Limburgse A kampioenschappen
Kerkrade (NED),    9. - 17.5.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, Junioren 2 en later      Nr. 2. Heren, 50m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Dames, 400m vrije slag, Junioren 1 en later      Nr. 4. Heren, 400m wisselslag, Junioren 1 en later
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Junioren 1 en later      Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, Junioren 1 en later      Nr. 8. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 4 x 100m vrije slag, Junioren 1 en later      Nr. 10. Heren, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Junioren 1 en later      Nr. 12. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 100m schoolslag, Junioren 1 en later      Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, Junioren 2 en later      Nr. 16. Heren, 200m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, 10 jaar en ouder      Nr. 18. Heren, 200m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 19. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later      Nr. 20. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 21. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en later      Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later      Nr. 24. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Junioren 1 en later      Nr. 26. Heren, 100m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 27. Dames, 200m rugslag, Junioren 1 en later      Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 29. Dames, 400m wisselslag, Junioren 2 en later      Nr. 30. Heren, 400m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 31. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en later      Nr. 32. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 33. Dames, 4 x 200m vrije slag, Junioren 1 en later      Nr. 34. Heren, 4 x 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag, Junioren 1 en later      Nr. 36. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en later
Nr. 37. Dames, 100m vrije slag, Junioren 1 en later      Nr. 38. Heren, 100m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 39. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later      Nr. 40. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 41. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en later      Nr. 42. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en later

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                 junioren 2 t/m jeugd 2
9.5.09 - 16:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               32.72 9301772      31.92           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     33.26 9500752      32.93           
  3. Jona Pisters                  Nimo                     33.46 9501784      33.63           
  4. Minke Janssen                 sg Noord Limburg         34.89 9400830      34.02           
  5. Misty Coert                   ZC Valkenburg            32.92 9300162      34.03           
  6. Michelle Meusen               RZL                      34.28 9400852      34.89           
  7. Karin Bongers                 RZL                      34.02 9303800      34.94           
  8. Denise Austen                 RZ                       34.40 9303778      35.20           
  9. Melissa Meijer                Nimo                     33.52 9304374      35.38           
 10. Lisanne Jente                 Brunssum                 34.59 9600788      35.58 FJ 1      
 11. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.53 9303332      35.58 FJ 2      
 12. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg         34.21 9603098      35.59           
 13. Denise Peeters                sg Noord Limburg         35.58 9406418      36.23           
 14. Selena van Cruchten           RZ                       35.85 9401608      36.26           
 15. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     35.80 9503450      36.34           
 16. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     35.57 9403792      36.83           
 17. Maud Rutjens                  HZPC                     36.01 9305632      36.86           
 18. Linda Dehing                  RZ                       35.60 9400022      36.97           
 19. Bo Peeters                    Nimo                     36.22 9306564      37.56 FJ 1      
 20. Veerle Corstjens              Patrick                  36.07 9401314      37.56 FJ 2      
 DIS Svenja Zonneveld              RZ                       34.37 9301096      36.14           
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                               Senioren
9.5.09 - 16:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.82 9102076      31.70           
  2. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         32.63 9201742      33.32           
  3. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  31.84 9102874      33.41           
  4. Denise van Rouwendaal         MZ&PC                    33.81 8705960      33.45           
  5. Mara Pfeffer                  Nimo                     33.59 9105478      34.38           
  6. Mieke Veens                   HZPC                     34.03 8502944      34.61           
  7. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg         34.07 9105798      34.71           
  8. Alice Janssen                 HZPC                     33.34 8902012      34.92           
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                      34.43 8805442      35.08           
 10. Lydia Colijn                  Nimo                     33.68 8600718      35.38           
 11. Ingrid van Horen              HZPC                     33.53 9204060      35.58           
 12. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.89 9105162      35.62           
 13. Eva Martens                   Hellas-Glana             34.68 9206966      35.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                 junioren 1 t/m jeugd 2
9.5.09 - 16:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg            29.32 9100393      30.33 FJ 1      
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            28.75 9200333      30.33 FJ 2      
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         30.19 9200249      30.42           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana             30.33 9203459      30.75           
  5. Ralph van Megen               HZPC                     30.68 9201613      31.14           
  6. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.98 9103401      31.79           
  7. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         31.99 9301817      32.04           
  8. Jeroen Custers                Kimbria                  31.94 9106319      32.09           
  9. Silvan Viehmann               Brunssum                 31.75 9403763      32.25           
 10. Ken Boonen                    RZL                      32.12 9401481      32.45           
 11. Patrick Lemmens               Brunssum                 31.94 9106101      32.89           
 12. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana             32.00 9203053      33.12           
 13. Guido Faassen                 Mosa Regio               32.48 9104409      33.19           
 14. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         32.55 9204561      33.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                               Senioren
9.5.09 - 16:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             26.71 8903341      28.98           
  2. Tom van der Sterren           Zeps                     28.53 8502495      29.31           
  3. Peter Crijns                  RZL                      29.70 8800673      30.44           
  4. Maikel Brouwers               HZPC                     29.45 8300339      31.90           
  5. Patrick Creemers              RZ                       30.63 9000579      32.25           
AFGE Ruud van Bommel               RZL                      28.60 8905181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 1
9.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       5:44.32 9702678    5:25.92           
          1:15.92  5:25.92
  2. Manon Koster                  HZPC                   5:43.32 9701312    5:28.83           
          1:18.73  5:28.83
  3. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                5:30.52 9702110    5:42.08           
          1:14.37  5:42.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 2
9.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica Hesen                 RZ                     5:18.08 9601194    5:23.50           
          1:16.62  5:23.50
  2. Ilse Litjens                  HZPC                   5:23.68 9602640    5:26.38           
          1:16.72  5:26.38
  3. Denise van der Klij           HZPC                   5:31.29 9600482    5:46.41           
          1:21.00  5:46.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 3
9.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:10.83 9500752    5:12.48           
          1:11.24  5:12.48
  2. Fiona Meuffels                Patrick                5:16.95 9504366    5:19.76           
          1:14.21  5:19.76
  3. Sharon Schroyen               Brunssum               5:13.37 9502536    5:20.47           
          1:15.34  5:20.47
  4. Floor Weijmans                HZPC                   5:14.56 9502522    5:28.83           
          1:12.95  5:28.83
  5. Bo Kerkhoff                   Nimo                   5:20.75 9502376    5:32.95           
          1:15.15  5:32.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 1
9.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   4:57.56 9403098    5:10.90           
          1:11.26  5:10.90
  2. Michelle Meusen               RZL                    5:15.24 9400852    5:16.83           
          1:11.21  5:16.83


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 2
9.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          4:46.15 9300698    4:52.00           
          1:07.45  4:52.00
  2. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          4:58.07 9300894    4:53.50           
          1:08.83  4:53.50
  3. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           4:52.75 9302198    4:58.01           
          1:08.94  4:58.01
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          4:52.93 9300162    5:01.30           
          1:10.31  5:01.30
  5. Vera Weinberg                 Nimo                   5:09.24 9302144    5:10.18           
          1:12.72  5:10.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                             Senioren
9.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       4:32.72 9105798    4:47.22           
          1:07.24  4:47.22
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   4:48.54 9204060    4:52.16           
          1:09.45  4:52.16
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   4:49.73 8600718    4:54.49           
          1:09.80  4:54.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 1
9.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   5:30.93 9601259    5:38.33           
          1:14.87  5:38.33
  2. Sam Derks                     HZPC                   5:55.01 9600719    6:01.43           
          6:01.43
  3. Xavier Wuts                   RZ                     6:12.40 9602661    6:17.70           
          1:19.58  6:17.70
 DIS Bram in 't Zandt              Mosa Regio             6:01.18 9601257    6:15.85           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.56  6:15.85


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 2
9.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          4:58.16 9501941    5:06.66           
          1:11.40  5:06.66
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          5:20.69 9501239    5:35.16           
          1:12.45  5:35.16
  3. Luuk Janssen                  Mosa Regio             5:40.37 9503497    5:42.06           
          1:24.28  5:42.06
  4. Maurice Henkel                RZ                     5:30.17 9504703    5:50.97           
          1:22.91  5:50.97


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 3
9.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           4:57.79 9400649    5:11.28           
          1:08.90  5:11.28
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             4:59.70 9400341    5:11.68           
          1:11.08  5:11.68
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           5:25.48 9403511    5:33.32           
          1:18.06  5:33.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 4
9.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       5:00.46 9301817    5:15.07           
          1:06.77  5:15.07
  2. Robin Ramaekers               Nimo                   5:01.13 9304385    5:19.54           
          1:08.82  5:19.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                              Jeugd 1
9.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jory Niemark                  ZON/S&S                5:19.79 9204409    5:25.38           
          1:12.83  5:25.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                             Senioren
9.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           4:21.03 8903341    4:35.19           
          1:02.95  4:35.19
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:33.72 8901553    4:49.43           
          1:03.60  4:49.43
  3. Tom van der Sterren           Zeps                   5:03.15 8502495    5:15.35           
          1:09.29  5:15.35
  4. Mark van Enckevort            HZPC                   5:07.93 9000797    5:20.14           
          1:11.93  5:20.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 1
9.5.09 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   1:18.68 9701312    1:20.18           
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:18.70 9701232    1:21.48           
  3. Mignon Peeters                Nimo                   1:20.09 9701048    1:21.51           
  4. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                1:22.22 9702110    1:22.27           
  5. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:19.96 9702678    1:23.51           
  6. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:26.68 9702676    1:23.97           
  7. Lieke Seelen                  Mosa Regio             1:25.96 9701642    1:25.48           
  8. Floor Brouwer                 Mosa Regio             1:26.77 9703012    1:27.47           
  9. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:25.94 9701632    1:27.67           
 10. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:26.54 9700656    1:27.76           
 DIS Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:26.74 9702664    1:26.89           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 2
9.5.09 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:14.32 9600788    1:17.06           
  2. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       1:15.64 9603098    1:18.46           
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   1:19.38 9602544    1:18.95           
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   1:19.51 9602640    1:22.62           
  5. Jara Wassenberg               RZ                     1:21.08 9600222    1:23.64           
  6. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:22.89 9605444    1:23.82           
  7. Maureen Wingers               RZ                     1:22.38 9602264    1:24.43           
  7. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:22.06 9602154    1:24.43           
  9. Danae Remmel                  Hellas-Glana           1:23.65 9600588    1:24.75           
 10. Denise van der Klij           HZPC                   1:20.27 9600482    1:25.22           
 11. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:23.50 9602096    1:27.71           
 12. Jessica Hesen                 RZ                     1:23.36 9601194    1:30.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 3
9.5.09 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:12.53 9501784    1:13.15           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:11.31 9500752    1:14.84           
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:19.19 9503450    1:20.38           
  4. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.09 9502522    1:22.00           
  5. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:19.09 9502394    1:23.15           
  6. Fiona Meuffels                Patrick                1:19.94 9504366    1:25.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 1
9.5.09 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       1:11.26 9400830    1:14.20           
  2. Michelle Meusen               RZL                    1:13.81 9400852    1:16.88           
  3. Linda Dehing                  RZ                     1:15.38 9400022    1:18.00           
  4. Selena van Cruchten           RZ                     1:14.30 9401608    1:18.79           
  5. Maaike Knops                  RZL                    1:17.05 9404018    1:21.47           
  6. Rylana Slaghuis               Nimo                   1:18.32 9401286    1:21.76           
  7. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:17.38 9403584    1:25.73           
 DIS Denise Peeters                sg Noord Limburg       1:15.73 9406418    1:18.74           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 2
9.5.09 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:10.38 9301772    1:10.95           
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:09.61 9300162    1:12.08           
  3. Denise Austen                 RZ                     1:11.64 9303778    1:13.32           
  4. Karin Bongers                 RZL                    1:15.31 9303800    1:17.71           
  5. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:16.07 9303332    1:18.36           
  6. Sophie Cleuren                HZPC                   1:15.55 9300158    1:20.12           
 DIS Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.77 9301096    1:17.86           
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                              Senioren
9.5.09 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:05.70 9102076    1:08.41           
  2. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       1:09.03 9105798    1:13.21           
  3. Alice Janssen                 HZPC                   1:11.82 8902012    1:14.65 FJ 1      
  4. Mara Pfeffer                  Nimo                   1:12.25 9105478    1:14.65 FJ 2      
  5. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:11.06 9201052    1:15.66           
  6. Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:11.31 9102874    1:15.73           
  7. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:13.34 9005446    1:16.70           
  8. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:12.86 9206966    1:17.43           
  9. Linda Custers                 HZPC                   1:13.37 8600738    1:17.46           
 10. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:13.28 9107878    1:17.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 1
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:11.04 9600193    1:08.29           
  2. Jeroen Bongers                RZL                    1:15.20 9602629    1:13.49           
  3. Sem Hermans                   HZPC                   1:11.77 9601259    1:14.54           
  4. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:14.42 9600195    1:15.21           
  5. Timo Billman                  Eurode KZC             1:19.69 9601033    1:15.95           
  6. Xavier Wuts                   RZ                     1:19.85 9602661    1:18.61           
  7. Sam Derks                     HZPC                   1:20.27 9600719    1:20.30           
  8. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:21.86 9601257    1:27.30           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 2
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:09.76 9501941    1:10.34           
  2. Stan Snijders                 RZL                    1:09.68 9500485    1:11.14           
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:14.98 9500483    1:11.15           
  4. Daan Wolswinkel               RZ                     1:13.35 9501791    1:12.16           
  5. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:12.19 9501783    1:12.27           
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:07.39 9501239    1:13.35           
  7. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:15.53 9501689    1:16.94           
  8. Kevin Meuwissen               Patrick                1:18.67 9502485    1:20.78           
  9. Sven Brouwer                  Mosa Regio             1:17.96 9504449    1:21.53           
 10. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:16.64 9503497    1:26.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 3
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:03.99 9400593    1:01.62           
  2. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:06.39 9400947    1:04.62           
  3. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:03.43 9400341    1:07.06           
  4. Silvan Viehmann               Brunssum               1:08.58 9403763    1:08.87           
  5. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:13.31 9403969    1:10.25           
  6. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:09.91 9405853    1:11.03           
  7. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:11.16 9403779    1:11.94           
  8. Maurice Zelis                 RZ                     1:12.20 9401031    1:15.14           
  9. Ken Boonen                    RZL                    1:13.72 9401481    1:15.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 4
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 sg Noord Limburg         59.60 9302189    1:00.87           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:00.98 9301817    1:02.69           
  3. Robin Borger                  Brunssum               1:05.67 9305183    1:06.04           
  4. Rick Hesen                    HZPC                   1:11.34 9300601    1:13.85           
  5. Florens Cals                  Mosa Regio             1:10.63 9304659    1:16.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            59.00 9202505    1:00.26           
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         59.91 9200249    1:04.69           
  2. Ralph van Megen               HZPC                   1:01.07 9201613    1:04.69           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:05.80 9203459    1:06.35           
  5. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:07.13 9204409    1:07.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Mommers               ZC Valkenburg          1:02.47 9101613    1:04.61           
  2. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:04.26 9100393    1:06.86           
  3. Patrick Lemmens               Brunssum               1:06.90 9106101    1:09.32           
NG.Z Kenneth Caster                RZ                     1:05.85 9100375                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                            Senioren
9.5.09 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.35 8901553    1:01.12           
  2. Niels van Dalen               RZL                    1:00.51 8906237    1:02.62           
  3. Maikel Brouwers               HZPC                     59.98 8300339    1:04.12           
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:01.18 7900729    1:04.48           
  5. Job v. Duijnhoven             sg Noord Limburg       1:03.16 8800887    1:05.69           
  6. Tom van der Sterren           Zeps                   1:02.14 8502495    1:06.53           
  7. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:02.67 8901141    1:07.97           
 DIS Stefan Jacobs                 RZ                     1:02.92 8601407                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen.
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:01.18 8800937                      
AFGE Ruud van Bommel               RZL                      59.23 8905181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 1
9.5.09 - 17:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                3:09.71 9702110    3:04.23           
          3:04.23
  2. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:08.95 9702664    3:11.90           
          1:31.37  3:11.90
  3. Manon Koster                  HZPC                   3:13.53 9701312    3:21.20           
          1:36.52  3:21.20
  4. Wendy Bex                     Hellas-Glana           3:17.37 9701232    3:22.06           
          1:38.36  3:22.06
  5. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:20.60 9700248    3:23.50           
          1:35.62  3:23.50
  6. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             3:24.87 9702464    3:23.89           
          1:40.02  3:23.89
  7. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       3:22.60 9702678    3:24.19           
          3:24.19
  8. Floor Brouwer                 Mosa Regio             3:22.39 9703012    3:27.68           
          1:41.57  3:27.68
  9. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       3:17.84 9702676    3:27.98           
          1:41.02  3:27.98
 10. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             3:24.58 9700540    3:39.91           
          1:44.53  3:39.91


