Nr. 60. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 61. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 62. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 63. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 64. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 65. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 66. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 67. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 68. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 69. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 73. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


5 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 3 sessie 5 27-01-2008 - 9:00


Programmanr. 60
27-01-2008
Meisjes, 100m schoolslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Amber Ruig 9603240 Zaanstad (SG) 1:26.08 1:23.18 D 39.42 1:23.18
2. Breanne Lensink 9600240 Livo 1:23.02 1:23.19 D 39.56 1:23.19
3. Tulany de Wilde 9601002 De Stormvogel 1:24.36 1:24.53 E 39.86 1:24.53
4. Rosa Veerman 9600862 Ed-Vo 1:27.00 1:26.19 E 40.75 1:26.19
5. Romy Hoogendijk 9601258 Luctor et Emergo 1:22.29 1:26.22 E 40.32 1:26.22
6. Esmée Bos 9600662 Aquapoldro 1:23.09 1:26.33 E 41.60 1:26.33
7. Renate Hemmes 9600418 Bubble 1:26.39 1:26.35 E 40.74 1:26.35
8. Anouk van der Vlies 9603226 WIDEX GZC DONK 1:25.21 1:27.16 E 42.42 1:27.16
9. Kristel Hormann 9601084 De Spatters 1:27.50 1:27.73 E 42.10 1:27.73
10. Carina Klees 9602680 WVZ 1:26.98 1:27.84 E 41.78 1:27.84
11. Nicole Bennis 9600470 WVZ 1:27.92 1:28.30 E 42.18 1:28.30
12. Irene Teufer 9602340 OEZA 1:27.09 1:28.50 F 42.19 1:28.50
13. Marit Visscher 9600004 DAW-Finenzo 1:28.32 1:28.74 F 41.79 1:28.74
14. Savannah Leenheer 9603072 De Stormvogel 1:28.68 1:30.19 F 40.09 1:30.19
15. Larissa Gelderland 9600476 Koewacht 1:27.98 1:30.43 F 42.24 1:30.43
DIS Celine Hoogendijk 9601596 ZV Vlaardingen 1:27.54
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 61
27-01-2008
Meisjes, 100m schoolslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 1:18.80 1:19.61 D 37.70 1:19.61
2. Cecily Sadowski 9500188 Aquapoldro 1:21.65 1:20.03 D 37.71 1:20.03
3. Jovanna Koens 9505652 Eiffel Swimmers PSV 1:22.15 1:21.52 E 38.36 1:21.52
4. Milou Tjoonk 9504170 De Berkelduikers 1:22.09 1:21.86 E 39.14 1:21.86
5. Liset Jansen 9500418 De Columbiaan 1:23.68 1:22.09 E 38.32 1:22.09
6. Elise de Graaff 9504936 De Meer 1:25.10 1:22.48 E 37.67 1:22.48
7. Femke Klein Gunnewiek 9501074 Livo 1:22.09 1:22.97 E 39.01 1:22.97
8. Lizzy Janssen 9500752 Heldense Zwemvereniging 1:24.29 1:23.19 E 39.37 1:23.19
9. Carien van der Schaaf 9500168 De Dinkel Denekamp 1:24.74 1:23.33 E 39.15 1:23.33
10. Lianne Slagter 9500940 WWV 1:22.86 1:24.22 E 38.96 1:24.22
11. Liza Salverda 9500570 Orca 1:24.52 1:24.23 E 39.97 1:24.23
12. Helena La 9502134 Z.V.Hoorn-Aurik 1:22.37 1:24.67 E 39.97 1:24.67
