Nr. 45. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 46. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 47. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 48. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 49. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 50. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 52. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 53. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 54. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 55. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 56. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 57. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 58. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 59. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


4 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 2 sessie 4 26-01-2008 - 16:00


Programmanr. 45
26-01-2008
Jongens, 100m rugslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Daniel van der Deen 9500721 Borger 1:08.61 1:05.95 C 32.58 1:05.95
2. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 1:10.42 1:08.30 E 33.39 1:08.30
3. Mike Bravenboer 9500299 Poseidon'56 1:11.70 1:09.83 E 33.73 1:09.83
4. John Smit 9500613 Poseidon'56 1:11.81 1:10.43 E 34.09 1:10.43
5. Milan Grünewald 9500757 TriVia 1:11.61 1:11.04 E 34.54 1:11.04
6. Sjors Lieverst 9501389 Zaanstad (SG) 1:12.15 1:11.89 F 34.76 1:11.89
7. Maarten Brzoskowski 9500769 Eiffel Swimmers PSV 1:11.71 1:11.91 F 34.94 1:11.91


<< TOP >>
Programmanr. 46
26-01-2008
Jongens, 100m rugslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 1:06.27 1:02.19 B 30.42 1:02.19
2. Robert Ligtenberg 9401561 Het Ravijn 1:04.92 1:02.49 C 30.66 1:02.49
3. Marciano Lynch 9401893 WVZ 1:09.04 1:05.63 E 32.07 1:05.63
4. Istvan Spaargaren 9401199 Oceanus 1:06.98 1:06.02 E 32.30 1:06.02
5. Tom Brouwers 9402027 RZC 1:06.94 1:06.42 E 32.97 1:06.42
6. Jordy Vroomen 9400341 Eurode KZC 1:06.83 1:06.90 E 32.53 1:06.90
7. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 1:07.22 1:07.68 E 32.83 1:07.68
8. Date v.d. Zaag 9403919 Eiffel Swimmers PSV 1:07.29 1:08.03 E 33.45 1:08.03
9. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 1:07.31 1:08.39 F 33.45 1:08.39
10. Bob Dalmeijer 9402203 Luctor et Emergo 1:08.19 1:08.45 F 33.24 1:08.45
11. Christian Renshoff 9404343 Octopus 1:08.73 1:10.05 F 33.79 1:10.05
NG Roberto Visser 9400443 Kerkdriel 1:08.84


<< TOP >>
Programmanr. 47
26-01-2008
Jongens, 100m rugslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 1:02.35 1:01.02 C 29.67 1:01.02
2. Steffen Hillmer 9306365 De Dinkel Denekamp 1:04.66 1:02.09 D 30.33 1:02.09
3. Jorke Willemse 9301977 Orca 1:03.91 1:02.17 D 30.74 1:02.17
4. Sven Kardol 9302135 Nuenen 1:03.73 1:02.62 D 30.54 1:02.62
5. Ruben Dekker 9300627 Zaanstad (SG) 1:03.37 1:03.08 D 31.11 1:03.08
6. Sven Alkema 9303083 De Vikings 1:05.13 1:04.23 E 30.84 1:04.23
7. Nils Mollema 9306283 Electrolux AZC 1:06.85 1:05.10 E 31.82 1:05.10
8. Bart Arendshorst 9300005 De Veene 1:05.20 1:05.23 E 31.44 1:05.23
9. Leendert Valstar 9303469 ZV Westland Dijkglas 1:05.02 1:05.51 E 31.90 1:05.51
10. Robin Ramaekers 9304385 ZON/S&S 1:05.38 1:05.56 E 31.81 1:05.56
11. Lars Sieval 9300723 LZ 1886-KartoenZ 1:04.99 1:05.63 E 31.82 1:05.63
12. Sonny Corré 9303615 De Stormvogel 1:06.56 1:06.20 F 32.60 1:06.20
13. Menno Manning 9300333 De Veene 1:06.40 1:06.38 F 31.68 1:06.38
14. Jordy de Klerk 9300269 WZ&PC 1:06.79 1:06.58 F 32.74 1:06.58
15. Wessel van der Maarel 9300325 De Rijn 1:06.44 1:07.04 F 31.79 1:07.04
16. Maarten Arntz 9301921 De Gelenberg 1:06.16 1:07.13 F 32.37 1:07.13
17. Gavin van der Werf 9302971 HZ&PC Heerenveen 1:06.07 1:07.20 F 33.00 1:07.20
18. Jonathan Cassuto 9300729 Sassenheim 1:06.34 1:07.28 F 32.75 1:07.28
19. Wouter Sikma 9302335 Neptunia'24 1:06.44 1:07.46 F 32.78 1:07.46
20. Tim Blauw 9301345 Nova 1:07.04 1:07.69 F 32.05 1:07.69
21. Melvin van de Meij 9301157 MNC Dordrecht 1:07.18 1:07.70 F 32.75 1:07.70