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 2
9.5.09 - 17:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               3:03.55 9600788    3:05.92           
          1:29.82  3:05.92
  2. Danae Remmel                  Hellas-Glana           3:09.78 9600588    3:12.57           
          1:31.99  3:12.57
  3. Céline Jennes                 ZON/S&S                3:15.18 9602154    3:18.75           
          3:18.75
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:16.63 9602096    3:19.55           
          3:19.55
  5. Maureen Wingers               RZ                     3:14.76 9602264    3:20.07           
          1:34.89  3:20.07
  6. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       3:16.60 9600118    3:25.54           
          1:38.57  3:25.54
  7. Jessica Hesen                 RZ                     3:16.90 9601194    3:26.06           
          1:39.28  3:26.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 3
9.5.09 - 17:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:55.43 9500866    2:56.78           
          1:23.84  2:56.78
  2. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:08.69 9504690    3:00.64           
          1:25.32  3:00.64
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   3:06.97 9500752    3:01.33           
          1:27.14  3:01.33
  4. Joyce Delsing                 Patrick                3:08.92 9502594    3:11.24           
          1:30.06  3:11.24
  5. Fiona Meuffels                Patrick                3:08.50 9504366    3:12.69           
          1:32.36  3:12.69


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 1
9.5.09 - 17:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   2:56.62 9403098    3:01.96           
          1:27.03  3:01.96
  2. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   3:02.20 9404962    3:05.62           
          1:28.37  3:05.62
  3. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       3:00.38 9400830    3:14.19           
          1:31.99  3:14.19
  4. Linda Dehing                  RZ                     3:04.26 9400022    3:15.16           
          1:31.35  3:15.16


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 2
9.5.09 - 17:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:40.17 9302198    2:52.25           
          1:21.78  2:52.25
  2. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:56.45 9300894    3:05.58           
          1:29.80  3:05.58
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     2:58.85 9301096    3:10.13           
          1:27.60  3:10.13
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   3:00.54 9302144    3:16.64           
          1:31.23  3:16.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                             Senioren
9.5.09 - 17:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:49.03 9102076    2:47.42           
          1:19.42  2:47.42
  2. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:48.87 9005446    2:56.19           
          1:24.18  2:56.19
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:49.83 8705620    2:59.14           
          1:25.50  2:59.14
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   2:57.98 9204060    3:02.64           
          1:26.74  3:02.64
  5. Ilse Clevers                  De Roersoppers         2:57.76 8503908    3:07.48           
          1:29.71  3:07.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           minioren 6
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:23.14 9700879    2:28.33           
          1:12.26  2:28.33
  2. Ted Wilders                   Mosa Regio             2:35.64 9701177    2:35.45           
          1:14.92  2:35.45
  3. Jitse Zonneveld               RZ                     2:35.05 9703133    2:38.02           
          1:15.64  2:38.02
  4. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:34.93 9702025    2:39.00           
          1:16.22  2:39.00
  5. Lars van Didden               Zeps                   2:33.68 9701615    2:40.78           
          1:25.02  2:40.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 1
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:12.04 9600193    2:13.92           
          1:03.80  2:13.92
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:17.83 9600195    2:22.48           
          1:08.26  2:22.48
  3. Sem Hermans                   HZPC                   2:20.15 9601259    2:25.24           
          1:11.07  2:25.24
  4. Sam Derks                     HZPC                   2:23.56 9600719    2:31.68           
          1:13.82  2:31.68


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 2
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:08.64 9501941    2:11.44           
          1:03.63  2:11.44
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:09.33 9500483    2:13.52           
          1:05.06  2:13.52
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:07.45 9501239    2:14.53           
          1:04.90  2:14.53
  4. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:21.71 9503663    2:22.11           
          1:09.71  2:22.11
  5. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:16.59 9503497    2:24.02           
          1:09.94  2:24.02
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:21.89 9500099    2:24.89           
          1:10.39  2:24.89
  7. Stan Snijders                 RZL                    2:21.32 9500485    2:26.03           
          1:09.36  2:26.03
  8. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:21.07 9501783    2:28.10           
          1:12.12  2:28.10


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 3
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:00.10 9400947    2:03.94           
          1:00.53  2:03.94
  2. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           2:07.58 9401657    2:08.97           
          1:00.25  2:08.97
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:07.51 9403779    2:14.53           
          1:05.13  2:14.53
  4. Silvan Viehmann               Brunssum               2:09.53 9403763    2:16.26           
          1:04.08  2:16.26
  5. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:12.21 9403511    2:17.51           
          1:07.00  2:17.51
  6. Ken Boonen                    RZL                    2:16.02 9401481    2:19.98           
          1:07.64  2:19.98
  7. Maurice Zelis                 RZ                     2:16.19 9401031    2:20.31           
          1:06.79  2:20.31
  8. Camiel Smeets                 Nimo                   2:21.07 9400911    2:25.38           
          1:09.94  2:25.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 4
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 sg Noord Limburg       1:53.56 9302189    1:57.55           
            57.68  1:57.55
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:03.54 9301817    2:09.10           
          1:02.98  2:09.10
  3. Robin Ramaekers               Nimo                   2:04.70 9304385    2:10.25           
          1:02.81  2:10.25
  4. Pim Thijert                   Hellas-Glana           2:14.28 9305431    2:18.57           
          1:06.68  2:18.57


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 1
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:57.57 9202505    2:03.94           
            59.68  2:03.94
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:00.95 9200333    2:10.60           
          1:01.80  2:10.60
  3. Ralph van Megen               HZPC                   2:05.71 9201613    2:12.29           
          1:04.36  2:12.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 2
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Lemmens               Brunssum               2:09.63 9106101    2:16.78           
          1:05.62  2:16.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                             Senioren
9.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:54.64 8901553    2:01.39           
            58.76  2:01.39
  2. Peter Crijns                  RZL                    2:02.67 8800673    2:07.50           
          1:02.68  2:07.50
AFGE Ruud van Bommel               RZL                    1:56.13 8905181                      
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg          2:00.91 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Junioren 1 en later
9.5.09 - 18:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:01.29            4:12.64           
        Lotte Greven, 87                           Misty Coert, 93
        Dimphy van de Laar, 92                     Chantal Senden, 93
          1:03.75  4:12.64

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:07.69            4:13.02           
        Ingrid van Horen, 92                       Mieke Veens, 85
        Alice Janssen, 89                          Judith van Meijel, 91
          1:02.70  4:13.02

  3. Nimo 1                        Nimo                   4:13.64            4:13.75           
        Mara Pfeffer, 91                           Lydia Colijn, 86
        Vera Weinberg, 93                          Melissa Meijer, 93
          1:02.81  4:13.75

  4. sg Noord Limburg 1            sg Noord Limburg       4:08.57            4:22.12           
        Kimberley Teunissen, 92                    Bernadette Verstegen, 91
        Minke Janssen, 94                          Lisa Dreesens, 91
          1:06.02  4:22.12

  5. RZL 1                         RZL                    4:21.53            4:28.56           
        Michelle Meusen, 94                        Karin Bongers, 93
        Ilvy van Grimbergen, 88                    Renske Venner, 90
          1:08.11  4:28.56

  6. Nimo 2                        Nimo                   4:20.98            4:30.35           
        Michelle Hacking, 91                       Bo Peeters, 93
        Rylana Slaghuis, 94                        Chloé Rutzerveld, 92
          1:05.91  4:30.35

  7. HZPC 2                        HZPC                   4:23.01            4:34.03           
        Floor Weijmans, 95                         Sophie Cleuren, 93
        Rinske Becks, 94                           Linda Custers, 86
          1:09.77  4:34.03

  8. Nimo 3                        Nimo                   4:23.01            4:37.55           
        Sanne Kerkhoff, 93                         Bo Kerkhoff, 95
        Ingrid Jansen, 87                          Anke Snijkers, 92
          1:08.32  4:37.55




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Heren, 4 x 100m wisselslag                   11 jaar en ouder
9.5.09 - 18:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:04.76            4:13.93           
        Jeroen Feijs, 92                           Mitch Notten, 92
        Yvo op den Kamp, 89                        Lester Snackers, 94
          1:04.67  4:13.93

  2. sg Noord Limburg 1            sg Noord Limburg       4:10.15            4:20.46           
        Geoff Ebskamp, 93                          Job v. Duijnhoven, 88
        Kasper v. Dijk, 92                         Dion Dreesens, 93
          1:12.38  4:20.46

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:09.64            4:23.36           
        Davy Verreussel, 89                        Stan Tummers, 94
        Pieter de Heer, 89                         Alain Dassen, 92
          1:02.91  4:23.36

  4. HZPC 1                        HZPC                   4:09.83            4:24.78           
        Stefan Kranenbroek, 79                     Ralph van Megen, 92
        Maikel Brouwers, 83                        Mark van Enckevort, 90
          1:07.06  4:24.78

  5. Nimo 1                        Nimo                   4:18.31            4:28.51           
        Robin Ramaekers, 93                        Sander van den Berg, 87
        Math Smeets, 87                            Sander Slaghuis, 88
          1:08.48  4:28.51

  6. RZL 1                         RZL                    4:19.54            4:28.90           
        Peter Crijns, 88                           Niels van Dalen, 89
        Stefan Teley, 91                           Martin Teley, 89
          1:09.82  4:28.90

  7. RZ 1                          RZ                     4:10.62            4:43.83           
        Patrick Creemers, 90                       Maurice Zelis, 94
        Stefan Jacobs, 86                          Xavier Wuts, 96
          1:10.04  4:43.83

  8. RZL 2                         RZL                    4:20.72            4:57.78           
        Ken Boonen, 94                             Stan Snijders, 95
        Tim Sonnemans, 94                          Ruud Bex, 92
          1:13.39  4:57.78

AFGE Brunssum 1                    Brunssum               4:22.32                              
        Rico Nemeth, 90                            Robin Borger, 93
        Patrick Lemmens, 91                        Silvan Viehmann, 94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Junioren 1 en later
10.5.09 - 15:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:33.03            4:41.76           
        Misty Coert, 93                            Lotte Greven, 87
        Simone Hendrikse, 90                       Chantal Senden, 93
          1:11.46  4:41.76

