Limburgse A kampioenschappen

Kerkrade  (NED), 2008, Lange baan (50m)
Nr. 1. Dames, 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 2. Heren, 50m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Dames, 400m vrije slag, Junioren 1 en later Nr. 4. Heren, 400m wisselslag, Junioren 1 en later
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Junioren 1 en later Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, Junioren 1 en later Nr. 8. Heren, 200m vrije slag, Senioren
Nr. 9. Dames, 4 x 100m vrije slag, Junioren 1 en later Nr. 10. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren
Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Junioren 1 en later Nr. 12. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren
Nr. 13. Dames, 100m schoolslag, Junioren 1 en later Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, Junioren 2 en later Nr. 16. Heren, 200m rugslag, Senioren
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, Junioren 1 en later Nr. 18. Heren, 200m schoolslag, Senioren
Nr. 19. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later Nr. 20. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 21. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en later Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later Nr. 24. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later Nr. 26. Heren, 100m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 27. Dames, 200m rugslag, Junioren 1 en later Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 29. Dames, 400m wisselslag, Junioren 2 en later Nr. 30. Heren, 400m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 31. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en later Nr. 32. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 33. Dames, 4 x 200m vrije slag, Junioren 1 en later Nr. 34. Heren, 4 x 200m vrije slag, Senioren
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag, Junioren 1 en later Nr. 36. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en later
Nr. 37. Dames, 100m vrije slag, Junioren 1 en later Nr. 38. Heren, 100m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 39. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later Nr. 40. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 41. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en later Nr. 42. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en later

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                 junioren 2 t/m jeugd 2
17.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg            33.80 9300162      33.90           
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               33.16 9301772      33.93           
  3. Jona Pisters                  Nimo                     35.57 9501784      34.85           
  4. Minke Janssen                 sg Noord Limburg         35.25 9400830      34.89           
  5. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         33.63 9201742      35.28           
  6. Svenja Zonneveld              RZ                       34.36 9301096      35.45           
  7. Eva Martens                   Hellas-Glana             35.48 9206966      35.98           
  8. Melissa Meijer                Nimo                     35.27 9304374      36.06           
  9. Christa Craenen               Patrick                  36.10 9200384      36.07           
 10. Mirte Tummers                 Hellas-Glana             35.74 9201790      36.30           
 11. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  35.13 9303332      36.53           
 12. Karin Bongers                 RZL                      36.26 9303800      36.54           
 13. Denise Austen                 RZ                       35.05 9303778      36.71           
 14. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     36.16 9403792      36.78           
 15. Manon Sentjens                ZPC Nederweert           35.81 9201608      36.83           
 16. Denise Peeters                sg Noord Limburg         36.00 9406418      37.02           
 17. Sabine Klesman                De Roersoppers           36.08 9202860      37.25           
 18. Michelle Meusen               RZL                      36.34 9400852      37.70           
 19. Anke Snijkers                 Nimo                     36.00 9201638      37.72           
 20. Linda Dehing                  RZ                       36.06 9400022      37.95           
 21. Nathalie Knops                Mosaqua                  36.29 9404026      38.36           
 22. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           34.70 9502394      39.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                               Senioren
17.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jenny Schouten                ZC Valkenburg            31.78 8703674      32.25           
  2. Judith van Meijel             HZPC                     31.85 9102076      32.62           
  3. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  32.39 9102874      33.13           
  4. Alice Janssen                 HZPC                     34.70 8902012      35.18           
  5. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     34.70 9105162      35.33           
  6. Ilvy van Grimbergen           RZL                      34.70 8805442      35.45           
  7. Lydia Colijn                  Nimo                     33.70 8600718      35.59           
  8. Irene Gubbels                 ZC Valkenburg            33.82 8801532      35.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                 junioren 1 t/m jeugd 2
17.05.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico Nemeth                   Brunssum                 29.44 9004455      30.29           
  2. Dean Coert                    ZC Valkenburg            29.83 9100393      30.85           
  3. Alain Dassen                  Hellas-Glana             31.27 9203459      31.41           
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.86 9103401      31.47           
  5. Imre Dehner                   ZON/S&S                  31.45 9006195      31.73           
  6. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         32.28 9104305      32.12           
  7. Patrick Creemers              RZ                       30.80 9000579      32.16           
  8. Charel Thewissen              Hellas-Glana             31.75 9005591      32.17           
  9. Ralph van Megen               HZPC                     31.71 9201613      32.57           
 10. Mark van Enckevort            HZPC                     31.90 9000797      32.93           
 11. Patrick Lemmens               Brunssum                 32.03 9106101      33.37           
 12. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            31.25 9403779      33.47           
 13. Tobias van Halen              RZ                       30.44 9100835      34.04           
 DIS Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.84 9304385                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                               Senioren
17.05.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.96 8402089      28.79           
  2. Tom van der Sterren           Zeps                     28.53 8502495      29.00           
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana             28.35 8601431      29.59           
  4. Sander Bouts                  RZ                       30.00 8500331      30.58           
  5. Reinier Ellenkamp             de Rog                   31.00 8000367      30.71           
  6. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            29.97 8602249      30.82           
  7. Maikel Brouwers               HZPC                     30.07 8300339      30.83           
  8. Stefan Kranenbroek            HZPC                     29.73 7900729      31.11           
  9. Richard Hubers                De Roersoppers           30.37 8501129      31.61           
AFGE Joris Bulstra                 Hellas-Glana             28.95 8503217                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              11 jaar
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               5:42.32 9600788    5:29.30           
          1:19.05  2:42.46  4:06.25  5:29.30
 DIS Maaike Sanders                Hellas-Glana           5:32.48 9602806                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Jessica Hesen                 HZPC                   5:19.64 9601194                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 2
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:21.65 9500752    5:22.87           
          1:14.81  2:38.87  4:01.84  5:22.87
  2. Bo Kerkhoff                   Nimo                   5:27.32 9502376    5:32.78           
          1:16.38  2:41.90  4:08.43  5:32.78
  3. Floor Weijmans                HZPC                   5:28.33 9502522    5:47.68           
          1:18.81  2:48.71  4:18.62  5:47.68
 DIS Juul van Berlo                HZPC                   5:34.11 9501490                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 3
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          4:55.95 9401316    4:51.22           
          1:09.07  2:24.10  3:38.56  4:51.22
  2. Selena van Cruchten           RZ                     5:05.84 9401608    5:20.44           
          1:14.98  2:37.61  4:00.10  5:20.44
  3. Rinske Becks                  HZPC                   5:15.07 9403098    5:26.98           
          1:17.50  2:42.57  4:06.89  5:26.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          4:51.93 9300698    4:46.15           
          1:07.90  2:20.54  3:33.86  4:46.15
  2. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          4:53.84 9300894    4:58.07           
          1:09.81  2:25.35  3:41.84  4:58.07
  3. Vera Weinberg                 Nimo                   5:05.03 9302144    5:09.24           
          1:11.14  2:30.04  3:50.54  5:09.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 2
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          4:47.95 9201052    4:47.14           
          1:07.33  2:19.89  3:34.33  4:47.14
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   4:59.28 9204060    5:04.79           
          1:11.29  2:28.08  3:46.90  5:04.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                             Senioren
17.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise van Rouwendaal         ZC Valkenburg          4:39.62 8705960    4:38.97           
          1:05.91  2:17.09  3:28.95  4:38.97
  2. Lisa Dreesens                 HZPC                   4:32.41 9105798    4:43.69           
          1:06.03  2:18.01  3:31.22  4:43.69
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          4:55.60 8705620    4:51.76           
          1:07.65  2:22.03  3:37.48  4:51.76
  4. Lydia Colijn                  Nimo                   4:47.29 8600718    4:55.21           
          1:09.38  2:25.25  3:41.90  4:55.21
  5. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          4:42.35 8703674    4:55.24           
          1:08.65  2:23.72  3:40.11  4:55.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 1
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          5:18.97 9501941    5:25.43           
          1:18.34  5:25.43
  2. Maurice Henkel                RZ                     6:06.11 9504703    6:04.66           
          1:34.53  6:04.66
  3. Max Grispen                   ZC Valkenburg          6:07.35 9501783    6:10.71           
          1:24.86  6:10.71
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             6:08.54 9503497    6:16.68           
          1:29.37  6:16.68
  5. Bart de Heer                  Zeps                   6:08.08 9500359    6:23.72           
          1:34.29  6:23.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 2
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             5:08.56 9400341    5:18.26           
          1:13.31  5:18.26
  2. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          5:17.33 9403511    5:25.99           
          1:17.56  5:25.99
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          5:36.23 9403779    5:50.92           
          1:25.79  5:50.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 3
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       5:06.83 9301817    5:13.47           
          1:07.08  5:13.47
  2. Robin Ramaekers               ZON/S&S                5:07.02 9304385    5:16.40           
          1:13.15  5:16.40
  3. Rick Hesen                    HZPC                   5:36.25 9300601    5:51.40           
          1:16.56  5:51.40


