Nr. 74. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 75. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 76. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 77. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 78. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 79. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 80. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 81. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1
Nr. 82. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 83. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 84. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4
Nr. 85. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 86. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 87. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


6 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 3 sessie 6 27-01-2008 - 16:00


Programmanr. 74
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Kevin Wolters 9501965 Hellas-Glana 1:15.64 1:15.40 C 36.30 1:15.40
2. Lucas Greven 9501941 ZC Valkenburg 1:16.47 1:15.59 C 36.29 1:15.59
3. Arjan Hanse 9500657 Zuiderzeezwemmers 1:20.17 1:20.30 E 38.69 1:20.30
4. Floris Polman 9500093 Dedemsvaart-AC 1:20.84 1:20.52 E 38.22 1:20.52
5. Jonathan Rozema 9501157 DZ&PC 1:21.18 1:21.93 F 38.60 1:21.93
6. Jeffrey Reijnders 9500877 Oceanus 1:20.80 1:23.01 F 39.18 1:23.01
7. Damon Peperkamp 9501101 De Dinkel Denekamp 1:21.34 1:23.36 F 39.46 1:23.36


<< TOP >>
Programmanr. 75
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Jelle Derksen 9400017 DWK 1:13.73 1:12.63 D 34.33 1:12.63
2. Marcel van Essen 9400019 De Hokseberg 1:17.37 1:13.53 D 34.89 1:13.53
3. Marijn van Zundert 9400679 MNC Dordrecht 1:15.05 1:14.71 E 34.82 1:14.71
4. Alex Catsburg 9404753 MNC Dordrecht 1:14.84 1:15.17 E 35.54 1:15.17
5. Brian van de Graaf 9401653 De Houtrib 1:15.45 1:15.69 E 35.09 1:15.69
6. Tom van de Putte 9402625 MNC Dordrecht 1:15.20 1:15.90 E 35.70 1:15.90
7. Kingue Struijf 9400913 WZ&PC 1:18.26 1:16.56 E 36.44 1:16.56
8. Ben van Westenberg 9400873 De Dinkel Denekamp 1:17.56 1:17.06 E 36.25 1:17.06
9. Bryan Kroon 9402341 Ed-Vo 1:18.15 1:17.08 E 37.19 1:17.08
10. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 1:18.02 1:17.69 F 37.29 1:17.69
11. Stefan Petersen 9403067 De Pinquin 1:18.67 1:17.82 F 37.44 1:17.82
12. Jacko van der Meer 9402347 DWK 1:15.81 1:18.17 F 36.32 1:18.17
13. Christian Renshoff 9404343 Octopus 1:18.29 1:18.20 F 35.72 1:18.20


<< TOP >>
Programmanr. 76
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Simon Edenburg 9301567 Luctor et Emergo 1:07.38 1:08.17 B 31.89 1:08.17
2. Gavin van der Werf 9302971 HZ&PC Heerenveen 1:09.12 1:08.44 B 32.08 1:08.44
3. Jens Bakker 9300021 De Dolfijn 1:09.83 1:08.93 C 32.84 1:08.93
4. Roald Blok 9302685 Octopus 1:10.71 1:09.03 C 32.65 1:09.03
5. Ruud van Heerbeek 9301769 Eiffel Swimmers PSV 1:09.38 1:10.46 D 33.31 1:10.46
6. Bart Dunweg 9301763 ZV Vlaardingen 1:13.52 1:11.46 D 33.09 1:11.46
7. Miguel Correia 9300103 Zeester Meerval 1:12.40 1:13.23 E 34.31 1:13.23
8. Peter Paul Houtkamp 9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:13.85 1:13.31 E 33.94 1:13.31
9. Ramon Wassenberg 9300715 RZ 1:15.29 1:13.38 E 34.67 1:13.38
10. Mart de Boer 9303589 DAW-Finenzo 1:15.95 1:13.51 E 34.25 1:13.51
11. Kasper Leeuw 9304435 EZC 1:14.03 1:13.76 E 35.10 1:13.76
12. Wouter Kaman 9300241 Aquarijn 1:14.28 1:13.94 E 34.81 1:13.94
13. Timo Dinkelberg 9300773 ZV Vlaardingen 1:13.72 1:14.10 E 34.78 1:14.10
14. Sonny Corré 9303615 De Stormvogel 1:13.67 1:14.11 E 33.93 1:14.11
15. Gijs van der Gugten 9302991 De Fuut 1:15.68 1:14.30 E 34.58 1:14.30
16. Christian Bingel 9303207 Dio 1:15.18 1:14.64 E 35.41 1:14.64
17. Sander Quirijns 9302913 Kerkdriel 1:14.28 1:14.90 E 34.40 1:14.90
18. Sam Salimbeni 9300943 Eemsrobben 1:15.77 1:14.94 E 34.93 1:14.94
19. Wouter Sikma 9302335 Neptunia'24 1:16.00 1:15.21 F 34.38 1:15.21
20. Twan Beentjes 9301309 Hellas-Glana 1:15.77 1:15.84 F 35.21 1:15.84
21. Walter Jansen 9300225 Noordwijkerhout 1:14.78 1:15.85 F 35.32 1:15.85
22. Roy Smeenge 9305557 Vriledo 1:15.48 1:16.00 F 35.97 1:16.00
23. Daan Remmelzwaal 9302553 Zaanstad (SG) 1:15.50 1:16.74 F 36.71 1:16.74
24. Stefan Schulte 9302443 Rapido '82 1:15.86 1:17.39 F 36.43 1:17.39
25. Freek Schoffelmeer 9302903 De Dolfijn 1:15.70 1:17.85 F 36.34 1:17.85
26. Leendert Valstar 9303469 ZV Westland Dijkglas 1:16.30 1:18.55 F 36.76 1:18.55
27. Ritchoberto Peternella 9300991 WZ&PC 1:15.30 1:19.04 F 37.44 1:19.04