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:37.98            4:46.50           
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
        Rinske Becks, 94                           Alice Janssen, 89
          1:08.68  4:46.50

  3. Nimo 1                        Nimo                   4:44.82            4:55.04           
        Mara Pfeffer, 91                           Vera Weinberg, 93
        Chloé Rutzerveld, 92                       Lydia Colijn, 86
          1:14.39  4:55.04

  4. HZPC 2                        HZPC                   4:56.52            5:07.25           
        Linda Custers, 86                          Debbie Hesen, 86
        Sophie Cleuren, 93                         Mieke Veens, 85
          1:18.63  5:07.25

  5. RZL 1                         RZL                    4:55.31            5:08.41           
        Michelle Meusen, 94                        Ilvy van Grimbergen, 88
        Karin Bongers, 93                          Renske Venner, 90
          1:17.75  5:08.41

  6. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:56.79            5:08.48           
        Melanie van den Beuken, 91                 Lizzy Janssen, 95
        Roxanne Vossen, 94                         Angelique Schouten, 95
          1:15.56  5:08.48

  7. Nimo 3                        Nimo                   4:56.71            5:10.62           
        Anke Snijkers, 92                          Michelle Hacking, 91
        Bo Peeters, 93                             Rylana Slaghuis, 94
          1:19.84  5:10.62

  8. Nimo 2                        Nimo                   4:56.92            5:27.78           
        Ingrid Jansen, 87                          Sanne Kerkhoff, 93
        Inge snijkers, 90                          emma willems, 93
          1:19.98  5:27.78




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:40.44            3:43.52           
        Lester Snackers, 94                        Mitch Notten, 92
        Jeroen Feijs, 92                           Yvo op den Kamp, 89
            57.45  3:43.52

  2. HZPC 1                        HZPC                   3:41.08            3:50.08           
        Mark van Enckevort, 90                     Maikel Brouwers, 83
        Ralph van Megen, 92                        Stefan Kranenbroek, 79
            59.51  3:50.08

  3. RZL 1                         RZL                    3:43.32            3:51.23           
        Niels van Dalen, 89                        Martin Teley, 89
        Ruud Bex, 92                               Peter Crijns, 88
            58.04  3:51.23

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:48.21            3:54.35           
        Alan Smeets, 84                            Alain Dassen, 92
        Pim Thijert, 93                            Pieter de Heer, 89
            54.30  3:54.35

  5. RZ 1                          RZ                     3:44.26            3:56.87           
        Maurice Zelis, 94                          Patrick Creemers, 90
        Thijs Wolswinkel, 92                       Stefan Jacobs, 86
          1:02.39  3:56.87

  6. RZL 2                         RZL                    3:49.01            4:09.59           
        Dick Duisters, 91                          Stefan Teley, 91
        Daan Jansen, 93                            Ken Boonen, 94
          1:01.24  4:09.59




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 1
10.5.09 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                1:25.54 9702110    1:27.11           
  2. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:26.23 9702664    1:29.04           
  3. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:30.72 9702678    1:31.62           
  4. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:33.23 9700248    1:34.08           
  5. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:35.02 9701232    1:34.58           
  6. Manon Koster                  HZPC                   1:32.92 9701312    1:35.14           
  7. Floor Brouwer                 Mosa Regio             1:34.00 9703012    1:37.02           
  8. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:34.17 9704548    1:37.52           
  9. Zoï Pappas                    Kimbria                1:32.85 9700448    1:37.70           
 10. Lotte van Megen               HZPC                   1:34.22 9701376    1:38.14           
 10. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:33.35 9702676    1:38.14           
 12. Janelle van den Heuvel        Brunssum               1:35.29 9700842    1:38.62           
 13. Mignon Peeters                Nimo                   1:33.53 9701048    1:38.98           
 14. Ismay Sonnemans               RZL                    1:34.45 9702694    1:39.95           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 2
10.5.09 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:25.91 9600788    1:26.25           
  2. Danae Remmel                  Hellas-Glana           1:30.92 9600588    1:27.50           
  3. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:27.38 9602806    1:27.82           
  4. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:30.68 9602546    1:32.20           
  5. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:32.15 9602154    1:32.65           
  6. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:31.84 9602096    1:33.87           
  7. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:32.54 9600118    1:36.25           
  8. Denise van der Klij           HZPC                   1:31.97 9600482    1:37.70           
AFGE Maureen Wingers               RZ                     1:30.18 9602264                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 3
10.5.09 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:21.81 9500752    1:23.24           
  2. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:24.69 9504690    1:23.33           
  3. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:26.43 9502764    1:28.84           
  4. Joyce Delsing                 Patrick                1:27.78 9502594    1:29.78           
  5. Fiona Meuffels                Patrick                1:28.59 9504366    1:30.42           
  6. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:25.89 9503450    1:31.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 1
10.5.09 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   1:21.07 9403098    1:23.48           
  2. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:24.16 9404962    1:25.71           
  3. Linda Dehing                  RZ                     1:24.60 9400022    1:28.02           
  4. Maaike Knops                  RZL                    1:25.72 9404018    1:31.87           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 2
10.5.09 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                   1:22.12 9304374    1:22.92           
  2. Svenja Zonneveld              RZ                     1:22.35 9301096    1:25.66           
  3. Karin Bongers                 RZL                    1:23.42 9303800    1:28.24           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                             Senioren
10.5.09 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:15.59 9102076    1:17.42           
  2. Suzan van den Bogaard         RZ                     1:14.27 8900450    1:18.26 FJ 1      
  3. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       1:15.10 9105798    1:18.26 FJ 2      
  4. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:19.08 9005446    1:23.07           
  5. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:22.20 9107878    1:23.09           
  6. Chloé Rutzerveld              Nimo                   1:20.63 9203450    1:26.06           
  7. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:22.98 8503908    1:28.00           
  8. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:23.28 8805442    1:28.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 1
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:01.56 9600193    1:00.37           
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:03.32 9600195    1:03.97           
  3. Sem Hermans                   HZPC                   1:03.97 9601259    1:06.17           
  4. Matteo Borsi                  Brunssum               1:05.56 9603915    1:06.43           
  5. Xavier Wuts                   RZ                     1:08.38 9602661    1:07.10           
  6. Sam Derks                     HZPC                   1:09.47 9600719    1:07.24           
  7. Jeroen Bongers                RZL                    1:07.09 9602629    1:07.42           
  8. Timo Billman                  Eurode KZC             1:09.00 9601033    1:10.43           
  9. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:06.83 9601257    1:15.91           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 2
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            59.08 9500483      59.99           
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            59.98 9501239    1:00.25           
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:00.23 9501941    1:01.80           
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:01.01 9503497    1:02.30           
  5. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:03.52 9501783    1:03.30           
  6. Daan Wolswinkel               RZ                     1:03.38 9501791    1:03.39           
  7. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:03.06 9501965    1:03.73           
  8. Stan Snijders                 RZL                    1:00.78 9500485    1:03.82           
  9. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:05.58 9503663    1:04.84           
 10. Kevin Meuwissen               Patrick                1:04.69 9502485    1:05.27           
 11. Nick Wientjens                sg Noord Limburg       1:05.57 9503691    1:06.80           
 12. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:05.41 9500099    1:07.42           
 13. Maurice Henkel                RZ                     1:03.14 9504703    1:09.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 3
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg            55.87 9400947      56.96           
  2. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             57.67 9401657      57.67           
  3. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               56.97 9400341      58.60           
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            57.33 9403779      59.20           
  5. Ken Boonen                    RZL                      58.99 9401481      59.56           
  6. Silvan Viehmann               Brunssum               1:00.49 9403763    1:01.31           
  7. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:01.21 9403511    1:01.91           
  8. Maurice Zelis                 RZ                     1:00.71 9401031    1:02.86           
  9. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:02.87 9405853    1:03.16           
 10. Camiel Smeets                 Nimo                   1:01.67 9400911    1:03.37           
 11. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:02.39 9403969    1:03.81           
 12. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:02.87 9405561    1:04.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 4
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 sg Noord Limburg         52.70 9302189      53.57           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         56.48 9301817      58.53           
  3. Ramon Wassenberg              RZ                       59.20 9300715    1:01.80           
  4. Pim Thijert                   Hellas-Glana           1:00.37 9305431    1:02.08           
  5. Rick Hesen                    HZPC                   1:00.74 9300601    1:03.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 1
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            54.22 9202505      56.13           
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            56.00 9200333      56.72           
  3. Ralph van Megen               HZPC                     55.34 9201613      57.89           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana             57.71 9203459      58.60           
  5. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         56.07 9200249      59.23           
  6. Ruud Bex                      RZL                      58.51 9204133      59.70           
  6. Thijs Wolswinkel              RZ                       57.76 9201837      59.70           
  8. Robin Leers                   Zeps                     58.70 9202885    1:04.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 2
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Mommers               ZC Valkenburg            57.78 9101613      58.35           
  2. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            57.01 9103425      58.68           
  3. Patrick Lemmens               Brunssum                 56.69 9106101      58.87           
  4. Jeroen Custers                Kimbria                  57.13 9106319      59.20           
  5. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  56.04 9100577    1:00.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                             Senioren
10.5.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rik op het Veld               Patrick                  53.50 8602289      54.87           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            52.57 8901553      55.00           
  3. Stefan Jacobs                 RZ                       51.62 8601407      55.04           
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                     53.79 7900729      55.10           
  5. Peter Crijns                  RZL                      54.49 8800673      55.96           
  6. Martin Teley                  RZL                      55.60 8906059      58.46           
  7. Tom van der Sterren           Zeps                     55.70 8502495    1:00.25           
  8. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.65 8402089    1:08.27           
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg            54.44 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 2
10.5.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:34.97 9600788    2:41.44           
          1:15.12  2:41.44
  2. Merel Jaspers                 Nimo                   3:13.80 9602544    3:09.62           
          1:30.00  3:09.62
  3. Jara Wassenberg               RZ                     3:09.36 9600222    3:10.30           
          1:24.55  3:10.30
  4. Jesse Hebben                  ROB                    3:14.51 9601552    3:16.44           
          1:35.04  3:16.44
  5. Ellen Borger                  Brunssum               3:04.76 9600786    3:18.25           
          1:32.40  3:18.25


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 3
10.5.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Schroyen               Brunssum               3:00.12 9502536    2:57.62           
          1:25.34  2:57.62
  2. Amber Viehmann                Brunssum               2:59.02 9504400    2:57.86           
          1:22.84  2:57.86
  3. Bo Kerkhoff                   Nimo                   3:04.21 9502376    3:07.07           
          1:27.76  3:07.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
10.5.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 sg Noord Limburg       2:49.02 9400830    2:49.83           
          1:16.44  2:49.83


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 2
10.5.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:31.10 9300894    2:32.82           
          1:13.58  2:32.82
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:30.59 9301772    2:32.99           
          1:11.56  2:32.99
  3. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:33.99 9302198    2:39.27           
          1:12.70  2:39.27
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   2:38.25 9302144    2:45.08           
          1:16.05  2:45.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                            Senioren
10.5.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:27.98 9102076    2:35.97           
          1:14.34  2:35.97
  2. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                2:36.35 8701024    2:41.92           
          1:15.98  2:41.92
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   2:40.70 9204060    2:44.34           
          1:15.26  2:44.34
  4. Linda Custers                 HZPC                   2:41.23 8600738    2:45.30           
          1:18.17  2:45.30
  5. Michelle Hacking              Nimo                   2:39.77 9107646    2:45.84           
          1:17.57  2:45.84
  6. Iris Hopman                   Brunssum               2:41.43 9101330    2:51.96           
          1:19.38  2:51.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 1
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:25.23 9600193    2:32.40           
          1:13.85  2:32.40
  2. Sam Derks                     HZPC                   2:37.31 9600719    2:45.98           
          1:21.30  2:45.98
  3. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:44.15 9600195    2:48.00           
          1:22.62  2:48.00
  4. Jeroen Bongers                RZL                    2:52.92 9602629    2:51.75           
          1:25.39  2:51.75
  5. Kay Thijssen                  HZPC                   2:55.82 9601799    2:57.20           
          1:26.46  2:57.20
  6. Björn Piket                   HZPC                   2:55.82 9602133    2:57.22           
          1:27.00  2:57.22
 DIS Bram in 't Zandt              Mosa Regio             2:52.64 9601257                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 2
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Wolswinkel               RZ                     2:35.30 9501791    2:37.09           
          1:17.53  2:37.09
  2. Stan Snijders                 RZL                    2:35.67 9500485    2:38.75           
          1:17.14  2:38.75
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:34.12 9503663    2:40.40           
          1:17.16  2:40.40
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:33.62 9503497    2:41.11           
          1:18.88  2:41.11
  5. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:36.72 9500099    2:41.87           
          1:19.51  2:41.87
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:33.03 9501239    2:43.13           
          1:19.59  2:43.13
  7. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:45.70 9501689    2:47.85           
          1:21.99  2:47.85
  8. Axel Skrabanja                Mosaqua                2:40.70 9503645    2:50.38           
          1:19.70  2:50.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 3
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:27.09 9400593    2:23.29           
          1:08.98  2:23.29
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:22.02 9400341    2:24.58           
          1:10.53  2:24.58
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:26.48 9400649    2:26.81           
          1:10.31  2:26.81
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:25.87 9403779    2:27.91           
          1:14.69  2:27.91
  5. Silvan Viehmann               Brunssum               2:25.03 9403763    2:32.17           
          1:14.23  2:32.17
  6. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:39.04 9400947    2:32.92           
          1:14.20  2:32.92
  7. Ken Boonen                    RZL                    2:37.25 9401481    2:33.72           
          1:15.04  2:33.72
  8. Pedro Nemeth                  Brunssum               2:37.35 9401575    2:40.11           
          1:17.89  2:40.11
  9. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:38.57 9405853    2:42.00           
          1:19.21  2:42.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 4
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   2:13.82 9304385    2:25.82           
          1:10.04  2:25.82
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:27.78 9301817    2:34.00           
          1:14.52  2:34.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 1
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:13.54 9202505    2:13.99           
          1:06.07  2:13.99
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:09.81 9200333    2:18.76           
          1:06.87  2:18.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 2
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:18.54 9100393    2:22.46           
          1:08.55  2:22.46
  2. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          2:25.46 9103425    2:31.13           
          1:14.48  2:31.13
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers         2:26.68 9103401    2:31.68           
          1:13.06  2:31.68