22. Joey Stokx 9301251 DAW-Finenzo 1:07.18 1:08.30 F 32.65 1:08.30
23. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 1:04.92 1:08.52 F 32.90 1:08.52
NG Sebastian de Been 9302233 De Warande 1:06.23


<< TOP >>
Programmanr. 48
26-01-2008
Jongens, 100m rugslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Mike Marissen 9202187 DWK 58.90 59.12 C 29.01 59.12
2. Arvid Munsters 9203625 ZC Valkenburg 58.96 1:00.08 D 28.99 1:00.08
3. Mark Costeris 9202327 De Schotejil 1:00.30 1:00.38 D 29.28 1:00.38
4. Pascal Timmermans 9202349 RZC 1:01.42 1:01.38 E 29.54 1:01.38
5. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 1:03.38 1:01.88 E 30.05 1:01.88
6. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 1:01.53 1:01.91 E 30.67 1:01.91
7. Jeroen Feijs 9200333 ZC Valkenburg 1:01.82 1:01.97 E 30.47 1:01.97
8. John Verhagen 9205325 Eiffel Swimmers PSV 1:02.91 1:02.57 E 30.19 1:02.57
9. Albert Dijkstra 9204437 DZ&PC 1:03.10 1:02.83 E 30.44 1:02.83
10. Joost Groeneveld 9200409 VZC-E&P 1:02.58 1:02.88 E 30.50 1:02.88
11. Sverre Eschweiler 9204035 Z.V.Hoorn-Aurik 1:02.72 1:03.34 E 30.25 1:03.34
12. Maurits Muthert 9200941 Stadskanaal 1:04.14 1:03.37 E 30.05 1:03.37
13. Jelmar Kluiwstra 9204323 LZ 1886-KartoenZ 1:03.53 1:03.42 E 30.68 1:03.42
14. Mitchel Heesakkers 9200479 Tiamat 1:04.44 1:03.92 E 30.92 1:03.92
15. Barry Bloemberg 9200097 Livo 1:03.39 1:04.61 F 31.33 1:04.61
16. Kasper v. Dijk 9200249 Noord Limburg(SG) 1:04.73 1:05.11 F 31.69 1:05.11
17. Bas van Houwelingen 9200563 De Schelde 1:04.79 1:05.16 F 31.19 1:05.16
18. Victor Poot 9203651 ZV Vlaardingen 1:03.98 1:05.37 F 31.65 1:05.37
19. Eduard Bremmer 9200145 De Columbiaan 1:04.60 1:05.44 F 31.48 1:05.44
20. Julian van Leuven 9200823 De Dolfijn 1:04.79 1:05.84 F 31.82 1:05.84


<< TOP >>
Programmanr. 49
26-01-2008
Meisjes, 200m vrije slag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Esmee Vermeulen 9600678 Zaanstad (SG) 2:22.85 2:19.49 A 32.38 1:08.06 1:44.79 2:19.49
2. Rosa Veerman 9600862 Ed-Vo 2:26.22 2:20.39 B 32.23 1:07.63 1:44.50 2:20.39
3. Renate Hemmes 9600418 Bubble 2:24.86 2:21.94 C 32.58 1:08.20 1:45.54 2:21.94
4. Claudia Rijkhoff 9603338 Z.V.Hoorn-Aurik 2:28.54 2:24.76 D 32.63 1:08.69 1:46.78 2:24.76
5. Janine Rooker 9600316 WZ&PC 2:26.96 2:26.04 D 33.79 1:10.84 1:48.97 2:26.04
6. Celine Hoogendijk 9601596 ZV Vlaardingen 2:31.47 2:26.23 D 32.17 1:08.66 1:47.46 2:26.23
7. Fanne van Eldik 9600074 ZVW '74 2:33.11 2:26.31 D 33.92 1:11.42 1:49.53 2:26.31
8. Marissa Taribuka 9602782 DWK 2:33.13 2:28.04 E 32.23 1:08.52 1:47.83 2:28.04
9. Manon Wiersma 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik 2:31.57 2:28.87 E 33.09 1:10.78 1:50.02 2:28.87
10. Lotte Dalmeijer 9601166 Luctor et Emergo 2:32.35 2:29.22 E 34.01 1:12.08 1:51.39 2:29.22
11. Esther Hulsing 9601080 TriVia 2:32.48 2:29.65 E 32.52 1:10.00 1:49.89 2:29.65
12. Amber de Kroon 9601098 ZV Westland Dijkglas 2:29.78 2:30.01 E 34.00 1:11.70 1:50.97 2:30.01
13. Ilse van Beelen 9600106 De Columbiaan 2:29.50 2:30.38 E 33.28 1:11.50 1:51.55 2:30.38
14. Adája Stoetman 9600348 GZVW 2:32.28 2:30.89 E 34.41 1:12.71 1:52.68 2:30.89
15. Madelon van Dam 9601624 Eiffel Swimmers PSV 2:32.01 2:32.97 E 33.78 1:12.08 1:52.75 2:32.97


<< TOP >>
Programmanr. 50
26-01-2008
Meisjes, 200m vrije slag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Jovanna Koens 9505652 Eiffel Swimmers PSV 2:11.27 2:11.92 A+ 30.51 1:04.21 1:37.90 2:11.92
2. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 2:13.06 2:14.41 B 30.92 1:05.48 1:40.84 2:14.41
3. Carien van der Schaaf 9500168 De Dinkel Denekamp 2:24.39 2:17.05 C 31.68 1:06.31 1:41.93 2:17.05
4. Femke Leenstra 9503038 Orca 2:20.69 2:18.03 C 31.30 1:06.39 1:42.55 2:18.03
5. Elisabeth Muthert 9500062 Stadskanaal 2:24.38 2:18.99 D 31.35 1:06.08 1:43.12 2:18.99
6. Shireen Post 9503286 AZ&PC 2:25.95 2:19.62 D 31.97 1:07.55 1:43.99 2:19.62
7. Rosanne Padt 9501582 DAW-Finenzo 2:22.45 2:20.43 D 31.42 1:08.00 1:45.70 2:20.43
8. Macy Oortwijn 9500722 Aquapoldro 2:23.13 2:20.45 D 31.57 1:08.08 1:45.29 2:20.45