<< TOP >>
Programmanr. 77
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Mike Marissen 9202187 DWK 1:08.61 1:07.65 C 31.46 1:07.65
2. Scott Delbressine 9203057 ZC Valkenburg 1:09.76 1:07.72 C 31.88 1:07.72
3. Arvid Munsters 9203625 ZC Valkenburg 1:09.08 1:08.48 D 31.67 1:08.48
4. Robert Rohaan 9203679 Electrolux AZC 1:10.72 1:09.22 D 33.24 1:09.22
5. Kasper v. Dijk 9200249 Noord Limburg(SG) 1:11.29 1:09.74 E 32.57 1:09.74
6. Johan Veenstra 9201333 DWK 1:10.50 1:09.87 E 32.46 1:09.87
7. Bjorn de Jonge 9206767 Hellas-Glana 1:09.95 1:10.41 E 32.90 1:10.41
8. Daniek Saman 9201139 Stadskanaal 1:11.39 1:10.55 E 32.82 1:10.55
9. Kevin Janssen 9204109 Zeester Meerval 1:12.43 1:11.56 E 33.52 1:11.56
10. Bas van Houwelingen 9200563 De Schelde 1:11.66 1:11.59 E 33.82 1:11.59
11. Jordy Zuidhoek 9201569 De Columbiaan 1:11.52 1:11.63 E 33.53 1:11.63
12. Thomas Veltman 9201355 De Granaet 1:11.93 1:12.02 E 34.15 1:12.02
13. Alex van der Hoeven 9202571 NDD 1:11.54 1:12.04 E 33.11 1:12.04
14. Timo Suaka 9203715 DES 1:12.49 1:12.38 E 33.61 1:12.38
15. Christoph Bral 9202391 Koewacht 1:12.23 1:12.77 E 33.18 1:12.77
16. Jappie Jongsma 9204249 De Granaet 1:12.28 1:13.41 F 34.07 1:13.41
17. Ward van Rijssen 9204841 TriVia 1:11.68 1:13.72 F 33.90 1:13.72