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                              Senioren
10.5.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Zeps                   2:13.61 8502495    2:20.48           
          1:07.93  2:20.48
  2. Maikel Brouwers               HZPC                   2:14.16 8300339    2:25.29           
          1:11.06  2:25.29
  3. Pieter de Heer                Hellas-Glana           2:22.48 8901141    2:32.17           
          1:13.06  2:32.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Minioren 5
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   2:35.95 9800670    2:34.33           
          1:13.86  2:34.33
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:33.12 9801412    2:34.97           
          1:14.79  2:34.97
  3. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:35.56 9803700    2:35.99           
          1:15.30  2:35.99
  4. Janina Beckers                Eurode KZC             2:40.25 9800574    2:38.60           
          1:16.06  2:38.60
  5. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       2:40.12 9800548    2:42.67           
          1:19.26  2:42.67
  6. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         2:40.60 9801328    2:44.03           
          1:19.21  2:44.03
  7. Jessica van Dijk              Kimbria                2:45.16 9800552    2:52.39           
          1:20.92  2:52.39


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 1
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:27.58 9702678    2:29.06           
          1:11.68  2:29.06
  2. Manon Koster                  HZPC                   2:31.27 9701312    2:33.95           
          1:15.36  2:33.95
  3. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:29.25 9701232    2:35.98           
          1:14.02  2:35.98
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:33.51 9700656    2:36.59           
          1:18.03  2:36.59
  5. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                2:35.20 9702110    2:36.89           
          1:14.86  2:36.89
  6. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:42.45 9702664    2:40.86           
          1:18.86  2:40.86
  7. Lieke Seelen                  Mosa Regio             2:42.59 9701642    2:41.75           
          1:19.12  2:41.75
  8. Zoï Pappas                    Kimbria                2:43.57 9700448    2:45.38           
          1:19.03  2:45.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 2
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica Hesen                 RZ                     2:29.21 9601194    2:29.82           
          1:12.87  2:29.82
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               2:27.04 9600788    2:30.13           
          1:14.00  2:30.13
  3. Ilse Litjens                  HZPC                   2:29.85 9602640    2:35.11           
          1:14.23  2:35.11
  4. Jara Wassenberg               RZ                     2:37.06 9600222    2:41.62           
          1:16.54  2:41.62
  5. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:35.64 9600118    2:42.66           
          1:17.63  2:42.66
  6. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       2:37.11 9603098    2:42.76           
          1:17.04  2:42.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 3
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:19.42 9500752    2:21.13           
          1:07.47  2:21.13
  2. Jona Pisters                  Nimo                   2:18.17 9501784    2:21.67           
          1:08.02  2:21.67
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:29.32 9503450    2:30.24           
          1:12.92  2:30.24
  4. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:28.85 9505226    2:30.67           
          1:12.13  2:30.67
  5. Floor Weijmans                HZPC                   2:25.03 9502522    2:30.86           
          1:12.66  2:30.86
  6. Sharon Schroyen               Brunssum               2:26.90 9502536    2:33.21           
          1:15.44  2:33.21
  7. Fiona Meuffels                Patrick                2:29.14 9504366    2:35.05           
          1:14.24  2:35.05


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 1
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           RZ                     2:18.56 9401608    2:25.67           
          1:09.74  2:25.67
  2. Michelle Meusen               RZL                    2:25.39 9400852    2:28.20           
          1:08.10  2:28.20
  3. Rinske Becks                  HZPC                   2:21.19 9403098    2:29.17           
          1:13.36  2:29.17
  4. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg       2:26.56 9405270    2:30.14           
          1:10.55  2:30.14
  5. Rylana Slaghuis               Nimo                   2:27.39 9401286    2:33.08           
          2:33.08
  NG Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           2:25.10 9402266                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 2
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          2:07.92 9300698    2:16.38           
          1:05.98  2:16.38
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:18.75 9301772    2:19.48           
          1:08.42  2:19.48
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:19.64 9300894    2:22.16           
          1:09.32  2:22.16
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:15.45 9300162    2:22.25           
          1:08.76  2:22.25
  5. Melissa Meijer                Nimo                   2:15.32 9304374    2:22.98           
          1:07.86  2:22.98
  6. Svenja Zonneveld              RZ                     2:19.34 9301096    2:27.18           
          1:09.97  2:27.18
  7. Sophie Cleuren                HZPC                   2:23.55 9300158    2:28.44           
          1:12.39  2:28.44
  8. Denise Austen                 RZ                     2:23.92 9303778    2:35.86           
          1:14.51  2:35.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
10.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       2:05.66 9105798    2:13.92           
          1:05.26  2:13.92
  2. Judith van Meijel             HZPC                   2:08.95 9102076    2:14.93           
          1:06.60  2:14.93
  3. Mara Pfeffer                  Nimo                   2:17.67 9105478    2:17.47           
          1:06.81  2:17.47
  4. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:11.80 8705620    2:18.16           
          1:06.39  2:18.16
  5. Ingrid van Horen              HZPC                   2:15.72 9204060    2:20.71           
          1:09.15  2:20.71
  6. Lydia Colijn                  Nimo                   2:15.18 8600718    2:20.91           
          1:07.72  2:20.91
  7. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       2:16.64 9201742    2:22.20           
          1:07.02  2:22.20
  8. Alice Janssen                 HZPC                   2:18.56 8902012    2:23.80           
          1:08.72  2:23.80
  9. Suzan van den Bogaard         RZ                     2:16.87 8900450    2:25.17           
          1:10.16  2:25.17
 10. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:12.44 9201052    2:25.68           
          1:10.26  2:25.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 1
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   2:54.02 9601259    3:05.48           
          1:29.60  3:05.48
  2. Timo Billman                  Eurode KZC             3:10.86 9601033    3:10.88           
          1:33.23  3:10.88
  3. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             3:14.07 9601257    3:11.30           
          1:34.35  3:11.30


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 2
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:33.80 9501941    2:36.60           
          1:16.73  2:36.60
  2. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:30.49 9501965    2:38.26           
          1:16.67  2:38.26
  3. Maurice Henkel                RZ                     2:45.97 9504703    2:55.01           
          1:24.89  2:55.01
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:52.10 9503497    2:56.17           
          1:26.23  2:56.17
  5. Sven Brouwer                  Mosa Regio             3:02.33 9504449    3:06.44           
          1:27.90  3:06.44
  6. Bart de Heer                  Zeps                   3:05.16 9500359    3:10.70           
          1:33.36  3:10.70
  7. Alex Bos                      sg Noord Limburg       3:02.71 9501273    3:12.78           
          1:32.37  3:12.78
  8. Kevin Meuwissen               Patrick                3:02.14 9502485    3:15.16           
          1:31.36  3:15.16
  9. Stan Snijders                 RZL                    3:03.98 9500485    3:18.13           
          1:34.02  3:18.13
 DIS Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:53.90 9500483    2:53.23           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:25.15  2:53.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 3
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:53.22 9401797    2:54.54           
          1:21.32  2:54.54
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         2:59.82 9400627    3:03.08           
          1:26.46  3:03.08
  3. Tim Sonnemans                 RZL                    3:00.06 9403017    3:06.69           
          1:29.97  3:06.69
 DIS Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:46.76 9400341    2:55.38           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:24.46  2:55.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 4
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:38.60 9301817    2:50.22           
          1:20.33  2:50.22
  2. Ramon Wassenberg              RZ                     2:42.91 9300715    2:52.73           
          1:21.82  2:52.73
  3. Patrick Janssen               HZPC                   2:53.60 9302009    3:01.98           
          1:27.55  3:01.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 1
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:35.25 9200249    2:35.29           
          1:15.54  2:35.29
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:44.95 9203459    2:55.01           
          1:19.44  2:55.01


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 2
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                2:27.16 9100577    2:38.05           
          1:13.11  2:38.05
  2. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          2:24.55 9103425    2:38.51           
          1:17.42  2:38.51
  3. Guido Faassen                 Mosa Regio             2:40.67 9104409    2:45.36           
          1:19.67  2:45.36
  4. Kenneth Caster                RZ                     2:42.08 9100375    2:50.50           
          1:19.81  2:50.50
  5. Stefan Teley                  RZL                    2:44.26 9107153    2:50.92           
          1:21.44  2:50.92
  6. Patrick Lemmens               Brunssum               2:42.34 9106101    2:53.31           
          1:21.94  2:53.31


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m schoolslag                             Senioren
10.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Jacobs                 RZ                     2:33.34 8601407    2:39.23           
          1:15.16  2:39.23
  2. Freddie Geerlings             Nimo                   2:35.83 7900379    2:46.26           
          1:17.29  2:46.26
 DIS Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:25.49 8901553    2:41.46           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:17.46  2:41.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag               Junioren 3 en later
10.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   4:29.28            4:36.98           
        Bo Kerkhoff, 95                            Mignon Peeters, 97
        Merel Jaspers, 96                          Jona Pisters, 95
          1:10.54  4:36.98

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:37.37            4:40.24           
        Maaike Sanders, 96                         Danae Remmel, 96
        Andra Dols, 95                             Wendy Bex, 97
          1:07.53  4:40.24

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:37.06            4:40.58           
        Ilse Litjens, 96                           Manon Koster, 97
        Denise van der Klij, 96                    Floor Weijmans, 95
          1:11.82  4:40.58

  4. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:39.60            4:40.95           
        Carley Donders, 96                         Angelique Schouten, 95
        Eline van de Ven, 97                       Lizzy Janssen, 95
          1:13.89  4:40.95

  5. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       4:41.22            4:45.22           
        Ina Willigers, 97                          Clara Willigers, 96
        Beau Warnier, 96                           Astrid van den Brandt, 95
          1:09.24  4:45.22

  6. Brunssum 1                    Brunssum               4:38.26            4:48.36           
        Robin Klasens, 96                          Sharon Schroyen, 95
        Amber Viehmann, 95                         Lisanne Jente, 96
          1:14.23  4:48.36

AFGE RZ 1                          RZ                     4:46.88                              
        Maureen Wingers, 96                        Jara Wassenberg, 96
        Jessica Hesen, 96                          Celina Austen, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Jongens, 4 x 100m wisselslag               Junioren 4 en later
10.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:17.00            4:18.76           
        Stan Tummers, 94                           Niels van Basten Batenburg, 94
        Kevin Wolters, 95                          Pim van Basten Batenburg, 94
          1:07.07  4:18.76

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:20.34            4:31.52           
        Jelle Peltzer, 94                          Arthur van Noorden, 95
        Lucas Greven, 95                           Lester Snackers, 94
          1:07.52  4:31.52

  3. RZ 1                          RZ                     4:30.66            4:48.46           
        Daan Wolswinkel, 95                        Ramon Wassenberg, 93
        Maurice Henkel, 95                         Maurice Zelis, 94
          1:13.64  4:48.46

  4. Brunssum 1                    Brunssum               4:44.08            4:49.54           
        Pedro Nemeth, 94                           Robin Borger, 93
        Matteo Borsi, 96                           Silvan Viehmann, 94
          1:15.36  4:49.54

  5. Nimo 1                        Nimo                   4:46.70            4:53.21           
        Robin Ramaekers, 93                        Yoeri Cuijpers, 94
        Kiowa Kamaansing, 95                       Camiel Smeets, 94
          1:07.49  4:53.21

  6. RZL 1                         RZL                    4:44.96            4:56.95           
        Jeroen Bongers, 96                         Stan Snijders, 95
        Daan Jansen, 93                            Ken Boonen, 94
          1:17.70  4:56.95