13. Sanne Bommer 9501132 Zaanstad (SG) 1:23.65 1:25.37 F 40.47 1:25.37
14. Simone Soudant 9500430 Eiffel Swimmers PSV 1:23.45 1:25.61 F 41.12 1:25.61
15. Elise Pennings 9503608 Argo 1:24.19 1:25.81 F 39.93 1:25.81
16. Suzanne de Vries 9500628 De Haaien 1:24.89 1:25.92 F 40.68 1:25.92
17. Sofie Salimbeni 9500542 Eemsrobben 1:25.23 1:25.97 F 39.71 1:25.97
18. Eline van der Plas 9500866 Hellas-Glana 1:25.37 1:26.02 F 39.92 1:26.02
19. Leonie Groeneweg 9503870 HZC-Weusthag 1:24.67 1:26.03 F 40.45 1:26.03
20. Mariska van Engeldorp 9502326 Aquarius 1:25.60 1:26.32 F 40.47 1:26.32
21. Niké Schuurmans 9502004 Livo 1:25.33 1:26.45 F 40.90 1:26.45
22. Judith v.d. Vrande 9500744 BZC Dolfijnen 1:23.51 1:26.55 F 40.60 1:26.55
23. Marisol van Helden 9502298 Noordwijkerhout 1:25.50 1:27.09 F 41.14 1:27.09
23. Merel van Drongelen 9502670 De Honte 1:24.64 1:27.09 F 41.56 1:27.09


<< TOP >>
Programmanr. 62
27-01-2008
Meisjes, 100m schoolslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Yvette de Gier 9402124 De Columbiaan 1:19.44 1:17.43 D 36.25 1:17.43
2. Lonne Dijkhuis 9400030 De Dinkel Denekamp 1:18.80 1:17.88 D 36.62 1:17.88
3. Estrella Wierikx 9402712 Numansdorp 1:18.10 1:18.96 D 36.52 1:18.96
4. Iris van Zuilen 9400216 Olympia 1:17.50 1:19.30 E 37.53 1:19.30
5. Sanne Scheerder 9401316 ZC Valkenburg 1:20.36 1:19.43 E 37.04 1:19.43
6. Pascalle Spiekerman 9403030 WZ&PC 1:18.53 1:20.15 E 37.80 1:20.15
7. Karin Rijkelijkhuizen 9403358 Zignea 1:18.75 1:20.22 E 37.28 1:20.22
8. Anne Marleen van Keulen 9404280 Aquapoldro 1:19.38 1:20.84 E 37.72 1:20.84
9. Malou Memelink 9403064 NDD 1:19.87 1:21.07 E 37.58 1:21.07
10. Inge Pepping 9402308 De Rijn 1:20.93 1:21.74 E 37.82 1:21.74
11. Amira Fathi 9402974 De Stormvogel 1:20.68 1:22.66 E 38.08 1:22.66
12. Cleo Denise Bol 9403314 WZ&PC 1:19.13 1:24.21 F 39.54 1:24.21
13. Tamara van Vliet 9403562 De Columbiaan 1:20.13 1:24.61 F 38.75 1:24.61


<< TOP >>
Programmanr. 63
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Daniel van der Deen 9500721 Borger 1:01.50 1:00.22 D 29.14 1:00.22
2. Jakub Foytl 9504687 DES 1:02.31 1:01.26 D 29.15 1:01.26
3. Oscar van den Heuvel 9500803 Noordwijkerhout 1:02.56 1:02.07 E 29.83 1:02.07
4. Jonathan Rozema 9501157 DZ&PC 1:02.45 1:02.69 E 30.18 1:02.69
5. Lucas Greven 9501941 ZC Valkenburg 1:03.84 1:03.13 E 30.64 1:03.13
6. Jeffrey Reijnders 9500877 Oceanus 1:03.97 1:03.49 E 30.46 1:03.49
7. Mike Bravenboer 9500299 Poseidon'56 1:04.19 1:03.51 E 30.46 1:03.51
8. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 1:03.11 1:03.80 E 30.23 1:03.80
9. Maarten Brzoskowski 9500769 Eiffel Swimmers PSV 1:03.02 1:04.14 F 30.64 1:04.14
10. Jens Kobesen 9500117 Nova 1:03.31 1:04.52 F 30.68 1:04.52
11. Arthur van Noorden 9501239 ZC Valkenburg 1:04.11 1:04.88 F 30.69 1:04.88


<< TOP >>
Programmanr. 64