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 4
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       5:06.09 9200249    5:06.92           
          1:09.41  5:06.92
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          5:04.91 9200333    5:07.34           
          1:11.05  5:07.34
 DIS Thijs Wolswinkel              RZ                     5:22.89 9201837                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:48.06 9202505    5:03.38           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:05.13  5:03.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          5:14.04 9100375    5:15.64           
          1:10.54  5:15.64
  2. Dean Coert                    ZC Valkenburg          5:12.63 9100393    5:29.06           
          1:13.88  5:29.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                             Senioren
17.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          4:40.55 8900649    4:42.34           
          1:01.66  4:42.34
  2. Tim Jansen                    Hellas-Glana           4:51.89 8601431    5:10.51           
          1:11.66  5:10.51
  3. Tom van der Sterren           Zeps                   4:58.96 8502495    5:14.35           
          1:12.30  5:14.35
  4. Stefan Jacobs                 RZ                     5:07.85 8601407    5:26.61           
          1:10.76  5:26.61
 DIS Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:32.19 8901553    4:46.04           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
          1:04.67  4:46.04
 DIS Sander Bouts                  RZ                     4:55.33 8500331    5:04.38           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:05.00  5:04.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               11 jaar
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:17.59 9600788    1:19.74           
  2. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       1:17.95 9603098    1:21.20           
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   1:22.47 9602544    1:23.17           
  4. Loes Arnoldussen              Brunssum               1:24.07 9603146    1:25.60           
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   1:25.71 9602640    1:26.86           
  6. Denise van der Klij           HZPC                   1:24.60 9600482    1:27.27           
  7. Maureen Wingers               RZ                     1:24.94 9602264    1:28.85           
  8. Jessica Hesen                 HZPC                   1:26.81 9601194    1:29.69           
  9. Jara Wassenberg               RZ                     1:26.27 9600222    1:31.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 2
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:16.58 9501784    1:17.10           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:15.09 9500752    1:17.42           
  3. Lisa Borger                   Brunssum               1:22.91 9503194    1:23.34           
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:20.63 9503450    1:24.08           
  5. Floor Weijmans                HZPC                   1:22.22 9502522    1:24.86           
  6. Maud Geerssen                 Brunssum               1:24.20 9501928    1:25.75           
  7. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:24.23 9502394    1:27.00           
  8. Marlou Jacobs                 RZL                    1:24.36 9502388    1:28.62           
  9. Juul van Berlo                HZPC                   1:24.13 9501490    1:29.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 3
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       1:12.38 9400830    1:15.93           
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:12.29 9401054    1:18.13           
  3. Linda Dehing                  RZ                     1:16.54 9400022    1:18.48           
  4. Denise Peeters                sg Noord Limburg       1:16.91 9406418    1:20.16           
  5. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:18.94 9403792    1:20.42           
  6. Veerle Corstjens              Patrick                1:19.65 9401314    1:20.85           
  7. Ashley Hensels                Mosaqua                1:20.64 9400668    1:21.31           
  8. Maaike Knops                  RZL                    1:19.01 9404018    1:21.92           
  9. Michelle Meusen               RZL                    1:18.57 9400852    1:22.45           
 10. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:18.89 9403584    1:22.98           
 11. Selena van Cruchten           RZ                     1:18.25 9401608    1:23.27           
 12. Nathalie Knops                Mosaqua                1:20.43 9404026    1:24.90           
 13. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg       1:19.94 9405270    1:25.38           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 1
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:11.67 9300162    1:13.28           
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:11.41 9301772    1:15.10           
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.63 9301096    1:15.98           
  4. Karin Bongers                 RZL                    1:17.67 9303800    1:20.13           
  5. Sophie Cleuren                HZPC                   1:16.98 9300158    1:20.33           
  6. Maud Rutjens                  HZPC                   1:18.76 9305632    1:22.18           
  7. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:18.60 9303332    1:23.33           
 DIS Denise Austen                 RZ                     1:14.97 9303778                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 2
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:13.66 9206966    1:16.90           
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   1:13.83 9204060    1:17.27           
  3. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:14.72 9201742    1:20.05           
  4. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:15.95 9201790    1:20.17           
  5. Anke Snijkers                 Nimo                   1:17.25 9201638    1:21.02           
  6. Manon Sentjens                ZPC Nederweert         1:16.38 9201608    1:23.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                              Senioren
17.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise van Rouwendaal         ZC Valkenburg          1:06.97 8705960    1:09.57           
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:07.55 9102076    1:10.99           
  3. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          1:09.20 8703674    1:13.52           
  4. Alice Janssen                 HZPC                   1:12.92 8902012    1:15.14           
  5. Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:11.16 9102874    1:15.57           
  6. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:13.78 9102622    1:15.76           
  7. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:13.42 9105162    1:16.37           
  8. Lydia Colijn                  Nimo                   1:12.51 8600718    1:18.17           
  9. Jela Cnubben                  Nimo                   1:13.55 8800796    1:20.71           
 10. Irene Gubbels                 ZC Valkenburg          1:12.02 8801532    1:24.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 1
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:10.90 9501239    1:10.20           
  2. Stan Snijders                 RZL                    1:15.16 9500485    1:16.40           
  3. Daan Wolswinkel               RZ                     1:16.17 9501791    1:19.19           
  4. Kevin Meuwissen               Patrick                1:24.29 9502485    1:23.45           
  5. Alex Bos                      sg Noord Limburg       1:23.16 9501273    1:24.25           
 DIS Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:22.95 9501783                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 2
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:07.62 9401657    1:07.67           
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:04.33 9400341    1:07.89           
  3. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:12.50 9400947    1:09.24           
  4. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          1:14.06 9403511    1:12.56           
  5. Silvan Viehmann               Brunssum               1:10.93 9403763    1:15.30           
  6. Maurice Zelis                 RZ                     1:16.36 9401031    1:18.89           
  7. Jim Ketelings                 RZ                     1:19.13 9403901    1:23.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 3
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                   1:01.85 9302189    1:04.34           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:05.29 9301817    1:04.65           
  3. Robin Borger                  Brunssum               1:07.53 9305183    1:08.33           
  4. Ramon Wassenberg              RZ                     1:10.96 9300715    1:11.66           
  5. Rick Hesen                    HZPC                   1:12.08 9300601    1:14.76           
  6. Pim Thijert                   Hellas-Glana           1:13.59 9305431    1:19.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 4
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            59.81 9202505    1:03.16           
  2. Ralph van Megen               HZPC                   1:03.99 9201613    1:04.77           
  3. Jory Niemark                  Brunssum               1:06.87 9204409    1:08.16           
  4. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:08.09 9200333    1:12.83           
 DIS Thijs Wolswinkel              RZ                     1:11.10 9201837                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       1:02.78 9200249    1:05.68           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:05.70 9100393    1:08.71           
  2. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg       1:09.22 9104305    1:09.04           
  3. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          1:07.87 9100375    1:09.57           
  4. Mark Wolswinkel               RZ                     1:08.49 9102997    1:10.18           
  5. Tobias van Halen              RZ                     1:06.74 9100835    1:12.10           
  6. Leon Hendriks                 sg Noord Limburg       1:08.89 9106975    1:13.50           
  7. Patrick Lemmens               Brunssum               1:09.15 9106101    1:13.85           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charel Thewissen              Hellas-Glana           1:02.06 9005591    1:04.62           
  2. Rico Nemeth                   Brunssum               1:06.24 9004455    1:09.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                            Senioren
17.05.2008 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             58.66 8903341      59.75           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            59.21 8901553    1:01.44           
  3. Sander Bouts                  RZ                     1:01.59 8500331    1:02.25           
  4. Maikel Brouwers               HZPC                   1:00.37 8300339    1:02.44           
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:00.92 7900729    1:03.06           
  6. Tom van der Sterren           Zeps                   1:02.45 8502495    1:06.32           
AFGE Joris Bulstra                 Hellas-Glana           1:01.86 8503217                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              11 jaar
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               3:16.00 9600788    3:16.07           
          1:36.43  3:16.07
  2. Danae Remmel                  ZON/S&S                3:12.92 9600588    3:18.34           
          1:35.65  3:18.34
  3. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       3:20.68 9600118    3:21.89           
          1:37.59  3:21.89
  4. Maureen Wingers               RZ                     3:22.65 9602264    3:24.36           
          1:40.36  3:24.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 2
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   3:01.99 9500752    3:06.97           
          1:30.66  3:06.97
  2. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:11.04 9504690    3:07.69           
          1:33.44  3:07.69
  3. Hilde vd Schans               de Rog                 3:10.61 9502710    3:10.60           
          1:32.46  3:10.60
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   3:10.89 9503450    3:12.15           
          1:34.97  3:12.15
  5. Joyce Delsing                 Patrick                3:16.64 9502594    3:17.07           
          1:36.56  3:17.07
  6. Fiona Meuffels                Patrick                3:16.11 9504366    3:21.46           
          1:37.69  3:21.46
  7. Sharon Schroyen               Brunssum               3:17.20 9502536    3:23.72           
          1:41.11  3:23.72
 DIS Andra Dols                    Hellas-Glana           3:13.73 9502764                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 3
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   3:04.16 9403098    3:07.68           
          1:28.75  3:07.68
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          2:48.45 9401316    3:08.36           
          1:30.55  3:08.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                2:42.42 9302198    2:47.54           
          1:20.31  2:47.54
  2. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:57.96 9300894    3:04.06           
          1:28.97  3:04.06
  3. Melissa Meijer                Nimo                   3:02.86 9304374    3:05.61           
          1:27.00  3:05.61
  4. Svenja Zonneveld              RZ                     2:59.38 9301096    3:07.45           
          1:26.60  3:07.45
  5. Varolien Francisca            RZ                     3:06.23 9305420    3:12.15           
          1:31.22  3:12.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 2
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:55.64 9201052    3:04.38           
          1:29.65  3:04.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                             Senioren
17.05.2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:47.16 9005446    2:58.75           
          1:24.32  2:58.75
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:47.28 8705620    2:59.21           
          1:27.20  2:59.21
  3. Fleur Boelhouwers             Zeps                   2:55.29 9007408    3:00.61           
          1:25.08  3:00.61
  4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           2:53.96 9103534    3:01.38           
          1:29.09  3:01.38
  5. Lauke Knoop                   ZON/S&S                2:55.13 9002008    3:05.84           
          1:30.54  3:05.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           minioren 6
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:17.23 9600193    2:23.16           
          1:08.57  2:23.16
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:25.32 9600195    2:27.60           
          1:10.09  2:27.60
  3. Sem Hermans                   HZPC                   2:38.57 9601259    2:33.28           
          1:14.21  2:33.28
  4. Sam Derks                     HZPC                   2:37.64 9600719    2:44.36           
          1:19.18  2:44.36
  5. Timo Billman                  Eurode KZC             2:39.57 9601033    2:47.55           
          1:22.48  2:47.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 1
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:16.53 9501239    2:16.38           
          1:07.20  2:16.38
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:13.48 9501941    2:17.68           
          1:08.18  2:17.68
  3. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:20.93 9501965    2:22.29           
          1:08.79  2:22.29
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:23.24 9500483    2:25.32           
          1:09.23  2:25.32
  5. Stan Snijders                 RZL                    2:27.01 9500485    2:27.63           
          1:10.86  2:27.63
  6. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:26.72 9503663    2:29.46           
          1:11.14  2:29.46
  7. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:27.76 9500099    2:32.52           
          1:13.33  2:32.52
  8. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:26.93 9501783    2:33.40           
          1:14.00  2:33.40
  9. Daan Wolswinkel               RZ                     2:29.39 9501791    2:34.34           
          1:13.52  2:34.34
 10. Kevin Meuwissen               Patrick                2:29.00 9502485    2:38.81           
          1:14.35  2:38.81


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 2
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:07.00 9400947    2:09.79           
          1:02.96  2:09.79
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:06.62 9400341    2:10.76           
          1:03.72  2:10.76
  3. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          2:09.15 9403511    2:15.18           
          1:06.46  2:15.18
  4. Silvan Viehmann               Brunssum               2:16.28 9403763    2:20.74           
          1:09.31  2:20.74
  5. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:21.52 9403779    2:23.15           
          1:10.78  2:23.15
  6. Maurice Zelis                 RZ                     2:23.04 9401031    2:27.32           
          1:09.48  2:27.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 3
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                   1:56.70 9302189    2:01.44           
            59.57  2:01.44
  2. Robin Ramaekers               ZON/S&S                2:06.70 9304385    2:11.78           
          1:02.77  2:11.78
  3. Ramon Wassenberg              RZ                     2:18.51 9300715    2:17.18           
          1:07.93  2:17.18
  4. Rick Hesen                    HZPC                   2:20.48 9300601    2:21.98           
          1:09.42  2:21.98
  5. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         2:19.25 9304169    2:25.94           
          1:07.72  2:25.94
  6. Pim Thijert                   Hellas-Glana           2:20.52 9305431    2:26.33           
          1:08.65  2:26.33
  7. Robin Borger                  Brunssum               2:16.93 9305183    2:27.92           
          1:10.81  2:27.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 4
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:01.63 9200333    2:07.29           
          1:03.10  2:07.29
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:58.51 9202505    2:07.65           
          1:01.78  2:07.65
  3. Ralph van Megen               HZPC                   2:06.09 9201613    2:13.08           
          1:04.08  2:13.08
  4. Thijs Wolswinkel              RZ                     2:12.45 9201837    2:13.66           
          1:04.43  2:13.66
  5. Jory Niemark                  Brunssum               2:12.99 9204409    2:15.72           
          1:07.33  2:15.72
  6. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:07.59 9200249    2:17.12           
          1:07.06  2:17.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 1
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Mommers               ZC Valkenburg          2:01.49 9101613    2:10.67           
          1:02.24  2:10.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 2
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              RZ                     2:06.80 9000579    2:08.83           
          1:01.19  2:08.83
  2. Tristan Eisank                ZON/S&S                2:06.22 9000773    2:10.91           
          1:02.75  2:10.91
  3. Mark van Enckevort            HZPC                   2:07.99 9000797    2:14.16           
          1:02.96  2:14.16
  4. Rico Nemeth                   Brunssum               2:08.02 9004455    2:17.43           
          1:08.31  2:17.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                             Senioren
17.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:53.70 8901553    2:00.40           
          1:00.51  2:00.40
  2. Michel Heijnen                Hellas-Glana           2:00.62 8701267    2:02.42           
          1:00.26  2:02.42
  3. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          1:57.08 8602249    2:08.81           
          1:00.29  2:08.81
  4. Stefan Jacobs                 RZ                     2:03.48 8601407    2:09.46           
          1:02.57  2:09.46
  5. Maikel Brouwers               HZPC                   2:01.64 8300339    2:11.29           
          1:03.99  2:11.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Junioren 1 en later
17.05.2008 - 18:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:06.54            4:11.56           
        Chantal Senden, 93                         Dimphy van de Laar, 92
        Misty Coert, 93                            Sanne Scheerder, 94
          1:00.35  4:11.56

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:03.87            4:12.44           
        Denise van Rouwendaal, 87                  Simone Hendrikse, 90
        Jenny Schouten, 87                         Lotte Greven, 87
          1:00.90  4:12.44

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:03.52            4:14.65           
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
        Debbie Hesen, 86                           Lisa Dreesens, 91
          1:03.72  4:14.65

