.44 4:19.89
Cleo Denise Bol
Janine Rooker
94
96
29.70
32.77
1:02.03
1:07.45
Yvonne Verbeek
Pascalle Spiekerman
94
94
31.18
31.34
1:03.93
1:06.48
7. Zignea 1 Zignea 4:22.16 4:20.72
Debby Boerefijn
Karin Rijkelijkhuizen
94
94
30.82
31.31
1:04.03
1:06.39
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
31.19
31.12
1:05.98
1:04.32
8. DAW-Finenzo 1 DAW-Finenzo 4:26.10 4:20.88
Rosanne Padt
Roxann Geenen
95
96
30.57
32.58
1:04.68
1:08.16
Davina van Perge
Sharona Mlcoch
95
94
31.09
29.81
1:05.39
1:02.65
9. ZPC Bikkel Hoogeveen 1 ZPC Bikkel Hoogeveen 4:27.25 4:23.08
Anika ten Have
Dieudonnée Houtkamp
94
96
30.86
32.06
1:04.66
1:08.55
Jakonien Koster
Beau Rijpers
94
94
30.97
31.57
1:04.48
1:05.39
10. WVZ 1 WVZ 4:29.00 4:25.61
Manon van Strien
Maud Hoofs
94
95
31.63
31.78
1:05.54
1:06.11
Sabine Koudijs
Eefje Subroto
95
94
32.95
30.61
1:08.84
1:05.12
11. De Dinkel Denekamp 2 De Dinkel Denekamp 4:28.07 4:26.06
Loes Westerhof
Noortje Timmerman
95
95
31.61
31.79
1:05.79
1:07.29
Merle Oonk
Wendy Kosterink
94
94
30.74
31.63
1:06.24
1:06.74
12. Aquapoldro 1 Aquapoldro 4:19.68 4:27.49
Marloes van der Beek
Anne Marleen van Keulen
94
94
31.22
32.92
1:06.00
1:09.51
Cecily Sadowski
Macy Oortwijn
95
95
31.76
30.26
1:06.29
1:05.69
13. DZ&PC 1 DZ&PC 4:26.88 4:27.97
Nenne Venema
Tineke Wind
95
94
33.88
31.91
1:10.26
1:08.62
Minke Betten
Femke Groos
94
94
30.65
31.05
1:04.23
1:04.86
14. De Columbiaan 2 De Columbiaan 4:28.59 4:30.60
Rebecca Johnson
Ilse van Beelen
94
96
32.96
32.43
1:09.04
1:08.90
Tessa van Beelen
Jara Schmidt
94
94
32.24
31.32
1:07.46
1:05.20
15. Livo 1 Livo 4:28.84 4:31.59
Robbin Lensink
Carmen Nijenhuis
94
95
31.18
32.83
1:05.57
1:09.83
Breanne Lensink
Samantha Elschot
96
95
32.07
32.69
1:08.55
1:07.64