<< TOP >>
Programmanr. 78
27-01-2008
Meisjes, 100m vrije slag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Marissa Taribuka 9602782 DWK 1:06.87 1:03.86 A 30.90 1:03.86
2. Rosa Veerman 9600862 Ed-Vo 1:06.31 1:04.33 B 31.02 1:04.33
3. Esmee Vermeulen 9600678 Zaanstad (SG) 1:06.21 1:04.76 B 31.60 1:04.76
4. Esmée Bos 9600662 Aquapoldro 1:05.12 1:05.36 C 31.71 1:05.36
5. Claudia Rijkhoff 9603338 Z.V.Hoorn-Aurik 1:07.31 1:05.58 C 31.72 1:05.58
6. Esther Hulsing 9601080 TriVia 1:06.94 1:06.08 C 31.23 1:06.08
7. Renate Hemmes 9600418 Bubble 1:07.00 1:06.21 C 32.03 1:06.21
8. Celine Hoogendijk 9601596 ZV Vlaardingen 1:08.07 1:06.31 C 31.22 1:06.31
9. Fanne van Eldik 9600074 ZVW '74 1:07.88 1:06.80 D 31.84 1:06.80
10. Lora Bosch 9601900 EZC 1:07.59 1:07.00 D 31.97 1:07.00
11. Sabine van den Hoeven 9600014 De Veene 1:08.60 1:07.35 D 31.88 1:07.35
12. Mariska Teske 9601712 LZ 1886-KartoenZ 1:07.70 1:07.43 D 32.50 1:07.43
13. Linda Kamperman 9601238 Aquarijn 1:07.88 1:07.75 D 32.12 1:07.75
14. Romy Hoogendijk 9601258 Luctor et Emergo 1:06.50 1:07.87 D 32.01 1:07.87
15. Janine Rooker 9600316 WZ&PC 1:08.16 1:08.37 E 32.88 1:08.37
16. Aniek Broekhuizen 9600052 ZC '90 1:09.71 1:08.38 E 32.52 1:08.38
17. Ilse van Beelen 9600106 De Columbiaan 1:08.29 1:08.48 E 32.40 1:08.48
18. Breanne Lensink 9600240 Livo 1:07.43 1:08.99 E 32.73 1:08.99
19. Marceline de Cloe 9602050 De Vennen 1:08.84 1:09.02 E 32.29 1:09.02
20. Manon Wiersma 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik 1:09.41 1:09.09 E 33.00 1:09.09
21. Anouk van der Vlies 9603226 WIDEX GZC DONK 1:08.46 1:09.68 E 33.29 1:09.68
22. Amber de Kroon 9601098 ZV Westland Dijkglas 1:09.07 1:09.81 E 33.75 1:09.81
23. Nicole Bennis 9600470 WVZ 1:10.18 1:10.34 E 33.15 1:10.34
24. Madelon van Dam 9601624 Eiffel Swimmers PSV 1:09.02 1:10.53 E 33.57 1:10.53
25. Lotte Dalmeijer 9601166 Luctor et Emergo 1:09.55 1:10.67 E 33.66 1:10.67
26. Tamara Grove 9601266 Oceanus 1:09.51 1:10.96 E 33.51 1:10.96
27. Irene Teufer 9602340 OEZA 1:09.39 1:11.55 F 33.88 1:11.55
DIS Adája Stoetman 9600348 GZVW 1:10.14
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 79
27-01-2008
Meisjes, 100m vrije slag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Jovanna Koens 9505652 Eiffel Swimmers PSV 1:00.81 1:01.37 A 29.47 1:01.37
2. Lin he Yu 9500924 Poseidon'56 1:02.29 1:02.16 B 30.07 1:02.16
3. Femke Leenstra 9503038 Orca 1:03.19 1:02.92 C 30.43 1:02.92
4. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 1:02.91 1:02.98 C 30.56 1:02.98
5. Carien van der Schaaf 9500168 De Dinkel Denekamp 1:05.36 1:03.78 C 31.02 1:03.78
6. Annemarie Worst 9500042 Octopus 1:03.60 1:03.86 C 30.89 1:03.86
7. Rosanne Padt 9501582 DAW-Finenzo 1:03.22 1:04.26 D 30.45 1:04.26
8. Macy Oortwijn 9500722 Aquapoldro 1:03.14 1:04.46 D 30.29 1:04.46
9. Cecily Sadowski 9500188 Aquapoldro 1:03.54 1:04.50 D 31.09 1:04.50
10. Michelle de Bruijn 9503090 TRB/RES 1:06.26 1:04.55 D 31.16 1:04.55
11. Myrthe Sytsema 9502706 HZ&PC Heerenveen 1:06.88 1:04.81 D 31.66 1:04.81
12. Liset Jansen 9500418 De Columbiaan 1:05.36 1:04.83 D 31.23 1:04.83
13. Sofie Salimbeni 9500542 Eemsrobben 1:05.69 1:04.92 D 31.56 1:04.92
14. Davina van Perge 9503786 DAW-Finenzo 1:07.39 1:04.94 D 31.04 1:04.94
15. Lizzy Janssen 9500752 Heldense Zwemvereniging 1:05.02 1:05.32 D 31.28 1:05.32
16. Elisabeth Muthert 9500062 Stadskanaal 1:05.95 1:05.33 D 31.51 1:05.33
17. Noortje Timmerman 9501088 De Dinkel Denekamp 1:07.20 1:05.34 D 31.22 1:05.34
18. Daniëlle Grootes 9501278 Electrolux AZC 1:05.09 1:05.36 D 31.97 1:05.36
19. Jessie Smeding 9504528 De Vikings 1:05.61 1:05.37 D 31.57 1:05.37
20. Roos Brugman 9500724 ZV Westland Dijkglas 1:06.96 1:05.52 E 32.41 1:05.52
21. Janine Verhaegh 9500754 Eiffel Swimmers PSV 1:05.76 1:05.78 E 31.24 1:05.78
22. Shireen Post 9503286 AZ&PC 1:06.79 1:05.89 E 31.98 1:05.89
23. Anne Kooijman 9503218 Zwemlust/Utrecht(SG) 1:07.29 1:06.03 E 31.79 1:06.03
24. Deborah Wissink 9503484 HZC-Weusthag 1:05.51 1:06.06 E 31.70 1:06.06
25. Monique van der Struik 9502502 Ritola Z&PC 1:05.89 1:06.13 E 31.68 1:06.13
26. Cynthia van Beusekom 9500134 TriVia 1:06.03 1:06.26 E 31.68 1:06.26
27. Karin Groen 9502440 GZVW 1:05.43 1:06.30 E 31.20 1:06.30
28. Larissa Jansen 9500660 De Bevelanders 1:06.63 1:06.47 E 31.86 1:06.47
29. Nathalja Pragt 9500030 Nova 1:05.80 1:06.58 E 32.30 1:06.58
30. Tessa v.d. Zwaard 9501366 Oceanus 1:07.12 1:06.78 E 31.48 1:06.78
31. Zoë van Zijl 9500136 Aquarijn 1:07.30 1:06.81 E 32.06 1:06.81
32. Luciënne van der Linde 9503452 't Tolhekke 1:07.36 1:06.85 E 32.53 1:06.85
33. Claudia den Ottelander 9500552 SBC2000 1:06.43 1:06.92 E 32.31 1:06.92
34. Helena La 9502134 Z.V.Hoorn-Aurik 1:06.67 1:07.01 E 32.00 1:07.01
35. Martine Kuijlaars 9500554 MNC Dordrecht 1:07.00 1:07.29 E 32.46 1:07.29
36. Miloes Rozemuller 9501832 Z.V.Hoorn-Aurik 1:06.32 1:07.68 E 32.04 1:07.68
37. Freya Holwerda 9502780 Orca 1:07.31 1:08.36 E 31.57 1:08.36
38. Anouk Frieman 9502390 Vriledo 1:07.03 1:08.38 E 32.35 1:08.38
39. Mariska van Engeldorp 9502326 Aquarius 1:07.26 1:12.14 F 33.37 1:12.14


