Limietwedstrijd 28-03-2009
Roermond (NED),    28.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 2. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 6. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 8. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 10. Heren, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 12. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 14. Heren, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 18. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 21. Dames, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 23. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 25. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 27. Dames, 100m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 28. Heren, 100m wisselslag, alg. leeftijdsgroep      Nr. 29. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 30. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep     

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                Hzpc                   2:27.62 9502522    2:25.03           
          1:09.82  2:25.03
  2. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    2:28.57 9601816    2:25.93           
          1:10.43  2:25.93
  3. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert              NT 9403584    2:31.40           
          1:13.84  2:31.40
  4. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          2:34.42 9502710    2:33.22           
          1:13.69  2:33.22
  5. Ellen Borger                  Brunssum               2:40.15 9600786    2:39.00           
          1:16.06  2:39.00
  6. Jara Wassenberg               Rz                     2:37.06 9600222    2:40.23           
          1:16.00  2:40.23
  7. Evie Roebroek                 Rz                     3:08.08 9605774    2:56.91           
          1:24.60  2:56.91
  8. Aniek Ketelings               Rz                          NT 9800588    3:19.30           
          1:31.15  3:19.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              Rz                     2:05.94 9000579    2:07.36           
          1:01.68  2:07.36
  2. Timo Billman                  Eurode KZC             2:36.49 9601033    2:34.39           
          1:14.86  2:34.39
  3. Killian von den Hoff          Brunssum               2:30.77 9700013    2:44.51           
          1:18.49  2:44.51
  4. Michaily Pappas               Kimbria                2:56.82 9700285    2:53.99           
          1:26.81  2:53.99
  5. Kevin Janssen                 Kimbria                2:56.67 9700585    2:54.27           
          2:54.27
  6. Tim Peeters                   Rz                     3:01.59 9700363    2:57.10           
          1:25.35  2:57.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Hemesath              Eiffel Swimmers PSV      30.14 9103754      29.73           
  2. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              30.10 9504592      29.93           
  3. Roos Lemmen                   Eurode KZC               30.02 8403078      30.23           
  4. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              30.13 9505044      30.67           
  5. Linda Dehing                  Rz                       31.91 9400022      31.06           
  6. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV      33.51 9600234      31.58           
  7. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              32.14 9604004      32.32           
  8. Maud Geerssen                 Brunssum                 32.55 9501928      32.40 FJ 1      
  9. Amber Viehmann                Brunssum                 32.60 9504400      32.40 FJ 2      
 10. Robin Klasens                 Brunssum                 34.68 9604532      32.70           
 11. Jennifer Nelissen             Eurode KZC               34.67 9602546      34.28           
 12. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              34.58 9901388      34.75           
 13. Mariska Craemers              Brunssum                 37.11 9700650      36.54           
 14. Dominique Craemers            Brunssum                 40.40 9503196      38.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               26.74 9400341      27.12           
  2. Maurice Zelis                 Rz                       27.89 9401031      27.58           
  3. Jitse Zonneveld               Rz                       32.79 9703133      32.88           
  4. Servé Nelissen                Rz                       36.30 9900579      35.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Coenen                   De Rog  Weert          1:22.67 9104046    1:24.57           
          1:24.57
  2. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:24.69 9504690    1:25.35           
          1:25.35
  3. Selena van Cruchten           Rz                          NT 9401608    1:29.21           
          1:29.21
  4. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:30.02 9601814    1:30.31           
          1:30.31
  5. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:34.15 9800402    1:32.89           
          1:32.89
  6. Jessica Hesen                 Rz                     1:32.96 9601194    1:35.96           
          1:35.96
  7. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:36.83 9700540    1:36.16           
          1:36.16
  8. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             1:39.17 9702464    1:37.98           
          1:37.98
  9. Elke Teunissen                Rz                     1:41.40 9703446    1:38.43           
          1:38.43
 10. Celine Smeets                 Brunssum               1:38.82 9703366    1:40.68           
          1:40.68
 11. Kendra Viehmann               Brunssum               1:38.92 9702128    1:42.73           
          1:42.73