  7. HZPC 1                        HZPC                   4:48.19            5:02.39           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Patrick Janssen, 93                        Bram Becks, 93
          1:18.39  5:02.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag               junioren 2 t/m jeugd 2
10.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            29.19 9300698      31.02           
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               32.81 9301772      31.59           
  3. Jona Pisters                  Nimo                     30.81 9501784      31.70           
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     31.83 9500752      31.93           
  5. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             31.61 9302198      31.94           
  6. Misty Coert                   ZC Valkenburg            30.97 9300162      31.95           
  7. Danique Agterberg             Hellas-Glana             30.70 9401054      32.40           
  8. Denise Austen                 RZ                       33.53 9303778      32.46           
  9. Lisanne Jente                 Brunssum                 32.40 9600788      32.68           
 10. Selena van Cruchten           RZ                       32.45 9401608      32.87           
 11. Melissa Meijer                Nimo                     32.95 9304374      32.94           
 12. Minke Janssen                 sg Noord Limburg         32.25 9400830      33.18           
 13. Shanna Hintzen                De Roersoppers           34.36 9504876      33.56           
 14. Svenja Zonneveld              RZ                       32.13 9301096      33.59           
 15. Vera Weinberg                 Nimo                     31.56 9302144      33.63           
 16. Karin Bongers                 RZL                      33.78 9303800      33.84           
 17. Bo Peeters                    Nimo                     33.07 9306564      34.10 FJ 1      
 18. Andra Dols                    Hellas-Glana             33.65 9502764      34.10 FJ 2      
 19. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg         34.15 9405270      34.16 FJ 1      
 20. Michelle Meusen               RZL                      34.02 9400852      34.16 FJ 2      
 21. Linda Dehing                  RZ                       34.83 9400022      34.40           
 22. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     33.95 9503450      34.61 FJ 1      
 23. Sophie Cleuren                HZPC                     34.03 9300158      34.61 FJ 2      
 24. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg         33.55 9603098      34.72           
 25. Sanne Kerkhoff                Nimo                     34.74 9305530      35.34           
  NG Anouk Hustinx                 Hellas-Glana             34.47 9402266                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag                             Senioren
10.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg         28.61 9105798      29.57           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            29.09 8705620      30.03           
  3. Suzan van den Bogaard         RZ                       30.40 8900450      30.19           
  4. Judith van Meijel             HZPC                     30.06 9102076      30.63           
  5. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         30.61 9201742      30.83           
  6. Mieke Veens                   HZPC                     31.23 8502944      31.31           
  7. Ingrid van Horen              HZPC                     31.23 9204060      31.95           
  8. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg         32.45 9107878      32.06           
  9. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         32.47 9103432      32.19           
 10. Debbie Hesen                  HZPC                     32.28 8601528      32.62           
 11. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            32.19 9204200      32.63           
 12. Lydia Colijn                  Nimo                     31.30 8600718      32.65           
 13. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            32.77 9005446      32.68 FJ 1      
 14. Michelle Hacking              Nimo                     32.65 9107646      32.68 FJ 2      
 15. Alice Janssen                 HZPC                     32.50 8902012      32.94           
 16. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  31.90 8701024      33.17           
 17. Ilvy van Grimbergen           RZL                      32.89 8805442      33.47           
 18. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 32.04 8704896      34.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag               junioren 1 t/m jeugd 2
10.5.09 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         27.33 9200249      27.52           
  2. Dion Dreesens                 sg Noord Limburg         26.99 9302189      27.85           
  3. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         28.19 9301817      28.15           
  4. Ralph van Megen               HZPC                     28.04 9201613      28.22           
  5. Dean Coert                    ZC Valkenburg            29.14 9100393      28.45           
  6. Yannick Mommers               ZC Valkenburg            29.57 9101613      28.47           
  7. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  28.14 9100577      29.21           
  8. Alain Dassen                  Hellas-Glana             28.63 9203459      29.60           
  9. Patrick Lemmens               Brunssum                 29.25 9106101      29.66           
 10. Robin Borger                  Brunssum                 29.04 9305183      29.71           
 11. Stefan Teley                  RZL                      29.05 9107153      30.21           
 12. Jory Niemark                  ZON/S&S                  30.11 9204409      30.49           
 13. Silvan Viehmann               Brunssum                 30.17 9403763      30.54           
 14. Stan Snijders                 RZL                      30.43 9500485      31.85           
NG.Z Tobias van Halen              RZ                       30.12 9100835                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag                             Senioren
10.5.09 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Kranenbroek            HZPC                     26.41 7900729      27.10           
  2. Niels van Dalen               RZL                      26.98 8906237      27.52 FJ 1      
  3. Stefan Jacobs                 RZ                       27.01 8601407      27.52 FJ 3      
  4. Tom van der Sterren           Zeps                     27.62 8502495      27.85           
  5. Peter Crijns                  RZL                      28.27 8800673      27.86           
  6. Maikel Brouwers               HZPC                     27.91 8300339      28.30           
  7. Rik op het Veld               Patrick                  27.90 8602289      28.40           
  8. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            28.99 8801099      29.29           
  9. Pieter de Heer                Hellas-Glana             28.85 8901141      30.00           
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg            27.70 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                  Meisjes, 4 x 200m vrije slag               Junioren 3 en later
16.5.09 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   9:57.51           10:12.00           
        Floor Weijmans, 95                         Manon Koster, 97
        Juul van Berlo, 95                         Ilse Litjens, 96
          2:29.38 10:12.00

  2. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig  10:20.96           10:23.26           
        Lizzy Janssen, 95                          Eline van de Ven, 97
        Carley Donders, 96                         Angelique Schouten, 95
          2:25.80 10:23.26

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden      10:11.80           10:25.57           
        Astrid van den Brandt, 95                  Irma van den Brandt, 97
        Ina Willigers, 97                          Clara Willigers, 96
          2:28.23 10:25.57

  4. Brunssum 1                    Brunssum              10:13.54           10:27.13           
        Sharon Schroyen, 95                        Maud Geerssen, 95
        Ellen Borger, 96                           Amber Viehmann, 95
          2:33.08 10:27.13

  5. Nimo 1                        Nimo                  10:46.89           11:24.89           
        Nieske Janssen, 96                         Verena di Bartolomeo, 96
        Nina van Soest, 95                         Kimberley de Brouwer, 95
          2:43.29 11:24.89

AFGE RZ 1                          RZ                    10:41.15                              
        Celina Austen, 96                          Jara Wassenberg, 96
        Maureen Wingers, 96                        Jessica Hesen, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                  Jongens, 4 x 200m vrije slag               Junioren 4 en later
16.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:23.70            8:48.31           
        Mart Theunissen, 95                        Arthur van Noorden, 95
        Lucas Greven, 95                           Lester Snackers, 94
          2:13.47  8:48.31

  2. Nimo 1                        Nimo                   9:18.80            9:32.45           
        Robin Ramaekers, 93                        Yoeri Cuijpers, 94
        Joeri Kerkhoff, 95                         Camiel Smeets, 94
          2:09.64  9:32.45

  3. HZPC 1                        HZPC                   9:20.93            9:45.88           
        Sem Hermans, 96                            Patrick Janssen, 93
        Max Hermans, 97                            Bram Becks, 93
          2:25.43  9:45.88




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 1
16.5.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:19.45 9701232    1:17.32           
  2. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:20.60 9700656    1:18.02           
  3. Manon Koster                  HZPC                   1:24.18 9701312    1:22.68           
  4. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:26.00 9702678    1:26.54           
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:26.81 9702676    1:30.60           
  6. Birgit Hanssen                ROB                    1:28.45 9703194    1:33.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 2
16.5.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:09.69 9600788    1:11.66           
  2. Jara Wassenberg               RZ                     1:21.56 9600222    1:24.19           
  3. Ellen Borger                  Brunssum               1:25.85 9600786    1:28.08           
  4. Denise van der Klij           HZPC                   1:27.90 9600482    1:30.27           
  5. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:26.25 9602096    1:41.80           
 DIS Celina Austen                 RZ                     1:26.75 9602056    1:27.44           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 3
16.5.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:08.84 9501784    1:09.82           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:10.52 9500752    1:15.04           
  3. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:17.20 9504876    1:17.10           
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:19.75 9503450    1:20.21           
  5. Sharon Schroyen               Brunssum               1:20.36 9502536    1:20.70           
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:18.93 9502764    1:20.75           
  7. Amber Viehmann                Brunssum               1:21.90 9504400    1:21.96           
  8. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:19.61 9502376    1:25.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
16.5.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:10.03 9401054    1:14.80           
  2. Selena van Cruchten           RZ                     1:13.36 9401608    1:15.99           
  3. Michelle Meusen               RZL                    1:17.07 9400852    1:17.47           
  4. Rinske Becks                  HZPC                   1:20.00 9403098    1:20.03           
  NG Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:20.10 9402266                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
16.5.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:09.31 9301772    1:09.44           
  2. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:04.35 9300698    1:09.64           
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:09.72 9300894    1:10.23           
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:09.66 9300162    1:11.11           
  5. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:09.30 9302198    1:11.86           
  6. Vera Weinberg                 Nimo                   1:10.34 9302144    1:12.78           
  7. Denise Austen                 RZ                     1:13.85 9303778    1:16.70           
  8. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.08 9301096    1:16.79           
  9. Melissa Meijer                Nimo                   1:11.41 9304374    1:16.87           
 10. Karin Bongers                 RZL                    1:16.26 9303800    1:17.63           
 11. Bo Peeters                    Nimo                   1:17.65 9306564    1:19.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vlinderslag                            Senioren
16.5.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       1:02.27 9105798    1:04.90           
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:06.17 9102076    1:08.82           
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:05.27 8705620    1:09.22           
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   1:08.67 9204060    1:10.13           
  5. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:08.46 9201742    1:10.83           
  6. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:09.88 8701024    1:11.80           
  7. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:12.22 9107878    1:12.78 FJ 1      
  8. Michelle Hacking              Nimo                   1:12.93 9107646    1:12.78 FJ 2      
  9. Linda Custers                 HZPC                   1:12.32 8600738    1:13.76           
 10. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:12.01 9204200    1:14.91           
 11. Debbie Hesen                  HZPC                   1:13.02 8601528    1:15.43           
 12. Iris Hopman                   Brunssum               1:12.47 9101330    1:15.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 1
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:10.39 9600193    1:10.56           
  2. Matteo Borsi                  Brunssum               1:13.15 9603915    1:14.25           
  3. Sem Hermans                   HZPC                   1:11.63 9601259    1:15.84           
  4. Sam Derks                     HZPC                   1:15.49 9600719    1:17.39           
  5. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:17.71 9600195    1:19.02           
  6. Jeroen Bongers                RZL                    1:16.20 9602629    1:19.50           
  7. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:20.89 9601257    1:26.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 2
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:08.35 9501941    1:10.28           
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:11.26 9500483    1:10.75           
  3. Daan Wolswinkel               RZ                     1:09.39 9501791    1:12.58           
  4. Stan Snijders                 RZL                    1:11.38 9500485    1:14.10           
  5. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:12.56 9503497    1:14.25           
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:12.83 9500099    1:15.74           
  7. Axel Skrabanja                Mosaqua                1:16.33 9503645    1:16.21           
  8. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:12.46 9501239    1:17.40           
  9. Maurice Henkel                RZ                     1:14.91 9504703    1:20.45           
 10. Andreas Waldus                Nimo                   1:17.16 9503581    1:21.62           
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:12.25 9503663                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 3
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:04.07 9403779    1:06.72           
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:04.90 9400341    1:07.00           
  3. Ken Boonen                    RZL                    1:09.11 9401481    1:08.89           
  4. Silvan Viehmann               Brunssum               1:09.74 9403763    1:09.16           
  5. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:12.56 9405561    1:14.40           
  6. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:14.18 9401575    1:14.99           
  7. Maurice Zelis                 RZ                     1:12.39 9401031    1:15.57           
  8. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:13.94 9403969    1:18.06           
  9. Camiel Smeets                 Nimo                   1:13.72 9400911    1:18.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 4
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   1:03.04 9304385    1:07.13           
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:06.31 9301817    1:10.34           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 1
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:00.82 9200333    1:02.45           
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:00.91 9202505    1:02.99           
  3. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       1:03.78 9200249    1:06.18           
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:06.96 9203459    1:09.46           
  5. Ralph van Megen               HZPC                   1:07.30 9201613    1:11.80           
  6. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:09.35 9204409    1:17.19           
AFGE Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:08.80 9203053                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 2
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:02.37 9100393    1:05.50           
  2. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:06.33 9103401    1:09.57           
  3. Jeroen Custers                Kimbria                1:07.88 9106319    1:10.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                              Senioren
16.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             57.36 8903341    1:02.35           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:00.09 8402089    1:02.92           
  3. Tom van der Sterren           Zeps                   1:00.86 8502495    1:04.23           
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:03.54 7900729    1:08.51           
  5. Peter Crijns                  RZL                    1:04.19 8800673    1:08.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 1
16.5.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:43.22 9701232    2:51.87           
          1:24.28  2:51.87
  2. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                2:55.18 9702110    2:54.06           
          1:22.11  2:54.06
  3. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:48.13 9702678    2:58.56           
          1:27.66  2:58.56
  4. Mignon Peeters                Nimo                   2:49.86 9701048    2:58.79           
          1:27.41  2:58.79
  5. Manon Koster                  HZPC                   2:46.39 9701312    3:00.14           
          1:28.90  3:00.14
  6. Janelle van den Heuvel        Brunssum               2:56.80 9700842    3:02.25           
          1:27.81  3:02.25
  7. Lieke Seelen                  Mosa Regio             3:00.04 9701642    3:03.16           
          1:30.76  3:03.16
  8. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:01.18 9702664    3:03.57           
          1:32.39  3:03.57
  9. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         3:05.14 9701632    3:05.32           
          1:29.60  3:05.32
 10. Rianne Mooren                 Mosa Regio             3:04.14 9703018    3:07.41           
          1:32.57  3:07.41
 11. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             3:04.61 9702464    3:07.92           
          1:31.25  3:07.92
 12. Floor Brouwer                 Mosa Regio             3:03.95 9703012    3:09.25           
          1:32.22  3:09.25
 13. Lotte van Megen               HZPC                   3:06.21 9701376    3:14.13           
          1:35.23  3:14.13
 DIS Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:57.64 9702676    3:09.04           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:33.16  3:09.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 2
16.5.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:37.64 9600788    2:45.21           
          1:21.54  2:45.21
  2. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       2:44.67 9603098    2:47.30           
          1:22.82  2:47.30
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   2:48.93 9602544    2:53.30           
          1:26.33  2:53.30
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   2:48.76 9602640    2:54.36           
          1:26.46  2:54.36
  5. Céline Jennes                 ZON/S&S                2:55.80 9602154    2:57.18           
          1:25.72  2:57.18
  6. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  2:54.78 9605444    2:57.42           
          1:26.80  2:57.42
  7. Denise van der Klij           HZPC                   2:54.67 9600482    3:01.63           
          1:28.46  3:01.63
  8. Jessica Hesen                 RZ                     2:52.69 9601194    3:01.71           
          1:29.53  3:01.71
AFGE Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:58.66 9600118                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 3
16.5.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:40.12 9500752    2:41.46           
          1:19.60  2:41.46
  2. Jona Pisters                  Nimo                   2:45.74 9501784    2:43.20           
          1:19.67  2:43.20
  3. Floor Weijmans                HZPC                   2:47.99 9502522    2:57.09           
          1:24.32  2:57.09
  4. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         2:51.84 9502394    2:58.69           
          1:26.84  2:58.69
  5. Fiona Meuffels                Patrick                2:53.96 9504366    3:03.65           
          1:29.77  3:03.65


