Kring Speedo Finale
Brunssum (NED),    13. - 14.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4      Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5      Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 3      Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4      Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5      Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 3      Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4      Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5      Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
13.06.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  ZC Eijsden             1:18.48 9900074    1:16.68           
          1:16.68
  2. Denise Blok                   MZ&PC                  1:24.26 9900572    1:20.95           
          1:20.95
  3. Sterre Schlicher              RZ                     1:27.51 9901672    1:24.10           
          1:24.10
  4. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:25.24 9900918    1:24.75           
          1:24.75
  5. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:26.84 9900524    1:26.13           
          1:26.13
  6. Myrthe Goertz                 Zeps                   1:31.37 9901902    1:26.86           
          1:26.86
  7. Hilde Litjens                 HZPC                   1:30.96 9901156    1:27.94           
          1:27.94
  8. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:30.18 9900730    1:28.00           
          1:28.00
  9. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:32.00 9900398    1:29.19           
          1:29.19
 10. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:29.72 9902072    1:29.30           
          1:29.30
 11. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  1:33.34 9900570    1:30.39           
          1:30.39
 12. Malon Hanssen                 ROB                    1:33.19 9901472    1:35.23           
          1:35.23
 13. Jody Savelberg                Eurode/KZC             1:32.31 9900438    1:38.62           
          1:38.62
 DIS Demi Kievit                   ZON/S&S                1:37.67 9900978                      
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 DIS Denise Craenen                Hellas-Glana           1:33.84 9900040                      
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
13.06.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode/KZC             1:10.48 9800559    1:09.91           
          1:09.91
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:15.14 9800737    1:15.89           
          1:15.89
  3. Caio Passos-Newman            Kimbria                1:23.18 9801043    1:19.99           
          1:19.99
  4. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:21.36 9800287    1:21.86           
          1:21.86
  5. Michel Henkel                 RZ                     1:25.06 9802301    1:22.20           
          1:22.20
  6. Max Peuten                    HZPC                   1:24.07 9800431    1:22.28           
          1:22.28
  7. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:25.67 9800247    1:23.86           
          1:23.86
  8. Jhamiro Habets                Brunssum               1:30.68 9800803    1:24.80           
          1:24.80
  9. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:31.23 9802453    1:25.39           
          1:25.39
 10. Quintijn van Hees             Brunssum               1:30.02 9802253    1:28.35           
          1:28.35
 11. Reuben Smits                  Eurode/KZC             1:25.51 9800055    1:29.99           
          1:29.99
 12. Tijn Wolfhagen                Eurode/KZC             1:41.42 9800427    1:35.23           
          1:35.23
 DIS Tom Linsen                    Nederweert             1:39.29 9801553                      
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 DIS Vincent Jacobs                Nimo                   1:12.72 9801669                      
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
13.06.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:57.37 9801412    2:48.89           
          2:48.89
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   2:56.14 9800670    2:49.89           
          2:49.89
  3. Janina Beckers                Eurode/KZC             3:19.84 9800574    2:54.83           
          2:54.83
  4. Audrey Bams                   ZC Eijsden             3:01.67 9800073    2:59.18           
          2:59.18
  5. Jessica van Dijk              Kimbria                3:08.62 9800552    3:01.70           
          3:01.70
  6. Fenne Vervoort                sg N-Limburg           3:23.46 9802916    3:08.93           
          3:08.93
  7. Shania Haenen                 Eurode/KZC             3:29.07 9802528    3:12.09           
          3:12.09
  8. Melanie Leunissen             Nimo                   3:14.12 9800672    3:12.61           
          3:12.61
  9. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          3:16.52 9801466    3:13.56           
          3:13.56
 10. Celine Buijssen               HZPC                   3:33.38 9801484    3:15.36           
          3:15.36
 11. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   3:37.64 9802092    3:19.33           
          3:19.33
 12. Celine Kerkhofs               ZC Eijsden             3:25.32 9800548    3:20.42           
          3:20.42
 13. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:27.80 9801142    3:21.27           
          3:21.27
 14. Maud Bruynen                  Heldense zwemverenig   3:29.64 9801362    3:22.70           
          3:22.70