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Stef Heijnekamp 9401665 HZC-Weusthag 56.99 56.50 B 27.47 56.50
2. Jelle Derksen 9400017 DWK 57.14 57.69 D 27.62 57.69
3. Willem Kees Roos 9402693 De Vikings 58.26 58.38 D 28.34 58.38
4. Tom Brouwers 9402027 RZC 58.64 58.65 D 28.46 58.65
5. Tom van de Putte 9402625 MNC Dordrecht 59.68 59.50 E 27.97 59.50
6. Bob Dalmeijer 9402203 Luctor et Emergo 59.25 59.54 E 28.48 59.54
7. Robert Ligtenberg 9401561 Het Ravijn 59.57 59.62 E 28.39 59.62
8. Lester Snackers 9400947 ZC Valkenburg 1:00.22 59.75 E 28.85 59.75
9. Maxim Veldhuis 9400195 HZ&PC Heerenveen 58.71 59.94 E 28.97 59.94
10. Pim van Basten Batenburg 9401657 Hellas-Glana 1:00.16 59.96 E 29.39 59.96
11. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 59.56 1:00.01 E 28.58 1:00.01
12. Simon Stouten 9400943 De Zijl LGB 1:01.03 1:00.25 E 29.47 1:00.25
13. Olivier Nass 9402933 WVZ 1:01.17 1:00.29 E 29.03 1:00.29
14. Kingue Struijf 9400913 WZ&PC 1:00.52 1:00.56 E 29.21 1:00.56
15. Jacco Doest 9400711 DWK 1:00.60 1:00.59 E 28.56 1:00.59
16. Istvan Spaargaren 9401199 Oceanus 1:01.58 1:00.63 E 28.80 1:00.63
17. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 58.24 1:00.97 E 29.20 1:00.97
18. Alex Catsburg 9404753 MNC Dordrecht 1:00.48 1:01.14 E 29.58 1:01.14
19. Marcel van Essen 9400019 De Hokseberg 1:01.57 1:01.42 E 29.15 1:01.42
20. Frank van der Wolff 9400955 Z.V.Hoorn-Aurik 1:01.48 1:01.43 E 29.41 1:01.43
21. Maiko Postma 9400963 DZ&PC 1:01.37 1:01.45 E 29.85 1:01.45
22. Joren Woeltjes 9401225 GZV Marveld 1:01.50 1:01.72 E 29.73 1:01.72
23. Jacques Journée 9400513 De Dinkel Denekamp 1:01.15 1:02.19 F 29.89 1:02.19
24. Vincent Moolhuijsen 9401215 Oceanus 1:01.60 1:02.47 F 29.88 1:02.47
DIS Ensger Kotterink 9403391 WVZ 56.47
AB - AB:  Veroorzaakte de 1e (1 startprocedure) 2e of volgende valse start (uitsluiten voor desbetreffende prog.nr.).
DIS Marciano Lynch 9401893 WVZ 58.23
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 65
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Dion Dreesens 9302189 HZPC 54.94 54.40 B 26.36 54.40
2. Jorke Willemse 9301977 Orca 54.76 54.45 B 26.24 54.45
3. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 55.82 56.02 C 26.92 56.02
4. Steffen Hillmer 9306365 De Dinkel Denekamp 56.81 56.26 D 27.33 56.26
5. Menno Manning 9300333 De Veene 56.13 56.57 D 26.80 56.57
6. Lars Sieval 9300723 LZ 1886-KartoenZ 55.89 56.58 D 27.00 56.58
7. Paul Koster 9304465 Dio 57.20 56.62 D 27.19 56.62
8. Sander Ariaansz 9302053 Zwemlust/Utrecht(SG) 56.49 56.86 D 26.74 56.86
9. Gavin van der Werf 9302971 HZ&PC Heerenveen 56.75 56.97 D 27.46 56.97
10. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 57.41 57.01 D 26.73 57.01
11. Nils Mollema 9306283 Electrolux AZC 58.48 57.21 D 27.63 57.21
12. Bernd Kobesen 9300981 Nova 58.46 57.24 D 27.51 57.24
13. Pim Kienhuis 9300263 De Dinkel Denekamp 58.42 57.42 D 27.49 57.42