  4. Nimo 1                        Nimo                   4:18.12            4:25.23           
        Melissa Meijer, 93                         Vera Weinberg, 93
        Jona Pisters, 95                           Lydia Colijn, 86
          1:07.26  4:25.23

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:21.43            4:27.49           
        Eva Martens, 92                            Elise Wijnker, 91
        Mirte Tummers, 92                          Danique Agterberg, 94
          1:09.13  4:27.49

  6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                4:24.07            4:31.15           
        Suzanne Duijkers, 87                       Lauke Knoop, 90
        Danique Ubags, 90                          Ilona Remmel, 93
          1:08.57  4:31.15

  7. Nimo 2                        Nimo                   4:23.52            4:33.76           
        Michelle Hacking, 91                       Fanny Robbertsen, 91
        Bo Peeters, 93                             Jela Cnubben, 88
          1:07.18  4:33.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Heren, 4 x 100m wisselslag                           Senioren
17.05.2008 - 18:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:56.21            4:07.56           
        Alan Smeets, 84                            Sven Jaeger, 83
        Davy Verreussel, 89                        Michel Heijnen, 87
          1:02.75  4:07.56

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:00.34            4:14.40           
        Jeroen Feijs, 92                           Mitch Notten, 92
        Kay op den Kamp, 91                        Yvo op den Kamp, 89
          1:04.70  4:14.40

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:10.43            4:22.27           
        Stefan Kranenbroek, 79                     Dion Dreesens, 93
        Maikel Brouwers, 83                        Ralph van Megen, 92
          1:06.46  4:22.27

  4. RZ 1                          RZ                     4:12.01            4:27.97           
        Patrick Creemers, 90                       Sander Bouts, 85
        Stefan Jacobs, 86                          Tobias van Halen, 91
          1:15.18  4:27.97

  5. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:21.48            4:29.51           
        Joep Janssen, 82                           Remco de Veen, 89
        Rik Jansen, 85                             Willem Jongen, 91
          1:08.70  4:29.51

  6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                4:16.08            4:33.46           
        Robin Ramaekers, 93                        Tristan Eisank, 90
        Aaron Eisank, 91                           Imre Dehner, 90
          1:09.90  4:33.46




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Junioren 1 en later
18.05.2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:31.44            4:40.64           
        Denise van Rouwendaal, 87                  Lotte Greven, 87
        Simone Hendrikse, 90                       Jenny Schouten, 87
          1:08.89  4:40.64

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:35.64            4:47.05           
        Judith van Meijel, 91                      Lisa Dreesens, 91
        Maddy Thielen, 90                          Ingrid van Horen, 92
          1:10.43  4:47.05

  3. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:40.59            4:52.14           
        Misty Coert, 93                            Jamie Schepers, 93
        Dimphy van de Laar, 92                     Chantal Senden, 93
          1:13.70  4:52.14

  4. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                4:44.49            5:00.96           
        Maureen Muyen, 91                          Suzanne Duijkers, 87
        Ilona Remmel, 93                           Lauke Knoop, 90
          1:15.75  5:00.96

  5. Nimo 1                        Nimo                   4:48.28            5:01.91           
        Fanny Robbertsen, 91                       Michelle Hacking, 91
        Jela Cnubben, 88                           Lydia Colijn, 86
          1:15.54  5:01.91

  6. Nimo 2                        Nimo                   4:56.57            5:16.29           
        Anke Snijkers, 92                          Bo Peeters, 93
        Sanne Kerkhoff, 93                         Vera Weinberg, 93
          1:21.67  5:16.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 100m vrije slag                           Senioren
18.05.2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:38.04            3:41.79           
        Yvo op den Kamp, 89                        Mitch Notten, 92
        Bram Dekker, 89                            Terrence Olaria, 86
            54.79  3:41.79

  2. HZPC 1                        HZPC                   3:38.52            3:44.11           
        Dion Dreesens, 93                          Maikel Brouwers, 83
        Ralph van Megen, 92                        Stefan Kranenbroek, 79
            56.47  3:44.11

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:40.15            3:45.95           
        Michel Heijnen, 87                         Charel Thewissen, 90
        Sven Jaeger, 83                            Alan Smeets, 84
            55.45  3:45.95

  4. RZ 1                          RZ                     3:46.88            3:59.86           
        Sander Bouts, 85                           Patrick Creemers, 90
        Thijs Wolswinkel, 92                       Tobias van Halen, 91
            58.62  3:59.86

  NG Zeps 1                        Zeps                   3:51.24                              
        Robin Leers, 92                            Roy Kleijkers, 81
        Mike Storcken, 78                          Tom van der Sterren, 85




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              11 jaar
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danae Remmel                  ZON/S&S                1:30.50 9600588    1:32.00           
  2. Jessica Hesen                 HZPC                   1:33.55 9601194    1:33.65           
  3. C?line Jennes                 ZON/S&S                1:35.33 9602154    1:33.92           
  4. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:32.10 9600118    1:34.47           
  5. Maureen Wingers               RZ                     1:33.86 9602264    1:35.22           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 2
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:22.07 9500752    1:24.54           
  2. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:28.31 9504690    1:26.79           
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:24.02 9500866    1:27.68           
  4. Hilde vd Schans               de Rog                 1:28.56 9502710    1:29.40           
  5. Jona Pisters                  Nimo                   1:27.51 9501784    1:31.00           
  6. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:29.33 9503450    1:31.10           
  7. Joyce Delsing                 Patrick                1:28.99 9502594    1:31.27           
  8. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:29.16 9502764    1:32.87           
  9. Sharon Schroyen               Brunssum               1:29.03 9502536    1:33.88           
 10. Juul van Berlo                HZPC                   1:31.86 9501490    1:34.12           
 11. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:31.96 9503970    1:40.79           
 DIS Mathilde Bulkens              KZ&PC                  1:31.11 9502306                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 3
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:19.43 9401316    1:27.50           
  2. Rinske Becks                  HZPC                   1:26.66 9403098    1:28.36           
  3. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:27.65 9402102    1:31.51           
  4. Linda Dehing                  RZ                     1:28.59 9400022    1:33.98           
  5. Selena van Cruchten           RZ                     1:28.18 9401608    1:38.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:15.69 9302198    1:17.62           
  2. Denise Urlings                Zwemclub Eijsden       1:24.47 9300992    1:26.37           
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     1:21.97 9301096    1:27.33           
  4. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:24.07 9300894    1:28.20           
  5. Varolien Francisca            RZ                     1:26.96 9305420    1:29.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chlo? Rutzerveld              Nimo                   1:24.97 9203450    1:24.65           
  2. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:23.83 9201742    1:26.07           
  3. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:23.45 9201052    1:28.44           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                             Senioren
18.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:18.56 9005446    1:21.41           
  2. Fleur Boelhouwers             Zeps                   1:21.42 9007408    1:23.38           
  3. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:21.16 9107878    1:23.59           
  4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:18.94 9103534    1:23.95           
  5. Peggy Loffeld                 KZ&PC                  1:22.71 7700468    1:25.99           
  6. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:22.25 8503908    1:27.33           
  7. Lauke Knoop                   ZON/S&S                1:22.62 9002008    1:27.48           
  8. Vera Coenen                   de Rog                 1:22.67 9104046    1:27.95           
  9. Maddy Thielen                 HZPC                   1:22.23 9003732    1:29.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 1
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:02.69 9501239    1:02.76           
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:03.13 9501941    1:03.78           
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:05.43 9500483    1:04.00           
  4. Stan Snijders                 RZL                    1:03.90 9500485    1:05.98           
  5. Maurice Henkel                RZ                     1:09.72 9504703    1:07.39           
  6. Kevin Meuwissen               Patrick                1:06.82 9502485    1:08.15           
  7. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:07.72 9503663    1:08.20           
  8. Daan Wolswinkel               RZ                     1:07.08 9501791    1:08.57           
  9. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:08.56 9501783    1:10.27           
 10. Alex Bos                      sg Noord Limburg       1:10.28 9501273    1:10.82           
 11. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:09.63 9503497    1:12.13           
 12. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:10.24 9500099    1:12.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 2
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               57.60 9400341      59.28           
  2. Lester Snackers               ZC Valkenburg            59.75 9400947      59.85           
  3. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             59.96 9401657    1:00.16           
  4. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          1:01.67 9403511    1:01.67           
  5. Maurice Zelis                 RZ                     1:05.80 9401031    1:06.61           
  6. Ivo Hover                     Patrick                1:05.73 9404679    1:08.00           
  7. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:02.03 9400593    1:16.43           
 DIS Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:03.00 9403779                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 3
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                     54.40 9302189      56.11           
  2. Ramon Wassenberg              RZ                     1:00.22 9300715    1:00.61           
  3. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  59.95 9304385    1:01.12           
  4. Rick Hesen                    HZPC                   1:01.54 9300601    1:02.04           
  5. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:02.93 9304169    1:04.50           
 DIS Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         59.18 9301817                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 4
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            54.84 9202505      56.92           
  2. Ralph van Megen               HZPC                     56.34 9201613      57.82           
  3. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            55.95 9200333      58.50           
  4. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         57.70 9200249      59.22           
  5. Alain Dassen                  Hellas-Glana             57.45 9203459      59.58           
  6. Thijs Wolswinkel              RZ                       58.14 9201837      59.99           
  7. Tim Jacobs                    HZPC                   1:00.57 9201825    1:02.06           
  8. Jory Niemark                  Brunssum               1:00.34 9204409    1:02.11           
  9. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:00.27 9203053    1:02.49           
 DIS Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             57.74 9206767                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Robin Leers                   Zeps                     59.82 9202885                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias van Halen              RZ                       55.73 9100835      59.42           
  2. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  56.71 9100577    1:00.06           
  3. Patrick Lemmens               Brunssum                 58.35 9106101    1:00.13           
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           58.59 9103401    1:00.39           
  5. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         59.22 9104305    1:00.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tristan Eisank                ZON/S&S                  56.20 9000773      57.28           
  2. J?r?me Ari?s                  ZON/S&S                  55.61 9000065      58.23           
  3. Charel Thewissen              Hellas-Glana             56.52 9005591      58.37           
  4. Patrick Creemers              RZ                       57.37 9000579      58.78           
  5. Imre Dehner                   ZON/S&S                  57.59 9006195      58.80           
  6. Fabrice Ari?s                 ZON/S&S                  56.89 9000063    1:00.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                             Senioren
18.05.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Kranenbroek            HZPC                     52.46 7900729      54.80           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            53.32 8901553      55.06           
  3. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            52.92 8602249      56.36           
  4. Sander van Elburg             MZ&PC                    55.08 8800937      56.62           
  5. Tom van der Sterren           Zeps                     55.39 8502495      57.98           
  6. Maikel Brouwers               HZPC                     55.32 8300339    1:00.10           
AFGE Joris Bulstra                 Hellas-Glana             53.02 8503217                      
  NG Stefan Jacobs                 RZ                       55.24 8601407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 2
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:45.62 9500752    2:55.38           
          1:21.82  2:55.38
  2. Lisa Borger                   Brunssum               3:04.45 9503194    3:07.20           
          1:29.21  3:07.20
  3. Bo Kerkhoff                   Nimo                   3:07.99 9502376    3:14.34           
          1:28.39  3:14.34
  4. Maud Geerssen                 Brunssum               3:07.92 9501928    3:17.96           
          1:30.78  3:17.96


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 3
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       2:42.10 9400830    2:54.50           
          1:18.71  2:54.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:36.03 9300894    2:39.26           
          1:16.07  2:39.26
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   2:43.86 9302144    2:44.36           
          1:16.34  2:44.36
  3. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:36.66 9301772    2:55.42           
          1:20.64  2:55.42
  4. Denise Austen                 RZ                     2:52.16 9303778    2:58.32           
          1:22.33  2:58.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 2
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:37.10 9201790    2:39.62           
          1:16.44  2:39.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                            Senioren
18.05.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:40.72 9102076    2:33.80           
          1:13.51  2:33.80
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:23.80 8705620    2:34.55           
          1:13.57  2:34.55
  3. Bonnie Ubachs                 Brunssum               2:37.61 8704896    2:43.57           
          1:17.95  2:43.57
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                2:37.70 8701024    2:46.06           
          1:16.10  2:46.06
 DIS Michelle Hacking              Nimo                   2:43.43 9107646    2:48.51           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:17.45  2:48.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            minioren 6
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   2:50.99 9601259    2:50.06           
          1:23.42  2:50.06
  2. Sam Derks                     HZPC                   2:52.81 9600719    2:56.74           
          1:26.45  2:56.74


