Nr.1.Meisjes,100mvrijeslagMeisjesMinioren4
Nr.2.Jongens,100mvrijeslagJongensMinioren5
Nr.3.Meisjes,200mwisselslagMeisjesMinioren5
Nr.4.Jongens,100mschoolslagJongensMinioren6
Nr.5.Meisjes,100mvrijeslagMeisjesMinioren3
Nr.6.Jongens,100mvrijeslagJongensMinioren3en4
Nr.7.Meisjes,50mvlinderslagMeisjesMinioren4
Nr.8.Jongens,50mvlinderslagJongensMinioren5
Nr.9.Meisjes,100mvrijeslagMeisjesMinioren5
Nr.10.Jongens,100mrugslagJongensMinioren6
Nr.11.Meisjes,100mschoolslagMeisjesMinioren3
Nr.12.Jongens,100mschoolslagJongensMinioren3en4
Nr.13.Meisjes,100mrugslagMeisjesMinioren4
Nr.14.Jongens,100mrugslagJongensMinioren5
Nr.15.Meisjes,100mvlinderslagMeisjesMinioren5
Nr.16.Jongens,400mvrijeslagJongensMinioren6
Nr.17.Meisjes,50mvlinderslagMeisjesMinioren3
Nr.18.Jongens,50mvlinderslagJongensMinioren3en4
Nr.19.Meisjes,100mrugslagMeisjesMinioren5
Nr.20.Jongens,100mvlinderslagJongensMinioren6
Nr.21.Meisjes,200mwisselslagMeisjesMinioren4
Nr.22.Jongens,200mwisselslagJongensMinioren5
Nr.23.Meisjes,100mrugslagMeisjesMinioren3
Nr.24.Jongens,100mrugslagJongensMinioren3en4
Nr.25.Meisjes,100mschoolslagMeisjesMinioren5
Nr.26.Jongens,100mvrijeslagJongensMinioren6
Nr.27.Meisjes,100mschoolslagMeisjesMinioren4
Nr.28.Jongens,100mschoolslagJongensMinioren5
Nr.29.Meisjes,100mwisselslagMeisjesMinioren3
Nr.30.Jongens,100mwisselslagJongensMinioren3en4
Nr.31.Meisjes,400mvrijeslagMeisjesMinioren5
Nr.32.Jongens,200mwisselslagJongensMinioren6


Kring Speedo Finale
Horst, 7. - 8.6.2008


Programmanr. 1
7-6-08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Audrey Bams ZC Eijsden 1:13.26 9800073 1:12.91
2. Chayenne Poorts Nimo 1:14.69 9800670 1:14.16
3. Carmen van de Rijt MZenPC 1:14.74 9801412 1:15.60
4. Tamara Bloemers Nederweert 1:26.77 9801328 1:20.52
5. Jessica van Dijk Kimbria 1:23.40 9800552 1:21.20
6. Celine Kerkhofs ZC Eijsden 1:27.17 9800548 1:22.66
7. Joanna Verjans Zon/S&s 1:27.52 9800582 1:24.26
8. Janina Beckers Eurode/KZC 1:25.13 9800574 1:24.35
9. Melanie Leunissen Nimo 1:23.16 9800672 1:24.48
10. Rianne Menten Rz 1:29.08 9801162 1:25.04
11. Rianne de Croock ZC Valkenburg 1:23.16 9801466 1:25.22
12. Serafina Vlijt De Roersoppers 1:28.60 9801142 1:27.95
13. Esther Provaas MZenPC 1:34.70 9803346 1:30.98
14. Celina Buijssen Hzpc 1:34.57 9801484 1:31.79 FJ 1
15. Rani Skrabanja Mosaqua 1:31.89 9800992 1:31.79 FJ 2
16. Aniek Ketelings Rz 1:34.27 9800588 1:33.57
17. Lieke Schors Rzl 1:34.38 9802024 1:36.60
18. Maud Bruynen Heldense zwemvereniging 1:33.18 9801362 1:41.22


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-6-08
Jongens, 100m vrije slag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ted Wilders Mosa Regio 1:19.80 9701177 1:10.26
2. Max Hermans Hzpc 1:15.66 9700879 1:12.15
3. Lars van Didden Zeps 1:16.73 9701615 1:12.40
4. Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1:20.29 9702025 1:14.67
5. Jitse Zonneveld Rz 1:18.95 9700574 1:15.37
6. Ivo Nemeth Brunssum 1:19.50 9700075 1:16.23
7. Killian von den Hoff Brunssum 1:26.60 9700013 1:19.77
8. Sven Claessens ZC Eijsden 1:25.21 9700213 1:21.28
9. Kevin Janssen Kimbria 1:27.07 9700585 1:21.67
10. Michaily Pappas Kimbria 1:31.94 9700285 1:21.70
11. Luc Nelissen Patrick 1:22.98 9701381 1:22.41
12. Zjef Nelissen Rz 1:30.13 9701679 1:23.66
13. Hugo van Iersel sg N-Limburg 1:25.30 9702287 1:24.02
14. Roy van Rijswick Rob 1:28.37 9700897 1:24.25
15. Ivo Grosveld Rzl 1:30.37 9702483 1:24.39
16. Tim Peeters Rz 1:32.08 9700363 1:25.64
17. Jasper Slobbe Patrick 1:32.96 9700435 1:27.26
18. Danny Hamers Eurode/KZC 1:25.07 9701169 1:28.78


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-6-08
Meisjes, 200m wisselslag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Wendy Bex Hellas-Glana 3:11.55 9701232 2:58.61
50m: 40.50 200m: 2:58.61
2. Elishia Sinkiewicz Zon/S&s 3:10.04 9702110 3:05.94
50m: 43.52 200m: 3:05.94
3. Zoi Pappas Kimbria 3:13.47 9700448 3:08.63
50m: 44.35 200m: 3:08.63
4. Mignon Peeters Nimo 3:29.19 9701048 3:10.35
50m: 41.52 200m: 3:10.35
5. Floor Brouwer Mosa Regio 3:32.26 9703012 3:11.07
50m: 39.20 200m: 3:11.07
6. Lotte van Haarst De Roersoppers 3:29.89 9701858 3:13.58
50m: 40.30 200m: 3:13.58
7. Sarah Bos sg N-Limburg 3:26.52 9700918 3:18.07
50m: 47.80 200m: 3:18.07
8. Karlijn Truijen Nederweert 3:42.11 9701632 3:18.11
50m: 46.76 200m: 3:18.11
9. Lianne Bonn Hellas-Glana 3:34.51 9700844 3:18.15 FJ 1
50m: 43.16 200m: 3:18.15
10. Nina Grispen ZC Valkenburg 3:32.07 9700656 3:18.15 FJ 2
50m: 44.41 200m: 3:18.15
11. Naomi Euwes sg N-Limburg 3:29.13 9701374 3:18.32
50m: 45.32 200m: 3:18.32
12. Jolle Savelberg Eurode/KZC 3:42.45 9702464 3:21.12
50m: 45.20 200m: 3:21.12
13. Dominika Vanhouwe Zeps 3:43.00 9701890 3:21.29
50m: 48.48 200m: 3:21.29
14. Femke Snijders Rzl 3:35.89 9700814 3:21.60
50m: 45.02 200m: 3:21.60
15. Judith Wienen Mosa Regio 3:27.34 9701644 3:22.13
50m: 44.51 200m: 3:22.13
16. Kelly Craenen Hellas-Glana 3:34.10 9700714 3:22.77
50m: 45.82 200m: 3:22.77
17. Kathleen de Beer Zon/S&s 3:40.42 9702638 3:38.71
50m: 52.38 200m: 3:38.71


