Limburgse B kampioenschappen
Sittard (NED),    20. - 21.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 27. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1      Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1      Nr. 30. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2      Nr. 32. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3      Nr. 34. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 35. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4      Nr. 36. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 1
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2      Nr. 38. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open      Nr. 40. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 41. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 2      Nr. 42. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 43. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3      Nr. 44. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 45. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 1      Nr. 46. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2      Nr. 48. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 49. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 1      Nr. 50. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2
Nr. 51. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open      Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:16.42 9701858    1:13.51           
  2. JoŽlle Savelberg              Eurode KZC             1:19.24 9702464    1:14.12           
  3. Floor Brouwer                 Mosa Regio             1:15.85 9703012    1:14.53           
  4. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:16.02 9701632    1:15.04           
  5. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:16.72 9702638    1:15.37           
  6. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:18.36 9700714    1:16.39           
  7. Femke Snijders                RZL                    1:17.34 9700814    1:18.03           
  8. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:18.62 9700918    1:18.50           
  9. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:19.03 9701374    1:19.61           
 10. Birgit Hanssen                ROB                    1:18.86 9703194    1:19.80           
  NG Dominika Vanhouwe             Zeps                   1:19.98 9701890                      
  NG Judith Wienen                 Mosa Regio             1:16.10 9701644                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jara Wassenberg               RZ                     1:32.81 9600222    1:32.03           
  2. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:32.84 9600590    1:32.17           
  3. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:36.07 9605444    1:32.44           
  4. Merel Jaspers                 Nimo                   1:35.67 9602544    1:32.54           
  5. Jessica Hesen                 RZ                     1:32.96 9601194    1:34.00           
  6. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:42.32 9601116    1:35.71           
  7. Verena di Bartolomeo          Nimo                   1:40.67 9602438    1:37.18           
  8. Nieske Janssen                Nimo                   1:37.36 9601328    1:38.86           
  9. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:42.98 9604088    1:40.20           
 10. Celina Austen                 RZ                     1:42.13 9602056    1:40.61           
 11. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:42.07 9602912    1:40.95           
 DIS Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:38.53 9602598                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BjŲrn Piket                   HZPC                   1:23.97 9602133    1:20.20           
  2. Brando Bocken                 Zeps                   1:23.63 9600215    1:20.89           
  3. Kay Thijssen                  HZPC                   1:26.46 9601799    1:21.54           
  4. Max Vervoort                  RZ                     1:26.77 9601405    1:22.57           
  5. Swen Cox                      Zeps                   1:36.76 9604679    1:23.89           
  6. Robin Meuwissen               Patrick                1:27.37 9602601    1:24.10           
  7. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:28.73 9600629    1:26.31           
  8. Martijn Weinberg              Nimo                   1:28.23 9600955    1:28.16           
  9. Dylan Bos                     HZPC                   1:32.47 9600717    1:29.94           
 10. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:32.47 9602921    1:30.92           
 11. Ferneau Ploumen               Eurode KZC             1:43.52 9602409    1:40.53           
 DIS Tim Siegl                     Hellas-Glana           1:30.66 9603783    1:25.77           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Dante Heyden van der          Eurode KZC             1:34.44 9603415                      
  NG Timo Billman                  Eurode KZC             1:33.78 9601033                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Junioren 3
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:17.35 9503450    1:15.78           
  2. Floor Weijmans                HZPC                   1:19.10 9502522    1:17.96           
  3. Fiona Meuffels                Patrick                1:19.92 9504366    1:19.34           
  4. Juul van Berlo                HZPC                   1:24.65 9501490    1:20.04           