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 1
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:48.16 9501239    2:40.33           
          1:19.16  2:40.33
  2. Daan Wolswinkel               RZ                     2:43.62 9501791    2:47.20           
          1:21.75  2:47.20
  2. Stan Snijders                 RZL                    2:47.95 9500485    2:47.20           
          1:23.04  2:47.20
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:45.41 9503497    2:47.36           
          1:23.78  2:47.36
  5. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:43.61 9503663    2:49.90           
          1:22.14  2:49.90
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:47.39 9500099    2:52.97           
          1:24.86  2:52.97
  7. Bart de Heer                  Zeps                   2:54.89 9500359    2:55.48           
          1:27.56  2:55.48
  8. Alex Bos                      sg Noord Limburg       2:48.25 9501273    2:56.79           
          1:26.26  2:56.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 2
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:21.89 9400341    2:30.14           
          1:12.93  2:30.14
  2. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:28.29 9400649    2:30.97           
          1:13.50  2:30.97
  3. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           2:29.73 9401657    2:32.73           
          1:15.70  2:32.73
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:32.60 9403779    2:37.31           
          1:17.70  2:37.31
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:37.05 9400947    2:39.04           
          1:17.88  2:39.04
  6. Silvan Viehmann               Brunssum               2:32.42 9403763    2:39.76           
          1:20.11  2:39.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 3
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                2:16.36 9304385    2:21.45           
          1:07.75  2:21.45
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:33.73 9301817    2:34.07           
          1:14.50  2:34.07
  3. Rick Hesen                    HZPC                   2:36.17 9300601    2:37.95           
          1:18.13  2:37.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 4
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:11.40 9202505    2:16.20           
          1:06.92  2:16.20
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:10.99 9200333    2:17.70           
          1:06.86  2:17.70
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:20.75 9200249    2:26.78           
          1:12.91  2:26.78
  4. Thijs Wolswinkel              RZ                     2:32.24 9201837    2:42.72           
          1:20.51  2:42.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 1
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:15.46 9100393    2:27.17           
          1:10.79  2:27.17
  2. Tobias van Halen              RZ                     2:30.12 9100835    2:49.54           
          1:22.03  2:49.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 2
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico Nemeth                   Brunssum               2:19.35 9004455    2:28.13           
          1:10.01  2:28.13
  2. Imre Dehner                   ZON/S&S                2:26.79 9006195    2:32.38           
          1:14.50  2:32.38
  3. Charel Thewissen              Hellas-Glana           2:26.00 9005591    2:38.86           
          1:16.19  2:38.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                              Senioren
18.05.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel Brouwers               HZPC                   2:15.84 8300339    2:19.60           
          1:07.84  2:19.60
  2. Tom van der Sterren           Zeps                   2:19.56 8502495    2:19.64           
          1:08.00  2:19.64
  3. Sander Bouts                  RZ                     2:17.49 8500331    2:20.72           
          1:09.31  2:20.72
  4. Michel Heijnen                Hellas-Glana           2:15.27 8701267    2:20.95           
          1:10.23  2:20.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              11 jaar
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:35.77 9600788    2:34.31           
          1:15.65  2:34.31
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:37.67 9602806    2:36.32           
          1:15.61  2:36.32
  3. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       2:41.71 9603098    2:39.67           
          1:18.29  2:39.67
  4. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:39.18 9600118    2:46.50           
          1:21.43  2:46.50
 DIS Jessica Hesen                 HZPC                   2:37.70 9601194                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 2
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   2:24.53 9501784    2:26.50           
          1:09.00  2:26.50
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:26.19 9500752    2:30.00           
          1:10.67  2:30.00
  3. Sharon Schroyen               Brunssum               2:28.60 9502536    2:34.70           
          1:15.70  2:34.70
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:36.83 9503450    2:35.94           
          1:15.56  2:35.94
  5. Hilde vd Schans               de Rog                 2:34.42 9502710    2:36.72           
          1:15.89  2:36.72
  6. Floor Weijmans                HZPC                   2:37.62 9502522    2:37.77           
          1:15.32  2:37.77
  7. Lisa Borger                   Brunssum               2:38.09 9503194    2:39.86           
          1:19.47  2:39.86
  8. Juul van Berlo                HZPC                   2:37.40 9501490    2:42.54           
          1:24.63  2:42.54
  9. Maud Geerssen                 Brunssum               2:35.04 9501928    2:44.73           
          1:20.39  2:44.73
 DIS Suzanne Leeters               Zwemclub Eijsden       2:37.90 9505718                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 3
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          2:22.12 9401316    2:20.58           
          1:07.99  2:20.58
  2. Selena van Cruchten           RZ                     2:17.97 9401608    2:25.12           
          1:08.76  2:25.12
  3. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           2:28.60 9402266    2:30.81           
          1:13.32  2:30.81
  4. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg       2:27.17 9405270    2:31.05           
          1:12.23  2:31.05
  5. Rinske Becks                  HZPC                   2:29.27 9403098    2:33.34           
          1:13.31  2:33.34
  6. Michelle Meusen               RZL                    2:28.26 9400852    2:36.07           
          1:11.28  2:36.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          2:10.13 9300698    2:16.00           
          1:05.69  2:16.00
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:16.52 9300162    2:20.40           
          1:08.90  2:20.40
  3. Ilona Remmel                  ZON/S&S                2:18.07 9302198    2:21.87           
          1:06.50  2:21.87
  4. Svenja Zonneveld              RZ                     2:22.43 9301096    2:25.02           
          1:09.39  2:25.02
  5. Sophie Cleuren                HZPC                   2:27.48 9300158    2:29.58           
          1:12.82  2:29.58
  6. Denise Austen                 RZ                     2:25.09 9303778    2:40.43           
          1:15.18  2:40.43
 DIS Roxane Wilms                  Hellas-Glana           2:27.91 9305946                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:15.36 9201052    2:17.12           
          1:05.52  2:17.12
 DIS Ingrid van Horen              HZPC                   2:15.05 9204060                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
18.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise van Rouwendaal         ZC Valkenburg          2:08.70 8705960    2:12.94           
          1:04.90  2:12.94
  2. Lisa Dreesens                 HZPC                   2:07.15 9105798    2:14.38           
          1:04.78  2:14.38
  3. Judith van Meijel             HZPC                   2:14.39 9102076    2:17.53           
          1:07.78  2:17.53
  4. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:10.06 8705620    2:17.86           
          1:06.64  2:17.86
  5. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          2:13.54 8703674    2:19.18           
          1:07.97  2:19.18
  6. Lydia Colijn                  Nimo                   2:16.25 8600718    2:20.56           
          1:07.42  2:20.56
  7. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:18.84 9005446    2:25.58           
          1:09.81  2:25.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           minioren 6
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   3:04.71 9601259    3:12.02           
          1:33.97  3:12.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 1
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:40.91 9501965    2:41.93           
          1:16.53  2:41.93
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:38.99 9501941    2:49.60           
          1:22.03  2:49.60
  3. Maurice Henkel                RZ                     2:54.26 9504703    3:01.51           
          1:28.42  3:01.51
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          3:03.66 9500483    3:03.13           
          1:27.64  3:03.13
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          3:05.82 9501239    3:11.27           
          1:31.08  3:11.27
  6. Alex Bos                      sg Noord Limburg       3:03.47 9501273    3:14.28           
          1:33.38  3:14.28
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                3:12.52 9502485    3:16.58           
          1:33.90  3:16.58
  8. Sven Brouwer                  Mosa Regio             3:11.49 9504449    3:16.62           
          1:32.15  3:16.62
  9. Luuk Janssen                  Mosa Regio             3:08.42 9503497    3:17.46           
          1:35.01  3:17.46
 10. Bart de Heer                  Zeps                   3:06.69 9500359    3:21.73           
          1:36.86  3:21.73
 11. Stan Snijders                 RZL                    3:13.32 9500485    3:23.07           
          1:36.20  3:23.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 2
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          2:54.04 9403511    2:56.68           
          1:24.32  2:56.68
 DIS Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:50.63 9401797    2:58.73           
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
          1:23.85  2:58.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 3
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Wassenberg              RZ                     2:44.62 9300715    2:50.34           
          1:21.43  2:50.34
  2. Patrick Janssen               HZPC                   2:56.19 9302009    3:02.08           
          1:27.39  3:02.08
  3. Twan Beentjes                 Hellas-Glana           2:46.55 9301309    3:04.23           
          1:28.04  3:04.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 4
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Scott Delbressine             ZC Valkenburg          2:27.10 9203057    2:38.17           
          1:15.89  2:38.17
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:31.88 9200249    2:41.06           
          1:16.96  2:41.06
  3. Kevin van den Bekerom         HZPC                   2:50.47 9200057    2:56.79           
          1:25.07  2:56.79
  4. Thijs Wolswinkel              RZ                     2:52.47 9201837    3:00.00           
          1:28.19  3:00.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 1
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          2:26.28 9103425    2:36.97           
          1:16.53  2:36.97
  2. Aaron Eisank                  ZON/S&S                2:26.52 9100577    2:38.92           
          1:13.95  2:38.92
  3. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          2:32.74 9100375    2:48.61           
          1:19.17  2:48.61
  4. Martyn Slaghuis               Nimo                   2:48.86 9103035    2:54.17           
          1:22.12  2:54.17
 DIS Patrick Lemmens               Brunssum               2:46.08 9106101                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 2
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              RZ                     2:43.84 9000579    2:54.28           
          1:22.08  2:54.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                             Senioren
18.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           2:24.13 8301021    2:36.71           
          1:14.79  2:36.71
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:24.78 8901553    2:38.57           
          1:16.10  2:38.57
 DIS Bram Dekker                   ZC Valkenburg          2:20.11 8900649                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Stefan Jacobs                 RZ                     2:33.53 8601407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag               Junioren 3 en later
18.05.2008 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   4:39.55            4:40.70           
        Rylana Slaghuis, 94                        Merel Jaspers, 96
        Bo Kerkhoff, 95                            Jona Pisters, 95
          1:09.41  4:40.70

  2. Brunssum 1                    Brunssum               4:43.52            4:47.67           
        Maud Geerssen, 95                          Sharon Schroyen, 95
        Lisa Borger, 95                            Lisanne Jente, 96
          1:15.39  4:47.67

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:47.90            4:49.40           
        Juul van Berlo, 95                         Floor Weijmans, 95
        Vicky Simons, 94                           Rinske Becks, 94
          1:13.57  4:49.40

  4. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:44.33            4:51.08           
        Kyani Vullings, 94                         Floor Rutten, 94
        Angelique Schouten, 95                     Lizzy Janssen, 95
          1:16.61  4:51.08

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:35.76            4:54.60           
        Anouk Hustinx, 94                          Andra Dols, 95
        Wynona Wilms, 95                           Maaike Sanders, 96
          1:09.04  4:54.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Jongens, 4 x 100m wisselslag               Junioren 4 en later
18.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:09.10            4:19.25           
        Jeroen Feijs, 92                           Mitch Notten, 92
        Scott Delbressine, 92                      Lester Snackers, 94
          1:05.38  4:19.25

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:24.90            4:37.14           
        Roy Hoogerwerf, 92                         Stan Tummers, 94
        Bjorn de Jonge, 92                         Pim van Basten Batenburg, 94
          1:13.11  4:37.14