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-6-08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams ZC Eijsden 1:27.98 9600193 1:25.21
2. Sem Hermans Hzpc 1:26.04 9601259 1:28.16
3. Philip Bams ZC Eijsden 1:32.62 9600195 1:32.27
4. Bram in 't Zandt Mosa Regio 1:34.15 9601257 1:32.82
5. Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 1:40.03 9601571 1:34.67
6. Max Vervoort Rz 1:36.14 9601405 1:35.48
7. Timo Billman Eurode/KZC 1:35.97 9601033 1:36.22
8. Sam Derks Hzpc 1:39.42 9600719 1:36.36
9. Kay Thijssen Hzpc 1:36.60 9601799 1:39.78
10. Robin Meuwissen Patrick 1:39.67 9602601 1:40.98
11. Rowin Meuffels Hellas-Glana 1:39.61 9603325 1:42.86
12. Luc Venner Nederweert 1:42.07 9602869 1:43.12
13. Mike Driessen Brunssum 1:45.70 9601175 1:43.76
14. Jeroen Bongers Rzl 1:38.61 9602629 1:44.26
15. Bjrn Piket Hzpc 1:48.70 9602133 1:46.98
DIS Tim Ramaekers Zon/S&s 1:44.67 9600629 1:40.46
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Jordi Knops Rzl 1:42.59 9601323 1:41.19
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-6-08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Denise Blok MZenPC 1:36.48 9900572 1:28.37
1. Renee Roosen ZC Eijsden 1:35.77 9900074 1:28.37
3. Julia Lang Hellas-Glana 1:36.82 9900730 1:35.16
4. Denise Craenen Hellas-Glana 1:42.67 9900040 1:35.70
5. Amber Thevissen De Roersoppers 1:41.52 9900918 1:35.89
6. Ellen van Duren sg N-Limburg 1:44.27 9901412 1:39.42
7. Malon Hanssen Rob 1:39.45 9901472 1:40.20
8. Sterre Schlicher Rz 1:46.45 9901672 1:40.80
9. Jody Savelberg Eurode/KZC 1:44.00 9900438 1:46.12
10. Stella Peeters Nimo 1:58.59 9900812 1:46.69
11. Mariecke de Beer Zon/S&s 1:48.34 9900524 1:48.13
12. Nina Vriezelaar MZenPC 1:54.37 9900570 1:50.47
13. Len van Rijswick Rob 1:47.99 9900462 1:53.10
DIS Amber Vervoort Rz 2:13.94 9901188
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DIS Hilde Litjens Hzpc 1:53.89 9901156
VRA -Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NG Luca Cox MZenPC 1:59.06 9900576
NG Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 1:57.16 9902072


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-6-08
Jongens, 100m vrije slag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jordy Severins Eurode/KZC 1:17.32 9800559 1:15.31
2. Robbin Vonk De Roersoppers 1:19.83 9800737 1:21.10
3. Devi Weber Nimo 1:21.19 9801215 1:21.86
4. Koen Koster Hzpc 1:27.50 9900517 1:22.29
5. Vincent Jacobs Nimo 1:25.48 9801669 1:24.67
6. Dylan Wolters Hellas-Glana 1:26.13 9800287 1:25.51
7. Luc Kauhl Hellas-Glana 1:31.61 9801547 1:25.98
8. Daan Jente Brunssum 1:27.82 9900277 1:26.82
9. Stan Stelten Hellas-Glana 1:33.07 9900461 1:27.07 FJ 1
10. Caio Passos-Newman Kimbria 1:34.23 9801043 1:27.07 FJ 2
11. Reuben Smits Eurode/KZC 1:32.87 9800055 1:30.23
12. Koen Wijnands De Roersoppers 1:34.89 9800247 1:32.25
13. Serv Nelissen Rz 1:29.06 9900579 1:35.54
14. Lars van der Haijden Brunssum 1:34.92 9900225 1:36.65
15. Jhamiro Habets Brunssum 1:35.44 9800803 1:37.77
16. Valentijn Kokkelmans Mosaqua 1:41.25 9900317 1:38.54
17. Michel Henkel Rz 1:40.08 9802301 1:39.48
18. Quintijn van Hees Brunssum 1:38.03 9802253 1:41.60


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-6-08
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Chayenne Poorts Nimo 41.82 9800670 38.11
2. Audrey Bams ZC Eijsden 43.06 9800073 39.25
3. Carmen van de Rijt MZenPC 41.61 9801412 39.66
4. Serafina Vlijt De Roersoppers 46.45 9801142 43.03
5. Janina Beckers Eurode/KZC 48.83 9800574 44.41
6. Shania Haenen Eurode/KZC 55.38 9802528 44.84
7. Joanna Verjans Zon/S&s 46.54 9800582 46.42
8. Rianne de Croock ZC Valkenburg 47.44 9801466 47.92
9. Tamara Bloemers Nederweert 54.00 9801328 48.43 FJ 1
10. Maud Bruynen Heldense zwemvereniging 53.32 9801362 48.43 FJ 2
11. Melanie Leunissen Nimo 53.82 9800672 50.01
12. Ayla Thiessen Nederweert 52.95 9801088 51.53
13. Rani Skrabanja Mosaqua 57.45 9800992 52.06
14. Aniek Ketelings Rz 53.27 9800588 53.28
15. Celina Buijssen Hzpc 57.98 9801484 53.48
16. Celine Kerkhofs ZC Eijsden 54.80 9800548 55.22