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 1
16.5.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    2:41.82 9400852    2:45.86           
          1:19.89  2:45.86
  2. Denise Peeters                sg Noord Limburg       2:43.86 9406418    2:51.87           
          1:24.74  2:51.87
  3. Rylana Slaghuis               Nimo                   2:46.10 9401286    2:57.38           
          1:25.70  2:57.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 2
16.5.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:33.07 9301772    2:31.15           
          1:16.12  2:31.15
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:28.74 9300162    2:36.45           
          1:15.60  2:36.45
  3. Denise Austen                 RZ                     2:38.36 9303778    2:39.95           
          1:18.47  2:39.95
  4. Sophie Cleuren                HZPC                   2:41.55 9300158    2:47.51           
          1:23.43  2:47.51
  5. Karin Bongers                 RZL                    2:42.24 9303800    2:50.65           
          1:24.00  2:50.65
  6. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                2:44.50 9303332    2:51.08           
          1:23.21  2:51.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Dames, 200m rugslag                              Senioren
16.5.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:20.94 9102076    2:28.48           
          1:12.31  2:28.48
  2. Mara Pfeffer                  Nimo                   2:35.40 9105478    2:39.28           
          1:16.81  2:39.28
  3. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:29.28 9201052    2:39.83           
          1:18.08  2:39.83
  4. Lydia Colijn                  Nimo                   2:33.63 8600718    2:41.71           
          1:18.48  2:41.71
  5. Alice Janssen                 HZPC                   2:36.40 8902012    2:42.86           
          1:19.32  2:42.86
  6. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       2:36.35 9201742    2:43.92           
          1:21.03  2:43.92
  7. Linda Custers                 HZPC                   2:37.49 8600738    2:44.06           
          1:22.53  2:44.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 1
16.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   2:42.65 9601259    2:44.12           
          1:16.96  2:44.12
  2. Jeroen Bongers                RZL                    3:00.03 9602629    2:56.90           
          1:22.40  2:56.90
  3. Sam Derks                     HZPC                   2:57.51 9600719    2:58.09           
          1:22.74  2:58.09
  4. Timo Billman                  Eurode KZC             3:00.79 9601033    2:58.71           
          1:23.74  2:58.71
  5. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                3:09.00 9600629    3:04.43           
          1:26.65  3:04.43
  6. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             3:15.56 9601257    3:15.16           
          1:33.38  3:15.16


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 2
16.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:36.58 9501239    2:35.14           
          1:11.28  2:35.14
  2. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:48.95 9501783    2:56.43           
          1:19.88  2:56.43
  3. Stan Snijders                 RZL                    2:59.50 9500485    2:56.90           
          1:21.77  2:56.90
  4. Sven Brouwer                  Mosa Regio             3:03.33 9504449    3:05.09           
          1:23.47  3:05.09
  5. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:59.77 9503497    3:10.74           
          1:29.98  3:10.74
 DIS Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:52.28 9501689    2:55.40           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:20.44  2:55.40
 DIS Kevin Meuwissen               Patrick                2:54.79 9502485    3:06.03           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:24.94  3:06.03


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 3
16.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:36.22 9400947    2:33.35           
          1:10.13  2:33.35
  2. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:23.84 9400649    2:33.46           
          1:09.99  2:33.46


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 4
16.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Borger                  Brunssum               2:28.70 9305183    2:36.86           
          1:13.61  2:36.86
 DIS Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:18.16 9301817    2:24.88           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:07.76  2:24.88


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
16.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:06.68 9202505    2:11.84           
          1:01.60  2:11.84
  2. Ralph van Megen               HZPC                   2:30.70 9201613    2:32.05           
          1:08.69  2:32.05
  3. Jory Niemark                  ZON/S&S                2:32.32 9204409    2:35.55           
          1:11.21  2:35.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vlinderslag                            Senioren
16.5.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:09.54 8901553    2:13.88           
          1:03.47  2:13.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 2
16.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               5:32.40 9600788    5:48.19           
          1:20.53  5:48.19
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           5:54.09 9602806    6:04.31           
          1:26.53  6:04.31
  3. Jara Wassenberg               RZ                     6:08.90 9600222    6:20.03           
          1:27.41  6:20.03
  4. Danae Remmel                  Hellas-Glana           6:24.37 9600588    6:23.02           
          1:34.44  6:23.02
  5. Merel Jaspers                 Nimo                   6:24.93 9602544    6:25.00           
          1:36.66  6:25.00
 DIS Ilse Litjens                  HZPC                   6:14.44 9602640    6:38.04           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:41.04  6:38.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 3
16.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:38.54 9500752    5:51.93           
          1:24.62  5:51.93
  2. Fiona Meuffels                Patrick                6:02.75 9504366    6:11.87           
          1:38.07  6:11.87
  3. Floor Weijmans                HZPC                   5:56.57 9502522    6:12.08           
          1:27.63  6:12.08
  4. Bo Kerkhoff                   Nimo                   6:05.01 9502376    6:22.61           
          1:30.05  6:22.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 1
16.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   5:58.36 9403098    5:47.44           
          1:22.86  5:47.44
  2. Selena van Cruchten           RZ                     5:55.23 9401608    6:12.93           
          1:23.55  6:12.93


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 2
16.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          5:19.30 9300894    5:25.84           
          1:13.48  5:25.84
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             5:23.01 9301772    5:31.50           
          1:14.09  5:31.50
  3. Vera Weinberg                 Nimo                   5:37.75 9302144    5:56.46           
          1:18.96  5:56.46
  4. Sophie Cleuren                HZPC                   5:53.03 9300158    6:10.28           
          1:24.47  6:10.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 400m wisselslag                             Senioren
16.5.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       4:57.99 9105798    5:19.66           
          1:08.10  5:19.66
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          5:09.56 8705620    5:24.01           
          1:14.69  5:24.01
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   5:20.41 9204060    5:31.50           
          1:15.23  5:31.50
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                5:32.21 8701024    5:41.12           
          1:17.50  5:41.12
  5. Lydia Colijn                  Nimo                   5:25.31 8600718    5:43.96           
          1:17.52  5:43.96
  6. Linda Custers                 HZPC                   5:36.04 8600738    5:51.14           
          1:19.75  5:51.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 1
16.5.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       4:55.00 9600193    4:50.44           
          1:08.60  4:50.44
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       4:57.49 9600195    5:08.05           
          1:14.09  5:08.05
  3. Sem Hermans                   HZPC                   4:58.41 9601259    5:08.14           
          1:14.36  5:08.14
  4. Sam Derks                     HZPC                   5:20.53 9600719    5:21.58           
          1:15.77  5:21.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 2
16.5.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          4:28.39 9501941    4:37.00           
          1:08.12  4:37.00
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          4:36.72 9501239    4:48.17           
          1:09.80  4:48.17
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          4:50.78 9500483    4:52.47           
          1:10.34  4:52.47
  4. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          5:02.40 9500099    5:03.28           
          1:10.82  5:03.28
  5. Maurice Henkel                RZ                     5:03.59 9504703    5:03.61           
          1:11.96  5:03.61
  6. Daan Wolswinkel               RZ                     4:57.42 9501791    5:06.43           
          1:08.98  5:06.43
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           4:58.03 9503663                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 3
16.5.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          4:12.16 9400947    4:25.12           
          1:02.53  4:25.12
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             4:36.13 9400341    4:40.02           
          1:08.27  4:40.02
  3. Silvan Viehmann               Brunssum               4:52.76 9403763    4:42.40           
          1:07.02  4:42.40
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          4:55.40 9403779    4:46.50           
          1:06.63  4:46.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 4
16.5.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   4:25.45 9304385    4:36.69           
          1:05.41  4:36.69


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                              Jeugd 1
16.5.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:11.88 9202505    4:22.01           
          1:01.38  4:22.01
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          4:21.55 9200333    4:24.59           
          1:01.86  4:24.59
  3. Thijs Wolswinkel              RZ                     4:42.08 9201837    4:50.16           
          1:08.98  4:50.16


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 400m vrije slag                             Senioren
16.5.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           4:01.02 8903341    4:09.25           
            59.53  4:09.25
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:10.59 8901553    4:18.37           
            59.97  4:18.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m schoolslag               junioren 2 t/m jeugd 2
16.5.09 - 18:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            33.98 9300698      35.78           
  2. Melissa Meijer                Nimo                     37.11 9304374      36.68           
  3. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             35.31 9302198      36.70           
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     36.70 9500752      36.88           
  5. Leonora Arets                 Eurode KZC               39.63 9504690      38.08           
  6. Svenja Zonneveld              RZ                       38.43 9301096      38.63           
  7. Rinske Becks                  HZPC                     37.66 9403098      38.71           
  8. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     38.68 9404962      39.76           
  9. Joyce Delsing                 Patrick                  39.65 9502594      40.49           
 10. Karin Bongers                 RZL                      39.09 9303800      40.67           
 11. Bo Peeters                    Nimo                     39.79 9306564      40.81           
 12. Lisanne Jente                 Brunssum                 40.40 9600788      40.82           
 13. Sanne Kerkhoff                Nimo                     38.91 9305530      40.86           
 14. Andra Dols                    Hellas-Glana             40.17 9502764      40.92           
 15. Maud Rutjens                  HZPC                     39.78 9305632      41.65           
 16. Danae Remmel                  Hellas-Glana             39.88 9600588      41.96           
 17. Wynona Wilms                  Hellas-Glana             40.66 9503970      42.06           
 18. Vera Weinberg                 Nimo                     38.91 9302144      42.18           
 19. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     40.35 9402102      42.37           
 20. Varolien Francisca            RZ                       40.46 9305420      42.39           
 21. Maaike Knops                  RZL                      39.02 9404018      42.61           
 22. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     40.37 9503450      43.71           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m schoolslag                             Senioren
16.5.09 - 18:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     35.33 9102076      35.91           
  2. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg         35.60 9105798      36.15           
  3. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg         39.28 9201742      37.17           
  4. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg         37.23 9107878      38.41           
  5. Vera Coenen                   De Rog  Weert            38.43 9104046      38.63           
  6. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            36.44 9005446      38.67           
  7. Maddy Thielen                 HZPC                     38.14 9003732      39.70           
  8. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  39.16 8701024      40.50           
  8. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            38.36 9204200      40.50           
 10. Lydia Colijn                  Nimo                     38.35 8600718      40.64 FJ 1      
 11. Ingrid van Horen              HZPC                     38.23 9204060      40.64 FJ 2      
 12. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            39.14 9101602      41.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m schoolslag               junioren 1 t/m jeugd 2
16.5.09 - 18:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  29.31 9100577      30.67           
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         31.11 9200249      31.38           
  3. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            30.03 9103425      31.51           
  4. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             31.09 9206767      31.79           
  5. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             32.97 9501965      32.98           
  6. Stefan Teley                  RZL                      33.45 9107153      33.75           
  7. Patrick Lemmens               Brunssum                 32.71 9106101      35.02           
  8. Willem Jongen                 De Roersoppers           33.93 9103401      35.32 FJ 1      
  9. Maurice Henkel                RZ                       34.19 9504703      35.32 FJ 2      
 10. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           34.85 9304169      35.57           
 11. Alain Dassen                  Hellas-Glana             33.61 9203459      35.73           
 12. Martyn Slaghuis               Nimo                     34.81 9103035      36.19           
 13. Tim Jacobs                    HZPC                     34.96 9201825      36.52           
AFGE Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         34.32 9104305                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m schoolslag                             Senioren
16.5.09 - 18:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              RZ                       32.87 9000579      32.82           
  2. Freddie Geerlings             Nimo                     31.21 7900379      32.86           
  3. Peter Crijns                  RZL                      32.44 8800673      33.40           
  4. Reinier Ellenkamp             De Rog  Weert            31.55 8000367      33.63           
  5. Math Smeets                   Nimo                     33.16 8704153      33.75           
  6. Sander Slaghuis               Nimo                     33.80 8805305      34.23           
  7. Martin Teley                  RZL                      32.99 8906059      34.72           
  8. Tom van der Sterren           Zeps                     33.50 8502495      35.05           
  9. Mark van Enckevort            HZPC                     33.89 9000797      36.11           
AFGE Rik Jansen                    De Roersoppers           32.08 8501189                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Dames, 4 x 200m vrije slag                Junioren 1 en later
17.5.09 - 15:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:47.61            9:17.08           
        Lotte Greven, 87                           Misty Coert, 93
        Dimphy van de Laar, 92                     Chantal Senden, 93
          2:17.61  9:17.08