9. Claudia den Ottelander 9500552 SBC2000 2:22.45 2:21.30 D 32.17 1:08.15 1:45.50 2:21.30
10. Daniëlle Grootes 9501278 Electrolux AZC 2:22.57 2:21.34 D 32.28 1:07.75 1:44.97 2:21.34
11. Annemarie Worst 9500042 Octopus 2:22.29 2:21.55 D 32.12 1:08.19 1:45.61 2:21.55
12. Kim Smulders 9501248 TRB/RES 2:26.57 2:21.81 D 32.61 1:08.94 1:46.29 2:21.81
13. Kelly Wigleven 9500058 Poseidon'56 2:25.82 2:22.49 E 32.23 1:08.13 1:46.07 2:22.49
14. Noortje Timmerman 9501088 De Dinkel Denekamp 2:28.82 2:23.15 E 32.43 1:08.36 1:46.11 2:23.15
15. Deborah Wissink 9503484 HZC-Weusthag 2:25.64 2:23.43 E 32.08 1:08.24 1:46.43 2:23.43
16. Tessa v.d. Zwaard 9501366 Oceanus 2:27.95 2:23.51 E 31.68 1:07.53 1:46.00 2:23.51
17. Maya Kingma 9503824 SBC2000 2:28.38 2:23.56 E 33.53 1:10.38 1:47.53 2:23.56
18. Martine Kuijlaars 9500554 MNC Dordrecht 2:26.42 2:23.79 E 33.80 1:10.40 1:48.15 2:23.79
19. Helena La 9502134 Z.V.Hoorn-Aurik 2:26.00 2:23.91 E 33.05 1:09.50 1:47.71 2:23.91
20. Myrthe Sytsema 9502706 HZ&PC Heerenveen 2:25.00 2:24.05 E 32.55 1:09.28 1:47.58 2:24.05
21. Annika Arvin 9500008 De Dolfijn 2:27.49 2:24.17 E 32.28 1:10.17 1:48.70 2:24.17
22. Cynthia van Beusekom 9500134 TriVia 2:23.80 2:24.23 E 32.10 1:08.78 1:47.18 2:24.23
23. Suzanne de Vries 9500628 De Haaien 2:27.21 2:24.79 E 32.84 1:09.30 1:47.70 2:24.79
24. Nathalja Pragt 9500030 Nova 2:25.67 2:24.86 E 32.85 1:09.14 1:47.47 2:24.86
25. Karin Groen 9502440 GZVW 2:27.19 2:25.15 E 32.83 1:09.96 1:47.96 2:25.15
25. Monique van der Struik 9502502 Ritola Z&PC 2:24.31 2:25.15 E 32.21 1:08.63 1:47.40 2:25.15
27. Sylvia Dik 9501064 De Pinquin 2:28.08 2:25.55 E 32.03 1:09.56 1:49.46 2:25.55
28. Zoë van Zijl 9500136 Aquarijn 2:28.62 2:25.69 E 33.11 1:10.09 1:48.89 2:25.69
29. Luciënne van der Linde 9503452 't Tolhekke 2:27.74 2:26.28 E 33.79 1:11.15 1:50.09 2:26.28
29. Roos Brugman 9500724 ZV Westland Dijkglas 2:25.76 2:26.28 E 33.15 1:10.82 1:49.32 2:26.28
31. Lizzy Janssen 9500752 Heldense Zwemvereniging 2:26.19 2:26.84 E 32.91 1:09.58 1:48.96 2:26.84
32. Miloes Rozemuller 9501832 Z.V.Hoorn-Aurik 2:24.97 2:27.09 E 31.89 1:08.43 1:47.22 2:27.09
33. Sietske Veldkamp 9501628 GZ en PC de Whee 2:28.39 2:27.67 E 33.23 1:10.49 1:49.41 2:27.67
34. Liset Jansen 9500418 De Columbiaan 2:24.36 2:27.86 E 33.60 1:11.20 1:50.06 2:27.86
35. Niké Schuurmans 9502004 Livo 2:28.06 2:28.63 E 33.71 1:12.01 1:51.05 2:28.63
36. Pieternel Braam 9501610 De Zijl LGB 2:28.32 2:32.45 F 35.06 1:13.48 1:53.81 2:32.45


<< TOP >>
Programmanr. 51
26-01-2008
Meisjes, 200m vrije slag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Lisa Boers 9400994 Noordkop-Zeemacht SG 2:12.87 2:09.87 A 29.28 1:01.17 1:35.09 2:09.87
2. Marjolein Delno 9400024 De Rijn 2:12.51 2:11.71 B 30.18 1:03.15 1:37.28 2:11.71
3. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 2:16.04 2:13.67 C 29.93 1:03.65 1:38.61 2:13.67
4. Leonie Oude Elferink 9401826 Zignea 2:17.46 2:14.40 C 31.19 1:05.00 1:39.88 2:14.40
5. Sophie Sollie 9400140 Zeester Meerval 2:20.67 2:15.71 D 31.34 1:05.73 1:40.94 2:15.71
6. Noortje van den Boom 9400574 Eiffel Swimmers PSV 2:16.78 2:16.61 D 30.40 1:04.27 1:40.46 2:16.61
7. Sahar Hamam 9405412 DZT'62 2:17.02 2:16.68 D 30.80 1:05.06 1:41.71 2:16.68
8. Merle Verkijk 9400278 WVZ 2:16.26 2:16.87 D 30.67 1:05.12 1:41.14 2:16.87
9. Rianne Weijburg 9400172 De Zwoer 2:19.34 2:17.03 D 31.80 1:06.80 1:42.33 2:17.03
10. Claire de Winter 9407502 GoSwim 2:21.54 2:17.15 D 31.79 1:06.62 1:41.94 2:17.15
11. Fiona van Heerde 9403660 De Vikings 2:17.00 2:17.41 D 31.16 1:06.10 1:42.39 2:17.41
12. Rosanne Schoonbeek 9402692 TriVia 2:15.41 2:17.66 D 32.27 1:07.11 1:43.20 2:17.66
13. Lisa Koster 9401682 OEZA 2:21.16 2:17.69 D 31.45 1:06.11 1:42.13 2:17.69
14. Tamara van Vliet 9403562 De Columbiaan 2:20.79 2:18.94 E 31.18 1:07.36 1:44.08 2:18.94
15. Jip Mulkens 9402538 Aquarijn 2:22.60 2:19.32 E 30.80 1:05.61 1:42.96 2:19.32
16. Beau Rijpers 9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:21.84 2:19.42 E 32.88 1:08.01 1:43.85 2:19.42