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-6-08
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Lars van Didden Zeps 41.20 9701615 37.81
2. Max Hermans Hzpc 38.19 9700879 38.41
3. Jeroen de Croock ZC Valkenburg 42.35 9702025 40.26
4. Ted Wilders Mosa Regio 48.23 9701177 41.51
5. Jitse Zonneveld Rz 41.96 9700574 42.94
6. Killian von den Hoff Brunssum 44.51 9700013 44.09
7. Roy van Rijswick Rob 45.33 9700897 45.45
8. Luc Nelissen Patrick 45.78 9701381 45.47
9. Martijn Huveneers Hellas-Glana 52.23 9700299 46.06
10. Ivo Nemeth Brunssum 50.16 9700075 47.09
11. Ivo Grosveld Rzl 51.68 9702483 47.44
12. Hugo van Iersel sg N-Limburg 49.20 9702287 47.93
13. Kevin Janssen Kimbria 51.93 9700585 48.53
14. Michaily Pappas Kimbria 52.53 9700285 48.86
15. Zjef Nelissen Rz 49.45 9701679 49.36
16. Tim Peeters Rz 51.36 9700363 50.36
17. Chris Verheesen Patrick 52.60 9701379 51.80
18. Guus Wolswinkel Rz 55.53 9701677 52.80


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-6-08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ina Willigers ZC Eijsden 1:18.23 9702678 1:10.78
2. Manon Koster Hzpc 1:17.58 9701312 1:13.19
3. Zoi Pappas Kimbria 1:18.41 9700448 1:14.89
4. Wendy Bex Hellas-Glana 1:21.18 9701232 1:14.95
5. Nina Grispen ZC Valkenburg 1:22.51 9700656 1:15.98
6. Mignon Peeters Nimo 1:24.92 9701048 1:17.32
7. Irma van den Brandt ZC Eijsden 1:25.39 9702676 1:18.31
8. Elishia Sinkiewicz Zon/S&s 1:18.81 9702110 1:19.00
9. Lotte van Haarst De Roersoppers 1:26.69 9701858 1:19.09
10. Sarah Bos sg N-Limburg 1:26.51 9700918 1:20.23
11. Janelle van den Heuvel Brunssum 1:30.27 9700842 1:21.45
12. Birgit Hanssen Rob 1:29.17 9703194 1:21.65
13. Mariska Craemers Brunssum 1:30.64 9700650 1:22.51
14. Judith Wienen Mosa Regio 1:23.78 9701644 1:23.13
15. Dominika Vanhouwe Zeps 1:30.95 9701890 1:23.17
16. Femke Snijders Rzl 1:28.04 9700814 1:24.08
17. Celine Smeets Brunssum 1:27.19 9703366 1:24.20
18. Naomi Euwes sg N-Limburg 1:27.87 9701374 1:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-6-08
Jongens, 100m rugslag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams ZC Eijsden 1:14.13 9600193 1:14.75
2. Sam Derks Hzpc 1:19.24 9600719 1:18.38
3. Sem Hermans Hzpc 1:18.94 9601259 1:19.35
4. Rowin Meuffels Hellas-Glana 1:22.07 9603325 1:21.86
5. Philip Bams ZC Eijsden 1:24.09 9600195 1:22.13
6. Jeroen Bongers Rzl 1:24.60 9602629 1:23.22
7. Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 1:24.60 9601571 1:24.20
8. Bram in 't Zandt Mosa Regio 1:27.43 9601257 1:26.36
9. Brando Bocken Zeps 1:31.32 9600215 1:26.39
10. Luc Venner Nederweert 1:38.42 9602869 1:30.42
11. Max Vervoort Rz 1:35.65 9601405 1:31.38
12. Kay Thijssen Hzpc 1:31.04 9601799 1:33.63
13. Bjrn Piket Hzpc 1:34.66 9602133 1:35.07
14. Djeremy Hesseling Mosa Regio 1:36.87 9603197 1:35.20
15. Robin Meuwissen Patrick 1:33.32 9602601 1:38.32
16. Tim Ramaekers Zon/S&s 1:32.48 9600629 1:39.09
17. Mike Driessen Brunssum 1:35.54 9601175 1:41.57


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-6-08
Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Renee Roosen ZC Eijsden 1:47.55 9900074 1:45.87
2. Jody Savelberg Eurode/KZC 1:53.80 9900438 1:51.07
3. Mariecke de Beer Zon/S&s 1:53.20 9900524 1:52.90
4. Nina Vriezelaar MZenPC 1:53.85 9900570 1:53.42
5. Sterre Schlicher Rz 1:54.93 9901672 1:54.58
6. Amber Thevissen De Roersoppers 1:58.29 9900918 1:54.92
7. Erin-Lisa Dalm Brunssum 2:02.89 9900398 1:55.41
8. Ellen van Duren sg N-Limburg 1:55.65 9901412 1:58.26
9. Denise Craenen Hellas-Glana 2:00.86 9900040 1:58.89
10. Julia Lang Hellas-Glana 1:57.97 9900730 2:01.53
11. Stella Peeters Nimo 2:01.92 9900812 2:02.09
12. Denise Blok MZenPC 2:04.47 9900572 2:03.10
13. Amber Vervoort Rz 2:05.66 9901188 2:05.32
14. Malon Hanssen Rob 2:01.45 9901472 2:09.89
DIS Hilde Litjens Hzpc 2:03.93 9901156 2:03.82
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 2:02.12 9902072
NG Luca Cox MZenPC 2:06.20 9900576


