Limburgse B kampioenschappen
Sittard (NED),    20. - 21.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1      Nr. 2. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1      Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2      Nr. 6. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3      Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4      Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 1
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2      Nr. 12. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open      Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2      Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3      Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1      Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 3
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2      Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 1      Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 26. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Junioren 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:22.66 9702676    1:20.41           
  2. Zoï Pappas                    Kimbria                1:25.93 9700448    1:22.71           
  3. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:27.16 9701858    1:22.73           
  4. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             1:29.71 9702464    1:25.10           
  5. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:30.80 9701632    1:25.87           
  6. Rianne Mooren                 Mosa Regio             1:30.55 9703018    1:26.16           
  7. Birgit Hanssen                ROB                    1:30.10 9703194    1:26.76           
  8. Judith Wienen                 Mosa Regio             1:32.38 9701644    1:27.98           
  9. Femke Snijders                RZL                    1:28.00 9700814    1:28.03           
 10. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:32.14 9700248    1:30.13           
 11. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:30.93 9701374    1:30.98           
 12. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:32.91 9700918    1:32.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nieske Janssen                Nimo                   1:24.68 9601328    1:20.88           
  2. Celina Austen                 RZ                     1:25.87 9602056    1:22.00           
  3. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:31.07 9604088    1:23.13           
  4. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:33.62 9602546    1:27.45           
  5. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:29.20 9603068    1:27.57           
  6. Nicole Delsing                Patrick                1:37.23 9601290    1:31.30           
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:39.27 9602912    1:33.51           
  8. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:34.40 9600590    1:33.69 FJ 1      
  9. Henriëtte van der Roer        ZC Valkenburg          1:45.33 9600686    1:33.69 FJ 2      
 10. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:32.05 9602598    1:35.98           
 DIS Shirley Thijssen              ROB                    1:33.00 9601550                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Jesse Hebben                  ROB                    1:45.02 9601552                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Meuwissen               Patrick                1:35.44 9602601    1:31.01           
  2. Swen Cox                      Zeps                   1:44.63 9604679    1:31.67           
  3. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:40.12 9600629    1:38.17           
  4. Kay Thijssen                  HZPC                   1:37.31 9601799    1:38.32           
  5. Björn Piket                   HZPC                   1:40.09 9602133    1:38.57           
  6. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      1:35.66 9604879    1:38.76           
  7. Martijn Weinberg              Nimo                   1:41.62 9600955    1:39.53           
  8. Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:42.44 9602869    1:39.57           
  9. Dylan Bos                     HZPC                   1:43.71 9600717    1:39.79           
 DIS Jeroen Bongers                RZL                    1:35.53 9602629    1:31.76           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Dante Heyden van der          Eurode KZC             1:51.95 9603415                      
  NG Timo Billman                  Eurode KZC             1:32.18 9601033                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:11.72 9505174    1:09.08           
  2. Juul van Berlo                HZPC                   1:12.52 9501490    1:09.82           
  3. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:11.05 9504876    1:09.90           
  4. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:13.40 9502400    1:10.09           
  5. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:12.86 9502394    1:11.42           
  6. Kimberley Brouwer de          Nimo                   1:12.99 9505392    1:13.12           
  7. Jill Jansen                   De Roersoppers         1:15.36 9501498    1:13.20           
  8. Marlou Jacobs                 RZL                    1:18.24 9502388    1:14.39           
  9. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:12.24 9503970    1:15.20           
 10. Anne van Haarst               De Roersoppers         1:17.72 9506128    1:21.45           
 11. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:13.85 9501356    1:23.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meuwissen               Patrick                1:17.42 9502485    1:13.72           
  2. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:17.43 9503691    1:15.04           
  3. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:24.60 9500099    1:15.76           
  4. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:20.38 9501689    1:15.92           
  5. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:17.89 9501273    1:16.03           
  6. Bart de Heer                  Zeps                   1:19.92 9500359    1:16.48           
  7. Casper van den Broek          RZL                    1:16.69 9500071    1:17.05           
  8. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:18.26 9504147    1:17.45           