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:23.70 9505226    1:20.22           
  6. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:20.23 9502376    1:20.72           
  7. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:20.84 9504876    1:21.24           
  8. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:24.18 9505174    1:23.36           
  9. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:24.78 9503970    1:24.08 FJ 1      
 10. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:24.64 9502394    1:24.08 FJ 2      
AFGE Hilde vd Schans               De Rog                 1:19.11 9502710                      
  NG Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:23.31 9501356                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Axel Skrabanja                Mosaqua                1:06.92 9503645    1:04.94           
  2. Sven Brouwer                  Mosa Regio             1:07.29 9504449    1:05.16           
  3. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:08.22 9501689    1:05.63           
  4. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:07.06 9500125    1:05.81           
  5. Casper van den Broek          RZL                    1:09.97 9500071    1:05.94           
  6. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:09.73 9503407    1:06.43           
  7. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:10.89 9504147    1:06.57           
  8. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:13.43 9505197    1:06.85           
  9. Andreas Waldus                Nimo                   1:07.64 9503581    1:07.19           
 10. Bart de Heer                  Zeps                   1:10.95 9500359    1:07.94           
 11. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:09.42 9501273    1:08.58           
 12. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:13.15 9500839    1:13.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m schoolslag                     Meisjes Jeugd 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:30.56 9405270    1:27.16           
  2. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:28.56 9402102    1:30.12           
  3. Mandy Wetzels                 ZON/S&S                1:32.51 9401012    1:31.77           
  4. Vicky Simons                  HZPC                   1:32.45 9404932    1:31.82           
  5. Rylana Slaghuis               Nimo                   1:30.27 9401286    1:31.94           
  6. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:32.21 9403584    1:32.87           
  7. Yvette Peulen                 Patrick                1:35.19 9405298    1:33.20           
  8. Sanne Boelhouwers             Zeps                   1:34.66 9403506    1:34.04           
  9. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:35.15 9405794    1:35.06           
 10. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:35.36 9403984    1:35.11           
 11. Nathalie Knops                Mosaqua                1:39.04 9404026    1:37.86           
 12. Ashley Hensels                Mosaqua                1:38.81 9400668    1:41.97           
  NG Veerle Corstjens              Patrick                1:40.75 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 3
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:14.55 9401797    1:10.66           
  2. Stef Verheesen                Patrick                1:17.89 9402405    1:11.09           
  3. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:14.49 9405853    1:13.24           
  4. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:16.99 9400627    1:13.60           
  5. Jim Ketelings                 RZ                     1:20.37 9403901    1:15.04           
  6. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:15.67 9401111    1:15.26           
  7. Marco Moors                   ROB                    1:21.97 9404733    1:18.04           
  8. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:22.08 9404217    1:18.16           
  9. Alexander Kupper              De Roersoppers         1:23.55 9402107    1:18.91           
 10. Tim Sonnemans                 RZL                    1:23.88 9403017    1:20.42           
 11. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:23.85 9406127    1:20.44           
 12. Josiah Markink                ZC Valkenburg          1:20.97 9406095    1:20.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Meisjes, 100m wisselslag                     Meisjes Jeugd 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                   1:11.40 9304374    1:11.96           
  2. Denise Austen                 RZ                     1:18.00 9303778    1:13.52           
  3. Karin Bongers                 RZL                    1:14.24 9303800    1:13.67           
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   1:13.43 9302144    1:13.91           
  5. Bo Peeters                    Nimo                   1:15.45 9306564    1:14.58           
  6. Sophie Cleuren                HZPC                   1:17.14 9300158    1:16.50           
  7. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:22.34 9303332    1:17.31           
  8. Esra Notten                   Patrick                1:18.95 9307574    1:18.50           
  9. Claire Ohlenforst             Patrick                1:20.22 9307636    1:19.76           
 10. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:21.95 9305530    1:20.09           
 11. Maud Rutjens                  HZPC                   1:21.16 9305632    1:20.10           