14. Gijs Verhagen 9304253 Neptunus 58 56.70 57.48 E 27.24 57.48
15. Wouter Sikma 9302335 Neptunia'24 58.36 57.58 E 27.66 57.58
16. Sonny Corré 9303615 De Stormvogel 57.28 57.65 E 27.61 57.65
17. Huub Scholing 9301179 Het Ravijn 56.72 57.68 E 27.87 57.68
18. Wouter Kaman 9300241 Aquarijn 57.16 57.80 E 27.88 57.80
19. Thomas van Mierlo 9300353 Zwem & Poloklub Budel 57.76 57.84 E 27.39 57.84
20. Ruben Dekker 9300627 Zaanstad (SG) 58.42 57.87 E 27.84 57.87
21. Jordy de Klerk 9300269 WZ&PC 58.56 58.04 E 27.87 58.04
22. Niek Pereboom 9305395 WIDEX GZC DONK 56.96 58.08 E 27.72 58.08
23. Bart Dunweg 9301763 ZV Vlaardingen 58.36 58.09 E 27.95 58.09
24. Loïc Kemp 9303483 De Otters Het Gooi 58.10 58.13 E 28.12 58.13
25. Remon van Mil 9301159 WVZ 59.79 58.20 E 27.66 58.20
26. Sven Kardol 9302135 Nuenen 57.96 58.27 E 28.38 58.27
27. Simon Edenburg 9301567 Luctor et Emergo 58.26 58.35 E 27.56 58.35
28. Sander Lamberts 9303169 Aqua '68 57.49 58.42 E 27.32 58.42
29. Mart Hendriks 9304079 SG Tritium 57.96 58.93 E 28.65 58.93
30. Wessel van der Maarel 9300325 De Rijn 58.20 58.96 E 28.00 58.96
31. Brandon van Voskuilen 9300539 De Dolfijn 59.49 59.04 E 28.35 59.04
32. Roald Blok 9302685 Octopus 58.66 59.06 E 28.57 59.06
32. Puck Smit 9303357 RZC 59.78 59.06 E 27.96 59.06
34. Roy Smeenge 9305557 Vriledo 58.51 59.07 E 28.51 59.07
35. Geoff Ebskamp 9301817 Noord Limburg(SG) 59.39 59.18 E 28.44 59.18
36. Frans Slaats 9300461 Eiffel Swimmers PSV 58.89 59.20 E 28.29 59.20
37. Maarten Arntz 9301921 De Gelenberg 58.64 59.28 E 28.39 59.28
38. Bastiaan Waanders 9301225 Electrolux AZC 58.82 59.32 E 28.29 59.32
39. Boris Bijl 9304823 De Houtrib 58.67 59.34 E 28.30 59.34
40. Walter Jansen 9300225 Noordwijkerhout 59.88 59.39 E 28.23 59.39
41. Kasper Leeuw 9304435 EZC 59.36 59.47 E 28.86 59.47
42. Jasper Verheijen 9303685 Aqua Novio ´94 57.84 59.62 E 28.13 59.62
43. Bart Arendshorst 9300005 De Veene 59.48 59.66 E 28.49 59.66
44. Mike Hoonakker 9301709 WZ&PC 59.82 59.67 E 28.28 59.67
45. Peter Paul Houtkamp 9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen 58.85 59.81 E 28.14 59.81
45. Niels Suy 9302967 De Schelde 59.76 59.81 E 28.75 59.81
47. Joey Stokx 9301251 DAW-Finenzo 59.59 59.90 E 28.08 59.90
48. Ruud van Heerbeek 9301769 Eiffel Swimmers PSV 59.76 59.94 E 28.65 59.94
49. Michiel Pater 9300399 Scheldestroom 59.77 59.97 E 28.36 59.97
50. Arno Nieuwhof 9302375 FZC '54 59.89 1:00.05 E 28.20 1:00.05
51. Sven Alkema 9303083 De Vikings 59.11 1:00.25 F 28.42 1:00.25
DIS Gijs Gertsen 9303485 De Vikings 59.99
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG Sebastian de Been 9302233 De Warande 58.10


<< TOP >>
Programmanr. 66
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Mark Costeris 9202327 De Schotejil 53.44 52.91 B 25.59 52.91
2. Joost Groeneveld 9200409 VZC-E&P 54.77 53.04 B 25.16 53.04
3. Mike Marissen 9202187 DWK 52.39 53.17 B 25.62 53.17