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-6-08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Dylan Wolters Hellas-Glana 1:48.57 9800287 1:47.06
2. Jordy Severins Eurode/KZC 1:46.95 9800559 1:47.10
3. Devi Weber Nimo 1:53.57 9801215 1:47.36
4. Koen Koster Hzpc 1:51.40 9900517 1:48.07
5. Koen Wijnands De Roersoppers 1:52.56 9800247 1:48.42
6. Daan Jente Brunssum 1:59.26 9900277 1:49.60
7. Caio Passos-Newman Kimbria 1:52.10 9801043 1:49.87
8. Aron Aertssen Nederweert 1:54.53 9800951 1:52.26
9. Robbin Vonk De Roersoppers 1:57.39 9800737 1:53.12
10. Finn Timmermans Hzpc 1:51.55 9801961 1:53.36
11. Michel Henkel Rz 1:54.64 9802301 1:54.64
12. Joshua Sinkiewicz Zon/S&s 1:56.76 9900431 1:54.82
13. Serv Nelissen Rz 1:58.41 9900579 1:55.01
14. Pieter Otten Hzpc 1:58.29 9800937 1:56.42
15. Stan Stelten Hellas-Glana 1:51.44 9900461 1:56.73
16. Valentijn Kokkelmans Mosaqua 1:50.89 9900317 1:57.16
17. Jiry Maassen Rob 1:57.80 9800889 2:00.84
DIS Reuben Smits Eurode/KZC 1:57.95 9800055 2:00.44
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-6-08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Chayenne Poorts Nimo 1:27.54 9800670 1:24.16
2. Audrey Bams ZC Eijsden 1:25.60 9800073 1:25.84
3. Carmen van de Rijt MZenPC 1:27.54 9801412 1:28.74
4. Jessica van Dijk Kimbria 1:32.64 9800552 1:36.04
5. Tamara Bloemers Nederweert 1:39.40 9801328 1:37.10
6. Joanna Verjans Zon/S&s 1:37.36 9800582 1:37.80
7. Rianne de Croock ZC Valkenburg 1:38.65 9801466 1:38.20
8. Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 1:43.90 9801378 1:39.47
9. Gina Feenstra Mosa Regio 1:44.65 9802798 1:39.55
10. Celine Kerkhofs ZC Eijsden 1:41.25 9800548 1:39.82
11. Rani Skrabanja Mosaqua 1:44.80 9800992 1:41.51
12. Ayla Thiessen Nederweert 1:46.32 9801088 1:42.26
13. Melanie Leunissen Nimo 1:42.71 9800672 1:42.42
14. Rianne Menten Rz 1:41.66 9801162 1:42.67
15. Maud Cox Rzl 1:47.38 9801108 1:43.23
16. Celina Buijssen Hzpc 1:44.38 9801484 1:43.56
17. Janina Beckers Eurode/KZC 1:40.68 9800574 1:44.59
18. Maud Bruynen Heldense zwemvereniging 1:42.60 9801362 1:45.13


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-6-08
Jongens, 100m rugslag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1:26.38 9702025 1:21.75
2. Max Hermans Hzpc 1:24.93 9700879 1:24.06
3. Ted Wilders Mosa Regio 1:30.93 9701177 1:26.54
4. Lars van Didden Zeps 1:29.57 9701615 1:31.00
5. Killian von den Hoff Brunssum 1:33.44 9700013 1:33.89
6. Zjef Nelissen Rz 1:35.82 9701679 1:35.07
7. Hugo van Iersel sg N-Limburg 1:33.46 9702287 1:35.78
8. Sven Claessens ZC Eijsden 1:35.60 9700213 1:35.85
9. Ivo Nemeth Brunssum 1:36.29 9700075 1:36.57
10. Guus Wolswinkel Rz 1:34.10 9701677 1:36.77
11. Ivo Grosveld Rzl 1:45.04 9702483 1:38.07
12. Danny Hamers Eurode/KZC 1:39.20 9701169 1:40.18
13. Roy van Rijswick Rob 1:36.42 9700897 1:41.23
14. Luc Nelissen Patrick 1:38.26 9701381 1:41.75
15. Kevin Janssen Kimbria 1:42.10 9700585 1:43.00
16. Martijn Huveneers Hellas-Glana 1:40.64 9700299 1:43.56
17. Stan Keulen Eurode/KZC NT 9702421 1:46.29
DIS Jitse Zonneveld Rz 1:28.18 9700574 1:28.81
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 15
7-6-08
Meisjes, 100m vlinderslag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Wendy Bex Hellas-Glana 1:31.98 9701232 1:29.81
2. Ina Willigers ZC Eijsden 1:34.29 9702678 1:31.59
3. Nina Grispen ZC Valkenburg 1:38.02 9700656 1:33.26
4. Mignon Peeters Nimo 1:37.45 9701048 1:33.57
5. Irma van den Brandt ZC Eijsden 1:39.31 9702676 1:34.52
6. Lotte van Haarst De Roersoppers 1:38.22 9701858 1:34.75
7. Manon Koster Hzpc 1:35.26 9701312 1:36.71
8. Floor Brouwer Mosa Regio 1:45.80 9703012 1:36.80
9. Rianne Mooren Mosa Regio 1:50.89 9703018 1:37.45
10. Birgit Hanssen Rob 1:48.54 9703194 1:38.32
11. Judith Wienen Mosa Regio 1:47.74 9701644 1:42.50
12. Mariska Craemers Brunssum 1:49.81 9700650 1:42.74
13. Lianne Bonn Hellas-Glana 1:45.64 9700844 1:42.92
14. Janelle van den Heuvel Brunssum 1:53.23 9700842 1:43.77
15. Elishia Sinkiewicz Zon/S&s 1:36.64 9702110 1:44.10
16. Sarah Bos sg N-Limburg 1:46.75 9700918 1:48.10
17. Zoi Pappas Kimbria 1:43.19 9700448 1:48.77
18. Kelly Craenen Hellas-Glana 1:53.31 9700714 1:51.64


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-6-08
Jongens, 400m vrije slag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams ZC Eijsden 4:57.31 9600193 4:59.59
100m: 1:09.30 200m: 2:26.17 400m: 4:59.59
2. Philip Bams ZC Eijsden 5:19.04 9600195 5:15.09
100m: 1:15.26 400m: 5:15.09
3. Sem Hermans Hzpc 5:30.01 9601259 5:34.00
100m: 1:16.83 200m: 2:42.93 400m: 5:34.00
4. Sam Derks Hzpc 5:48.09 9600719 5:36.32
100m: 1:20.60 200m: 2:48.20 400m: 5:36.32
5. Timo Billman Eurode/KZC 5:41.26 9601033 5:36.57
100m: 1:21.57 200m: 2:49.45 400m: 5:36.57
6. Bram in 't Zandt Mosa Regio 5:49.19 9601257 5:50.91
100m: 1:24.94 200m: 2:57.08 400m: 5:50.91
7. Rowin Meuffels Hellas-Glana 5:47.54 9603325 5:51.26
100m: 1:20.39 200m: 2:50.95 400m: 5:51.26
8. Robin Meuwissen Patrick 6:00.88 9602601 5:56.54
100m: 1:23.00 200m: 2:53.95 400m: 5:56.54
9. Tim Ramaekers Zon/S&s 6:16.36 9600629 5:59.27
100m: 1:23.27 200m: 2:54.18 400m: 5:59.27
10. Brando Bocken Zeps 6:05.13 9600215 6:01.07
100m: 1:27.80 200m: 3:01.80 400m: 6:01.07
11. Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 5:59.17 9601571 6:03.26
100m: 1:24.84 200m: 2:58.30 400m: 6:03.26
12. Jeroen Bongers Rzl 6:00.65 9602629 6:04.85
100m: 1:24.58 200m: 2:59.08 400m: 6:04.85
13. Mike Driessen Brunssum 6:02.72 9601175 6:06.89
100m: 1:27.42 200m: 3:01.22 400m: 6:06.89
14. Bjrn Piket Hzpc 6:25.98 9602133 6:15.24
100m: 1:28.98 200m: 3:06.66 400m: 6:15.24
15. Djeremy Hesseling Mosa Regio 6:41.40 9603197 6:15.86
100m: 1:29.39 200m: 3:56.45 400m: 6:15.86
16. Nando Broeren Hzpc 6:42.87 9601441 6:28.45
100m: 1:34.32 200m: 3:17.54 400m: 6:28.45
17. Kay Thijssen Hzpc 6:28.10 9601799 6:42.63
100m: 1:34.69 400m: 6:42.63