 12. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:48.47 9702556    1:47.87           
          1:47.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Lemmens               Brunssum               1:13.36 9106101    1:13.45           
          1:13.45
  2. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:22.00 9202243    1:21.72           
          1:21.72
  3. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:22.20 9600427    1:23.33           
          1:23.33
  4. Jim Ketelings                 Rz                     1:28.41 9403901    1:25.36           
          1:25.36
  5. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:27.13 9601459    1:27.49           
          1:27.49
  6. Zjef Nelissen                 Rz                     1:30.01 9701679    1:30.15           
          1:30.15
  7. Casper Geelen                 De Rog  Weert          1:33.97 9206555    1:31.28           
          1:31.28
  NG Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:17.14 9401797                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:26.75 9102076    2:24.77           
            31.71  2:24.77
  2. Svenja Zonneveld              Rz                     2:35.89 9301096    2:36.46           
            33.29  2:36.46
  3. Denise Austen                 Rz                     2:46.65 9303778    2:41.47           
            35.43  2:41.47
  4. Sophie Cleuren                Hzpc                   2:46.65 9300158    2:46.94           
            36.72  2:46.94
  5. Ellen Borger                  Brunssum               3:05.96 9600786    3:00.77           
            39.83  3:00.77
  6. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         3:46.57 9502394    3:02.58           
            43.20  3:02.58
  7. Maud Geerssen                 Brunssum               2:56.13 9501928    3:04.14           
            40.88  3:04.14
  8. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert              NT 9505174    3:07.59           
            39.66  3:07.59
  9. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            3:21.33 9702982    3:12.90           
            45.22  3:12.90
  NG Juul van Berlo                Hzpc                   2:58.02 9501490                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         2:46.70 9401111    2:41.40           
            36.22  2:41.40
  2. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:52.29 9500099    2:42.21           
            35.68  2:42.21
  3. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert              NT 9405561    2:49.00           
            38.99  2:49.00
  NG Reinier Ellenkamp             De Rog  Weert          2:19.98 8000367                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum                 36.41 9600788      34.59           
  2. Maud Rutjens                  Hzpc                     36.44 9305632      36.01 FJ 1      
  3. Linda Dehing                  Rz                       35.60 9400022      36.01 FJ 2      
  4. Selena van Cruchten           Rz                          NT 9401608      36.91 FJ 1      
  5. Ilse Litjens                  Hzpc                     39.46 9602640      36.91 FJ 2      
  6. Loes Arnoldussen              Brunssum                 42.06 9603146      37.21           
  7. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV      36.86 9600234      37.29           
  8. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              38.19 9604004      39.50           
  9. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              43.84 9901388      44.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen              33.57 9402983      33.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:09.31 9301772    1:11.60           
          1:11.60
  2. Dianne Nien                   Rz                     1:17.32 7100452    1:20.87           
          1:20.87
  3. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          1:29.03 9502710    1:23.67           
          1:23.67
  4. Celina Austen                 Rz                     1:29.98 9602056    1:26.75           
          1:26.75
  5. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:29.97 9800402    1:30.36           
          1:30.36
  6. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:31.93 9602546    1:34.63           
          1:34.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silvan Viehmann               Brunssum               1:10.93 9403763    1:11.09           
          1:11.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  Hzpc                   5:15.07 9403098    4:57.56           
          1:09.55  2:26.12  3:43.51  4:57.56
  2. Sharon Schroyen               Brunssum               6:01.77 9502536    5:13.37           
          1:12.90  2:34.34  3:55.59  5:13.37
  3. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    5:18.00 9601816    5:14.47           
          1:14.84  2:35.97  3:56.95  5:14.47
  4. Jessica Hesen                 Rz                     5:19.55 9601194    5:18.08           
          1:16.51  2:39.06  3:59.98  5:18.08
  5. Zoï Pappas                    Kimbria                5:49.83 9700448    5:54.76           
          1:19.32  2:51.26  4:26.51  5:54.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralf Peters                   Kzpc                   4:31.75 7600737    4:27.97           
          1:03.19  2:11.93  3:20.13  4:27.97
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             4:36.15 9400341    4:36.13           
          1:05.64  2:17.16  3:26.64  4:36.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roos Lemmen                   Eurode KZC               31.93 8403078      32.24           
  2. Valerie Hemesath              Eiffel Swimmers PSV      31.36 9103754      32.50           