4. John Verhagen 9205325 Eiffel Swimmers PSV 53.66 54.53 C 25.58 54.53
5. Pascal Timmermans 9202349 RZC 54.16 54.86 D 25.97 54.86
6. Erik Wegman 9201465 De Kempvis 56.31 55.87 E 26.73 55.87
7. Sverre Eschweiler 9204035 Z.V.Hoorn-Aurik 55.34 55.91 E 26.98 55.91
8. Ferry Weertman 9201461 De Otters Het Gooi 57.11 56.09 E 27.05 56.09
9. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 56.11 56.23 E 27.38 56.23
9. Victor Poot 9203651 ZV Vlaardingen 55.97 56.23 E 27.11 56.23
11. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 56.24 56.27 E 27.17 56.27
12. Laurens Pepping 9203529 De Rijn 55.74 56.30 E 26.84 56.30
13. Jeroen Feijs 9200333 ZC Valkenburg 55.95 56.35 E 27.04 56.35
14. Dennis Thomas 9204301 Aqua '68 56.17 56.48 E 27.13 56.48
15. Jelmar Kluiwstra 9204323 LZ 1886-KartoenZ 57.08 56.58 E 27.64 56.58
16. Robbin van Kilsdonk 9200685 GoSwim 57.29 56.74 E 27.12 56.74
17. Feike Zandstra 9201553 Electrolux AZC 57.45 56.93 E 27.34 56.93
18. Jordy Zuidhoek 9201569 De Columbiaan 57.53 57.01 E 27.37 57.01
19. Johnno Smulders 9202675 Eiffel Swimmers PSV 56.81 57.05 E 27.10 57.05
20. Robin Veenstra 9201335 Zwemlust/Utrecht(SG) 56.49 57.16 E 27.36 57.16
21. Roderick van Doeselaar 9200261 Koewacht 56.74 57.18 E 27.89 57.18
22. Jeroen Baars 9200031 Poseidon'56 55.89 57.21 E 27.61 57.21
23. Bas van Houwelingen 9200563 De Schelde 56.61 57.26 E 27.33 57.26
24. Anton van Zantvoort 9201907 Zuiderzeezwemmers 57.32 57.33 E 27.26 57.33
25. Ralph van Megen 9201613 HZPC 56.64 57.36 E 27.52 57.36
26. Alex van der Hoeven 9202571 NDD 56.16 57.46 E 27.27 57.46
27. Eduard Bremmer 9200145 De Columbiaan 56.78 57.82 E 27.66 57.82
28. Jelle Blok 9205179 WVZ 56.49 57.97 E 26.66 57.97
29. Rutger Kooistra 9206257 Het Ravijn 57.20 58.01 E 28.03 58.01
30. Kars ten Have 9200467 ZPC Bikkel Hoogeveen 57.10 58.66 F 28.22 58.66
31. Thomas Veltman 9201355 De Granaet 57.60 58.93 F 27.91 58.93
32. Barry Bloemberg 9200097 Livo 57.20 59.51 F 28.17 59.51


<< TOP >>
Programmanr. 67
27-01-2008
Meisjes, 400m wisselslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 5:26.97 5:24.62 B
50m:
100m:
34.39
1:16.14
34.39
41.75
150m:
200m:
1:58.76
2:39.53
42.62
40.77
250m:
300m:
3:26.61
4:14.66
47.08
48.05
350m:
400m:
4:50.80
5:24.62
36.14
33.82
2. Cecily Sadowski 9500188 Aquapoldro 5:48.63 5:32.29 D
50m:
100m:
36.71
1:20.03
36.71
43.32
150m:
200m:
2:04.15
2:47.71
44.12
43.56
250m:
300m:
3:34.24
4:19.74
46.53
45.50
350m:
400m:
4:56.90
5:32.29
37.16
35.39
3. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 5:30.49 5:37.24 D
50m:
100m:
35.15
1:17.85
35.15
42.70
150m:
200m:
2:01.30
2:45.97
43.45
44.67
250m:
300m:
3:31.77
4:19.69
45.80
47.92
350m:
400m:
4:59.57
5:37.24
39.88
37.67
4. Sylvia Dik 9501064 De Pinquin 5:49.41 5:40.68 E
50m:
100m:
36.90
1:21.59
36.90
44.69
150m:
200m:
2:05.14
2:48.10
43.55
42.96
250m:
300m:
3:38.48
4:28.41
50.38