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-6-08
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Renee Roosen ZC Eijsden 46.21 9900074 45.36
2. Denise Blok MZenPC 51.54 9900572 48.60
3. Ellen van Duren sg N-Limburg 55.71 9901412 50.27
4. Stella Peeters Nimo 1:03.25 9900812 51.36
5. Amber Thevissen De Roersoppers 56.89 9900918 52.09
6. Denise Craenen Hellas-Glana 54.81 9900040 52.32
7. Erin-Lisa Dalm Brunssum 57.15 9900398 54.07
8. Malon Hanssen Rob 55.20 9901472 54.69
9. Nina Vriezelaar MZenPC 56.72 9900570 55.70
10. Mariecke de Beer Zon/S&s 1:02.20 9900524 57.32
11. Sterre Schlicher Rz 55.63 9901672 58.79
12. Hilde Litjens Hzpc 1:06.89 9901156 1:02.31
13. Esmee Dietzenbacher Brunssum 1:04.67 9901986 1:08.44
DIS Julia Lang Hellas-Glana 51.89 9900730
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DIS Jody Savelberg Eurode/KZC 59.33 9900438 1:02.18
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DIS Len van Rijswick Rob 1:00.57 9900462 1:03.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-6-08
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jordy Severins Eurode/KZC 41.58 9800559 42.24
2. Devi Weber Nimo 48.20 9801215 42.29
3. Daan Jente Brunssum 49.04 9900277 42.82
4. Koen Wijnands De Roersoppers 48.85 9800247 44.97
5. Koen Koster Hzpc 53.23 9900517 47.00
6. Caio Passos-Newman Kimbria 54.64 9801043 48.48
7. Dylan Wolters Hellas-Glana 53.54 9800287 48.94
8. Robbin Vonk De Roersoppers 57.40 9800737 49.67
9. Finn Timmermans Hzpc 1:00.69 9801961 52.52
10. Lars van der Haijden Brunssum 1:00.89 9900225 53.30
11. Aron Aertssen Nederweert 58.17 9800951 54.51
12. Stan Stelten Hellas-Glana 52.04 9900461 54.56
13. Reuben Smits Eurode/KZC 59.73 9800055 56.42
14. Pieter Otten Hzpc 1:00.70 9800937 57.82
15. Luc Kauhl Hellas-Glana 56.64 9801547 58.15
16. Jelle Loots Eurode/KZC 1:08.15 9900333 1:00.08
DIS Max Peuten Mosa Regio 1:05.87 9800431 54.64
VD - Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 19
8-6-08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Wendy Bex Hellas-Glana 1:24.74 9701232 1:22.23
2. Manon Koster Hzpc 1:26.57 9701312 1:23.37
3. Ina Willigers ZC Eijsden 1:24.47 9702678 1:23.59
4. Elishia Sinkiewicz Zon/S&s 1:25.39 9702110 1:24.58
5. Mignon Peeters Nimo 1:26.47 9701048 1:25.67
6. Karlijn Truijen Nederweert 1:31.70 9701632 1:25.94
7. Lotte van Haarst De Roersoppers 1:32.98 9701858 1:26.64
8. Janelle van den Heuvel Brunssum 1:32.10 9700842 1:28.48
9. Eline van de Ven Heldense zwemvereniging 1:31.92 9702664 1:29.39
10. Sarah Bos sg N-Limburg 1:30.15 9700918 1:29.64
11. Floor Brouwer Mosa Regio 1:29.76 9703012 1:29.71
12. Naomi Euwes sg N-Limburg 1:30.09 9701374 1:31.59
13. Desteny Karssenmakers Eurode/KZC 1:31.80 9700540 1:31.63
14. Zoi Pappas Kimbria 1:32.09 9700448 1:34.53
15. Celine Smeets Brunssum 1:36.09 9703366 1:34.60
16. Nina Grispen ZC Valkenburg 1:33.46 9700656 1:34.61 FJ 1
17. Lianne Bonn Hellas-Glana 1:33.67 9700844 1:34.61 FJ 2
18. Femke Snijders Rzl 1:35.34 9700814 1:35.11


<< TOP >>
Programmanr. 20
8-6-08
Jongens, 100m vlinderslag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams ZC Eijsden 1:12.07 9600193 1:11.04
2. Philip Bams ZC Eijsden 1:17.75 9600195 1:14.42
3. Sem Hermans Hzpc 1:20.61 9601259 1:18.90
4. Timo Billman Eurode/KZC 1:25.20 9601033 1:22.89
5. Jeroen Bongers Rzl 1:27.44 9602629 1:23.71
6. Sam Derks Hzpc 1:25.66 9600719 1:25.04
7. Bram in 't Zandt Mosa Regio 1:32.87 9601257 1:25.11
8. Tim Ramaekers Zon/S&s 1:37.57 9600629 1:28.50
9. Mike Driessen Brunssum 1:36.70 9601175 1:32.75
10. Rowin Meuffels Hellas-Glana 1:33.18 9603325 1:33.20
11. Robin Meuwissen Patrick 1:35.82 9602601 1:34.56
12. Nando Broeren Hzpc 1:45.54 9601441 1:35.58
13. Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 1:43.68 9601571 1:37.02
14. Djeremy Hesseling Mosa Regio 1:34.54 9603197 1:37.61
15. Martijn Weinberg Nimo 1:41.01 9600955 1:41.58
16. Kay Thijssen Hzpc 1:45.26 9601799 1:43.16
17. Brando Bocken Zeps 1:46.19 9600215 1:44.39
DIS Bjrn Piket Hzpc 1:49.88 9602133 1:39.26
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 21
8-6-08
Meisjes, 200m wisselslag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Chayenne Poorts Nimo 3:04.62 9800670 3:00.42
50m: 39.10 200m: 3:00.42
2. Audrey Bams ZC Eijsden 3:15.32 9800073 3:08.83
50m: 41.69 200m: 3:08.83
3. Jessica van Dijk Kimbria 3:19.86 9800552 3:18.15
50m: 46.96 200m: 3:18.15
4. Joanna Verjans Zon/S&s 3:18.42 9800582 3:20.34
50m: 47.64 200m: 3:20.34
5. Tamara Bloemers Nederweert 3:25.70 9801328 3:20.51
50m: 48.45 200m: 3:20.51
6. Rianne de Croock ZC Valkenburg 3:28.04 9801466 3:24.32
50m: 49.22 200m: 3:24.32
7. Melanie Leunissen Nimo 3:29.00 9800672 3:27.64
50m: 49.20 200m: 3:27.64
8. Celine Kerkhofs ZC Eijsden 3:33.54 9800548 3:30.20
50m: 51.37 200m: 3:30.20
9. Serafina Vlijt De Roersoppers 3:35.64 9801142 3:30.96
50m: 45.26 200m: 3:30.96
10. Shania Haenen Eurode/KZC 3:36.45 9802528 3:33.50
50m: 45.18 200m: 3:33.50
11. Celina Buijssen Hzpc 3:41.59 9801484 3:35.53
50m: 53.43 200m: 3:35.53
12. Rani Skrabanja Mosaqua 3:36.59 9800992 3:39.48
50m: 53.24 200m: 3:39.48
13. Maud Bruynen Heldense zwemvereniging 3:39.89 9801362 3:45.97
50m: 51.71 200m: 3:45.97
14. Maud Cox Rzl 3:42.00 9801108 3:49.36
50m: 55.14 200m: 3:49.36
15. Aniek Ketelings Rz 3:40.72 9800588 3:50.98
50m: 56.84 200m: 3:50.98
DIS Carmen van de Rijt MZenPC 3:05.75 9801412 3:07.92
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m: 43.20 200m: 3:07.92
DIS Rianne Menten Rz 3:38.79 9801162 3:36.17
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m: 53.84 200m: 3:36.17
DIS Ayla Thiessen Nederweert 3:38.98 9801088 3:42.51
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m: 54.48 200m: 3:42.51


