Kring Speedo Finale
Brunssum (NED),    13. - 14.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 3      Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5      Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4      Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 3      Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5      Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4      Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 3      Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5      Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 3
14.06.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZC Eijsden               51.88 0000074      47.04           
  2. Julie Ouillon                 Kimbria                  53.81 0000704      47.75           
  3. Esmée Venner                  Nederweert               48.61 0000380      47.86           
  4. Romy Ewalds                   Mosa Regio               50.29 0000164      48.28           
  5. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden               56.26 0000072      50.11           
  6. Amber Raadschilders           Kimbria                1:00.07 0000534      56.07           
  7. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:00.73 0000360      56.13           
  8. Chayenne Odenhoven            Nimo                     55.39 0000468      57.26           
  9. Marit van Emmerik             ROB                      59.08 0001406      57.47           
 10. Jadzia van Kraaij             ZON/S&S                1:11.53 0002178    1:06.39           
  NG Marla Geevers                 Eurode/KZC             1:06.12 0000362                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 3 en 4
14.06.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    Brunssum                 38.98 9900277      37.72           
  2. Toine Willigers               ZC Eijsden               38.29 9902155      38.16           
  3. Vincent de Munter             Brunssum                 41.81 0000181      40.13           
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana             53.97 9900461      47.08           
  5. Timo Warnier                  ZC Eijsden               56.49 9900145      47.32           
  6. Lars van der Haijden          Brunssum                 45.14 9900225      47.51           
  7. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig     49.31 0000267      47.54           
  8. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                  52.93 9900317      47.76           
  9. Roel Slobbe                   Patrick                  53.47 9901287      50.34           
 10. Max Janssen                   Heldense zwemverenig     52.69 0000263      51.10           
 11. Giel van Megen                HZPC                     53.50 0000265      56.51           
 DIS Koen Koster                   HZPC                     38.35 9900517      37.72           
        VI -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Rick Delvaux                  Mosa Regio               55.48 9901099      51.55           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
14.06.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   1:21.23 9800670    1:18.64           
          1:18.64
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:20.58 9801412    1:18.95           
          1:18.95
  3. Audrey Bams                   ZC Eijsden             1:21.59 9800073    1:20.48           
          1:20.48
  4. Daphne Erkens                 Nimo                   1:27.28 9802372    1:23.36           
          1:23.36
  5. Fenne Vervoort                sg N-Limburg           1:28.89 9802916    1:26.50           
          1:26.50
  6. Janina Beckers                Eurode/KZC             1:25.57 9800574    1:26.84           
          1:26.84
  7. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:31.32 9801466    1:27.42           
          1:27.42
  8. Celine Kerkhofs               ZC Eijsden             1:32.10 9800548    1:28.48           
          1:28.48
  9. Melanie Leunissen             Nimo                   1:28.79 9800672    1:28.60           
          1:28.60
 10. Michelle van Zon              De Rog                 1:30.12 9801854    1:30.04           
          1:30.04
 11. Rani Skrabanja                Mosaqua                1:31.65 9800992    1:32.39           
          1:32.39
 12. Maud Cox                      RZL                    1:30.92 9801108    1:32.54           
          1:32.54
 13. Maud Bruynen                  Heldense zwemverenig   1:31.46 9801362    1:33.94           
          1:33.94
 14. Esther Provaas                MZ&PC                  1:32.19 9803346    1:35.42           
          1:35.42
  NG Rianne Menten                 RZ                     1:30.92 9801162                      
  NG Jacqueline Charpentier        ZC Eijsden             1:33.80 9801378                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
14.06.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:16.10 9700879    1:13.04           
          1:13.04
  2. Lars van Didden               Zeps                   1:19.61 9701615    1:19.82           
          1:19.82
  3. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:32.11 9702025    1:24.26           
          1:24.26
  4. Ted Wilders                   Mosa Regio             1:30.53 9701177    1:30.10           
          1:30.10
  5. Luc Nelissen                  Patrick                1:36.76 9701381    1:32.96           
          1:32.96
  6. Ivo Grosveld                  RZL                    1:38.86 9702483    1:33.16           
          1:33.16
  7. Jitse Zonneveld               RZ                     1:27.32 9700574    1:34.02           
          1:34.02
  8. Tim Peeters                   RZ                     1:42.81 9700363    1:34.73           