49.93
350m:
400m:
5:04.35
5:40.68
35.94
36.33
5. Nathalja Pragt 9500030 Nova 5:47.09 5:45.72 E
50m:
100m:
36.18
1:20.00
36.18
43.82
150m:
200m:
2:04.16
2:47.52
44.16
43.36
250m:
300m:
3:35.92
4:24.84
48.40
48.92
350m:
400m:
5:05.37
5:45.72
40.53
40.35
6. Elisabeth Muthert 9500062 Stadskanaal 5:49.56 5:47.32 E
50m:
100m:
36.15
1:23.12
36.15
46.97
150m:
200m:
2:08.34
2:51.83
45.22
43.49
250m:
300m:
3:39.57
4:29.54
47.74
49.97
350m:
400m:
5:09.69
5:47.32
40.15
37.63


<< TOP >>
Programmanr. 68
27-01-2008
Meisjes, 400m wisselslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Marjolein Delno 9400024 De Rijn 5:26.42 5:14.90 B
50m:
100m:
33.27
1:12.94
33.27
39.67
150m:
200m:
1:52.63
2:33.39
39.69
40.76
250m:
300m:
3:16.96
4:03.17
43.57
46.21
350m:
400m:
4:39.78
5:14.90
36.61
35.12
2. Michelle Verouden 9400150 Eiffel Swimmers PSV 5:20.65 5:23.03 C
50m:
100m:
34.48
1:14.28
34.48
39.80
150m:
200m:
1:57.78
2:39.52
43.50
41.74
250m:
300m:
3:24.88
4:10.76
45.36
45.88
350m:
400m:
4:48.16
5:23.03
37.40
34.87
3. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 5:23.39 5:25.59 D
50m:
100m:
35.21
1:14.90
35.21
39.69
150m:
200m:
1:54.56
2:33.82
39.66
39.26
250m:
300m:
3:21.20
4:10.42
47.38
49.22
350m:
400m:
4:48.50
5:25.59
38.08
37.09
4. Noortje van den Boom 9400574 Eiffel Swimmers PSV 5:27.45 5:29.38 D
50m:
100m:
34.37
1:15.39
34.37
41.02
150m:
200m:
1:58.11
2:39.62
42.72
41.51
250m:
300m:
3:27.58
4:16.66
47.96
49.08
350m:
400m:
4:53.21
5:29.38
36.55
36.17
5. Merle Verkijk 9400278 WVZ 5:33.95 5:32.15 E
50m:
100m:
34.44
1:14.26
34.44
39.82
150m:
200m:
1:57.45
2:40.21
43.19
42.76
250m:
300m:
3:28.37
4:18.02
48.16
49.65
350m:
400m:
4:55.62
5:32.15
37.60
36.53
6. Mirthe Lanfermeijer 9400074 TriVia 5:28.16 5:32.21 E
50m:
100m:
35.94
1:18.43
35.94
42.49
150m:
200m:
2:00.48
2:41.60
42.05
41.12
250m:
300m:
3:30.43
4:18.05
48.83
47.62
350m:
400m:
4:56.46
5:32.21
38.41
35.75
7. Priscilla Meerman 9401428 Luctor et Emergo 5:38.06 5:42.63 E
50m:
100m:
34.51
1:18.08
34.51
43.57
150m:
200m:
2:01.11
2:44.91
43.03
43.80
250m:
300m:
3:33.55
4:24.86
48.64
51.31
350m:
400m:
5:05.01
5:42.63
40.15
37.62
8. Floortje de Waard 9400158 MNC Dordrecht 5:38.11 5:55.09 F
50m:
100m:
35.57
1:20.08
35.57
44.51
150m:
200m:
2:06.69
2:51.89
46.61
45.20
250m:
300m:
3:42.10
4:33.07
50.21
50.97
350m:
400m:
5:13.95
5:55.09
40.88
41.14


<< TOP >>
Programmanr. 69
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Daniel van der Deen 9500721 Borger 2:33.86 2:36.35 E 33.50 1:12.43 1:54.13 2:36.35
2. Luc van der Wolde 9500281 Stadskanaal 2:43.21 2:37.79 E 33.90 1:13.83 1:55.64 2:37.79
3. Jonathan Rozema 9501157 DZ&PC 2:46.78 2:44.49 F 35.20 1:18.10 2:02.39 2:44.49
4. Damon Peperkamp 9501101 De Dinkel Denekamp 2:46.86 2:45.11 F 35.92 1:17.89 2:02.17 2:45.11


<< TOP >>
Programmanr. 70
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 2:21.30 2:17.96 B 31.17 1:05.98 1:42.24 2:17.96