17. Minke Betten 9404012 DZ&PC 2:20.22 2:19.69 E 31.25 1:05.84 1:42.51 2:19.69
18. Yvonne Verbeek 9402788 WZ&PC 2:21.49 2:19.72 E 32.48 1:08.07 1:44.81 2:19.72
18. Astrid van Nieuwkerk 9402904 ZV Westland Dijkglas 2:22.04 2:19.72 E 32.08 1:07.71 1:44.63 2:19.72
20. Tanja van Essen 9404678 Wiekslag 2:21.69 2:19.74 E 31.94 1:07.97 1:45.45 2:19.74
21. Jakonien Koster 9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:22.61 2:19.89 E 32.27 1:07.64 1:44.27 2:19.89
22. Elina de Ruiter 9403326 VZC-E&P 2:22.64 2:20.15 E 31.91 1:07.68 1:44.88 2:20.15
22. Kimberley van Wijk 9402040 Van Uden De Gouwe 2:21.83 2:20.15 E 32.25 1:07.59 1:44.40 2:20.15
24. Priscilla Meerman 9401428 Luctor et Emergo 2:21.41 2:20.23 E 31.15 1:05.61 1:42.92 2:20.23
25. Suzanne Mosch 9400548 Noordkop-Zeemacht SG 2:21.49 2:20.26 E 32.41 1:08.45 1:44.89 2:20.26
26. Anika ten Have 9400712 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:20.31 2:20.38 E 32.14 1:07.53 1:44.27 2:20.38
27. Naomi Touré 9401628 TriVia 2:19.83 2:20.51 E 31.93 1:07.99 1:44.92 2:20.51
28. Yvette de Gier 9402124 De Columbiaan 2:21.94 2:20.52 E 32.04 1:08.01 1:45.57 2:20.52
29. Naomi Hofsink 9402508 Deltasteur 2:21.70 2:20.58 E 31.74 1:07.19 1:44.23 2:20.58
30. Kimberley Boxum 9405452 ZVZwartsluis 2:21.08 2:20.88 E 31.32 1:07.14 1:44.50 2:20.88
31. Seline Koek 9400622 LZ 1886-KartoenZ 2:19.32 2:21.02 E 32.12 1:08.37 1:45.30 2:21.02
32. Tania Jacobs 9400864 De Columbiaan 2:22.54 2:21.08 E 31.55 1:07.21 1:44.29 2:21.08
33. Eva van Etten 9403044 Poseidon'56 2:20.14 2:21.22 E 31.37 1:07.07 1:44.65 2:21.22
34. Sharona Mlcoch 9406178 DAW-Finenzo 2:20.36 2:21.38 E 31.60 1:07.22 1:45.49 2:21.38
35. Danique Thijert 9401652 De Dinkel Denekamp 2:21.45 2:21.45 E 32.40 1:07.89 1:45.17 2:21.45
36. Maud Hesselink 9400854 De Dinkel Denekamp 2:22.49 2:22.06 E 31.23 1:07.00 1:44.50 2:22.06
37. Sanne Scheerder 9401316 ZC Valkenburg 2:22.01 2:22.12 E 31.06 1:07.37 1:45.09 2:22.12
38. Iris van den Heuvel 9401732 De Kempvis 2:19.22 2:22.25 E 32.48 1:08.49 1:45.75 2:22.25
39. Sharon Gelmers 9400416 Octopus 2:21.57 2:22.71 E 31.54 1:07.58 1:45.48 2:22.71
40. Charissa Zijlstra 9402514 ZPD 2:22.10 2:23.95 E 32.23 1:08.41 1:45.76 2:23.95
41. Anna Visser 9400774 HZ&PC Heerenveen 2:22.20 2:24.84 E 32.47 1:09.06 1:47.51 2:24.84
42. Marjolein Maris 9400210 De Houtrib 2:22.04 2:25.53 F 32.89 1:09.42 1:48.05 2:25.53
43. Femke Groos 9404492 DZ&PC 2:21.06 2:25.79 F 32.42 1:09.54 1:48.91 2:25.79
44. Floortje de Waard 9400158 MNC Dordrecht 2:21.04 2:26.18 F 32.87 1:09.09 1:47.51 2:26.18
45. Demi Kool 9406308 De Columbiaan 2:20.50 2:26.95 F 33.24 1:10.30 1:49.10 2:26.95
NG Laura van der Graaf 9401886 ZPB H&L 2:20.26


<< TOP >>
Programmanr. 52
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Lucas Greven 9501941 ZC Valkenburg 2:48.99 2:38.99 A 37.37 1:17.95 1:58.79 2:38.99
2. Kevin Wolters 9501965 Hellas-Glana 2:43.96 2:40.91 B 35.85 1:16.27 1:58.33 2:40.91
3. Luc van der Wolde 9500281 Stadskanaal 2:57.16 2:54.80 E 38.89 1:24.19 2:09.90 2:54.80
4. Damon Peperkamp 9501101 De Dinkel Denekamp 2:58.73 2:56.34 E 40.25 1:26.47 2:12.04 2:56.34
5. Maurice Henkel 9504703 RZ 2:54.26 2:58.55 F 40.67 1:26.78 2:14.04 2:58.55
6. Guus Jonk 9501509 Z.V.Hoorn-Aurik 2:58.73 3:01.01 F 40.96 1:26.50 2:13.28 3:01.01
7. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 2:58.36 3:02.51 F 40.84 1:27.74 2:15.41 3:02.51


<< TOP >>
Programmanr. 53
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Jelle Derksen 9400017 DWK 2:47.07 2:39.23 D 34.75 1:15.15 1:57.06 2:39.23
2. Mike ter Horst 9402785 De Zeeschuimers 2:47.57 2:41.10 D 36.07 1:16.95 1:59.29 2:41.10
3. Tom van de Putte 9402625 MNC Dordrecht 2:47.27 2:42.15 E 36.04 1:17.78 2:00.54 2:42.15
4. Marcel van Essen 9400019 De Hokseberg 2:47.20 2:42.20 E 35.83 1:17.61 2:00.25 2:42.20
5. Alex Catsburg 9404753 MNC Dordrecht 2:43.46 2:43.80 E 36.48 1:17.96 2:01.10 2:43.80
6. Marijn van Zundert 9400679 MNC Dordrecht 2:49.18 2:44.07 E 36.63 1:18.46 2:01.69 2:44.07
7. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 2:46.40 2:44.16 E 36.68 1:18.64 2:01.75 2:44.16
8. Kingue Struijf 9400913 WZ&PC 2:47.20 2:44.18 E 37.47 1:19.33 2:02.05 2:44.18
9. Brian van de Graaf 9401653 De Houtrib 2:44.51 2:47.35 E 35.85 1:17.92 2:02.27 2:47.35
10. Jacko van der Meer 9402347 DWK 2:48.60 2:48.43 E 35.80 1:18.22 2:03.07 2:48.43
11. Ben van Westenberg 9400873 De Dinkel Denekamp 2:49.18 2:48.81 E 36.65 1:19.62 2:04.27 2:48.81
12. Bryan Kroon 9402341 Ed-Vo 2:51.59 2:50.45 F 38.05 1:20.85 2:05.70 2:50.45
13. Christian Renshoff 9404343 Octopus 2:48.73 2:53.62 F 37.27 1:22.00 2:07.68 2:53.62
DIS Stefan Petersen 9403067 De Pinquin 2:49.81
AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 54
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Jens Bakker 9300021 De Dolfijn 2:29.89 2:26.71 A 33.27 1:11.12 1:49.52 2:26.71
2. Gavin van der Werf 9302971 HZ&PC Heerenveen 2:30.60 2:26.81 A 32.58 1:10.01 1:48.72 2:26.81
3. Simon Edenburg 9301567 Luctor et Emergo 2:33.94 2:27.27 A 33.83 1:11.56 1:49.98 2:27.27
4. Roald Blok 9302685 Octopus 2:37.67 2:34.72 D 34.07 1:13.16 1:53.59 2:34.72
5. Sam van de Schootbrugge 9304783 De Otters Het Gooi 2:36.32 2:35.75 D 35.21 1:14.33 1:54.64 2:35.75
6. Ruud van Heerbeek 9301769 Eiffel Swimmers PSV 2:34.78 2:38.07 E 34.30 1:13.76 1:55.30 2:38.07
7. Bart Dunweg 9301763 ZV Vlaardingen 2:39.64 2:38.12 E 33.71 1:13.46 1:55.44 2:38.12
8. Peter Paul Houtkamp 9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:42.68 2:39.36 E 36.50 1:15.68 1:57.50 2:39.36
9. Miguel Correia 9300103 Zeester Meerval 2:42.30 2:39.43 E 34.99 1:15.55 1:58.47 2:39.43
10. Kasper Leeuw 9304435 EZC 2:41.64 2:39.45 E 35.83 1:15.84 1:57.94 2:39.45
11. Walter Jansen 9300225 Noordwijkerhout 2:46.68 2:43.08 E 36.45 1:18.55 2:02.69 2:43.08
12. Geoff Ebskamp 9301817 Noord Limburg(SG) 2:47.68 2:43.09 E 36.72 1:18.24 2:00.99 2:43.09
13. Bernd Kobesen 9300981 Nova 2:47.34 2:43.60 E 34.79 1:16.78 2:00.98 2:43.60
14. Mart de Boer 9303589 DAW-Finenzo 2:43.68 2:44.07 F 35.07 1:17.13 2:00.66 2:44.07
15. Daan Remmelzwaal 9302553 Zaanstad (SG) 2:44.90 2:45.73 F 36.49 1:18.51 2:02.67 2:45.73
16. Twan Beentjes 9301309 Hellas-Glana 2:46.55 2:46.85 F 35.37 1:16.28 2:01.06 2:46.85
17. Freek Schoffelmeer 9302903 De Dolfijn 2:46.91 2:46.96 F 37.23 1:19.45 2:03.05 2:46.96
18. Maarten Arntz 9301921 De Gelenberg 2:46.45 2:48.92 F 37.91 1:20.44 2:04.67 2:48.92
19. Leendert Valstar 9303469 ZV Westland Dijkglas 2:47.46 2:49.56 F 38.10 1:21.62 2:05.98 2:49.56
20. Ritchoberto Peternella 9300991 WZ&PC 2:45.00 2:50.02 F 37.11 1:19.02 2:04.19 2:50.02
DIS Gijs van der Gugten 9302991 De Fuut 2:46.62
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 55
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Scott Delbressine 9203057 ZC Valkenburg 2:29.66 2:27.10 C 32.63 1:09.51 1:47.72 2:27.10
2. Johan Veenstra 9201333 DWK 2:31.68 2:29.02 D 32.90 1:10.00 1:48.83 2:29.02
3. Daniek Saman 9201139 Stadskanaal 2:31.91 2:30.34 D 33.54 1:11.74 1:50.70 2:30.34
4. Robert Rohaan 9203679 Electrolux AZC 2:37.22 2:30.87 D 33.84 1:11.60 1:50.92 2:30.87
5. Kasper v. Dijk 9200249 Noord Limburg(SG) 2:37.81 2:31.88 D 33.28 1:12.00 1:52.66 2:31.88
6. Arvid Munsters 9203625 ZC Valkenburg 2:31.11 2:34.93 E 34.19 1:13.56 1:53.78 2:34.93
7. Ferry Weertman 9201461 De Otters Het Gooi 2:36.64 2:35.28 E 34.45 1:13.47 1:53.85 2:35.28
8. Bjorn de Jonge 9206767 Hellas-Glana 2:38.33 2:35.31 E 35.53 1:15.62 1:55.86 2:35.31
9. Menno van den Heuvel 9200519 Noordwijkerhout 2:39.25 2:36.99 E 34.33 1:13.48 1:54.77 2:36.99
10. Kevin Janssen 9204109 Zeester Meerval 2:39.61 2:37.13 E 35.41 1:14.80 1:56.28 2:37.13
11. Mark Schellekens 9201153 Neptunus 58 2:38.75 2:37.89 E 35.58 1:15.10 1:56.16 2:37.89
12. Ward van Rijssen 9204841 TriVia 2:36.18 2:40.27 F 34.60 1:13.67 1:56.37 2:40.27
13. Jort Keetman 9203849 HZC-Weusthag 2:39.39 2:40.31 F 36.16 1:16.27 1:57.60 2:40.31


<< TOP >>
Programmanr. 56
26-01-2008