          1:34.73
  9. Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:39.40 9703833    1:39.79           
          1:39.79
 10. Michaily Pappas               Kimbria                1:47.76 9700285    1:41.84           
          1:41.84
 11. Lars Hamacher                 Patrick                1:46.29 9703189    1:45.42           
          1:45.42
 DIS Killian von den Hoff          Brunssum               1:30.11 9700013    1:28.93           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:28.93
 DIS Zjef Nelissen                 HZPC                   1:45.33 9701679    1:38.05           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:38.05
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               1:40.49 9700075    1:46.00           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:46.00
 DIS Kevin Janssen                 Kimbria                1:51.45 9700585    1:52.70           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:52.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
14.06.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  ZC Eijsden             3:09.54 9900074    3:07.10           
            42.26  3:07.10
  2. Myrthe Goertz                 Zeps                   3:38.11 9901902    3:28.14           
            50.08  3:28.14
  3. Sterre Schlicher              RZ                     3:30.87 9901672    3:28.21           
            45.88  3:28.21
  4. Hilde Litjens                 HZPC                   3:36.45 9901156    3:28.75           
            49.43  3:28.75
  5. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           3:40.62 9902072    3:30.98           
            47.96  3:30.98
  6. Mariecke de Beer              ZON/S&S                3:36.16 9900524    3:31.51           
            50.29  3:31.51
  7. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  3:36.47 9900570    3:32.20           
            49.45  3:32.20
  8. Malon Hanssen                 ROB                    3:44.72 9901472    3:38.86           
            47.51  3:38.86
  9. Jody Savelberg                Eurode/KZC             3:48.09 9900438    3:42.79           
            53.98  3:42.79
 10. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               3:40.75 9900398    3:44.57           
            52.48  3:44.57
  NG Nikki Krottjé                 Eurode/KZC             4:01.35 9900096                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
14.06.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Jacobs                Nimo                   3:16.84 9801669    3:03.43           
            40.85  3:03.43
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           3:13.95 9800287    3:15.29           
            47.57  3:15.29
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:22.49 9800247    3:15.89           
            46.89  3:15.89
  4. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:26.86 9800737    3:23.37           
            47.41  3:23.37
  5. Max Peuten                    HZPC                   3:35.23 9800431    3:25.15           
            47.55  3:25.15
  6. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           3:35.09 9802453    3:26.26           
            45.86  3:26.26
  7. Jhamiro Habets                Brunssum               4:02.84 9800803    3:39.29           
            53.54  3:39.29
  8. Sander Cox                    Zeps                   4:06.81 9803249    3:42.77           
            53.95  3:42.77
  9. Tom Linsen                    Nederweert             3:54.54 9801553    3:48.07           
            51.75  3:48.07
 10. Pieter Otten                  HZPC                   3:49.28 9800937    3:55.86           
            55.89  3:55.86
 DIS Thijmen Bruist                Brunssum               4:05.12 9802597    3:40.82           
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            51.85  3:40.82
 DIS Tijn Wolfhagen                Eurode/KZC             3:51.94 9800427    3:50.83           
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            54.20  3:50.83
  NG Reuben Smits                  Eurode/KZC             3:34.88 9800055                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 3
14.06.2009 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZC Eijsden             1:40.07 0000074    1:34.82           
          1:34.82
  2. Romy Ewalds                   Mosa Regio             1:54.14 0000164    1:43.61           
          1:43.61
  3. Esmée Venner                  Nederweert             1:45.12 0000380    1:45.65           
          1:45.65
  4. Lieve Göbbels                 Eurode/KZC             1:57.59 0000514    1:46.50           
          1:46.50
  4. Britt Gijpmans                ROB                    1:52.38 0001404    1:46.50           
          1:46.50
  6. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:50.41 0000360    1:49.89           
          1:49.89
  7. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:58.21 0000072    1:50.22           
          1:50.22
  8. Chayenne Odenhoven            Nimo                   1:58.07 0000468    1:55.39           
          1:55.39
  9. Gwen Wouters                  Eszet                  2:30.18 0001824    2:03.24           
          2:03.24
 10. Jadzia van Kraaij             ZON/S&S                2:21.47 0002178    2:11.13           
          2:11.13
 11. Samantha Schmidgall           Eszet                  2:22.87 0002154    2:13.76           
          2:13.76
 DIS Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:59.69 0000250            RC        
        RE -   Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
 DIS Amber Raadschilders           Kimbria                1:52.50 0000534    1:47.61 RF        
        RB -   Staan tijdens de race.