Kamp. Record Junioren 2
2. Jordy Vroomen 9400341 Eurode KZC 2:28.17 2:26.19 E 32.11 1:09.66 1:50.32 2:26.19
3. Stef Heijnekamp 9401665 HZC-Weusthag 2:30.36 2:26.48 E 32.01 1:08.61 1:46.58 2:26.48
4. Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 2:30.84 2:27.69 E 31.88 1:09.22 1:48.71 2:27.69
5. Niels van Basten Batenburg 9400593 Hellas-Glana 2:36.00 2:33.40 F 33.98 1:13.78 1:53.40 2:33.40
6. Maxim Veldhuis 9400195 HZ&PC Heerenveen 2:34.38 2:35.46 F 32.82 1:10.64 1:51.86 2:35.46
7. Michael van Dam 9401501 HPC 2:38.03 2:37.28 F 35.63 1:16.13 1:56.89 2:37.28
8. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 2:35.75 2:38.07 F 33.58 1:13.79 1:56.35 2:38.07
9. Mike ter Horst 9402785 De Zeeschuimers 2:33.87 2:38.39 F 32.74 1:11.74 1:54.23 2:38.39
10. Frank van der Wolff 9400955 Z.V.Hoorn-Aurik 2:38.00 2:41.36 32.71 1:12.97 1:57.04 2:41.36


<< TOP >>
Programmanr. 71
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Sam van de Schootbrugge 9304783 De Otters Het Gooi 2:20.45 2:10.95 A 29.74 1:02.93 1:37.61 2:10.95
Kamp. Record Junioren 3
2. Jens Bakker 9300021 De Dolfijn 2:22.12 2:17.08 D 30.29 1:05.88 1:41.88 2:17.08
3. Dion Dreesens 9302189 HZPC 2:23.99 2:18.20 E 30.62 1:05.88 1:41.97 2:18.20
4. Maurice Soudant 9302125 Eiffel Swimmers PSV 2:23.60 2:20.38 E 30.43 1:06.63 1:43.50 2:20.38
5. Huub Scholing 9301179 Het Ravijn 2:27.34 2:21.25 E 30.72 1:06.76 1:44.24 2:21.25
6. Miguel Correia 9300103 Zeester Meerval 2:28.25 2:24.59 E 31.39 1:08.01 1:45.81 2:24.59
7. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 2:25.86 2:26.33 F 31.19 1:08.32 1:47.60 2:26.33
8. Niek Pereboom 9305395 WIDEX GZC DONK 2:25.14 2:29.24 F 31.95 1:09.40 1:50.08 2:29.24


<< TOP >>
Programmanr. 72
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Mitch Notten 9202505 ZC Valkenburg 2:15.37 2:10.47 C 29.07 1:02.15 1:36.35 2:10.47
2. Mike Marissen 9202187 DWK 2:11.31 2:11.71 D 28.79 1:01.75 1:35.81 2:11.71
3. Daniek Saman 9201139 Stadskanaal 2:19.58 2:17.90 E 30.19 1:05.01 1:41.35 2:17.90
4. Ferry Weertman 9201461 De Otters Het Gooi 2:19.16 2:18.60 E 29.72 1:04.49 1:42.05 2:18.60
5. Luuk Onrust 9205125 Zeester Meerval 2:22.77 2:20.58 E 30.01 1:04.65 1:41.04 2:20.58
6. Johnno Smulders 9202675 Eiffel Swimmers PSV 2:20.60 2:21.53 F 29.65 1:04.47 1:41.36 2:21.53
7. Maurits Muthert 9200941 Stadskanaal 2:21.69 2:21.91 F 30.39 1:06.07 1:43.75 2:21.91
8. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 2:22.16 2:22.29 F 30.36 1:06.15 1:43.36 2:22.29
9. Julian van Leuven 9200823 De Dolfijn 2:21.01 2:22.80 F 31.69 1:07.31 1:44.57 2:22.80


<< TOP >>
Programmanr. 73
27-01-2008
Meisjes, 4 x 100m wisselslag Junioren 3 en later
Resultaten


Rang Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. De Columbiaan 1 De Columbiaan 4:48.84 4:42.63
Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