  2. Nimo 1                        Nimo                   9:06.95            9:17.20           
        Michelle Hacking, 91                       Lydia Colijn, 86
        Melissa Meijer, 93                         Mara Pfeffer, 91
          2:21.51  9:17.20

  3. HZPC 1                        HZPC                   9:06.78            9:25.68           
        Ingrid van Horen, 92                       Alice Janssen, 89
        Sophie Cleuren, 93                         Judith van Meijel, 91
          2:18.25  9:25.68

  4. Nimo 2                        Nimo                   9:29.40           10:05.07           
        Vera Weinberg, 93                          Rylana Slaghuis, 94
        Anke Snijkers, 92                          Chloé Rutzerveld, 92
          2:25.37 10:05.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Heren, 4 x 200m vrije slag                   11 jaar en ouder
17.5.09 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          7:59.76            8:13.93           
        Lester Snackers, 94                        Mitch Notten, 92
        Jeroen Feijs, 92                           Yvo op den Kamp, 89
          2:04.93  8:13.93

  2. HZPC 1                        HZPC                   8:30.58            8:42.76           
        Ralph van Megen, 92                        Mark van Enckevort, 90
        Willem Drissen, 88                         Stefan Kranenbroek, 79
          2:08.70  8:42.76

  3. Nimo 1                        Nimo                   8:33.73            8:46.23           
        Sander van den Berg, 87                    Sander Slaghuis, 88
        Freddie Geerlings, 79                      Robin Ramaekers, 93
          2:11.42  8:46.23

  4. RZL 1                         RZL                    8:22.66            8:48.93           
        Martin Teley, 89                           Peter Crijns, 88
        Stefan Teley, 91                           Ruud van Bommel, 89
          2:16.74  8:48.93

  5. RZ 1                          RZ                     8:31.54            9:18.30           
        Patrick Creemers, 90                       Ramon Wassenberg, 93
        Maurice Zelis, 94                          Daan Wolswinkel, 95
          2:11.83  9:18.30




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 1
17.5.09 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                2:52.28 9702110    2:50.36           
          2:50.36
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:48.69 9701232    2:50.92           
          2:50.92
  3. Manon Koster                  HZPC                   2:51.23 9701312    2:52.64           
          2:52.64
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:04.31 9702664    3:00.95           
          3:00.95
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       3:04.26 9702676    3:04.18           
          3:04.18
  6. Floor Brouwer                 Mosa Regio             3:02.76 9703012    3:11.54           
          3:11.54
 DIS Zoï Pappas                    Kimbria                3:04.17 9700448    3:06.70           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:06.70


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 2
17.5.09 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:47.58 9602806    2:45.79           
          2:45.79
  2. Jessica Hesen                 RZ                     2:55.18 9601194    2:54.49           
          2:54.49
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   2:58.44 9602544    2:54.95           
          2:54.95
  4. Jara Wassenberg               RZ                     2:53.85 9600222    2:58.07           
          2:58.07
  5. Maureen Wingers               RZ                     2:52.78 9602264    2:59.23           
          2:59.23
  6. Danae Remmel                  Hellas-Glana           2:59.08 9600588    3:01.18           
          3:01.18
  7. Denise van der Klij           HZPC                   2:58.60 9600482    3:02.61           
          3:02.61
  8. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   2:59.76 9602096    3:04.50           
          3:04.50
  9. Ilse Litjens                  HZPC                   2:58.83 9602640    3:06.02           
          3:06.02
 DIS Lisanne Jente                 Brunssum               2:37.50 9600788    2:41.33           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:41.33
AFGE Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:58.00 9600118                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 3
17.5.09 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   2:37.54 9501784    2:39.13           
          2:39.13
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:37.62 9500752    2:41.87           
          2:41.87
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:46.70 9500866    2:44.74           
          2:44.74
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:52.32 9503450    2:49.87           
          2:49.87
  5. Floor Weijmans                HZPC                   2:48.78 9502522    2:50.02           
          2:50.02
  6. Fiona Meuffels                Patrick                2:50.73 9504366    2:53.57           
          2:53.57
  7. Sharon Schroyen               Brunssum               2:50.60 9502536    2:55.06           
          2:55.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                              Jeugd 1
17.5.09 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   2:45.25 9403098    2:46.52           
          2:46.52
  2. Michelle Meusen               RZL                    2:48.43 9400852    2:48.32           
          2:48.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                              Jeugd 2
17.5.09 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:33.14 9300894    2:37.31           
          2:37.31
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:35.12 9301772    2:38.22           
          2:38.22
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     2:36.46 9301096    2:43.39           
          2:43.39
  4. Karin Bongers                 RZL                    2:43.37 9303800    2:45.01           
          2:45.01
  5. Denise Austen                 RZ                     2:41.47 9303778    2:49.82           
          2:49.82
  6. Bo Peeters                    Nimo                   2:45.15 9306564    2:51.23           
          2:51.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                             Senioren
17.5.09 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg       2:18.38 9105798    2:28.04           
          2:28.04
  2. Judith van Meijel             HZPC                   2:24.77 9102076    2:30.07           
          2:30.07
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:24.44 8705620    2:35.07           
          2:35.07
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   2:34.79 9204060    2:36.91           
          2:36.91
  5. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       2:38.01 9107878    2:40.99           
          2:40.99
  6. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                2:37.44 8701024    2:43.52           
          2:43.52
  7. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:34.21 9005446    2:46.76           
          2:46.76
 DIS Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:33.88 9201052    2:42.95           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:42.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 1
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:32.48 9600193    2:34.36           
          2:34.36
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:37.72 9601259    2:38.70           
          2:38.70
  3. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:46.84 9600195    2:45.91           
          2:45.91
  4. Matteo Borsi                  Brunssum               2:44.80 9603915    2:49.03           
          2:49.03
  5. Sam Derks                     HZPC                   2:51.17 9600719    2:50.60           
          2:50.60
  6. Xavier Wuts                   RZ                     2:49.20 9602661    2:51.32           
          2:51.32
  7. Jeroen Bongers                RZL                    2:49.29 9602629    2:53.54           
          2:53.54
  8. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             2:48.00 9601257    2:54.51           
          2:54.51


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 2
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:21.01 9501941    2:22.35           
          2:22.35
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:37.65 9500483    2:32.39           
          2:32.39
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:31.87 9501239    2:36.73           
          2:36.73
  4. Stan Snijders                 RZL                    2:37.20 9500485    2:38.04           
          2:38.04
  5. Maurice Henkel                RZ                     2:36.60 9504703    2:38.27           
          2:38.27
  6. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:34.64 9503497    2:40.51           
          2:40.51
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:41.83 9501783    2:42.47           
          2:42.47
  8. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:42.21 9500099    2:48.39           
          2:48.39
  9. Sven Brouwer                  Mosa Regio             2:43.42 9504449    2:48.51           
          2:48.51
 10. Kevin Meuwissen               Patrick                2:43.65 9502485    2:49.89           
          2:49.89
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:44.70 9503663                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 3
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:24.30 9400593    2:23.53           
          2:23.53
  2. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:22.01 9400341    2:26.10           
          2:26.10
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:19.66 9400649    2:26.11           
          2:26.11
  4. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           2:21.95 9401657    2:28.75           
          2:28.75
  5. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:27.00 9403779    2:29.54           
          2:29.54
  6. Ken Boonen                    RZL                    2:39.22 9401481    2:36.25           
          2:36.25
  7. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:32.49 9403511    2:38.02           
          2:38.02
  8. Silvan Viehmann               Brunssum               2:38.11 9403763    2:38.70           
          2:38.70
  9. Maurice Zelis                 RZ                     2:36.50 9401031    2:41.11           
          2:41.11
 10. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:38.32 9405853    2:41.38           
          2:41.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 4
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   2:23.02 9304385    2:25.38           
          2:25.38
  2. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       2:23.41 9301817    2:25.98           
          2:25.98
  3. Pim Thijert                   Hellas-Glana           2:33.02 9305431    2:36.32           
          2:36.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                              Jeugd 1
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:14.18 9202505    2:20.12           
          2:20.12
  2. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       2:18.65 9200249    2:21.95           
          2:21.95
  3. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:20.75 9200333    2:22.97           
          2:22.97
  4. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:25.60 9203459    2:31.75           
          2:31.75
  5. Jory Niemark                  ZON/S&S                2:28.02 9204409    2:33.04           
          2:33.04
  6. Ralph van Megen               HZPC                   2:27.36 9201613    2:34.80           
          2:34.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                              Jeugd 2
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Lemmens               Brunssum               2:25.76 9106101    2:32.77           
          2:32.77
  2. Kenneth Caster                RZ                     2:23.99 9100375    2:42.00           
          2:42.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 200m wisselslag                             Senioren
17.5.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:07.85 8901553    2:14.71           
          2:14.71
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           2:19.70 8301021    2:24.17           
          2:24.17
  3. Ruud van Bommel               RZL                         NT 8905181    2:28.07           
          2:28.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 1
17.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:06.97 9702678    1:06.95           
  2. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:10.10 9700656    1:09.41           
  3. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                1:09.20 9702110    1:10.44           
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:13.30 9702664    1:13.00           
  5. Mignon Peeters                Nimo                   1:09.55 9701048    1:13.33           
  6. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:14.59 9702676    1:14.32           
  7. Zoï Pappas                    Kimbria                1:12.21 9700448    1:14.49           
  8. Lieke Seelen                  Mosa Regio             1:15.47 9701642    1:14.82           
 DIS Manon Koster                  HZPC                   1:07.96 9701312                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 2
17.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:05.72 9600788    1:07.56           
  2. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg       1:09.56 9603098    1:09.66           
  3. Ilse Litjens                  HZPC                   1:10.49 9602640    1:09.92           
  4. Jara Wassenberg               RZ                     1:10.96 9600222    1:12.12           
  5. Jessica Hesen                 RZ                     1:08.87 9601194    1:12.13           
  6. Denise van der Klij           HZPC                   1:12.06 9600482    1:13.18           
  7. Celina Austen                 RZ                     1:12.41 9602056    1:14.76           
  8. Robin Klasens                 Brunssum               1:12.31 9604532    1:15.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 3
17.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:02.39 9501784    1:04.09           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:02.50 9500752    1:04.48           
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:07.45 9505226    1:07.71           
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:08.29 9503450    1:09.13           
  5. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:09.32 9502764    1:09.21           
  6. Floor Weijmans                HZPC                   1:06.55 9502522    1:09.28           
  7. Fiona Meuffels                Patrick                1:09.43 9504366    1:10.63           
  8. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:07.75 9502376    1:11.50           
  9. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          1:08.91 9502710    1:12.13           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                              Jeugd 1
17.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           RZ                     1:02.07 9401608    1:04.74           
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:02.43 9401054    1:04.83           
  3. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg       1:04.21 9405270    1:06.24           
  4. Michelle Meusen               RZL                    1:06.20 9400852    1:07.34           
  5. Maaike Knops                  RZL                    1:06.32 9404018    1:07.89           
  6. Rinske Becks                  HZPC                   1:05.14 9403098    1:08.22           
  7. Rylana Slaghuis               Nimo                   1:06.50 9401286    1:08.27           
  8. Denise Peeters                sg Noord Limburg       1:07.50 9406418    1:08.63           
  9. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:07.26 9403584    1:12.31           
  NG Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:07.58 9402266                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                              Jeugd 2
17.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            56.06 9300698      58.22           
  2. Melissa Meijer                Nimo                   1:01.89 9304374    1:04.09           
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:01.64 9300162    1:04.38           
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:05.25 9301772    1:05.00           
  5. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:05.07 9300894    1:05.09           
  6. Vera Weinberg                 Nimo                   1:02.29 9302144    1:05.89           
  7. Karin Bongers                 RZL                    1:05.48 9303800    1:06.16           
  8. Svenja Zonneveld              RZ                     1:03.81 9301096    1:06.39           
  9. Denise Austen                 RZ                     1:05.32 9303778    1:07.29           
 10. Sophie Cleuren                HZPC                   1:06.39 9300158    1:08.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m vrije slag                             Senioren
17.5.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg         57.41 9105798    1:01.03           
  2. Mara Pfeffer                  Nimo                   1:01.28 9105478    1:01.82           
  3. Judith van Meijel             HZPC                   1:00.89 9102076    1:03.06           
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   1:01.89 9204060    1:03.12           
  5. Kimberley Teunissen           sg Noord Limburg       1:02.54 9201742    1:04.14           
  6. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:03.44 9103432    1:04.48           
  7. Alice Janssen                 HZPC                   1:02.54 8902012    1:04.71           
  8. Bernadette Verstegen          sg Noord Limburg       1:03.56 9107878    1:05.36           
  9. Lydia Colijn                  Nimo                   1:01.60 8600718    1:05.49           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 1
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:20.98 9600193    1:22.92           
  2. Sem Hermans                   HZPC                   1:21.83 9601259    1:26.23           
  3. Max Vervoort                  RZ                     1:31.00 9601405    1:29.10           
  4. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:25.89 9601257    1:31.79           
 DIS Matteo Borsi                  Brunssum               1:23.74 9603915                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 2
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:10.47 9501965    1:11.42           
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:13.01 9501941    1:15.15           
  3. Maurice Henkel                RZ                     1:14.08 9504703    1:17.75           
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             1:18.09 9503497    1:22.07           
  5. Kevin Meuwissen               Patrick                1:20.45 9502485    1:27.06           
  6. Bart de Heer                  Zeps                   1:25.75 9500359    1:27.60           
  7. Stan Snijders                 RZL                    1:23.10 9500485    1:32.17           
 DIS Sven Brouwer                  Mosa Regio             1:24.81 9504449                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:25.54 9503663                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 3
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:17.14 9401797    1:19.20           
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:21.81 9400627    1:20.93           
  3. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:17.75 9400947    1:22.07           
  4. Tim Sonnemans                 RZL                    1:22.56 9403017    1:24.90           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 4
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg       1:11.53 9301817    1:16.67           
  2. Ramon Wassenberg              RZ                     1:11.18 9300715    1:18.24           
  3. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:17.06 9304169    1:19.44           
  4. Patrick Janssen               HZPC                   1:19.81 9302009    1:22.15           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                              Jeugd 1
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg       1:07.98 9200249    1:09.61           
  2. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           1:08.22 9206767    1:11.72           
  3. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:15.85 9203459    1:18.82           
  4. Tim Jacobs                    HZPC                   1:15.20 9201825    1:20.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                              Jeugd 2
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:04.57 9100577    1:11.07           
  2. Stefan Teley                  RZL                    1:14.03 9107153    1:15.40           
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:14.77 9103401    1:17.92           
  4. Kenneth Caster                RZ                     1:09.89 9100375    1:18.14           
  5. Patrick Lemmens               Brunssum               1:13.36 9106101    1:19.07           
  6. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:15.45 9103035    1:20.79           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Heren, 100m schoolslag                             Senioren
17.5.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:07.52 8901553    1:12.91           
  2. Freddie Geerlings             Nimo                   1:09.69 7900379    1:13.32           
  3. Patrick Creemers              RZ                     1:11.72 9000579    1:13.80           
  4. Math Smeets                   Nimo                   1:12.31 8704153    1:14.25           
  5. Reinier Ellenkamp             De Rog  Weert          1:09.58 8000367    1:14.32           
  6. Peter Crijns                  RZL                    1:11.08 8800673    1:15.75           
  7. Sander Slaghuis               Nimo                   1:13.28 8805305    1:15.91           
  8. Job v. Duijnhoven             sg Noord Limburg       1:13.19 8800887    1:18.43           
  9. Tom van der Sterren           Zeps                   1:12.98 8502495    1:18.78           
AFGE Rik Jansen                    De Roersoppers         1:12.15 8501189                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag               Junioren 3 en later
17.5.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:04.75            5:06.42           
        Wendy Bex, 97                              Andra Dols, 95
        Eline van der Plas, 95                     Maaike Sanders, 96
          1:19.38  5:06.42