          1:47.61
  NG Marla Geevers                 Eurode/KZC             2:14.53 0000362                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Minioren 3 en 4
14.06.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:24.47 9902155    1:22.32           
          1:22.32
  2. Koen Koster                   HZPC                   1:24.72 9900517    1:24.17           
          1:24.17
  3. Daan Jente                    Brunssum               1:27.89 9900277    1:26.29           
          1:26.29
  4. Vincent de Munter             Brunssum               1:28.76 0000181    1:28.05           
          1:28.05
  5. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                1:41.87 9900317    1:33.36           
          1:33.36
  6. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:43.42 0000267    1:36.54           
          1:36.54
  7. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:38.15 9900461    1:39.42           
          1:39.42
  8. Rick Delvaux                  Mosa Regio             1:38.89 9901099    1:39.45           
          1:39.45
  9. Milo Simons                   ZON/S&S                1:44.95 0000513    1:40.23           
          1:40.23
 10. Timo Warnier                  ZC Eijsden             1:42.51 9900145    1:41.51           
          1:41.51
 11. Leroy de Brouwer              Nimo                   1:42.61 9900739    1:41.54           
          1:41.54
 12. Lars van der Haijden          Brunssum               1:40.47 9900225    1:47.36           
          1:47.36
 13. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:43.11 0000263    1:47.65           
          1:47.65
 14. Roel Slobbe                   Patrick                1:43.43 9901287    1:47.97           
          1:47.97
 DIS Servé Nelissen                HZPC                   1:34.10 9900579    1:31.16           
        RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:31.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
14.06.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:32.07 9801412    1:27.96           
          1:27.96
  2. Jessica van Dijk              Kimbria                1:33.11 9800552    1:30.45           
          1:30.45
  3. Chayenne Poorts               Nimo                   1:32.25 9800670    1:31.64           
          1:31.64
  4. Shania Haenen                 Eurode/KZC             1:39.10 9802528    1:36.46           
          1:36.46
  5. Janina Beckers                Eurode/KZC             1:37.22 9800574    1:38.90           
          1:38.90
  6. Milou Peeters                 HZPC                   1:44.03 9800668    1:39.13           
          1:39.13
  7. Celine Buijssen               HZPC                   1:43.26 9801484    1:39.68           
          1:39.68
  8. Melanie Leunissen             Nimo                   1:40.33 9800672    1:39.86           
          1:39.86
  9. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   1:40.64 9802092    1:41.42           
          1:41.42
 10. Audrey Bams                   ZC Eijsden             1:41.37 9800073    1:41.67           
          1:41.67
 10. Shae Bours                    RZ                     1:44.71 9803982    1:41.67           
          1:41.67
 12. Fenne Vervoort                sg N-Limburg           1:44.60 9802916    1:42.05           
          1:42.05
 13. Maud Cox                      RZL                    1:44.46 9801108    1:42.27           
          1:42.27
 14. Dahnee de la Croix            ZC Eijsden             1:44.58 9803064    1:43.57           
          1:43.57
 15. Tamara Bloemers               Nederweert             1:40.95 9801328    1:45.70           
          1:45.70
AFGE Gina Feenstra                 Mosa Regio             1:45.53 9802798                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
14.06.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:06.68 9700879    1:05.17           
          1:05.17
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:09.61 9702025    1:08.81           
          1:08.81
  3. Ted Wilders                   Mosa Regio             1:10.21 9701177    1:09.82           
          1:09.82
  4. Lars van Didden               Zeps                   1:09.98 9701615    1:10.42           
          1:10.42
  5. Jitse Zonneveld               RZ                     1:12.01 9700574    1:12.34           
          1:12.34
  6. Ivo Grosveld                  RZL                    1:16.05 9702483    1:14.46           
          1:14.46
  7. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:15.91 9700075    1:14.70           
          1:14.70
  8. Zjef Nelissen                 HZPC                   1:20.29 9701679    1:16.25           
          1:16.25
  9. Killian von den Hoff          Brunssum               1:15.74 9700013    1:16.26           
          1:16.26
 10. Luc Nelissen                  Patrick                1:15.70 9701381    1:16.67           
          1:16.67
 11. Michaily Pappas               Kimbria                1:17.59 9700285    1:17.29           
          1:17.29
 12. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:20.89 9701169    1:18.22           
          1:18.22
 13. Tim Peeters                   RZ                     1:21.91 9700363    1:20.00           
          1:20.00
 14. Guus Wolswinkel               RZ                     1:25.16 9701677    1:20.18           