 15. Rani Skrabanja                Mosaqua                3:38.19 9800992    3:23.83           
          3:23.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
13.06.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:23.57 9700879    1:21.32           
          1:21.32
  2. Ted Wilders                   Mosa Regio             1:26.04 9701177    1:25.89           
          1:25.89
  3. Zjef Nelissen                 HZPC                   1:30.01 9701679    1:30.72           
          1:30.72
  4. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:31.42 9702025    1:32.04           
          1:32.04
  5. Ivo Grosveld                  RZL                    1:40.63 9702483    1:34.90           
          1:34.90
  6. Killian von den Hoff          Brunssum               1:33.78 9700013    1:35.91           
          1:35.91
  7. Lars van Didden               Zeps                   1:32.12 9701615    1:36.06           
          1:36.06
  8. Michaily Pappas               Kimbria                1:37.89 9700285    1:36.87           
          1:36.87
  9. Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:38.64 9703833    1:40.16           
          1:40.16
 10. Luc Nelissen                  Patrick                1:42.34 9701381    1:40.46           
          1:40.46
 11. Tim Wienhoven                 Mosa Regio             1:44.30 9702199    1:41.16 FJ 1      
          1:41.16
 12. Kevin Janssen                 Kimbria                1:41.20 9700585    1:41.16 FJ 2      
          1:41.16
 13. Jitse Zonneveld               RZ                     1:35.90 9700574    1:43.74           
          1:43.74
 14. Tim Peeters                   RZ                     1:45.01 9700363    1:44.24           
          1:44.24
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               1:40.86 9700075    1:39.19           
        SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:39.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
13.06.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZC Eijsden             1:26.60 0000074    1:22.80           
          1:22.80
  2. Esmée Venner                  Nederweert             1:26.33 0000380    1:27.77           
          1:27.77
  3. Amber Raadschilders           Kimbria                1:33.20 0000534    1:28.17           
          1:28.17
  4. Romy Ewalds                   Mosa Regio             1:35.09 0000164    1:31.31           
          1:31.31
  5. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:38.98 0000250    1:31.80           
          1:31.80
  6. Lieve Göbbels                 Eurode/KZC             1:37.04 0000514    1:32.32           
          1:32.32
  7. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:34.07 0000072    1:33.26           
          1:33.26
  8. Britt Gijpmans                ROB                    1:41.51 0001404    1:39.65           
          1:39.65
  9. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:48.20 0000360    1:42.08           
          1:42.08
 10. Chayenne Odenhoven            Nimo                   1:50.66 0000468    1:42.19           
          1:42.19
 11. Marit van Emmerik             ROB                    2:02.28 0001406    1:50.15           
          1:50.15
 12. Saartje Aussems               Hellas-Glana           1:59.80 0000166    1:53.85           
          1:53.85
 13. Marla Geevers                 Eurode/KZC             2:01.68 0000362    1:56.80           
          1:56.80
 14. Jadzia van Kraaij             ZON/S&S                2:22.06 0002178    2:16.51           
          2:16.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
13.06.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:13.56 9900517    1:11.71           
          1:11.71
  2. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:14.73 9902155    1:13.89           
          1:13.89
  3. Daan Jente                    Brunssum               1:19.92 9900277    1:16.48           
          1:16.48
  4. Vincent de Munter             Brunssum               1:16.90 0000181    1:17.33           
          1:17.33
  5. Servé Nelissen                HZPC                   1:20.47 9900579    1:19.14           
          1:19.14
  6. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:24.16 0000267    1:23.29           
          1:23.29
  7. Timo Warnier                  ZC Eijsden             1:29.50 9900145    1:25.79           
          1:25.79
  8. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:26.58 9900461    1:26.23           
          1:26.23
  9. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:26.35 0000263    1:26.44           
          1:26.44
 10. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                1:32.33 9900317    1:27.64           
          1:27.64
 11. Bo Snijders                   RZL                    1:31.06 0000033    1:27.78           
          1:27.78
 12. Roel Slobbe                   Patrick                1:29.72 9901287    1:29.18           
          1:29.18
 13. Corben Braun                  Eurode/KZC             1:30.32 9900835    1:29.48           
          1:29.48
 14. Lars van der Haijden          Brunssum               1:24.38 9900225    1:30.57           
          1:30.57
 15. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:32.78 9901877    1:34.60           
          1:34.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
13.06.2009 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  ZC Eijsden               40.24 9900074      40.77           
  2. Malon Hanssen                 ROB                      46.12 9901472      42.79           