35.01
35.43
1:12.20
1:16.51
Jara Schmidt
Tamara van Vliet
94
94
34.03
28.58
1:13.69
1:00.23
2. De Dolfijn 1 De Dolfijn 4:48.23 4:44.09
Kira Toussaint
Sofie Kalse
94
94
32.69
39.46
1:06.93
1:24.89
Parand Zarekiani
Annika Arvin
94
95
30.13
30.80
1:07.72
1:04.55
3. Eiffel Swimmers PSV 1 Eiffel Swimmers PSV 4:46.35 4:49.97
Noortje van den Boom
Simone Soudant
94
95
35.78
39.42
1:14.45
1:24.01
Michelle Verouden
Jovanna Koens
94
95
32.62
28.78
1:10.60
1:00.91
4. Aquapoldro 1 Aquapoldro 4:49.38 4:53.08
Esmée Bos
Anne Marleen van Keulen
96
94
35.53
37.29
1:13.40
1:21.06
Macy Oortwijn
Marloes van der Beek
95
94
33.92
30.43
1:13.02
1:05.60
5. TriVia 1 TriVia 4:48.73 4:53.30
Mirthe Lanfermeijer
Naomi Touré
94
94
35.70
38.37
1:12.62
1:22.73
Cynthia van Beusekom
Rosanne Schoonbeek
95
94
33.08
30.40
1:14.11
1:03.84
6. WZ&PC  1 WZ&PC 4:50.64 4:56.30
Julia Brouwers
Pascalle Spiekerman
96
94
37.02
37.66
1:16.73
1:22.78
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
94
94
32.86
30.96
1:12.59
1:04.20
7. De Dinkel Denekamp 1 De Dinkel Denekamp 5:00.25 4:57.32
Noortje Timmerman
Lonne Dijkhuis
95
94
35.80
38.02
1:14.42
1:19.86
Wendy Kosterink
Maud Hesselink
94
94
35.53
30.22
1:18.90
1:04.14
8. Octopus 1 Octopus 5:00.18 4:57.81
Annemarie Worst
Suzanne Brummel
95
94
33.83
39.70
1:09.30
1:22.62
Sharon Gelmers
Simone Waanders
94
95
32.38
34.19
1:12.09
1:13.80
9. WVZ 1 WVZ 5:04.02 5:01.45
Manon van Strien
Carina Klees
94
96
35.60
40.87
1:12.61
1:27.14
Eefje Subroto
Maud Hoofs
94
95
34.28
31.49
1:14.88
1:06.82
10. Zignea 1 Zignea 5:00.64 5:03.17
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
39.16
40.04
1:20.14
1:24.94
Karin Rijkelijkhuizen
Debby Boerefijn
94
94
33.69
30.36
1:14.49
1:03.60
11. DAW-Finenzo 1 DAW-Finenzo 5:00.64 5:04.00
Rosanne Padt
Marit Visscher
95
96
35.78
41.36
1:15.55
1:28.32
Sharona Mlcoch
Davina van Perge
94
95
32.91
31.78
1:14.40
1:05.73
12. De Columbiaan 2 De Columbiaan 5:01.86 5:04.26
Natasja Boers
Liset Jansen
95
95
36.34
37.91
1:15.89
1:21.94
Laura van Duijn
Demi Kool
94
94
36.87
30.71
1:21.38
1:05.05
13. Hellas-Glana 1 Hellas-Glana 5:03.30 5:05.31
Sophie Lang
Rosien Meesen
94
94
37.38
39.62
1:19.01
1:26.15
Danique Agterberg
Anouk Hustinx
94
94
32.48
31.84
1:12.81
1:07.34
14. ZV Westland Dijkglas 1 ZV Westland Dijkglas 5:03.14 5:06.40
Maartje de Wit
Iris Voogt
95
95
37.08
41.09
1:16.57
1:28.73
Roos Brugman
Astrid van Nieuwkerk
95
94
34.04
30.96
1:15.71
1:05.39
15. Luctor et Emergo 1 Luctor et Emergo 5:04.80 5:19.85
Eline van Moll
Romy Hoogendijk
95
96
38.39
42.25
1:19.53
1:30.70
Priscilla Meerman
Lotte Dalmeijer
94
96
33.94
33.33
1:18.93
1:10.69
DIS De Dinkel Denekamp 2 De Dinkel Denekamp 5:04.54 5:03.57
VH - VH:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Merle Oonk
Carien van der Schaaf
94
95
36.43
38.95
1:16.61
1:23.48
Danique Thijert
Loes Westerhof
94
95
35.42
31.10
1:18.72
1:04.76