 12. Ankie Meusen                  RZL                    1:20.32 9302180    1:21.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 4
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:01.63 9304169      59.77           
  2. Bram Becks                    HZPC                   1:04.70 9303701    1:01.43           
  3. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:03.39 9306693    1:01.47           
  4. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:01.31 9304171    1:01.57 FJ 1      
  5. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:03.72 9303807    1:01.57 FJ 2      
  6. Shing Long Lin                Mosa Regio             1:02.62 9305999    1:02.26           
  7. Marc Craenen                  Patrick                1:06.20 9301055    1:02.81           
  8. Rob Driessen                  Zeps                   1:06.64 9306263    1:03.32           
  9. Patrick Janssen               HZPC                   1:04.27 9302009    1:04.73           
 10. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:15.27 9303691    1:12.22           
  NG Dion Peelen                   Eurode KZC             1:10.16 9304051                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Jongens, 100m rugslag                      Jongens Jeugd 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:10.20 9204561    1:08.32           
  2. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:12.30 9203627    1:09.55           
  3. Ronald Waldus                 Nimo                   1:13.41 9206275    1:10.19           
  4. Ruud Bex                      RZL                    1:12.83 9204133    1:10.29           
  5. Kevin ten Braak               Patrick                1:13.94 9205471    1:14.22           
  6. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:19.94 9204441    1:14.73           
  7. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:15.46 9202243    1:15.74           
  8. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:22.01 9204443    1:17.69           
  9. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.13 9200057    1:19.46           
 10. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:19.52 9204129    1:19.70           
 11. Andy Beckers                  Patrick                1:21.10 9204027    1:20.34           
 12. Daniel van den Wildenberg     Eurode KZC             1:27.82 9206491    1:26.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 100m vrije slag                     Jongens Jeugd 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Jongen                 De Roersoppers           58.06 9103401      58.55           
  2. Dick Duisters                 RZL                      59.42 9107427      59.03           
  3. Thijs Villevoije              Nimo                     59.92 9106589    1:00.51           
  4. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:01.91 9103403    1:01.56           
  5. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:02.15 9103035    1:02.89           
  6. Ralf te Lam                   Nimo                   1:05.45 9101389    1:05.15           
  7. Joop van der Linden           Mosa Regio             1:07.44 9104839    1:07.34           
  8. Melvin Vink                   Eurode KZC             1:11.84 9106559    1:09.51           
  9. David Burger                  Nimo                   1:19.02 9107381    1:19.06           
AFGE Stefan Teley                  RZL                      59.45 9107153                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:23.61 8701024    1:23.36           
  2. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:23.50 9101602    1:24.53           
  3. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:27.57 9204200    1:24.93           
  4. Alice Janssen                 HZPC                   1:26.47 8902012    1:25.37           
  5. Renske Venner                 RZL                    1:25.95 9008012    1:27.12           
  6. Mara Pfeffer                  Nimo                   1:28.16 9105478    1:27.92           
  7. Suzan Suskens                 De Roersoppers         1:28.83 9201718    1:28.66           
  8. Michelle Hacking              Nimo                   1:27.98 9107646    1:29.20           
  NG Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:26.68 9102874                      
  NG Danique Ubags                 ZON/S&S                1:28.25 9003780                      
  NG Inge Snijkers                 Nimo                   1:30.21 9008112                      
  NG Linda Maas                    Mosa Regio             1:29.87 9002440                      
  NG Fanny Robbertsen              Nimo                   1:24.16 9102622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander van den Berg           Nimo                   1:07.54 8700211    1:04.62           
  2. Patrick Creemers              RZ                     1:07.84 9000579    1:07.14           
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.98 8900033    1:07.99           
  4. Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:13.12 8601229    1:08.85           
  5. Peter Bernsen                 De Rog                 1:08.24 6301119    1:08.88           
  6. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:08.79 8801099    1:09.00           
  7. Imre Dehner                   ZON/S&S                1:06.08 9006195    1:10.13           
  8. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:10.44 8905665    1:10.20           