Meisjes, 200m wisselslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Esmée Bos 9600662 Aquapoldro 2:37.70 2:38.33 A 35.52 1:13.95 2:01.87 2:38.33
2. Rosa Veerman 9600862 Ed-Vo 2:47.89 2:40.98 B 37.01 1:16.84 2:05.41 2:40.98
3. Esmee Vermeulen 9600678 Zaanstad (SG) 2:45.35 2:41.11 B 36.11 1:16.86 2:05.46 2:41.11
4. Anouk van der Vlies 9603226 WIDEX GZC DONK 2:45.95 2:42.96 C 36.83 1:16.28 2:03.99 2:42.96
5. Renate Hemmes 9600418 Bubble 2:47.83 2:45.35 D 37.00 1:19.13 2:08.60 2:45.35
6. Amber Ruig 9603240 Zaanstad (SG) 2:53.16 2:45.84 D 37.72 1:20.79 2:06.51 2:45.84
7. Marceline de Cloe 9602050 De Vennen 2:49.01 2:46.54 D 37.06 1:18.55 2:09.21 2:46.54
8. Maaike de Waard 9600604 De Zeehond '73 2:53.33 2:47.40 D 34.69 1:15.08 2:08.08 2:47.40
9. Lisanne Jente 9600788 Brunssum 2:49.39 2:47.45 D 35.43 1:18.83 2:08.64 2:47.45
10. Janine Rooker 9600316 WZ&PC 2:50.21 2:48.48 E 38.60 1:21.37 2:13.95 2:48.48
11. Irene Teufer 9602340 OEZA 2:53.74 2:49.04 E 34.88 1:21.30 2:10.44 2:49.04
12. Lotte Langenhoff 9602580 Zeester Meerval 2:50.76 2:51.12 E 37.31 1:19.66 2:11.36 2:51.12
13. Ilse van Beelen 9600106 De Columbiaan 2:51.07 2:51.19 E 36.59 1:22.88 2:13.38 2:51.19
14. Sharon van Stelle 9600356 De Kempvis 2:50.24 2:51.52 E 38.32 1:21.35 2:11.82 2:51.52
15. Claudia Rijkhoff 9603338 Z.V.Hoorn-Aurik 2:53.67 2:51.80 E 37.58 1:19.68 2:12.05 2:51.80
16. Celine Hoogendijk 9601596 ZV Vlaardingen 2:52.76 2:53.90 E 37.54 1:22.15 2:15.41 2:53.90
17. Madelon van Dam 9601624 Eiffel Swimmers PSV 2:52.17 2:55.47 E 39.28 1:23.57 2:16.69 2:55.47
18. Larissa Gelderland 9600476 Koewacht 2:53.39 2:57.13 F 38.99 1:23.87 2:15.25 2:57.13
DIS Breanne Lensink 9600240 Livo 2:49.32 2:52.69 E 40.03 1:23.90 2:11.92 2:52.69
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Julia Brouwers 9600868 WZ&PC 2:53.26 2:54.15 E 39.46 1:22.45 2:15.34 2:54.15
RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZA Romy Hoogendijk 9601258 Luctor et Emergo 2:46.63


<< TOP >>
Programmanr. 57
26-01-2008
Meisjes, 200m wisselslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Jovanna Koens 9505652 Eiffel Swimmers PSV 2:36.16 2:33.01 B 35.52 1:13.94 1:59.69 2:33.01
2. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 2:37.07 2:35.34 C 33.32 1:13.83 2:01.75 2:35.34
3. Cecily Sadowski 9500188 Aquapoldro 2:37.64 2:35.77 C 35.35 1:16.68 2:00.85 2:35.77
4. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 2:35.61 2:36.19 C 33.83 1:15.61 2:00.38 2:36.19
5. Femke Leenstra 9503038 Orca 2:41.41 2:38.51 D 34.46 1:15.06 2:03.10 2:38.51
6. Lizzy Janssen 9500752 Heldense Zwemvereniging 2:40.87 2:39.16 D 34.62 1:15.96 2:02.77 2:39.16
7. Sofie Salimbeni 9500542 Eemsrobben 2:41.82 2:39.82 D 33.58 1:15.07 2:02.49 2:39.82
8. Michelle de Bruijn 9503090 TRB/RES 2:44.10 2:40.32 D 34.63 1:14.61 2:03.90 2:40.32
9. Carien van der Schaaf 9500168 De Dinkel Denekamp 2:43.57 2:41.04 D 36.35 1:20.37 2:05.15 2:41.04
10. Nathalja Pragt 9500030 Nova 2:45.45 2:41.95 E 35.52 1:17.34 2:05.35 2:41.95
11. Annika Arvin 9500008 De Dolfijn 2:46.52 2:42.54 E 34.21 1:16.30 2:06.79 2:42.54
12. Annemarie Worst 9500042 Octopus 2:39.70 2:42.88 E 35.36 1:15.57 2:06.32 2:42.88
13. Shireen Post 9503286 AZ&PC 2:47.19 2:42.90 E 35.34 1:18.16 2:07.25 2:42.90
14. Elisabeth Muthert 9500062 Stadskanaal 2:44.91 2:43.09 E 35.52 1:18.29 2:06.01 2:43.09
15. Liza Salverda 9500570 Orca 2:45.17 2:43.31 E 36.07 1:18.26 2:04.53 2:43.31
16. Simone Soudant 9500430 Eiffel Swimmers PSV 2:47.84 2:43.43 E 35.44 1:17.16 2:05.25 2:43.43
17. Macy Oortwijn 9500722 Aquapoldro 2:42.60 2:44.66 E 34.29 1:17.30 2:08.37 2:44.66
18. Sanne Ter Burg 9501058 Eiffel Swimmers PSV 2:45.51 2:44.77 E 36.45 1:19.84 2:07.51 2:44.77
19. Sylvia Dik 9501064 De Pinquin 2:46.44 2:44.80 E 36.43 1:18.83 2:08.44 2:44.80
20. Kelly Wigleven 9500058 Poseidon'56 2:47.10 2:45.22 E 34.46 1:18.69 2:07.62 2:45.22
21. Cynthia van Beusekom 9500134 TriVia 2:44.19 2:45.37 E 33.56 1:16.94 2:07.18 2:45.37
22. Niké Schuurmans 9502004 Livo 2:45.17 2:45.56 E 37.10 1:19.65 2:08.55 2:45.56