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:29.23            4:43.39           
        Tim Jacobs, 92                             Dion Dreesens, 93
        Kevin van den Bekerom, 92                  Ralph van Megen, 92
          1:14.57  4:43.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag               junioren 2 t/m jeugd 2
18.05.2008 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            30.32 9300698      30.55           
  2. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         31.48 9201742      32.13           
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana             31.35 9401054      32.18           
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            32.25 9300162      32.22           
  5. Ingrid van Horen              HZPC                     32.23 9204060      32.25           
  6. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  32.41 9302198      32.26           
  7. Vera Weinberg                 Nimo                     33.76 9302144      32.35           
  8. Svenja Zonneveld              RZ                       32.25 9301096      32.94           
  9. Bo Peeters                    Nimo                     34.02 9306564      33.81           
 10. Minke Janssen                 sg Noord Limburg         34.04 9400830      33.90           
 11. Denise Austen                 RZ                       34.54 9303778      34.09           
 12. Mirte Tummers                 Hellas-Glana             33.68 9201790      34.23           
 13. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               33.38 9301772      34.29           
 14. Sophie Cleuren                HZPC                     34.29 9300158      34.32           
 15. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            33.77 9204200      34.43           
 16. Sabine Klesman                De Roersoppers           33.10 9202860      34.48           
 17. Selena van Cruchten           RZ                       33.86 9401608      35.68           
AFGE Susanne van der Plas          Hellas-Glana             34.77 9206968                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag                             Senioren
18.05.2008 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 HZPC                     28.97 9105798      29.96           
  2. Judith van Meijel             HZPC                     30.46 9102076      31.04           
  3. Hanneke Simons                Kimbria                  32.06 8903802      32.40           
  4. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         31.78 9103432      32.47           
  5. Lydia Colijn                  Nimo                     32.07 8600718      32.50           
  5. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg         32.43 9107878      32.50           
  7. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  32.03 8701024      32.60           
  8. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 32.08 8704896      32.63           
  9. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            31.14 9005446      32.77           
 10. Michelle Hacking              Nimo                     32.68 9107646      32.79           
 11. Debbie Hesen                  HZPC                     31.87 8601528      32.84           
 12. Roos Lemmen                   Eurode KZC               31.29 8403078      33.42           
 DIS Lotte Greven                  ZC Valkenburg            29.18 8705620                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag               junioren 1 t/m jeugd 2
18.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                     27.66 9302189      28.63           
  2. Ralph van Megen               HZPC                     28.02 9201613      28.66           
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         27.94 9200249      28.72           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana             26.76 9203459      28.93           
  5. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  27.92 9100577      29.07           
  6. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         29.79 9301817      29.08           
  7. Dean Coert                    ZC Valkenburg            28.48 9100393      29.14           
  8. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         29.02 9104305      29.29           
  9. Charel Thewissen              Hellas-Glana             28.10 9005591      29.41           
 10. Tristan Eisank                ZON/S&S                  28.85 9000773      29.43           
 11. Robin Borger                  Brunssum                 29.95 9305183      29.68           
 12. Tobias van Halen              RZ                       28.25 9100835      30.12           
 13. Patrick Lemmens               Brunssum                 29.62 9106101      30.72           
 14. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             30.38 9206767      32.06           
 15. Patrick Creemers              RZ                       29.48 9000579      32.16           
 DIS Jory Niemark                  Brunssum                 29.89 9204409                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag                             Senioren
18.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Kranenbroek            HZPC                     25.93 7900729      26.41 FJ 1      
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             25.93 8301021      26.41 FJ 2      
  3. Bram Dekker                   ZC Valkenburg            26.80 8900649      27.09           
  4. Maikel Brouwers               HZPC                     27.38 8300339      28.23           
  5. Tom van der Sterren           Zeps                     27.96 8502495      28.25           
  6. Job v. Duijnhoven             sg Noord Limburg         28.81 8800887      28.54           
  7. Sander Bouts                  RZ                       28.56 8500331      28.82           
  8. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            28.56 8801099      28.99           
 DIS Sander van Elburg             MZ&PC                    27.99 8800937                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Richard Hubers                De Roersoppers           28.61 8501129                      
AFGE Joris Bulstra                 Hellas-Glana             26.60 8503217                      
  NG Stefan Jacobs                 RZ                       27.79 8601407                      
  NG Erik Winands                  ZC Valkenburg            28.53 8001757                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                  Meisjes, 4 x 200m vrije slag               Junioren 3 en later
24.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brunssum 1                    Brunssum              10:17.50           10:19.52           
        Lisa Borger, 95                            Lisanne Jente, 96
        Maud Geerssen, 95                          Sharon Schroyen, 95
          1:16.13  2:37.84 10:19.52

  2. HZPC 1                        HZPC                  10:28.99           10:28.56           
        Jessica Hesen, 96                          Floor Weijmans, 95
        Juul van Berlo, 95                         Rinske Becks, 94
          2:34.73 10:28.56

  3. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig  10:36.52           10:46.10           
        Lizzy Janssen, 95                          Floor Rutten, 94
        Kyani Vullings, 94                         Angelique Schouten, 95
          1:13.04  2:31.42 10:46.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                  Jongens, 4 x 200m vrije slag               Junioren 4 en later
24.05.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:16.29            8:37.15           
        Jeroen Feijs, 92                           Ruben Klinkers, 94
        Lester Snackers, 94                        Mitch Notten, 92
          1:00.42  2:04.48  8:37.15

  2. HZPC 1                        HZPC                   8:47.39            9:11.35           
        Ralph van Megen, 92                        Rick Hesen, 93
        Tim Jacobs, 92                             Dion Dreesens, 93
          2:11.30  9:11.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             11 jaar
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:16.36 9600788    1:15.87           
  2. Loes Arnoldussen              Brunssum               1:30.33 9603146    1:28.26           
  3. Jara Wassenberg               RZ                     1:28.34 9600222    1:29.23           
  4. Celina Austen                 RZ                     1:29.98 9602056    1:36.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 2
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:13.71 9501784    1:12.82           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:13.90 9500752    1:18.61           
  3. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:26.41 9504876    1:20.15           
  4. Sharon Schroyen               Brunssum               1:19.54 9502536    1:22.70           
  5. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:25.23 9502376    1:23.07           
  6. Lisa Borger                   Brunssum               1:26.67 9503194    1:25.61           
  7. Maud Geerssen                 Brunssum               1:25.80 9501928    1:30.55           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 3
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:10.87 9401054    1:13.89           
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:14.86 9401316    1:16.67           
  3. Michelle Meusen               RZL                    1:18.58 9400852    1:18.49           
  4. Rinske Becks                  HZPC                   1:19.99 9403098    1:23.07           
  5. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:22.92 9402266    1:26.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:11.44 9300894    1:12.55           
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   1:13.00 9302144    1:12.73           
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     1:14.86 9301096    1:15.26           
  4. Denise Austen                 RZ                     1:14.50 9303778    1:18.16           
  5. Melissa Meijer                Nimo                   1:16.00 9304374    1:18.70           
  6. Bo Peeters                    Nimo                   1:19.68 9306564    1:19.96           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              HZPC                   1:11.81 9204060    1:12.58           
  2. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:12.07 9201742    1:14.25           
  3. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:13.00 9201790    1:15.30           
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:17.04 9204200    1:20.98           
  5. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:15.45 9206966    1:23.80           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                            Senioren
24.05.2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 HZPC                   1:04.68 9105798    1:07.18           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:04.74 8705620    1:07.42           
  3. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:12.89 9107878    1:12.22           
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:11.00 8701024    1:12.37           
  5. Mieke Veens                   HZPC                   1:10.34 8502944    1:13.48           
  6. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:12.12 8704896    1:13.54           
  7. Debbie Hesen                  HZPC                   1:12.36 8601528    1:13.81           
  8. Michelle Hacking              Nimo                   1:12.31 9107646    1:13.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 1
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:13.01 9501941    1:14.47           
  2. Stan Snijders                 RZL                    1:16.15 9500485    1:14.88           
  3. Daan Wolswinkel               RZ                     1:14.04 9501791    1:16.42           
  4. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:14.16 9503663    1:16.56           
  5. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:18.91 9503497    1:18.76           
  6. Maurice Henkel                RZ                     1:14.78 9504703    1:21.16           
  7. Andreas Waldus                Nimo                   1:21.83 9503581    1:23.59           
  8. Alex Bos                      sg Noord Limburg       1:18.11 9501273    1:23.95           
  9. Bart de Heer                  Zeps                   1:22.25 9500359    1:24.82           
 10. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:21.18 9500099    1:33.75           
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:17.46 9501239                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 2
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:06.83 9400341    1:07.85           
  2. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:10.15 9401657    1:10.19           
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:09.00 9400649    1:10.45           
  4. Ken Boonen                    RZL                    1:11.29 9401481    1:12.42           
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:12.96 9400947    1:13.01           
  6. Silvan Viehmann               Brunssum               1:13.55 9403763    1:13.65           
  7. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:08.04 9403779    1:13.75           
  8. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          1:14.24 9403511    1:14.52           
  9. Maurice Zelis                 RZ                     1:14.07 9401031    1:16.90           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 3
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:05.38 9304385    1:05.64           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:07.45 9301817    1:12.02           
  3. Ramon Wassenberg              RZ                     1:11.59 9300715    1:12.70           
  4. Rick Hesen                    HZPC                   1:12.28 9300601    1:15.68           
  5. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:13.81 9304169    1:16.65           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 4
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:01.82 9200333    1:04.44           
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:01.11 9202505    1:04.93           
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       1:04.49 9200249    1:08.17           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:07.86 9203459    1:09.75           
  5. Thijs Wolswinkel              RZ                     1:09.24 9201837    1:11.92           
  6. Jory Niemark                  Brunssum               1:10.11 9204409    1:13.10           
  7. Ralph van Megen               HZPC                   1:09.88 9201613    1:14.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 1
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:03.75 9100393    1:06.89           
  2. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:08.00 9103401    1:09.18           
  3. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg       1:09.35 9104305    1:12.29           
  4. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          1:09.58 9100375    1:14.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 2
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico Nemeth                   Brunssum               1:02.97 9004455    1:07.88           
  2. Patrick Creemers              RZ                     1:07.14 9000579    1:11.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                              Senioren
24.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          1:00.88 8900649    1:01.95           
  2. Tom van der Sterren           Zeps                   1:00.48 8502495    1:02.96           
  3. Maikel Brouwers               HZPC                   1:02.20 8300339    1:05.25           
  4. Sander Bouts                  RZ                     1:03.66 8500331    1:06.23           
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:03.48 7900729    1:06.87           
  NG Ruud van Bommel               RZL                    1:00.32 8905181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               11 jaar
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       2:50.93 9603098    2:53.03           
          1:25.09  2:53.03
  2. Loes Arnoldussen              Brunssum               2:58.09 9603146    3:00.98           
          1:30.27  3:00.98
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   2:59.66 9602544    3:01.17           
          1:29.21  3:01.17
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   3:00.24 9602640    3:04.18           
          1:29.16  3:04.18
  5. Jessica Hesen                 HZPC                   3:03.86 9601194    3:08.49           
          1:32.98  3:08.49
  6. Denise van der Klij           HZPC                   2:59.49 9600482    3:09.69           
          1:33.63  3:09.69
  7. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:59.30 9600118    3:09.80           
          1:34.23  3:09.80
  8. Maureen Wingers               RZ                     3:04.83 9602264    3:11.86           
          1:36.04  3:11.86
  9. Jara Wassenberg               RZ                     3:05.48 9600222    3:18.10           
          1:37.03  3:18.10
 10. Celina Austen                 RZ                     3:06.59 9602056    3:20.62           
          1:38.77  3:20.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 2
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   2:49.98 9501784    2:50.22           
          1:23.09  2:50.22
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:43.65 9500752    2:54.16           
          1:26.54  2:54.16
  3. Floor Weijmans                HZPC                   2:58.73 9502522    2:58.55           
          1:26.80  2:58.55
  4. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:54.01 9500866    2:59.48           
          1:27.68  2:59.48
  5. Hilde vd Schans               de Rog                 2:58.63 9502710    3:03.15           
          1:30.98  3:03.15
  6. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         2:59.33 9502394    3:03.28           
          1:29.06  3:03.28
  7. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:56.93 9503450    3:03.38           
          1:32.90  3:03.38
  8. Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:55.56 9502376    3:03.54           
          1:29.60  3:03.54
  9. Juul van Berlo                HZPC                   2:57.93 9501490    3:06.58           
          1:31.77  3:06.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 3
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       2:35.50 9400830    2:40.93           
          1:19.93  2:40.93
  2. Selena van Cruchten           RZ                     2:47.02 9401608    2:56.02           
          1:29.33  2:56.02
 DIS Linda Dehing                  RZ                     2:46.39 9400022                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 1
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:31.92 9300162    2:35.87           
          1:15.79  2:35.87
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:34.94 9301772    2:39.65           
          1:18.64  2:39.65
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     2:35.01 9301096    2:44.67           
          1:19.66  2:44.67
  4. Sophie Cleuren                HZPC                   2:45.21 9300158    2:51.21           
          1:24.85  2:51.21
  5. Denise Austen                 RZ                     2:40.53 9303778    2:52.50           
          1:24.47  2:52.50
  6. Karin Bongers                 RZL                    2:47.90 9303800    2:54.31           
          1:25.49  2:54.31
  7. Maud Rutjens                  HZPC                   2:47.85 9305632    2:54.75           
          1:26.94  2:54.75