  9. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:11.06 8800887    1:10.45           
 10. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:08.36 9000653    1:11.64           
 11. Sander Slaghuis               Nimo                   1:13.14 8805305    1:11.65           
 12. Eloy Hoofs                    Mosaqua                1:14.90 9001253    1:15.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Seelen                  Mosa Regio             1:38.74 9701642    1:32.75           
  2. JoŽlle Savelberg              Eurode KZC             1:37.98 9702464    1:33.82           
  3. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:39.29 9702638    1:33.89           
  4. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:40.41 9700714    1:36.33           
  5. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:37.73 9701632    1:36.42           
  6. Birgit Hanssen                ROB                    1:37.50 9703194    1:39.20           
  7. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:39.07 9701858    1:39.48           
  8. Femke Snijders                RZL                    1:42.60 9700814    1:40.85           
  9. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:37.77 9701374    1:41.62           
 10. Maja Andric                   Hellas-Glana           1:45.95 9701302    1:45.16           
  NG Maxime Braun                  Eurode KZC             1:46.37 9703840                      
  NG Dominika Vanhouwe             Zeps                   1:41.18 9701890                      
  NG Judith Wienen                 Mosa Regio             1:40.33 9701644                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Junioren 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Jaspers                 Nimo                   1:20.69 9602544    1:19.54           
  2. Denise van der Klij           HZPC                   1:26.25 9600482    1:20.45           
  3. Jara Wassenberg               RZ                     1:22.60 9600222    1:20.95           
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:25.39 9602096    1:22.28           
  5. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:25.68 9602546    1:22.48           
  6. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:24.44 9604088    1:24.00           
  7. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:29.43 9605444    1:24.66           
  8. Celina Austen                 RZ                     1:26.73 9602056    1:25.32           
  9. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:30.44 9601116    1:28.23           
 10. Vera Odekerken                Mosaqua                1:29.94 9602464    1:29.72           
 11. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:27.35 9602598    1:31.65           
 DIS Jessica Hesen                 RZ                     1:23.20 9601194    1:21.85           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Meuwissen               Patrick                1:10.39 9602601    1:10.70           
  2. Swen Cox                      Zeps                   1:19.94 9604679    1:10.87           
  3. Max Vervoort                  RZ                     1:13.00 9601405    1:11.39           
  4. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:17.24 9600629    1:12.10           
  5. Brando Bocken                 Zeps                   1:17.82 9600215    1:12.11           
  6. BjŲrn Piket                   HZPC                   1:17.34 9602133    1:12.78           
  7. Martijn Weinberg              Nimo                   1:14.54 9600955    1:13.16           
  8. Tim Siegl                     Hellas-Glana           1:20.89 9603783    1:17.78           
  9. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:19.56 9602921    1:19.48           
 10. Kay Thijssen                  HZPC                   1:18.58 9601799    1:19.89           
 11. Dylan Bos                     HZPC                   1:21.60 9600717    1:20.40           
  NG Dante Heyden van der          Eurode KZC             1:21.80 9603415                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Juul van Berlo                HZPC                   1:30.79 9501490    1:29.02           
  2. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:30.60 9503970    1:30.95           
  3. Floor Weijmans                HZPC                   1:32.77 9502522    1:31.70           
  4. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:31.04 9502394    1:33.07           
  5. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:31.53 9502376    1:33.52           
  6. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:34.82 9505174    1:34.64           
  7. Dyonne Lemmens                Zeps                   1:36.45 9502228    1:36.30           
  8. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:35.96 9504876    1:37.01           
  9. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:36.89 9505226    1:37.50           
 10. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:35.13 9502400    1:38.39           
 DIS Iris Bloemers                 ZPC Nederweert         1:38.24 9505176    1:35.02           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:32.57 9501356                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meuwissen               Patrick                1:24.24 9502485    1:15.34           
  2. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:17.98 9501273    1:16.98           
  3. Menno Weustenraad             Mosaqua                1:25.12 9505057    1:17.02           