          1:20.18
 15. Kevin Janssen                 Kimbria                1:21.81 9700585    1:22.60           
          1:22.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
14.06.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  ZC Eijsden             1:38.70 9900074    1:41.67           
          1:41.67
  2. Ellen van Duren               sg N-Limburg           1:43.67 9901412    1:42.79           
          1:42.79
  3. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  1:44.28 9900570    1:43.67           
          1:43.67
  4. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:47.22 9900918    1:43.84           
          1:43.84
  5. Sterre Schlicher              RZ                     1:46.68 9901672    1:43.94           
          1:43.94
  6. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:51.86 9902072    1:45.04           
          1:45.04
  7. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:48.22 9900524    1:46.19           
          1:46.19
  8. Myrthe Goertz                 Zeps                   1:45.08 9901902    1:46.69           
          1:46.69
  9. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:49.51 9900398    1:51.23           
          1:51.23
 10. Hilde Litjens                 HZPC                   1:55.32 9901156    1:51.61           
          1:51.61
 11. Jody Savelberg                Eurode/KZC             1:48.29 9900438    1:52.29           
          1:52.29
 12. Malon Hanssen                 ROB                    1:54.50 9901472    1:57.30           
          1:57.30
 DIS Denise Blok                   MZ&PC                  1:55.78 9900572    1:48.86           
        SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:48.86
  NG Stella Peeters                Nimo                   1:55.89 9900812                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
14.06.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:37.60 9800287    1:34.99           
          1:34.99
  2. Jordy Severins                Eurode/KZC             1:36.74 9800559    1:36.24           
          1:36.24
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:40.63 9800247    1:39.03           
          1:39.03
  4. Caio Passos-Newman            Kimbria                1:45.91 9801043    1:40.69           
          1:40.69
  5. Michel Henkel                 RZ                     1:39.63 9802301    1:41.67           
          1:41.67
  6. Vincent Jacobs                Nimo                   1:43.64 9801669    1:48.11           
          1:48.11
  7. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:45.84 9800737    1:48.25           
          1:48.25
  8. Jiry Maassen                  ROB                    1:49.31 9800889    1:51.07           
          1:51.07
  9. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:54.81 9802453    1:53.22           
          1:53.22
 10. Max Peuten                    HZPC                   1:55.34 9800431    1:54.54           
          1:54.54
 11. Tijn Wolfhagen                Eurode/KZC             1:55.30 9800427    1:56.14           
          1:56.14
 12. Pieter Otten                  HZPC                   1:50.11 9800937    1:57.13           
          1:57.13
 13. Tom Linsen                    Nederweert             1:55.67 9801553    1:57.80           
          1:57.80
 DIS Thijmen Bruist                Brunssum               1:55.44 9802597    2:02.67 SL        
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:02.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 3
14.06.2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZC Eijsden             1:35.86 0000074    1:36.13           
          1:36.13
  2. Romy Ewalds                   Mosa Regio             1:44.12 0000164    1:39.73           
          1:39.73
  3. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:48.57 0000072    1:40.73           
          1:40.73
  4. Esmée Venner                  Nederweert             1:38.46 0000380    1:42.46           
          1:42.46
  5. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:52.65 0000250    1:48.95           
          1:48.95
 DIS Britt Gijpmans                ROB                    1:54.23 0001404    1:51.61           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.61
 DIS Marit van Emmerik             ROB                    2:01.11 0001406    2:05.36           
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:05.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
14.06.2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:26.75 9900517    1:22.47           
          1:22.47
  2. Vincent de Munter             Brunssum               1:28.98 0000181    1:27.95           
          1:27.95
  3. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:27.86 9902155    1:28.72           
          1:28.72
  4. Daan Jente                    Brunssum               1:30.68 9900277    1:30.61           
          1:30.61
  5. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:32.94 0000267    1:34.37           
          1:34.37
  6. Timo Warnier                  ZC Eijsden             1:42.89 9900145    1:37.00           
          1:37.00
  7. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                1:40.80 9900317    1:38.93           
          1:38.93
  8. Sander Aerts                  HZPC                   1:51.34 9902045    1:41.53           