23. Jennifer den Besten 9501740 HoogenboomTours BZ&PC 2:48.09 2:45.75 E 36.92 1:18.82 2:05.64 2:45.75
24. Noortje Timmerman 9501088 De Dinkel Denekamp 2:44.95 2:45.92 E 37.30 1:19.81 2:08.32 2:45.92
25. Kim Smulders 9501248 TRB/RES 2:48.01 2:48.59 F 36.80 1:20.57 2:11.49 2:48.59
26. Helena La 9502134 Z.V.Hoorn-Aurik 2:44.24 2:48.66 F 36.62 1:19.79 2:09.26 2:48.66
27. Sanne Bommer 9501132 Zaanstad (SG) 2:47.95 2:48.83 F 35.68 1:19.28 2:09.20 2:48.83
28. Janine Verhaegh 9500754 Eiffel Swimmers PSV 2:48.46 2:49.37 F 37.81 1:19.99 2:10.47 2:49.37
29. Stephanie van Dam 9500216 De Devel 2:47.62 2:50.29 F 34.91 1:17.80 2:09.98 2:50.29
30. Sietske Veldkamp 9501628 GZ en PC de Whee 2:48.39 2:50.69 F 39.24 1:20.57 2:12.18 2:50.69
31. Sharon Schroyen 9502536 Brunssum 2:46.17 2:55.39 F 36.38 1:21.42 2:18.48 2:55.39
NG Jona Pisters 9501784 NIMO 2:44.90


<< TOP >>
Programmanr. 58
26-01-2008
Meisjes, 200m wisselslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Michelle Verouden 9400150 Eiffel Swimmers PSV 2:33.45 2:27.73 A 32.46 1:10.90 1:53.87 2:27.73
2. Marjolein Delno 9400024 De Rijn 2:28.33 2:27.97 A 33.15 1:09.91 1:53.95 2:27.97
3. Mirthe Lanfermeijer 9400074 TriVia 2:33.34 2:28.33 B 32.77 1:09.81 1:54.09 2:28.33
4. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 2:32.57 2:31.79 C 32.59 1:09.78 1:56.74 2:31.79
5. Parand Zarekiani 9402150 De Dolfijn 2:35.17 2:32.61 C 30.68 1:10.12 1:57.42 2:32.61
6. Inge Pepping 9402308 De Rijn 2:33.36 2:33.18 C 32.52 1:10.72 1:56.96 2:33.18
7. Merle Verkijk 9400278 WVZ 2:32.03 2:33.38 D 32.49 1:11.00 1:57.46 2:33.38
8. Iris van Zuilen 9400216 Olympia 2:35.29 2:33.44 D 33.68 1:12.62 1:56.98 2:33.44
9. Yvette de Gier 9402124 De Columbiaan 2:36.01 2:34.27 D 34.54 1:13.57 1:56.91 2:34.27
10. Cleo Denise Bol 9403314 WZ&PC 2:36.05 2:34.39 D 32.56 1:13.85 2:00.92 2:34.39
11. Sophie Sollie 9400140 Zeester Meerval 2:38.02 2:35.88 D 33.43 1:12.31 2:00.59 2:35.88
12. Lonne Dijkhuis 9400030 De Dinkel Denekamp 2:35.74 2:38.24 E 35.64 1:17.28 2:01.90 2:38.24
13. Jakonien Koster 9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:39.92 2:38.30 E 35.06 1:13.47 2:03.26 2:38.30
14. Minke Janssen 9400830 Noord Limburg(SG) 2:40.57 2:38.52 E 34.04 1:13.33 2:00.95 2:38.52
15. Tania Jacobs 9400864 De Columbiaan 2:37.09 2:38.61 E 34.95 1:15.92 2:03.65 2:38.61
16. Jip Mulkens 9402538 Aquarijn 2:39.97 2:38.75 E 33.47 1:13.24 2:02.42 2:38.75
17. Grace Vrieling 9401624 TriVia 2:37.75 2:38.96 E 33.34 1:12.13 2:01.50 2:38.96
18. Priscilla Meerman 9401428 Luctor et Emergo 2:36.65 2:39.02 E 33.77 1:15.51 2:02.65 2:39.02
19. Whitney van Hoeckel 9402390 Dio 2:40.96 2:39.25 E 35.32 1:15.42 2:03.03 2:39.25
20. Rosanne Schoonbeek 9402692 TriVia 2:39.62 2:39.80 E 34.55 1:16.29 2:04.74 2:39.80
21. Pascalle Spiekerman 9403030 WZ&PC 2:40.27 2:39.86 E 34.43 1:15.87 2:02.32 2:39.86
22. Fiona van Heerde 9403660 De Vikings 2:41.18 2:39.91 E 35.89 1:15.11 2:04.75 2:39.91
23. Christel Vinke 9400152 ZVZwartsluis 2:39.65 2:40.10 E 32.70 1:13.64 2:03.04 2:40.10
24. Jaimy Lee Taskin 9403364 Noordwijkerhout 2:40.80 2:40.17 E 35.89 1:16.23 2:02.98 2:40.17
25. Eefje Subroto 9400766 WVZ 2:37.73 2:40.75 E 34.11 1:13.96 2:03.19 2:40.75
26. Tanja van Essen 9404678 Wiekslag 2:40.48 2:40.94 E 34.95 1:17.36 2:06.39 2:40.94
27. Marjolein Maris 9400210 De Houtrib 2:40.89 2:41.34 E 34.49 1:15.75 2:04.70 2:41.34
28. Maud Hesselink 9400854 De Dinkel Denekamp 2:37.45 2:41.37 E 36.27 1:16.36 2:05.68 2:41.37
29. Sharon Gelmers 9400416 Octopus 2:36.18 2:41.68 E 34.12 1:14.60 2:05.11 2:41.68
30. Karin Rijkelijkhuizen 9403358 Zignea 2:40.20 2:42.07 E 33.33 1:17.55 2:02.42 2:42.07
31. Minke Betten 9404012 DZ&PC 2:40.94 2:42.13 E 35.25 1:18.11 2:06.44 2:42.13
32. Beau Rijpers 9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:40.06 2:42.62 E 36.20 1:18.87 2:06.27 2:42.62
33. Judith Kooistra 9400526 Het Ravijn 2:39.92 2:43.06 E 34.31 1:15.55 2:03.03 2:43.06
34. Kimberley van Wijk 9402040 Van Uden De Gouwe 2:40.76 2:43.12 E 35.79 1:16.22 2:05.86 2:43.12