  3. Denise Blok                   MZ&PC                    46.15 9900572      45.13           
  4. Sterre Schlicher              RZ                       46.62 9901672      45.45           
  5. Ellen van Duren               sg N-Limburg             45.22 9901412      47.60           
  6. Amber Thevissen               De Roersoppers           47.44 9900918      47.80           
  7. Nina Vriezelaar               MZ&PC                    46.23 9900570      48.43           
  8. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             51.12 9902072      49.45           
  9. Hilde Litjens                 HZPC                     50.18 9901156      49.53           
 10. Myrthe Goertz                 Zeps                     51.45 9901902      50.27           
 11. Stella Peeters                Nimo                     51.65 9900812      51.39           
 12. Erin-Lisa Dalm                Brunssum                 51.51 9900398      52.98           
 13. Mariecke de Beer              ZON/S&S                  53.71 9900524      54.86           
 14. Jody Savelberg                Eurode/KZC               54.08 9900438      55.67           
 DIS Demi Kievit                   ZON/S&S                1:02.59 9900978      59.50 VO        
        De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren gebracht



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
13.06.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode/KZC               39.73 9800559      37.86           
  2. Vincent Jacobs                Nimo                     41.38 9801669      38.51           
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers           41.63 9800247      43.18           
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana             47.76 9802453      43.48           
  5. Tom Linsen                    Nederweert               55.26 9801553      48.61           
  6. Thijmen Bruist                Brunssum                 55.85 9802597      48.95           
  7. Dylan Wolters                 Hellas-Glana             48.20 9800287      49.10           
  8. Robbin Vonk                   De Roersoppers           47.91 9800737      50.26           
  9. Tijn Wolfhagen                Eurode/KZC               55.34 9800427      52.29           
 10. Jhamiro Habets                Brunssum                 54.00 9800803      52.58           
 11. Pieter Otten                  HZPC                     52.93 9800937      55.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
13.06.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:10.71 9801412    1:08.34           
          1:08.34
  2. Audrey Bams                   ZC Eijsden             1:07.23 9800073    1:08.92           
          1:08.92
  3. Chayenne Poorts               Nimo                   1:09.04 9800670    1:09.25           
          1:09.25
  4. Janina Beckers                Eurode/KZC             1:13.64 9800574    1:10.39           
          1:10.39
  5. Tamara Bloemers               Nederweert             1:11.05 9801328    1:11.76           
          1:11.76
  6. Tobie Saparuwe                Kimbria                1:13.72 9802954    1:13.46           
          1:13.46
  7. Fenne Vervoort                sg N-Limburg           1:17.31 9802916    1:13.82           
          1:13.82
  8. Melanie Leunissen             Nimo                   1:16.89 9800672    1:14.50           
          1:14.50
  9. Jessica van Dijk              Kimbria                1:16.59 9800552    1:14.62           
          1:14.62
 10. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:17.22 9801466    1:18.80           
          1:18.80
 11. Shania Haenen                 Eurode/KZC             1:19.38 9802528    1:18.82           
          1:18.82
 12. Celine Kerkhofs               ZC Eijsden             1:17.63 9800548    1:20.48           
          1:20.48
 13. Rian Bongers                  RZL                    1:24.84 9802022    1:21.89           
          1:21.89
 14. Celine Buijssen               HZPC                   1:21.94 9801484    1:22.14           
          1:22.14
 15. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:19.88 9801142    1:22.28           
          1:22.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
13.06.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:15.66 9700879    1:14.51           
          1:14.51
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:17.11 9702025    1:14.94           
          1:14.94
  3. Ted Wilders                   Mosa Regio             1:25.11 9701177    1:24.57           
          1:24.57
  4. Lars van Didden               Zeps                   1:24.13 9701615    1:25.96           
          1:25.96
  5. Jitse Zonneveld               RZ                     1:25.11 9700574    1:27.10           
          1:27.10
  6. Luc Nelissen                  Patrick                1:29.31 9701381    1:28.02           
          1:28.02
  7. Zjef Nelissen                 HZPC                   1:30.11 9701679    1:28.03           
          1:28.03
  8. Killian von den Hoff          Brunssum               1:27.68 9700013    1:28.95           
          1:28.95
  9. Tim Wienhoven                 Mosa Regio             1:33.74 9702199    1:29.53           
          1:29.53
 10. Ivo Grosveld                  RZL                    1:28.56 9702483    1:30.25           
          1:30.25
 11. Youri Pleijers                Mosaqua                1:37.12 9703497    1:31.94           
          1:31.94
 12. Lars Hamacher                 Patrick                1:37.13 9703189    1:37.54           
          1:37.54