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 2
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:31.61 9201052    2:36.32           
          1:16.67  2:36.32
  2. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:43.48 9201790    2:50.73           
          1:22.57  2:50.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                              Senioren
24.05.2008 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:25.64 9102076    2:31.76           
          1:13.60  2:31.76
  2. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          2:28.98 8703674    2:36.37           
          1:16.55  2:36.37
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   2:35.69 8600718    2:40.58           
          1:18.80  2:40.58
  4. Alice Janssen                 HZPC                   2:35.22 8902012    2:42.96           
          1:20.27  2:42.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 1
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:58.82 9501783    3:06.97           
          1:30.40  3:06.97
  2. Stan Snijders                 RZL                    3:08.61 9500485    3:10.73           
          1:32.43  3:10.73
  3. Alex Bos                      sg Noord Limburg       3:08.64 9501273    3:22.64           
          1:31.95  3:22.64
  4. Bart de Heer                  Zeps                   3:08.98 9500359    3:23.11           
          1:37.12  3:23.11
 DIS Joeri Kerkhoff                Nimo                   3:10.03 9501689    3:11.19           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:27.39  3:11.19
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:48.81 9501239                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 2
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:26.19 9400341    2:42.05           
          1:12.79  2:42.05
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:56.19 9403779    3:01.20           
          1:25.62  3:01.20
  3. Silvan Viehmann               Brunssum               2:52.20 9403763    3:04.59           
          1:28.48  3:04.59


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 3
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:28.33 9301817    2:25.17           
          1:08.47  2:25.17
  2. Robin Borger                  Brunssum               2:33.51 9305183    2:40.07           
          1:16.37  2:40.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 4
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:10.47 9202505    2:19.64           
          1:05.61  2:19.64
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:24.66 9200249    2:33.35           
          1:09.22  2:33.35


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          2:38.98 9100375    2:41.08           
          1:13.20  2:41.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                             Jeugd 2
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charel Thewissen              Hellas-Glana           2:18.62 9005591    2:28.78           
          1:07.58  2:28.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                            Senioren
24.05.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:11.60 8901553    2:14.96           
          1:04.07  2:14.96
  2. Sander Bouts                  RZ                     2:17.65 8500331    2:19.48           
          1:05.67  2:19.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 2
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:41.13 9500752    5:58.00           
          1:23.69  5:58.00
  2. Floor Weijmans                HZPC                   6:16.99 9502522    6:26.76           
          1:36.51  6:26.76
 DIS Juul van Berlo                HZPC                   6:20.93 9501490    6:50.89           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
          1:49.96  6:50.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 3
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          5:25.55 9401316    5:34.49           
          1:18.27  5:34.49
  2. Rinske Becks                  HZPC                   5:46.34 9403098    5:58.36           
          1:24.84  5:58.36
  3. Linda Dehing                  RZ                     5:59.94 9400022    6:13.87           
          1:29.90  6:13.87
  4. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           6:06.51 9402266    6:17.15           
          1:27.05  6:17.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 1
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                5:22.80 9302198    5:31.41           
          1:15.61  5:31.41
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          5:26.79 9300162    5:40.46           
          1:17.33  5:40.46
  3. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             5:27.10 9301772    5:41.92           
          1:18.45  5:41.92
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   5:47.53 9302144    5:55.27           
          1:18.31  5:55.27
  5. Denise Austen                 RZ                     5:53.71 9303778    6:30.57           
          1:27.43  6:30.57
 DIS Jamie Schepers                ZC Valkenburg          5:20.31 9300894    5:30.28           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:14.39  5:30.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 2
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          5:20.13 9201052    5:32.54           
          1:15.07  5:32.54
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   5:28.55 9204060    5:38.48           
          1:19.39  5:38.48
  3. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           5:36.59 9201790    5:55.66           
          1:21.51  5:55.66
 DIS Eva Martens                   Hellas-Glana           5:43.85 9206966                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                             Senioren
24.05.2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          5:07.76 8705620    5:17.08           
          1:12.79  5:17.08
  2. Lisa Dreesens                 HZPC                   5:25.80 9105798    5:17.21           
          1:09.10  5:17.21
  3. Judith van Meijel             HZPC                   5:15.82 9102076    5:27.96           
          1:16.61  5:27.96
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                5:36.73 8701024    5:47.75           
          1:17.72  5:47.75
  5. Lydia Colijn                  Nimo                   5:30.16 8600718    5:48.86           
          1:17.83  5:48.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 1
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          4:41.27 9501941    4:47.44           
          1:07.43  2:20.88  3:34.93  4:47.44
  2. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           5:21.87 9503663    5:18.93           
          1:15.06  2:36.68  3:58.85  5:18.93
  3. Maurice Henkel                RZ                     5:17.83 9504703    5:26.64           
          1:18.67  2:43.16  4:06.29  5:26.64
  4. Daan Wolswinkel               RZ                     5:15.58 9501791    5:35.01           
          1:17.73  2:43.90  4:10.62  5:35.01
  5. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          5:15.45 9500099    5:52.44           
          1:18.19  2:43.82  4:14.97  5:52.44
  NG Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          5:02.60 9501239                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 2
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          4:34.15 9400947    4:32.77           
          1:04.36  2:14.82  3:24.68  4:32.77
  2. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          4:42.32 9403511    4:41.59           
          1:08.68  2:21.46  3:32.11  4:41.59
  3. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           4:41.76 9401657    4:42.42           
          1:08.40  2:21.35  3:32.73  4:42.42
  4. Stan Tummers                  Hellas-Glana           4:54.18 9400649    4:52.07           
          1:09.73  2:22.86  3:37.51  4:52.07
  5. Maurice Zelis                 RZ                     5:06.58 9401031    5:15.01           
          1:11.92  2:32.21  3:54.20  5:15.01


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 3
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                   4:04.89 9302189    4:14.61           
            59.08  2:02.51  3:08.79  4:14.61
  2. Robin Ramaekers               ZON/S&S                4:31.64 9304385    4:33.37           
          1:04.99  2:14.47  3:24.53  4:33.37
  3. Rick Hesen                    HZPC                   4:54.62 9300601    5:24.54           
          1:13.64  2:39.35  4:03.90  5:24.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 4
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          4:30.44 9200333    4:26.88           
          1:04.03  2:12.48  3:20.10  4:26.88
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:13.94 9202505    4:27.48           
          1:03.82  2:12.32  3:21.07  4:27.48
  3. Jory Niemark                  Brunssum               4:38.70 9204409    4:49.61           
          1:07.26  2:20.44  3:35.01  4:49.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                              Jeugd 2
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. J?r?me Ari?s                  ZON/S&S                4:33.45 9000065    4:31.10           
          1:02.89  2:11.82  3:22.05  4:31.10
  2. Charel Thewissen              Hellas-Glana           4:37.42 9005591    4:48.39           
          1:06.67  2:20.93  3:35.71  4:48.39
  3. Tristan Eisank                ZON/S&S                4:31.46 9000773    4:49.06           
          1:03.88  2:18.25  3:33.83  4:49.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                             Senioren
24.05.2008 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:03.63 8901553    4:13.70           
          1:02.15  2:07.51  3:11.17  4:13.70
  2. Sander Bouts                  RZ                     4:25.61 8500331    4:38.00           
          1:05.14  2:16.21  3:28.10  4:38.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m schoolslag               junioren 2 t/m jeugd 2
24.05.2008 - 17:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  35.21 9302198      35.42           
  2. Melissa Meijer                Nimo                     35.78 9304374      37.11           
  3. Chlo? Rutzerveld              Nimo                     37.87 9203450      38.06           
  4. Eline van der Plas            Hellas-Glana             39.02 9500866      38.91           
  5. Emmylou von den Hoff          Brunssum                 39.16 9203850      39.32           
  6. Svenja Zonneveld              RZ                       39.58 9301096      39.74           
  7. Denise Urlings                Zwemclub Eijsden         39.14 9300992      39.97           
  8. Rinske Becks                  HZPC                     39.79 9403098      39.98           
  9. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         37.69 9201742      40.04           
 10. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     39.62 9404962      40.32           
 11. Suzan Suskens                 De Roersoppers           40.41 9201718      40.82           
 12. Joyce Delsing                 Patrick                  39.62 9502594      41.63           
 13. Maaike Knops                  RZL                      40.43 9404018      42.01           
 DIS Renske Meijer                 Becha                    39.15 9301104                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m schoolslag                             Senioren
24.05.2008 - 17:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             35.52 9103534      36.97           
  2. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            36.66 9005446      37.20           
  3. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg         37.39 9107878      37.23           
  4. Fleur Boelhouwers             Zeps                     38.48 9007408      38.20           
  5. Vera Coenen                   de Rog                   37.07 9104046      38.67           
  6. Mieke Veens                   HZPC                     37.38 8502944      39.28           
  7. Maddy Thielen                 HZPC                     37.81 9003732      39.37           
  8. Ilse Clevers                  De Roersoppers           38.80 8503908      39.51           
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                      37.48 8805442      39.72           
 10. Lauke Knoop                   ZON/S&S                  38.45 9002008      40.03           
 11. Jela Cnubben                  Nimo                     38.90 8800796      40.78           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m schoolslag               junioren 1 t/m jeugd 2
24.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  28.96 9100577      30.39           
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         32.11 9200249      32.45           
  3. Tristan Eisank                ZON/S&S                  31.14 9000773      32.98           
  4. Kenneth Caster                ZC Valkenburg            31.91 9100375      33.12           
  5. Sjors Pietermans              Patrick                  33.19 9106841      34.00           
  6. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         32.91 9104305      34.32           
  7. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             32.46 9206767      34.52           
  8. Patrick Creemers              RZ                       33.50 9000579      34.57           
  9. Guido Faassen                 Mosa Regio               34.60 9104409      34.87           
 10. Patrick Lemmens               Brunssum                 33.62 9106101      34.90           
 11. Ramon Wassenberg              RZ                       34.58 9300715      35.54           
 12. Mark van Enckevort            HZPC                     34.89 9000797      35.76           
 13. Twan Beentjes                 Hellas-Glana             34.59 9301309      35.84           
 14. Stefan Teley                  RZL                      34.57 9107153      36.20           
 15. Dominique Maassen             Eurode KZC               34.76 9004501      36.21           
 16. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         34.47 9301817      37.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m schoolslag                             Senioren
24.05.2008 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel Brouwers               HZPC                     29.73 8300339      30.52           
  2. Bram Dekker                   ZC Valkenburg            29.80 8900649      31.64           
  3. Richard Ricksen               Brunssum                 33.70 7000841      34.32           
  4. Frank Klasens                 Brunssum                 33.64 6500479      34.63           
  5. Tom van der Sterren           Zeps                     33.54 8502495      34.73           
  6. Math Smeets                   Nimo                     33.17 8704153      34.77           
  7. Martin Teley                  RZL                      33.33 8906059      36.14           
AFGE Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     30.36 8000265                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Dames, 4 x 200m vrije slag                Junioren 1 en later
25.05.2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:51.14            9:10.57 FJ 1      
        Sanne Scheerder, 94                        Jenny Schouten, 87
        Simone Hendrikse, 90                       Lotte Greven, 87
          1:07.57  2:17.34  9:10.57

  2. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          8:59.25            9:10.57 FJ 2      
        Chantal Senden, 93                         Jamie Schepers, 93
        Misty Coert, 93                            Dimphy van de Laar, 92
          1:04.09  2:13.93  9:10.57