  2. HZPC 1                        HZPC                   5:14.99            5:17.49           
        Ilse Litjens, 96                           Floor Weijmans, 95
        Juul van Berlo, 95                         Manon Koster, 97
          1:17.95  5:17.49

  3. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   5:08.54            5:19.61           
        Carley Donders, 96                         Lizzy Janssen, 95
        Eline van de Ven, 97                       Angelique Schouten, 95
          1:27.19  5:19.61

  4. Brunssum 1                    Brunssum               5:13.69            5:20.51           
        Maud Geerssen, 95                          Lisanne Jente, 96
        Sharon Schroyen, 95                        Amber Viehmann, 95
          1:24.36  5:20.51

  5. Nimo 1                        Nimo                   5:10.05            5:22.01           
        Mignon Peeters, 97                         Jona Pisters, 95
        Bo Kerkhoff, 95                            Merel Jaspers, 96
          1:22.57  5:22.01

  6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                5:28.95            5:38.56           
        Céline Jennes, 96                          Karin van der Aalst, 95
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Kathleen de Beer, 97
          1:24.36  5:38.56

  7. RZ 1                          RZ                     5:26.48            5:42.42           
        Celina Austen, 96                          Jara Wassenberg, 96
        Maureen Wingers, 96                        Jessica Hesen, 96
          1:29.09  5:42.42

  8. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       5:26.76            5:42.76           
        Astrid van den Brandt, 95                  Irma van den Brandt, 97
        Ina Willigers, 97                          Clara Willigers, 96
          1:24.67  5:42.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Jongens, 4 x 100m vrije slag               Junioren 4 en later
17.5.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:52.26            3:52.45           
        Jelle Peltzer, 94                          Arthur van Noorden, 95
        Mart Theunissen, 95                        Lester Snackers, 94
            58.06  3:52.45

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:54.84            3:54.34           
        Stan Tummers, 94                           Ruben Klinkers, 94
        Niels van Basten Batenburg, 94             Pim van Basten Batenburg, 94
            58.61  3:54.34

  3. RZ 1                          RZ                     4:06.43            4:14.59           
        Daan Wolswinkel, 95                        Maurice Zelis, 94
        Maurice Henkel, 95                         Ramon Wassenberg, 93
          1:03.71  4:14.59

  4. Nimo 1                        Nimo                   4:09.49            4:15.20           
        Camiel Smeets, 94                          Yoeri Cuijpers, 94
        Kiowa Kamaansing, 95                       Robin Ramaekers, 93
          1:03.41  4:15.20

  5. ZPC Nederweert 1              ZPC Nederweert         4:12.10            4:17.36           
        Koen van der Wallen, 94                    Martijn Princen, 93
        Joop Truijen, 94                           Tom Moonen, 93
          1:04.23  4:17.36

  6. RZL 1                         RZL                    4:11.17            4:19.26           
        Jeroen Bongers, 96                         Stan Snijders, 95
        Daan Jansen, 93                            Ken Boonen, 94
          1:07.51  4:19.26

  7. HZPC 1                        HZPC                   4:14.39            4:24.28           
        Bram Becks, 93                             Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            Patrick Janssen, 93
          1:04.70  4:24.28

  8. Mosa Regio 1                  Mosa Regio             4:17.75            4:38.42           
        Luuk Janssen, 95                           Bram in 't Zandt, 96
        Sven Brouwer, 95                           Shing Long Lin, 93
          1:03.34  4:38.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                           Junioren 2
17.5.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Jaspers                 Nimo                     31.14 9602544      31.16           
  2. Lisanne Jente                 Brunssum                 30.45 9600788      31.43           
  3. Margot v. Iersel              sg Noord Limburg         31.23 9603098      31.54           
  4. Ilse Litjens                  HZPC                     32.24 9602640      31.73           
  4. Maaike Sanders                Hellas-Glana             31.27 9602806      31.73           
  6. Denise van der Klij           HZPC                     31.50 9600482      32.14           
  7. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         31.96 9604088      32.27           
  8. Jessica Hesen                 RZ                       31.75 9601194      33.45           
  9. Robin Klasens                 Brunssum                 32.70 9604532      33.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                           Junioren 3
17.5.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.60 9500752      29.02           
  2. Jona Pisters                  Nimo                     28.45 9501784      29.59           
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana             31.54 9500866      31.12 FJ 1      
  4. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           31.53 9505174      31.12 FJ 2      
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         31.50 9505226      31.18           
  6. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     30.45 9503450      31.35           
  7. Hilde vd Schans               De Rog  Weert            31.53 9502710      32.02           
  8. Savannah Lukassen             Mosaqua                  31.48 9502400      32.60           
  9. Wynona Wilms                  Hellas-Glana             31.70 9503970      32.73           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
17.5.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            26.05 9300698      26.86           
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg            28.31 9300162      29.29           
  3. Melissa Meijer                Nimo                     28.21 9304374      29.66           
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               30.60 9301772      30.13           
  5. Danique Agterberg             Hellas-Glana             28.76 9401054      30.36           
  6. Bo Peeters                    Nimo                     30.07 9306564      30.43           
  7. Selena van Cruchten           RZ                       29.71 9401608      30.45           
  8. Vera Hendriks                 sg Noord Limburg         29.76 9405270      30.57           
  9. Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      30.67           
 10. Jamie Schepers                ZC Valkenburg            29.81 9300894      30.84 FJ 1      
 11. Michelle Meusen               RZL                      29.70 9400852      30.84 FJ 2      
 12. Svenja Zonneveld              RZ                       30.18 9301096      30.95           
 13. Denise Austen                 RZ                       30.87 9303778      31.00           
 14. Rinske Becks                  HZPC                     29.93 9403098      31.03           
 14. Vera Weinberg                 Nimo                     29.06 9302144      31.03           
 16. Maud Rutjens                  HZPC                     30.88 9305632      31.32           
 17. Maaike Knops                  RZL                      30.43 9404018      31.43           
 18. Sophie Cleuren                HZPC                     30.77 9300158      31.67           
 19. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  30.34 9303332      32.07           
 20. Rylana Slaghuis               Nimo                     30.67 9401286      32.13           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Dames, 50m vrije slag                             Senioren
17.5.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 sg Noord Limburg         27.27 9105798      27.89           
  2. Lydia Colijn                  Nimo                     28.20 8600718      28.85 FJ 1      
  3. Mara Pfeffer                  Nimo                     28.05 9105478      28.85 FJ 2      
  4. Ingrid van Horen              HZPC                     28.30 9204060      28.90           
  5. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         29.35 9103432      29.54 FJ 1      
  6. Alice Janssen                 HZPC                     29.28 8902012      29.54 FJ 2      
  7. Judith van Meijel             HZPC                     28.23 9102076      29.66           
  8. Saskia Coolen                 RZL                      29.20 8805440      29.80           
  9. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            29.48 9005446      29.93           
 10. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.33 9202860      29.95           
 11. Debbie Hesen                  HZPC                     29.25 8601528      30.32           
  NG Denise van Rouwendaal         MZ&PC                    29.43 8705960                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 1
17.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         27.48 9600193      28.24           
  2. Matteo Borsi                  Brunssum                 30.01 9603915      29.78           
  3. Bram in 't Zandt              Mosa Regio               29.66 9601257      29.95           
  4. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         29.55 9600195      30.07           
  5. Sem Hermans                   HZPC                     30.53 9601259      30.10           
  6. Jeroen Bongers                RZL                      30.64 9602629      30.26           
  7. Sam Derks                     HZPC                     30.54 9600719      30.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 2
17.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            26.45 9500483      26.69           
  2. Luuk Janssen                  Mosa Regio               27.96 9503497      27.92           
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            27.10 9501239      27.96           
  4. Daan Wolswinkel               RZ                       28.88 9501791      28.57           
  5. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            28.36 9501941      28.64           
  6. Max Grispen                   ZC Valkenburg            28.86 9501783      28.76           
  7. Axel Skrabanja                Mosaqua                  29.32 9503645      28.94           
  8. Stan Snijders                 RZL                      28.37 9500485      29.33           
  9. Kevin Meuwissen               Patrick                  28.42 9502485      29.71           
 10. Kiowa Kamaansing              Nimo                     29.66 9500125      30.27           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 3
17.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            25.93 9403779      26.57           
  2. Lester Snackers               ZC Valkenburg            25.72 9400947      26.67           
  3. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               26.77 9400341      26.89           
  4. Stan Tummers                  Hellas-Glana             26.51 9400649      27.34           
  5. Ken Boonen                    RZL                      26.75 9401481      27.90           
  6. Silvan Viehmann               Brunssum                 28.18 9403763      28.20           
  7. Maurice Zelis                 RZ                       27.58 9401031      28.39           
  8. Camiel Smeets                 Nimo                     27.79 9400911      28.48           
  9. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         28.10 9405853      28.53           
 10. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             28.07 9403511      28.83           
 11. Yoeri Cuijpers                Nimo                     28.46 9403969      29.07           
 12. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert           28.32 9405561      29.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 4
17.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 sg Noord Limburg         26.17 9301817      26.51           
  2. Robin Ramaekers               Nimo                     26.42 9304385      27.43           
  3. Rick Hesen                    HZPC                     27.67 9300601      27.96           
  4. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           27.70 9304169      28.57           
  5. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  27.83 9306693      28.61           
  6. Ramon Wassenberg              RZ                       27.70 9300715      29.37           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
17.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               HZPC                     25.43 9201613      25.92           
  2. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             25.72 9206767      26.25 FJ 1      
  3. Tobias van Halen              RZ                       26.09 9100835      26.25 FJ 2      
  4. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  25.26 9100577      26.40           
  5. Jeroen Custers                Kimbria                  26.29 9106319      26.51           
  6. Patrick Lemmens               Brunssum                 26.13 9106101      26.80           
  7. Kasper v. Dijk                sg Noord Limburg         26.28 9200249      27.11           
  8. Stefan Teley                  RZL                      25.96 9107153      27.56           
  9. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.41 9103401      27.66 FJ 1      
 10. Alain Dassen                  Hellas-Glana             26.40 9203459      27.66 FJ 2      
AFGE Alec Ebskamp                  sg Noord Limburg         26.44 9104305                      
AFGE Robin Leers                   Zeps                     26.45 9202885                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Heren, 50m vrije slag                             Senioren
17.5.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                         NT 8905181      24.64           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             23.90 8402089      24.65           
  3. Peter Crijns                  RZL                      24.80 8800673      25.21           
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                     24.73 7900729      25.22 FJ 1      
  5. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            24.22 8901553      25.22 FJ 2      
  6. Martin Teley                  RZL                      25.13 8906059      25.57           
  7. Tom van der Sterren           Zeps                     25.38 8502495      26.08           
  8. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             24.31 8301021      26.18           
  9. Roy Kleijkers                 Zeps                     25.67 8100881      26.28           
 10. Job v. Duijnhoven             sg Noord Limburg         25.60 8800887      26.61           
 11. Patrick Creemers              RZ                       25.52 9000579      26.80           
 12. Reinier Ellenkamp             De Rog  Weert            25.65 8000367      27.06           



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Brunssum