  9. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:19.45 9503407    1:19.23           
 10. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           1:24.52 9504369    1:19.60           
 11. Andreas Waldus                Nimo                   1:24.94 9503581    1:20.20           
 12. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:25.11 9500839    1:24.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 100m rugslag                      Meisjes Jeugd 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vicky Simons                  HZPC                   1:22.08 9404932    1:18.16           
  2. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:19.35 9403792    1:18.20           
  3. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:18.90 9405270    1:18.67           
  4. Nathalie Knops                Mosaqua                1:22.89 9404026    1:20.33           
  5. Ashley Hensels                Mosaqua                1:20.72 9400668    1:21.32           
  6. Mandy Wetzels                 ZON/S&S                1:24.10 9401012    1:22.60           
  7. Yvette Peulen                 Patrick                1:25.02 9405298    1:23.20           
  8. Jamilla Franssen              ZON/S&S                1:23.71 9404872    1:23.48           
  9. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:24.54 9404154    1:23.60           
 10. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:24.69 9402102    1:25.10           
 11. Maud Meuwissen                Patrick                1:26.85 9402078    1:26.92           
 DIS Dirkje Peeters                ZPC Nederweert         1:28.39 9407112                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Veerle Corstjens              Patrick                1:21.85 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 3
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jim Ketelings                 RZ                     1:25.36 9403901    1:24.73           
  2. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:26.95 9403969    1:24.98 FJ 1      
  3. Maurice Zelis                 RZ                     1:25.44 9401031    1:24.98 FJ 2      
  4. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:27.13 9405561    1:25.13           
  5. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:26.00 9401111    1:25.29           
  6. Jordi Hintzen                 Patrick                1:30.30 9403907    1:27.22           
  7. Stef Verheesen                Patrick                1:30.69 9402405    1:27.45           
  8. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:32.48 9405853    1:28.00           
  9. Camiel Smeets                 Nimo                   1:28.29 9400911    1:28.10           
 10. Jesse van Dun                 Patrick                1:33.09 9406153    1:30.51           
 DIS Marco Moors                   ROB                    1:32.61 9404733    1:26.51           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Maarten Jongen                Eurode KZC             1:29.22 9402849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 100m vrije slag                     Meisjes Jeugd 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Peeters                    Nimo                   1:06.57 9306564    1:05.06           
  2. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:07.46 9303332    1:06.61           
  3. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:08.18 9305530    1:07.82           
  4. Sarina Paulussen              Patrick                1:10.63 9307426    1:08.08           
  5. Maud Rutjens                  HZPC                   1:08.91 9305632    1:08.92           
  6. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.61 9302180    1:11.04           
  7. Claire Ohlenforst             Patrick                1:11.39 9307636    1:11.31           
  8. Munirah Braaf                 Hellas-Glana           1:13.56 9305322    1:11.86           
  9. Emma Willems                  Nimo                   1:12.09 9301036    1:12.43           
 10. Stefanie Cox                  De Roersoppers         1:16.39 9306648    1:13.42           
 11. Ruth Vogel                    De Roersoppers         1:13.31 9302922    1:14.58           
 12. Lieke Janssen                 Nimo                   1:16.56 9305954    1:14.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 4
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   1:06.30 9304385    1:06.09           
  2. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:10.48 9304169    1:08.46           
  3. Marc Craenen                  Patrick                1:13.50 9301055    1:10.92           
  4. Daan Jansen                   RZL                    1:14.50 9303621    1:11.63           
  5. Rick Hesen                    HZPC                   1:12.18 9300601    1:12.29           
  6. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:18.07 9306693    1:12.80           
  7. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:15.25 9303807    1:13.16           
  8. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:15.80 9304171    1:13.44           
  9. Shing Long Lin                Mosa Regio             1:13.78 9305999    1:13.64           
 10. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:24.61 9303691    1:22.13           
  NG Dion Peelen                   Eurode KZC             1:19.45 9304051                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m schoolslag                     Jongens Jeugd 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:19.84 9204409    1:17.67           
  2. Kevin ten Braak               Patrick                1:20.80 9205471    1:21.32           
  3. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:24.45 9204561    1:21.47           
  4. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:21.72 9202243    1:23.35 FJ 1      
  5. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:23.05 9203627    1:23.35 FJ 2      
  6. Daniel van den Wildenberg     Eurode KZC             1:29.02 9206491    1:25.69           
  7. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:28.96 9204443    1:27.55           
  8. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:29.65 9204441    1:27.73           
  9. Casper Geelen                 De Rog                 1:31.28 9206555    1:32.00           