<< TOP >>
Programmanr. 22
8-6-08
Jongens, 200m wisselslag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Max Hermans Hzpc 3:00.68 9700879 2:53.21
50m: 40.28 200m: 2:53.21
2. Ted Wilders Mosa Regio 3:16.68 9701177 2:56.35
50m: 42.82 200m: 2:56.35
3. Lars van Didden Zeps 3:07.51 9701615 2:57.20
50m: 40.60 200m: 2:57.20
4. Jeroen de Croock ZC Valkenburg 3:19.55 9702025 3:07.40
50m: 47.18 200m: 3:07.40
5. Jitse Zonneveld Rz 3:11.45 9700574 3:08.88
50m: 43.67 200m: 3:08.88
6. Ivo Nemeth Brunssum 3:24.56 9700075 3:16.99
50m: 48.02 200m: 3:16.99
7. Killian von den Hoff Brunssum 3:27.89 9700013 3:21.54
50m: 45.51 200m: 3:21.54
8. Kevin Janssen Kimbria 3:33.42 9700585 3:29.15
50m: 51.97 200m: 3:29.15
9. Luc Nelissen Patrick 3:29.63 9701381 3:30.45
50m: 48.24 200m: 3:30.45
10. Guus Wolswinkel Rz 3:39.31 9701677 3:31.35
50m: 56.07 200m: 3:31.35
11. Ivo Grosveld Rzl 3:34.58 9702483 3:31.36
50m: 49.72 200m: 3:31.36
12. Sven Claessens ZC Eijsden 3:24.17 9700213 3:32.36
50m: 44.72 200m: 3:32.36
13. Chris Verheesen Patrick 3:41.84 9701379 3:36.94
50m: 51.48 200m: 3:36.94
14. Mark Tiemersma De Roersoppers 3:42.28 9700225 3:39.63
50m: 49.76 200m: 3:39.63
DIS Michaily Pappas Kimbria 3:45.73 9700285 3:28.18
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m: 48.96 200m: 3:28.18
DIS Zjef Nelissen Rz 3:30.26 9701679 3:28.42
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m: 53.14 200m: 3:28.42
DIS Hugo van Iersel sg N-Limburg 3:36.68 9702287 3:30.25
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m: 50.76 200m: 3:30.25
DIS Roy van Rijswick Rob 3:37.20 9700897 3:31.39
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m: 48.32 200m: 3:31.39


<< TOP >>
Programmanr. 23
8-6-08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Renee Roosen ZC Eijsden 1:42.89 9900074 1:41.10
2. Ellen van Duren sg N-Limburg 1:55.42 9901412 1:43.82
3. Denise Blok MZenPC 1:53.21 9900572 1:44.52
4. Denise Craenen Hellas-Glana 1:51.53 9900040 1:45.02
5. Jody Savelberg Eurode/KZC 1:46.73 9900438 1:45.82
6. Mariecke de Beer Zon/S&s 1:52.49 9900524 1:47.34
7. Sterre Schlicher Rz 1:54.37 9901672 1:49.54
8. Amber Thevissen De Roersoppers 1:55.69 9900918 1:50.26
9. Luca Cox MZenPC 1:58.33 9900576 1:50.86 FJ 1
10. Malon Hanssen Rob 1:57.79 9901472 1:50.86 FJ 2
11. Nina Vriezelaar MZenPC 2:06.92 9900570 1:57.76
12. Stella Peeters Nimo 2:06.38 9900812 2:01.80
DIS Hilde Litjens Hzpc 2:04.17 9901156
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DIS Julia Lang Hellas-Glana 1:50.73 9900730 1:45.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Len van Rijswick Rob 2:15.73 9900462 2:07.91
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 2:12.01 9902072


<< TOP >>
Programmanr. 24
8-6-08
Jongens, 100m rugslag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Luc Kauhl Hellas-Glana 1:32.36 9801547 1:28.70
2. Daan Jente Brunssum 1:35.03 9900277 1:34.55
3. Jordy Severins Eurode/KZC 1:35.70 9800559 1:34.68
4. Koen Koster Hzpc 1:35.40 9900517 1:36.94
5. Reuben Smits Eurode/KZC 1:44.99 9800055 1:37.22
6. Robbin Vonk De Roersoppers 1:44.07 9800737 1:38.39
7. Stan Stelten Hellas-Glana 1:42.23 9900461 1:38.62
8. Dylan Wolters Hellas-Glana 1:41.11 9800287 1:40.93
9. Quintijn van Hees Brunssum 1:50.59 9802253 1:42.44
10. Valentijn Kokkelmans Mosaqua 1:47.36 9900317 1:44.34
11. Bart Khlen Hellas-Glana 1:55.59 9802453 1:48.11
12. Koen Wijnands De Roersoppers 1:51.80 9800247 1:50.05
13. Caio Passos-Newman Kimbria 1:54.14 9801043 1:54.13
14. Lars van der Haijden Brunssum 1:53.32 9900225 1:59.76
15. Joshua Sinkiewicz Zon/S&s 1:55.10 9900431 2:01.82
DIS Devi Weber Nimo 1:32.61 9801215 1:29.36
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Serv Nelissen Rz 1:42.34 9900579 1:44.45
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG Lorenzo Veltrop Brunssum 1:44.45 9802599