<< TOP >>
Programmanr. 80
27-01-2008
Meisjes, 100m vrije slag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau 50m 100m
1. Lisa Boers 9400994 Noordkop-Zeemacht SG 1:01.87 1:00.49 B 29.17 1:00.49
2. Sophie Sollie 9400140 Zeester Meerval 1:02.59 1:00.97 B 29.35 1:00.97
3. Sanne Scheerder 9401316 ZC Valkenburg 1:01.29 1:01.09 B 29.77 1:01.09
4. Marjolein Delno 9400024 De Rijn 1:01.63 1:01.37 C 29.76 1:01.37
5. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 1:01.99 1:01.44 C 29.69 1:01.44
6. Rianne Weijburg 9400172 De Zwoer 1:01.80 1:01.72 C 29.67 1:01.72
7. Cleo Denise Bol 9403314 WZ&PC 1:02.38 1:01.76 C 29.75 1:01.76
8. Sahar Hamam 9405412 DZT'62 1:02.20 1:01.80 C 29.90 1:01.80
9. Claire de Winter 9407502 GoSwim 1:02.74 1:01.95 C 30.06 1:01.95
10. Parand Zarekiani 9402150 De Dolfijn 1:03.19 1:02.05 C 29.59 1:02.05
11. Danique Agterberg 9401054 Hellas-Glana 1:03.60 1:02.08 C 29.98 1:02.08
12. Tamara van Vliet 9403562 De Columbiaan 1:02.41 1:02.09 C 29.50 1:02.09
13. Lisa Koster 9401682 OEZA 1:02.75 1:02.26 C 30.05 1:02.26
14. Tanja van Essen 9404678 Wiekslag 1:03.62 1:02.78 D 30.55 1:02.78
15. Inge Pepping 9402308 De Rijn 1:02.57 1:02.88 D 29.94 1:02.88
16. Rosanne Schoonbeek 9402692 TriVia 1:03.02 1:03.02 D 30.92 1:03.02
17. Maud Hesselink 9400854 De Dinkel Denekamp 1:04.17 1:03.12 D 30.00 1:03.12
18. Lonne Dijkhuis 9400030 De Dinkel Denekamp 1:03.57 1:03.20 D 30.15 1:03.20
19. Sharon Gelmers 9400416 Octopus 1:03.34 1:03.47 D 30.87 1:03.47
20. Naomi Touré 9401628 TriVia 1:03.56 1:03.52 D 30.56 1:03.52
21. Naomi Hofsink 9402508 Deltasteur 1:03.10 1:03.53 D 30.21 1:03.53
22. Elina de Ruiter 9403326 VZC-E&P 1:04.68 1:03.57 D 30.78 1:03.57
23. Fiona van Heerde 9403660 De Vikings 1:03.20 1:03.64 D 30.67 1:03.64
24. Christel Vinke 9400152 ZVZwartsluis 1:03.77 1:03.75 D 29.94 1:03.75
25. Jip Mulkens 9402538 Aquarijn 1:04.20 1:03.79 E 30.48 1:03.79
26. Priscilla Meerman 9401428 Luctor et Emergo 1:04.28 1:03.92 E 30.57 1:03.92
26. Noortje van den Boom 9400574 Eiffel Swimmers PSV 1:03.20 1:03.92 E 30.60 1:03.92
28. Sharona Mlcoch 9406178 DAW-Finenzo 1:04.40 1:04.06 E 30.90 1:04.06
29. Femke Groos 9404492 DZ&PC 1:03.46 1:04.34 E 31.35 1:04.34
30. Mirthe Lanfermeijer 9400074 TriVia 1:02.46 1:04.45 E 30.78 1:04.45
31. Kimberley van Wijk 9402040 Van Uden De Gouwe 1:04.25 1:04.59 E 31.35 1:04.59
32. Debby Boerefijn 9400240 Zignea 1:04.39 1:04.75 E 31.44 1:04.75
33. Yvonne Verbeek 9402788 WZ&PC 1:04.40 1:05.03 E 31.77 1:05.03
33. Selena van Cruchten 9401608 RZ 1:04.12 1:05.03 E 31.24 1:05.03
35. Malou Memelink 9403064 NDD 1:04.47 1:05.13 E 30.74 1:05.13
36. Leonie Oude Elferink 9401826 Zignea 1:04.16 1:05.23 E 31.46 1:05.23
37. Eefje Subroto 9400766 WVZ 1:04.55 1:05.26 E 31.19 1:05.26
38. Kim Loeffen 9403432 SG Tritium 1:04.70 1:05.87 E 30.90 1:05.87
39. Grace Vrieling 9401624 TriVia 1:03.94 1:06.05 E 31.62 1:06.05
40. Iris Riezebos 9400114 Deltasteur 1:04.20 1:06.28 E 31.33 1:06.28
DIS Tania Jacobs 9400864 De Columbiaan 1:04.60
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG Laura van der Graaf 9401886 ZPB H&L 1:04.03