  4. Laurence Smits                Eurode KZC             1:22.82 9500007    1:18.29           
  5. Bart de Heer                  Zeps                   1:20.89 9500359    1:18.95           
  6. Sven Brouwer                  Mosa Regio             1:20.62 9504449    1:19.94 FJ 1      
  7. Casper van den Broek          RZL                    1:21.01 9500071    1:19.94 FJ 2      
  8. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:25.67 9500125    1:20.31           
  9. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:20.59 9503407    1:20.51           
 10. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:25.16 9500839    1:21.76           
 11. Ferd Simons                   ROB                    1:27.28 9503101    1:26.06           
 12. Teun van Rens                 HZPC                   1:28.67 9503949    1:27.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 100m wisselslag                     Meisjes Jeugd 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Dehing                  RZ                     1:16.09 9400022    1:13.45           
  2. Michelle Meusen               RZL                    1:16.51 9400852    1:15.48           
  3. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:16.34 9405270    1:16.42           
  4. Maaike Knops                  RZL                    1:16.83 9404018    1:18.09           
  5. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:20.43 9403584    1:19.04           
  6. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:21.32 9403792    1:20.09           
  7. Rylana Slaghuis               Nimo                   1:20.15 9401286    1:20.54           
  8. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:19.52 9404962    1:21.22           
  9. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:20.10 9402102    1:22.20           
 10. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:23.18 9404154    1:22.89           
 11. Nathalie Knops                Mosaqua                1:23.03 9404026    1:23.76           
 12. Ashley Hensels                Mosaqua                1:21.84 9400668    1:25.41           
  NG Veerle Corstjens              Patrick                1:21.02 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 3
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef Verheesen                Patrick                1:07.68 9402405    1:02.80           
  2. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:06.82 9401797    1:03.48           
  3. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:07.76 9400627    1:03.64           
  4. Marco Moors                   ROB                    1:06.76 9404733    1:03.80           
  5. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:06.29 9401111    1:03.95           
  6. Josiah Markink                ZC Valkenburg          1:07.68 9406095    1:05.72           
  7. Jim Ketelings                 RZ                     1:07.10 9403901    1:06.32           
  8. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:12.47 9406127    1:06.73           
  9. Alexander Kupper              De Roersoppers         1:12.80 9402107    1:08.93           
 10. Tim Sonnemans                 RZL                    1:08.67 9403017    1:09.82           
 11. Tom Gulikers                  Kimbria                1:12.07 9405547    1:10.05           
 12. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:13.12 9404217    1:15.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                    Meisjes, 100m schoolslag                     Meisjes Jeugd 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Peeters                    Nimo                   1:26.69 9306564    1:24.36           
  2. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:27.15 9305530    1:28.07           
  3. Sophie Cleuren                HZPC                   1:28.68 9300158    1:28.55           
  4. Maud Rutjens                  HZPC                   1:29.33 9305632    1:28.75           
  5. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:28.21 9303332    1:29.32           
  6. Denise Austen                 RZ                     1:31.31 9303778    1:29.73           
  7. Ruth Vogel                    De Roersoppers         1:32.19 9302922    1:31.86           
  8. Ankie Meusen                  RZL                    1:30.77 9302180    1:31.92           
  9. Esra Notten                   Patrick                1:36.96 9307574    1:34.30 FJ 1      
 10. Stefanie Cox                  De Roersoppers         1:34.63 9306648    1:34.30 FJ 2      
 11. Lieke Janssen                 Nimo                   1:36.53 9305954    1:36.08           
 12. Sarina Paulussen              Patrick                1:38.17 9307426    1:38.02           
  NG Emma Willems                  Nimo                   1:40.82 9301036                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 4
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Hesen                    HZPC                   1:11.89 9300601    1:11.51           
  2. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:12.10 9304169    1:11.73           
  3. Marc Craenen                  Patrick                1:12.57 9301055    1:12.19           
  4. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:12.26 9304171    1:13.71           
  5. Bram Becks                    HZPC                   1:16.56 9303701    1:13.77           
  6. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:15.49 9306693    1:14.04           
  7. Patrick Janssen               HZPC                   1:12.89 9302009    1:14.81           