<< TOP >>
Programmanr. 25
8-6-08
Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Elishia Sinkiewicz Zon/S&s 1:31.85 9702110 1:30.07
2. Eline van de Ven Heldense zwemvereniging 1:37.44 9702664 1:33.93
3. Ina Willigers ZC Eijsden 1:35.16 9702678 1:34.82
4. Zoi Pappas Kimbria 1:37.37 9700448 1:36.01
5. Birgit Hanssen Rob 1:46.48 9703194 1:37.50
6. Manon Koster Hzpc 1:36.63 9701312 1:39.14
7. Desteny Karssenmakers Eurode/KZC 1:42.61 9700540 1:39.65
8. Irma van den Brandt ZC Eijsden 1:41.75 9702676 1:39.67
9. Karlijn Truijen Nederweert 1:45.77 9701632 1:40.13
10. Naomi Euwes sg N-Limburg 1:40.86 9701374 1:40.26
11. Wendy Bex Hellas-Glana 1:39.34 9701232 1:40.68
12. Floor Brouwer Mosa Regio 1:46.35 9703012 1:41.20
13. Lotte van Haarst De Roersoppers 1:41.87 9701858 1:42.11
14. Elke Teunissen Rz 1:45.04 9703446 1:43.02
15. Janelle van den Heuvel Brunssum 1:44.11 9700842 1:43.09
16. Mignon Peeters Nimo NT 9701048 1:45.15
17. Kelly Craenen Hellas-Glana 1:44.87 9700714 1:45.41
18. Celine Smeets Brunssum 1:47.17 9703366 1:45.54
NG Evy van den Broek De Roersoppers 1:46.07 9703316


<< TOP >>
Programmanr. 26
8-6-08
Jongens, 100m vrije slag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams ZC Eijsden 1:04.16 9600193 1:02.57
2. Philip Bams ZC Eijsden 1:07.42 9600195 1:05.60
3. Sem Hermans Hzpc 1:09.37 9601259 1:09.41
4. Bram in 't Zandt Mosa Regio 1:12.91 9601257 1:11.29
5. Sam Derks Hzpc 1:15.19 9600719 1:12.28
6. Timo Billman Eurode/KZC 1:15.30 9601033 1:15.00
7. Nando Broeren Hzpc 1:25.18 9601441 1:15.82
8. Rowin Meuffels Hellas-Glana 1:19.07 9603325 1:16.86
9. Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 1:19.90 9601571 1:17.72
10. Robin Meuwissen Patrick 1:21.18 9602601 1:18.10
11. Martijn Weinberg Nimo 1:21.73 9600955 1:18.65
12. Max Vervoort Rz 1:24.90 9601405 1:19.07 FJ 1
13. Tim Ramaekers Zon/S&s 1:23.48 9600629 1:19.07 FJ 2
14. Luc Venner Nederweert 1:22.13 9602869 1:19.64
15. Mike Driessen Brunssum 1:20.07 9601175 1:19.81
16. Kay Thijssen Hzpc 1:24.21 9601799 1:21.32
NG Matteo Borsi Brunssum 1:13.21 9603915


<< TOP >>
Programmanr. 27
8-6-08
Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Chayenne Poorts Nimo 1:39.61 9800670 1:37.52
2. Carmen van de Rijt MZenPC 1:42.88 9801412 1:39.82
3. Joanna Verjans Zon/S&s 1:45.67 9800582 1:40.06
4. Jessica van Dijk Kimbria 1:44.48 9800552 1:40.72
5. Maud Cox Rzl 1:46.97 9801108 1:46.95
6. Audrey Bams ZC Eijsden 1:45.72 9800073 1:47.21
7. Fenne Vervoort sg N-Limburg 1:53.73 9802916 1:47.41
8. Melanie Leunissen Nimo 1:54.29 9800672 1:47.58
9. Rianne de Croock ZC Valkenburg 1:47.26 9801466 1:47.66 FJ 1
10. Tamara Bloemers Nederweert 1:49.20 9801328 1:47.66 FJ 2
11. Celina Buijssen Hzpc 1:49.94 9801484 1:47.76
12. Janina Beckers Eurode/KZC 1:50.19 9800574 1:48.08
13. Esther Provaas MZenPC 1:49.99 9803346 1:48.84
14. Aniek Ketelings Rz 1:53.54 9800588 1:50.04
15. Toril Lintzen Becha 1:49.83 9800212 1:50.56
16. Gina Feenstra Mosa Regio 1:53.68 9802798 1:53.15
17. Rian Bongers Rzl 1:55.73 9802022 1:57.70


<< TOP >>
Programmanr. 28
8-6-08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ted Wilders Mosa Regio 1:31.88 9701177 1:27.76
2. Max Hermans Hzpc 1:30.29 9700879 1:28.69
3. Zjef Nelissen Rz 1:35.32 9701679 1:35.39
4. Lars van Didden Zeps 1:36.87 9701615 1:36.99
5. Killian von den Hoff Brunssum 1:38.16 9700013 1:39.20
6. Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1:41.42 9702025 1:39.25
7. Michaily Pappas Kimbria 1:43.02 9700285 1:42.99
8. Kevin Janssen Kimbria 1:44.27 9700585 1:43.09
9. Ivo Nemeth Brunssum 1:42.76 9700075 1:44.54
10. Jitse Zonneveld Rz 1:37.66 9700574 1:45.56
11. Tim Peeters Rz 1:49.44 9700363 1:47.33
12. Ivo Grosveld Rzl 1:47.26 9702483 1:48.54
13. Chris Verheesen Patrick 1:49.77 9701379 1:50.25
14. Guus Wolswinkel Rz 1:50.05 9701677 1:51.23
15. Luc Nelissen Patrick NT 9701381 1:52.34
16. Roy van Rijswick Rob 1:49.63 9700897 1:55.26
17. Hugo van Iersel sg N-Limburg 1:49.24 9702287 1:57.45
NG Danny Hamers Eurode/KZC 1:49.53 9701169
NG Stan Keulen Eurode/KZC 1:48.70 9702421


<< TOP >>
Programmanr. 29
8-6-08
Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Denise Blok MZenPC 1:51.40 9900572 1:42.13
2. Erin-Lisa Dalm Brunssum 2:03.16 9900398 1:45.52
3. Denise Craenen Hellas-Glana 1:53.48 9900040 1:45.80
4. Malon Hanssen Rob 2:09.17 9901472 1:49.34
5. Sterre Schlicher Rz 2:05.41 9901672 1:50.48
6. Len van Rijswick Rob 2:11.33 9900462 2:04.38