<< TOP >>
Programmanr. 81
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslag Junioren 1
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Damon Peperkamp 9501101 De Dinkel Denekamp 5:31.95 5:21.71 D
50m:
100m:
35.14
1:16.15
35.14
41.01
150m:
200m:
1:58.69
2:39.85
42.54
41.16
250m:
300m:
3:25.20
4:11.74
45.35
46.54
350m:
400m:
4:47.69
5:21.71
35.95
34.02
2. Luc van der Wolde 9500281 Stadskanaal 5:35.64 5:28.59 E
50m:
100m:
34.05
1:14.32
34.05
40.27
150m:
200m:
1:58.50
2:41.48
44.18
42.98
250m:
300m:
3:27.31
4:14.23
45.83
46.92
350m:
400m:
4:51.85
5:28.59
37.62
36.74
3. Mike Bravenboer 9500299 Poseidon'56 5:33.12 5:30.97 E
50m:
100m:
34.91
1:16.86
34.91
41.95
150m:
200m:
1:56.49
2:35.79
39.63
39.30
250m:
300m:
3:25.09
4:14.32
49.30
49.23
350m:
400m:
4:52.85
5:30.97
38.53
38.12
4. Jeffrey Reijnders 9500877 Oceanus 5:38.39 5:35.02 E
50m:
100m:
35.66
1:18.39
35.66
42.73
150m:
200m:
2:02.37
2:45.32
43.98
42.95
250m:
300m:
3:32.87
4:20.39
47.55
47.52
350m:
400m:
4:59.08
5:35.02
38.69
35.94
5. Oscar van den Heuvel 9500803 Noordwijkerhout 5:39.36 5:36.35 E
50m:
100m:
36.35
1:20.15
36.35
43.80
150m:
200m:
2:01.90
2:44.15
41.75
42.25
250m:
300m:
3:33.90
4:24.15
49.75
50.25
350m:
400m:
5:00.96
5:36.35
36.81
35.39
6. Ruben Tol 9501119 Ed-Vo 5:41.44 5:38.37 E
50m:
100m:
35.87
1:19.53
35.87
43.66
150m:
200m:
2:01.68
2:43.31
42.15
41.63
250m:
300m:
3:34.40
4:24.91
51.09
50.51
350m:
400m:
5:02.81
5:38.37
37.90
35.56
7. Jens Kobesen 9500117 Nova 5:41.19 5:43.78 F
50m:
100m:
36.61
1:20.89
36.61
44.28
150m:
200m:
2:05.13
2:48.47
44.24
43.34
250m:
300m:
3:38.48
4:28.96
50.01
50.48
350m:
400m:
5:07.15
5:43.78
38.19
36.63