  3. HZPC 1                        HZPC                   8:57.41            9:24.04           
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
        Mieke Veens, 85                            Lisa Dreesens, 91
          1:08.32  2:17.70  9:24.04

  4. Nimo 1                        Nimo                   9:30.42            9:38.84           
        Vera Weinberg, 93                          Melissa Meijer, 93
        Michelle Hacking, 91                       Lydia Colijn, 86
          1:07.86  2:21.02  9:38.84

  5. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                9:34.14            9:58.95           
        Ilona Remmel, 93                           Lauke Knoop, 90
        Danique Ubags, 90                          Suzanne Duijkers, 87
          1:07.75  2:20.52  9:58.95

  6. Nimo 2                        Nimo                   9:39.07           10:03.28           
        Bo Peeters, 93                             Fanny Robbertsen, 91
        Chlo? Rutzerveld, 92                       Jela Cnubben, 88
          1:11.89  2:33.30 10:03.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Heren, 4 x 200m vrije slag                           Senioren
25.05.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          7:53.42            8:22.05           
        Yvo op den Kamp, 89                        Mitch Notten, 92
        Bram Dekker, 89                            Terrence Olaria, 86
            57.68  1:59.65  8:22.05

  2. HZPC 1                        HZPC                   8:09.02            8:38.26           
        Dion Dreesens, 93                          Ralph van Megen, 92
        Stefan Kranenbroek, 79                     Maikel Brouwers, 83
            58.50  2:02.84  8:38.26

  3. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                8:19.03            8:46.43           
        Robin Ramaekers, 93                        Tristan Eisank, 90
        Fabrice Ari?s, 90                          J?r?me Ari?s, 90
          1:02.08  2:13.46  8:46.43

  4. sg Noord Limburg 1            sg Noord Limburg       8:42.92            9:26.80           
        Job v. Duijnhoven, 88                      Kasper v. Dijk, 92
        Alec Ebskamp, 91                           Jelmer v. Dijk, 90
          1:03.20  2:14.29  9:26.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                              11 jaar
25.05.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:44.21 9600788    2:47.31           
          2:47.31
  2. Jessica Hesen                 HZPC                   2:55.73 9601194    3:00.45           
          3:00.45
  3. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       2:59.98 9603098    3:01.64           
          3:01.64
  4. Maureen Wingers               RZ                     3:04.18 9602264    3:02.44           
          3:02.44
  5. Merel Jaspers                 Nimo                   3:04.62 9602544    3:07.02           
          3:07.02
  6. Danae Remmel                  ZON/S&S                3:05.01 9600588    3:07.62           
          3:07.62
  7. Jara Wassenberg               RZ                     3:05.38 9600222    3:07.92           
          3:07.92
  8. Loes Arnoldussen              Brunssum               3:04.78 9603146    3:08.34           
          3:08.34
  9. Denise van der Klij           HZPC                   3:03.41 9600482    3:11.50           
          3:11.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 2
25.05.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:39.16 9500752    2:42.68           
          2:42.68
  2. Jona Pisters                  Nimo                   2:41.67 9501784    2:45.75           
          2:45.75
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:56.25 9503450    2:53.64           
          2:53.64
  4. Hilde vd Schans               de Rog                 2:53.44 9502710    2:57.11           
          2:57.11
  5. Floor Weijmans                HZPC                   2:53.07 9502522    2:57.24           
          2:57.24
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana           2:57.96 9502764    2:57.32           
          2:57.32
  7. Sharon Schroyen               Brunssum               2:46.17 9502536    2:57.84           
          2:57.84
  8. Maud Geerssen                 Brunssum               2:56.13 9501928    3:03.18           
          3:03.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 3
25.05.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          2:35.20 9401316    2:41.32           
          2:41.32
  2. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       2:38.52 9400830    2:44.96           
          2:44.96
  3. Michelle Meusen               RZL                    2:49.21 9400852    2:51.00           
          2:51.00
  4. Maaike Knops                  RZL                    2:52.53 9404018    2:51.73           
          2:51.73
  5. Rinske Becks                  HZPC                   2:46.07 9403098    2:52.84           
          2:52.84
  6. Linda Dehing                  RZ                     2:49.38 9400022    2:56.04           
          2:56.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                              Jeugd 1
25.05.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                2:30.68 9302198    2:34.08           
          2:34.08
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:35.41 9300162    2:39.83           
          2:39.83
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:31.33 9300894    2:40.97           
          2:40.97
  4. Svenja Zonneveld              RZ                     2:35.89 9301096    2:41.94           
          2:41.94
  5. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:37.64 9301772    2:43.70           
          2:43.70
  6. Sophie Cleuren                HZPC                   2:47.93 9300158    2:50.55           
          2:50.55
  7. Denise Austen                 RZ                     2:46.65 9303778    2:55.28           
          2:55.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                              Jeugd 2
25.05.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:31.10 9201052    2:37.82           
          2:37.82
  2. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:43.39 9201790    2:48.73           
          2:48.73
  NG Eva Martens                   Hellas-Glana           2:43.90 9206966                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                             Senioren
25.05.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 HZPC                   2:23.16 9105798    2:29.88           
          2:29.88
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:26.02 8705620    2:30.47           
          2:30.47
  3. Judith van Meijel             HZPC                   2:27.95 9102076    2:34.34           
          2:34.34
  4. Lydia Colijn                  Nimo                   2:35.48 8600718    2:39.37           
          2:39.37
  5. Bonnie Ubachs                 Brunssum               2:37.32 8704896    2:41.78           
          2:41.78
  6. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:34.83 9005446    2:44.98           
          2:44.98
  7. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                2:37.81 8701024    2:48.54           
          2:48.54
 DIS Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       2:33.36 9107878                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 1
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:27.82 9501941    2:32.24           
          2:32.24
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:38.10 9501239    2:38.03           
          2:38.03
  3. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:34.73 9501965    2:43.05           
          2:43.05
  4. Daan Wolswinkel               RZ                     2:46.81 9501791    2:52.68           
          2:52.68
  5. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:51.34 9503497    2:52.95           
          2:52.95
  6. Alex Bos                      sg Noord Limburg       2:51.00 9501273    2:53.54           
          2:53.54
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                2:50.98 9502485    2:54.29           
          2:54.29
  8. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:54.08 9501783    3:00.08           
          3:00.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 2
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:22.98 9400341    2:26.75           
          2:26.75
  2. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          2:30.43 9403511    2:32.45           
          2:32.45
  3. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:34.25 9400947    2:32.71           
          2:32.71
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:41.08 9403779    2:40.40           
          2:40.40
  5. Ken Boonen                    RZL                    2:41.93 9401481    2:41.83           
          2:41.83
  6. Silvan Viehmann               Brunssum               2:41.09 9403763    2:43.30           
          2:43.30
  7. Maurice Zelis                 RZ                     2:42.58 9401031    2:48.25           
          2:48.25


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 3
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                2:25.76 9304385    2:28.68           
          2:28.68
  2. Rick Hesen                    HZPC                   2:35.72 9300601    2:40.00           
          2:40.00
 DIS Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:26.07 9301817    2:25.62           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
          2:25.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 4
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:18.25 9200249    2:23.02           
          2:23.02
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:17.56 9202505    2:23.79           
          2:23.79
  3. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:22.03 9200333    2:24.23           
          2:24.23
  4. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           2:32.15 9206767    2:32.45           
          2:32.45
  5. Jory Niemark                  Brunssum               2:31.90 9204409    2:32.61           
          2:32.61
  6. Thijs Wolswinkel              RZ                     2:29.25 9201837    2:33.37           
          2:33.37


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                              Jeugd 1
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          2:23.77 9100375    2:24.62           
          2:24.62
  2. Aaron Eisank                  ZON/S&S                2:20.65 9100577    2:28.02           
          2:28.02
 DIS Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:29.48 9100393    2:31.46           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:31.46


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                              Jeugd 2
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer v. Dijk                sg Noord Limburg       2:23.76 9000653    2:40.50           
          2:40.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                             Senioren
25.05.2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          2:05.98 8900649    2:12.18           
          2:12.18
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:07.07 8901553    2:15.09           
          2:15.09
  3. Maikel Brouwers               HZPC                   2:16.89 8300339    2:20.59           
          2:20.59
  4. Tom van der Sterren           Zeps                   2:20.35 8502495    2:22.47           
          2:22.47
  5. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          2:16.96 8602249    2:27.85           
          2:27.85
  NG Ruud van Bommel               RZL                    2:18.31 8905181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                              11 jaar
25.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:08.32 9600788    1:10.04           
  2. Jessica Hesen                 HZPC                   1:11.50 9601194    1:12.25           
  3. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       1:11.35 9603098    1:13.46           
  4. Loes Arnoldussen              Brunssum               1:15.69 9603146    1:15.40           
  5. Merel Jaspers                 Nimo                   1:14.50 9602544    1:15.50           
  6. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:13.13 9600118    1:16.42           
  7. Maureen Wingers               RZ                     1:14.81 9602264    1:19.09           
  8. Denise van der Klij           HZPC                   1:15.09 9600482    1:19.65           
 DIS Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:10.20 9602806                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 2
25.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:05.02 9500752    1:05.60           
  2. Jona Pisters                  Nimo                   1:04.82 9501784    1:06.40           
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:12.40 9503450    1:10.30           
  4. Sharon Schroyen               Brunssum               1:09.07 9502536    1:10.43           
  5. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:11.11 9502376    1:11.01           
  6. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:11.05 9505226    1:11.95           
  7. Hilde vd Schans               de Rog                 1:11.21 9502710    1:12.32           
  8. Floor Weijmans                HZPC                   1:12.70 9502522    1:12.35           
  9. Lisa Borger                   Brunssum               1:11.97 9503194    1:13.39           
 10. Juul van Berlo                HZPC                   1:12.55 9501490    1:13.55           
 11. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:12.03 9505174    1:14.51           
 12. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:12.20 9502400    1:15.85           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 3
25.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:01.09 9401316    1:03.50           
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:02.08 9401054    1:03.77           
  3. Selena van Cruchten           RZ                     1:04.12 9401608    1:05.40           
  4. Maaike Knops                  RZL                    1:08.10 9404018    1:08.93           
  5. Michelle Meusen               RZL                    1:07.07 9400852    1:09.09           
  6. Rylana Slaghuis               Nimo                   1:09.12 9401286    1:09.24 FJ 1      
  7. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:09.02 9402266    1:09.24 FJ 2      
  8. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:08.40 9403584    1:09.65           
  9. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg       1:07.33 9405270    1:10.71           
 10. Rinske Becks                  HZPC                   1:08.75 9403098    1:11.94           
 11. Linda Dehing                  RZ                     1:09.16 9400022    1:12.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                              Jeugd 1
25.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            57.83 9300698    1:00.38           
  2. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:03.51 9302198    1:04.27           
  3. Vera Weinberg                 Nimo                   1:04.63 9302144    1:04.40           
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:03.73 9300162    1:05.48           
  5. Svenja Zonneveld              RZ                     1:04.61 9301096    1:05.50           
  6. Melissa Meijer                Nimo                   1:02.14 9304374    1:06.06           
  7. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:06.13 9300894    1:06.24           
  8. Roxane Wilms                  Hellas-Glana           1:06.41 9305946    1:08.74 FJ 1      
  9. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:05.36 9301772    1:08.74 FJ 2      
 10. Denise Austen                 RZ                     1:05.98 9303778    1:08.88           
 11. Sophie Cleuren                HZPC                   1:07.89 9300158    1:08.93           
 12. Bo Peeters                    Nimo                   1:07.29 9306564    1:09.16           
 13. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:08.01 9303332    1:09.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                              Jeugd 2
25.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              HZPC                   1:01.18 9204060    1:02.57           
  2. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:03.89 9201052    1:04.70           
  3. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:05.60 9201742    1:07.20           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                             Senioren
25.05.2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 HZPC                     58.90 9105798    1:02.74           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            59.51 8705620    1:03.08           
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   1:02.30 8600718    1:04.53           
  4. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          1:01.17 8703674    1:04.61           
  5. Judith van Meijel             HZPC                   1:01.19 9102076    1:04.77           
  6. Hanneke Simons                Kimbria                1:03.57 8903802    1:05.26           
  7. Mieke Veens                   HZPC                   1:02.25 8502944    1:05.58           
  8. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:03.37 9005446    1:05.70           
  9. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:03.64 9103534    1:05.85           
AFGE Denise van Rouwendaal         ZC Valkenburg            59.82 8705960                      
  NG Anneloes Peulen               RZL                    1:00.78 8502314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 1
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:15.18 9501965    1:15.99           
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:15.59 9501941    1:17.42           
  3. Maurice Henkel                RZ                     1:18.80 9504703    1:23.37           
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:23.76 9500483    1:23.38           
  5. Alex Bos                      sg Noord Limburg       1:27.00 9501273    1:28.93           
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:28.54 9501239    1:29.30           
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                1:24.80 9502485    1:29.72           
  8. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:26.29 9503497    1:29.95           
  9. Bart de Heer                  Zeps                   1:30.53 9500359    1:31.23           
 10. Nick Wientjens                sg Noord Limburg       1:29.86 9503691    1:33.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 2
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:19.24 9401657    1:20.15           
  2. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          1:20.56 9403511    1:21.28           
  3. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:21.47 9401797    1:23.08           
  4. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:23.83 9400627    1:27.58           
  5. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:26.30 9401111    1:29.79           
  6. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:23.36 9403779    1:30.93           
 DIS Trym Lintzen                  Becha                  1:21.47 9401865                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 3
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Wassenberg              RZ                     1:13.38 9300715    1:16.21           
  2. Twan Beentjes                 Hellas-Glana           1:15.84 9301309    1:17.58           
  3. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:14.14 9301817    1:20.04           
  4. Patrick Janssen               HZPC                   1:21.72 9302009    1:22.58           
  5. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig   1:22.43 9305715    1:24.25 FJ 1      
  6. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:22.61 9304169    1:24.25 FJ 2      
  7. Dylan Corsano                 KZ&PC                  1:22.12 9301141    1:26.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 4
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Scott Delbressine             ZC Valkenburg          1:07.72 9203057    1:12.89           
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       1:09.57 9200249    1:13.83           
  3. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:14.89 9200333    1:21.44           
  4. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.45 9200057    1:22.24           
  5. Tim Jacobs                    HZPC                   1:19.58 9201825    1:27.41           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                              Jeugd 1
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:05.97 9100577    1:08.82           
  2. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:06.12 9103425    1:09.43           
  3. Kenneth Caster                ZC Valkenburg          1:09.01 9100375    1:12.63           
  4. Guido Faassen                 Mosa Regio             1:15.02 9104409    1:14.94           
  5. Patrick Lemmens               Brunssum               1:15.55 9106101    1:17.58           
  6. Sjors Pietermans              Patrick                1:14.68 9106841    1:18.42           
  7. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg       1:15.92 9104305    1:19.01           
  8. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:16.10 9103401    1:19.70           
  9. Stefan Teley                  RZL                    1:16.51 9107153    1:21.22           
 10. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:16.95 9103035    1:21.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                              Jeugd 2
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tristan Eisank                ZON/S&S                1:09.32 9000773    1:14.21           
  2. Patrick Creemers              RZ                     1:12.69 9000579    1:16.71           
  3. Imre Dehner                   ZON/S&S                1:16.25 9006195    1:19.85           
  NG Rico Nemeth                   Brunssum               1:14.80 9004455                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                             Senioren
25.05.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          1:04.75 8900649    1:08.40           
  2. Maikel Brouwers               HZPC                   1:08.76 8300339    1:11.98           
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:08.76 8901553    1:13.65           
  4. Tom van der Sterren           Zeps                   1:12.57 8502495    1:17.12           
  5. Math Smeets                   Nimo                   1:13.13 8704153    1:17.84           
AFGE Richard Claus                 Heldense Zwemverenig   1:09.86 8000265                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag               Junioren 3 en later
25.05.2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   5:12.89            5:18.11           
        Floor Rutten, 94                           Lizzy Janssen, 95
        Kyani Vullings, 94                         Angelique Schouten, 95
          1:21.04  5:18.11