 13. Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:38.32 9700225    1:37.70           
          1:37.70
 DIS Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:21.28 9703833    1:21.03           
        RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:21.03
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               1:33.46 9700075    1:29.63           
        RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
13.06.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZC Eijsden             1:44.90 0000074    1:45.08           
          1:45.08
  2. Esmée Venner                  Nederweert             1:49.43 0000380    1:48.24           
          1:48.24
  3. Romy Ewalds                   Mosa Regio             1:50.44 0000164    1:51.68           
          1:51.68
  4. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:56.75 0000250    1:51.87           
          1:51.87
  5. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:55.97 0000072    1:52.11           
          1:52.11
  6. Julie Ouillon                 Kimbria                2:12.40 0000704    1:58.95           
          1:58.95
  7. Lieve Göbbels                 Eurode/KZC             2:05.64 0000514    1:59.16           
          1:59.16
  8. Amy Mooren                    De Roersoppers         2:03.24 0000360    1:59.59           
          1:59.59
  9. Britt Gijpmans                ROB                    2:04.90 0001404    2:00.00           
          2:00.00
 10. Sarina van Rijt               Patrick                1:59.98 0001194    2:04.29           
          2:04.29
 11. Selena Mikulic                ZC Valkenburg          2:19.49 0002394    2:07.68           
          2:07.68
 11. Marit van Emmerik             ROB                    2:07.50 0001406    2:07.68           
          2:07.68
 13. Jadzia van Kraaij             ZON/S&S                2:13.76 0002178    2:12.26           
          2:12.26
 14. Daphne Thijssen               ROB                    2:16.07 0001078    2:16.69           
          2:16.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
13.06.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:35.11 9900517    1:34.50           
          1:34.50
  2. Timo Warnier                  ZC Eijsden             1:37.95 9900145    1:39.22           
          1:39.22
  3. Vincent de Munter             Brunssum               1:43.90 0000181    1:40.18           
          1:40.18
  4. Daan Jente                    Brunssum               1:44.25 9900277    1:45.49           
          1:45.49
  5. Joshua Sinkiewicz             ZON/S&S                1:47.64 9900431    1:45.76           
          1:45.76
  6. Servé Nelissen                HZPC                   1:43.97 9900579    1:45.77           
          1:45.77
  7. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:52.40 9902155    1:46.50           
          1:46.50
  8. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                1:48.65 9900317    1:49.25           
          1:49.25
  9. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:51.86 0000267    1:50.21           
          1:50.21
 10. Corben Braun                  Eurode/KZC             1:44.76 9900835    1:50.29           
          1:50.29
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:56.43 9901877    1:55.91           
          1:55.91
 12. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:56.16 9900667    1:57.06           
          1:57.06
 13. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:52.42 0000263    1:58.27           
          1:58.27
 14. Lars van der Haijden          Brunssum               1:59.73 9900225    2:00.78           
          2:00.78
 15. Roel Slobbe                   Patrick                1:59.60 9901287    2:06.51           
          2:06.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
13.06.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  ZC Eijsden             1:29.56 9900074    1:29.64           
          1:29.64
  2. Ellen van Duren               sg N-Limburg           1:32.15 9901412    1:34.13           
          1:34.13
  3. Denise Blok                   MZ&PC                  1:38.95 9900572    1:37.25           
          1:37.25
  4. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:34.53 9900040    1:37.57           
          1:37.57
  5. Sterre Schlicher              RZ                     1:44.05 9901672    1:39.16           
          1:39.16
  6. Hilde Litjens                 HZPC                   1:43.18 9901156    1:39.76           
          1:39.76
  7. Malon Hanssen                 ROB                    1:38.05 9901472    1:39.93           
          1:39.93
  8. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:40.27 9900918    1:40.00           
          1:40.00
  9. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:41.45 9902072    1:41.33           
          1:41.33
 10. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:47.12 9900398    1:43.91 FJ 1      
          1:43.91
 11. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  1:44.56 9900570    1:43.91 FJ 2      
          1:43.91
 12. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:39.96 9900524    1:44.21           
          1:44.21
 13. Jody Savelberg                Eurode/KZC             1:42.39 9900438    1:45.50           
          1:45.50
 14. Myrthe Goertz                 Zeps                   1:42.85 9901902    1:46.97           
          1:46.97
 15. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:36.57 9900730    1:48.48           
          1:48.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