  3. Vera Coenen                   De Rog  Weert            35.18 9104046      34.51           
  4. Linda Dehing                  Rz                       35.26 9400022      34.83           
  5. Selena van Cruchten           Rz                          NT 9401608      34.86           
  6. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              36.07 9504592      36.33           
  7. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              37.66 9604004      38.85           
  8. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              39.10 9601814      39.41           
  9. Mariska Craemers              Brunssum                 41.65 9700650      41.72           
 10. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              42.64 9702556      43.44           
 11. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              41.23 9901388      44.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV      31.00 9601459      31.92           
  2. Dennis Creemers               De Roersoppers           33.36 9202243      33.07           
  3. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      32.83 9600427      33.63           
  4. Jim Ketelings                 Rz                       33.64 9403901      33.92           
  5. Casper Geelen                 De Rog  Weert            40.68 9206555      37.28           
  6. Killian von den Hoff          Brunssum                 39.86 9700013      39.78           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Rutjens                  Hzpc                   1:17.29 9305632    1:18.75           
          1:18.75
  2. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    1:17.20 9600234    1:20.11           
          1:20.11
  3. Loes Arnoldussen              Brunssum               1:23.27 9603146    1:21.44           
          1:21.44
  4. Jara Wassenberg               Rz                     1:21.08 9600222    1:23.57           
          1:23.57
  5. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:25.33 9800402    1:28.00           
          1:28.00
  6. Dominique Craemers            Brunssum               1:41.19 9503196    1:38.64           
          1:38.64
  7. Aniek Ketelings               Rz                     1:42.06 9800588    1:40.68           
          1:40.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Kimbria                1:11.02 9106319    1:07.88           
          1:07.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:30.59 9301772    2:35.84           
          1:15.42  2:35.84
  2. Denise Austen                 Rz                     2:52.16 9303778    2:54.20           
          1:20.87  2:54.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Dames, 50m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Hemesath              Eiffel Swimmers PSV      36.73 9103754      36.39           
  2. Vera Coenen                   De Rog  Weert            37.07 9104046      38.87           
  3. Linda Dehing                  Rz                       41.47 9400022      39.95           
  4. Sophie Cleuren                Hzpc                     41.35 9300158      41.31           
  5. Jennifer Nelissen             Eurode KZC               43.89 9602546      41.85           
  6. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              45.62 9702982      46.21           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frank Klasens                 Brunssum                 33.64 6500479      34.03           
  2. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen              37.70 9402983      38.31           
  3. Zjef Nelissen                 Rz                       41.79 9701679      42.84           
  NG Reinier Ellenkamp             De Rog  Weert            31.50 8000367                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alice Janssen                 Hzpc                   1:04.18 8902012    1:02.54           
          1:02.54
  2. Svenja Zonneveld              Rz                     1:03.81 9301096    1:04.96           
          1:04.96
  3. Lisanne Jente                 Brunssum               1:06.07 9600788    1:06.14           
          1:06.14
  4. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:07.01 9504592    1:08.17           
          1:08.17
  5. Amber Viehmann                Brunssum               1:10.52 9504400    1:10.62           
          1:10.62
  6. Robin Klasens                 Brunssum               1:14.69 9604532    1:12.31           
          1:12.31
  7. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:12.39 9800402    1:13.36           
          1:13.36
  8. Ellen Borger                  Brunssum               1:16.77 9600786    1:14.06           
          1:14.06
  9. Celina Austen                 Rz                     1:18.42 9602056    1:15.94           
          1:15.94
 10. Mariska Craemers              Brunssum               1:17.98 9700650    1:18.62           
          1:18.62
 11. Evie Roebroek                 Rz                     1:26.15 9605774    1:21.05           
          1:21.05
 12. Elke Teunissen                Rz                     1:25.46 9703446    1:22.21           
          1:22.21
 13. Celine Smeets                 Brunssum               1:17.34 9703366    1:24.06           
          1:24.06
 14. Shae Bours                    Rz                     1:26.40 9803982    1:24.70           
          1:24.70
 DIS Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:07.52 9505044                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              Rz                       56.82 9000579      57.44           
            57.44
  2. Jeroen Custers                Kimbria                  58.19 9106319      58.42           
            58.42