<< TOP >>
Programmanr. 82
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Ensger Kotterink 9403391 WVZ 5:02.94 4:52.58 A+
50m:
100m:
31.42
1:07.30
31.42
35.88
150m:
200m:
1:43.66
2:20.33
36.36
36.67
250m:
300m:
3:04.65
3:48.90
44.32
44.25
350m:
400m:
4:21.44
4:52.58
32.54
31.14
2. Mike ter Horst 9402785 De Zeeschuimers 5:18.24 5:11.02 D
50m:
100m:
32.37
1:11.88
32.37
39.51
150m:
200m:
1:52.27
2:31.53
40.39
39.26
250m:
300m:
3:14.77
4:00.74
43.24
45.97
350m:
400m:
4:37.04
5:11.02
36.30
33.98
3. Vincent Moolhuijsen 9401215 Oceanus 5:18.61 5:11.35 D
50m:
100m:
33.67
1:12.87
33.67
39.20
150m:
200m:
1:52.89
2:32.44
40.02
39.55
250m:
300m:
3:17.54
4:03.73
45.10
46.19
350m:
400m:
4:38.30
5:11.35
34.57
33.05
4. Ruben Klinkers 9403511 ZC Valkenburg 5:26.37 5:17.33 E
50m:
100m:
34.74
1:15.35
34.74
40.61
150m:
200m:
1:56.78
2:36.70
41.43
39.92
250m:
300m:
3:21.46
4:07.17
44.76
45.71
350m:
400m:
4:43.26
5:17.33
36.09
34.07
5. Remy den Boer 9401759 De Warande 5:23.08 5:17.38 E
50m:
100m:
34.34
1:16.32
34.34
41.98
150m:
200m:
1:56.92
2:36.05
40.60
39.13
250m:
300m:
3:21.70
4:06.96
45.65
45.26
350m:
400m:
4:43.66
5:17.38
36.70
33.72
6. Jorrick Druyven 9400507 OEZA 5:20.80 5:17.61 E
50m:
100m:
33.28
1:12.87
33.28
39.59
150m:
200m:
1:53.18
2:33.42
40.31
40.24
250m:
300m:
3:20.55
4:07.54
47.13
46.99
350m:
400m:
4:43.83
5:17.61
36.29
33.78
7. Alex Catsburg 9404753 MNC Dordrecht 5:15.83 5:31.22 F
50m:
100m:
33.91
1:16.89
33.91
42.98
150m:
200m:
2:01.23
2:44.48
44.34
43.25
250m:
300m:
3:29.05
4:16.15
44.57
47.10
350m:
400m:
4:52.77
5:31.22
36.62
38.45
DIS Jeffrey Thijssen 9400445 Zeester Meerval 5:23.50
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DIS Jordy Vroomen 9400341 Eurode KZC 5:12.82
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 83
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Sam van de Schootbrugge 9304783 De Otters Het Gooi 4:49.23 4:36.66 A+
Kamp. Record Junioren 3, ,evenaring Nederlands record 15 jaar
50m:
100m:
30.90
1:03.89
30.90
32.99
150m:
200m:
1:38.83
2:12.90
34.94
34.07
250m:
300m:
2:51.77
3:32.29
38.87
40.52
350m:
400m:
4:05.05
4:36.66
32.76
31.61
2. Jens Bakker 9300021 De Dolfijn 4:56.49 4:48.98 B
50m:
100m:
30.14
1:05.89
30.14
35.75
150m:
200m:
1:44.54
2:22.18
38.65
37.64
250m:
300m:
3:02.76
3:42.99
40.58
40.23
350m:
400m:
4:16.57
4:48.98
33.58
32.41
3. Steffen Hillmer 9306365 De Dinkel Denekamp 5:01.95 4:50.76 B
50m:
100m:
30.72
1:07.60
30.72
36.88
150m:
200m:
1:45.04
2:22.34
37.44
37.30
250m:
300m:
3:04.30
3:46.76
41.96
42.46
350m:
400m:
4:20.02
4:50.76
33.26
30.74
4. Jorke Willemse 9301977 Orca 4:57.19 4:53.71 C
50m:
100m:
31.02
1:09.33
31.02
38.31
150m:
200m:
1:45.83
2:21.85
36.50
36.02
250m:
300m:
3:03.80
3:46.49
41.95
42.69
350m:
400m:
4:20.74
4:53.71
34.25
32.97
5. Sven Kardol 9302135 Nuenen 5:04.69 4:57.86 C
50m:
100m:
30.98
1:07.25
30.98
36.27
150m:
200m:
1:44.31
2:21.50
37.06
37.19
250m:
300m:
3:06.90
3:51.98
45.40
45.08
350m:
400m:
4:25.60
4:57.86
33.62
32.26
6. Maurice Soudant 9302125 Eiffel Swimmers PSV 5:06.31 5:02.88 D
50m:
100m:
29.79
1:05.61
29.79
35.82
150m:
200m:
1:45.31
2:23.57
39.70
38.26
250m:
300m:
3:10.23
3:56.24
46.66
46.01
350m:
400m:
4:30.46
5:02.88
34.22
32.42
7. Philippe Rivard 9301209 WIDEX GZC DONK 5:03.27 5:04.63 D
50m:
100m:
31.04
1:08.03
31.04
36.99
150m:
200m:
1:47.76
2:27.33
39.73
39.57
250m:
300m:
3:11.38
3:56.61
44.05
45.23
350m:
400m:
4:31.43
5:04.63
34.82
33.20
8. Huub Scholing 9301179 Het Ravijn 5:05.50 5:06.24 E
50m:
100m:
31.36
1:09.24
31.36
37.88
150m:
200m:
1:50.97
2:30.27
41.73
39.30
250m:
300m:
3:14.74
3:59.08
44.47
44.34
350m:
400m:
4:33.52
5:06.24
34.44
32.72
9. Kasper Leeuw 9304435 EZC 5:02.65 5:06.46 E
50m:
100m:
33.16
1:12.03
33.16
38.87
150m:
200m:
1:51.74
2:30.32
39.71
38.58
250m:
300m:
3:12.84
3:56.08
42.52
43.24
350m:
400m:
4:32.08
5:06.46
36.00
34.38
10. Leendert Valstar 9303469 ZV Westland Dijkglas 5:08.26 5:14.30 E
50m:
100m:
33.18
1:13.03
33.18
39.85
150m:
200m:
1:52.08
2:29.63
39.05
37.55
250m:
300m:
3:15.48
4:01.19
45.85
45.71
350m:
400m:
4:38.65
5:14.30
37.46
35.65
DIS Niek Pereboom 9305395 WIDEX GZC DONK 5:04.32 4:58.32 D
VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:
100m:
31.30
1:07.61
31.30
36.31
150m:
200m:
1:46.01
2:23.19
38.40
37.18
250m:
300m:
3:08.50
3:52.38
45.31
43.88
350m:
400m:
4:26.49
4:58.32
34.11
31.83
NG Sebastian de Been 9302233 De Warande 5:12.37