 10. Andy Beckers                  Patrick                1:43.79 9204027    1:42.67           
AFGE Ronald Waldus                 Nimo                   1:21.21 9206275                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                     Jongens Jeugd 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:05.80 9103401    1:06.35           
  2. Jeroen Custers                Kimbria                1:09.39 9106319    1:08.76           
  3. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:08.51 9103035    1:10.74           
  4. Dick Duisters                 RZL                    1:14.84 9107427    1:11.24           
  5. Thijs Villevoije              Nimo                   1:12.36 9106589    1:11.38           
  6. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:12.28 9103403    1:11.39           
  7. Ralf te Lam                   Nimo                   1:13.73 9101389    1:14.73           
  8. Bjorn Scheijven               Patrick                1:17.72 9103731    1:17.17           
  9. Joop van der Linden           Mosa Regio             1:18.20 9104839    1:20.38           
 10. David Burger                  Nimo                   1:25.70 9107381    1:23.83           
 DIS Melvin Vink                   Eurode KZC             1:23.53 9106559    1:23.10           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Stefan Teley                  RZL                    1:07.98 9107153                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:13.82 9105162    1:12.19           
  2. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:14.22 9102622    1:15.08           
  3. Christa Craenen               Patrick                1:17.56 9200384    1:15.37           
  4. Anke Snijkers                 Nimo                   1:15.16 9201638    1:15.39           
  5. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:17.62 8701024    1:16.40           
  6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:15.53 9101602    1:16.54           
  7. Chloé Rutzerveld              Nimo                   1:18.39 9203450    1:17.61           
  8. Kelly Goertz                  ZPC Nederweert         1:19.01 8901366    1:18.03           
  9. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:17.35 8705592    1:18.80           
 10. Rianne Golsteijn              Patrick                1:18.97 8601262    1:18.82           
 11. Annemieke de Heer             Zeps                   1:19.77 9200704    1:20.93           
 12. Fleur Boelhouwers             Zeps                   1:19.64 9007408    1:23.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Enckevort            HZPC                   1:15.88 9000797    1:14.10           
  2. Sander van den Berg           Nimo                   1:15.28 8700211    1:14.92 FJ 1      
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:14.67 8900033    1:14.92 FJ 2      
  4. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:14.54 9000653    1:15.01           
  5. Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:20.60 8601229    1:16.66           
  6. Marcel Meuffels               Patrick                1:14.46 8101149    1:17.22           
  7. Pim van Zeijl                 Kimbria                1:23.89 9003415    1:20.92           
  8. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:24.62 8905665    1:21.64           
  9. Dennis van Eck                Patrick                1:19.99 8700825    1:22.92           
 10. Tom Goffin                    Nimo                   1:25.35 8604457    1:24.54           
  NG Tom Simons                    De Roersoppers         1:21.41 8902849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:31.75 9700714    1:26.63           
  2. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:28.96 9700918    1:27.13           
  3. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             1:31.01 9702464    1:27.56           
  4. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:30.19 9701374    1:28.45           
  5. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:37.78 9702638    1:28.76 FJ 1      
  6. Zoï Pappas                    Kimbria                1:32.88 9700448    1:28.76 FJ 2      
  7. Femke Snijders                RZL                    1:31.54 9700814    1:29.33           
  8. Judith Wienen                 Mosa Regio             1:34.94 9701644    1:29.44           
  9. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:28.88 9704996    1:30.20           
 10. Shannon Odenhoven             Nimo                   1:35.40 9703608    1:34.47           
 11. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:37.65 9700248    1:35.08           
 DIS Birgit Hanssen                ROB                    1:34.47 9703194                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Dominika Vanhouwe             Zeps                   1:31.80 9701890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:13.70 9604088    1:11.57 FJ 1      
  2. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:14.79 9602154    1:11.57 FJ 2      
  3. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:13.89 9602096    1:12.02           
  4. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:15.58 9605444    1:14.19           
  5. Nieske Janssen                Nimo                   1:15.82 9601328    1:14.58           
  6. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:18.96 9603068    1:15.28           
  7. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:16.38 9601116    1:15.42           
  8. Vera Odekerken                Mosaqua                1:17.54 9602464    1:16.17           
  9. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:18.67 9602546    1:16.29           
 10. Verena di Bartolomeo          Nimo                   1:18.99 9602438    1:18.28           
 11. Jesse Hebben                  ROB                    1:21.32 9601552    1:23.51           
 12. Nicole Delsing                Patrick                1:22.47 9601290    1:25.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    1:20.04 9602629    1:17.21           
  2. Swen Cox                      Zeps                   1:36.67 9604679    1:21.64           
  3. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:31.08 9600629    1:22.01           
  4. Robin Meuwissen               Patrick                1:27.61 9602601    1:22.77           