35. Iris van den Heuvel 9401732 De Kempvis 2:41.16 2:44.35 F 35.84 1:20.52 2:08.16 2:44.35
36. Floortje de Waard 9400158 MNC Dordrecht 2:38.55 2:46.68 F 35.00 1:17.69 2:07.67 2:46.68
DIS Leonie Oude Elferink 9401826 Zignea 2:40.50 2:40.35 E 35.37 1:16.85 2:05.48 2:40.35
VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 59
26-01-2008
Jongens, 4 x 100m vrije slag Junioren 4 en later
Resultaten


Rang Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. ZC Valkenburg 1 ZC Valkenburg 3:44.87 3:43.14
Arvid Munsters
Scott Delbressine
92
92
25.98
27.68
54.55
58.03
Jeroen Feijs
Mitch Notten
92
92
26.22
25.91
55.43
55.13
2. Eiffel Swimmers PSV 1 Eiffel Swimmers PSV 3:47.56 3:44.62
John Verhagen
Frans Slaats
92
93
25.66
27.12
53.86
57.68
Maurice Soudant
Johnno Smulders
93
92
27.21
26.26
57.33
55.75
3. De Columbiaan 1 De Columbiaan 3:49.68 3:46.70
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
92
92
27.41
27.72
57.32
58.70
Jordy Zuidhoek
Jeroen Eggeraat
92
92
26.41
26.29
55.85
54.83
4. Electrolux AZC 1 Electrolux AZC 3:56.78 3:47.20
Feike Zandstra
Robert Rohaan
92
92
26.68
27.25
56.36
56.82
Bastiaan Waanders
Nils Mollema
93
93
27.47
26.69
57.70
56.32
5. ZV Vlaardingen 1 ZV Vlaardingen 3:48.57 3:47.30
Victor Poot
Boris Galjart
92
92
26.90
27.80
56.27
57.77
Bart Dunweg
Timo Dinkelberg
93
93
27.55
26.54
57.57
55.69
6. RZC 1 RZC 3:55.53 3:51.34
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
25.77
27.02
54.57
57.85
Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
28.32
28.57
58.27
1:00.65
7. Zeester Meerval 1 Zeester Meerval 3:52.54 3:51.91
Donny van Alphen
Miguel Correia
92
93
27.80
27.57
58.17
58.45
Jeffrey Thijssen
Luuk Onrust
94
92
27.68
26.70
58.38
56.91
8. De Vikings 1 De Vikings 3:56.23 3:52.90
Willem Kees Roos
Erik de Nijs
94
92
27.81
27.46
58.31
58.54
Gijs Gertsen
Micheal Westers
93
92
27.61
26.95
58.55
57.50
9. De Dolfijn 1 De Dolfijn 3:56.80 3:52.95
Julian van Leuven
Brandon van Voskuilen
92
93
27.46
27.82
56.72
58.34
Freek Schoffelmeer
Jens Bakker
93
93
29.44
26.84
1:02.19
55.70
10. De Otters Het Gooi 1 De Otters Het Gooi 3:56.14 3:53.30
Loďc Kemp
Sam van de Schootbrugge
93
93
28.13
26.22
57.66
56.11
Paul Bree
Ferry Weertman
94
92
30.93
26.46
1:04.70
54.83
11. HZPC 1 HZPC 3:56.65 3:53.82
Ralph van Megen
Tim Jacobs
92
92
27.57
28.45
56.96
1:00.84
Rick Hesen
Dion Dreesens
93
93
28.25
26.04
1:01.31
54.71
12. Aqua '68 1 Aqua '68 3:58.72 3:54.54
Dennis Thomas
Jerome Appeldoorn
92
92
26.78
28.32
55.72
1:00.62
Sven Damen
Sander Lamberts
92
93
28.47
26.14
1:01.14
57.06
13. LZ 1886-KartoenZ 1 LZ 1886-KartoenZ 3:53.98 3:54.56
Jelmar Kluiwstra
Sander ten Hoedt
92
92
27.42
28.50
57.12
1:01.25
Bas Onderstal
Lars Sieval
92
93
27.75
26.70
58.94
57.25
14. HZ&PC Heerenveen 1 HZ&PC Heerenveen 3:55.82 3:54.90
Dennis Bos
Maxim Veldhuis
92
94
27.97
27.81
58.20
59.26
Christiaan van Dijk
Gavin van der Werf
92
93
28.09
26.88
1:00.60
56.84
15. Waterland 1 Waterland 3:58.10 3:56.00
Nick Venema
Joăo Schilder
93
92
28.99
27.94
1:00.58
58.82
Tim de Graaf
Jeffrey Appel
92
92
27.46
27.83
58.06
58.54
16. De Schelde 1 De Schelde 3:57.01 3:56.52
Niels Suy
Dennis Wolfert
93
92
28.70
27.77
1:00.69
59.36
Kevin Dooms
Bas van Houwelingen
92
92
27.87
26.85
59.35
57.12
17. Zwemlust/Utrecht(SG) 1 Zwemlust/Utrecht(SG) 3:58.05 3:57.03
David Beijer
Robin Veenstra
92
92
29.19
26.26
1:00.92
56.58
Yassine Maniani
Sander Ariaansz
95
93
29.88
26.51
1:02.84
56.69
18. De Dinkel Denekamp 1 De Dinkel Denekamp 3:58.23 3:58.42
Jacques Journée
Steffen Hillmer
94
93
29.44
26.58
1:01.45
55.58
Ben van Westenberg
Pim Kienhuis
94
93
30.50
27.23
1:04.05
57.34
19. WIDEX GZC DONK 1 WIDEX GZC DONK 3:58.21 3:59.16
Niek Pereboom
Silvan de Waart
93
92
27.16
29.82
57.41
1:03.18
Remco Oskam
Philippe Rivard
92
93
28.05
26.17
1:02.42
56.15
20. Hellas-Glana 1 Hellas-Glana 3:55.68 3:59.87
Bjorn de Jonge
Niels van Basten Batenburg
92
94
27.74
29.06
58.42
1:01.50
Pim van Basten Batenburg
Roy Hoogerwerf
94
92
29.00
27.43
1:00.66
59.29