<< TOP >>
Programmanr. 84
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslag Junioren 4
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. Arvid Munsters 9203625 ZC Valkenburg 4:47.10 4:43.82 B
50m:
100m:
28.71
1:02.83
28.71
34.12
150m:
200m:
1:37.21
2:11.77
34.38
34.56
250m:
300m:
2:53.21
3:35.64
41.44
42.43
350m:
400m:
4:10.20
4:43.82
34.56
33.62
2. Daniek Saman 9201139 Stadskanaal 4:46.95 4:45.44 B
50m:
100m:
29.88
1:04.93
29.88
35.05
150m:
200m:
1:42.23
2:18.98
37.30
36.75
250m:
300m:
2:59.31
3:40.41
40.33
41.10
350m:
400m:
4:13.67
4:45.44
33.26
31.77
3. Ferry Weertman 9201461 De Otters Het Gooi 4:57.14 4:45.74 B
50m:
100m:
30.27
1:05.51
30.27
35.24
150m:
200m:
1:42.93
2:19.77
37.42
36.84
250m:
300m:
3:01.63
3:42.52
41.86
40.89
350m:
400m:
4:15.32
4:45.74
32.80
30.42
4. Dennis Eliveld 9202351 Rapido '82 5:02.42 4:47.81 C
50m:
100m:
30.71
1:06.33
30.71
35.62
150m:
200m:
1:42.69
2:18.17
36.36
35.48
250m:
300m:
3:00.62
3:43.86
42.45
43.24
350m:
400m:
4:17.10
4:47.81
33.24
30.71
5. Mitch Notten 9202505 ZC Valkenburg 4:58.14 4:48.06 C
50m:
100m:
29.17
1:03.26
29.17
34.09
150m:
200m:
1:39.60
2:16.03
36.34
36.43
250m:
300m:
2:59.80
3:44.31
43.77
44.51
350m:
400m:
4:17.11
4:48.06
32.80
30.95
6. Jeroen Eggeraat 9202127 De Columbiaan 4:52.51 4:54.17 D
50m:
100m:
30.64
1:06.43
30.64
35.79
150m:
200m:
1:43.27
2:19.49
36.84
36.22
250m:
300m:
3:02.96
3:46.67
43.47
43.71
350m:
400m:
4:20.11
4:54.17
33.44
34.06
7. Julian van Leuven 9200823 De Dolfijn 4:50.81 4:54.99 D
50m:
100m:
31.30
1:08.09
31.30
36.79
150m:
200m:
1:46.44
2:23.79
38.35
37.35
250m:
300m:
3:05.69
3:48.31
41.90
42.62
350m:
400m:
4:21.24
4:54.99
32.93
33.75
8. Maurits Muthert 9200941 Stadskanaal 5:02.24 5:03.67 E
50m:
100m:
30.48
1:06.87
30.48
36.39
150m:
200m:
1:45.47
2:23.29
38.60
37.82
250m:
300m:
3:09.08
3:55.04
45.79
45.96
350m:
400m:
4:30.48
5:03.67
35.44
33.19


<< TOP >>
Programmanr. 85
27-01-2008
Meisjes, 200m vlinderslag Junioren 2
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Rachelle Visser 9500106 De Haaien 2:43.28 2:36.17 D 33.60 1:13.63 1:55.09 2:36.17
2. Macy Oortwijn 9500722 Aquapoldro 2:45.92 2:41.93 E 34.74 1:14.40 1:58.37 2:41.93
3. Shireen Post 9503286 AZ&PC 2:48.68 2:49.91 F 35.21 1:16.97 2:02.19 2:49.91
4. Rosanne Padt 9501582 DAW-Finenzo 2:46.11 2:52.15 F 34.20 1:17.71 2:06.35 2:52.15
5. Annemiek Suiker 9501636 De Reuring 2:49.93 2:56.96 F 35.64 1:20.24 2:08.56 2:56.96
6. Nathalja Pragt 9500030 Nova 2:50.34 2:57.14 F 35.86 1:19.48 2:09.07 2:57.14


<< TOP >>
Programmanr. 86
27-01-2008
Meisjes, 200m vlinderslag Junioren 3
Resultaten


Rang Naam Vereniging Inschr.tijd Tijd Niveau 50m 100m 150m 200m
1. Michelle Verouden 9400150 Eiffel Swimmers PSV 2:36.39 2:31.34 D 34.09 1:13.06 1:52.33 2:31.34
2. Merle Verkijk 9400278 WVZ 2:40.40 2:35.28 E 33.40 1:12.32 1:53.37 2:35.28
3. Kira Toussaint 9400990 De Dolfijn 2:36.70 2:37.71 E 33.68 1:13.09 1:55.08 2:37.71
4. Sophie Sollie 9400140 Zeester Meerval 2:42.85 2:41.80 F 34.69 1:15.16 1:58.06 2:41.80
5. Minke Janssen 9400830 Noord Limburg(SG) 2:42.10 2:46.84 F 35.39 1:16.40 2:00.84 2:46.84
6. Estrella Wierikx 9402712 Numansdorp 2:44.38 2:48.19 F 35.01 1:16.47 2:01.46 2:48.19
7. Iris van den Heuvel 9401732 De Kempvis 2:43.00 2:48.63 F 36.11 1:18.53 2:04.18 2:48.63
8. Marjolein Maris 9400210 De Houtrib 2:42.71 2:51.31 F 35.25 1:17.78 2:03.79 2:51.31