  3. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               56.97 9400341      59.66           
            59.66
  4. Silvan Viehmann               Brunssum               1:00.49 9403763    1:01.00           
          1:01.00
  5. Maurice Zelis                 Rz                     1:01.41 9401031    1:01.18           
          1:01.18
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:06.67 9500099    1:05.41           
          1:05.41
  7. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:05.21 9202243    1:05.72           
          1:05.72
  8. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:04.69 9601459    1:05.74           
          1:05.74
  9. Jim Ketelings                 Rz                     1:07.10 9403901    1:07.48           
          1:07.48
 10. Timo Billman                  Eurode KZC             1:10.65 9601033    1:09.00           
          1:09.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:33.07 9301772    2:36.54           
          1:18.00  2:36.54
  2. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         2:59.33 9502394    2:51.84           
          1:24.27  2:51.84
  3. Loes Arnoldussen              Brunssum               2:58.09 9603146    3:01.12           
          1:28.21  3:01.12
 DIS Daphne van de Laar            ZPC Nederweert              NT 9403584    2:57.83           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:27.81  2:57.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         2:58.04 9405561    2:43.69           
          1:23.23  2:43.69
  2. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         2:48.25 9401111    2:43.70           
          1:23.00  2:43.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:08.86 9102076    1:09.12           
          1:09.12
  2. Linda Dehing                  Rz                     1:18.41 9400022    1:16.09           
          1:16.09
  3. Floor Weijmans                Hzpc                   1:22.16 9502522    1:19.10           
          1:19.10
  4. Rosanne van Wierst            Eiffel Swimmers PSV    1:22.97 9600234    1:19.54           
          1:19.54
  5. Sharon Schroyen               Brunssum               1:19.88 9502536    1:23.38           
          1:23.38
  6. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:41.67 9702556    1:35.34           
          1:35.34
  7. Dominique Craemers            Brunssum               1:50.10 9503196    1:37.37           
          1:37.37
  8. Aniek Ketelings               Rz                     1:34.91 9800588    1:37.88           
          1:37.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 100m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Geelen                 De Rog  Weert          2:01.75 9206555    1:21.19           
          1:21.19
  2. Jitse Zonneveld               Rz                     1:24.25 9703133    1:23.04           
          1:23.04
  3. Tim Peeters                   Rz                     1:34.65 9700363    1:32.59           
          1:32.59
  4. Servé Nelissen                Rz                     1:43.42 9900579    1:36.08           
          1:36.08
  NG Reinier Ellenkamp             De Rog  Weert          1:04.93 8000367                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  Hzpc                   2:56.62 9403098    2:57.73           
          1:24.82  2:57.73
  2. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          3:10.61 9502710    3:07.79           
          1:30.70  3:07.79
  3. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:08.69 9504690    3:10.26           
          1:33.27  3:10.26
  4. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            3:11.75 9601814    3:10.82           
          1:33.12  3:10.82
  5. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             3:32.36 9700540    3:24.58           
          1:39.52  3:24.58
  6. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             3:26.92 9702464    3:24.87           
          1:40.26  3:24.87
  7. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            3:26.74 9604004    3:27.60           
          1:40.17  3:27.60
  8. Zoï Pappas                    Kimbria                3:29.43 9700448    3:28.44           
          1:40.71  3:28.44
  9. Ilse Litjens                  Hzpc                   3:25.29 9602640    3:29.85           
          1:40.54  3:29.85
 10. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         3:32.47 9505174    3:33.18           
          1:42.91  3:33.18
 11. Shae Bours                    Rz                          NT 9803982    3:38.00           
          1:45.20  3:38.00
 12. Kendra Viehmann               Brunssum               3:34.74 9702128    3:48.01           
          1:52.02  3:48.01
 13. Celine Smeets                 Brunssum               3:29.65 9703366    3:53.41           
          1:50.48  3:53.41
  NG Juul van Berlo                Hzpc                   3:11.37 9501490                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
28.03.2009 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV         NT 9600427    3:04.19           
          1:28.46  3:04.19
  2. Timo Billman                  Eurode KZC             3:25.07 9601033    3:10.86           
          1:33.33  3:10.86
  3. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          3:19.25 9500099    3:13.33           
          1:32.38  3:13.33
  4. Zjef Nelissen                 Rz                     3:27.59 9701679    3:19.47           
          1:35.81  3:19.47
  5. Killian von den Hoff          Brunssum               3:29.76 9700013    3:25.78           
          1:38.62  3:25.78
  NG Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:50.63 9401797                      



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to RZ