          1:41.53
  9. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:35.86 0000263    1:41.91           
          1:41.91
 10. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:51.30 9901877    1:48.82           
          1:48.82
 11. Leroy de Brouwer              Nimo                   2:00.67 9900739    2:01.03           
          2:01.03
 12. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:23.50 9900885    2:06.04           
          2:06.04
 DIS Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:42.84 9900461    1:42.92           
        AE -   De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
          1:42.92
 DIS Sam Erdweg                    Eurode/KZC             2:09.38 9902093    1:59.54           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.54
 DIS Stephan Hamers                ZC Valkenburg          2:22.23 9900095    2:00.18           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:00.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
14.06.2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode/KZC             5:29.33 9800574    5:19.51           
          1:17.63  2:40.62  4:00.91  5:19.51
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          5:32.28 9801412    5:26.01           
          1:17.15  2:40.94  4:04.02  5:26.01
  3. Audrey Bams                   ZC Eijsden             5:33.52 9800073    5:30.92           
          1:17.45  2:42.08  4:08.95  5:30.92
  4. Chayenne Poorts               Nimo                   5:43.23 9800670    5:31.59           
          1:17.14  2:40.50  4:05.67  5:31.59
  5. Jessica van Dijk              Kimbria                5:44.76 9800552    5:45.58           
          1:18.18  2:44.25  4:15.02  5:45.58
  6. Celine Kerkhofs               ZC Eijsden             5:48.79 9800548    5:51.14           
          1:21.65  2:51.66  4:23.82  5:51.14
  7. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          6:06.23 9801466    5:56.07           
          1:25.42  2:57.86  4:29.95  5:56.07
  8. Daphne Erkens                 Nimo                   6:37.07 9802372    5:56.67           
          1:24.48  2:59.00  4:30.62  5:56.67
  9. Tobie Saparuwe                Kimbria                6:03.68 9802954    6:02.21           
          1:22.59  2:54.83  4:27.82  6:02.21
 10. Fenne Vervoort                sg N-Limburg           6:24.21 9802916    6:11.22           
          1:26.79  3:04.51  4:41.22  6:11.22
 11. Maud Bruynen                  Heldense zwemverenig   6:26.77 9801362    6:26.34           
          1:30.83  3:10.78  4:52.61  6:26.34
 12. Celine Buijssen               HZPC                   6:34.67 9801484    6:26.36           
          1:28.24  3:07.12  4:47.66  6:26.36
 13. Michelle Bartelet             MZ&PC                  6:30.00 9802184    6:40.39           
          1:28.29  3:10.60  4:57.20  6:40.39
 14. Esther Provaas                MZ&PC                  6:30.23 9803346    6:48.28           
          1:34.06  3:19.47  5:07.79  6:48.28
 DIS Shania Haenen                 Eurode/KZC             6:24.98 9802528                      
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
  NG Jacqueline Charpentier        ZC Eijsden             6:24.22 9801378                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
14.06.2009 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:42.07 9700879    2:39.83           
            35.32  2:39.83
  2. Lars van Didden               Zeps                   2:54.15 9701615    2:52.20           
            37.04  2:52.20
  3. Ted Wilders                   Mosa Regio             2:54.55 9701177    2:55.83           
            40.48  2:55.83
  4. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:59.66 9702025    2:55.98           
            40.62  2:55.98
  5. Ivo Grosveld                  RZL                    3:14.87 9702483    3:04.50           
            42.45  3:04.50
  6. Killian von den Hoff          Brunssum               3:10.36 9700013    3:04.73           
            40.07  3:04.73
  7. Jitse Zonneveld               RZ                     3:03.63 9700574    3:05.08           
            41.10  3:05.08
  8. Guus Wolswinkel               RZ                     3:29.42 9701677    3:16.16           
            48.77  3:16.16
  9. Tim Peeters                   RZ                     3:17.34 9700363    3:18.05           
            44.55  3:18.05
 10. Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:24.74 9700225    3:25.46           
            48.04  3:25.46
 11. Kevin Janssen                 Kimbria                3:26.04 9700585    3:27.23           
            52.70  3:27.23
 12. Chris Verheesen               Patrick                3:29.03 9701379    3:30.16           
            48.02  3:30.16
 DIS Luc Nelissen                  Patrick                3:15.45 9701381    3:16.04           
        RF -   Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            42.57  3:16.04
 DIS Danny Hamers                  ZC Valkenburg          3:24.87 9701169    3:22.19 VC        
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.49  3:22.19
 DIS Sean Verstappen               Heldense zwemverenig   3:39.43 9701649    3:29.29           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.65  3:29.29



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Brunssum