  2. Brunssum 1                    Brunssum               5:22.38            5:24.35           
        Loes Arnoldussen, 96                       Lisanne Jente, 96
        Sharon Schroyen, 95                        Lisa Borger, 95
          1:25.23  5:24.35

  3. Nimo 1                        Nimo                   5:25.43            5:26.14           
        Jona Pisters, 95                           Bo Kerkhoff, 95
        Judith Mingers, 95                         Rylana Slaghuis, 94
          1:18.31  5:26.14

  4. HZPC 1                        HZPC                   5:27.17            5:35.64           
        Vicky Simons, 94                           Rinske Becks, 94
        Juul van Berlo, 95                         Floor Weijmans, 95
          1:23.78  5:35.64

  NG Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:14.32                              
        Andra Dols, 95                             Danique Agterberg, 94
        Maaike Sanders, 96                         Anouk Hustinx, 94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Jongens, 4 x 100m vrije slag               Junioren 4 en later
25.05.2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:52.21            3:54.68           
        Jelle Peltzer, 94                          Lester Snackers, 94
        Jeroen Feijs, 92                           Mitch Notten, 92
          1:02.12  3:54.68

  2. HZPC 1                        HZPC                   3:52.85            3:55.03           
        Ralph van Megen, 92                        Tim Jacobs, 92
        Rick Hesen, 93                             Dion Dreesens, 93
            57.41  3:55.03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                           Junioren 2
25.05.2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                     29.71 9501784      29.68           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.99 9500752      29.83           
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     31.59 9503450      32.00           
  4. Sharon Schroyen               Brunssum                 32.64 9502536      32.21           
  5. Hilde vd Schans               de Rog                   32.07 9502710      32.65           
  6. Savannah Lukassen             Mosaqua                  32.49 9502400      33.02           
  7. Floor Weijmans                HZPC                     32.79 9502522      33.03           
  8. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           32.67 9505174      33.36           
  9. Lisa Borger                   Brunssum                 32.63 9503194      33.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                           Junioren 3
25.05.2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            27.79 9401316      29.43           
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana             28.97 9401054      29.83           
  3. Selena van Cruchten           RZ                       29.82 9401608      30.59           
  4. Michelle Meusen               RZL                      30.68 9400852      31.32           
  5. Maaike Knops                  RZL                      30.88 9404018      31.35           
  6. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg         30.50 9405270      31.47           
  7. Rylana Slaghuis               Nimo                     31.47 9401286      32.44           
  8. Rinske Becks                  HZPC                     31.36 9403098      32.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
25.05.2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            26.19 9300698      27.39           
  2. Ingrid van Horen              HZPC                     28.51 9204060      29.33           
  3. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  28.89 9302198      29.51           
  4. Melissa Meijer                Nimo                     28.40 9304374      29.71           
  5. Vera Weinberg                 Nimo                     29.92 9302144      29.80           
  6. Misty Coert                   ZC Valkenburg            29.30 9300162      29.83           
  7. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         29.89 9201742      30.10           
  8. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.74 9202860      30.22           
  9. Svenja Zonneveld              RZ                       29.79 9301096      30.78           
 10. Manon Sentjens                ZPC Nederweert           30.59 9201608      31.71           
 11. Roxane Wilms                  Hellas-Glana             30.45 9305946      31.89           
 12. Denise Austen                 RZ                       30.63 9303778      32.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                             Senioren
25.05.2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 HZPC                     27.49 9105798      28.48           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            28.25 8705620      29.04           
  3. Lydia Colijn                  Nimo                     28.58 8600718      29.11           
  4. Mieke Veens                   HZPC                     27.24 8502944      29.32           
  5. Jenny Schouten                ZC Valkenburg            28.36 8703674      29.45           
  6. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             29.35 9103534      29.95           
  7. Hanneke Simons                Kimbria                  28.87 8903802      30.02           
  8. Judith van Meijel             HZPC                     28.84 9102076      30.17           
  9. Debbie Hesen                  HZPC                     29.25 8601528      30.28           
 10. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 29.43 8704896      30.52           
 11. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            28.68 9005446      30.53           
  NG Anneloes Peulen               RZL                      27.61 8502314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 1
25.05.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            28.15 9501239      28.65           
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            28.95 9500483      28.96           
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            29.23 9501941      29.67           
  4. Kevin Meuwissen               Patrick                  29.72 9502485      30.99           
  5. Daan Wolswinkel               RZ                       30.59 9501791      31.11           
  6. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             30.27 9503663      31.30           
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg            30.31 9501783      32.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 2
25.05.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               26.74 9400341      27.47           
  2. Lester Snackers               ZC Valkenburg            27.19 9400947      27.80           
  3. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             27.08 9401657      28.04           
  4. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg            28.19 9403511      28.26           
  5. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            28.11 9403779      28.63           
  6. Ken Boonen                    RZL                      28.72 9401481      28.77           
  7. Silvan Viehmann               Brunssum                 29.47 9403763      29.19           
  8. Ivo Hover                     Patrick                  29.35 9404679      29.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 3
25.05.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 HZPC                     25.70 9302189      26.52           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         27.01 9301817      27.35           
  3. Rick Hesen                    HZPC                     27.87 9300601      28.15           
  4. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  27.75 9304385      28.18           
  5. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           28.06 9304169      28.47           
  6. Ramon Wassenberg              RZ                       28.14 9300715      29.06           
  7. Pim Thijert                   Hellas-Glana             28.73 9305431      29.16           
  8. Robin Borger                  Brunssum                 28.70 9305183      29.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 4
25.05.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               HZPC                     25.53 9201613      26.04           
  2. Thijs Wolswinkel              RZ                       26.76 9201837      27.03           
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         26.21 9200249      27.28           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana             27.06 9203459      27.54           
  5. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             26.73 9206767      27.64           
  6. Ruud Bex                      RZL                      27.70 9204133      27.73 FJ 1      
  7. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana             27.32 9203053      27.73 FJ 2      
  8. Jory Niemark                  Brunssum                 27.41 9204409      28.08           
  9. Tim Jacobs                    HZPC                     27.80 9201825      28.89           
AFGE Robin Leers                   Zeps                     27.10 9202885                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
25.05.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias van Halen              RZ                       25.38 9100835      26.09           
  2. Fabrice Ari?s                 ZON/S&S                  26.08 9000063      26.54           
  3. Charel Thewissen              Hellas-Glana             25.93 9005591      26.55           
  4. Patrick Creemers              RZ                       26.10 9000579      26.60           
  5. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  25.43 9100577      26.61           
  6. Tristan Eisank                ZON/S&S                  25.92 9000773      26.99           
  7. Sjors Pietermans              Patrick                  26.03 9106841      27.07           
  8. Mark van Enckevort            HZPC                     26.85 9000797      27.22 FJ 1      
  9. Patrick Lemmens               Brunssum                 26.85 9106101      27.22 FJ 2      
 10. Imre Dehner                   ZON/S&S                  26.95 9006195      27.23           
 11. Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         26.60 9104305      27.28           
 12. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.58 9103401      27.46           
 13. Dean Coert                    ZC Valkenburg            27.03 9100393      27.95 FJ 1      
 14. Jelmer v. Dijk                sg Noord Limburg         27.01 9000653      27.95 FJ 2      
 15. J?r?me Ari?s                  ZON/S&S                  26.09 9000065      28.06           
  NG Rico Nemeth                   Brunssum                 26.78 9004455                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                             Senioren
25.05.2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.28 8402089      24.40           
  2. Stefan Kranenbroek            HZPC                     23.80 7900729      24.76           
  3. Bram Dekker                   ZC Valkenburg            24.68 8900649      25.50           
  4. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            24.27 8602249      25.54           
  5. Niels van Dalen               RZL                      25.14 8906237      25.78           
  6. Maikel Brouwers               HZPC                     25.37 8300339      26.31           
  7. Tom van der Sterren           Zeps                     25.56 8502495      26.33           
  8. Martin Teley                  RZL                      25.46 8906059      26.40           
 DIS Sander van Elburg             MZ&PC                    25.39 8800937                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     25.35 8000265                      
  NG Ruud van Bommel               RZL                      23.74 8905181                      



Splash Meet Manager 2007 Registered to Brunssum