<< TOP >>
Programmanr. 87
27-01-2008
Jongens, 4 x 100m wisselslag Junioren 4 en later
Resultaten


Rang Vereniging Inschrijftijd Tijd Niveau
1. ZC Valkenburg 1 ZC Valkenburg 4:04.48 4:04.00
Arvid Munsters
Scott Delbressine
92
92
29.03
32.12
59.94
1:08.94
Mitch Notten
Jeroen Feijs
92
92
27.34
26.45
59.40
55.72
2. Eiffel Swimmers PSV 1 Eiffel Swimmers PSV 4:13.00 4:12.12
Date v.d. Zaag
Ruud van Heerbeek
94
93
32.27
32.79
1:06.63
1:10.97
John Verhagen
Johnno Smulders
92
92
26.80
26.56
58.12
56.40
3. DWK 1 DWK 4:13.92 4:13.27
Jacco Doest
Johan Veenstra
94
92
32.94
32.34
1:09.49
1:09.45
Mike Marissen
Jelle Derksen
92
94
26.04
26.62
57.00
57.33
4. De Columbiaan 1 De Columbiaan 4:17.56 4:15.87
Jeroen Eggeraat
Jordy Zuidhoek
92
92
30.57
33.01
1:01.89
1:10.77
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
92
92
30.00
27.54
1:04.72
58.49
5. HZ&PC Heerenveen 1 HZ&PC Heerenveen 4:21.75 4:19.01
Christiaan van Dijk
Gavin van der Werf
92
93
31.69
31.27
1:06.69
1:07.57
Dennis Bos
Maxim Veldhuis
92
94
29.34
27.91
1:06.13
58.62
6. Electrolux AZC 1 Electrolux AZC 4:24.28 4:20.07
Feike Zandstra
Robert Rohaan
92
92
31.31
33.26
1:05.26
1:09.97
Nils Mollema
Bastiaan Waanders
93
93
29.98
27.44
1:06.77
58.07
7. Zeester Meerval 1 Zeester Meerval 4:20.00 4:21.29
Donny van Alphen
Kevin Janssen
92
92
31.92
32.83
1:06.15
1:12.35
Miguel Correia
Luuk Onrust
93
92
29.67
27.48
1:04.69
58.10
8. De Dolfijn 1 De Dolfijn 4:20.98 4:22.59
Ben Zwerink
Jens Bakker
93
93
32.83
32.09
1:09.00
1:09.48
Julian van Leuven
Brandon van Voskuilen
92
93
29.42
28.30
1:04.76
59.35
9. LZ 1886-KartoenZ 1 LZ 1886-KartoenZ 4:27.06 4:24.68
Jelmar Kluiwstra
Bas Zierikzee
92
92
31.17
37.18
1:03.90
1:21.00
Lars Sieval
Bas Onderstal
93
92
28.31
27.67
1:01.54
58.24
10. WVZ 1 WVZ 4:28.83 4:24.77
Marciano Lynch
Sebastiaan Haffert
94
92
32.41
37.37
1:06.26
1:19.72
Ensger Kotterink
Jelle Blok
94
92
29.06
26.76
1:02.20
56.59
11. Luctor et Emergo 1 Luctor et Emergo 4:23.62 4:26.84
Paul van den Driest
Simon Edenburg
92
93
34.26
32.18
1:11.31
1:09.48
René van Wallenburg
Bob Dalmeijer
92
94
30.20
27.68
1:06.56
59.49
12. Hellas-Glana 1 Hellas-Glana 4:28.11 4:26.95
Roy Hoogerwerf
Bjorn de Jonge
92
92
32.65
32.48
1:08.74
1:10.00
Niels van Basten Batenburg
Pim van Basten Batenburg
94
94
31.23
29.12
1:07.13
1:01.08
13. RZC 1 RZC 4:28.42 4:29.12
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
29.57
36.13
1:02.18
1:19.94
Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
30.45
28.31
1:06.58
1:00.42
14. WIDEX GZC DONK 1 WIDEX GZC DONK 4:27.61 4:41.74
Philippe Rivard
Silvan de Waart
93
92
33.76
37.56
1:10.32
1:22.22
Niek Pereboom
Remco Oskam
93
92
30.90
28.93
1:05.85
1:03.35
DIS ZV Vlaardingen 1 ZV Vlaardingen 4:19.18
dis EA 4e zwemmer
Timo Dinkelberg
Bart Dunweg
93
93
29.52 1:01.77 Boris Galjart
Victor Poot
92
92