  5. Kay Thijssen                  HZPC                   1:29.54 9601799    1:26.51           
  6. Tim Siegl                     Hellas-Glana           1:38.14 9603783    1:28.32           
  7. Martijn Weinberg              Nimo                   1:27.76 9600955    1:28.63           
  8. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:38.04 9602921    1:30.15           
 DIS Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:30.01 9602869    1:26.27           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      1:33.64 9604879    1:33.32           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.Z Dante Heyden van der          Eurode KZC             1:38.16 9603415                      
NG.Z Ferneau Ploumen               Eurode KZC             1:41.70 9602409                      
AFGE Timo Billman                  Eurode KZC             1:29.40 9601033                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 3
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:23.45 9505226    1:20.56           
  2. Marlou Jacobs                 RZL                    1:25.32 9502388    1:21.02           
  3. Juul van Berlo                HZPC                   1:23.18 9501490    1:21.96           
  4. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:25.24 9502400    1:23.28           
  5. Jill Jansen                   De Roersoppers         1:26.79 9501498    1:24.07           
  6. Kimberley Brouwer de          Nimo                   1:21.28 9505392    1:25.13           
  7. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:24.96 9504876    1:25.78           
  8. Nina van Soest                Nimo                   1:27.20 9502510    1:27.41           
  9. Elisa ten Braak               Patrick                1:28.66 9503774    1:30.07           
 10. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:25.37 9503970    1:31.55           
 11. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:23.91 9501356    1:34.55           
 DIS Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:20.82 9502376    1:20.00           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           1:27.55 9504369    1:25.02           
  2. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:27.02 9503691    1:25.12           
  3. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:28.68 9500125    1:28.06           
  4. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:29.93 9504147    1:28.82           
  5. Andreas Waldus                Nimo                   1:30.35 9503581    1:29.01           
  6. Mark Linssen                  HZPC                   1:32.61 9500535    1:29.03           
  7. Ferd Simons                   ROB                    1:32.31 9503101    1:29.20           
  8. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:31.02 9500099    1:29.46           
  9. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:35.71 9504825    1:31.59           
 10. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:32.48 9501689    1:32.29           
 11. Casper van den Broek          RZL                    1:30.72 9500071    1:32.38           
 11. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:37.75 9503407    1:32.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m vrije slag                     Meisjes Jeugd 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Wetzels                 ZON/S&S                1:10.99 9401012    1:09.45           
  2. Yvette Peulen                 Patrick                1:10.21 9405298    1:10.52           
  3. Vicky Simons                  HZPC                   1:12.27 9404932    1:10.64           
  4. Nathalie Knops                Mosaqua                1:12.85 9404026    1:11.09           
  5. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:13.37 9404154    1:11.49           
  6. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:11.20 9402102    1:11.71           
  7. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:13.92 9404962    1:11.91           
  8. Jacqueline Teley              RZL                    1:14.57 9405944    1:12.50           
  9. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:11.85 9403792    1:12.53 FJ 1      
 10. Sanne Boelhouwers             Zeps                   1:11.26 9403506    1:12.53 FJ 2      
 11. Jamilla Franssen              ZON/S&S                1:16.54 9404872    1:16.09           
 12. Ashley Hensels                Mosaqua                1:13.16 9400668    1:16.60           
AFGE Veerle Corstjens              Patrick                1:13.51 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 3
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 RZ                     1:13.41 9401031    1:10.68           
  2. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:13.50 9405561    1:11.07           
  3. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:16.81 9401797    1:11.14           
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:13.67 9405853    1:11.20           
  5. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:16.82 9400627    1:12.35           
  6. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:16.00 9403969    1:12.77           
  7. Stef Verheesen                Patrick                1:16.14 9402405    1:13.47           
  8. Camiel Smeets                 Nimo                   1:15.54 9400911    1:15.32           
  9. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:15.75 9401111    1:15.75           
 10. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:19.10 9406127    1:16.37           
 11. Jim Ketelings                 RZ                     1:16.60 9403901    1:16.42           
 12. Marco Moors                   ROB                    1:18.45 9404733    1:19.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 100m rugslag                      Meisjes Jeugd 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Rutjens                  HZPC                   1:17.29 9305632    1:18.07           
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   1:18.72 9302144    1:18.37           
  3. Stefanie Cox                  De Roersoppers         1:24.60 9306648    1:20.10           
  4. Sarina Paulussen              Patrick                1:27.88 9307426    1:22.17           
  5. Emma Willems                  Nimo                   1:21.87 9301036    1:23.74           