<< TOP >>
Programmanr. 30
8-6-08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Devi Weber Nimo 1:43.48 9801215 1:31.92
2. Jordy Severins Eurode/KZC 1:36.24 9800559 1:32.50
3. Daan Jente Brunssum 1:44.51 9900277 1:35.49
4. Koen Wijnands De Roersoppers 1:43.43 9800247 1:37.52
5. Robbin Vonk De Roersoppers 1:45.09 9800737 1:37.94
6. Dylan Wolters Hellas-Glana 1:45.70 9800287 1:38.51
7. Koen Koster Hzpc 1:42.55 9900517 1:39.48
8. Luc Kauhl Hellas-Glana 1:44.40 9801547 1:40.11
9. Stan Stelten Hellas-Glana 1:47.67 9900461 1:41.79
10. Valentijn Kokkelmans Mosaqua 1:49.07 9900317 1:42.96
11. Reuben Smits Eurode/KZC 1:48.12 9800055 1:44.19
12. Finn Timmermans Hzpc 1:54.10 9801961 1:48.58
13. Michel Henkel Rz 2:02.48 9802301 1:49.13
14. Aron Aertssen Nederweert 1:59.51 9800951 1:52.61
15. Jhamiro Habets Brunssum 1:55.73 9800803 1:58.20
DIS Serv Nelissen Rz 1:49.18 9900579 1:47.98
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DIS Lars van der Haijden Brunssum 2:01.29 9900225 1:59.31
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 31
8-6-08
Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Manon Koster Hzpc 5:52.81 9701312 5:43.32
100m: 1:19.96 200m: 2:49.75 400m: 5:43.32
2. Ina Willigers ZC Eijsden 5:48.16 9702678 5:44.32
100m: 1:20.91 200m: 2:49.98 400m: 5:44.32
3. Wendy Bex Hellas-Glana 5:51.01 9701232 5:51.51
100m: 1:20.86 200m: 2:51.42 400m: 5:51.51
4. Sarah Bos sg N-Limburg 6:21.19 9700918 5:55.15
100m: 1:24.68 200m: 2:55.43 400m: 5:55.15
5. Chantal Veldman Nimo 6:05.34 9703000 5:56.94
100m: 1:23.78 200m: 2:56.70 400m: 5:56.94
6. Elishia Sinkiewicz Zon/S&s 6:01.26 9702110 6:00.65
100m: 1:22.00 200m: 2:55.28 400m: 6:00.65
7. Zoi Pappas Kimbria 6:00.83 9700448 6:01.14
100m: 1:22.30 200m: 2:55.58 400m: 6:01.14
8. Mignon Peeters Nimo 6:08.37 9701048 6:04.95
100m: 1:24.51 200m: 2:58.45 400m: 6:04.95
9. Desteny Karssenmakers Eurode/KZC 6:37.00 9700540 6:16.44
100m: 1:27.57 200m: 3:02.64 400m: 6:16.44
10. Nina Grispen ZC Valkenburg 6:02.23 9700656 6:18.67
100m: 1:29.85 200m: 3:08.15 400m: 6:18.67
11. Floor Brouwer Mosa Regio 6:25.53 9703012 6:24.83
100m: 1:30.22 200m: 3:10.16 400m: 6:24.83
12. Lianne Bonn Hellas-Glana 6:31.21 9700844 6:26.98
100m: 1:26.40 200m: 3:07.84 400m: 6:26.98
13. Eline van de Ven Heldense zwemvereniging 6:38.19 9702664 6:28.28
100m: 1:31.40 200m: 3:11.84 400m: 6:28.28
14. Femke Snijders Rzl 6:31.33 9700814 6:29.28
100m: 1:30.05 200m: 3:10.44 400m: 6:29.28
15. Janelle van den Heuvel Brunssum 6:37.29 9700842 6:32.87
100m: 1:31.27 200m: 3:11.34 400m: 6:32.87
16. Rianne Mooren Mosa Regio 6:31.59 9703018 6:34.77
100m: 1:33.80 200m: 3:14.24 400m: 6:34.77
17. Naomi Euwes sg N-Limburg 6:38.42 9701374 6:35.58
100m: 1:32.42 200m: 3:14.03 400m: 6:35.58
18. Kathleen de Beer Zon/S&s 6:36.84 9702638 6:46.04
100m: 1:33.57 200m: 3:17.26 400m: 6:46.04


<< TOP >>
Programmanr. 32
8-6-08
Jongens, 200m wisselslag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams ZC Eijsden 2:40.70 9600193 2:39.40
50m: 33.32 200m: 2:39.40
2. Sem Hermans Hzpc 2:47.79 9601259 2:45.82
50m: 36.29 200m: 2:45.82
3. Philip Bams ZC Eijsden 2:53.91 9600195 2:53.43
50m: 35.96 200m: 2:53.43
4. Sam Derks Hzpc 3:06.11 9600719 2:58.16
50m: 40.45 200m: 2:58.16
5. Bram in 't Zandt Mosa Regio 3:09.64 9601257 3:00.01
50m: 39.42 200m: 3:00.01
6. Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 3:12.21 9601571 3:07.29
50m: 43.86 200m: 3:07.29
7. Rowin Meuffels Hellas-Glana 3:08.39 9603325 3:10.03
50m: 44.25 200m: 3:10.03
8. Mike Driessen Brunssum 3:26.80 9601175 3:10.76
50m: 43.04 200m: 3:10.76
9. Timo Billman Eurode/KZC 3:07.93 9601033 3:11.92
50m: 42.24 200m: 3:11.92
10. Luc Venner Nederweert 3:30.16 9602869 3:12.10
50m: 45.74 200m: 3:12.10
11. Tim Ramaekers Zon/S&s 3:16.66 9600629 3:13.68
50m: 44.78 200m: 3:13.68
12. Kay Thijssen Hzpc 3:25.67 9601799 3:15.37
50m: 46.16 200m: 3:15.37
13. Brando Bocken Zeps 3:35.03 9600215 3:15.48
50m: 48.96 200m: 3:15.48
14. Max Vervoort Rz 3:27.60 9601405 3:15.71
50m: 44.06 200m: 3:15.71
15. Robin Meuwissen Patrick 3:15.52 9602601 3:19.53
50m: 43.91 200m: 3:19.53
DIS Martijn Weinberg Nimo 3:17.15 9600955 3:22.78
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m: 46.03 200m: 3:22.78
NG Matteo Borsi Brunssum 3:07.45 9603915