  8. Shing Long Lin                Mosa Regio             1:13.64 9305999    1:14.98           
  9. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:16.60 9303807    1:17.02           
 10. Rob Driessen                  Zeps                   1:22.88 9306263    1:18.29           
 11. Vasily Oros                   ZON/S&S                1:20.43 9304329    1:20.97           
 12. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:30.83 9303691    1:27.09           
  NG Dion Peelen                   Eurode KZC             1:22.02 9304051                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                    Jongens, 100m vrije slag                     Jongens Jeugd 1
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:01.38 9204561      59.58           
  2. Jory Niemark                  ZON/S&S                  59.80 9204409      59.80           
  3. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:00.01 9203053    1:00.80           
  4. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:02.72 9204441    1:01.80           
  5. Ronald Waldus                 Nimo                   1:02.59 9206275    1:02.68           
  6. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:01.83 9203627    1:03.25           
  7. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:04.72 9200057    1:03.36           
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:04.04 9204129    1:05.29           
  9. Kevin ten Braak               Patrick                1:04.98 9205471    1:05.35           
 10. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:05.17 9202243    1:06.26           
 11. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:06.75 9204443    1:06.62           
 12. Casper Geelen                 De Rog                 1:08.86 9206555    1:09.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m rugslag                      Jongens Jeugd 2
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:11.22 9103035    1:11.29           
  2. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:11.79 9103403    1:11.39           
  3. Thijs Villevoije              Nimo                   1:13.54 9106589    1:12.08           
  4. Dick Duisters                 RZL                    1:17.48 9107427    1:14.94           
  5. Bjorn Scheijven               Patrick                1:17.56 9103731    1:18.26           
  6. Ralf te Lam                   Nimo                   1:24.71 9101389    1:24.13           
  7. Joop van der Linden           Mosa Regio             1:21.79 9104839    1:24.48           
  8. Melvin Vink                   Eurode KZC             1:29.53 9106559    1:28.91           
  9. David Burger                  Nimo                   1:39.47 9107381    1:35.65           
AFGE Stefan Teley                  RZL                    1:12.58 9107153                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lydia Colijn                  Nimo                   1:11.87 8600718    1:11.02           
  2. Mara Pfeffer                  Nimo                   1:13.89 9105478    1:12.66           
  3. Chloť Rutzerveld              Nimo                   1:13.63 9203450    1:13.22           
  4. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.20 8902012    1:13.36           
  5. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:15.43 8503908    1:15.57           
  6. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:17.45 9105162    1:15.92           
  7. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:16.34 9204200    1:16.57           
  7. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:13.90 8701024    1:16.57           
  9. Renske Venner                 RZL                    1:17.66 9008012    1:17.20           
 10. Fleur Boelhouwers             Zeps                   1:16.45 9007408    1:18.03           
 11. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:15.67 9101602    1:18.54           
  NG Fanny Robbertsen              Nimo                   1:15.12 9102622                      
  NG Sabine Klesman                De Roersoppers         1:17.47 9202860                      
  NG Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:13.36 9102874                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
21-6-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              RZ                       56.82 9000579      56.80           
  2. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            57.28 8801099      57.47           
  3. Sander van den Berg           Nimo                     58.06 8700211      57.85           
  4. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        56.95 8800887      58.20           
  5. Marcel Meuffels               Patrick                  58.92 8101149      58.60           
  6. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.05 9000653      58.76           
  7. Sander Slaghuis               Nimo                     58.22 8805305      59.28           
  8. Peter Bernsen                 De Rog                   59.21 6301119    1:00.02           
  9. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.70 8900033    1:00.47           
 10. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg          1:00.70 8704103    1:00.70           
 11. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:00.41 8905665    1:01.34           
 12. Imre Dehner                   ZON/S&S                  59.04 9006195    1:03.45           



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Noord-Limburg (SG)