  6. Ankie Meusen                  RZL                    1:21.66 9302180    1:24.28           
  7. Claire Ohlenforst             Patrick                1:25.63 9307636    1:24.88           
  8. Lieke Janssen                 Nimo                   1:28.47 9305954    1:25.60           
  9. Lisa Sturme                   ROB                    1:25.72 9300756    1:26.11           
 10. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:30.16 9305530    1:30.97           
 DIS Bo Peeters                    Nimo                   1:16.91 9306564    1:17.35           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 4
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jansen                   RZL                    1:20.09 9303621    1:18.72           
  2. Marc Craenen                  Patrick                1:21.82 9301055    1:22.80           
  3. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:24.98 9303807    1:23.25           
  4. Bram Becks                    HZPC                   1:24.58 9303701    1:23.85           
  5. Rob Driessen                  Zeps                   1:28.37 9306263    1:25.36           
  6. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:28.32 9306693    1:25.49 FJ 1      
  7. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:28.43 9304171    1:25.49 FJ 2      
  8. Rick Hesen                    HZPC                   1:28.20 9300601    1:26.92           
  9. Vasily Oros                   ZON/S&S                1:33.14 9304329    1:31.77           
 10. Shing Long Lin                Mosa Regio             1:30.00 9305999    1:31.94           
 DIS Michael Schlijper             Eurode KZC             1:30.39 9303691    1:29.87           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Dion Peelen                   Eurode KZC             1:26.52 9304051                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m wisselslag                     Jongens Jeugd 1
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.20 9200249    1:01.56           
  2. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:08.82 9204409    1:08.07           
  3. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:12.43 9204561    1:09.25           
  4. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:14.63 9203627    1:12.92           
  5. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:14.37 9204441    1:13.53           
  6. Ruud Bex                      RZL                    1:12.22 9204133    1:13.68           
  7. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:13.49 9202243    1:14.32           
  8. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:17.76 9204443    1:14.84           
  9. Kevin ten Braak               Patrick                1:14.84 9205471    1:14.91           
 10. Casper Geelen                 De Rog                 1:21.19 9206555    1:21.99           
 11. Andy Beckers                  Patrick                1:24.30 9204027    1:24.53           
 12. Daniel van den Wildenberg     Eurode KZC             1:23.29 9206491    1:27.06           
AFGE Ronald Waldus                 Nimo                   1:14.18 9206275                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 100m schoolslag                     Jongens Jeugd 2
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Kimbria                1:19.28 9106319    1:21.48           
  2. Thijs Villevoije              Nimo                   1:25.70 9106589    1:23.67           
  3. Dick Duisters                 RZL                    1:27.16 9107427    1:25.81           
  4. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:28.52 9103403    1:27.91           
  5. Bjorn Scheijven               Patrick                1:27.49 9103731    1:28.15           
  6. Ralf te Lam                   Nimo                   1:29.85 9101389    1:28.60           
  7. Joop van der Linden           Mosa Regio             1:30.12 9104839    1:33.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renske Venner                 RZL                    1:04.07 9008012    1:02.46           
  2. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:05.36 9105162    1:04.35           
  3. Michelle Hacking              Nimo                   1:05.91 9107646    1:04.61           
  4. Chloé Rutzerveld              Nimo                   1:05.52 9203450    1:04.85           
  5. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:05.22 9202860    1:05.78           
  6. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:06.06 9204200    1:05.86           
  7. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:06.91 8701024    1:06.40           
  8. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:05.32 9101602    1:07.69           
  9. Fleur Boelhouwers             Zeps                   1:05.07 9007408    1:08.02           
 10. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:07.89 9102622    1:08.09           
 11. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:07.90 8705592    1:09.53 FJ 1      
 12. Anke Snijkers                 Nimo                   1:07.75 9201638    1:09.53 FJ 2      
  NG Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:07.16 9102874                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
20.06.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Reinier Ellenkamp             De Rog                 1:04.93 8000367    1:03.72           
  2. Mark van Enckevort            HZPC                   1:05.70 9000797    1:05.74           
  3. Sander van den Berg           Nimo                   1:09.99 8700211    1:06.95           
  4. Math Smeets                   Nimo                   1:06.45 8704153    1:07.03           
  5. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:08.41 8900033    1:08.53           
  6. Dennis Colijn                 Nimo                   1:10.19 8400405    1:09.25           
  7. Marcel Meuffels               Patrick                1:08.21 8101149    1:09.51           
  8. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:06.73 9000653    1:10.87           
  9. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:10.50 8905665    1:11.37           
 10. Imre Dehner                   ZON/S&S                1:09.61 9006195    1:11.84           
 11. Dennis van Eck                Patrick                1:11.09 8700825    1:12.69           



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Hellas-Glana