13.06.2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Jacobs                Nimo                   1:21.69 9801669    1:21.76           
          1:21.76
  2. Jordy Severins                Eurode/KZC             1:27.25 9800559    1:26.78           
          1:26.78
  3. Max Peuten                    HZPC                   1:36.75 9800431    1:34.75           
          1:34.75
  4. Michel Henkel                 RZ                     1:39.28 9802301    1:35.51           
          1:35.51
  5. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:32.26 9800737    1:36.43           
          1:36.43
  6. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:39.72 9802453    1:38.46           
          1:38.46
  7. Quintijn van Hees             Brunssum               1:40.25 9802253    1:40.53           
          1:40.53
  8. Reuben Smits                  Eurode/KZC             1:35.90 9800055    1:40.65           
          1:40.65
  9. Jhamiro Habets                Brunssum               1:42.85 9800803    1:41.78 FJ 1      
          1:41.78
 10. Thijmen Bruist                Brunssum               1:45.70 9802597    1:41.78 FJ 2      
          1:41.78
 11. Caio Passos-Newman            Kimbria                1:40.04 9801043    1:43.66           
          1:43.66
 12. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:41.76 9800247    1:49.69           
          1:49.69
 13. Dennis Niemark                Brunssum               1:49.37 9800801    1:50.16           
          1:50.16
 DIS Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:35.72 9800287    1:40.37           
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
13.06.2009 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   1:19.95 9800670    1:19.04           
          1:19.04
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:28.76 9801412    1:22.16           
          1:22.16
  3. Janina Beckers                Eurode/KZC             1:35.53 9800574    1:26.90           
          1:26.90
  4. Audrey Bams                   ZC Eijsden             1:28.01 9800073    1:28.41           
          1:28.41
  5. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:44.54 9801142    1:31.33           
          1:31.33
  6. Daphne Erkens                 Nimo                   1:40.57 9802372    1:31.71           
          1:31.71
  7. Tamara Bloemers               Nederweert             1:29.26 9801328    1:36.62           
          1:36.62
  8. Rian Bongers                  RZL                    1:47.50 9802022    1:40.89           
          1:40.89
  9. Vivian Hermans                Nederweert             1:51.52 9803410    1:41.97           
          1:41.97
 10. Melanie Leunissen             Nimo                   1:42.92 9800672    1:44.41           
          1:44.41
 11. Jacqueline Charpentier        ZC Eijsden             1:53.28 9801378    1:45.47           
          1:45.47
 12. Ayla Thiessen                 Nederweert             1:47.19 9801088    1:47.18           
          1:47.18
 13. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   1:51.75 9802092    1:49.02           
          1:49.02
 14. Aniek Ketelings               RZ                     1:45.75 9800588    1:49.31           
          1:49.31
 DIS Shania Haenen                 Eurode/KZC             1:39.41 9802528    1:34.68           
        VI -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:34.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
13.06.2009 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   5:16.09 9700879    5:00.07           
          1:12.21  2:29.03  3:44.72  5:00.07
  2. Lars van Didden               Zeps                   5:35.46 9701615    5:27.34           
          1:18.09  2:43.69  4:08.47  5:27.34
  3. Jitse Zonneveld               RZ                     5:34.02 9700574    5:29.42           
          1:18.30  2:42.63  4:07.72  5:29.42
  4. Ted Wilders                   Mosa Regio             5:47.39 9701177    5:33.64           
          1:18.60  2:44.39  4:10.47  5:33.64
  5. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          5:46.47 9702025    5:40.50           
          1:21.08  2:49.15  4:16.87  5:40.50
  6. Ruben Delvoie                 MZ&PC                  5:42.96 9703833    5:40.51           
          1:19.87  2:47.72  4:16.83  5:40.51
  7. Killian von den Hoff          Brunssum               5:55.48 9700013    5:50.71           
          1:23.34  2:53.81  4:24.12  5:50.71
  8. Ivo Nemeth                    Brunssum               5:49.10 9700075    5:50.84           
          1:22.08  2:53.96  4:24.96  5:50.84
  9. Rick van Wegberg              Patrick                6:16.14 9703817    5:59.83           
          1:24.19  2:56.51  4:31.80  5:59.83
 10. Michaily Pappas               Kimbria                6:01.52 9700285    6:02.26           
          1:23.43  2:58.81  4:33.91  6:02.26
 11. Luc Nelissen                  Patrick                6:03.06 9701381    6:03.65           
          1:26.06  2:59.61  4:33.68  6:03.65
 12. Ivo Grosveld                  RZL                    6:04.37 9702483    6:04.51           
          1:22.98  2:56.72  4:31.43  6:04.51
 13. Zjef Nelissen                 HZPC                   6:24.61 9701679    6:16.59           
          1:27.18  3:03.15  4:39.75  6:16.59
 14. Tim Peeters                   RZ                     6:28.25 9700363    6:18.59           
          1:27.27  3:05.53  4:45.43  6:18.59
 15. Jasper Slobbe                 Patrick                6:44.38 9700435    6:48.31           
          1:32.71  3:19.27  5:07.00  6:48.31



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Brunssum